• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okna

Wyniki dla

Okna - Import eksport

 1. GESCO-METALL GMBH SCHOTTENHAMML-BIEGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GESCO-metall GmbH od ponad 30 lat symbolizuje jakość, kompetencje i doświadczenie w dziedzinie kontraktowego gięcia metali. Głównym przedmiotem produkcji są elementy z blach do okien, drzwi i fasad, a także profile specjalne dla budownictwa przemysłowego, branży budowy pojazdów, instalacji i urządzeń oraz dla techniki medycznej. Oczywiście dokonujemy także gięcia osłon aluminiowych dla potrzeb branży drewno/aluminium. Naszą ofertę z zakresie techniki gięcia uzupełniają także kompletne elementy łukowe, w tym anodowanie, malowanie, proszkowanie, montaż i szkło, a także parapety okienne i odkryte pokrycia. GESCO od lat produkuje iluminatory ze stali i iluminatory z aluminium. Ramy te przyciągają uwagę zarówno w przypadku drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, jak i paneli elewacji i fasad. Nie tylko ze względów wizualnych, ale także wygody użytkowania iluminatory GESCO znajdują swoje miejsce w wielu różnych obiektach, takich jak hotele, restauracje, lotniska, szpitale, przedszkola, szkoły itp.

 2. WIN 2 TRADE

  Polska

  Verified by europages badge

  WIN2TRADE jest dostawcą systemów okiennych i drzwiowych od ponad 15 lat. Oferujemy szeroką gamę okien i drzwi produkowanych z profili PVC, drewnianych i aluminiowych. Możemy dostarczyć okna z podwójnymi lub potrójnymi szybami w zależności od Państwa potrzeb, pozwalając tym samym na oszczędność energii. Obecnie jesteśmy obecni w dużej części Europy i eksportujemy nasze produkty do Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Włoch. Dzięki naszemu doświadczeniu dostarczamy wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach i w najkrótszych terminach.

 3. BAUFENS

  Bośnia i Hercegowina

  Verified by europages badge

  Firma BAUFENS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Okna z PCV, Okna, Okiennice zwijane, Roboty ciesielskie i stolarskie, Okna z PCV, Okna, Okiennice zwijane, Roboty ciesielskie i stolarskie, i UPVC Profiles. Ma siedzibę w Brčko, Bośnia i Hercegowina.

 4. CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, Okna z PCV, Ramy okienne, żaluzje, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, i drzwi składane. Ma siedzibę w Viseu, Portugalia.

 5. JANELA EXÓTICA, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma JANELA EXÓTICA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Okna z PCV, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, Ramy okienne, rampa aluminiowa, parapety, Aluminium Window, i Okna z PCV. Ma siedzibę w Esposende, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ISE INSTALLATION SERVICES EXPRESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ISE INSTALLATION SERVICES EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi garażowe, rolety, drzwi, Drzwi garażowe, i drzwi z pcv. Ma siedzibę w Chilly-Mazarin, Francja.

 2. MIKRA-MK LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MIKRA-MK LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, Roboty ciesielskie i stolarskie, okna z drewna, bramy drewniane, Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, drzwi wewnętrzne, external doors, Roboty ciesielskie i stolarskie, i żaluzje drewniane. Ma siedzibę w Pazardzhik, Bułgaria.

 3. SKYFENS

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma SKYFENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Okna z PCV, Okna, Okiennice zwijane, Okna z PCV, montaż ram i ościeżnic, Kształtowniki okienne z tworzyw sztucznych, Okna, Stolarka z PCV, i oszklenia ścian na miarę. Ma siedzibę w Lublin, Polska.

 4. FRIEDBERT BLERSCH E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIEDBERT BLERSCH E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Laupheim, Niemcy.

 5. GERHARDT BRAUN KELLERTRENNWANDSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GERHARDT BRAUN KELLERTRENNWANDSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Bietigheim-Bissingen, Niemcy.

 1. HEUSCHKEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEUSCHKEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 2. NOVOFERM VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NOVOFERM VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Isselburg, Niemcy.

 1. TEUTEMACHER GLAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEUTEMACHER GLAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Warendorf, Niemcy.

 2. ROBERT BRAUN RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROBERT BRAUN RAUMSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Gemmrigheim, Niemcy.

 3. OR.MA.SER.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OR.MA.SER., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Okna, korpus, żaluzje, Okna, i zasłony zwijane zmotoryzowane. Ma siedzibę w Passirano, Włochy.

 4. LP MENUISERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LP MENUISERIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach stolarka, Stolarka z PCV, materiały dla stolarni, i Wyroby stolarskie zewnętrzne z aluminium. Ma siedzibę w Montodom, Francja.

 5. GÖBES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GÖBES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Hardheim, Niemcy.

 6. SHG ROLLADEN-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SHG ROLLADEN-SYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Sinn, Niemcy.

 7. BAIER GMBH ANTRIEBSTECHNIK UND METALLBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAIER GMBH ANTRIEBSTECHNIK UND METALLBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Klipphausen-Röhrsdorf, Niemcy.

 8. POLYTHAL-FENSTERBÄNKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POLYTHAL-FENSTERBÄNKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Bensheim, Niemcy.

 1. SOS VITRIER DEPANNAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOS VITRIER DEPANNAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. TERMOEXPRESS TRADING SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma TERMOEXPRESS TRADING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Drzwi garażowe, Drzwi i bramy, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, Rama i ościeżnica, Roboty ciesielskie i stolarskie, Budownictwo - maszyny i sprzęt, Materiały budowlane, i okna aluminiowe. Ma siedzibę w Floresti, Rumunia.

 3. ATD INH.: INGO BRINKMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ATD INH.: INGO BRINKMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Isernhagen, Niemcy.

 4. FENSTERMAXX 24 GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FENSTERMAXX 24 GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 5. FENSTER HIRSCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FENSTER HIRSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 6. SOFIIA SP. Z O.O.

  Polska

  Kompleksowa dostawa materiałów budowlanych Dostarczamy szeroki asortyment materiałów europejskich producentów. Zadbamy o Państwa zamówienia na terenie całej Europy. Nasz zespół ekspertów zatroszczy się o najlepszą jakość i logistykę dla Państwa. Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy, że Państwa potrzeby zostaną spełnione. B2B Potrzebują Państwo materiały na budowę? Skontaktuj się z naszym ekspertem od współpracy z firmami budowlanymi B2B. Klienci indywidualni Mają Państwo nowy dom lub planują remont w mieszkaniu? Skontaktuj się z naszym indywidualnym doradcą klienta lub odwiedź nasz sklep! Okna / Drzwi/ Ogród zimowy Państwa budynek potrzebuje okien, drzwi a może ogrodu zimowego? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespłem ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku europejskim, mamy konkurencyjne terminy dostaw, nasi eksperci doradzą Państwu w doborze najlepszych konstrukcji do Państwa potrzeb

  Wszystkie wyroby na "okna"
 7. PPHU MARIOLA SP. Z O.O.

  Polska

  *PL*Jesteśmy producentem okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych PCV i aluminium. Na życzenie oferujemy rolety, pergole i moskitiery. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nowemu parkowi maszynowemu mamy duże możliwości produkcyjne. Oferujemy najlepszą jakość, konkurencyjną cenę i krótkie terminy realizacji zleceń. Wieloletnia współpraca z dostawcami, jak: Salamander/Brügmann, Rehau, Aliplast, Ponzio, Pilkington, Winkaus pozwala nam rozwijać możliwości produkcyjne oraz poszerzać ofertę. *DE*Wir sind ein Hersteller von Fenstern, Türen, Glasfassaden und Wintergärten aus PVC und Aluminium. Auf Kundenwunsch bieten wir auch Rollläden, Pergolen, Raffstoren und Moskitonetze an. Wir sind Familienunternehmen, haben langjährige Erfahrung in der Fensterbranche. Dank des neuen Maschinenparks haben wir größere Produktionsmöglichkeiten. Wir bieten die beste Qualität, konkurrenzfähige Preise und kurze Lieferzeiten an. Die langjährige Zusammenarbeit mit Lieferanten, wie: Salamander/Brügmann, Rehau, Aliplast, Ponzio, Pilkington, Winkaus ermöglicht uns, unsere Produktionskapazitäten zu entwickeln und unser Angebot zu erweitern. *EN* We are a producer of PVC and aluminum windows, doors, glazed facades and winter gardens. On request, we also offer roller shutters, pergolasand mosquito nets. We are a family company, but we have many years of experience in window production. We offer the best quality, competitive price and short delivery times.

