• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło odblaskowe- powlekane

Wyniki dla

Szkło odblaskowe- powlekane - Import eksport

 1. SOLLINGGLAS BAU UND VEREDELUNGS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SOLLINGGLAS BAU UND VEREDELUNGS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło odblaskowe, powlekane. Ma siedzibę w Derental, Niemcy.

 2. F.P.H.U.TREMO

  Polska

  Jesteśmy producentem luster drogowych w pełnym zakresie wymiarowym które określają warunki techniczne dla znaków i sygnałów drogowych opublikowanych w Dzienniku Ustaw Rzeczpospolitej Polskiej, jako załącznik 1-4 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 10.04.2008 Ustawodawca określił lustra drogowe w dwóch kategoriach. Lustra okrągłe wypukłe jako typ.U-18a, Lustra prostokątne wypukłe jako typ: U18b. Zwierciadła luster wykonujemy techniką próżniową z zastosowaniem aluminium o czystości czterech dziewiątek, jako materiał stosowane są wysokiej jakości płyty akrylowe lub poliwęglanowe o bardzo wysokim współczynniku przejrzystości. Natomiast obudowy wytwarzamy z PCV lub ABS. Charakterystyczne przetłoczenia w naszych obudowach zapewniają wyjątkową wytrzymałość na podmuchy wiatru i stabilność wymiarową. Nasze lustra wykonane są z wysokiej klasy materiałów odpornych na promienie UV, w związku z tym nie ulegają odbarwieniom i znakomicie wytrzymują zmienne warunki atmosferyczne. Gwarancja i certyfikaty: Według standardu europejskiego wynosi - 1 rok Nasza firma, ze względu na wysoką jakość materiałów, udziela na nasze lustra 2 letniej gwarancji.

 3. PONTREE CO., LTD

  Korea Południowa

  Firma PONTREE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło odblaskowe, powlekane. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria samochodowe, i akcesoria do instrumentów muzycznych. Ma siedzibę w Seoul, Korea Południowa.

 4. GLASS DECORATOR

  Polska

  Firma GLASS DECORATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło odblaskowe, powlekane. Jest również obecna w dziedzinach glass door, glass wall, glass balustrades, i tempered glass. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 5. ISOLAR ISOLIERGLASERZEUGUNG GMBH

  Austria

  Firma ISOLAR ISOLIERGLASERZEUGUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło odblaskowe, powlekane. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KG HANSEATA GESELLSCHAFT FÜR ÜBERSEEHANDEL MBH

  Niemcy

  Firma KG HANSEATA GESELLSCHAFT FÜR ÜBERSEEHANDEL MBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Szkło odblaskowe, powlekane. Ma siedzibę w Wentorf, Niemcy.

 2. FLABEG

  Francja

  Firma FLABEG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło odblaskowe, powlekane, Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego, szkło gięte, metalizacja szkła, Szkło odblaskowe, powlekane, i Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego. Ma siedzibę w Sarre-Union, Francja.

 3. ALPHA SOLAR SECURITY

  Belgia

  Firma ALPHA SOLAR SECURITY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło odblaskowe, powlekane. Jest również obecna w dziedzinach Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, szyba antywłamaniowa, Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, rolety na zamówienie, i pokrycia przeciwsłoneczne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. EPOGLASS

  Polska

  Firma EPOGLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło odblaskowe, powlekane. Ma siedzibę w WARSZAWA, Polska.

 5. SEVASA

  Hiszpania

  Firma SEVASA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło odblaskowe, powlekane. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. COVIPOR-COMPANHIA VIDREIRA DO PORTO, UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

  Firma COVIPOR-COMPANHIA VIDREIRA DO PORTO, UNIPESSOAL, LDA, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło odblaskowe, powlekane, i Szkło odblaskowe, powlekane. Ma siedzibę w Couto (santa Cristina), Portugalia.

 2. SAINT BEST GROUP

  Chiny

  Firma SAINT BEST GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło odblaskowe, powlekane. Ma siedzibę w QINGDAO, Chiny.

 1. C.J. KOFOED-IBSEN A/S

  Dania

 2. GLAS-BERNINGER GMBH & CO.KG

  Niemcy

 3. SATIS VACUUM DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 4. VIDRAREL - SOCIEDADE REVENDEDORA DE VIDROS E MATERIAIS DE CONSTRUCAO, LDA

  Portugalia

 5. ARTISAN GLASS STUDIOS LTD

  Irlandia

 6. SALT CAM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona prawie sto lat temu, Salt Cam jest wiodącą i wieloletnią turecką firmą specjalizującą się w handlu szkłem architektonicznym, obróbce szkła i produkcji aluminiowych ramek dystansowych do szyb zespolonych w Mersin. Dzięki solidnej reputacji jesteśmy dumni z oferowania kompleksowych usług naszym cenionym klientom. Nasz najnowocześniejszy zakład może poszczycić się dużą powierzchnią magazynową wynoszącą 50 000 m2 w halach przemysłowych w strefie przemysłowej w Mersin Tarsus wraz z dodatkowymi 3000 m2 w samym sercu Mersin. Od 1965 r. nasza firma zajmuje się sprzedaż hurtową: Nasz zróżnicowany asortyment produktów obejmuje wysokiej jakości opcje, takie jak: -Aluminiowe ramki dystansowe -Szkło float -Szkło bezpieczne i antywłamaniowe -Szkło solarne z powłoką AR -Szkło szklarniowe -Szklane balustrady -Szkło balkonowe -Szkło werandowe -Szkło Padel -Szkło powlekane i malowane -Szkło dekoracyjne -Lustra -Obróbka krawędzi i powierzchni -Automatyczne drzwi przesuwne -Materiały ze szkła izolacyjnego -Szklane drzwi i akcesoria -Szklane systemy balkonowe. W Salt Cam zajmujemy się zaspokajaniem zróżnicowanych potrzeb sektora szklarskiego. Wspieramy naszych klientów, dostarczając im zarówno produkty najwyższej jakości, jak i wiedzę teoretyczną, umożliwiając podejmowanie świadomych decyzji dla klientów końcowych. Dzięki naszemu stuletniemu dziedzictwu zdobyliśmy znaczącą pozycję w tureckim przemyśle szklarskim dzięki naszemu zaangażowaniu w doskonałość i unikalne doświadczenia. Prosimy o kontakt, by dowiedzieć się więcej!