• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzwi i bramy

Wyniki dla

Drzwi i bramy - Import eksport

 1. RS CONCEPT

  Polska

  Verified by europages badge

  RS Export Service oferuje szeroką gamę niestandardowych rozwiązań okiennych, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów. Nasze zobowiązanie do doskonałości jest widoczne w wyjątkowych produktach, które dostarczamy, a w tym: - Okna i drzwi drewniane. - Okna i drzwi drewniano-aluminiowe. - Drzwi i okna uPCV. - Okna i drzwi aluminiowe. - Aluminiowe drzwi ognioodporne. - Żaluzje zwijane. - Drzwi garażowe. - Fasady, ściany osłonowe, ogrody zimowe. Aby zapewnić szybką dostawę, skrupulatnie zorganizowaliśmy nasz łańcuch dostaw, umożliwiający nam realizację zamówień w ciągu trzech tygodni w przypadku wybranych linii produktów. Potrzeby naszych klientów traktujemy priorytetowo i staramy się przekraczać Państwa oczekiwania na każdym etapie realizacji. W RS Export Service cieszymy się z możliwości współpracy z Państwa cenioną firmą i ze zbadania, w jaki sposób nasze wysokiej jakości produkty mogą płynnie uzupełniać Państwa projekty. Razem twórzmy przestrzenie, które są naprawdę wyjątkowe!

 2. UNALPEN PVC SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Ünalpen Glass Aluminum Construction Food Textile Tourism Industry Trade Limited Company, założone w 2002 roku, jest liczącym się i wiodącym partnerem w sektorze PVC. Na przestrzeni lat, nasze niezłomne zaangagżowanie na rzecz dostarczania wysokiej jakości i niezawodnych rozwiązań umocniły naszą pozycję w branży. Uzupełnieniem naszej siedziby i naszego głównego zakładu, dogodnie położonych w strefie przemysłowej Yenikent, Ankara - Sincan, jest drugi zakład produkcyjny w strefie przemysłowej Ostim, Ankara. Nasz sukces jest wynikiem naszego zaangażowania na rzecz wysokiej jakości produktów, zgodnie z najnowszymi innowacjami technologicznymi, a także stosowania podejścia ukierunkowanego na obsługę klienta. Nasz wszechstronny asortyment produktów zawiera systemy okienne i drzwiowe PCV, profile PCV i akcesoria. W Ünalpen, jesteśmy dumni z naszego zróżnicowanego portfela produktów, w skład którego wchodzą rozwiązania okienne i drzwiowe PCV, systemy przesuwne PCV, systemy szklenia balkonowego, systemy aluminiowe i systemy okiennic. Dzięki dwóm zaawansowanym fabrykom, możemy szczycić się imponującym potencjałem produkcyjnym 4000 ton metrycznych dziennie, oferując produkty premium Deceuninck. Jako wiodąca marka w branży PCV, Ünalpen jest preferowana wśród klientów dzięki naszym wyjątkowym standardom jakości, niezawodności i podejściu ukierunkowanym na klienta. Zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej cennej rodziny i poznania naszych wysokiej klasy produktów i usług. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji.

 3. AG FENETRES SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Sprzedaż i dystrybucja stolarki wewnętrznej i zewnętrznej w każdych wymiarach. Nasza kadra zapewnia łatwy kontakt, przygotowanie wycen i realizację zamówień w języku francuskim angielskim i niemieckim . W ofercie kompletna gama systemów do okien, fasad i drzwi. Systemy okien i drzwi aluminiowych na profilu Alipast i PVC na profilu Aluplast. Okna i drzwi drewniane i drewniano-aluminiowe (sosna, meranti, dąb). Ponadto: bramy; rolety; ogrodzenia; drzwi wewnętrzne; żaluzje fasadowe oraz markizy.

 4. BAZA NOVA LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Do 2017 roku głównym przedmiotem naszej działalności była produkcja okien, drzwi, rolet i żaluzji w PCV w naszym zakładzie w Warnie. Z biegiem lat firma nawiązała trwałe kontakty i zdobyła klientów na rynkach Włoch, Niemiec, Francji i Belgii. Obecna nowo założona spółka s.o.o. zajmuje się wyłącznie handlem oknami, drzwiami i roletami w Europie. Firma jest głównym dystrybutorem w Europie produktów MIG-Market Ltd.- jednego z największych producentów okien z PCV i aluminium w Bułgarii.

 5. LUCA GLOBAL GROUP SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma LUCA GLOBAL GROUP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice skrzydłowe, Drzwi i bramy, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, Roboty ciesielskie i stolarskie, drzwi drewniane, żaluzje drewniane, podłoga drewniana pływająca, i tradycyjne podłogi drewniane. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PIRNAR D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma PIRNAR D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi wejściowe mieszkaniowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy, Drzwi antywłamaniowe mieszkaniowe, Rolety, Drzwi i bramy, Drzwi antywłamaniowe mieszkaniowe, Rolety, external doors, drzwi oszklone, i drzwi aluminiowe. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 2. ENTREMATIC SWITZERLAND AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ENTREMATIC SWITZERLAND AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Ma siedzibę w Montlingen, Szwajcaria.

 3. DRAHTGITTER HOLLY GES.M.B.H

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DRAHTGITTER HOLLY GES.M.B.H, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. OK-PARTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OK-PARTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Ma siedzibę w Düren, Niemcy.

 5. JOSEF KLOSTERMANN

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma JOSEF KLOSTERMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Ma siedzibę w Taufkirchen An Der Trattnach, Austria.

 1. LÜNING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LÜNING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Ma siedzibę w Schlangen, Niemcy.

 2. BRE-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRE-SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Ma siedzibę w Weißenfels, Niemcy.

 1. FLESSYA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FLESSYA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, drzwi wewnętrzne, drzwi suwane, Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, drzwi na wymiar, bramy dzielone, drzwi drewniane, drzwi oszklone, i drzwi rozsuwane. Ma siedzibę w Monte Roberto, Włochy.

 2. HACKER AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HACKER AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 3. TERMOEXPRESS TRADING SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma TERMOEXPRESS TRADING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Drzwi garażowe, Drzwi i bramy, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, Rama i ościeżnica, Roboty ciesielskie i stolarskie, Budownictwo - maszyny i sprzęt, Materiały budowlane, i okna aluminiowe. Ma siedzibę w Floresti, Rumunia.

 4. SCHUTZ IN FORM SPEZIALTÜREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHUTZ IN FORM SPEZIALTÜREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Ma siedzibę w Ahorn-Buch, Niemcy.

 5. ABC DOM SP. JAWNA

  Polska

  Salony z podłogami oraz drzwiami ABC Dom to dwa showroomy w Krakowie, w których znajdą Państwo bogaty asortyment drzwi i podłóg do domu i mieszkania. Nasza oferta została tak skomponowana, aby zapewnić Państwu jak najszerszy wybór w każdym przedziale cenowym, a nasi doradcy to ludzie z doświadczeniem i wiedzą służący radą oraz pomocą. W naszej ofercie drzwi wewnętrzne, wejściowe oraz zewnętrzne, drzwi białe, drewniane, drzwi nowoczesne oraz klasyczne. Oferowane marki drzwi: Moric, Interdoor, Asilo, Porta, Dre, Erkado, Eclisse, Martom, Cal, Dewro. Ofertę dla klientów indywidualnych wzbogaciliśmy o drzwi dla hoteli, drzwi stalowe, techniczne oraz drzwi do obiektów handlowo-przemysłowych. Drugą częścią naszej oferty są podłogi, od klasycznych drewnianych propozycji, po nowoczesne panele laminowane oraz winylowe. W naszych sklepach znajdą Państwo również ekologiczne rozwiązania na podłogi - panele korkowe, Hydrocork oraz podłogi warstwowe, które wraz z panelami laminowanymi są idealną propozycją na podłogi z ogrzewaniem podłogowym. Oferowane przez nas deski oraz panele pochodzą od producentów: Barlinek, Kronopol, Łąccy, Walczak, Wicanders, Egger, Quick-Step oraz Parador. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się dostępne w naszych salonach ekskluzywne tapety, panele oraz listwy ścienne firmy Orac Decor. Naszym klientom polecamy usługę montażu zamówionych podłóg oraz drzwi.

  Wszystkie wyroby na "drzwi i bramy"

 6. ORTIS POMORZE

  Polska

  Okna drewniane z naszej oferty są produkowane w wielu formach: od tradycyjnych, prostych, przeznaczonych do klasycznych domów – po dwurzędowe, zdobione (retro) w celu odtworzenia wyglądu okien zabytkowych lub stylizowanych na zabytkowe. Wykonanie okien z łukami (w tym gotyckimi) nie stanowi dla producenta żadnego problemu. Bramy: •Segmentowe •Uchylne •Rozwierne Okna: •Okna drewniane •Okna PCW •Okna Aluminiowe •Okna Retro •Okna Tarasowe •Okna Premium Rolety: •Zewnętrzne •Roletki materiałowe •Moskitery •Żaluzje Nasze drewniane okna są eksploatowane z powodzeniem zarówno w nowobudowanych jak i odbudowywanych czy rekonstruowanych budynkach w Gdańsku, Sopocie, Elblągu i wielu innych lokalizacjach – głównie województwa pomorskiego, ale nie tylko. Oferowane przez naszą firmę drewniane okna produkowane są w kilku podstawowych odmianach: m.in. o grubości 68, 78, 88 i 92 mm. Materiał do produkcji tych okien stanowi kantówka z sosny, dębu lub meranti. Kantówka klejona jest z trzech bądź czterech warstw, przy użyciu wodoodpornego kleju. W trakcie przygotowywania kantówki do klejenia, producent usuwa fragmenty posiadające jakiekolwiek wady. Otrzymujemy więc materiał o bardzo dobrych parametrach: zarówno mechanicznych jak i estetycznych. W zależności od wybranej grubości profilu, możemy zastosować w nim coraz grubsze pakiety szybowe, pozwalające na osiąganie coraz lepszych parametrów użytkowych (izolacja termiczna, izolacja akustyczna, odporność na włamanie).

 7. SOLIDNE DRZWI

  Polska

  Jeśli szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się doradztwem w doborze odpowiedniego dla Twoich potrzeb modelu drzwi, odpowie wyczerpująco na wszystkie pytanie, a co najważniejsze - oferuję usługę montażu drzwi, to właśnie znalazłeś idealną firmę! Solidnedrzwi.pl oferuje bogaty wybór wielu modeli różnego rodzaju drzwi. Posiadamy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, które zapewnią Twojemu domowi, mieszkaniu, biurze czy jakiemukolwiek innemu pomieszczeniu lub budynkowi solidną ochronę i bezpieczeństwo, a także dodadzą charakteru swoim designem. Czynnikiem najbardziej wyróżniającym naszą firmę jest fakt, że oferujemy także usługę o nazwie montaż drzwi. Rybnik oraz inne miasta na Śląsku mogą skorzystać z pomocy naszych wykwalifikowanych fachowców, którzy mają na swoim koncie montaż niejednych drzwi. Montaż drzwi - Rybnik - nie musi być już żmudną czynnością, która spędza sen z powiek. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów i niczym się już nie przejmuj. Jesteśmy otwarci na kontakt z Tobą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to my chętnie odpowiemy na nie i rozwiejemy każdą wątpliwość. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z usługi montaż drzwi - Rybnik i cały Śląsk.

 8. B&H BESCHLAGTECHNIK OHG

  Niemcy

  Nasza firma dostarcza swoim klientom wszelkiego rodzaju części toczone, frezowane, cięte laserowo, wytłoczki, odlewy jak również okucia budowlane i meblowe. Specjalizujemy się w małych, średnich i dużych seriach. Podstawową kompetencją jest obróbka stali nierdzewnej. Oczywiście dostarczamy także produkty wykonane ze wszystkich innych metali. Obrabiamy, frezujemy i obrabiamy laserowo części dla klientów z branży meblarskiej, budowy sklepów, i innych obiektów, hotelarskiej, targów handlowych, dla branży szklarskiej i sanitarnej. Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat naszych produktów. Chcemy zaprezentować się tutaj jako kompetentny partner dla Ciebie. Ponadto specjalizujemy się w produkcji przewodów, kabli Bowdena i kabli sterujących. Produkujemy i naprawiamy wszelkiego przewody ciśnieniowe, , siłowniki, przewody gazowe, kable sprzęgła, przewody hamulcowe, kable przesuwne i kable bowdenowe. Wzory lub rysunki w produkcji pojedynczej lub seryjnej.

 1. WESA SP.J.

  Polska

  Firma WESA jest spółką jawną i zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem drzwi i okien PCV oraz aluminiowych. Oferujemy również żaluzje fasadowe i rolety, bramy garażowe, ogrody zimowe oraz rozmaite elementy stolarki aluminiowej. Jesteśmy cenionym przez klientów producentem najlepszych okien na wymiar oraz standardowych i antywłamaniowych. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klientów i wytwarzać na zamówienie okna o różnych kształtach i wielkościach. Do produkcji okien wykorzystujemy profile renomowanej firmy VEKA, które posiadają certyfikaty największych instytutów badania jakości. Używane przez nas profile wykonano z tworzywa wyróżniającego się stabilnością kształtu oraz dużą odpornością na wpływ wszelkiego rodzaju czynników atmosferycznych i starzenie się. Dodatkowo są trudno palne i samoczynnie gasną po usunięciu płomienia.

 2. ART-MAR

  Polska

  Aktualnie specjalizujemy się w takich dziedzinach jak: hurtowa sprzedaż okien i drzwi, sprzedaż detaliczna okien, drzwi, rolet, żaluzji i wertikali oraz bram garażowych, usługi pomiaru i montażu drzwi i okien, rolet, żaluzji i wertikali oraz bram garażowych. Okna PCV firmy Sonarol, drewniane VILLERGRAN , dachowe FAKRO. Drzwi stalowe KMT Stal, ERKADO, INVADO, drewniane DRE. Bramy garażowe HORMANN, segmentowe, roletowe, uchylne, dwuskrzydłowe. Rolety MULTI STYL, Posiadamy fachową i wyszkoloną kadrą, która zapewni Państwu miłą kompletną oraz kompleksową obsługę podczas całego procesu wyboru, wyceny oraz montażu stolarki otworowej oraz elementów osłonowych okien.

 3. ALUMEX

  Polska

  Oferujemy Państwu aluminiowe okna i drzwi - są projektowane pod kątem estetyki i piękna konstrukcji i jednocześnie z zachowaniem najwyższej trwałości i niezawodności użytkowania. Systemy te posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne są odporne na różne warunki atmosferyczne. Nowoczesne systemy aluminiowe można wykorzystać do różnorodnych typów okien i drzwi, wiatrołapów, witryn, wewnętrznych ścianek działowych, czy tworzenia innych konstrukcji przestrzennych. U nas także fasady aluminiowe - Produkujemy fasady oparte na systemie słupów i rygli aluminiowych, wypełnionych szkłem, lexanem lub panelami aluminiowymi. W zależności od rodzaju użytego szkła można uzyskać konstrukcje o różnym współczynniku U. W celu osłonięcia pasów międzyokiennych można zastosować hartowane szkło emaliowane dające fasadzie jednolity, estetyczny wygląd . Z profili fasadowych można także wykonać świetliki dachowe, ogrody zimowe, dachy szklane. Drzwi: otwierane, przesuwne, wahadłowe, harmonijkowe.

 4. ABRA SZCZECIN

  Polska

  Drzwi zewnętrzne Gerda, drzwi wewnętrzne DRE, Erkado, Porta – oferta firmy Abra Szczecin, Maxa Szczecin Abra sp. z o.o. działa na terenie Szczecina już od 1993 roku, specjalizując się w sprzedaży produktów marki Gerda – jednego z największych polskich producentów drzwi, bram garażowych, zamków do drzwi, wkładek i kłódek. Abra jest jedyną firmą w Szczecinie ukierunkowaną wyłącznie na sprzedaż wyrobów marki Gerda. Wieloletnia współpraca z jednym producentem skutkuje wysokim poziomem wiedzy o wielu produktach. Zarówno tych wytwarzanych ponad 20 lat temu jak i współcześnie. Kilka lat temu powołaliśmy do życia firmę Maxa. Głównym jej zadaniem jest obsługa klientów indywidualnych w zakresie sprzedaży z montażem oraz serwisu drzwi wejściowych Gerda. Wprowadziliśmy do oferty również drzwi wewnątrzlokalowe DRE, Erkado i Porta. Teraz każdy z Państwa może złożyć w jednym miejscu kompleksowe zamówienie na drzwi wejściowe i pokojowe z montażem. Prowadzimy również sprzedaż drzwi bez montażu.

 5. HIPER STOLARKA

  Polska

  Mamy ogromną przyjemność powitać Państwa na oficjalnej stronie firmy Hiper Stolarka ze Szczecina. W procesie realizacyjnym przyświecają nam dynamika działania i kreatywność. Naszym atutem jest bez wątpienia wieloletnie doświadczenie zespołu pracowników oraz właścicieli, którzy także angażują się i wspierają zespół specjalistów w procesie twórczym oraz w relacjach z klientem. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że każde Wasze zlecenie będzie traktowane wyjątkowo i z należytą uwagą. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych w kraju oraz za granicą (firmy, instytucje, deweloperów). Rozmach naszych działań, rosnąca liczba zadowolonych klientów i dynamiczny rozwój marki najlepiej świadczy o najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do obejrzenia naszych fotorelacji z kompleksowych i częściowych realizacji.

 6. TEAM-BUD HUBERT HUNEK

  Polska

  POMIAR - WYCENA - SPRZEDAŻ - MONTAŻ STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem zakupionych u nas towarów: - bram garażowych WIŚNIOWSKI - drzwi zewnętrznych (DERPAL , WIKĘD)i wewnętrznych (PORTA , POL-SKONE , DRE , ERKADO) - ciepłych okien, balkonów, drzwi tarasowych (HS / PSK) na profilu VEKA i Salamander - parapetów zewnętrznych i wewnętrznych - drzwi i okien aluminiowych Nasi montażyści są sprawdzonymi fachowcami, posiadają certyfikaty montażowe od producentów, biorą udział w szkoleniach branżowych. Na zlecenie Klientów pomagamy w odbiorze technicznym : mieszkania czy domku jednorodzinnego - od dewelopera, spółdzielni bądź podwykonawcy. Wykonując odbiór techniczny mieszkania szczegółowo oglądamy pomieszczenia, staramy się wykryć ewentualne nieprawidłowości i wady, które podczas użytkowania obiektu mogą przysporzyć Państwu problemów: - generować większe koszty wykończenia mieszkania / domu - wpływać na jego estetykę, bezpieczeństwo i użytkowanie Obszar wykonywania prac: Lublin i okolice

 7. P.P.H.U. TOM&MAR SP.J.

  Polska

  Firma TOM & MAR z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim niedaleko Warszawy istnieje na rynku od 1993 roku. Głównym filarem naszej działalności jest produkcja wysokiej jakości nowoczesnej stolarki otworowej z PCV. Od 2001 w swojej ofercie posiadamy również drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne i okna aluminiowe. Wykonujemy także ogrody zimowe. Kierując się bogatym doświadczeniem w produkcji, wymianie i naprawie okien oraz drzwi zewnętrznych wybraliśmy rzetelnych partnerów. Produkcja bram garażowych oraz stolarki okiennej i drzwiowej oparta jest na technologii znanych i renomowanych firm. Dążąc do doskonałości, przy jednoczesnym uwzględnieniu gustów i preferencji klientów, do produkcji okien z PCV wybraliśmy sprawdzony na rynku zachodnio europejskim system profili okiennych SALAMANDER i Aluplast.

 8. FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA DAR - PLAST WALDEMAR GOMÓŁKA

  Polska

  DAR – PLAST jest firmą istniejącą od 2000 roku. Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość produkowanej stolarki PCV, estetyczne wykonanie i perfekcyjny montaż. Właśnie dzięki tym priorytetom szybko zdobyliśmy zaufanie Klientów. Żeby nie zawieść Państwa zaufania, zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych pracowników i regularnie ich szkolimy. Od 2004 roku otworzyliśmy się również na współpracę z zagranicznymi kontrahentami, w tym celu utrzymujemy stałe kontakty zagraniczne, oraz swoje przedstawicielstwa w krajach UE, do których wysyłamy nasze okna. Nasze okna PCV wykonane są z niemieckiego profilu typu GEALAN, a do ich montażu wykorzystujemy markowe okucia typu ROTO. Bazowanie na sprawdzonych technologiach i materiałach umożliwia nam dostarczanie Klientom produktów wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w małopolskiej miejscowości Jaworniki. Gwarantujemy pełny zakres serwisowy. Odbiorcami naszych produktów są między innymi: - banki, - szkoły, - przedszkola, - szpitale, - spółdzielnie mieszkaniowe oraz osoby prywatne.

 9. FAMIX. OKNA, DRZWI, BRAMY

  Polska

  Okna avante - asortyment firmy Famix. Asortyment naszej firmy obejmuje okna avante – są to wysokiej jakości okna PCW. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kolorystyczny oraz szereg rozwiązań z zakresu termoizolacji. Posiadamy zarówno okna tradycyjne, okna obrotowe oraz okna przesuwane. Oferowane przez nas okna drewniane cechuje wysoka odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne, dzięki temu posłużą one Państwu przez wiele lat. W naszym asortymencie znajdą Państwo także okna drewniane pochodzące od takich producentów, jak Fabryka Okien Drewnianych Świebodzin oraz Ortis Systemy Okienne. Na liście współpracujących z nami dostawców znajduje się również firma Dako, produkującą okna PCV i okna drewniane, wyposażone w solidne zabezpieczenie antywłamaniowe. Bramy garażowe. W szerokim asortymencie firmy Famix z Warszawy znajdują się również bramy garażowe segmentowe, rolowane, uchylne oraz rozwierne.

 10. STADER

  Polska

  Firma STADER jest producentem rolet i bram. Rolety i bramy oferowane są w wielu systemach umożliwiających dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwych rozwiązań architektonicznych. Produkty wytwarzane są tylko na bazie komponentów uznanych firm w branży osłonowej. Firma STADER zrzeszona jest w GRUPA BRAMYskupiającej firmy produkcyjne, handlowe i serwisowe. Pozwala to na fachowe i sprawne działanie w każdym rejonie oraz posiadanie w ofercie pełnej gamy produktów dostępnych na rynku polskim. Firmy zrzeszone w GRUPA BRAMY są starannie dobierane i posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki zrzeszeniu firma STADER może zaoferować Państwu na bardzo korzystnych warunkach nie tylko własne produkty, ale także wyroby renomowanych firm polskich i zagranicznych z branży stolarki budowlanej, automatyki, produktów specjalistycznych tj. rampy przeładunkowe, bramy szybkobieżne, grodzie przeciwpożarowe. W ofercie znajdą Państwo różne kolorowy i typy bram zależnie od Państwa preferencji. Mamy duży wybór bram rolowanych, segmentowych i przemysłowych. Charakteryzuje je nie tylko uniwersalność, ale również niezwykła trwałość i estetyka. Ponadto prowadzimy sprzedaż szybkobieżnych bram do zastosowania zarówno na wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są bezawaryjne i stabilne, dlatego można je z powodzeniem wykorzystać do obiektów o dużej częstotliwości pracy bramy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drzwi i bramy - Import eksport

Liczba wyników

11 678 Przedsiębiorstwa