• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. SKS MACHINES

  Belgia

  Verified by europages badge
 2. JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. GDAŃSKIE KUCHNIE - MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR

  Polska

  Jesteśmy producentem mebli kuchennych z Gdańska Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmowych na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i całego kraju. Wykonujemy nawet najbardziej projekty kuchni, które są bardzo funkcjonalne i bezpieczne. Tworzymy kuchnie na wymiar, szafy oraz zabudowy. Firma Gdańskie Kuchnie to wysoka jakość, fachowa obsługa, lata doświadczenia, terminowość, kreatywne pomysły oraz konkurencyjne ceny. Nasze meble kuchenne produkowane są w zakładzie stolarskim w Gdańsku. Nieustannie inwestujemy w nasz zakład - poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń. Jako jedni z nielicznych, posiadamy narzędzia (pomiar laserowy oraz projekt komputerowy 3d), które pozwalają nam na błyskawiczny i precyzyjny pomiar pomieszczeń, w tym także kuchni. W naszej ofercie znajdują się projekty kuchni tradycyjnych oraz nowoczesnych, w stylu skandynawskim, prowansalskim, retro, glamour, angielskim oraz vintage. Zdecydowanym atutem naszej firmy jest efekt jaki możemy osiągnąć - czyli jedyna, oryginalna i niepowtarzalna kuchnia. Taka, o jakiej po prostu marzysz. Za nami ponad 1500 wyprodukowanych kuchni

 4. BAUMERT (GROUPE GORGÉ)

  Francja

  Lider francuski w dziedzinie przeszklonych wyrobów stolarskich przeciwpożarowych z aluminium i ze stali, BAUMERT oferuje wiedzę i umiejętności spełniające wymagania przepisowe w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego w budynkach. Badania & Projektowanie – Produkcja – Montaż. Lider europejski w dziedzinie systemów drzwi & ścianek, przedsiębiorstwo działa w różnych branżach.

 5. CERRAJERÍA MACORT

  Hiszpania

  Stolarka metalowa i ślusarstwo. Kraty. Drzwi. Drabiny. Pergole. Konstrukcje metalowe. Parapety. Ogrodzenia. Okna. Ramy. Pojemniki na kwiaty. Schody spiralne. Wejścia do budynków. Poręcze. Zadaszenia. Kraty. Półki regały. Spawanie. Grille do barbecue. Obramowania. Drzwiczki do liczników. Płyty mocujące. Platformy. Pokrywy rewizyjne do wykładania płytkami. Wzmocnienia filarów. Stopnie. Trejaże. Pojemniki na kwiaty. Wozy na Święto Trzech Króli. Witryny. Żaluzje typu Majorka. Drzwi żelazne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIINCOX

  Hiszpania

  Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży Diincox wykonuje prace w dziedzinie elementów metalowych ze stali nierdzewnej, aluminium i żelaza dla osób prywatnych i firm; Od lekkich struktur metalowych i lekkich kotłów do różnorodnych prac konstrukcyjnych, ślusarskich, spawania (TIG, AC/DC, MIG), składania, cięcia piłami i nożycami.

 2. EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD

  Turcja

 3. ABEL TECHNOLOGIES

  Niemcy

 4. SOCALU

  Francja

 5. OUEST SERRURERIE

  Francja

 1. GENTILE METAL STUDIO

  Hiszpania

 2. SA COGEZ METAL

  Francja

 3. CARPINTERIA DE ALUMINIO FANNY SL

  Hiszpania

 4. GSA 5

  Francja

 5. METALLERIE PHILIPPE SOULLARD

  Francja

 6. VAR INDUSTRIE

  Francja

 7. RAUB LANNION MIROITERIE

  Francja

 8. TALLERES M. SEOANE

  Hiszpania

 9. TALLERES HUMANES

  Hiszpania

 10. ALU D'OC

  Francja

 1. BIOMETAL CONSTRUCTIONS

  Francja

 2. SOCIETE PROUIN

  Francja

 3. LAMY MAILLARD

  Francja

 4. SARL BATI FERMETURES

  Francja

 5. SOCIETE CHEVALIER

  Francja

 6. SAS SOLINAS

  Francja

 7. MESA METALL-STAHLBAU GMBH

  Niemcy

 8. T G M

  Francja

 9. METALLIC 80

  Francja

 10. BERNARD FIEUX ALUMINIUM

  Francja