• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryż

Wyniki dla

Ryż - Import eksport

 1. MADAR

  Polska

 2. AKTÜRK GROUP

  Turcja

  Przedsiębiorstwo AKTÜRK GROUP rozpoczęło działalność w branży spożywczej w Midyat, Mardin w 1970 roku. Przenosząc się w 1992 roku do Gaziantep, z uwagi na strategiczne położenie tego miasta, kontynuuje swoją półwieczną przygodę w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Eksportując swoje produkty do około 40 krajów, utrzymując stabilny wzrost od chwili założenia, Aktürk Group nieprzerwanie rozwija się i rośnie każdego dnia, dzięki energii swojego młodego zespołu, będąc w stanie produkować na skalę globalną w Gaziantep, poprzez swoje urządzenia zajmujące powierzchnię 50.000 m2. Firma AKTÜRK GROUP cieszy się dużym uznaniem klienta na wszystkich rynkach, na których jest obecna. Przedsiębiorstwo oferuje marki obejmujące telefony komórkowe, tablety, komputery i inteligentne zegarki w branży elektronicznej; herbatę, kawę rozpuszczalną, ryż i ostrą paprykę w branży spożywczej; pieluchy dla niemowląt, pieluchy dla pacjentów, podpaski higieniczne maxi i chusteczki nawilżone w sektorze ochrony zdrowia. Aktürk Group dąży do bycia liderem w rozwoju i innowacji w branży, stosując skuteczne systemy operacyjne, a także urządzenia produkcyjne o najwyższym potencjale i najbardziej zaawansowanej technologii w swojej branży. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 3. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

 4. FLOG IMPORT & EXPORT NETHERLANDS

  Holandia

  Firma Flog Import & Export GMBH specjalizuje się w hurtowych dostawach do wielu krajów znanych i cenionych na całym świecie produktów spożywczych, napojów i produktów liajfstajlowych. Jesteśmy obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm w globalnym łańcuchu dostaw eksportu towarów. Rozwijamy możliwości handlowe w krajach europejskich, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej. W przeciwieństwie do naszego imiennika, towary, którymi handlujemy to popularne markowe produkty spożywcze i kosmetyczne, które dominują na półkach supermarketów i zakładów gastronomicznych. Nasza oferta produktów obejmuje: Napoje i napoje energetyczne, Czekolada, Kawa, Mleko w proszku dla dzieci, Fasola i zboża, Ryż, Cukier, Produkty drzewne, Świeże warzywa, Zboża, Papier… Ten status osiągnęliśmy dzięki wzorowej obsłudze klienta, szybkości i niezawodności dostaw, dogłębnej znajomości globalnego rynku towarowego zdobytej dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zaopatrywaniu i dystrybucji markowych produktów na całym świecie oraz dokładnemu poznaniu rozwijających się i dojrzewających rynków Dalekiego Wschodu. Nasz zespół zarządzający jest odpowiedzialny za wspieranie i utrzymywanie tej kultury w całej firmie i nieustannie pracuje w tym celu. Prowadzenie naszej działalności z zachowaniem uczciwości i wysokich standardów etycznych oraz tworzenie środowiska wzajemnego szacunku dla wszystkich pracowników jest niezbędne dla naszego dalszego sukcesu. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Od 2018 roku firma Boulevard BENIN specjalizuje się w następujących dziedzinach: Działalność rolnicza; Produkcja i wprowadzanie do obrotu produktów rolno-spożywczych; Przedstawicielstwo handlowe, partnerstwo i usługi z zakresu NTiC (Nowych technologii informacji i komunikacji). Firma znajduje się w Beninie, a jej główną działalnością jest eksport i import surowców oraz produktów wytworzonych. W Beninie istnieje ponad 300 organizacji rolniczych rozsianych na całym terytorium. Inicjujemy, rozwijamy, planujemy i wdrażamy projekty rolnicze dotyczące masowej produkcji takich produktów jak orzechy nerkowca; soja; shea; sezam; arachidy; bawełna; proso; kukurydza; pieprz; czosnek; cebula... na całym terytorium Beninu. Jesteśmy znani z efektywności, dynamizmu i szybkości w świadczeniu naszych usług. Gwarantowany stosunek ceny do jakości i nasz nienaganny serwis po sprzedaży są naszymi głównymi atutami. Pracujemy w ścisłej zgodności z przepisami ujednoliconego aktu OHADA. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OSBEN EXPORT-IMPORT BROKER

