• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA to portugalska firma założona w 1996 roku i jako najlepszy partner outsourcingowy specjalizuje się w produkcji z zakresu mechaniki precyzyjnej – cięcie 3, 4 lub 5 sztuk (aluminum, stal lub stal nierdzewna). Zaopatrujemy całą Europę Środkową i Północną, świadcząc usługi obróbki precyzyjnej CNC, spawania, opracowywania projektów niestandardowych, outsourcingu na zamówienie, produkcji średnich serii, precyzyjnej obróbki CNC komponentów ze stopów metali, rozwoju projektów i montażu. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO ma zespół ekspertów technicznych, który zapewni Twojej firmie szybkie terminy realizacji oraz wsparcie klienta na wszystkich etapach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

 2. MARTIN JOSEPH SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Joseph Martin SA specjalizuje się w bardzo precyzyjnym toczeniu z pręta, od 0, 5 do 22 mm, produktów w średnich i bardzo dużych seriach ze wszystkich materiałów. Jej działalność obejmuje ważne branże: samochodową, medyczną, lotniczą, warsztaty mechaniki precyzyjnej, toczenie z pręta dla przemysłu lotniczego i samochodowego. Jakość mobilizuje nasze wszystkie środki materialne i ludzkie. Produkcja jest kontrolowana w ciągu całego jej procesu. Ciągłe kontrole elektroniczne podczas wytwarzania, a także system SPC, gwarantują niezawodność naszej produkcji. Zapewniamy produkcję elementów i podzespołów, prostych i złożonych, do systemów regulacji cieczy dla wszystkich sektorów działalności i wszelkich zastosowań: zawory regulacyjne do produktów naftowych i płynów spożywczych, zawieszenia hydrauliczne i amortyzatory samochodowe, systemy wtryskiwania diesel do 3000 barów.

 3. MOVINGROUP S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma opracowuje i sprzedaje uszczelnienia z tworzyw sztucznych oraz niestandardowe komponenty przemysłowe. Ponadto dysponuje wykwalifikowanym zespołem, o doświadczeniu i umiejętnościach technicznych zdobywanych w branży uszczelek i obróbki tworzyw sztucznych przez ponad 30 lat. Movingroup obsługuje wielkie firmy z sektora stoczniowego, małe i średnie firmy z branży komponentów hydraulicznych, producentów maszyn do robót ziemnych, producentów instalacji przemysłowych oraz wiele innych przedsiębiorstw. ISO 9001: możliwość śledzenia każdej dostawy.

 4. MPO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MPO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Forma do wtrysku tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, produkcja blach ze stali nierdzewnej, i Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pluvigner, Francja.

 5. TORCAMES

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma TORCAMES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze, Stal, Obrabiarki - części i osprzęt, Mosiądz, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Toczenie stali i metali, Frezowanie CNC-4-osiowe, obróbka aluminium CNC, i frezowanie CNC. Ma siedzibę w Espinhel Águeda, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FA. SIEGFRIED LANGANKE, INH. RALF LANGANKE E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FA. SIEGFRIED LANGANKE, INH. RALF LANGANKE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Albstadt, Niemcy.

 2. KOVINARSTVO IVANETIČ D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma KOVINARSTVO IVANETIČ D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, frezowanie CNC, prototypy CNC, Części obrabiane CNC, Obróbka CNC, 5 axis milling, toczenie, Obróbka precyzyjna, i frezowanie. Ma siedzibę w Semic, Słowenia.

 3. TECH-ART SP. Z O.O. SP K.

  Polska

  Nasza firma jest obecna na rynku od 1995 roku. Oferujemy szeroką gamę tworzyw sztucznych i tworzyw konstrukcyjnych. Naszą specjalizacją jest obróbka tworzyw sztucznych. Oferujemy elementy wykonane z materiałów charakteryzujących się znaczną elastycznością i sprężystością, odpornych na wysokie temperatury, takie jak polietylen (PE), tekstolit (REZOTEX), poliamid (PA), polipropylen (PP), poliacetal (POM-C), teflon (PTFE), poliwęglan (PC), pleksi czy poliuretan (PUR). W naszym asortymencie znajdą Państwo rozwiązania z gum (SBR, NBR, EPDM, VITON, MIKROGUMA, MEMBRANA, SILIKON) i tworzyw sztucznych do kontaktu z żywnością oraz elementy kwasoodporne, jak również materiały o właściwościach antypoślizgowych ( METRO, GUMA RYFLOWANA). Realizujemy zamówienia na uszczelki, podkładki, detale na podstawie rysunków technicznych. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy, dzięki któremu możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowane elementy z tworzyw sztucznych. W celu należytego zrealizowania Państwa zapytania, mile będą widziane załączone rysunki techniczne. Zapraszam do kontaktu : n.kaminska@tech-art.com.pl

 4. MIKRONAR

  Polska

  W kręgu produktów narzędziowni MIKRONAR znajdziecie Państwo także narzędzia do moletowania, w tym m.in. radełka ze stali i oprawy proste lub wahliwe. Moletowanie jest techniką tokarską, w której na powierzchni wałka wykonuje się specjalistyczne wygniecenia liniowe. Wygnieciony wzór ma za zadanie zminimalizowanie poślizgu na części chwytanej dłonią. Wszelkiego rodzaju elementy o walcowatym kształcie, które są obsługiwane ręcznie, stają się dzięki temu zabiegowi po prostu bardziej poręczne. Poza tym narzędzia do radełkowania bywają wykorzystywane do podnoszenia wytrzymałości połączeń odlewów wtryskowych i innych. Moletowaniu mogą być poddawane niemal wszystkie materiały i tworzywa. W procesie tym znaczenie mają m.in. wytrzymałość materiału i granica plastyczności. Najczęściej metodę tę wykorzystuje się w obróbce wszystkich stopów żelaza, metali kolorowych, twardego drewna oraz tworzyw sztucznych odpowiednio odpornych na rozciąganie.

 5. HPTEC GMBH

  Niemcy

  HPTec GmbH to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją na całym świecie narzędzi ze stopów metali twardych do wiercenia i frezowania. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w mikroobróbce skrawaniem i wsparcia naszych techników. Nasze narzędzia do wiercenia i frezowania stosowane są w obróbce płyt PCB, aluminium, ceramiki, CFK/GFK, miedzi, grafitu, stali (CrCo) oraz cyrkonii z tworzywa sztucznego.

 1. ZÜMRE MAKINA LTD.

  Turcja

  Firma ZÜMRE MAKINA LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. KELLER CNC TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KELLER CNC TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Weyerbusch, Niemcy.

 1. R-MECA PRECISION SUD OUEST

  Francja

  Firma R-MECA PRECISION SUD OUEST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Wiertarki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, i 5-axis milling. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 2. CMS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma CMS DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Ruter CNC, Frezowanie CNC, i frezery do marmuru granitu i kamienia. Ma siedzibę w Kulmbach, Niemcy.

 3. SUD MATIERES PLASTIQUES

  Francja

  Firma SUD MATIERES PLASTIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Manosque, Francja.

 4. SIA BALTIC PROWELD

  Łotwa

  Firma SIA BALTIC PROWELD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Tynkowanie elewacji, Materiały budowlane, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, i Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 5. OPARA VIDO S.P.

  Słowenia

  Firma OPARA VIDO S.P., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, i cięcie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dob, Słowenia.

 6. GERIMEX

  Holandia

  Firma GERIMEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Śruby specjalne na zlecenie, i Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hengelo Ov, Holandia.

 7. DOMAKO S.R.O.,

  Republika Czeska

  Firma DOMAKO S.R.O.,, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy toczone, Import-eksport obrabiarek, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Toczenie stali i metali, Drewno - artykuły i elementy toczone, Import-eksport obrabiarek, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Toczenie stali i metali. Ma siedzibę w Domazlice, Republika Czeska.

 8. BOGATIN ZOLTAN E.V.

  Węgry

  Firma BOGATIN ZOLTAN E.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, i Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Újudvar, Węgry.

 1. MODELPLAST SAS

  Włochy

  Firma MODELPLAST SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach budowa form. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 2. MENTEC GMBH

  Niemcy

  Firma MENTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynki plastikowe, i membrane keyboard. Ma siedzibę w Riemerling, Niemcy.

 3. HRISTOV 16 EOOD

  Bułgaria

  Firma HRISTOV 16 EOOD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach Suszarnie przemysłowe, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Suszarnie przemysłowe, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, i Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 4. CADCAMATIC

  Belgia

  Firma CADCAMATIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ruddervoorde, Belgia.

 5. GESELLSCHAFT FÜR KUNSTSTOFFVERARBEITUNG FOLIFORM MBH

  Niemcy

  Firma GESELLSCHAFT FÜR KUNSTSTOFFVERARBEITUNG FOLIFORM MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w Lünen, Niemcy.

 6. GERMAN MOLD SERVICE 24 GMBH RAPID TOOLING & PROTOTYPING

  Niemcy

  Firma GERMAN MOLD SERVICE 24 GMBH RAPID TOOLING & PROTOTYPING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach szybkie wykonywanie prototypów. Ma siedzibę w Eppertshausen, Niemcy.

 7. DEGEN UND REITER GMBH

  Niemcy

  Firma DEGEN UND REITER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Toczenie stali i metali, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, i Toczenie stali i metali. Ma siedzibę w Karlsfeld, Niemcy.

 8. NEDO OÜ

  Finlandia

  Firma NEDO OÜ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Frezowanie stali i metali, i Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Lahti, Finlandia.

 9. PKM GMBH

  Niemcy

  Firma PKM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Elchingen, Niemcy.

 10. HUBER MASCHINENBAU GMBH

  Austria

  Firma HUBER MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Silniki spalinowe, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Silniki spalinowe, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Mils, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo