• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okna

Wyniki dla

Okna - Import eksport

 1. PROFORM GMBH

  Niemcy

  Firma ProForm Kunststoffverarbeitung GmbH - założona w 1988 roku - zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją profili dekoracyjnych i technicznych dla przemysłu meblarskiego i okiennego, jak również profili specjalnych na zamówienie. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodniej Westfalii, która jest centrum przemysłu tworzyw sztucznych. Nasza firma zatrudnia obecnie 20 osób, w systemie zmianowym. Jesteśmy elastycznym, niezawodnym partnerem dla branży meblarskiej i okiennej oraz kompetentnym partnerem biznesowym, nastawionym na realizację oczekiwań naszych klientów. Profile - bezpośrednio od producenta. Nasze produkty: profile dekoracyjne; dodatkowe profile okienne; profile z tworzyw sztucznych; ekstrudowane profile z tworzyw sztucznych; profile z tworzyw sztucznych dla przemysłu meblarskiego; rury ekstrudowane i wiele więcej

 2. KRAUS GMBH GLASBESCHLÄGE

  Austria

  Przedsiębiorstwo KRAUS GmbH z siedzibą w Brunn am Gebirge zostało założone w 1998 roku i jest dziś jednym z wiodących dostawców okuć do drzwi szklanych. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem klientów z Austrii, Europy i wielu innych krajów świata. Szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Nasze produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów i zapewniają naszym klientom najlepszą jakość. Dzięki ciągłym inwestycjom w technologię, szkolenia i dalsze kształcenie, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i wzornictwem. Od 2014 posiadamy certyfikat ÖNORM EN-1090-1: 2012. W 2019 roku otworzyliśmy nasz nowy budynek firmowy i posiadamy salon wystawowy oraz większy magazyn, co zapewnia większą dostępność naszych produktów.

 3. GESCO-METALL GMBH SCHOTTENHAMML-BIEGETECHNIK

  Niemcy

  GESCO-metall GmbH od ponad 30 lat symbolizuje jakość, kompetencje i doświadczenie w dziedzinie kontraktowego gięcia metali. Głównym przedmiotem produkcji są elementy z blach do okien, drzwi i fasad, a także profile specjalne dla budownictwa przemysłowego, branży budowy pojazdów, instalacji i urządzeń oraz dla techniki medycznej. Oczywiście dokonujemy także gięcia osłon aluminiowych dla potrzeb branży drewno/aluminium. Naszą ofertę z zakresie techniki gięcia uzupełniają także kompletne elementy łukowe, w tym anodowanie, malowanie, proszkowanie, montaż i szkło, a także parapety okienne i odkryte pokrycia. GESCO od lat produkuje iluminatory ze stali i iluminatory z aluminium. Ramy te przyciągają uwagę zarówno w przypadku drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, jak i paneli elewacji i fasad. Nie tylko ze względów wizualnych, ale także wygody użytkowania iluminatory GESCO znajdują swoje miejsce w wielu różnych obiektach, takich jak hotele, restauracje, lotniska, szpitale, przedszkola, szkoły itp.

 4. WIN 2 TRADE

  Polska

  Win2Trade jest dostawcą systemów okiennych i drzwiowych od ponad 15 lat. Oferujemy szeroką gamę okien i drzwi produkowanych z profili PVC, drewnianych i aluminiowych. Możemy dostarczyć okna z podwójnymi lub potrójnymi szybami w zależności od Państwa potrzeb, pozwalając tym samym na oszczędność energii. Obecnie jesteśmy obecni w dużej części Europy i eksportujemy nasze produkty do Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Włoch. Dzięki naszemu doświadczeniu dostarczamy wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach i w najkrótszych terminach.

 5. JANELA EXÓTICA, LDA

  Portugalia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MIKRA-MK LTD.

  Bułgaria

 2. ALUMINIOS ANDRÉS DE FRUTOS S.L.

  Hiszpania

 3. STURM GMBH

  Austria

 4. HEUSCHKEL GMBH

  Niemcy

 5. ERNST W. BAUER E.K.

  Niemcy

 1. ROBERT BRAUN RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

 2. NOVOFERM VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 1. TEUTEMACHER GLAS GMBH

  Niemcy

 2. GERHARDT BRAUN KELLERTRENNWANDSYSTEME GMBH

  Niemcy

 3. FRIEDBERT BLERSCH E.K.

  Niemcy

 4. METALGLASBAU BY EFT HANDELS GMBH

  Niemcy

 5. AFFT GMBH

  Niemcy

 6. OR.MA.SER.

  Włochy

 7. LP MENUISERIE

  Francja

 8. SHG ROLLADEN-SYSTEME GMBH

  Niemcy

 1. GÖBES GMBH

  Niemcy

 2. POLYTHAL-FENSTERBÄNKE GMBH

  Niemcy

 3. BAIER GMBH ANTRIEBSTECHNIK UND METALLBAU

  Niemcy

 4. SOS VITRIER DEPANNAGE

  Francja

 5. VARIA TRADE GMBH

  Szwajcaria

 6. JECKEL & MÜLLER GBR

  Niemcy

 7. ATD INH.: INGO BRINKMANN

  Niemcy

 8. KOMFORTVAM

  Ukraina

 9. FENSTER HIRSCH GMBH

  Niemcy

 10. FENSTERMAXX 24 GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Okna - Import eksport

Liczba wyników

26 339 przedsiębiorstwa