• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacharstwo przemysłowe

Wyniki dla

Blacharstwo przemysłowe - Import eksport

 1. ERO PROJEKT D.O.O.

  Słowenia

  ERO PROJEKT D.O.O. jest firmą rodzinną z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży matryc i wykrojek. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją tłoczników do obróbki plastycznej blach (transferowe, progresywne), narzędzi do odlewania ciśnieniowego i ciśnieniowo-odlewniczego aluminium i cynku, formowania wtryskowego, wulkanizacji, zagęszczania proszków, różnych prototypów oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych. Zajmujemy się również produkcją wyrobów końcowych i dostosowujemy się do życzeń naszych klientów, specyficznych potrzeb, skupiając się w szczególności na jakości i funkcjonalności. Naszym celem jest stać się jedną z wiodących firm w Słowenii w dziedzinie projektowania i produkcji matryc, aby zapewnić najwyższe standardy jakości naszych produktów i nadążyć za innowacjami w technologii. Firma stosuje normy jakości ISO 9001: 2015. Naszym klientom zapewniamy również usługi naprawcze i konsultacyjne odnośnie wszystkich naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. PERGEL METAL

  Turcja

  W Tuzla Orhanli, na powierzchni produkcyjnej 150 m2, Jib Industrial Metal Electronic Device Boxes San. and tic. Ltd. Şti.it rozpoczęła działalność pod swoją nazwą i od początku zaspokajała w zakresie obróbki mechanicznej potrzeby firm działających w różnych dziedzinach, takich jak przemysłowe systemy ważenia, telekomunikacja, przemysł obronny. Zgodnie z naszą wizją i wartościami misji, zainwestowaliśmy w pierwszą prasę krawędziową CNC, twist, a następnie wycinarkę laserową odpowiednio do wymagań naszych klientów. W 2016 roku przenieśliśmy się do ZAKŁADU CHEMII PRZEMYSŁOWEJ o powierzchni wewnętrznej 2000 m2 i powierzchni zewnętrznej 2000 m2. Dodatkowo, przeznaczyliśmy 800 m2 tej powierzchni na strefę elektrostatycznego malowania proszkowego. Używając najnowocześniejszych środków chemicznych, z automatyczną linią do mycia natryskowego i zrobotyzowanymi pistoletami, zapewniamy, że jakość kontynuuje swój marsz zgodnie z pierwotnie wyznaczonym celem. W krótkim czasie, dzięki swojej wytrwałości i staranności, firma zdobyła pozycję uznanego dostawcy wiodących firm w sektorze. Nasz młody i doświadczony personel przyjął koncepcję jakości jako swój główny cel w obróbce i wykańczaniu metali oraz dokonał poważnych inwestycji w produkcję wysokiej jakości wyrobów. Nowy park maszynowy i jego nowa konstrukcja nie rezygnują z zadowolenia klienta i rozumienia jakości jako celu w kolejnym procesie. Naszym priorytetem jest wysyłanie do wszystkich naszych klientów produktów wykonanych z pełnym zrozumieniem procesu wytwarzania, o wysokiej jakości, terminowo i w przystępnych cenach. Nie wahaj się skontaktować się z nami!

 3. ROKVELAS, UAB

  Litwa

  Rokvelas UAB to litewska firma oferująca usługi obróbki metali dla produkcji młoseryjnej i seryjnej. Mamy 11-letnie doświadczenie w eksporcie naszych produktów i usług. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, obróbce CNC. Zapewniamy pełen pakiet usług zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług: produkcja, umowa ogólna, kompletacje, różne pokrycia, logistyka i wiele innych. Usługi: wykrawanie CNC; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; cięcie piłą taśmową; spawanie; szlifowanie na płasko; walcowanie arkuszy; Możliwe wykończenia: głębokie cynkowanie na gorąco (ogniowe); malowanie proszkowe; piaskowanie i malowanie na mokro; różnorodne powlekanie galwaniczne. Wszystkie nasze konstrukcje stalowe spełniają wymagania normy EN 1090-1, 2. Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 4. A. G. THORWARTH METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy solidnym dostawcą głęboko tłoczonych części i elementów o najwyższej jakości i niezawodności, które są przedmiotem naszej szczególnej dbałości. Wysoka innowacyjność, konkurencyjne ceny, produkcja wykonywana na nowoczesnych maszynach przez zmotywowanych pracowników czyni nas niezawodnym dostawcą w branży zapewniającym zgodność z normą DIN EN ISO 9001: 2015. Jesteśmy rodzinną firmą średniej wielkości ze 143-letnią tradycją w produkcji głęboko tłoczonych części i elementów. Naszą specjalnością jest produkcja formowanych obrotowo symetrycznie części ze wszystkich materiałów termoformowalnych, takich jak m.in. np. stal nierdzewna, mosiądz, stal, miedź, aluminium, itp. Produkujemy głównie części i elementy dla przemysłu motoryzacyjnego, sanitarnego i meblowego. Nasz park maszyn składa się m.in. z 20 maszyn do formowania krokowego o sile nacisku do 63 Mp.

 5. GSW SCHWABE AG

  Niemcy

  GSW – Miłośnicy blachy od 1963 r. „Tego, ile blacha jest warta dla naszych klientów, nie da się zmierzyć w złocie. Dlatego też oferujemy im zindywidualizowane i kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki blach. Aby produkcja przebiegała optymalnie i trwale“ - mówi Benjamin Schwabe, dyrektor generalny GSW. Każdy, kto kiedykolwiek pił zimną coca colę z puszki przy temperaturze 38 stopni w cieniu wie, że blacha jest cenniejsza niż złoto. Tak to postrzegamy od prawie 60 lat. Blacha jest wszechstronna, wytrzymała i zarazem elastyczna, blacha jest sztuką – i to taką, którą opanowaliśmy do perfekcji. Od rozwijarki do prostownicy, od systemów podawania taśmy do kompletnych linii do cięcia wzdłużnego, poprzecznego i przewijania: Nasze systemy i pojedyncze maszyny to prawdziwe maszyny do obróbki blachy, wyspecjalizowane do długotrwałej optymalizacji waszej produkcji. Przekonaj się sam.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Włochy

  O.L.M.E.C. SRL. to firma przemysłowa działająca od roku 1969, zajmująca się produkcją wykrawanych detali oraz tworzeniem form. Oferta obejmuje również produkty metalowe gięte oraz wytwarzane metodą głębokiego tłoczenia. Firma jest w stanie zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, dzięki inwestycjom w technologię oraz odświeżanie parku maszyn. Od projektu do opracowania, od obróbki do dostawy w całej Europie. Wykrawanie z form oraz głębokie tłoczenie spełnia najwyższe standardy jakości. O.L.M.E.C. S.R.L. ma certyfikację ISO 9001 od roku 2003. W 2017 r. firma otrzymała certyfikację ISO 9001: 2015 na całą działalność produkcyjną oraz na dział projektowania i tworzenia form. Certyfikacja jakości ISO 9001: 2015 dla następujących działań: wykrawanie, formowanie i obróbka mechaniczna laminatów metalowych na rzecz podmiotów trzecich. Projektowanie i produkcja form do wykrawania oraz głębokiego tłoczenia blach.

 2. NIRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Dzięki wysokiemu poziomowi wiedzy technicznej firma Niro Präzisionstechnik produkuje złożone pojedyncze części i podzespoły z cienkich blach ze stali nierdzewnej o grubości do 4 mm. Specjalizujemy się w perfekcyjnej obróbce blach ze stali nierdzewnej V2A i V4A, jak również stopów tytanu, aluminium i innych materiałów wysokiej jakości. Nasze warunki produkcyjne pozwalają nam również na spełnienie norm dla produktów w zastosowaniach w czystych pomieszczeniach. Nasi pracownicy posiadają gruntowną wiedzę na temat materiałów oraz wieloletnie doświadczenie techniczne i rzemieślnicze. Na podstawie Państwa rysunków, szkiców, próbek lub wymagań technicznych produkujemy części precyzyjne, takie jak leje, rury Y, redukcje i przejścia (np. z okrągłego na kwadratowy) oraz obudowy. Możemy obrabiać powierzchnie o dowolnej strukturze do powierzchni 1000 x 2000 mm. Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w obróbce blach. W międzyczasie w firmie pracuje już trzecie pokolenie.

 3. PARTZSCH ELEKTROMOTOREN GMBH

  Niemcy

  Grupa Kapitałowa PARTZSCH z kompleksowym asortymentem produktów i usług w zakresie wszystkich aspektów maszyn elektrycznych jest gwarantem niezawodnej i wysokiej jakości produkcji i napraw dla partnerów i klientów w Europie i poza jej granicami. Na powierzchni produkcyjnej 42.000 m², wyposażonej w najnowocześniejsze technologie, oferowany jest kompletny serwis elektrycznych maszyn wirnikowych o mocy od 100 kW do 250.000 kVA i masie do 120 t. Od podzespołu do całego napędu - otrzymujesz wszystko z jednego źródła! Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo specjalizujemy się w naprawie, konserwacji i produkcji maszyn elektrycznych. Nie ma znaczenia, czy jest to maszyna AC, czy DC. Oferujemy wszystkie usługi w zakresie maszyn elektrycznych wirujących, od kontroli na miejscu i napraw po nawijanie, produkcję opakowań z blachy, a nawet reprodukcję maszyn.

 4. BANDTEC STAHLBAND GMBH

  Niemcy

  Od ponad 20 lat BANDTEC Stahlband GmbH dostarcza firmom z wielu branż taśmy cięte i produkty cięte na wymiar stanowiące cenne materiały wyjściowe w zastosowaniach przemysłowych. Jako niezależna firma z wieloletnim doświadczeniem we wszystkich aspektach technologii przetwarzania cewek oferujemy kompleksowy serwis dostawczy oraz zindywidualizowane usługi. W tej branży ceniona jest ciągłość i elastyczność, a także osobiste relacje z klientami. Firma jest przedsiębiorstwem handlowym specjalizującym się w sprzedaży taśm szczelinowych i produktów ciętych na wymiar. Do sprzedaży tych produktów wymagany jest odpowiedni zapas materiału wejściowego, który składa się z walcowanych na gorąco szerokich taśm (kręgów lub pierścieni). Zamówienia produkcyjne są składane prawie wyłącznie w BSS. BANDTEC stale dąży do zapewnienia najwyższej jakości materiału wyjściowego poprzez wybranych krajowych, europejskich i międzynarodowych dostawców. Dział zakupów nie jest związany i tym samym pozostaje niezależny od interesów poszczególnych producentów stali. Nasze źródła zaopatrzenia są następujące: ARCELOR, TATA, SEVERSTAL, NLMK, Marcegaglia. Nasi klienci znajdują się w branżach takich jak przemysł przetwórczy, zakłady tłoczące, sektor formowania, przemysł zaopatrzenia motoryzacyjnego, meblarski, regałowy, budowy maszyn i urządzeń, handel magazynowy itp. BANDTEC zatrudnia obecnie dwunastu pracowników.

 5. RPWORLD

  Chiny

  RPWORLD jest wiodącym dostawcą w sektorze produkcji mechanicznych części dla branży motoryzacyjnej, urządzeń medycznych, aparatury naukowej i w wielu innych dziedzinach. Produkujemy części od małych po średnie i części produkcyjne końcowego przeznaczenia w krótkim okresie 3 dni, z zastosowaniem obróbki CNC, formowania wtryskowego, odlewania próżniowego, wytwarzania blachy i wielu innych procesów. Nasza usługa produkcji na żądanie przyczynia się szybszego wprowadzenia wyrobów na rynek, redukcji kosztów prac rozwojowych i produkcji oraz zminimalizowania zagrożeń w trakcie cyklu życia produktu. Staramy się zapewniać wyjątkowe, szybkie prototypowanie i usługi produkcji na żądanie. Bez względu na to, czy potrzebujesz wykonanych w krótkim czasie prototypów do testowania, małych ilości produkcyjnych w związku z NPI, czy też zwiększenia produkcji z uwagi na komercjalizację, służymy Ci naszymi kompleksowymi rozwiązaniami produkcyjnymi. Dlaczego warto współpracować z nami? - Krótki termin realizacji: Maszyny o wysokim stopniu automatyzacji i zaawansowania, pracujące non stop, gwarantujące krótki termin wykonania, w ciągu zaledwie 3 dni. - Niezmienna, wysoka jakość: Połączenie kontroli jakości z nowoczesnym sprzętem do kontroli zapewnia Twoim klientom zgodność części z Twoimi folderami 3D. - Wysoka precyzja: Nasze urządzenia umożliwiają osiąganie niewielkich odchyleń DIN ISO 2768 M (F), zgodnie z określonymi przez Ciebie wymaganiami. - Kompletne rozwiązania: Obróbka CNC, formowanie wtryskowe i wiele innych celem zwiększenia efektywności Twoich zasobów produkcyjnych i ograniczenia ryzyk produkcyjnych. - Produkcja na żądanie: Elastyczność umożliwia szybką i efektywną produkcję niestandardowych części, wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku.

 1. S.P.F. CHILO' SPA

  Włochy

  Będąc liderem w sektorze obróbki i przetwarzania blachy, nasza firma specjalizuje się w obróbce blach ze stali węglowej do normalnego stosowania, stali o wysokiej granicy plastyczności, stali odpornej na zużycie, a także stali nierdzewnej, zgodnie ze specyfikacjami dostarczonymi przez klienta. Zaawansowany system informatyczny umożliwia zapewnienie stałego nadzoru na poszczególnymi etapami obróbki produktów ciętych plazmowo i dziurkowanych przy użyciu CNC, produktów ciętych metodą gazową przy użyciu CNC, produktów ciętych nożycami i wyginanych przy użyciu CNC. Duża elastyczność sektora produkcyjnego pozwala zawsze spełnić oczekiwania klientów, dzięki pełnej gamie produktów, od wyrobów o niewielkich rozmiarach do profili o długości do 14 metrów. Jakość produktu, obsługa klientów i ciągły rozwój technologiczny od zawsze stanowią naszą siłę.

 2. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd to grupa zakładów produkcyjnych działająca od 13 lat oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wysokiej jakości produktów mechanicznych i o niższym koszcie całowitym wytwarzania w Chinach. Wykonujemy wszelkiego rodzaju części metalowe, takie jak blachy metalowe, elementy obrabiane CNC, gięte rury i elementy rur, elementy spawane, a zwłaczcza elementy montażowe. Zakres rynku produktów obejmuje przemysł samochodowy, przemysł medyczny, maszyny rolnicze, branżę sprzętu sportowego i wiele innych.

 1. ELECTROALFA

  Rumunia

  Electroalfa to rumuńska (wschodnioeuropejska) prywatna grupa przemysłowa zajmująca się produkcją sprzętu elektrycznego oraz części i podzespołów blaszanych. Jednostka biznesowa produkcji części metalowych wykorzystuje swoje zdolności produkcyjne oraz w dziedzinie projektowania mechanicznego działając jako podwykonawca części i zestawów z blachy. Zajmujemy się obróbką stali zwykłej, aluminiowanej, ocynkowanej, nierdzewnej, aluminium i mosiądzu. Elektryczna Jednostka Biznesowa projektuje i produkuje urządzenia niskiego i średniego napięcia.

 2. D.M.F. - DAMIOLI S.R.L.

  Włochy

  Firma D.M.F. Damioli, dysponująca parkiem maszyn najnowszej generacji, zaawansowanych technologicznie i sterowanych numerycznie (CNC), jest w stanie tworzyć produkty spełniające wszelkie wymagania. Dział techniczny, który tworzą wysoko wyspecjalizowani profesjonaliści, może opracować dowolny projekt lub rysunek, również dostarczony jako e-mail lub CD/DVD. Dzięki wyróżniającej się skuteczności firma ma certyfikację ISO 9001: 2008, która jest gwarancją jakości i niezawodności.

 3. ZAPE' SRL

  Włochy

  Firma Zapè srl, która powstała w 1953 r., zajmuje się formowaniem den wypukłych oraz formowaniem i tłoczeniem blach na zimno. Prace firmy Zapè obejmują między innymi: formowanie den; wytłaczanie tradycyjne; wytłaczanie od spodu; tłoczenie głębokie; cięcie; cięcie tarczowe; gwintowanie; zautomatyzowane cięcie plazmowe; spawanie robotem. Firma dba o swoje produkty od etapu projektu i budowy formy aż do wykonania gotowego wyrobu,

 4. DOGRAR METAL

  Turcja

  Firma DOGRAR METAL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Blachy - rury, Kształtowniki żelazne, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, Rury ze stali nierdzewnej, Metal work, wycinanie laserowe, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. SINOP SMP

  Republika Czeska

  Firma SINOP SMP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Metal processing, obróbka mechaniczna, wyginanie po łuku, wycinanie laserowe, urządzenia do lakierowania proszkowego, przebijanie blachy, lakierowanie, i spawanie laserowe. Ma siedzibę w Homole, Republika Czeska.

 6. CARPENTERIA PEZZINI F.LLI

  Włochy

  Firma CARPENTERIA PEZZINI F.LLI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki, płoty, ogrodzenia, Blacharstwo przemysłowe, ciesielstwo, frezowanie metali, Siatki, płoty, ogrodzenia, zginanie metali, Blacharstwo przemysłowe, toczenie metali, i konstrukcja metalowa. Ma siedzibę w Cavareno, Włochy.

 7. TED TOLERIE

  Francja

  Firma TED TOLERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Vénissieux, Francja.

 8. FUTRONIKA AG

  Niemcy

  Firma FUTRONIKA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Brunnthal/hofolding, Niemcy.

 1. ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH

  Niemcy

  Firma ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, blachy nierdzewne, stainless steel cut plates, stainless steel grinding works, cięcie laserowe, stainless steel plasma cut plates, Stal nierdzewna, Plasma cutting, i saws. Ma siedzibę w Netphen-Deuz, Niemcy.

 2. UP METALLTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma UP METALLTECHNIK AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Aarwangen, Szwajcaria.

 3. MARTON AG

  Szwajcaria

  Firma MARTON AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach cięcie laserowe, Kształtowniki aluminiowe do budowy samochodów, części mechaniczne, i termolakierowanie. Ma siedzibę w Flawil, Szwajcaria.

 4. TERSCHL GMBH & CO KG

  Austria

  Firma TERSCHL GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Adlwang, Austria.

 5. CROY GMBH

  Austria

  Firma CROY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Kottingbrunn, Austria.

 6. OREMUS S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma OREMUS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Prostowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Szlifowanie stali i metali, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie stali i metali, Blacharstwo przemysłowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Pribram, Republika Czeska.

 7. HOSP GMBH

  Niemcy

  Firma HOSP GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Klettgau, Niemcy.

 8. SBZ SÄCHSISCHE BLECHVERARBEITUNG ZWICKAU GMBH

  Niemcy

  Firma SBZ SÄCHSISCHE BLECHVERARBEITUNG ZWICKAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Zwickau, Niemcy.

 9. WMT WIELAND METALLTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma WMT WIELAND METALLTECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Krumbach, Niemcy.

 10. RIECHE GMBH & CO. KG - PRÄZISIONSTEILE

  Niemcy

  Firma RIECHE GMBH & CO. KG - PRÄZISIONSTEILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Heusenstamm, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Blacharstwo przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1063 Przedsiębiorstwa