• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • słodycze

Wyniki dla

Słodycze - Import eksport

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest firmą międzynarodową, której główną i kluczową działalnością jest sprzedaż hurtowa markowych, szybkozbywalnych towarów konsumpcyjnych (FMCG). Od założenia przedsiębiorstwa w 2008 roku, osiągamy stały wzrost i tworzymy rozbudowaną bazę klientów i dostawców. Obecnie, naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa sprzedaży hurtowej i sieci detaliczne w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Oferujemy liczne usługi, w tym: Transport: Rozwinęliśmy dobre relacje z czołowymi przedsiębiorstwami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy operatywnym dostawcą po rozsądnych cenach. Rozwiązania w zakresie etykietowania: Projektujemy, produkujemy i naklejamy etykiety z tekstem w Twoim języku za bardzo niską, dodatkową opłatą. Etykiety mogą mieć różne kolory i wielkości, zależnie od produktu i długości zamówionego tekstu. Magazynowanie: Dysponujemy nowoczesnymi i przestronnymi magazynami, o elastycznym czasie pracy. Posiadając obiekty magazynowe na Litwie, w Polsce, na Łotwie i w Holandii, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest w stanie zagwarantować optymalną jakość usług magazynowych. Usługi celne: Dopełniamy formalności celnych w różnych krajach, przygotowujemy dokumenty celne. Rozszerzanie palet: Ponadto, na życzenie klienta, oferujemy rozszerzanie palet. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy w jakiejkolwiek kwestii związanej z handlem i dostosować nasze usługi do dowolnego zakresu wymagań klienta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. KALFANY SÜSSE WERBUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Kalfany Süße Werbung GmbH od ponad 35 lat tworzy, produkuje i dystrybuuje zindywidualizowane słodycze w postaci artykułów reklamowych. Początkiem sklep cukierniczy w Schwarzwaldzie, który rozwinął się pod kreatywną wodzą założyciela przedsiębiorstwa Pietera Schuberta do wiodącego przedsiębiorstwa na rynku artykułów reklamowych.

 3. ORFIN SP Z O.O. SP. K.

  Polska

  Przedsiębiorstwo Polskie Frykasy jest czołową firmą cukierniczą, specjalizującą się w ręcznie wykonanych cukierkach, czekoladach i słodyczach. Jesteśmy bardzo dumni z wysokiej jakości naszych wyrobów, z których wszystkie są wyprodukowane z najwyższej jakości składników i według oryginalnych receptur. Nasze słodycze wyróżniają się na tle konkurencji wyjątkowym smakiem i jakością. Naszą unikalną zaletą jest indywidualnie zaprojektowane opakowanie, charakteryzujące się olśniewającą grafiką, zainspirowaną zabytkami i architekturą różnych miast w Polsce. Oferujemy opcje pełnej personalizacji i white-labelingu dla naszych wyrobów, dzięki czemu możesz wykreować produkt doskonale pasujący do Twojej marki. Możemy stworzyć indywidualne opakowania z oryginalną szatą graficzną, przedstawiającą inne kraje europejskie, czyniąc z nich doskonałe pamiątki, upominki lub znaki firmowe. Ponadto, współpracujemy z lokalnymi artystami, aby wykreować unikalną szatę graficzną opakowań, wspierając dzięki temu lokalną wspólnotę artystyczną. Dzięki Twojemu wsparciu, możesz zaoferować Twoim klientom coś naprawdę wyjątkowego i specjalnego. Nasz portfel klientów jest dostępny dla Ciebie online, w naszej witrynie internetowej, abyś mógł zobaczyć różnorodność naszych produktów i wysoką jakość naszego wykonania. Zostań naszym partnerem i pozwól nam pomóc Ci w wyróżnieniu się na tle konkurencji poprzez zaoferowanie Twoim klientom jedynych w swoim rodzaju słodyczy, przepysznych i symbolizujących europejskie dziedzictwo.

 4. MONDIAL DISTRIBUTION CI.CA SARL

  Francja

  Firma MONDIAL DISTRIBUTION CI.CA SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Margaryny, Korzenie, aromaty, SŁODYCZE, Ryż, Grysiki, Sosy i przyprawy kuchenne, Miód, Konserwy, i Napoje. Ma siedzibę w Genas, Francja.

 5. CANDELA BIO-HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma Candela Bio-Handels GmbH jest europejskim oddziałem firmy Candela Peru. Lokalizacja w Niemczech umożliwia szybkie dostawy dla naszych europejskich klientów z branży spożywczej i kosmetycznej ora również dostawy w mniejszych ilościach. Wszystkie nasze produkty pochodzą z Peru, są przetwarzane przez nas zgodnie z certyfikatem BRC i posiadają certyfikat organiczny (bio) lub fair trade, w zależności od życzenia klienta. Ważne jest dla nas, aby zapewnić lepszą przyszłość dla ludzi i planety. Firma Candela Peru, z siedzibą w sercu peruwiańskiej Amazonii, spędziła ostatnie 30 lat chroniąc bogactwo lasów deszczowych. Lider w branży, uznany etycznie i społecznie odpowiedzialny dostawca produktów naturalnych i organicznych. Etyczny i społecznie odpowiedzialny łańcuch dostaw: Wspieramy małych producentów w Peru i inwestujemy w inicjatywy, które wspierają ich sukces i rozwój. Jesteśmy zaangażowani w bioróżnorodność i praktyki regeneracyjne: Pracujemy nad ochroną przyszłości naszych naturalnych ekosystemów poprzez nadanie priorytetu zrównoważonemu wykorzystaniu, ochronie bioróżnorodności, regeneracji i zdrowiu planety na każdym etapie naszego procesu, od zbiorów po produkcję.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LARO SP Z O.O. SP.K

  Polska

  Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy największym producentem orzeszków w karmelu w Polsce i możemy poszczycić się 30-letnim doświadczeniem, które uczyniło nas wiarygodnym i zaufanym partnerem w branży. Nasza reputacja jako producenta opiera się na szerokim zakresie możliwości produkcyjnych i wysokiej zdolności produkcyjnej. Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i jakości naszych produktów, a w celu zagwarantowania doskonałości przestrzegamy międzynarodowych standardów IFS. Nasz zróżnicowany asortyment pysznych smakołyków obejmuje szeroką gamę opcji: Orzechy w karmelu, Mieszanka suszonych owoców, Orzechy surowe i prażone, Słone przekąski zawierające suszone owoce, orzechy w panierce, chrupiącą kukurydzę i bób, Batony owocowe i orzechowe, Kulki energetyczne, Owoce i orzechy oblane czekoladą, Praliny i czekoladki bez cukru, Chipsy kukurydziane z czekoladą. Kierując się pasją do wyjątkowych smaków, tworzymy urzekające słodycze, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości składników. Czerpiemy ogromną radość z tworzenia zachwycających smakołyków i zaprzestajemy naszych wysiłków tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni, że osiągnęliśmy doskonałość. Jeśli chcesz kupić którykolwiek z naszych produktów lub zbadać możliwość stworzenia własnej marki, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Jesteśmy chętni do współpracy z Tobą w dostarczaniu światu wyjątkowych słodkich przyjemności. Poznaj naszą drugą markę CHAOS be my box - kolekcję wyjątkowych zestawów upominkowych.

 2. ASIA EUROPE TRADE

  Belgia

  Asia Europe Trade (AET) jest firmą europejską z biurami w Europie i Azji i specjalizuje się w takich dziedzinach jak handel 1) produktami szybkozbywalnymi (tzw. FMCG), 2) prywatnymi markami (słodycze i ciastka, napoje, produkty spożywcze i niespożywcze), 3) najlepszymi markami międzynarodowymi, 4) zapewnianie rozwiązań jednoetapowych, dostawa od drzwi do drzwi, dostawy towarów od drzwi do drzwi dla supermarketów i firm handlu elektronicznego, 5) wina, whisky i alkohole różne, 6) nabiał. 7) sery (mrożone i świeże), 8) owoce i warzywa. Skontaktuj się z nami, otrzymasz od nas szybką, efektywną i konkurencyjną ofertę skrojoną na miarę. Dostawa minimalna to jedna paleta na SKU w kontenerach grupowanych 20’ i 40’. AET może dostarczyć wyroby: P&G, Unilever, Ferrero, piwo i wody mineralne marek międzynarodowych, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez itp. 7) Wyroby niespożywcze (sprzęt kuchenny, wyroby typu fasionary, kosmetyki, produkty do pielęgnacji urody i zdrowia, perfumy, baterie). Pracujemy bez zapasów, aby móc zapewnić najświeższe produkty i najlepsze ceny.

 3. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "słodycze"

 4. CONFISERIE SPAGNOLO

  Francja

  Firma CONFISERIE SPAGNOLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SŁODYCZE. Jest również obecna w dziedzinach Specjalności żywnościowe, Specjalności żywnościowe, i Artykuły delikatesowe. Ma siedzibę w Villarembert, Francja.

 5. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Francja

  Firma SAS LIMOUZI SAVEURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Herbatniki. Jest również obecna w dziedzinach Biszkopty, Nugat, SŁODYCZE, Cukierki z karmelem, Rzemieślnicza produkcja czekolady, czekolada, Biszkopty, orzechy indyjskie, i makaroniki. Ma siedzibę w Objat, Francja.

 1. CLYDE'S COMPANY

  Francja

  Firma CLYDE'S COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SŁODYCZE. Ma siedzibę w Plouezec, Francja.

 2. SANDDORNFAMILY OHG

  Niemcy

  Firma SANDDORNFAMILY OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze SŁODYCZE. Ma siedzibę w Göhren, Niemcy.

 1. AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS

  Włochy

  Firma AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach likiery, czekolada, cukierki, i słodycze. Ma siedzibę w Corigliano-Rossano, Włochy.

 2. APIOR

  Francja

  Firma APIOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SŁODYCZE. Jest również obecna w dziedzinach fudge, i lizaki. Ma siedzibę w Valensole, Francja.

 3. DR SMOKE

  Francja

  Firma DR SMOKE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Olejki eteryczne i rezynoidy. Jest również obecna w dziedzinach SŁODYCZE, Miód, suplementy żywnościowe bio, cukierki, SŁODYCZE, i Miód. Ma siedzibę w Venissieux, Francja.

 4. DOBRIYE TRADITSII, LLC

  Rosja

  Firma Dobriye Traditsii od 2013 roku produkuje żywność dietetyczną i ekologiczną oraz przekąski. Oferuje ponad 500 pozycji zdrowej, naturalnej żywności, w tym: 13 rodzajów napojów herbacianych chamaenerion (Ivan-Chay) oraz różne herbatki ziołowe, miody i produkty pszczele, 23 rodzaje masła z orzechów ziemnych i masła orzechowe (Urbech), owoce konserwowane, dżemy i marmolady, kondensowane mleko kokosowe i orzechowe, organiczne chipsy owocowe, superfood, całkowicie naturalne nugaty, kultury starterowe, batony proteinowe i ciastka bezglutenowe. Własne zasoby produkcyjne firmy, możliwość zamówienia szerokiego asortymentu zdrowej i naturalnej żywności w małych, średnich lub bardzo dużych partiach, jasne opakowania oraz chęć indywidualnego traktowania każdego klienta wyróżniają Dobriye Traditsii od innych dostawców żywności ekologicznej. Firma Dobriye Traditsii jest gotowa do dostarczania zdrowej żywności do sklepów detalicznych, dużych sieci supermarketów, dystrybutorów i klientów korporacyjnych na całym świecie.

 5. TIM.CO LLC

  Rosja

  “TIM.KO” Company – rosyjski producent niewiarygodnie wschodniej słodyczy churchhela (chuch-hela) pod własnym znakiem towarowym “MADZHO”. Priorytetem firmy są wysokie standardy jakości i budowanie zaufanych relacji z klientami i partnerami. Сhurchhela MADZHO to nowoczesna zdrowa przekąska, która zastępuje słodycze i chipsy i służy jako zdrowa przekąska dla całej rodziny. Masa wypełniająca churchhela (chuch-hela) robiona jest z orzechów włoskich, orzechów laskowych lub mieszanki orzechów i owoców suszonych. Muszle wykonane są na bazie soku owocowego To dawna receptura, która naturaknie wtapia się w nowoczesne trendy zdrowego żywienia. Nasza przewaga: - Wysoka jakość surowców (orzechy, soki); - Składniki bez konserwantów i aromatów; - Minimalny procent cukru – tylko w celu wyrównania słodyczy naturalnego soku; - Pakowanie próżniowe zachowujące właściwości produktu bez konserwanów przez okres 180 dni; - Wysokie walory smakowe (pyszne, kojące i świeże).

 6. POWERMINTS GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym producentem pastylek miętowych bez cukru ni aspartamu. Oprócz naszych marek Compass, Frésh i Frésh Active produkujemy również dla międzynarodowych sieci handlowych i dystrybutorów marek prywatnych. Nasze produkty charakteryzują się szczególnie wysoką jakością i stosowaniem naturalnych składników, takich jak naturalne olejki eteryczne. Nie używamy żadnych sztucznych smaków i kolorów. W naszej działalności handlowej jesteśmy zorientowani na przyszłość i dostosowywanie się do rynku poprzez wysoką elastyczność i krótkie procesy decyzyjne. Podstawowym warunkiem naszego sukcesu jest uznanie wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa naszych produktów za rzecz zasadniczą oraz świadomość potencjalnych zagrożeń w rozwoju, produkcji, przechowywaniu lub transporcie artykułów spożywczych tak, aby zminimalizować te zagrożenia z jednoczesnym zachowaniem kompatybilności środowiskowej.

 7. SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC)

  Rosja

  PIEKARNIA SOFI – to kreatywny warsztat. Tam, gdzie wytwarzane są słodycze najwyższej jakości – zdobione pierniki miodowe, batoniki i twarde cukierki robione ręcznie przez zespół professjonalistów: piekarzy, cukierników, twórców cukierków i artystów. PIEKARNIA SOFI – sztuka robienia prezentów. Cukiernicy w studio SOFI pieką i dekorują pierniki wyłącznie ręcznie. Nieustannie rozwijamy i utrzymujemy najlepsze tradycje przemysłu cukierniczego w Rosji. W procesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki wysokiej jakości w unikalnych kombinacjach. PIEKARNIA SOFI – sekret sukcesu. Receptury naszych pierników miodowych są oparte na dawnych tradycjach rosyjskich i odpowiednio uzupełnione tajemnicami europejskich mistrzów cukiernictwa, w tym także szczodrymi ilościami miodu i przypraw, takich jak imbir, cynamon, kakao itp., co nadaje naszym piernikom wyjątkowy czekoladowy kolor, świąteczny smak i delikatną konsystencję. Pierniki imbirowe SOFI to najlepszy produkt roku. Złoty medal!

 8. ANPOL. PAWEŁ LISOWSKI

  Polska

  Nasza firma zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych na terenie całego kraju. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż różnorodnych typów słodyczy – oferujemy wyroby uznanych producentów krajowych, a także zagranicznych. Oferujemy bogaty wybór różnych rodzajów ciastek, cukierków, batonów, chipsów i czekolad oraz wiele innych artykułów spożywczych. Posiadamy własny transport, którym, na życzenie Klienta, dostarczamy towar we wskazane miejsce na terenie całego kraju. ANPOL może Państwu zaoferować produkt pełnowartościowy, świeży i doskonały jakościowo.

 1. LEMARTO

  Polska

  Sprawnie docieramy do wszystkich, którzy chcieliby kupić najlepsze na rynku słodycze. Nasza hurtownia słodyczy zapewnia dogodne warunki dostawy i współpracy dla każdego sklepu. Dwa razy do roku organizujemy Targi Słodyczy. To okazja do osobistego spotkania z naszymi klientami, a także wszystkimi tymi, którzy lubią i znają się na słodyczach. To coś, czego nie robią inne hurtownie. Realizujemy zamówienia na paczki świąteczne i kosze okolicznościowe. Dla naszych klientów to możliwość poszerzenia asortymentu i wykorzystania większego popytu w okresie świątecznym i związanym z ważnymi wydarzeniami.

