• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. CTRA

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Od 25 lat, CTRA jest wiarygodnym partnerem wspierającym Cię we wszystkich projektach. Zespół wyspecjalizowany w przetwórstwie kompozytów FRP i tworzyw termoplastycznych. Ta żywotność jest gwarancją wiarygodności technicznej i jakościowej, czego naturalnym wynikiem jest przywiązanie naszych klientów. CTRA posiada certyfikat ISO 9001 od 2000 roku, przoduje pod względem projektów pod klucz, projektów wyjściowych, uruchamiania i dostaw. Nasza działalność obejmuje szeroką gamę świadczeń: -Projektowanie systemów rurowych, -Szczegółowe projektowanie podpór, zbiorników, skruberów, -Produkcja standardowa lub elementów specjalnych na zamówienie, -Prefabrykacja systemów rurowych, -Produkcja różnych skruberów do 6m średnicy. Dzięki swojemu doświadczonemu zespołowi, CTRA wykazuje się kunsztem w: Przetwarzaniu materiałów termoutwardzalnych: •Żywica / Matryca •Liner, •Wytrzymałość, Mechanika. Przetwarzanie tworzyw termoplastycznych: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 2. CONSTAB POLYOLEFIN ADDITIVES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z liderów na rynku w produkcji koncentratów typu mastebatch do dwuosiowo zorientowanych folii polipropylenowych (BOPP-). Oferujemy rozwiązania typu masterbatch, które są używane między innymi do produkcji wysokiej jakości produktów końcowych w branży folii opakowaniowych (BOPP, CPP, PE), arkuszy poliwęglanowych, folii rolniczych i pochodnych, zastosowań biopolimerowych i uniepalniających, rur, włókien, włóknin, włóknin nietkanych, wytłaczania z rozdmuchem, formowania wtryskowego itd. Jako substancje pomocnicze, ułatwiają przetwarzanie tworzyw sztucznych lub osiągnięcie pożądanych właściwości produktu. Od 2003 roku należymy w 100 procentach do KafritGroup. Nasze koncentraty, jak również te KafritGroup, są używane na całym świecie. Jesteśmy innowacyjną firmą niemiecką średniej wielkości z siedzibą w Rüthen koło Dortmundu. Zatrudniamy ponad 120 pracowników.

 3. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 4. IBÉRICA DE MANGUERAS THOR

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Produkcja wysokiej jakości węży gumowych jest całkowicie zautomatyzowana. Poza produktami standardowymi, Thor produkuje szeroką gamę węży do bardzo specjalnego użytku, włącznie z wężami o nietypowych średnicach. Produkujemy na przykład węże dla sektora żeglarskiego, węże dla przemysłu metalurgicznego, węże posiadające zewnętrzną ochronę termiczną z włókna szklanego i dwutlenku krzemu, węże do wydobywania ropy naftowej offshore, które są bardzo wytrzymałe na rozciąganie...

 5. ERRECINQUE S.R.L

  Włochy

  Verified by europages badge

  Errecinqueè to firma będąca liderem w sektorze termoplastycznych przewodów rurowych, formowania wtryskowego części plastikowych i gumowych dla przemysłu, w szczególności dla sektora motoryzacyjnego. Obecna na rynku już od 1981 roku, może poszczycić się czterema zakładami produkcyjnymi we Włoszech, jednym w Rumunii, jako joint venture z Rochling Automotive, oraz jedną filią z magazynem w USA, w okolicach Detroit.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NPI ITALIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Historia firmy NPI Italia wiąże się z długą tradycją rodzinną. Rodzina Parigi rozpoczęła działalność w branży przemysłowej w 1950 roku w Mediolanie. Pod koniec lat 60-tych firma została przeniesiona do Monzy, a w 1975 roku Cesare Parigi opatentował Parinox, pierwszy elastyczny wąż gumowy z oplotem ze stali nierdzewnej do łączenia sieci wodnej z dowolnym typem kranu. Dzięki temu produktowi firma stała się znana na całym świecie. Od 2014 roku firma NPI Italia wchodzi w skład Grupy Neoperl.

 2. SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Rury gumowe, Uszczelki gumowe, Wyroby gumowe, formowanie w kauczuku, Wyroby z silikonu, Produkcja profili specjalnych, kształtowniki z kauczuku, i Profile silikonowe. Ma siedzibę w Pásztó, Węgry.

 3. GEORG FISCHER DEKA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEORG FISCHER DEKA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dautphetal, Niemcy.

 4. EXTRUPLESA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EXTRUPLESA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, wytłaczania tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w La Muela-Zaragoza, Hiszpania.

 5. MICHAEL PETERS KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MICHAEL PETERS KUNSTSTOFFTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bergisch Gladbach, Niemcy.

 1. INDUSTRIEBEDARF CASTAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIEBEDARF CASTAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Dętki, Shut-off valves, armatura, uszczelnianie, armatury ze stali nierdzewnej, Węże ze stali nierdzewnej, Płaskie uszczelki, i uszczelki kołnierzowe. Ma siedzibę w Freiberg, Niemcy.

 2. TECHNIKPLAZA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNIKPLAZA GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kauczuk na wymiar, profile z gumy i tworzyw sztucznych, nuts, uszczelki gumowe, kauczuk spieniony, pianka silikonowa, węże silikonowe, produkty zabezpieczające na wystawy i do magazynów, i podłogi sportowe. Ma siedzibę w Stolberg, Niemcy.

 1. IPROTEX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IPROTEX GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Münchberg, Niemcy.

 2. HAMA-PLAST KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAMA-PLAST KUNSTSTOFFTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wendlingen, Niemcy.

 3. CAMATTA KUNSTSTOFFERZEUGNISSE INH. ELKE CAMATTA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAMATTA KUNSTSTOFFERZEUGNISSE INH. ELKE CAMATTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 4. IDEALPLASTIC SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma IDEALPLASTIC SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach wytłaczanie kształtowników plastikowych, i rury dla przemysłu hutniczego. Ma siedzibę w Maclodio, Włochy.

 5. CHAPUT SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma CHAPUT SPRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Produkcja części technicznych z kauczuku zgodnie z potrzebami klienta, Wtórne przetwarzanie gumy i plastiku, i gumowe elementy mechaniczne. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

 6. ALFOL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALFOL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dietzenbach, Niemcy.

 7. NOVANOX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NOVANOX GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 8. WEBUTEX KUNSTSTOFFBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Sukces - to jedna z naszych mocnych stron! W 2008 roku położono kamień węgielny pod zakład obróbki plastycznej WeButex. Dziś WeButex zatrudnia ponad 80 pracowników. Firma jest obecna na rynku międzynarodowym i uznawana za jednego z liderów w dziedzinie obróbki laminatów termoutwardzalnych. Nasz pomysł stał się znakiem towarowym: WeButex... kompetencje w dziedzinie kompozyów. Kompetencje w dziedzinie kompozytów - to nasz atut! Podstawą kompetencji firmy WeButex jest dobór i obróbka wszystkich standardowych gatunków w dziedzinie laminatów zgodnie z normą EN 60893/61212 i DIN 7735. Kombinując różne nośniki żywicowe odkryliśmy innowacyjne cechy materiałowe tworzyw termoutwardzalnych, które w zależności od zastosowań i wymagań technicznych będą mogły spełniać wszelkie oczekiwania jako materiały konstrukcyjne z przyszłością.

 1. DIZAYN TEKNIK BORU VE ELEMANLARI SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Dizayn Group produkuje rury i złącza takie jak PP-R (systemy sanitarne i instalacje łączone), tłumione i wyizolowane akustycznie (sieci kanalizacyjne), PE100 (sieci wodne), rowkowane (systemy kanalizacyjne), PE80 (sieci gazu ziemnego), nawadniające systemem kropelkowym i zraszaczami (rolne sieci nawadniające) oraz Pex (systemy ogrzewania podłogowego).

 2. PET UNION PRODUKTIONS - VERTRIEBS UND BETEILIGUNGS GMBH

  Niemcy

  Tworzenie własnych narzędzi i elastyczny zespół sprawiają, że wszystko jest możliwe. Możesz reagować na najnowsze trendy lub realizować coś zupełnie nowego. Pomagamy w tym - szybko, niezawodnie a przede wszystkim po to, aby było to dla Was opłacalne. Niezależnie od tego, jakie są Wasze życzenia, z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Wybróbuj nas!

 3. SATI GROUP SPA

  Włochy

  Oferujemy szeroki wybór węży przemysłowych z gumy i węży elastycznych z PCW. Asortymet naszych rur gumowych i z PVC jest zawsze na składzie. Nasz duży magazyn płyt i przenośników gumowych do zastosowań w przemyśle oraz przenośników gumowych taśmowych pozwala nam zapewnić optymalne usługi i szybkie dostawy. Dostarczamy obejmy do rur o bardzo dużej sile mocowania, kompaktowe i wytrzymałe, a także obejmy dostosowane do rur o dużej średnicy.

 4. ZEC SPA

  Włochy

  Od 1961 roku, firma ZEC jest synonimem jakości w branży giętkich przewodów termoplastycznych do niskiego, średniego, wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Zec jest pierwszą firmą we Włoszech proponującą ten rodzaj produkcji.

 5. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USLUGOWE ZIBO BOGUSLAW ZIBROW (PPHU ZIBO BOGUSLAW ZIBROW)

  Polska

  Przedsiębiorstwo "ZIBO" jest od 1982 roku producentem wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja w tym okresie obejmowała wyroby dla przemysłu: elektronicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego.

 6. GECITECH

  Francja

  Przedsiębiorstwo GECITECH jest wyspecjalizowane w produkcji węży i złączek dla przemysłów farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego, biotechnologicznego i kosmetycznego. Normy: USP, FDA, CEE, BgVV.

 7. MAR-GOM SRL

  Włochy

  Firma MAR-GOM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Uszczelki gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i elementy wytłaczane z silikonu. Ma siedzibę w San Mauro Torinese, Włochy.

 8. PPF

  Francja

  Firma PPF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kółka, zasuwy, i węże ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Wittelsheim, Francja.

 9. PLASTHERM - PLATIN ISI MAKINA MUHENDISLIK TAAHHUT VE TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma PLASTHERM - PLATIN ISI MAKINA MUHENDISLIK TAAHHUT VE TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i ogrzewanie sufitów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. LEAF VENTILATION BY MARLEY DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma LEAF VENTILATION BY MARLEY DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wunstorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

3735 Przedsiębiorstwa