• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rolnictwo - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Rolnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. EFEKT PLUS

  Polska

  Efekt Plus jest czołowym europejskim producentem do pakowania ręcznego i maszynowego owijania. Działamy na rynku folii z tworzyw sztucznych od 2006 roku. Produkujemy folie stretch metodą wylewu CAST, w tym folie maszynowe, folie spożywcze, folie jumbo, folie ręczne (także pre-stretch) w różnych kolorach. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska: wielowarstwowe i cienkie folie polietylenowe, dostępne w różnych klasach jakościowych. Są to rozwiązania przeznaczone dla każdego zadania produkcyjnego, logistycznego, dystrybucyjnego oraz dla przemysłu spożywczego. Dlaczego Efekt Plus: - Bardzo wysoka jakość każdego typu folii stretch - Ogromny potencjał produkcyjny, zapewniony przez 7 nowoczesnych linii produkcyjnych, zloalizowanych w dwóch zakładach produkcji w południowej Polsce. - Nowatorskie produkty w branży przemysłowej folii stretch, w tym pierwsza na rynku folia pre-stretch produkowana metodą In-Line. - Cienkie i solidne, przyjazne dla środowiska folie. - Własne laboratorium badawczo-rozwojowe, bez przerwy monitorujące jakość naszych produktów - Zautomatyzowana produkcja, oparta na robotach paletyzujących i magazynujących - Produkcja w obiegu zamkniętym, co redukuje do minimum odpady poprodukcyjne. - Produkty proekologiczne, w pełni nadające się do recyklingu. Oferowana przez nas wysoka jakość znajduje potwierdzenie w certyfikatach ISO 9001: 2015 i ISO 14001: 2015. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, bezpośrednio od producenta, i najlepsze folie stretch na rynku. Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz eksport obejmuje zasięgiem kraje Europy.

  Wszystkie wyroby na "rolnictwo - maszyny i sprzęt"

 2. BELGOMILK IA SA

  Grecja

  Belgo-Milk Company jest wiodącym podmiotem w sektorze rolnictwa i hodowli bydła. Założona w 1996 roku, firma ma ponad 25-o doświadczenie w działalności handlowej. W 2005 roku, przedsiębiorstwo zainwestowało w przyszłość i stworzyło specjalny zespół kadry kierowniczej celem rozwinięcia nowego zakładu produkcyjnego, wyspecjalizowanego w szerokim zakresie kategorii. Firma oferuje jednostki żywego inwentarza po przystępnej cenie, tradycyjne budynki hodowlane, magazyny, dojarnie, zatrzaski, pasy transportowe paszy, sieczkarnie, silosy, serownie i schładzalniki. Belgo-Milk Company zajmuje się wieloma wysokiej jakości rasami hodowlanymi, w tym owce Lacaune, ASSAF i rasa Fryzyjska aby dostarczać wyroby mleczarskie jak najlepszej jakości. Ponadto, firma wykorzystuje TYROBOX®, zaawansowany system pomagający zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo jego produktów. Dzięki swojemu zaangażowaniu na rzecz doskonałości i innowacji, Belgo-Milk Company nieprzerwanie dostarcza wysokiej klasy produkty i usługi swoim klientom.

 3. FARMA EXPORT

  Włochy

  Farma Export, firma założona przez Pietra Compierchia w 2013 roku z siedzibą przy Va Manfredonia w miejscowości Cerignola (FG), gdzie od lat produkuje, handluje i dystrybuuje pestycydy do stosowania w rolnictwie. Dzięki ciągłym badaniom firma potrafi zapewnić jak najlepszą wydajność produkcji, wysoką jakość produktów, stosowanie wyłącznie substancji biologicznych będących wstanie wzmocnić każdy rodzaj uprawy i podłoża.

 4. MAKENAS GRAIN MILLING TECHNOLOGY

  Turcja

  Założona w 2000 roku, firma Makenas Grain Milling Technology jest producentem finalnym mąki, semoliny, kukurydzy i stalowych silosów do roślin młynarskich z Turcji. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z naszym zakładem produkcyjnym o powierzchni 28.000m2 (10.000m2 powierzchni zamkniętej i 18.000m2 powierzchni otwartej). Posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak: •Separatory Ziarna, •Zmywacze Poziome, •Suche Kamieniarki, •Maszyny Tłumiące •Maszyny Młyńskie •Przesiewacze •Wyciągi Kubełkowe •Przenośniki Łańcuchowe, •Cyklon Pneumatyczny •Silosy do przechowywania produktów •Młyny Młotkowe, •Przesiewacz Bębnowy i wiele innych jest do znalezienia na naszej stronie internetowej! Naszą główną misją jest produkcja i sprzedaż maszyn oraz części zamiennych, a także materiałów eksploatacyjnych o najlepszej jakości i odpowiednich cenach dla naszych klientów. Doskonalimy nasze produkty, śledząc najnowsze trendy w nowych technologiach i dążymy do osiągnięcia pozycji lidera na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Ponadto zajmujemy się również instalacją obiektów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "rolnictwo - maszyny i sprzęt"

 5. TECNO GROUP LAB S.R.L.

  Włochy

  Tecno Group Lab to firma działająca w sektorze produkcji maszyn do obróbki warzyw i owoców. Głównym celem firmy jest satysfakcja klienta, możliwość dostarczania produktów w pełni zgodnych z jego oczekiwaniami a zarazem z wymaganiami rynku. Firma produkuje i projektuje niezawodne oraz bezpieczne maszyny: podawarki, stoły obrotowe, myjki do skrzynek, linie obróbki owoców cytrusowych i warzyw, maszyny do produkcji chleba.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEMMO GROUP

  Włochy

  Firma, producent wysokiej jakości podwozi gąsienicowych, powstała w 1989 roku jako Gemmo Riccardo w słynnym północno-wschodnim, najbardziej technologicznie zaawansowanym regionie Włoch. W ostatnich latach firma Gemmo Riccardo rozwijała się bardzo szybko, aż do założenia w 2001 roku nowej spółki, Gemmo Group, która obecnie jest liderem rynku w swojej branży.

 2. ALPA MINING S.I.A.

  Łotwa

  ALPA Mining jest dostawcą urządzeń i maszyn dla wielu branż: górnictwo i przemysł wydobywczy, metalowy, rolnictwo, a także opakowania dla sektora przemysłu spożywczego.Oferujemy także części zamienne i materiały eksploatacyjne do Twoich urządzeń. Bez względu na to, czy chcesz zainwestować w nowy sprzęt, czy kupujesz używane wyposażenie, mamy urządzenia dla Ciebie. Zapewniamy serwis posprzedażowy dla każdego sprzedawanego przez nas sprętu. Oferujemy ekspresowe dostawy.

 3. BIONALAN

  Francja

  Firma BIONALAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - maszyny i sprzęt, sprzęt rolniczy, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, i gospodarstwo rolne. Ma siedzibę w Euilly Et Lombut, Francja.

 4. NEW SWAN

  Indie

  Firma NEW SWAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, wózki narzędziowe, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, i młotek. Ma siedzibę w Ludhiana, Indie.

 5. AGRIGAMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma AGRIGAMMA S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, nasiona, ziemia próchniczna, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, i nawozy organiczne. Ma siedzibę w Pianezza, Włochy.

 1. SID S.C. P. BANACH, M. REJKA

  Polska

  Firma SID jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Głównymi kategoriami sprzedaży są: maszyny rolnicze, osprzęt do maszyn, ładowacze czołowe, wały i ładowarki. Cyklicznie wzbogacamy nasz asortyment coraz to nowszymi propozycjami, dlatego też serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej. Firma SID w swojej ofercie posiada ponad 300 różnych typów i modeli maszyn, urządzeń rolniczych, a także osprzęt dla leśnictwa oraz budownictwa. Oferta firmy jest stale poszerzana i obecnie stanowią ją: brony talerzowe , agregaty talerzowe z hydropackiem, pługi obrotowe, głębosze, wały posiewne, rozściełacze, łyżki do zadawania paszy, chwytaki do bel, krokodyle, łyżko-krokodyle, łyżki do materiałów sypkich, paleciaki, pługi, mieszalniki do betonu. Wysoka jakość wyrobów uzyskiwana jest przy pomocy najnowocześniejszych precyzyjnych urządzeń. Maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, co gwarantuje wytrzymałość i pracę przez długie lata, ponadto maszyny charakteryzują nowoczesne rozwiązania usprawniające prace. Bezpośredni wpływ na zwiększenie wytrzymałości i długo żywotność maszyn ma zastosowanie malowania proszkowego, co zabezpieczona przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem maszyn.

  Wszystkie wyroby na "rolnictwo - maszyny i sprzęt"

 2. STARK MASZYNY SP. ZO.O.

  Polska

  Firma STARKMASZYNY Sp. z.o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą produkującą MASZYNY ROLNICZE, OSPRZĘT DO ŁADOWACZY CZOŁOWYCH, ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH, MASZYN BUDOWLANYCH i MINIŁADOWAREK WSZELKIEGO TYPU a także indywidualne projekty. Wysokie oczekiwania klientów jak również rozwój rolnictwa, bądź rynku budowlanego w ostatnich latach przyczyniły się do udoskonalania procesu produkcyjnego, obróbki oraz zwiększenia parku maszynowego. Profesjonalna kadra pracowników znających potrzeby nowoczesnego rolnictwa służy klientom pomocą i doradztwem.

  Wszystkie wyroby na "rolnictwo - maszyny i sprzęt"

 1. ESENER AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcja

  Nasza firma została założona w 1982 roku i rozpoczęła swoją działalność jako firma jednoosobowa i kontynuowała swoją produkcję stając się korporacją w 1996 roku. Nasza firma, która produkuje zaawansowane technologicznie maszyny do uprawy gleby i części zamienne, prowadzi całą działalność produkcyjną i części zamienne w ramach własnej struktury i utrzymuje jakość na najwyższym poziomie, dostarczając materiały od profesjonalnych firm z branży. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji.

 2. P. W. NAGLAK WOJCIECH NAGLAK

  Polska

  NAGLAK jest światowym producentem kabin będących częściami zamiennymi do ciągników rolniczych, kombajnów, wózków elektrycznych, minikoparek, żurawi wieżowych, kosiarek, pojazdów transportu osobowego, bagażu. Poza produkcją wyrobów oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie projektowania CAD/CAM, prac ślusarskich, spawalniczych, lakierniczych, produkcji komponentów laminowanych, konstrukcji spawanych oraz komponentów tapicerowanych. Działamy na rynku już ponad 20 lat czerpiąc doświadczenie i wpierając firmę rodzinną funkcjonująca od 1989roku. Wieloletnia współpraca z czołowymi producentami pojazdów rolniczych na świecie oraz realizacja wysoce konfigurowalnego produktu pozwoliła wypracować nam produkty spełniające najwyższe standardy i preferencje użytkowników. Jakość i bezpieczeństwo to nasza naczelna dewiza. Obecnie nasze produkty dostarczamy już do 14 krajów Europy, a marki pojazdów na które trafiły nasze kabiny jako części zamienne to Ursus, Kubota, John Deere, Deutz Fahr, Massey ferguson, New Holland, Same, Branson, LS, Lamborghini, TYM, Antonio Carraro, Backhus, Croni, McCormick, Solis, Hurlimann, Landini, Belarus, Yamaha, WMS Knikmops Lenar, Mahindra, Manitou, Shibaura , Stiga, Valpadana, Yanmar, Farmtrac, Croni, Argon, Krupiński Cranes

 3. ACCESS OIL

  Polska

  W swojej ofercie posiadamy akcesoria do adblue, w tym zestawy grawitacyjne na wężu Carboblue firmy Parker zachowującym swoją elastyczność do temperatury -20 st. Dla bardziej wymagających klientów proponujemy zestaw do adblue na pompie Jetcom ADblue firmy Dab, posiadając deklarację producenta na przystosowanie pompy do pracy z płynem adblue, 4m wężem Carboblue zakończonym manualnym pistoletem , oraz 2m wężem ssącym z zaworem zwrotnym i podłączeniem do paletopojemnika za pomocą adaptera IBC. Oprócz akcesoriów do adblue posiadamy również armaturę mosiężną włoskiej firmy VALBRASS. Na szczególną uwagę zasługuje zawór zwrotny do oleju z mosiężnym grzybkiem i uszczelką vitonową w rozmiarach od 1/4" do 2" , znajdujący zastosowanie na instalacjach olejowych oraz gorącej wody. Jak już jesteśmy przy olejach warto wspomnieć o produktach od których firma ACCESS OIL rozpoczęła swoją działalność czyli pompach i dystrybutorach paliw . W naszej ofercie znajduje się zarówno pompa Piusi do oleju napędowe jak również pompy łopatkowe i zębate typu Viscomat przeznaczone do olejów transformatorowych i hydraulicznych . Przy doborze pompy typu Viscomat należy pamiętać o uwzględnieniu wpływu temperatury na lepkość oleju.

 4. DOMASZ S.C.

  Polska

  Domasz to polski producent nowoczesnych systemów ważenia i pakowania (warzyw i owoców, posiadamy również maszyny do ważenia produktów sypkich, które można zobaczyć na naszej stronie) Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatne szkolenie przy pierwszym uruchomieniu maszyny oraz gwarancję na podzespoły. Jeśli chcesz poznać naszą firmę, zapraszamy na stronę: www.domasz.com.pl W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Domasz is a Polish manufacturer of modern weighing and packaging systems (vegetables and fruits, and we have also machines for weighing loose products as you can see on our webside ) We offer our customers professional advice, free training when starting the machine for the first time, and warranty for components. If you would like to get to know our company, please visit : www.domasz.com.pl If you have any questions we are at your disposal.

