• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. MORITZ-MACHINING INH. THOMAS MORITZ

  Niemcy

  Firma MORITZ-MACHINING INH. THOMAS MORITZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wermelskirchen, Niemcy.

 2. SKS MACHINES

  Belgia

  Firma SKS MACHINES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Cegielnie - maszyny i urządzenia, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Metale - maszyny i sprzęt, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 3. KONSTRUKTIONSBÜRO MARIO ZIMMERMANN

  Niemcy

  Firma KONSTRUKTIONSBÜRO MARIO ZIMMERMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bruchsal, Niemcy.

 4. JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia hydrauliczne, formy do gięcia, Narzędzia hydrauliczne, narzędzia do cięcia, i budowa - maszyny. Ma siedzibę w Hövelhof, Niemcy.

 5. GDAŃSKIE KUCHNIE - MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR

  Polska

  Jesteśmy producentem mebli kuchennych z Gdańska Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmowych na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i całego kraju. Wykonujemy nawet najbardziej projekty kuchni, które są bardzo funkcjonalne i bezpieczne. Tworzymy kuchnie na wymiar, szafy oraz zabudowy. Firma Gdańskie Kuchnie to wysoka jakość, fachowa obsługa, lata doświadczenia, terminowość, kreatywne pomysły oraz konkurencyjne ceny. Nasze meble kuchenne produkowane są w zakładzie stolarskim w Gdańsku. Nieustannie inwestujemy w nasz zakład - poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń. Jako jedni z nielicznych, posiadamy narzędzia (pomiar laserowy oraz projekt komputerowy 3d), które pozwalają nam na błyskawiczny i precyzyjny pomiar pomieszczeń, w tym także kuchni. W naszej ofercie znajdują się projekty kuchni tradycyjnych oraz nowoczesnych, w stylu skandynawskim, prowansalskim, retro, glamour, angielskim oraz vintage. Zdecydowanym atutem naszej firmy jest efekt jaki możemy osiągnąć - czyli jedyna, oryginalna i niepowtarzalna kuchnia. Taka, o jakiej po prostu marzysz. Za nami ponad 1500 wyprodukowanych kuchni

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BAUMERT (GROUPE GORGÉ)

  Francja

  Lider francuski w dziedzinie przeszklonych wyrobów stolarskich przeciwpożarowych z aluminium i ze stali, BAUMERT oferuje wiedzę i umiejętności spełniające wymagania przepisowe w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego w budynkach. Badania & Projektowanie – Produkcja – Montaż. Lider europejski w dziedzinie systemów drzwi & ścianek, przedsiębiorstwo działa w różnych branżach.

 2. CERRAJERÍA MACORT

  Hiszpania

  Stolarka metalowa i ślusarstwo. Kraty. Drzwi. Drabiny. Pergole. Konstrukcje metalowe. Parapety. Ogrodzenia. Okna. Ramy. Pojemniki na kwiaty. Schody spiralne. Wejścia do budynków. Poręcze. Zadaszenia. Kraty. Półki regały. Spawanie. Grille do barbecue. Obramowania. Drzwiczki do liczników. Płyty mocujące. Platformy. Pokrywy rewizyjne do wykładania płytkami. Wzmocnienia filarów. Stopnie. Trejaże. Pojemniki na kwiaty. Wozy na Święto Trzech Króli. Witryny. Żaluzje typu Majorka. Drzwi żelazne.

 3. DIINCOX

  Hiszpania

  Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży Diincox wykonuje prace w dziedzinie elementów metalowych ze stali nierdzewnej, aluminium i żelaza dla osób prywatnych i firm; Od lekkich struktur metalowych i lekkich kotłów do różnorodnych prac konstrukcyjnych, ślusarskich, spawania (TIG, AC/DC, MIG), składania, cięcia piłami i nożycami.

 4. EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD

  Turcja

 5. SOCALU

  Francja

 1. ABEL TECHNOLOGIES CNC FRÄSMASCHINEN

  Niemcy

 2. SARL SERRURERIE ALUMINIUM DU MACONNAIS

  Francja

 1. ALUMINIUM FABRICATION DIFFUSION

  Francja

 2. RAUB LANNION MIROITERIE

  Francja

 3. O.KAUFHOLD GMBH

  Niemcy

 4. SARL CHRISTIAN GERARD

  Francja

 5. SOCIETE NOUVELLE LEBLANC SCENIQUE

  Francja

 6. ETS FLON ALAIN

  Francja

 7. ETS SOGNO JEAN ET FILS

  Francja

 8. GLA-WEL GMBH

  Niemcy

 1. TECHMETAL

  Francja

 2. ALBERT ET RATTIN

  Francja

 3. METALLOURGIA GIANTSIS

  Grecja

 4. FONDERIE LONGONI PIERRE

  Francja

 5. SERRURERIE FERRONNERIE BORET

  Francja

 6. METALLERIE 2000

  Francja

 7. ETS GOSTOVIC SARL

  Francja

 8. BRIT'ALU

  Francja

 9. SOCIETE MICHEL DUTERTRE

  Francja

 10. STORES 2007 VOLETS

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo