• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • prety nierdzewne

Wyniki dla

Prety nierdzewne - Import eksport

 1. CHR. HÖVER & SOHN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Höver & Sohn od 80 lat symbolizuje tradycję i jakość w produkcji elementów ze stali nierdzewnej. Nie oznacza to jednak, że zatrzymujemy się przy starych formach – ogień pasji do stali nierdzewnej jest częścią naszej filozofii. Tradycyjne wartości odpowiadają nowoczesnej technologii CNC i to połączenie jest gwarancją jakości, która „uszczęśliwia“. Jesteśmy doświadczeni i zmotywowani, tradycyjni i nowocześni, zaangażowani i przygotowani na Twoje potrzeby. Firma Chr. Höver & Sohn GmbH & Co. KG cieszy się na całym świecie reputacją najwyższej jakości i niezawodności. Jakość w firmie Höver nie jest tylko próżnym słowem, lecz codziennie stosowaną zasadą będącą u podstaw naszej kultury korporacyjnej. Jako niezależny dział, kontrola jakości jest organizacyjnie bezpośrednio powiązana z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Bezkompromisowa jakość w każdym szczególe to zaangażowanie firmy Höver i obowiązek. Jakość i bezpieczeństwo to integralna część naszej filozofii korporacyjnej.

 2. FISTAL POLSKA SP Z O.O.

  Polska

  W naszej stałem ofercie z magazynu , stale żaroodporne , nierdzewne - kwasoodporne a także blachy trudnościeralne . Palimy elementy z blach na wymiar takimi technikami jak : plazma woda laser po więcej informacji zapraszamy na stronę www.fistal.pl PRĘTY ŻAROODPORNE –ŻAROWYTRZYMAŁE Od fi 4 do fi 200 ciągnione na zimo EN 10278 / DIN 671 h9, długość około 3000-6000 mm Od fi 4 do fi 200 walcowane, łuszczone EN 10060 / DIN 1013 k12; długości 3000 – 6000 mm BLACHY ŻAROODPORNE -ŻAROWYTRZYMAŁE Grubości od 0, 5 mm… do 50mm. Formaty blach Żaroodpornych/Żarowytrzymałych: 1000 mmx 2000mm, 1250 x 2500, 1500 x 3000, 1500 x 6000, 2000 x6000mm.Blachy docinamy na każdy wymiar. W naszej ofercie znajda państwa blachy według poniższych norm-gatunków: Rury Żaroodporne/żarowytrzymałe ze szwem według norm SEW 470 EN 10217-7 EN 10296-2 w gatunkach 1.4841 i 1.4828 w zakresie wymiarowym od : śr zew x20mm do x 323, 9 mm w grubościach ściankę od 2 mm do 12, 7 w tolerancji wymiarów EN ISO 1127/96 Świadczymy usługi walcowania- zwijania blach żaroodpornych – nierdzewnych i innych, Rury żaroodporne bezszwowe : norma SEW 470 EN 10297-2 ASTM A213 / A213M / A312 / A312M / B407 w podstawowych gatunkach 1, 4841, 1, 4845, 1, 4876, 1, 4878 tolerancja wymiarów EN ISO 1127/96 ASTM A269 / A999 w zakresie wymiarowym od : śred. Zew x4 do średnicy x244, 5 mm w grubościach ściankę od 1 mm do 12, 7 mm

  Wszystkie wyroby na "prety nierdzewne"

 3. NIRONIT EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NIRONIT EDELSTAHL GmbH & Co. Firma NIRONIT EDELSTAHL GmbH & Co. KG jest znana od prawie 40 lat z pozyskiwania, przechowywania i handlu najwyższej klasy stalą nierdzewną. Oferujemy blachę, stal surową i prętową wykonaną ze stali nierdzewnej we wszystkich standardowych gatunkach i specjalnościach, a także stopy niklu i tytanu. Dzięki naszym ultranowoczesnym procesom cięcia, wykroje są produkowane przez strumień wody, plazmę i piłę w krótkim czasie, zgodnie z wymaganiami klienta. NIRONIT dostarcza stal nierdzewną na całym świecie i nasze wyroby są poszukiwane w prawie wszystkich gałęziach przemysłu: handlu chemicznym i petrochemicznym, budowie elektrowni, inżynierii mechanicznej i aparaturowej, technologii morskiej i lądowej, przemyśle stoczniowym, budowie pomp, budowie pojazdów szynowych i handlowych, technologii cięcia, technologii ochrony środowiska, przemyśle cukrowniczym i rolniczym, konstrukcji stalowych.

 4. STALESIA SP. Z O.O.

  Polska

  Stalesia Sp. z o.o. oferuje wyroby ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, żaroodpornej i żarowytrzymałej, duplex, super duplex i innych wysokostopowych. Bezpośrednio z magazynu dostępnych jest ponad 20 gatunków stali. Oferta obejmuje takie wyroby jak: -rury nierdzewne bez szwu -rury nierdzewne ze szwem -rury kwasoodporne bez szwu -rury kwasoodporne ze szwem -rury żaroodporne -rury ze stali duplex -rury ze stali super duplex -rury ze stali monel, hastelloy -pręty nierdzewne -pręty kwasoodporne ze stali 1.4301 / 1.4306 / 1.4307 / 304 / 304L -pręty kwasoodporne ze stali 1.4401 / 1.4404 / 316 / 316L -pręty kwasoodporne ze stali 1.4571 / 316Ti -pręty ze stali duplex 1.4462 / X2CrNiMoN22-5-3 -pręty ze stali martenzytycznej 1.4034 / 4H13 / 420C -kolana bezszwowe kwasoodporne -kołnierze kwasoodporne kute -trójniki kwasoodporne równoprzelotowe -trójniki kwasoodporne redukcyjne -redukcje kwasoodporne koncentryczne -blachy nierdzewne i kwasoodporne Szybkie dostawy bezpośrednio z magazynu!

