• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. SUPERMATIC KUNSTSTOFFVERPACKUNGEN GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SUPERMATIC KUNSTSTOFFVERPACKUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Uster, Szwajcaria.

 2. KÄSBAUER LOHNVERPACKUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÄSBAUER LOHNVERPACKUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wernberg-Köblitz, Niemcy.

 3. SCHADE KUNSTSTOFF-VERPACKUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHADE KUNSTSTOFF-VERPACKUNGEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Spenge, Niemcy.

 4. OBECK VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OBECK VERPACKUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Föritz, Niemcy.

 5. PONT PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PONT PACKAGING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHMIDT VERPACKUNGEN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMIDT VERPACKUNGEN E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rastatt, Niemcy.

 2. PACKSTAR GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma PACKSTAR GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Nidau, Szwajcaria.

 3. GEBAPLASTIC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBAPLASTIC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Neuötting, Niemcy.

 4. MTS MOULAGE TECHNIQUE SOUFFLAGE

  Francja

  Moulage Technique Soufflage MTS zapewnia projektowanie i produkcję plastikowych części technicznych wykonywanych metodą wytłaczania z wydmuchem dla przemysłu: samochodowego, sam. ciężarowych, motocyklowego, ogrodniczego, dekoracji wnętrz, medycznego, budowlanego oraz robót publicznych i innych. MTS towarzyszy Państwu w projektowaniu i produkcji wszelkich części technicznych z plastiku. Wykonujemy nasze części techniczne z plastiku poprzez wydmuchiwanie tworzyw sztucznych. Elementy puste i specjalne zbiorniki techniczne wydmuchiwane z plastiku są używane w różnych sektorach działalności. Wykonujemy plastikowe części techniczne na specjalne zamówienia lub według planu. Nasze części techniczne z plastiku są również wykonywane poprzez wytłaczanie z wydmuchem, formowanie obrotowe i wtryskiwanie plastiku.Nasza firma posiada certyfikat ISO 9001 / ISO 14001 / ILO OSH 18001 / ISO 50001MTS produkuje spoilery metodą wytłaczania z rozdmuchem i zapewnia przebijanie wydmuchiwanych części plastikowych, formowanie z okazu części wydmuchiwanych, znakowanie i spienianie wydmuchiwanych części plastikowych.

 5. GANAHL AG FÜR HOHLKÖRPERTECHNIK

  Szwajcaria

  Dzięki zaprojektowanym i wyprodukowanym we własnym zakresie maszynom do formowania wtryskowego z rozdmuchiwaniem (IBM) i narzędziom do formowania wydmuchowego, produkujemy najwyższej jakości butelki, pojemniki oraz naczynia o pojemności od 1, 5 ml do 250 ml, ze wszystkich powszechnie stosowanych tworzyw termoplastycznych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie formowania wtryskowego z rozdmuchiwaniem! Nasze produkty: butelki z tworzyw sztucznych, butelki z PET, opakowania dla przemysłu kosmetycznego, opakowania na zamówienia, pojemniki z tworzyw sztucznych i inne

 1. POLY-TOOLS BENNEWART GMBH

  Niemcy

  Ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji narzędzi. Nasz firmowy know-how jest podstawowym czynnikiem kompetentnego doradztwa produktowego, projektowania narzędzi oraz znakomitej jakości produktów. Nasze usługi obejmują, oprócz wzornictwa produktowego i przygotowania prototypów, również konstrukcyjne projektowanie kształtu i narzędzia, oraz produkcję narzędzi. Dzięki najwyższym wymaganiom wobec materiałów i personelu uzyskujemy wyśmienitą jakość narzędzi (QUALItools).

 2. NTINOS POUPAS LTD PLASTICS

  Cypr

  Firma NTINOS POUPAS LTD PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach podwójne wtryskiwanie tworzyw sztucznych, zrównoważony rozwój, i tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Dhali, Cypr.

 1. EE VERPACKUNGS GMBH

  Austria

  Firma EE VERPACKUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hollabrunn, Austria.

 2. STÄGER & CO AG

  Szwajcaria

  Firma STÄGER & CO AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, Opakowania papierowe i tekturowe, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Opakowania, pakowanie typu blister, Opakowania papierowe i tekturowe, i Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Ma siedzibę w Muri, Szwajcaria.

 3. ZIRBS KUNSTSTOFFVERARBEITUNG VERPACKUNGEN

  Niemcy

  Firma ZIRBS KUNSTSTOFFVERARBEITUNG VERPACKUNGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Föritztal /otneuhaus-Schierschnitz, Niemcy.

 4. CGL PACK

  Niemcy

  Firma CGL PACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kappel-Grafenhausen, Niemcy.

 5. MAVIAY BLOW MOLD CO.

  Turcja

  Firma MAVIAY BLOW MOLD CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MAVIAY KALIP VE PLASTIK LTD. STI

  Turcja

  Firma MAVIAY KALIP VE PLASTIK LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach wydmuchiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. DORIER PLAST

  Francja

  Firma DORIER PLAST, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych, flakony plastikowe, i Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w LUIGNY, Francja.

 8. 3MEKSAN BLOW MOLD

  Turcja

  Firma 3MEKSAN BLOW MOLD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych, bańka z plastiku, formy, deklaracje eksportowe i importowe, i Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CYPET TECHNOLOGIES

  Cypr

  Firma CYPET TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach maszyny konfekcjonujące, opakowania plastikowe, i Formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Nicosia, Cypr.

 2. WERIT UK LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WERIT UK LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach pakowanie przemysłowe, i palety plastikowe. Ma siedzibę w Irlam, Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 3. OY PLASTEX AB

  Finlandia

  Firma OY PLASTEX AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do instalacji irygacyjnych. Ma siedzibę w Lohja, Finlandia.

 4. EXTREMPLAST BT.

  Węgry

  Firma EXTREMPLAST BT., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Recykling opakowań, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Recykling opakowań, i Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Székesfehérvár, Węgry.

 5. SERAC

  Francja

  Firma SERAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych, Opakowania spożywcze, i Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w LA FERTE BERNARD, Francja.

 6. INNOPRODUCT

  Francja

  Firma INNOPRODUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, szybkie wykonywanie prototypów, Projektant prototypów przemysłowych, i injection moulds. Ma siedzibę w Bègles, Francja.

 7. POLYTRADE GMBH

  Niemcy

  Firma POLYTRADE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych, Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Karton opakunkowy, Folia z tworzyw sztucznych, Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, i Karton opakunkowy. Ma siedzibę w Kuppenheim, Niemcy.

 8. BROCHADO E CASTRO LDA.

  Portugalia

  Firma BROCHADO E CASTRO LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych, Injection moulding, Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych, i wyposażenie sygnalizacyjne i kontrolne do robót drogowych. Ma siedzibę w Custóias, Portugalia.

 9. INOTECH ?R SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma INOTECH ?R SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tachov, Republika Czeska.

 10. VS KUNSTSTOFFVERPACKUNG & HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma VS KUNSTSTOFFVERPACKUNG & HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie dmuchane gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Pudła z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i Pudła z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo