• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rolnictwo biologiczne

Wyniki dla

Rolnictwo biologiczne - Import eksport

 1. REKYVA, AB

  Litwa

  Rekyva, SC jest jednym z największych producentów torfu w regionie Bałtyku. Firma z siedzibą na Litwie produkuje naturalny torf i profesjonalne substraty torfowe zarówno dla hobbystów jak i profesjonalnych hodowców. Jesteśmy przygotowani do wyprodukowania dowolnej mieszanki na życzenie klienta. Torf firmy Rekyva AB jest wysokiej jakości torfem typu Sphagnum, idealnym do wysiewu różnych nasion, jak również do kiełkowania i uprawy roślin. Nasze główne produkty: Torf naturalny biały/brązowy/czarny, torf z dostosowanym pH, torf z nawozem, substraty torfowe profesjonalne. Opakowania: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, duże bele od 3 do 6 cm3. Frakcje: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60.Nieustannie modernizujemy, wprowadzamy innowacje, unowocześniamy nasz park maszynowy i stosujemy wysokie międzynarodowe standardy zarządzania, aby móc stać się jednym z liderów wśród producentów torfu i substratów na świecie. Prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej w przypadku jakichkolwiek pytań, a z przyjemnością pomożemy Państwu!

 2. QAMIAB

  Francja

  Uznany za najlepszy szafran na świecie: Afgański szafran został uznany za najlepszy na świecie przez International Taste Institute, wyprzedzając szafran marokański, irański, a nawet hiszpański. QAMIAB wybiera dla Państwa tylko czerwone słupki, najbardziej aromatyczną i pachnącą część słupka. Nie dodajemy żółtych włókien, które zniekształcają smak i fałszują wagę końcową. Pakowane we Francji, Twój Red Gold zachowa wszystkie swoje aromaty. Tradycyjnie zbierany ręcznie: wyjątkowy szafran QAMIAB rośnie pod afgańskim słońcem i jest zbierany ręcznie, z poszanowaniem wielkich tradycyjnych pól szafranowych. Przycinanie jest również wykonywane ręcznie. Systematycznie będą Państwo otrzymywać najnowsze zbiory, roczniki z bieżącego roku. Szafran QAMIAB, przez długi czas zarezerwowany dla sławnych szefów kuchni, jest teraz dostępny dla profesjonalistów i ogółu społeczeństwa. Mocny w smaku i bogaty w zapachu: Aby zagwarantować Państwu wyjątkowy afgański szafran, przeprowadzamy podwójną kontrolę w niezależnych laboratoriach. Pierwszy w Afganistanie tuż przed wywozem, a drugi we Francji przed pakowaniem.

 3. KHLA SAS L'ÉPICERIE DU MÉKONG

  Francja

  KHLA to francusko-kambodżańska firma rodzinna specjalizująca się w wysokiej jakości ekologicznych przyprawach z Azji. Oferujemy kolekcję papryki z Kampotu i sól "kwiat soli" (fleur de sel), a także paprykę syczuańską, sól himalajską, pachnący ryż z Kambodży i inne wyjątkowe produkty z regionu Mekongu. Nawiązaliśmy bliskie relacje z każdym z naszych producentów nadając unikalny charakter naszym ekologicznym przyprawom, herbatom i ryżom: gałka muszkatołowa, goździki, anyż gwiazdkowy, imbir, cynamon cejloński, czarne curry itp. Nasze wyjątkowe produkty są wynikiem połączenia cierpliwej i rygorystycznej pracy rolników, hojności klimatu i francuskich umiejętności. FIRMA ZAANGAŻOWANA - Nasze ekologiczne przyprawy z Azji i nasze herbaty sprzedawane pod marką Thé d'Asie są uprawiane ekologicznie, co gwarantuje produkcję z poszanowaniem natury, bez nawozów sztucznych i pestycydów. - Nasz flagowy produkt, pieprz Kampot, jest często określany jako "najlepszy pieprz na świecie". Jest to rzadkie wyróżnienie dla przyprawy, pieprz ten korzysta z ChOG, które gwarantuje jego pochodzenie, jakość i ekologiczną produkcję. - Gwarantujemy ścisłe stosowanie etycznych kryteriów uczciwej produkcji. Nasze herbaty są aromatyzowane przyprawami według własnych receptur lub po prostu zwykłe. Herbata czarna, zielona, biała i oolong. Prosimy odwiedzić nasz katalog szlachetnych przypraw do herbaty i przypraw do ryżu Mekong lub skontaktować się z naszym zespołem!

