• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • smarowanie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Smarowanie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ESER CHEMICALS jest producentem specjalistycznych chemikaliów obsługującym różne dziedziny przemysłu dostarczającym smary i płyny do obróbki metali, specjalistyczne zestawy emulgatorów, modyfikatory reologii kleju skrobiowego, chemikalia samochodowych, emulgatory olejów mineralnych i olejów silikonowych, odpieniacze olejów silikonowych i niesilikonowych oraz mineralnych, oleochemikalia, oleje i dodatki do obróbki tekstyliów, antysapstainy do drewna, inhibitory korozji OAT i IAT do chłodziw i płynów przenoszących ciepło, płyny do hamulców hydraulicznych, dodatki przeciwzużyciowe, estry specjalistyczne i surowcowe. Opracowujemy produkty i rozwiązania chemiczne dostosowane do potrzeb klienta. Specjalizujemy się zwłaszcza w nastpujących produktach; Pakiet emulgatorów do rozpuszczalnych olejów mineralnych, pakiet mieszanek olejowych i olejów do stożkowania, pakiet emulgatorów do rozpuszczalników do zbieraczy bawełny, pakiet emulgatorów do olejów dziewiarskich, inhibitory korozji do płynów przeciw zamarzaniu i chłodziw przemysłowych, pakiet inhibitorów do hydraulicznych płynów hamulcowych Dot 3 i Dot 4, półsyntetyczne płyny do obróbki metali do maszyn wielometalowych itp.

 2. L.+ G. BECK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH jest producentem olejarni i smarownic. W 1961 roku firma została założona jako firma rodzinna i szybko stała się jednym z "pierwszych adresów" dla "rozwoju - produkcji - sprzedaży" produktów smarowniczych. Dziś oferta produktów obejmuje urządzenia do smarowania w minimalnej ilości (w wielu obszarach zastosowania zdala od zwykłego smarowania obiegowego emulsjami), ręcznie i elektrycznie sterowane olejarki kroplowe, konstrukcje specjalne, pompy zębate, pompy tłokowe, centralne systemy smarowania, zbiorniki oleju, zbiorniki ciśnieniowe V2A - V4A, regulatory poziomu, smarownice z różnymi systemami napędowymi, smarowniczki, wskaźniki poziomu oleju i oczy olejowe. Dzięki temu UNIOELER jest w stanie opracować i zaoferować odpowiednie rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań. Rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb użytkownika, ale jednocześnie uwzględniają również aspekty środowiskowe i wymogi prawne.

 3. SDT ULTRASOUND SOLUTIONS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SDT ULTRASOUND SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i urządzenia, Detektory przecieków, ultradźwięki, detektory ultradźwiękowe wad, czujniki ultradźwiękowe, Smarowanie - maszyny i urządzenia, Detektory przecieków, detektory ulatniania się gazu, i detektory wycieku sprężonego powietrza. Ma siedzibę w Brussels, Belgia.

 4. TEKAWE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEKAWE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schloß Holte-Stukenbrock, Niemcy.

 5. ABS SERWIS SP. Z O.O.

  Polska

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HEINZ GERSTMEYER NACHF. KG

  Niemcy

  Jako firma z wieloletnią tradycją łączymy nasze długie doświadczenie i sprawdzone produkty wykonane dzięki najnowszym technologią produkcji, tworząc konkurencyjną jednostkę: Nasze kompetencje w służbie Twojego sukcesu. Nasze atuty: blisko 50-letnie doświadczenie w dziedzinie smarownic, know-how przekraczająca obszar handlowy dzięki doświadczeniu zdobytemu w przeszłości na bazie własnej produkcji, prawie 50-letnie doświadczenie w eksporcie na wszystkie kontynenty za wyjątkiem Antarktydy, co przekłada się na krótki czas dostawy, często w ciągu 24 godzin, wysokiej jakości smarowniczki ISO 9000: 2001, certyfikowani producenci, towary produkcji niemieckiej po konkurencyjnych cenach, unikalne, wysokiej jakości opakowania w skrzyniach plastikowych z przezroczystymi pokrywami a także małe opakowania, duża elastyczność, doskonałe relacje z producentami, dzięki czemu specjalne zamówienia mogą być realizoane w krótkim czasie.

 2. TRIBOTEC POLSKA SP. Z.O.O.

  Polska

  TriboTec to sprawdzony dostawca wysokiej jakości systemów centralnego smarowania. Firma zatrudnia najlepszych specjalistów i ma duże doświadczenie w branży, które sięga aż 1925 roku. Jej usługi znane są na całym świecie. Innowacyjne rozwiązania technologiczne znajdują swoje miejsce nie tylko w Polsce i Europie, ale także w Ameryce, Azji i Afryce. Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć na: • kompleksowe doradztwo i indywidualne podejście do każdego zlecenia, • montaż zamówionych produktów i układów, • profesjonalne usługi serwisowe, • szybką realizację zleceń i dobry kontakt z wykonawcą, • atrakcyjne ceny przygotowywanych przez ekspertów rozwiązań. Firma podejmuje się kompleksowych realizacji i sprzedaży poszczególnych elementów. Klienci mogą zamówić dozowniki, rozdzielacze, pompy i smarownice jednopunktowe. Dużym zainteresowaniem cieszy się system skąpego smarowania LubeTool. Aby technologia spełniała swoje zadania, konieczne jest jej odpowiednie dopasowanie. Współpracę warto rozpocząć od indywidualnej konsultacji i rozmowy o swoich potrzebach. Na stronie internetowej firmy umieszczono więcej informacji na temat usług i produktów.

 3. ATS ELECTRO-LUBE EUROPE

  Zjednoczone Królestwo

  Automatyczne systemy smarowania ATS ELECTRO-LUBE nadają się do stosowania w praktycznie dowolnych warunkach przemysłowych i stanowią najbardziej godne zaufania rozwiązania na rynku. Nasza firma od 35 lat przoduje w branży nie tylko pod względem niezawodności produktów, ale i ich ciśnienia, bezpieczeństwa, zakresu temperaturowego i trwałości. ELECTRO-LUBER to oryginalna, iskrobezpieczna smarownica, numer 1. na rynku pod kątem wszechstronności, niezawodności i trwałości. Posiada certyfikację ATEX umożliwiającą stosowanie w obszarach zagrożonych wybuchem, jest wodoodporna do głębokości 10 m i posiada największy zakres temperaturowy pracy wśród wszystkich smarownic elektrochemicznych (od -40°C do +55°C). Systemy smarownic elektromechanicznych ATS sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach. Oferujemy automatyczne podajniki smaru cechujące się największą dostępną na rynku mocą, ciśnieniem ponad 100 bar i najpotężniejszą automatyczną smarownicą oleju (200 bar). Dzięki takim właściwościom pojedyncza jednostka może obsłużyć aż do 12 punktów smarowania lub łożysk, zapewniając tym samym niezwykle ekonomiczną alternatywę dla układu centralnego smarowania.

 4. BALKENHOFF SCHMIERSYSTEME

  Niemcy

  Firma BALKENHOFF SCHMIERSYSTEME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Smarowanie - maszyny i urządzenia, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Smarowanie - maszyny i urządzenia, i zwijacz do wężów ogrodowych. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 5. AYMAKSAN AYLA MAKINA SANAYI A.Ş

  Turcja

  Firma AYMAKSAN AYLA MAKINA SANAYI A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i oprzyrzadowanie dla przemysłu naftowego, węglowego i gazu naturalnego, urządzenia do laboratoriów pharmaceutycznych, i napełniacz siłą ciężkości. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. RAASM S.P.A.

  Włochy

  Firma RAASM S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Smarowanie - maszyny i urządzenia, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Smarowanie - maszyny i urządzenia, pompy do płynów korozyjnych, i Dozowanie płynów. Ma siedzibę w Cassola, Włochy.

 2. SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i instalacje, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Pompy chłodzenia i smarowania silników, Smarowanie - maszyny i instalacje, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Pompy chłodzenia i smarowania silników, i smar do łożysk. Ma siedzibę w Walldorf, Niemcy.

 1. FRITSCHE ZENTRALSCHMIERUNG

  Niemcy

  Firma FRITSCHE ZENTRALSCHMIERUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kakenstorf, Niemcy.

 2. MB-ZENTRALSCHMIERTECHNIK GMBH

  Szwajcaria

  Firma MB-ZENTRALSCHMIERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zeihen, Szwajcaria.

 3. KLAUS-PETER SOHM SCHMIERSTOFFTECHNIK E.K.

  Niemcy

  Firma KLAUS-PETER SOHM SCHMIERSTOFFTECHNIK E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Offenburg, Niemcy.

 4. GESFLUID

  Hiszpania

  Firma GESFLUID, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urządzenia do naoliwiania i smarowania, pompy przeponowe, POMPY pneumatyczne, i montaż instalacji naoliwiających. Ma siedzibę w Gijón, Hiszpania.

 5. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Turcja

  Firma GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, i Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ümraniye, Turcja.

 6. ALTEA SRL - DRY LUB SYSTEM

  Włochy

  Firma ALTEA SRL - DRY LUB SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach odlewanie w formy. Ma siedzibę w Monticelli Brusati, Włochy.

 7. OMPI SRL

  Włochy

  Firma OMPI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach licznik litrów, POMPY pneumatyczne, i zespoły pompujące. Ma siedzibę w Borzano Di Albinea, Włochy.

 8. INGELBEEN-SOETE

  Belgia

  Firma INGELBEEN-SOETE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wózki transportowe, Rolnictwo - import-export, Automotive, Wózki transportowe, Rolnictwo - import-export, i general aviation. Ma siedzibę w Izegem, Belgia.

 1. ITALCOM SRL

  Włochy

  Firma ITALCOM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cassola, Włochy.

 2. SATCO SYSTEM ANALYSIS TECHNOLOGY GMBH

  Austria

  Firma SATCO SYSTEM ANALYSIS TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hallwang, Austria.

 3. LECHEVALIER CAEN

  Francja

  Firma LECHEVALIER CAEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, instalacje i urządzenia do naoliwiania i smarowania, zaopatrzenie dla przemysłu, transmisja mechaniczna, i Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hérouville St Clair, Francja.

 4. ADDA ECOLOGICA S.R.L.

  Włochy

  Firma ADDA ECOLOGICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Industrial detergents, Fabrication of water treatment products, Smary przemysłowe, i producent wyrobów chemicznych. Ma siedzibę w Novedrate, Włochy.

 5. HÄFNER FLUIDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HÄFNER FLUIDTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i instalacje, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Cylindry hydrauliczne, Pompy hydrauliczne, Smarowanie - maszyny i instalacje, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Cylindry hydrauliczne, i Pompy hydrauliczne. Ma siedzibę w Mainhausen, Niemcy.

 6. DOSING & PUMPS SRL

  Włochy

  Firma DOSING & PUMPS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pozza Di Fassa, Włochy.

 7. TRIBOSERV GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TRIBOSERV GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urządzenia do naoliwiania i smarowania, i pompy do systemów centralnego smarowania. Ma siedzibę w Geldersheim, Niemcy.

 8. DIETRONIC SRL

  Włochy

  Firma DIETRONIC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach naoliwianie. Ma siedzibę w Sant' Angelo Lodigiano, Włochy.

 9. POWER LUBE CONTROL SRL

  Belgia

  Firma POWER LUBE CONTROL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do zdalnego sterowania i kontroli. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 10. KAA-EUROPA GMBH

  Niemcy

  Firma KAA-EUROPA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Oleje smarowe techniczne, Smarowanie - maszyny i urządzenia, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, substancje smarującyce, Oleje smarowe techniczne, i Smarowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wipperfürth, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Smarowanie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 572 Przedsiębiorstwa