 8. FABRYKA OKIEN SZACH-MAT

  Polska

  Historia naszej fabryki okien sięga roku 1996. Ponad dwudziestoletnia praktyka pozwoliła na dogłębne poznanie branży stolarki okiennej i ustanowienie własnej stabilnej pozycji producenta okien na rynku. Jako renomowany producent, w procesie produkcji naszych okien i drzwi, wykorzystujemy wyłącznie materiały wiodących światowych systemodawców. Od początku istnienia naszej fabryki okien ściśle współpracujemy z koncernami VEKA, Aluprof, Gealan, Yawal, Winkhaus , wspólnie dążąc do tego, aby nasze produkty należały do najlepszych na rynku. W naszym asortymencie znajdą Państwo okna PVC i aluminiowe, okna dźwiękochłonne, fasady aluminiowe, drzwi, bramy garażowe: uchylne, segmentowe, przemysłowe, ogrody zimowe, zabudowy balkonów i tarasów, parapety, nawiewniki, i wiele innych. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów, m.in. rolet, żaluzji i moskitier. Jakość naszej stolarki okiennej i usług potwierdzają posiadane przez nas świadectwa i certyfikaty. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Obsługujemy Klientów w 5 językach europejskich. Możesz porozmawiać z nami po polsku, angielsku, niemiecku, szwedzku i norwesku. Analizujemy dokumentację techniczną oraz sporządzamy oferty handlowe w każdym z tych 5 języków. Udzielamy gwarancji na nasze produkty i usługi oraz stałą obsługę serwisową w kraju i za granicą. Posiadamy własne środki transportu (do 18, 5 ldm) - zapewniamy regularne i terminowe dostawy.

 9. KRAUS GMBH GLASBESCHLÄGE

  Austria

  Przedsiębiorstwo KRAUS GmbH z siedzibą w Brunn am Gebirge zostało założone w 1998 roku i jest dziś jednym z wiodących dostawców okuć do drzwi szklanych. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem klientów z Austrii, Europy i wielu innych krajów świata. Szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Nasze produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów i zapewniają naszym klientom najlepszą jakość. Dzięki ciągłym inwestycjom w technologię, szkolenia i dalsze kształcenie, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i wzornictwem. Od 2014 posiadamy certyfikat ÖNORM EN-1090-1: 2012. W 2019 roku otworzyliśmy nasz nowy budynek firmowy i posiadamy salon wystawowy oraz większy magazyn, co zapewnia większą dostępność naszych produktów.

 10. P.H.U. LUX-BUD ŁUKASZ ORAMUS

  Polska

  The founder of PHU LUX BUD started his experience with the installation of window joinery in 2007and expanded its services with the distribution of products in the country and the European Union. We guarantee: professional technical assistance, professional measurement, fast and professional assembly, short implementation time, highest quality, affordable prices, Currently provides services: Consulting in the technical field, Assembly services of qualified teams in Poland and Europe, Consultations in the field of automation, Service and maintenance of currently installed products, Products available in the commercial offer: Window and door systems PVC and aluminum, Sliding systems PV Ci aluminum, Curtain walls, Fire protection systems, Garage, Sectional, Folding doors, Interior and exterior doors, Shielding systems, roller shutters,

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Okna - Import eksport

Liczba wyników

24 819 Przedsiębiorstwa