• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal stopowa

Wyniki dla

Stal stopowa - Import eksport

 1. CHR. HÖVER & SOHN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Höver & Sohn od 80 lat symbolizuje tradycję i jakość w produkcji elementów ze stali nierdzewnej. Nie oznacza to jednak, że zatrzymujemy się przy starych formach – ogień pasji do stali nierdzewnej jest częścią naszej filozofii. Tradycyjne wartości odpowiadają nowoczesnej technologii CNC i to połączenie jest gwarancją jakości, która „uszczęśliwia“. Jesteśmy doświadczeni i zmotywowani, tradycyjni i nowocześni, zaangażowani i przygotowani na Twoje potrzeby. Firma Chr. Höver & Sohn GmbH & Co. KG cieszy się na całym świecie reputacją najwyższej jakości i niezawodności. Jakość w firmie Höver nie jest tylko próżnym słowem, lecz codziennie stosowaną zasadą będącą u podstaw naszej kultury korporacyjnej. Jako niezależny dział, kontrola jakości jest organizacyjnie bezpośrednio powiązana z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Bezkompromisowa jakość w każdym szczególe to zaangażowanie firmy Höver i obowiązek. Jakość i bezpieczeństwo to integralna część naszej filozofii korporacyjnej.

 2. GTM (LA GTM FRANCE)

  Niemcy

  GTM France jest specjalistą w zakresie indukcyjnej obróbki cieplnej prętów i rur stalowych, posiadającym własne urządzenia do obróbki, np. linie do obierania do produkcji stali jasnej. Zakres wymiarów: długości do 15 m. Średnica 10 mm-354 mm. Oferujemy również takie usługi jak: konwencjonalna obróbka cieplna w piecach gazowych, wyżarzanie, odprężanie, wyżarzanie GKZ oraz prostowanie, nacinanie gwintów, walcowanie gwintów, kucie, piłowanie, rozmagnesowywanie. Opracowujemy indywidualne rozwiązania i dostosowujemy się do wymagań klienta w zakresie wartości mechanicznych i czasu realizacji zamówienia. Innym oddziałem La GTM France jest podmarka Filtaro, która oferuje systemy kotwiące, takie jak pręty gwintowane, kotwy i pręty sprężane. Wszystkie produkty mogą być produkowane w długościach do 16 metrów i średnicach od 10 mm do 354 mm. Dzięki ponad 25 latom badań i doświadczeniu w dziedzinie inżynierii lądowej, GTM France jest dostawcą znanym na całym świecie.

 3. AK STEEL INTERNATIONAL B.V.

  Niemcy

  AK Steel International jest spółką zależną AK Steel Corporation z siedzibą w West Chester, Ohio, USA. Kilka spółek zależnych AK Steel International działa na kontynencie europejskim. Biura znajdują się w Holandii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Jesienią 1999 r. spółka dominująca tych spółek zależnych, ARMCO Inc., połączyła się z AK Steel, Middletown, Ohio, jednym z wiodących amerykańskich producentów wyrobów stalowych na rynku USA dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego i AGD. W wyniku tej fuzji nazwa ARMCO została zmieniona na AK Steel w kwietniu 2000 r. W tym czasie powstała również firma AK Steel International. AK Steel jest wiodącym producentem stali walcowanej płaskiej ze stali węglowej i nierdzewnej, a także stali elektrycznej, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, infrastruktury oraz wytwarzania i dystrybucji energii.

 4. RH STAHL GMBH

  Szwajcaria

  Chociaż Rh stahl gmbh jest zupełnie nowym graczem na rynku, mamy już swoją historię. Sięga ona roku 2006. Założyliśmy wówczas „Stahlkreationen GmbH", którego nazwę w czerwcu 2012 r. zmieniliśmy na "Rh Stahl GmbH". Z tym krokiem rezygnujemy z handlu wytwarzanymi laserowo zwierzętami stalowymi i wchodzimy w handel różnymi stalami węglowymi. Rh stah gmbh obsługuje rynek środkowoeuropejski, tj. Szwajcarię, Włochy, Francję, Niemcy, Benelux, Lichtenstein i Austrię. Nasze motto to: jakość, elastyczność, ciągłość. To motto powinno przyczynić się do zdrowego rozwoju firmy w nadchodzących latach. Uwielbiamy nieustannie zmieniające się wyzwania teraźniejszości i z niecierpliwością czekamy na pełną sukcesów przyszłość.

 5. BÖLLINGHAUS STEEL GMBH

  Niemcy

  Firma została założona w 1889 roku jako Remscheider Walz- und Hammerwerk Böllinghaus & Co. KG. Böllinghaus Steel jest specjalistą w zakresie wyrobów długich ze stali szlachetnej, zarządzanym już w piątym pokoleniu. Firma produkuje wysokiej jakości standardowe i specjalne profile według międzynarodowych standardów. Portfolio obejmuje nierdzewne kształtowniki płaskie, kwadratowe i sześciokątne - walcowane na gorąco i ciągnione na zimno. Założona ponad 130 lat temu firma jest obecnie przedsiębiorstwem działającym na całym świecie, zatrudniającym ponad 250 pracowników i posiadającym oddziały w Niemczech, Portugalii, USA i we Włoszech. Od 1996 r. Böllinghaus Steel produkuje w zakładzie w Portugalii, który posiada dwie linie do walcowania na gorąco o wydajności 22.000 t rocznie oraz dwie linie do ciągnienia na zimno o wydajności 10.000 t rocznie. Oznacza to, że kompleksowe wymagania klientów mogą być realizowane elastycznie, szybko i w sposób zorientowany na rozwiązanie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MEBA STEEL & INDUSTRIAL SUPPLIES TRADE GMBH

  Niemcy

  15 lat temu - w 2002 roku - założyliśmy w Düsseldorfie firmę handlową Meba Steel & Industrial Supplies Trade GmbH. W międzyczasie zostaliśmy docenieni zarówno w kraju jak i za granicą, ponieważ dzięki naszej rozległej wiedzy o rynku międzynarodowym jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów, dostarczając tylko wysokiej jakości materiały po konkurencyjnych cenach, szybko realizujemy zapytania, jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o specjalne życzenia, a w realizacji zamówień odznaczamy się niezwykłą precyzją. A przy okazji....... Czy wiesz jak rozwiązać problemy? To proste: Gdzie można znaleźć kogoś, kto rozwiąże problemy? Znalazłeś nas!

 2. NLMK-EUROPE-PLATE

  Belgia

  Firma NLMK Europe - Plate produkuje szeroką gamę grubych blach i wlewek. Jej zdolność produkcyjna wynosi 1, 75 mln ton stali rocznie, a jej portfolio produktów związanych ze stalą obejmuje produkty o wysokiej wartości dodanej, takie jak stale hartowane i ulepszane termicznie, stale narzędziowe i gatunki stali morskich. Firma NLMK Plate jest wyspecjalizowana w STALI WALCOWANEJ i KUTEJ: Stale konstrukcyjne, Stale dla przemysłu stoczniowego, Stale offshore, Stale do turbin wiatrowych, Stale na kotły i zbiorniki ciśnieniowe, Stale na rury, Stale wysokowęglowe, Stale o wysokiej granicy plastyczności, Stale o wysokiej wytrzymałości, QUARD® (stal trudnościeralna), QUEND® (astal o bardzo wysokiej granicy plastyczności), Stale narzędziowe, Wlewki i bloki kute, Pręty kwadratowe, Wlewki kute

 3. HAGENKÖTTER GMBH & CO.

  Niemcy

  Części zamienne i eksploatacyjne do maszyn śrutowniczych. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców części zamiennych do śrutownic wykonanych z odpornej na zużycie stali odlewniczej i hartowanej stali narzędziowej. Poza częściami zamiennymi do turbin odśrodkowych, nasza oferta obejmuje prawie wszystkie części zużywalne stosowane w urządzeniach do śrutowania. Wieszaki do śrutowania ze stali manganowej, lub inne nośniki do zawieszania przedmiotów poddawanych śrutowaniu, są narażone na ekstremalne zużycie ze względu na ciągłe działanie materiałów ściernych, co ogranicza ich żywotność do kilku tygodni lub miesięcy. Dlatego koniecznym jest, aby produkty te były wykonane ze stali manganowej wysoko odpornej na ścieranie. Wieszaki do śrutowania ze stali manganowej mają 20 razy większą żywotność niż tradycyjne wieszaki ze stali. Pozwala to na znacznie bardziej efektywne planowanie zasobów.

 4. VIANT AURA GMBH

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie Lake Region Medical GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy producentem stali nierdzewnej, rurek kapilarnych ze stali nierdzewnej, rurek precyzyjnych ze stali nierdzewnej, stalowych rurek precyzyjnych, części precyzyjnych do technik medycznych, kształtek rurowych ze stali nierdzewnej i wielu innych elementów.

 5. ESTI SRL

  Włochy

  Produkcja części zamiennych do maszyn do robót ziemnych oraz elementów tłoczonych na zimno z wykorzystaniem specjalnych stali wysokiej jakości. Wysoka jakość surowców oraz ciągła kontrola przeprowadzana podczas każdego etapu produkcji to najmocniejsze punkty firmy. Ciągłe inwestycje technologiczne i szkolenia techniczne personelu pozwalają ESTI dysponować wiedzą konieczną do wykonywania swojej działalności produkcyjnej w sposób profesjonalny i bezpieczny.

 1. JADOT CASTINGS AND CONSULTING SPRL

  Belgia

  Państwa dostawca elementów odlewanych ze specjalnej stali i specjalnego żeliwa, firma z doświadczeniem oferująca usługi dostosowane do klientów. Ponad 50-letnie doświadczenie pozwala nam oferować rozwiązania dostosowane do Państwa problemów natury mechanicznej, dotyczące odporności na uderzenia, na zużycie, na wysokie temperatury i na korozję chemiczną. JADOT Castings to Państwa idealny dostawca części odlewanych i obrabianych ze wszelkiego typu żeliwa, stali i stopów niklu, chromu oraz kobaltu.

 2. BLANCHARD OXYCOUPAGE

  Francja

 1. FONDERIE PENA

  Francja

 2. M.T. ACCIAI SRL

  Włochy

 3. LASER RHONE ALPES

  Francja

 4. VOGEL-BAUER EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. ALUFRITZE INHABER JAVIER FRANGENHEIM

  Niemcy

 6. INOMETA GMBH

  Niemcy

 7. HERMANN SEFRANEK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. DOLLMETALL GMBH

  Niemcy

 1. K & E -TECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. ATELIERS PIRET SA

  Belgia

 3. MAXX - STAHL GMBH

  Austria

 4. SEG SCHLEIFEREI EDGAR GUGGEMOS

  Niemcy

 5. AVESKA-EDELSTAHL GMBH

  Niemcy

 6. LUMO GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. S+D METALS GMBH

  Niemcy

 8. GÜNTER LÄMMERMEIER OHG

  Niemcy

 9. METEC MÜLLER EDELSTAHLTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. BLANCO PROFESSIONAL GMBH + CO KG

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Stal stopowa - Import eksport

Liczba wyników

2070 przedsiębiorstwa