• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • smarowanie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Smarowanie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. L.+ G. BECK GMBH

  Niemcy

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH jest producentem olejarni i smarownic. W 1961 roku firma została założona jako firma rodzinna i szybko stała się jednym z "pierwszych adresów" dla "rozwoju - produkcji - sprzedaży" produktów smarowniczych. Dziś oferta produktów obejmuje urządzenia do smarowania w minimalnej ilości (w wielu obszarach zastosowania zdala od zwykłego smarowania obiegowego emulsjami), ręcznie i elektrycznie sterowane olejarki kroplowe, konstrukcje specjalne, pompy zębate, pompy tłokowe, centralne systemy smarowania, zbiorniki oleju, zbiorniki ciśnieniowe V2A - V4A, regulatory poziomu, smarownice z różnymi systemami napędowymi, smarowniczki, wskaźniki poziomu oleju i oczy olejowe. Dzięki temu UNIOELER jest w stanie opracować i zaoferować odpowiednie rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań. Rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb użytkownika, ale jednocześnie uwzględniają również aspekty środowiskowe i wymogi prawne.

 2. YERIK INTERNATIONAL PRIVATE LIMITED

  Indie

  Yerik International, firma z siedzibą w Indiach, specjalizuje się w produkcji i eksporcie maszyn rolniczych, wyrobów inżynieryjnych i narzędzi ręcznych od 1991 roku. Jesteśmy ekspertem w produkcji części samochodowych. Nasz asortyment obejmuje siłowniki hydrauliczne, części podnośnika ciągnika, odkuwki, adaptery wału odbioru mocy i inne części, części holownicze, narzędzia rolnicze i rolnicze, sprzęt smarowniczy, części podnośnika trzypunktowego, armatura bramy i narzędzia ręczne, takie jak klucze do kół. Rozwinęliśmy naszą międzynarodową obecność i dziś eksportujemy na rynki zagraniczne, w tym USA, Kanada, Wielka Brytania, Europa, Włochy, Niemcy, RPA, Irlandia, Australia, Rosja i inne. Jesteśmy wyposażeni w infrastrukturę CAD i CAM oraz rozbudowaliśmy nasze zakłady produkcyjne na przestrzeni lat, co pozwala nam na zwiększenie naszych możliwości produkcyjnych i prowadzenie specjalistycznych prac, takich jak projektowanie i modelowanie 3D z możliwością symulacji i testowania, aby zapewnić Państwu wysokiej jakości produkty, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Ponadto, cały nasz zespół jest zaangażowany w rozwój firmy i jest kluczem do jej sukcesu. Przeprowadzamy ścisłe kontrole jakości na przychodzące zamówienie, podczas produkcji i przed dostawą, aby zapewnić jakość naszych produktów. Dążymy do przestrzegania standardów jakości na każdym poziomie. Z ponad 30-letnim doświadczeniem, jesteśmy dumni z certyfikatu ISO 9001. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. HEINZ GERSTMEYER NACHF. KG

  Niemcy

  Jako firma z wieloletnią tradycją łączymy nasze długie doświadczenie i sprawdzone produkty wykonane dzięki najnowszym technologią produkcji, tworząc konkurencyjną jednostkę: Nasze kompetencje w służbie Twojego sukcesu. Nasze atuty: blisko 50-letnie doświadczenie w dziedzinie smarownic, know-how przekraczająca obszar handlowy dzięki doświadczeniu zdobytemu w przeszłości na bazie własnej produkcji, prawie 50-letnie doświadczenie w eksporcie na wszystkie kontynenty za wyjątkiem Antarktydy, co przekłada się na krótki czas dostawy, często w ciągu 24 godzin, wysokiej jakości smarowniczki ISO 9000: 2001, certyfikowani producenci, towary produkcji niemieckiej po konkurencyjnych cenach, unikalne, wysokiej jakości opakowania w skrzyniach plastikowych z przezroczystymi pokrywami a także małe opakowania, duża elastyczność, doskonałe relacje z producentami, dzięki czemu specjalne zamówienia mogą być realizoane w krótkim czasie.

