• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacharstwo przemysłowe

Wyniki dla

Blacharstwo przemysłowe - Import eksport

 1. QUELLTECH GMBH

  Niemcy

  QuellTech jest firmą rodzinną. Rozwijamy i wytwarzamy czujniki laserowe do bezdotykowego pomiaru obiektów w 2D/3D. Stawiamy się w pozycji specjalisty w dziedzinie urządzeń pomiarowych z bogatą gamą rozwiązań, zarówno w produkcji masowej jak niestandardowej według specyfikacji klienta, oraz specyficznymi modyfikacjami. Nasi klienci cenią sobie funkcjonalność i jakość czujników laserowych QuellTech, które zapewniają niezawodne i stabilne działanie. Oferujemy dostosowanie do specyficznych wymagań klienta właściwości mechanicznych oraz wyrobów firmowych. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w następujących branżach: samochodowa, budowy maszyn, technika spawania, robotyka oraz elektronika użytkowa. Współpracujemy z partnerami w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Turcja, USA, Korea Południowa i Chiny, gdzie czujniki laserowe QuellTech są integrowane w maszyny i rozwiązania przemysłowe.

 2. ERO PROJEKT D.O.O.

  Słowenia

  ERO PROJEKT D.O.O. jest firmą rodzinną z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży matryc i wykrojek. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją tłoczników do obróbki plastycznej blach (transferowe, progresywne), narzędzi do odlewania ciśnieniowego i ciśnieniowo-odlewniczego aluminium i cynku, formowania wtryskowego, wulkanizacji, zagęszczania proszków, różnych prototypów oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych. Zajmujemy się również produkcją wyrobów końcowych i dostosowujemy się do życzeń naszych klientów, specyficznych potrzeb, skupiając się w szczególności na jakości i funkcjonalności. Naszym celem jest stać się jedną z wiodących firm w Słowenii w dziedzinie projektowania i produkcji matryc, aby zapewnić najwyższe standardy jakości naszych produktów i nadążyć za innowacjami w technologii. Firma stosuje normy jakości ISO 9001: 2015. Naszym klientom zapewniamy również usługi naprawcze i konsultacyjne odnośnie wszystkich naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. NIRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Dzięki wysokiemu poziomowi wiedzy technicznej firma Niro Präzisionstechnik produkuje złożone pojedyncze części i podzespoły z cienkich blach ze stali nierdzewnej o grubości do 4 mm. Specjalizujemy się w perfekcyjnej obróbce blach ze stali nierdzewnej V2A i V4A, jak również stopów tytanu, aluminium i innych materiałów wysokiej jakości. Nasze warunki produkcyjne pozwalają nam również na spełnienie norm dla produktów w zastosowaniach w czystych pomieszczeniach. Nasi pracownicy posiadają gruntowną wiedzę na temat materiałów oraz wieloletnie doświadczenie techniczne i rzemieślnicze. Na podstawie Państwa rysunków, szkiców, próbek lub wymagań technicznych produkujemy części precyzyjne, takie jak leje, rury Y, redukcje i przejścia (np. z okrągłego na kwadratowy) oraz obudowy. Możemy obrabiać powierzchnie o dowolnej strukturze do powierzchni 1000 x 2000 mm. Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w obróbce blach. W międzyczasie w firmie pracuje już trzecie pokolenie.

 4. ROKVELAS, UAB

  Litwa

  Rokvelas UAB to litewska firma oferująca usługi obróbki metali dla produkcji młoseryjnej i seryjnej. Mamy 11-letnie doświadczenie w eksporcie naszych produktów i usług. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, obróbce CNC. Zapewniamy pełen pakiet usług zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług: produkcja, umowa ogólna, kompletacje, różne pokrycia, logistyka i wiele innych. Usługi: wykrawanie CNC; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; cięcie piłą taśmową; spawanie; szlifowanie na płasko; walcowanie arkuszy; Możliwe wykończenia: głębokie cynkowanie na gorąco (ogniowe); malowanie proszkowe; piaskowanie i malowanie na mokro; różnorodne powlekanie galwaniczne. Wszystkie nasze konstrukcje stalowe spełniają wymagania normy EN 1090-1, 2. Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 5. GSW SCHWABE AG

  Niemcy

  GSW – Miłośnicy blachy od 1963 r. „Tego, ile blacha jest warta dla naszych klientów, nie da się zmierzyć w złocie. Dlatego też oferujemy im zindywidualizowane i kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki blach. Aby produkcja przebiegała optymalnie i trwale“ - mówi Benjamin Schwabe, dyrektor generalny GSW. Każdy, kto kiedykolwiek pił zimną coca colę z puszki przy temperaturze 38 stopni w cieniu wie, że blacha jest cenniejsza niż złoto. Tak to postrzegamy od prawie 60 lat. Blacha jest wszechstronna, wytrzymała i zarazem elastyczna, blacha jest sztuką – i to taką, którą opanowaliśmy do perfekcji. Od rozwijarki do prostownicy, od systemów podawania taśmy do kompletnych linii do cięcia wzdłużnego, poprzecznego i przewijania: Nasze systemy i pojedyncze maszyny to prawdziwe maszyny do obróbki blachy, wyspecjalizowane do długotrwałej optymalizacji waszej produkcji. Przekonaj się sam.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PARTZSCH ELEKTROMOTOREN GMBH

  Niemcy

  Grupa Kapitałowa PARTZSCH z kompleksowym asortymentem produktów i usług w zakresie wszystkich aspektów maszyn elektrycznych jest gwarantem niezawodnej i wysokiej jakości produkcji i napraw dla partnerów i klientów w Europie i poza jej granicami. Na powierzchni produkcyjnej 42.000 m², wyposażonej w najnowocześniejsze technologie, oferowany jest kompletny serwis elektrycznych maszyn wirnikowych o mocy od 100 kW do 250.000 kVA i masie do 120 t. Od podzespołu do całego napędu - otrzymujesz wszystko z jednego źródła! Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo specjalizujemy się w naprawie, konserwacji i produkcji maszyn elektrycznych. Nie ma znaczenia, czy jest to maszyna AC, czy DC. Oferujemy wszystkie usługi w zakresie maszyn elektrycznych wirujących, od kontroli na miejscu i napraw po nawijanie, produkcję opakowań z blachy, a nawet reprodukcję maszyn.

 2. A. G. THORWARTH METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy solidnym dostawcą głęboko tłoczonych części i elementów o najwyższej jakości i niezawodności, które są przedmiotem naszej szczególnej dbałości. Wysoka innowacyjność, konkurencyjne ceny, produkcja wykonywana na nowoczesnych maszynach przez zmotywowanych pracowników czyni nas niezawodnym dostawcą w branży zapewniającym zgodność z normą DIN EN ISO 9001: 2015. Jesteśmy rodzinną firmą średniej wielkości ze 143-letnią tradycją w produkcji głęboko tłoczonych części i elementów. Naszą specjalnością jest produkcja formowanych obrotowo symetrycznie części ze wszystkich materiałów termoformowalnych, takich jak m.in. np. stal nierdzewna, mosiądz, stal, miedź, aluminium, itp. Produkujemy głównie części i elementy dla przemysłu motoryzacyjnego, sanitarnego i meblowego. Nasz park maszyn składa się m.in. z 20 maszyn do formowania krokowego o sile nacisku do 63 Mp.

 3. PERGEL METAL

  Turcja

  W Tuzla Orhanli, na powierzchni produkcyjnej 150 m2, Jib Industrial Metal Electronic Device Boxes San. and tic. Ltd. Şti.it rozpoczęła działalność pod swoją nazwą i od początku zaspokajała w zakresie obróbki mechanicznej potrzeby firm działających w różnych dziedzinach, takich jak przemysłowe systemy ważenia, telekomunikacja, przemysł obronny. Zgodnie z naszą wizją i wartościami misji, zainwestowaliśmy w pierwszą prasę krawędziową CNC, twist, a następnie wycinarkę laserową odpowiednio do wymagań naszych klientów. W 2016 roku przenieśliśmy się do ZAKŁADU CHEMII PRZEMYSŁOWEJ o powierzchni wewnętrznej 2000 m2 i powierzchni zewnętrznej 2000 m2. Dodatkowo, przeznaczyliśmy 800 m2 tej powierzchni na strefę elektrostatycznego malowania proszkowego. Używając najnowocześniejszych środków chemicznych, z automatyczną linią do mycia natryskowego i zrobotyzowanymi pistoletami, zapewniamy, że jakość kontynuuje swój marsz zgodnie z pierwotnie wyznaczonym celem. W krótkim czasie, dzięki swojej wytrwałości i staranności, firma zdobyła pozycję uznanego dostawcy wiodących firm w sektorze. Nasz młody i doświadczony personel przyjął koncepcję jakości jako swój główny cel w obróbce i wykańczaniu metali oraz dokonał poważnych inwestycji w produkcję wysokiej jakości wyrobów. Nowy park maszynowy i jego nowa konstrukcja nie rezygnują z zadowolenia klienta i rozumienia jakości jako celu w kolejnym procesie. Naszym priorytetem jest wysyłanie do wszystkich naszych klientów produktów wykonanych z pełnym zrozumieniem procesu wytwarzania, o wysokiej jakości, terminowo i w przystępnych cenach. Nie wahaj się skontaktować się z nami!

 4. BANDTEC STAHLBAND GMBH

  Niemcy

  Od ponad 20 lat BANDTEC Stahlband GmbH dostarcza firmom z wielu branż taśmy cięte i produkty cięte na wymiar stanowiące cenne materiały wyjściowe w zastosowaniach przemysłowych. Jako niezależna firma z wieloletnim doświadczeniem we wszystkich aspektach technologii przetwarzania cewek oferujemy kompleksowy serwis dostawczy oraz zindywidualizowane usługi. W tej branży ceniona jest ciągłość i elastyczność, a także osobiste relacje z klientami. Firma jest przedsiębiorstwem handlowym specjalizującym się w sprzedaży taśm szczelinowych i produktów ciętych na wymiar. Do sprzedaży tych produktów wymagany jest odpowiedni zapas materiału wejściowego, który składa się z walcowanych na gorąco szerokich taśm (kręgów lub pierścieni). Zamówienia produkcyjne są składane prawie wyłącznie w BSS. BANDTEC stale dąży do zapewnienia najwyższej jakości materiału wyjściowego poprzez wybranych krajowych, europejskich i międzynarodowych dostawców. Dział zakupów nie jest związany i tym samym pozostaje niezależny od interesów poszczególnych producentów stali. Nasze źródła zaopatrzenia są następujące: ARCELOR, TATA, SEVERSTAL, NLMK, Marcegaglia. Nasi klienci znajdują się w branżach takich jak przemysł przetwórczy, zakłady tłoczące, sektor formowania, przemysł zaopatrzenia motoryzacyjnego, meblarski, regałowy, budowy maszyn i urządzeń, handel magazynowy itp. BANDTEC zatrudnia obecnie dwunastu pracowników.

 5. S.P.F. CHILO' SPA

  Włochy

  Będąc liderem w sektorze obróbki i przetwarzania blachy, nasza firma specjalizuje się w obróbce blach ze stali węglowej do normalnego stosowania, stali o wysokiej granicy plastyczności, stali odpornej na zużycie, a także stali nierdzewnej, zgodnie ze specyfikacjami dostarczonymi przez klienta. Zaawansowany system informatyczny umożliwia zapewnienie stałego nadzoru na poszczególnymi etapami obróbki produktów ciętych plazmowo i dziurkowanych przy użyciu CNC, produktów ciętych metodą gazową przy użyciu CNC, produktów ciętych nożycami i wyginanych przy użyciu CNC. Duża elastyczność sektora produkcyjnego pozwala zawsze spełnić oczekiwania klientów, dzięki pełnej gamie produktów, od wyrobów o niewielkich rozmiarach do profili o długości do 14 metrów. Jakość produktu, obsługa klientów i ciągły rozwój technologiczny od zawsze stanowią naszą siłę.

 1. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd to grupa zakładów produkcyjnych działająca od 13 lat oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wysokiej jakości produktów mechanicznych i o niższym koszcie całowitym wytwarzania w Chinach. Wykonujemy wszelkiego rodzaju części metalowe, takie jak blachy metalowe, elementy obrabiane CNC, gięte rury i elementy rur, elementy spawane, a zwłaczcza elementy montażowe. Zakres rynku produktów obejmuje przemysł samochodowy, przemysł medyczny, maszyny rolnicze, branżę sprzętu sportowego i wiele innych.

 2. ELECTROALFA

  Rumunia

  Electroalfa to rumuńska (wschodnioeuropejska) prywatna grupa przemysłowa zajmująca się produkcją sprzętu elektrycznego oraz części i podzespołów blaszanych. Jednostka biznesowa produkcji części metalowych wykorzystuje swoje zdolności produkcyjne oraz w dziedzinie projektowania mechanicznego działając jako podwykonawca części i zestawów z blachy. Zajmujemy się obróbką stali zwykłej, aluminiowanej, ocynkowanej, nierdzewnej, aluminium i mosiądzu. Elektryczna Jednostka Biznesowa projektuje i produkuje urządzenia niskiego i średniego napięcia.

 1. ZAPE' SRL

  Włochy

  Firma Zapè srl, która powstała w 1953 r., zajmuje się formowaniem den wypukłych oraz formowaniem i tłoczeniem blach na zimno. Prace firmy Zapè obejmują między innymi: formowanie den; wytłaczanie tradycyjne; wytłaczanie od spodu; tłoczenie głębokie; cięcie; cięcie tarczowe; gwintowanie; zautomatyzowane cięcie plazmowe; spawanie robotem. Firma dba o swoje produkty od etapu projektu i budowy formy aż do wykonania gotowego wyrobu,

 2. PERFIQUINA

  Portugalia

 3. DOGRAR METAL

  Turcja

 4. SINOP SMP

  Republika Czeska

 5. CARPENTERIA PEZZINI F.LLI

  Włochy

 6. CLAUX

  Francja

 7. FUTRONIKA AG

  Niemcy

 8. ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH

  Niemcy

 1. UP METALLTECHNIK AG

  Szwajcaria

 2. SBZ SÄCHSISCHE BLECHVERARBEITUNG ZWICKAU GMBH

  Niemcy

 3. B+S FRIEG GMBH

  Niemcy

 4. WMT WIELAND METALLTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

 5. HOSP GMBH

  Niemcy

 6. CROY GMBH

  Austria

 7. RIECHE GMBH & CO. KG - PRÄZISIONSTEILE

  Niemcy

 8. MARTON AG

  Szwajcaria

 9. TERSCHL GMBH & CO KG

  Austria

 10. BLECHVERARBEITUNG ANHÖLCHER INH. STANISLAW ANHÖLCHER

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Blacharstwo przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1054 przedsiębiorstwa