 5. PW AGRO-EKO

  Polska

  PW "AGRO-EKO" Działa w branży technicznego wyposażenia rolnictwa od 1999 roku. Główną działalnością firmy jest sprzedaż maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Oferujemy również usługi rolnicze (koszenie zbóż, zbiór słomy, wynajem maszyn rolniczych), a także niezbędny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm: AMAZONE, KRONE, MASCHIO GASPARDO, WALTERSCHEID, DEUTZ FAHR, LEMKEN, BONDIOLI & PAVESI, MANITOU oraz innych. Obecnie firma prowadzi swoją działalność na terenie południowej Polski (woj. opolskie, woj. śląskie, woj. dolnośląskie i woj. małopolskie) oraz wysyłkowo. Siedziba główna: Kietrz, ul. Raciborska 109 Oddział Żerkowice (koło Zawiercia), ul. Fredry 3 Oddział Sieraków Śląski (k. Olesna), ul. Lubliniecka 1b. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego: SKLEP.AGRO-EKO.COM.PL (części zamienne dostępne od ręki na magazynie) oraz Portalu Ogłoszeniowego: ALEHIT.PL Gdzie można BEZPŁATNIE zamieścić swoje ogłoszenie rolnicze sprzedaży w działach: maszyny rolnicze, części rolnicze, maszyny budowlane oraz maszyny ciężarowe. Dostępna również aplikacja na androida (sprawdź w sklepie play).

 6. FRANZ EISELE & SÖHNE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Franz Eisele und Söhne GmbH & Co. KG Pumpen- und Maschinenfabrik może się pochwalić ponad 120-letnią historią firmy. Dzięki pierwszorzędnym maszynom i usługom w sektorze rolniczym, przemysłowym, budowlanym i biogazowym zajmujemy wiodącą pozycję rynkową i jesteśmy dumni z bycia jednym z liderów na rynku niemieckim. Historia naszej firmy, działającej od czterech pokoleń, pokazuje wiele różnych osiągnięć w dziedzinie pomp i mieszadeł. Ponadto Eisele skupia się w pierszym rzędzie na jednym: rzetelna, kompleksowa obsługa i dialog z naszymi klientami, dostawcami i wysoko wykwalifikowanym personelem. Obecnie asortyment produktów firmy Sigmaringer obejmuje: pompy, mieszadła, wyposażenie silosów i stacji pomp, beczkowozy, roztrząsacze gnojownicy, silosy ze stalowej blachy falistej i stali nierdzewnej, prace kontraktowe na zlecenie renomowanych producentów maszyn, komponenty do biogazowni. Firma posiada ogólnoświatową sieć punktów serwisowych dla optymalnego wsparcia międzynarodowych klientów.

 7. MARO-TECH: WAŁKI CARDANA, PRZEGUBY, SPRZĘGŁA PRZECIĄŻENIOWE

  Polska

  Hurtownia Maro-Tech prowadzi prężną sprzedaż hurtowo-detaliczną rozmaitych produktów, mających zastosowanie w przemyśle, rolnictwie oraz ogrodnictwie. Oferuje różnorodne grupy produktów: począwszy od chemii technicznej, po elementy do silników maszynowych oraz opon rolniczych. Asortyment jest cały czas przez nas poszerzany i na bieżąco uzupełniany. Proponowane produkty cechuje wysoka jakość oraz przystępna cena. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień, również mailowo i telefonicznie. MARO-TECH HURTOWNIA PRZEMYSŁOWO-ROLNICZA ul. Wadowicka 19 34-100 Tomice NIP: 5512310723 537400013 regon: 122495234 https: //marotech.pl

 8. ANDO TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Producent maszyn rolniczych

 1. HARDER PARTS

  Polska

  Witam, Mamy do zaoferowania części do maszyn rolniczych z trudnościeralnej blachy HARDOX500, z także wycinanie laserowe części na wymiar.

 2. AGRIPROTECH

  Francja

 3. PAYAZA AUTOMOTIVE MACHINERY INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY

  Turcja

 4. EUROTECH CONCEPT

  Francja

 5. FIDANLAR AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcja

 6. AKY TECHNOLOGY

  Turcja

 7. OZBIL TARIM VE ZIRAAT ALETLERI

  Turcja

 8. AYSAN TARIM CO LTD.

  Turcja

 9. DEMIRBAŞ TARIM

  Turcja

 10. SRD MACHINE

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rolnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

16 085 Przedsiębiorstwa