 5. GOKTURKLER CELIK AS

  Turcja

  Firma GOKTURKLER CELIK AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach sztućce ZE STALI NIERDZEWNEJ, i pręty nierdzewne. Ma siedzibę w Kirac Esenyurt, Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ULAŞ PASLANMAZ

  Turcja

  Firma ULAŞ PASLANMAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach blachy nierdzewne, stainless steels, laserowe wykrawanie stali nierdzewnej, i pręty nierdzewne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. STALESIA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Stalesia to lider w dystrybucji stali nierdzewnej. W swojej ofercie firma posiada nierdzewne wyroby stalowe (pręty, rury, armatura nierdzewna) oraz wyroby hutnicze. W szerokim asortymencie produktów można znaleźć m.in: kątowniki, rury, tuleje, kołnierze, zwężki, kolana nierdzewne, blachy nierdzewne, ceowniki i inne produkty. Firma jest jedną z kluczowych hurtowni stali nierdzewnej w Polsce. Produkty mają najwyższą jakość a do tego posiadają niezbędne dopuszczenia i certyfikaty. Oferta na: https: //stalesia.com/

 3. ROLL STEEL SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Dystrybutor i producent wyrobów hutniczych: stale nierdzewne, specjalne i stopowe (stopy niklu i tytanu). Dostarczamy produkty w I i II gatunku: nierdzewne taśmy (m.in. taśmy do mocowania), kręgi, zwoje, arkusze, płaskowniki, pręty i formatki, zgodnie z zaleceniami technicznymi klienta (również folia ochronna). Realizujemy usługi wzdłużnego oraz poprzecznego cięcia blach cięcie gilotyną. W ofercie również szeroki asortyment gatunków stali stopowych i specjalnych od rosyjskich i ukraińskich producentów.

 4. SCHOELLER-BLECKMANN EDELSTAHLROHR GMBH

  Austria

  SCHOELLER-BLECKMANN Edelstahlrohr GmbH ma długą i udaną historię. Już od 1870 roku stal była przetwarzana w regionie Ternitz w Schoellerwerken. Na początku lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku produkcja została rozszerwona na produkty rurowe - od punktu wyjścia do rozwoju jako ośrodek kompetencji w zakresie rur bezszwowych ze stali nierdzewnej. SCHOELLER-BLECKMANN Edelstahlrohr GmbH jest jednym z wiodących na świecie producentów bezszwowych rur ze stali nierdzewnej. SCHOELLER-BLECKMANN Edelstahlrohr GmbH produkuje szeroką gamę nierdzewnych, odpornych na korozję, kwasy i ciepło rur ze stali nierdzewnej w ponad 70 różnych rodzajach stali, które zawsze spełniają najwyższe standardy jakości. Nasze produkty: rury ze stali nierdzewnej (nierdzewne, bezszwowe, polerowane elektrycznie, szlifowane, polerowane na wysoki połysk), rury kotłowe, pręty drążone, rury o podwójnych ściankach, rury ze stali nierdzewnej dla przemysłu farmaceutycznego.

 5. EL-DECOR ELIZA KOPCIŃSKA

  Polska

  Sklep internetowy prowadzi sprzedaż metali nieżelaznych i stali nierdzewnych. W naszej standardowej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wyrobów z aluminium (blachy, profile i rury), blachy miedziane i fibrowe, poręcza nierdzewne balustrad i tarcze szlifierskie. Ponadto oferujemy: blachy z alpaki, blachy aluminiowe, ceowniki, dwuteowniki, pręty brązowe, spoiwa cynowe, druty i pręty miedziane, produkty ołowiane, płyty i obrzeża meblowe, stal nierdzewną i kwasoodporną, żaroodporną, tworzywa konstrukcyjne, tytan-cynk, żeliwa, stal zwykłą, stale gatunkowe różne, akcesoria balustrad nierdzewnych, akcesoria meblowe, akcesoria żeglarskie, armaturę nierdzewną, drzwiczki rewizyjne, kratki wentylacyjne i kominkowe, artykuły chemiczne, filcowe, gumowe, polerskie, kleje, kolana hamburskie, narzędzia, tarcze do cięcia, wiertła i wiele innych produktów.

 1. INVEST SP.Z O.O. SP.K.

  Polska

  Firma zajmuje się sprzedażą i produkcją wyrobów metalowych ze stali czarnej i niedzewnej. Podstawowy zakres produktów: - wyroby hutnicze ( blachy, pręty rury tuleje, kształtownii ) - Metale kolorowe ( aluminium, brąz, mosiądz, miedź ołów ) - kraty pomostowe ( zgrzewane, prasowane, specjalne ) - blachy perforowane ( stal czarna nierdzewna, aluminium, miedziane, mosiężne ) - siatki z drutu ( czarne, ocynkowane, nierdzewne, żaroodporne ) Uslugi: - cięcie i goęcie blach do 10mm - wypalanie laserem 20mm i plazmą do 250mm - Malowanie proszkowe i natryskowe - Cynkowanie ogniowe i galwaniczne. - zwijanie rur - mazerowanie blach - piaskowanie stali - toczenie -frezowanie - szlifowanie Zapraszamy do spółpracy