 4. SDT ULTRASOUND SOLUTIONS

  Belgia

 5. TEKAWE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MB-ZENTRALSCHMIERTECHNIK GMBH

  Szwajcaria

 2. ABS SERWIS SP. Z O.O.

  Polska

  ABS Serwis istnieje od stycznia 1993 roku. Od początku istnienia specjalizujemy się w obrocie łożyskami tocznymi, smarami, silikonami, klejami oraz produktami chemii technicznej preferując towary najwyższej, jakości. Posiadamy specjalistyczne środki smarne oraz powłoki przeciwcierne i antykorozyjne Molykote, Dowsil, Rocol, Krytox, SKF. Od 2000 roku prowadzimy usługi dla klientów krajowych i zagranicznych w zakresie pakowania środków smarnych i olejów. Nowe maszyny do pakowania pozwalają nam zapakować w saszetki, tubki i słoiczki nawet małe ilości towaru bez znacznych strat wynikających z dużych średnic linii przesyłowych stosowanych w automatach pakujących.

  Wszystkie wyroby na "smarowanie - maszyny i urządzenia"

 3. TRIBOTEC POLSKA SP. Z.O.O.

  Polska

  TriboTec to sprawdzony dostawca wysokiej jakości systemów centralnego smarowania. Firma zatrudnia najlepszych specjalistów i ma duże doświadczenie w branży, które sięga aż 1925 roku. Jej usługi znane są na całym świecie. Innowacyjne rozwiązania technologiczne znajdują swoje miejsce nie tylko w Polsce i Europie, ale także w Ameryce, Azji i Afryce. Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć na: • kompleksowe doradztwo i indywidualne podejście do każdego zlecenia, • montaż zamówionych produktów i układów, • profesjonalne usługi serwisowe, • szybką realizację zleceń i dobry kontakt z wykonawcą, • atrakcyjne ceny przygotowywanych przez ekspertów rozwiązań. Firma podejmuje się kompleksowych realizacji i sprzedaży poszczególnych elementów. Klienci mogą zamówić dozowniki, rozdzielacze, pompy i smarownice jednopunktowe. Dużym zainteresowaniem cieszy się system skąpego smarowania LubeTool. Aby technologia spełniała swoje zadania, konieczne jest jej odpowiednie dopasowanie. Współpracę warto rozpocząć od indywidualnej konsultacji i rozmowy o swoich potrzebach. Na stronie internetowej firmy umieszczono więcej informacji na temat usług i produktów.

 4. BALKENHOFF SCHMIERSYSTEME

  Niemcy

 5. AYMAKSAN AYLA MAKINA SANAYI A.Ş

  Turcja

 1. SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH

  Niemcy

 2. FRITSCHE ZENTRALSCHMIERUNG

  Niemcy

 1. KLAUS-PETER SOHM SCHMIERSTOFFTECHNIK E.K.

  Niemcy

 2. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Turcja

 3. GESFLUID

  Hiszpania

 4. RAASM S.P.A.

  Włochy

 5. INGELBEEN-SOETE

  Belgia

 6. POWER LUBE CONTROL SRL

  Belgia

 7. DOSING & PUMPS SRL

  Włochy

 8. OMPI SRL

  Włochy

 1. TRIBOSERV GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. ITALCOM SRL

  Włochy

 3. HÄFNER FLUIDTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. SATCO SYSTEM ANALYSIS TECHNOLOGY GMBH

  Austria

 5. ADDA ECOLOGICA S.R.L.

  Włochy

 6. ALTEA SRL - DRY LUB SYSTEM

  Włochy

 7. TURBOSAN TURBO MAKINA SAN TIC AS

  Turcja

 8. ERSAN PLASTIK MAKINA

  Turcja

 9. KOTA MAKINA SAN VE TIC LTD S

  Turcja

 10. LUBRITEC

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Smarowanie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 745 przedsiębiorstwa