 2. CZEKOLADKI CHOCOBOX

  Polska

  Produkcją nietypowych czekoladek zajmujemy się już od kilkunastu lat. Wszystkie są ręcznie robione, a wykonane z najlepszych belgijskich czekolad. Są one idealnym upominkiem, podarunkiem lub prezentem dla Twoich bliskich lub znajomych. Nasze wyroby obecne są przy wielu uroczystościach rodzinnych takich jak śluby i wesela, Boże Narodzenie, Wielkanoc i dedykowane są dla wszystkich osób na ważne święta takie jak Dzień Kobiet, Dzień Ojca, Dzień Matki, Dzień Dziecka na Walentynki i każdą inną okoliczność, na którą potrzebujesz czekoladowy upominek. Dla biznesu mamy w swojej ofercie niespotykane gadżety reklamowe wykonane w personalizowanych opakowaniach np. w bombonierkach i kartonikach, w których umieszczamy nasze pralinki lub Czekoladowe Życzenia z nadrukami kolorowymi na czekoladowych kostkach. Kolorowe słodycze reklamowe w postaci czekoladowych wizytówek cieszą się dużym zainteresowaniem jako czekoladki reklamowe dla firm lub podziękowania dla gości weselnych jako upominki ślubne

 3. MAIZER

  Polska

  Witam Państwa, MAIZER jest producentem słodyczy reklamowych. MAIZER przede wszystkim specjalizuje się w produkcji krówek z logo. Krówki występują w dwóch smakach: mlecznym i kakaowym. Zespół Maizera potrafi nawet wykonać dla Państwa z czekolady logo firmy - dowolny kształt czekoladowy. Prowadzimy dystrybucje: czekoladek, krówek, lizaków z nadrukiem logo, cukierków z logiem na etykietach, słodyczy ukraińskich takich jak krówki ukraińskie, czekoladki ukraińskie i inne słodycze ukraińskie. Nasze słodycze mają uznanie na rynku Polskim i Europejskim. Robimy nie tylko słodycze, ale również reklamę na słodyczach - dzięki czemu wiemy jak produkt ma smakować i wyglądać.

 4. NAD-POL SP.ZO O

  Polska

  W branży jesteśmy od lat. Zaczynaliśmy jako mała rodzinna firma. Już na początku naszej działalności za cel obraliśmy sobie nacisk na jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta. Nasz cel nie został by osiągnięty gdyby nie sztab profesjonalistów którzy każdego dnia zmagają się z przeciwnościami rynku. Kalkulują, budują relacje z dostawcami, szukają optymalnych rozwiązań a także pakują, oklejają oraz transportują towar. To dzięki temu co mamy najcenniejsze, dzięki ludziom nasi klienci otrzymują swój towar sprawnie i zawsze w najlepszych cenach. prezes zarządu, Adrian Kręcichwost

 5. "GEOMAX" SPOLKA JAWNA

  Polska

  Krówki przez Nas produkowane nadal powstają według dawnej receptury na bazie najwyższej jakości mleka, śmietany, cukru i syropu glukozowego. Uzyskanie finezyjnego smaku oraz charakterystycznej „łezki” wewnątrz cukierka wymaga oprócz naturalnych surowców wielu pracochłonnych zabiegów przy gotowaniu mlecznej masy, ręcznego krojenia i zawijania oraz przestrzegania ścisłych rygorów technologiczno-sanitarnych. W firmie jest wdrożony i udokumentowany system HACCP, BRC i IFS. Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej przyznało nam prawo do używania Przekreślonego Kłosa jako znaku żywności bezglutenowej.

 6. MFP TRADE & CONSULTING

  Polska

  Firma handlowo - konsultingowa MFP TRADE & CONSULTING promująca własną markę słodyczy konopnych Konopny Raj oraz cukierków ręcznie zawijanych. Posiadamy w swojej ofercie jedyne na rynku krówki Konopny Raj z białkiem konopnym. Jest to wysokiej jakości produkt ręcznie robiony. Charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem oraz wysoką jakością. Produkt wysyłany na rynki europejskie z opisem na opakowaniu w języku kraju docelowego (Hemp Paradise, Hanfparadise). Oferujemy możliwość produkcji krówek konopnych oraz krówek mlecznych w marce klienta - white label. Świadczymy również usługi z zakresu doradztwa w dziedzinie GMP w przemyśle farmaceutycznym, technologicznym w przemyśle spożywczym oraz wprowadzamy systemy jakości pozwalające na legalną produkcję produktów z CBD i THC. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Zapraszamy do współpracy MFP TRADE & CONSULTING

 7. PROSPECT

  Polska

  Jesteśmy dystrybutorem ciasta Marlenka. Ten, nie posiadający konserwantów, miodownik, został stworzony z miodu, orzechów i karmelu. Kluczowym atutem ciasta jest przedłużony termin trwałości, który został uzyskany dzięki dużej ilości naturalnego beskidzkiego miodu jak również próżniowe pakowanie. Te, niezwykle ważne cechy w gastronomii, pozwalają na długotrwałe przechowywanie ciasta marlenka, co pozwala na eliminowanie jakichkolwiek strat. Oprócz ciasta miodowego posiadamy również w sprzedaży ciasto czekoladowe, cytrynowe i cynamonowe. Naszą ofertę wzbogacają bombonierki, tzw. kulki marlenka, które zostały wypieczone na bazie ciasta marlenka. Dodatkowo w ofercie proponujemy oryginalne napoleonki oraz baklawę. W gamie ciast marlenka dla siebie znajdą również coś osoby nietolerujące glutenu. Dostawy realizujemy na terenie całej Polski. Proponujemy najlepsze ceny - spytaj o katalog i cennik hurtowy. Nie wymagamy minimalnego zamówienia, a już od dwóch kartonów dostarczamy towar gratis. Możemy poszczycić się ponad 15 letnim doświadczeniem w dystrybucji ciast, a przez ten czas udało nam się nawiązać współpracę z wieloma klientami, zarówno sieciowymi, jak i mniejszymi przedsiębiorcami. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zamów już dziś na próbę, a nie pożałujesz.

 8. CANDY CUP - TANIE SŁODYCZE

  Polska

  Pamiętasz Draże Korsarz? Ah te kwaśne gumy Shock! W Candy Cup pamiętamy je wszystkie oraz posiadamy w ofercie naszego sklepu! Chcesz po raz kolejny poczuć się jak dziecko? Przejrzyj naszą ofertę na stronie www.candycup.pl, a na pewno znajdziesz coś czego szukasz od dawna. Poza słodyczami z dzieciństwa posiadamy również wiele rodzajów ciastek, żelek, batonów i lizaków! Więc jeśli jakimś cudem nie znajdziesz tego czego szukasz, możesz się pocieszyć czymś innym! Candy Cup Irmina Piwowska Bałucki Rynek 1/27 91-445 Łódź NIP: 7331309982 REGON: 381074374 793775716 https: //www.candycup.pl

 9. NAUJOJI RUTA, AB

  Litwa

  Naujoji Ruta, AB produkuje pianki cukiernicze, cukierki i karmele z nadzieniem, wyroby bezcukrowe, wafle i słodycze czekoladowe o różnych smakach. Firma produkuje także słodycze kruche i czekoladowe o różnorodnych smakach oraz inne słodycze. Naujoji Ruta, AB oferuje szeroką gamę produktów pod różną marką lub “Private Label”. Jakość produktów gwarantują międzynarodowe certyfikaty jakości oraz ścisłe kontrole jakości w firmie.

 10. AR-BAU SRO

  Słowacja

  Firma zajmuje się handlem międzynarodowym. szczególna uwagę zwracamy na jakość towarów jakimi handlujemy. Chcemy żeby nasi klienci kojarzyli nas z profesjonalizmem i rzetelnością. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań aby spełniać wszystkie oczekiwania klienta na jak najwyższym poziomie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo