• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacharstwo przemysłowe

Wyniki dla

Blacharstwo przemysłowe - Import eksport

 1. ERO PROJEKT D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  ERO PROJEKT D.O.O. jest firmą rodzinną z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży matryc i wykrojek. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją tłoczników do obróbki plastycznej blach (transferowe, progresywne), narzędzi do odlewania ciśnieniowego i ciśnieniowo-odlewniczego aluminium i cynku, formowania wtryskowego, wulkanizacji, zagęszczania proszków, różnych prototypów oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych. Zajmujemy się również produkcją wyrobów końcowych i dostosowujemy się do życzeń naszych klientów, specyficznych potrzeb, skupiając się w szczególności na jakości i funkcjonalności. Naszym celem jest stać się jedną z wiodących firm w Słowenii w dziedzinie projektowania i produkcji matryc, aby zapewnić najwyższe standardy jakości naszych produktów i nadążyć za innowacjami w technologii. Firma stosuje normy jakości ISO 9001: 2015. Naszym klientom zapewniamy również usługi naprawcze i konsultacyjne odnośnie wszystkich naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. PERGEL METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  W Tuzla Orhanli, na powierzchni produkcyjnej 150 m2, Jib Industrial Metal Electronic Device Boxes San. and tic. Ltd. Şti.it rozpoczęła działalność pod swoją nazwą i od początku zaspokajała w zakresie obróbki mechanicznej potrzeby firm działających w różnych dziedzinach, takich jak przemysłowe systemy ważenia, telekomunikacja, przemysł obronny. Zgodnie z naszą wizją i wartościami misji, zainwestowaliśmy w pierwszą prasę krawędziową CNC, twist, a następnie wycinarkę laserową odpowiednio do wymagań naszych klientów. W 2016 roku przenieśliśmy się do ZAKŁADU CHEMII PRZEMYSŁOWEJ o powierzchni wewnętrznej 2000 m2 i powierzchni zewnętrznej 2000 m2. Dodatkowo, przeznaczyliśmy 800 m2 tej powierzchni na strefę elektrostatycznego malowania proszkowego. Używając najnowocześniejszych środków chemicznych, z automatyczną linią do mycia natryskowego i zrobotyzowanymi pistoletami, zapewniamy, że jakość kontynuuje swój marsz zgodnie z pierwotnie wyznaczonym celem. W krótkim czasie, dzięki swojej wytrwałości i staranności, firma zdobyła pozycję uznanego dostawcy wiodących firm w sektorze. Nasz młody i doświadczony personel przyjął koncepcję jakości jako swój główny cel w obróbce i wykańczaniu metali oraz dokonał poważnych inwestycji w produkcję wysokiej jakości wyrobów. Nowy park maszynowy i jego nowa konstrukcja nie rezygnują z zadowolenia klienta i rozumienia jakości jako celu w kolejnym procesie. Naszym priorytetem jest wysyłanie do wszystkich naszych klientów produktów wykonanych z pełnym zrozumieniem procesu wytwarzania, o wysokiej jakości, terminowo i w przystępnych cenach. Nie wahaj się skontaktować się z nami!

 3. GSW SCHWABE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GSW – Miłośnicy blachy od 1963 r. „Tego, ile blacha jest warta dla naszych klientów, nie da się zmierzyć w złocie. Dlatego też oferujemy im zindywidualizowane i kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki blach. Aby produkcja przebiegała optymalnie i trwale“ - mówi Benjamin Schwabe, dyrektor generalny GSW. Każdy, kto kiedykolwiek pił zimną coca colę z puszki przy temperaturze 38 stopni w cieniu wie, że blacha jest cenniejsza niż złoto. Tak to postrzegamy od prawie 60 lat. Blacha jest wszechstronna, wytrzymała i zarazem elastyczna, blacha jest sztuką – i to taką, którą opanowaliśmy do perfekcji. Od rozwijarki do prostownicy, od systemów podawania taśmy do kompletnych linii do cięcia wzdłużnego, poprzecznego i przewijania: Nasze systemy i pojedyncze maszyny to prawdziwe maszyny do obróbki blachy, wyspecjalizowane do długotrwałej optymalizacji waszej produkcji. Przekonaj się sam.

 4. A. G. THORWARTH METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy solidnym dostawcą głęboko tłoczonych części i elementów o najwyższej jakości i niezawodności, które są przedmiotem naszej szczególnej dbałości. Wysoka innowacyjność, konkurencyjne ceny, produkcja wykonywana na nowoczesnych maszynach przez zmotywowanych pracowników czyni nas niezawodnym dostawcą w branży zapewniającym zgodność z normą DIN EN ISO 9001: 2015. Jesteśmy rodzinną firmą średniej wielkości ze 143-letnią tradycją w produkcji głęboko tłoczonych części i elementów. Naszą specjalnością jest produkcja formowanych obrotowo symetrycznie części ze wszystkich materiałów termoformowalnych, takich jak m.in. np. stal nierdzewna, mosiądz, stal, miedź, aluminium, itp. Produkujemy głównie części i elementy dla przemysłu motoryzacyjnego, sanitarnego i meblowego. Nasz park maszyn składa się m.in. z 20 maszyn do formowania krokowego o sile nacisku do 63 Mp.

 5. BANDTEC STAHLBAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat BANDTEC Stahlband GmbH dostarcza firmom z wielu branż taśmy cięte i produkty cięte na wymiar stanowiące cenne materiały wyjściowe w zastosowaniach przemysłowych. Jako niezależna firma z wieloletnim doświadczeniem we wszystkich aspektach technologii przetwarzania cewek oferujemy kompleksowy serwis dostawczy oraz zindywidualizowane usługi. W tej branży ceniona jest ciągłość i elastyczność, a także osobiste relacje z klientami. Firma jest przedsiębiorstwem handlowym specjalizującym się w sprzedaży taśm szczelinowych i produktów ciętych na wymiar. Do sprzedaży tych produktów wymagany jest odpowiedni zapas materiału wejściowego, który składa się z walcowanych na gorąco szerokich taśm (kręgów lub pierścieni). Zamówienia produkcyjne są składane prawie wyłącznie w BSS. BANDTEC stale dąży do zapewnienia najwyższej jakości materiału wyjściowego poprzez wybranych krajowych, europejskich i międzynarodowych dostawców. Dział zakupów nie jest związany i tym samym pozostaje niezależny od interesów poszczególnych producentów stali. Nasze źródła zaopatrzenia są następujące: ARCELOR, TATA, SEVERSTAL, NLMK, Marcegaglia. Nasi klienci znajdują się w branżach takich jak przemysł przetwórczy, zakłady tłoczące, sektor formowania, przemysł zaopatrzenia motoryzacyjnego, meblarski, regałowy, budowy maszyn i urządzeń, handel magazynowy itp. BANDTEC zatrudnia obecnie dwunastu pracowników.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NIRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki wysokiemu poziomowi wiedzy technicznej firma Niro Präzisionstechnik produkuje złożone pojedyncze części i podzespoły z cienkich blach ze stali nierdzewnej o grubości do 4 mm. Specjalizujemy się w perfekcyjnej obróbce blach ze stali nierdzewnej V2A i V4A, jak również stopów tytanu, aluminium i innych materiałów wysokiej jakości. Nasze warunki produkcyjne pozwalają nam również na spełnienie norm dla produktów w zastosowaniach w czystych pomieszczeniach. Nasi pracownicy posiadają gruntowną wiedzę na temat materiałów oraz wieloletnie doświadczenie techniczne i rzemieślnicze. Na podstawie Państwa rysunków, szkiców, próbek lub wymagań technicznych produkujemy części precyzyjne, takie jak leje, rury Y, redukcje i przejścia (np. z okrągłego na kwadratowy) oraz obudowy. Możemy obrabiać powierzchnie o dowolnej strukturze do powierzchni 1000 x 2000 mm. Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w obróbce blach. W międzyczasie w firmie pracuje już trzecie pokolenie.

 2. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. SRL. to firma przemysłowa działająca od roku 1969, zajmująca się produkcją wykrawanych detali oraz tworzeniem form. Oferta obejmuje również produkty metalowe gięte oraz wytwarzane metodą głębokiego tłoczenia. Firma jest w stanie zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, dzięki inwestycjom w technologię oraz odświeżanie parku maszyn. Od projektu do opracowania, od obróbki do dostawy w całej Europie. Wykrawanie z form oraz głębokie tłoczenie spełnia najwyższe standardy jakości. O.L.M.E.C. S.R.L. ma certyfikację ISO 9001 od roku 2003. W 2017 r. firma otrzymała certyfikację ISO 9001: 2015 na całą działalność produkcyjną oraz na dział projektowania i tworzenia form. Certyfikacja jakości ISO 9001: 2015 dla następujących działań: wykrawanie, formowanie i obróbka mechaniczna laminatów metalowych na rzecz podmiotów trzecich. Projektowanie i produkcja form do wykrawania oraz głębokiego tłoczenia blach.

 3. BASAK LAZER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od momentu powstania w 1983 r. firma Basak Laser konsekwentnie ustanawia standardy branżowe jako wiodący producent specjalizujący się w precyzyjnej obróbce blachy i jej zastosowaniu. Nasz różnorodny zakres usług obejmuje: •Laser światłowodowy • Prasa krawędziowa • Gięcie cylindryczne • Cięcie nożycami • Spawanie argonem • Spawanie aluminium • Produkcja spawana • Cięcie laserowe kutego żelaza • Więcej informacji, w tym dotyczących modułowego, kutego żelaza, można znaleźć na naszej stronie internetowej! Basak Laser rozszerza swoją doskonałość na produkcję maszyn i części zamiennych, zaspokajając potrzeby różnorodnych sektorów, w tym motoryzacyjnego, morskiego i wind/eskalatorów, poprzez naszą spółkę zależną, Basak Machine. Naszą wizją jest podniesienie naszej pozycji jako firmy z najwyższej półki, znanej z niezłomnego zaangażowania w jakość i wydajność, zapewniającej zadowolenie naszych pracowników, dostawców i cenionych klientów. Jesteśmy niezłomni w naszym zobowiązaniu do pozostawania w czołówce postępu technologicznego i wspierania kultury innowacji. Ponadto jesteśmy dumni z naszej produkcji sprzętu kempingowego, pod naszą drugorzędną marką Basak Camping. Nasze podejście oparte na współpracy z klientami pozostaje kamieniem węgielnym konsekwentnego dostarczania wyjątkowych rozwiązań projektowych. Prosimy o kontakt z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i nawiązać owocny dialog odnośnie Państwa zapytań.

 4. SACFORM/AGMLINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Sacform/AGMline jest wiodącym producentem linii maszyn do obróbki zwojów, specjalizującym się w konceptualizacji, produkcji i instalacji zarówno standardowych, jak i niestandardowych maszyn. Założona na początku XXI wieku, nasza działalność w dziedzinie linii maszynowych do produkcji części metalowych, cięcia wzdłużnego zwojów i linii cięcia zwojów na długość, została nacechowana zaangażowaniem w doskonałość. Nasz oddany zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów działa z naszej strategicznie zlokalizowanej fabryki w sercu strefy przemysłowej w Istambule, zapewniając szybką i wydajną obsługę zarówno klientów krajowych, jak i międzynarodowych. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań maszynowych "pod klucz", jesteśmy dumni z produkcji następujących maszyn i linii do obróbki metali: •Linie cięcia na długość •Linie cięcia wzdłużnego •Mechaniczno-hydrauliczne rozwijarki •Kompaktowe systemy podawania do prasy (rozwijarka-prostownica-podajnik serwo). W Sacform/AGMline naszym głównym celem jest dostarczanie opłacalnych rozwiązań, które zwiększają wydajność produkcji naszych klientów. Znani z niezawodności w obróbce metali, obsługujemy różne dziedziny, takie jak rusztowania, perforowany metal, sufity podwieszane, metalowe platformy kratowe, żaluzje, korytka kablowe, metalowe szafy typu rack, węże i Obejmy do rur, przybory kuchenne, zawiasy i inne części metalowe. Cieszymy się z możliwości zapewnienia Państwu naszych najlepszych konkurencyjnych cen i najwyższej jakości usług po otrzymaniu danych dotyczących Państwa projektu maszyny. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

 5. ROKVELAS, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB to litewska firma oferująca usługi obróbki metali dla produkcji młoseryjnej i seryjnej. Mamy 11-letnie doświadczenie w eksporcie naszych produktów i usług. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, obróbce CNC. Zapewniamy pełen pakiet usług zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług: produkcja, umowa ogólna, kompletacje, różne pokrycia, logistyka i wiele innych. Usługi: wykrawanie CNC; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; cięcie piłą taśmową; spawanie; szlifowanie na płasko; walcowanie arkuszy; Możliwe wykończenia: głębokie cynkowanie na gorąco (ogniowe); malowanie proszkowe; piaskowanie i malowanie na mokro; różnorodne powlekanie galwaniczne. Wszystkie nasze konstrukcje stalowe spełniają wymagania normy EN 1090-1, 2. Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 1. RPWORLD

  Chiny

  Verified by europages badge

  RPWORLD jest wiodącym dostawcą w sektorze produkcji mechanicznych części dla branży motoryzacyjnej, urządzeń medycznych, aparatury naukowej i w wielu innych dziedzinach. Produkujemy części od małych po średnie i części produkcyjne końcowego przeznaczenia w krótkim okresie 3 dni, z zastosowaniem obróbki CNC, formowania wtryskowego, odlewania próżniowego, wytwarzania blachy i wielu innych procesów. Nasza usługa produkcji na żądanie przyczynia się szybszego wprowadzenia wyrobów na rynek, redukcji kosztów prac rozwojowych i produkcji oraz zminimalizowania zagrożeń w trakcie cyklu życia produktu. Staramy się zapewniać wyjątkowe, szybkie prototypowanie i usługi produkcji na żądanie. Bez względu na to, czy potrzebujesz wykonanych w krótkim czasie prototypów do testowania, małych ilości produkcyjnych w związku z NPI, czy też zwiększenia produkcji z uwagi na komercjalizację, służymy Ci naszymi kompleksowymi rozwiązaniami produkcyjnymi. Dlaczego warto współpracować z nami? - Krótki termin realizacji: Maszyny o wysokim stopniu automatyzacji i zaawansowania, pracujące non stop, gwarantujące krótki termin wykonania, w ciągu zaledwie 3 dni. - Niezmienna, wysoka jakość: Połączenie kontroli jakości z nowoczesnym sprzętem do kontroli zapewnia Twoim klientom zgodność części z Twoimi folderami 3D. - Wysoka precyzja: Nasze urządzenia umożliwiają osiąganie niewielkich odchyleń DIN ISO 2768 M (F), zgodnie z określonymi przez Ciebie wymaganiami. - Kompletne rozwiązania: Obróbka CNC, formowanie wtryskowe i wiele innych celem zwiększenia efektywności Twoich zasobów produkcyjnych i ograniczenia ryzyk produkcyjnych. - Produkcja na żądanie: Elastyczność umożliwia szybką i efektywną produkcję niestandardowych części, wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku.

 2. CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI. jest tureckim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w produkcji metalowych części i komponentów, a także gotowych wyrobów metalowych. Nasza oferta produktowa obejmuje wyroby dla branży motoryzacyjnej, takie jak fotele kierowcy, fotele do pojazdów użytkowych, ramy foteli, ramy oparć, elementy do mocowania podłokietników, itp. Świadczymy usługi dla branży motoryzacyjnej, dzięki naszym liniom spawalniczym, tłoczenia i montażowym. Pod marką CEGA BABY, oferujemy także nosidełka dla niemowląt, wózki spacerowe, chodziki, rowerki biegowe bez pedałów dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Wysoka jakość i satysfakcja klienta są naszymi priorytetami. Stawiamy sobie za zadanie dostarczanie naszym klientom niezawodnych produktów po przystępnej cenie, w uzgodnionym terminie, spełniając w ten sposób ich oczekiwania i potrzeby. Zawsze stosowaliśmy nasze kluczowe wartości: uczciwość, szacunek, odpowiedzialność, praca zespołowa i ciągłe doskonalenie. Otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001: 2015. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej!

 1. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd to grupa zakładów produkcyjnych działająca od 13 lat oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wysokiej jakości produktów mechanicznych i o niższym koszcie całowitym wytwarzania w Chinach. Wykonujemy wszelkiego rodzaju części metalowe, takie jak blachy metalowe, elementy obrabiane CNC, gięte rury i elementy rur, elementy spawane, a zwłaczcza elementy montażowe. Zakres rynku produktów obejmuje przemysł samochodowy, przemysł medyczny, maszyny rolnicze, branżę sprzętu sportowego i wiele innych.

 2. ZAPE' SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Zapè srl, która powstała w 1953 r., zajmuje się formowaniem den wypukłych oraz formowaniem i tłoczeniem blach na zimno. Prace firmy Zapè obejmują między innymi: formowanie den; wytłaczanie tradycyjne; wytłaczanie od spodu; tłoczenie głębokie; cięcie; cięcie tarczowe; gwintowanie; zautomatyzowane cięcie plazmowe; spawanie robotem. Firma dba o swoje produkty od etapu projektu i budowy formy aż do wykonania gotowego wyrobu,

 3. D.M.F. - DAMIOLI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma D.M.F. Damioli, dysponująca parkiem maszyn najnowszej generacji, zaawansowanych technologicznie i sterowanych numerycznie (CNC), jest w stanie tworzyć produkty spełniające wszelkie wymagania. Dział techniczny, który tworzą wysoko wyspecjalizowani profesjonaliści, może opracować dowolny projekt lub rysunek, również dostarczony jako e-mail lub CD/DVD. Dzięki wyróżniającej się skuteczności firma ma certyfikację ISO 9001: 2008, która jest gwarancją jakości i niezawodności.

 4. ELECTROALFA

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Electroalfa to rumuńska (wschodnioeuropejska) prywatna grupa przemysłowa zajmująca się produkcją sprzętu elektrycznego oraz części i podzespołów blaszanych. Jednostka biznesowa produkcji części metalowych wykorzystuje swoje zdolności produkcyjne oraz w dziedzinie projektowania mechanicznego działając jako podwykonawca części i zestawów z blachy. Zajmujemy się obróbką stali zwykłej, aluminiowanej, ocynkowanej, nierdzewnej, aluminium i mosiądzu. Elektryczna Jednostka Biznesowa projektuje i produkuje urządzenia niskiego i średniego napięcia.

 5. TARET

  Polska

  Verified by europages badge

  TARET jest renomowanym przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w rozwiązaniach z zakresu obróbki metali i maszyn rolniczych, chlubiącym się tradycją doskonałości od ponad sześćdziesięciu lat. Jako liderzy w branży, utorowaliśmy drogę innowacji i niezawodności, wyznaczając standardy kompleksowej obróbki metali i zapoczątkowując produkcję maszyn rolniczych dla małych traktorów. Nasze dążenie do doskonałości wykracza poza oferowane przez nas produkty i usługi, obejmując wyjątkowe wsparcie i satysfakcję klienta.

 6. DOGRAR METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DOGRAR METAL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Blachy - rury, Kształtowniki żelazne, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, Rury ze stali nierdzewnej, Metal work, wycinanie laserowe, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 7. TED TOLERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TED TOLERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Vénissieux, Francja.

 8. SINOP SMP

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma SINOP SMP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do lakierowania proszkowego, Metal frame products, Programowanie maszyn sterowanych cyfrowo 3 i 5 osie, sklepy z art. żelaznymi, obróbka mechaniczna, wyginanie po łuku, wycinanie laserowe, montaż blach, i spawanie aluminium. Ma siedzibę w Homole, Republika Czeska.

 1. ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, blachy nierdzewne, stainless steel cut plates, stainless steel grinding works, cięcie laserowe, stainless steel plasma cut plates, Stal nierdzewna, Plasma cutting, i saws. Ma siedzibę w Netphen-Deuz, Niemcy.

 2. FUTRONIKA AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FUTRONIKA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Brunnthal/hofolding, Niemcy.

 3. UP METALLTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma UP METALLTECHNIK AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Aarwangen, Szwajcaria.

 4. TERSCHL GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TERSCHL GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Adlwang, Austria.

 5. MARTON AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MARTON AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach cięcie laserowe, Kształtowniki aluminiowe do budowy samochodów, części mechaniczne, i termolakierowanie. Ma siedzibę w Flawil, Szwajcaria.

 6. SBZ SÄCHSISCHE BLECHVERARBEITUNG ZWICKAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SBZ SÄCHSISCHE BLECHVERARBEITUNG ZWICKAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Zwickau, Niemcy.

 7. TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Produkcja i obróbka CNC części mechanicznych, cięcie cnc, cięcie blachy, Blachy - obrabiarki do wycinania, cięcie laserowe, Obróbka CNC blach, indywidualizacja laserowa, i profile przemysłowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 8. OREMUS S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma OREMUS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Prostowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Szlifowanie stali i metali, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie stali i metali, Blacharstwo przemysłowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Pribram, Republika Czeska.

 9. LONGHI FRATELLI SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LONGHI FRATELLI SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, urządzenia i maszyny do cięcia blachy, blachy, Blacha i taśma cynowana, i produkcja blach ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Barlassina, Włochy.

 10. HOSP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOSP GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Klettgau, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Blacharstwo przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1076 Przedsiębiorstwa