 4. DINASTY HARPEN

  Francja

  Nasza misja: dostarczanie na całym świecie warzyw o najwyższej świeżości i jakości po konkurencyjnych cenach”. Od 2022 r. firma DINASTY HARPEN specjalizuje się w eksporcie ziemniaków i cebuli. Pracujemy przez cały rok, dostarczając odpowiednie produkty o doskonałej jakości. Cały zespól naszej firmy rozumie naszą misję. Dlatego ciężko pracujemy, aby się wyróżniać na rynku. Nasz młody i dynamiczny zespół pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje. Firma zajmuje się eksportem i sprzedażą hurtową różnych produktów, w tym warzyw, takich jak ziemniaki i cebula. Jesteśmy solidnym, dobrze zbudowanym i uczciwym zespołem, którego celem jest zapewnienie eksportu ziemniaków i cebuli do Afryki Zachodniej. Aby zapewnić bezpieczne środowisko dla inwestycji naszych klientów, firma musi dostarczać produkty wysokiej jakości, a jednocześnie oferować profesjonalną obsługę, która da naszym klientom poczucie pewności. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 5. TECHSEALAB

  Francja

  Przedsiębiorstwo bretońskie TECHSEALAB specjalizuje się w biotechnologiach roślinnych, morskich i lądowych. TECHSEALAB wdraża technologie umożliwiające: - wytwarzanie oryginalnych substancji czynnych (substancje czynne uzyskane dzięki naszym technologiom) w postaci płynnej, stałej lub kremu ze starannie wyselekcjonowanych surowców i pochodzące z wyjątkowego obszaru, usytuowanego w najdalej wysuniętej części departamentu Finistère, - formułowanie produktów gotowych, przeznaczonych głównie na rynek rolniczy. TECHSEALAB oferuje alternatywne rozwiązania naturalne, wykorzystując wartość alg i roślin. Te alternatywne rozwiązania naturalne wychodzą naprzeciw potrzebom naszych klientów na świecie, co odpowiada naszej chęci podkreślania aspiracji międzynarodowych. Produkty TECHSEALAB są przeznaczone dla wielkich upraw rolniczych, a także dla winnic, szkółek, upraw drzew, ogrodnictwa…

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 2. FARMA EXPORT

  Włochy

  Farma Export, firma założona przez Pietra Compierchia w 2013 roku z siedzibą przy Va Manfredonia w miejscowości Cerignola (FG), gdzie od lat produkuje, handluje i dystrybuuje pestycydy do stosowania w rolnictwie. Dzięki ciągłym badaniom firma potrafi zapewnić jak najlepszą wydajność produkcji, wysoką jakość produktów, stosowanie wyłącznie substancji biologicznych będących wstanie wzmocnić każdy rodzaj uprawy i podłoża.

  Wszystkie wyroby na "rolnictwo biologiczne"

 3. LE QUERCE DI ANNIBALE

  Włochy

  Firma rolnicza Le Querce di Annibale działa i produkuje od dziesięcioleci z poszanowaniem bioróżnorodności obszaru Vùlture. Obszar o powierzchni 24 hektarów, z czego 10 przeznaczonych do uprawy oliwek, posiadającej certyfikat przyznawany przez organ kontrolny ICEA oraz oznaczenie D.O.P. Vùlture. Produkujemy żywność wysokiej jakości (oliwę, wino, makaron, rośliny strączkowe) w pełnym poszanowaniu naturalnych cykli i bioróżnorodności. Przyjdź nas poznać, skosztować natury i jej produktów.

 4. AZIENDA AGRICOLA BIO BONIZIO

  Włochy

  Firma rolnicza Bio Bonizio - B&B w Osadzie w sercu Parku Narodowego Alta Murgia, gdzie wznosi się Montegrosso. Mała autentyczna osada, bogata w historię, naturę i magię. Tu, w połowie drogi pomiędzy morzem, wzgórzami Castel del Monte i Murgią, biologiczna firma rolnicza Bonizio od pokoleń produkuje wino i oliwę z oliwek extra virgin. Firma Bonizio może liczyć na wyjątkową produkcję winiarską. Nero di Troia, Primitivo, Moscatello, Fiano i Montepulciano.

 5. BTU-CENTER

  Ukraina

  BTU-CENTER jest największym ukraińskim producentem mikrobiologicznych środków dla rolnictwa. 23 lata doświadczenia, ponad 450 pracowników, własna produkcja i centrum badawczo-rozwojowe Instytut Biotechnologii Stosowanej. Ponad 60 preparatów ekologicznych i integrowanych technologii odżywiania, ochrony roślin i przywracania żyzności gleby na 4 mln ha. 9 substancji biologicznych jest zarejestrowanych w UE, certyfikowanych dla rolnictwa ekologicznego. Produkujemy 10 000 substancji ekologicznych rocznie. BTU-CENTER jest członkiem IBMA.

 1. CHÂTEAU FERREYRES

  Francja

 2. BISCUITERIE WHITE MARK

  Francja

 1. LES PALMIERS D'ANIS

  Francja

 2. ISOPE PROVENCE

  Francja

 3. PATURAGES COMTOIS

  Francja

 4. DOMAINE SPIAGGIA

  Francja

 5. HUILERIE-THEOS

  Reunion

 6. FRESH FUTURE SP.Z O.O.

  Polska

 7. INGRÉDIENTS AGRICOLES D'AFRIQUE ET D'AILLEURS - INGREAA

  Francja

 8. ADAN VILLAGE EOOD

  Bułgaria

 1. GTMD SARL

  Mali

 2. CATELIN LOGI-FERT SARL

  Francja

 3. CHANVREINE - OLYMPE-CBD

  Francja

 4. ALOE VERA NAXOS P.C.

  Grecja

  Aloe Vera Naxos P.C to założona w 2014 r. wiodąca, szybko rozwijająca się firma z Naxos, zajmująca się produkcją i dystrybucją czysto organicznego kremu do twarzy w żelu z aloesu odmiany Barbadensis Miller. Doskonałej jakości ekologiczny krem do twarzy o najwyższej dostępnej na rynku zawartości aloesu, 100% naturalny i 100% BIO. Kup aloes i zadbaj o skórę, a pokochasz uczucie świeżości po jego użyciu. Najlepszy na rynku żel do pielęgnacji twarzy z wyciągiem z aloesu. Jesteśmy zainteresowani współpracą z importerami i nabywcami. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji

 5. ASPANGER BERGBAU UND MINERALWERKE GMBH & CO KG

  Austria

  Aspanger Bergbau GmbH produkuje od roku 1856 zarówno czysty łyszczyk muskowitowy (Aspanger MICA), jak również mieszankę łyszczyku i piasku kwarcowego (Aspanger ASPOLIT). Specyfik łyszczyka Aspanger to z jednej strony wysoka czystość minerału, a z drugiej ekstremalnie drobne uziarnienie. Obydwa główne produkty Aspanger MICA i Aspanger ASPOLIT są skutecznie stosowane na całym świecie jako wypełniacze wysokiej wydajności w najróżniejszych zastosowaniach przemysłowych. Obydwa wypełniacze są w dużej mierze skutecznie sprzedawane poprzez ekskluzywnych partnerów handlowych nie tylko na głównym rynku europejskim, ale również w Ameryce Północnej i Południowej oraz od wielu lat w Azji. Oprócz głównego zastosowania w przemyśle farb i lakierów obydwa wypełniacze są z sukcesem stosowane z powodu ich wszechstronnych pozytywnych właściwości w dziedzinach tworzyw sztucznych i klejów, rolnictwa biologicznego, kosmetyków, chemii budowlanej, przemysłu odlewniczego oraz papierniczego.

 6. VNESHTORG-RUS LLC

  Rosja

  Vneshtorg-Rus importuje i eksportuje w Rosji produkty rolne i żywność: ciecierzyca, soczewica, pszenica, proso i produkty z wielu innych roślin uprawnych; zajmuje się zaopatrzeniem gospodarstw rolnych w zboża, rośliny strączkowe i oleiste, a także w śrutę rzepakową, sojową i słonecznikową do tuczu zwierząt gospodarskich. Firma kupuje ekologiczne produkty rolne od ekologicznych gospodarstw, które uprawiają swoje rośliny w bezpiecznych dla środowiska regionach Rosji, stosują nawozy organiczne i płodozmian, dbają o zdrowie gleby oraz o zdrowie ekosystemu i ludzi. Certyfikowane produkty Vneshtorg-Rus nie zawierają pestycydów ani GMO, ponieważ przechodzą ścisłą wewnętrzną kontrolę jakości, by zapewnić zgodność z obowiązującymi normami. Vneshtorg-Rus jest lojalnym i odpowiedzialnym partnerem dla klientów z Chin, Indii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Algierii, Iranu, Afganistanu i Belgii i zapewnia globalną dostawę ekologicznych produktów rolnych transportem kolejowym, drogowym i wodnym. Kluczową zasadą firmy jest skupienie się przede wszystkim na potrzebach i korzyściach klienta.

 7. LE MANTINDJAN

  Francja

  LE MANTINDJAN jest firmą francuską. Jesteśmy hurtownikami i dostawcami masła shea, masła kakaowego, oleju palmowego, wina palmowego (Sodabi) i oleju arachidowego. Wszystkie nasze produkty mają wysoką jakość organiczną i są wytwarzane ręcznie; są to produkty czyste i organiczne. Nasze różnorodne produkty są przeznaczone dla klientów profesjonalnych, dla których jesteśmy w stanie sprzedawać w dużych ilościach: MINIMALNA ILOŚĆ 50 KG. Ale możemy dostarczyć do jednej tony lub więcej. Stawki są dostosowane i degresywne w zależności od ilości. Nasze profesjonalne zespoły są do Państwa dyspozycji i gwarantują odpowiedź w ciągu 24 godzin. Zależy nam na zadowoleniu naszych obecnych i przyszłych klientów, aby zapewnić długotrwałe partnerstwo. Zaznaczamy, że nie jesteśmy odbiorcami surowców, a jedynie hurtownikami i dostawcami.

 8. VITAL-ZAM SPÓŁKA Z O. O.

  Polska

  Vital-Zam, firma z Zamościa, dostępna jako sklep internetowy od 2015 roku, to sklep z paszami do różnych zwierząt hodowlanych: krów, drobiu, królików, świń, kur czy psów i kotów. Zapewniamy też pasze dla nietypowych zwierząt dla polskich hodowli, np. strusi. Sklep z paszami Vital-Zam jest poważany na rynku, od lat zapewniając rolnikom nie tylko komponenty do samodzielnego mieszania pasz, ale także akcesoria przydatne przy hodowli zwierząt oraz w rolnictwie. W szerokim asortymencie można znaleźć m.in. dodatki witaminowe do pasz, obroże, powrozy, czy akcesoria do pojenia i karmienia młodych zwierząt. Najlepsza obsługa sklepu z paszami zapewnia także elementy do rolniczych maszyn i wozów, a także... serwis dojarek, tak przydatny każdemu hodowcy. Zapraszamy do wizyty na stronie.

 9. BIO HUTOR PETROVSKY

  Rosja

  Biohof BIO HUTOR PETROVSKY jest rodzinną firmą rolniczą założoną w 1997 roku. Hodujemy organiczne zboża, rośliny strączkowe i len oraz produkujemy z nich żywność. Nasze rolnictwo ekologiczne opiera się na międzynarodowych standardach IFOAM. Nie stosujemy żadnych środków chemicznych w uprawie roślin, ani sztucznych dodatków, GMO, barwników czy smaków w produkcji żywności (kasza, mąka razowa i płatki). Wszystkie produkty są certyfikowane.

 10. COLOSTRUM POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Colostrum zajmuje się niszowym segmentem biotechnologii i mleczarstwa. Specjalizuje się w rozwoju i badaniach głównego składnika w produkcji pasz, kosmetyków i suplementów diety - Colostrum bovinum. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami - Colostrum max, Colostrum maść i Colostrum krem.

Filtry

Wyniki dla

Rolnictwo biologiczne - Import eksport

Liczba wyników

4329 przedsiębiorstwa