• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal stopowa

Wyniki dla

Stal stopowa - Import eksport

 1. MEBA STEEL & INDUSTRIAL SUPPLIES TRADE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  15 lat temu - w 2002 roku - założyliśmy w Düsseldorfie firmę handlową Meba Steel & Industrial Supplies Trade GmbH. W międzyczasie zostaliśmy docenieni zarówno w kraju jak i za granicą, ponieważ dzięki naszej rozległej wiedzy o rynku międzynarodowym jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów, dostarczając tylko wysokiej jakości materiały po konkurencyjnych cenach, szybko realizujemy zapytania, jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o specjalne życzenia, a w realizacji zamówień odznaczamy się niezwykłą precyzją. A przy okazji....... Czy wiesz jak rozwiązać problemy? To proste: Gdzie można znaleźć kogoś, kto rozwiąże problemy? Znalazłeś nas!

 2. CHR. HÖVER & SOHN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Höver & Sohn od 80 lat symbolizuje tradycję i jakość w produkcji elementów ze stali nierdzewnej. Nie oznacza to jednak, że zatrzymujemy się przy starych formach – ogień pasji do stali nierdzewnej jest częścią naszej filozofii. Tradycyjne wartości odpowiadają nowoczesnej technologii CNC i to połączenie jest gwarancją jakości, która „uszczęśliwia“. Jesteśmy doświadczeni i zmotywowani, tradycyjni i nowocześni, zaangażowani i przygotowani na Twoje potrzeby. Firma Chr. Höver & Sohn GmbH & Co. KG cieszy się na całym świecie reputacją najwyższej jakości i niezawodności. Jakość w firmie Höver nie jest tylko próżnym słowem, lecz codziennie stosowaną zasadą będącą u podstaw naszej kultury korporacyjnej. Jako niezależny dział, kontrola jakości jest organizacyjnie bezpośrednio powiązana z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Bezkompromisowa jakość w każdym szczególe to zaangażowanie firmy Höver i obowiązek. Jakość i bezpieczeństwo to integralna część naszej filozofii korporacyjnej.

 3. VIANT AURA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w firmie Lake Region Medical GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy producentem stali nierdzewnej, rurek kapilarnych ze stali nierdzewnej, rurek precyzyjnych ze stali nierdzewnej, stalowych rurek precyzyjnych, części precyzyjnych do technik medycznych, kształtek rurowych ze stali nierdzewnej i wielu innych elementów.

 4. AK STEEL INTERNATIONAL B.V.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AK Steel International jest spółką zależną AK Steel Corporation z siedzibą w West Chester, Ohio, USA. Kilka spółek zależnych AK Steel International działa na kontynencie europejskim. Biura znajdują się w Holandii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Jesienią 1999 r. spółka dominująca tych spółek zależnych, ARMCO Inc., połączyła się z AK Steel, Middletown, Ohio, jednym z wiodących amerykańskich producentów wyrobów stalowych na rynku USA dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego i AGD. W wyniku tej fuzji nazwa ARMCO została zmieniona na AK Steel w kwietniu 2000 r. W tym czasie powstała również firma AK Steel International. AK Steel jest wiodącym producentem stali walcowanej płaskiej ze stali węglowej i nierdzewnej, a także stali elektrycznej, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, infrastruktury oraz wytwarzania i dystrybucji energii.

 5. HAGENKÖTTER GMBH & CO.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Części zamienne i eksploatacyjne do maszyn śrutowniczych. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców części zamiennych do śrutownic wykonanych z odpornej na zużycie stali odlewniczej i hartowanej stali narzędziowej. Poza częściami zamiennymi do turbin odśrodkowych, nasza oferta obejmuje prawie wszystkie części zużywalne stosowane w urządzeniach do śrutowania. Wieszaki do śrutowania ze stali manganowej, lub inne nośniki do zawieszania przedmiotów poddawanych śrutowaniu, są narażone na ekstremalne zużycie ze względu na ciągłe działanie materiałów ściernych, co ogranicza ich żywotność do kilku tygodni lub miesięcy. Dlatego koniecznym jest, aby produkty te były wykonane ze stali manganowej wysoko odpornej na ścieranie. Wieszaki do śrutowania ze stali manganowej mają 20 razy większą żywotność niż tradycyjne wieszaki ze stali. Pozwala to na znacznie bardziej efektywne planowanie zasobów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NLMK-EUROPE-PLATE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma NLMK Europe - Plate produkuje szeroką gamę grubych blach i wlewek. Jej zdolność produkcyjna wynosi 1, 75 mln ton stali rocznie, a jej portfolio produktów związanych ze stalą obejmuje produkty o wysokiej wartości dodanej, takie jak stale hartowane i ulepszane termicznie, stale narzędziowe i gatunki stali morskich. Firma NLMK Plate jest wyspecjalizowana w STALI WALCOWANEJ i KUTEJ: Stale konstrukcyjne, Stale dla przemysłu stoczniowego, Stale offshore, Stale do turbin wiatrowych, Stale na kotły i zbiorniki ciśnieniowe, Stale na rury, Stale wysokowęglowe, Stale o wysokiej granicy plastyczności, Stale o wysokiej wytrzymałości, QUARD® (stal trudnościeralna), QUEND® (astal o bardzo wysokiej granicy plastyczności), Stale narzędziowe, Wlewki i bloki kute, Pręty kwadratowe, Wlewki kute

 2. JADOT CASTINGS AND CONSULTING SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Państwa dostawca elementów odlewanych ze specjalnej stali i specjalnego żeliwa, firma z doświadczeniem oferująca usługi dostosowane do klientów. Ponad 50-letnie doświadczenie pozwala nam oferować rozwiązania dostosowane do Państwa problemów natury mechanicznej, dotyczące odporności na uderzenia, na zużycie, na wysokie temperatury i na korozję chemiczną. JADOT Castings to Państwa idealny dostawca części odlewanych i obrabianych ze wszelkiego typu żeliwa, stali i stopów niklu, chromu oraz kobaltu.

 3. BLANCHARD OXYCOUPAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BLANCHARD OXYCOUPAGE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, stal odporna na ścieranie, Stal stopowa, stal odporna na zużycie, i Handel stalą. Ma siedzibę w Sainte Luce Sur Loire Cedex, Francja.

 4. FONDERIE PENA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIE PENA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stalownie. Jest również obecna w dziedzinach Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej, Stal stopowa, odlewnictwo stopów lekkich, formowanie metali nieżelaznych, Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej, odlewanie piaskowe, formowanie aluminium, formowanie modeli drewnianych, i Odlewnia brązu. Ma siedzibę w Mérignac, Francja.

 5. DATA F.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DATA F., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, Artykuły sportowe, Stal stopowa, obróbki mechaniczne precyzyjne, BOULENCIEL, obróbka metali, Mechanika precyzyjna, toczenie precyzyjne, i Artykuły sportowe. Ma siedzibę w Pinasca, Włochy.

 1. LASER RHONE ALPES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LASER RHONE ALPES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie stali i metali, metalurgia, obróbka stali, Industrial marking, grawerowanie laserowe, industrial equipment, spawanie laserowe, Welding, i Spawanie stali i metali. Ma siedzibę w Fontaine, Francja.

 2. VOGEL-BAUER EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VOGEL-BAUER EDELSTAHL GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 1. INOMETA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INOMETA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

 2. ALUFRITZE INHABER JAVIER FRANGENHEIM

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUFRITZE INHABER JAVIER FRANGENHEIM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. HERMANN SEFRANEK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERMANN SEFRANEK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Burgheim, Niemcy.

 4. DOLLMETALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DOLLMETALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Sasbach, Niemcy.

 5. MAXX - STAHL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MAXX - STAHL GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Weißkirchen An Der Traun, Austria.

 6. K & E -TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma K & E -TECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Kölleda, Niemcy.

 7. ATELIERS PIRET SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ATELIERS PIRET SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Stal stopowa, wytaczanie, cięcie nożyczmi, Kotły nierdzewne, i Stal stopowa. Ma siedzibę w Ampsin, Belgia.

 8. SEG SCHLEIFEREI EDGAR GUGGEMOS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEG SCHLEIFEREI EDGAR GUGGEMOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Meßkirch, Niemcy.

 1. S+D METALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma S+D METALS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Stelle, Niemcy.

 2. AVESKA-EDELSTAHL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AVESKA-EDELSTAHL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 3. GÜNTER LÄMMERMEIER OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GÜNTER LÄMMERMEIER OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Oettingen, Niemcy.

 4. BLANCO PROFESSIONAL GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLANCO PROFESSIONAL GMBH + CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Oberderdingen, Niemcy.

 5. KURT BEIER GMBH STAHL- UND EDELSTAHLVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KURT BEIER GMBH STAHL- UND EDELSTAHLVERARBEITUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Wenden, Niemcy.

 6. ERIK TÜRKIS-RENOUF METALLE OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERIK TÜRKIS-RENOUF METALLE OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Idar-Oberstein, Niemcy.

 7. KSO AST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KSO AST GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 8. ASH EDELSTAHLBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASH EDELSTAHLBEARBEITUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Ma siedzibę w Freiberg, Niemcy.

 9. NOVACCIAI MARTIN SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NOVACCIAI MARTIN SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Jest również obecna w dziedzinach walcowanie, stale specjalne, pręty ze stali nierdzewnej, cold-worked steels, stal ciągniona, stpopy stali nierdzewnej, stale walcowane, drut okrągły, i drut kwadratowy. Ma siedzibę w San Pietro Mosezzo, Włochy.

 10. STAPPERT INTRAMET SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma STAPPERT INTRAMET SA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, Rury ze stali nierdzewnej, Import-eksport stali i metali, Stal stopowa, pręty ze stali nierdzewnej, kołnierze ze stali nierdzewnej, rury ze stali nierdzewnej, kołnierze stalowe, i blachy nierdzewne. Ma siedzibę w Engis, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stal stopowa - Import eksport

Liczba wyników

1953 Przedsiębiorstwa