  Niemcy

  Osben Export-Import Broker to usługa przeznaczona do łączenia eksporterów i importerów produktów na całym świecie. Jesteśmy brokerem importowo-eksportowym i agentem sourcingowym. Produkty będące przedmiotem naszej działalności to bawełna, soja, kukurydza, pszenica, cukier, cement, ryż mocznik, orzechy nerkowca, kakao, surowce i maszyny przemysłowe. Możemy również pomóc w pozyskiwaniu innych, nie wymienionych tutaj produktów. Aby złożyć zapytanie o nasze produkty jak również inne produkty, prosimy podać na Państwa papierze firmowym kilka dodatkowych informacji, co pozwoli nam na optymalne przetworzenie zapytania i uzyskanie najkorzystniejszych cen. 1. Rodzaj towarów. 2. Ilość towarów. 3. Wszelkie inne specyfikacje jakościowe. 4. Miejsce dostawy. 5. Rodzaj opakowania (PP, fizelina lub juta). 6. Wielkość opakowania (50kg, 40kg, 25 kg dla opakowania pojedynczego LUB 10, 5, 2, 1 kg dla opakowania podwójnego). 7. Ceny EXW lub DAP. 8. Metoda kontroli w miejscu załadunku (kontrola przez własnego agenta LUB osobę trzecią [SGS/BV/każda inna agencja] na koszt kupującego/sprzedającego). 9. Termin płatności po ustaleniu ceny (LC on sight LUB 30 % zaliczki, 70 % po otrzymaniu dokumentów załadunkowych). Prosimy o podanie niniejszych szczegółów wraz z danymi firmy a my zadbamy o uzyskanie najlepszej dla Państwa ceny.

 2. MN BROKER

  Francja

  MN Consulting zajmuje pozycję importera i dystrybutora specjalizującego się w SOURCINGU i DORADZTWIE z bezpośrednim zaopatrzeniem od producentów, wytwórców i przetwórców wszelkiego rodzaju surowców i materiałów (z Chin, Indii, Afryki itp.). NASZE USŁUGI: Posiadamy szerokie doświadczenie w lokalnym i międzynarodowym handlu produktami rolnymi, surowcami energetycznymi, sprzętem i materiałami eksploatacyjnymi. Nasza gama produktów obejmuje olej florenyński, rafinowany olej słonecznikowy, rafinowany olej sojowy, rafinowany olej kukurydziany, olej repakowy / rafinowany olej rzepakowy, rafinowany olej palmowy, oliwę z oliwek, orzechy nerkowca, orzechy shea, masło kakaowe, masło shea. Za pośrednictwem MN Negoce oferujemy również porady eksporterom i międzynarodowym kupcom, aby pomóc im w rozwijaniu firm odnoszących sukcesy w handlu międzynarodowym lub handlu surowcami. Nie wahaj się skontaktować z nami!

 3. JAGDAMBA IMPEX

  Indie

  Jagdamba Impex to dobrze znana nazwa w produktach rolnych. Nasze główne produkty to ryż, cukier, kukurydza, proso, pszenica itp Posiadamy własną hodowlę kontraktową, aby zapewnić klientowi najlepszą jakość i cenę Dbamy o nasz ryż, zboża i zboża od momentu uprawy, pakowania i dostawy u naszych klientów Jesteśmy w stanie obsłużyć dowolną ilość i zapewnić dostawę w dowolnym porcie na świecie Dostarczamy nawet nasiona oleiste, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, nasiona słonecznika, nasiona lnu, nasiona krokosza barwierskiego, nasiona nigeryjskie Wśród świeżych warzyw dostarczamy świeży imbir i czosnek

 4. AGROVER SRL

  Włochy

  Założona w 2000 roku w Lignanie (VC) firma Agrover srl to lider w przetwarzaniu i wprowadzaniu na rynek wszystkich rodzajów odmian ryżu. Agrover jest obecny w dystrybucji na dużą skalę, przemyśle spożywczym, handlu detalicznym i w sektorze Horeca. Pakuje również ryż dla innych marek. Produkty są kontrolowane przez pracowników laboratorium na wszystkich etapach produkcji, od momentu wprowadzenia surowców do dostawy.

 5. EXOTIC CITY

  Belgia

 1. SML IMPORT EXPORT

  Francja

 2. FAYOL IMPORT EXPORT

  Francja

 1. PRINCE DOSSOU

  Francja

 2. ARATAY (IE ANDREEV VITALY VALERIEVICH)

  Rosja

  Jesteśmy producentem i eksporterem ryżu z Rosji: RYŻU DŁUGOZIARNISTEGO, RYŻU OKRĄGŁOZIARNISTEGO I MĄKI RYŻOWEJ. Nasz czarny i czerwony ryż to smaczne pożywienie, kruche i dobre do risotto. Posiada dużą zawartość przeciwutleniaczy. Nasz ryż brązowy jest nieoszlifowany, dobry dla zdrowia. Nieoszlifowany ryż może kiełkować. Zachowuje maksimum składników odżywczych. Produkujemy różne odmiany ryżu białego: kleisty i kruchy na pilaw. Stworzyliśmy ponad 20 nowych odmian ryżu. Jesteśmy wiodącą firmą w Rosji w tworzeniu nowych odmian ryżu. Uprawiamy ryż na żyznych glebach na południu Rosji i używamy 2-3 razy mniej nawozów niż w głównych krajach uprawiających ryż. Sprawia to, że ​​nasz ryż jest zdrowszy. Naszą główną działalnością jest Żywność - import-eksport oraz SPRZEDAŻ HURTOWA RYŻU. Jednak również zajmujemy się handlem detalicznym. Eksportujemy różne MĄKI RYŻU czarnego, czerwonego, białego i brązowego. Mąki z czarnego i czerwonego ryżu są bogate w przeciwutleniacze i sprawiają, że Państwa wypieki są pożywne.

 3. RISERIA PASINI SRL

  Włochy

  Riseria Pasini została założona w 1948 r. w wiosce Villa Garibaldi, wśród pól ryżowych regionu Mantui. Dzięki zrealizowanym inwestycjom firma może dzisiaj zajmować się wszystkimi gatunkami ryżu (arborio, carnaroli, vialone nano, ribe, riz normalny i tajlandzki) i otrzymać produkt bardzo wysokiej jakości. Moc produkcyjna to 480 000 miliona litrów rocznie. Ryż może być pakowany w torebkach o wadze o 1, 5 i 25 kg, 1 kg pakowany próżniowo, w torby typu big bag lub pakowane na cysterny.

 4. RISO NUVOLA SNC

  Włochy

  Riso Nuvola powstała w Castel D'Ario (MN), mieście znanym z « Risotto alla Pilota », stawiając sobie za cel spopularyzowanie kultury lokalnych ziem. Ryż hodowany, produkowany i przetwarzany tak samo, jak robili to kiedyś rolnicy Mantui, po czym pakowany w worki i rozprowadzany na rynku lokalnych ryżowisk: Riso Nuvola snc.

 5. LPP LOTAO PACK- UND PRODUKTIONS GMBH

  Niemcy

 6. RISERIA RONCAIA ROMANO DI RONCAIA ROBERTO E PAOLO ANDREA SNC

  Włochy

 7. TENUTA CASTELLO AZ. AGRICOLA

  Włochy

 8. AYER TOHUMCULUK LTD.STI

  Turcja

 1. GLORIA ALLÉLUIA IMPORT EXPORT SARL

  Benin

 2. RISO MARATELLI 1914 S.R.L.S.

  Włochy

 3. JELS PRODUCTOS

  Hiszpania

 4. NUTRIBEM INDUSTRIA E COMERCIO DE GRÃOS E RAÇÕES LTDA

  Brazylia

 5. FERRON GABRIELE E MAURIZIO S.R.L.

  Włochy

 6. RISERVA SAN MASSIMO

  Włochy

 7. JISSER

  Francja

 8. DOGUS AGRO GIDA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 9. SCHEPENS & CO

  Belgia

 10. GLOBAL FOODS TRADING GMBH

  Niemcy