• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • frezarki

Wyniki dla

Frezarki - Import eksport

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. ROBINSON CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od 1994 roku, przedsiębiorstwo ROBINSON CO. ugruntowało swoją pozycję wyróżniającego się, wpływowego przedsiębiorstwa w branży młynarskiej. Źródłem naszego wieloletniego dorobku jest dostarczanie najwyższej klasy urządzeń do mielenia zboża i rozwiązań pod klucz, świadczących o naszym niezachwianym zaangażowaniu na rzecz wysokiej jakości. Wprowadzenie Lemoulinfort w 2017 roku znacznie wzmocniło naszą rolę modelu w produkcji młynów pod klucz, stawiającego na technologię, oddanego innowacji i satysfakcji klienta. Nasza kompleksowa linia produktowa ekspertów przemysłowych, wyspecjalizowanych w młynach pod klucz, obejmuje: •Systemy oczyszczania •Systemy mielenia •Systemy wentylacyjne & przeładunkowe •Systemy usuwania nasion & Mielenia pasz •Systemy pakowania Odkryj nasz zróżnicowany asortyment, składający się z młynów zbożowych, młynów do produkcji semoliny, młynów kukurydzianych, młynów paszowych, silosów i systemów magazynowania, przystosowanych do różnych produktów. Odkryj zaawansowane rozwiązania, takie jak systemy ważenia, przenośnikowe i pakowania, bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Oprócz produkcji, jesteśmy Twoim niezawodnym źródłem części zamiennych do procesów mielenia, silosów do przechowywania żywności i specjalnych, budowlanych konstrukcji stalowych. Nasza ekspertyza obejmuje precyzyjne cięcie laserem, zwiększające możliwości naszej firmy od chwili jej założenia w 1994 roku. Bez względu na to, czy potrzebujesz młyna pod klucz, czy też solidnej struktury stalowej, nasze bezwarunkowe zaangażowanie na rzecz wysokiej jakości pozostaje niezmienne. Dążąc do globalnej doskonałości, dostarczamy światowej klasy rozwiązania w młynarstwie i stalowe konstrukcje dla Twoich klientów w dowolnym miejscu na Ziemi.

 3. PARSMEGA MAKINA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie PARSMEGA, miejscu docelowym dla najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w głównych produkcjach rolniczych. Nasz specjalistyczny dział badawczo-rozwojowy jest pionierem innowacji w dziedzinie silosów zbożowych, suszarni zbożowych, młynów, systemów młynarskich, maszyn do produkcji makaronu i przemysłowych systemów chłodzenia. Jako istotna część rodziny PARSMEGA, przyjęliśmy za nasz priorytet niezrównaną obsługę klienta i dostarczanie produktów najwyższej jakości. PARSMEGA specjalizuje się w projektach "pod klucz", oferując kompleksowe rozwiązania w różnych dziedzinach, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów. Obsługując międzynarodową klientelę w 32 krajach, w szczególności w Azji Środkowej, Europie i Afryce, naszym zobowiązaniem jest ciągłe poszerzanie naszego światowego zasięgu przy jednoczesnym podnoszeniu standardów naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą spółką zależną, SOLLS SHOES, działającą pod patronatem PARSMEGA. Znana z produkcji zróżnicowanej gamy obuwia męskiego i damskiego, firma SOLLS SHOES może pochwalić się najnowocześniejszym zakładem produkcyjnym w Gaziantep i doświadczonym zespołem zapewniającym codzienną produkcję tysięcy produktów wysokiej jakości. Nasze zaangażowanie w innowację i doskonałość umacnia naszą pozycję jako preferowanego dostawcy dla sieci sklepów i zaufanego eksportera do wielu krajów. Na uwagę zasługuje nasza współpraca z renomowanymi markami, takimi jak DS Damat, Boyner i wiele innych, co jest świadectwem wyjątkowej jakości i kunsztu, które definiują SOLLS SHOES. Aby otrzymać więcej informacji, prosimy o kontakt!

 4. GEBR. HELLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Usytuowana między tradycyjną firmą rodzinną średniej wielkości a globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań do obróbki metali, Grupa HELLER rozwija unikatową globalną kulturę korporacyjną. HELLER jest niezależnym, rodzinnym przedsiębiorstwem średniej wielkości odnoszącym sukcesy od 120 lat. Ciągłość pod względem akcjonariatu i kierownictwa nadal pozostaje naszym celem programowym. W połowie 2013 roku czworo prawnuków założyciela firmy, a więc czwarte pokolenie rodziny, zaangażowało się w przygotowania do zmiany pokoleniowej w przedsiębiorstwie. Berndt Heller nadal jest prezesem rady nadzorczej firmy. To, co zaczęło się 120 lat temu od siedmiu czeladników i trzech praktykantów, rozwinęło się w globalną firmę zatrudniającą ponad 2.500 wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą być dumni ze swojej historii sukcesu i z zaufaniem patrzeć w przyszłość.

 5. SURPLEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Surplex specjalizuje się w sprzedaży używanych maszyn do obróbki metali i drewna, w szczególności pochodzących z likwidacji zakładów przemysłowych i rzemieślniczych. Sprzedający mogą skorzystać z naszych profesjonalnych i dostosowanych do sytuacji rozwiązań: Surplex posiada wieloletnie doświadczenie w skupie i sprzedaży pojedynczych maszyn, zestawów maszyn, a także kompletnych zakładów. Publikujemy ogłoszenie o sprzedaży maszyn na nowoczesnym portalu internetowym, który odwiedza około 500 000 osób miesięcznie na całym świecie. W zależności od założonego przez sprzedającego celu, maszyny są wystawiane na aukcję lub sprzedawane w sposób standardowy. Dla zarządców masy upadłościowej Surplex jest efektywnym partnerem, pomagającym w przeprowadzaniu dużych aukcji urządzeń przemysłowych po likwidacji lub restrukturyzacji zakładów. Jest to obszar działalności, który rozwija się od wielu lat. Doświadczeni eksperci kontrolują cały proces sprzedaży, przed, podczas, jak i po przeprowadzeniu licytacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BRÄUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kompetentny i niezawodny partner technologiczny w zakresie automatyzacji budowy maszyn. Bräuer Systemtechnik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z południowo-wschodnich Niemiec. Jako doświadczony i niezawodny dostawca systemów, jesteśmy znani nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym, ale również w przemyśle spożywczym oraz w dziedzinie techniki medycznej. Nasza firma inżynieryjna oferuje najlepsze warunki dla rozwoju i produkcji wysokiej jakości rozwiązań produktowych w dziedzinie spawania rezystancyjnego i technologii przenośników. Indywidualne rozwiązania w zakresie obróbki elektrod i automatyzacji procesów spawania są w równym stopniu częścią naszego portfolio produktów, jak specyficzne dla klienta małe systemy przenośnikowe. Od ponad 10 lat nasze zarządzanie jakością jest certyfikowane zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2015, a w 2016 roku firma wdrożyła i certyfikowała zarządzanie środowiskowe zgodnie z normą DIN EN ISO 14001: 2015.

 2. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  65 lat doświadczenia: maszyny i narzędzia dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma R+S Technik zalicza się obecnie do liderów rynku w zakresie produkcji narzędzi i maszyn do wytwarzania elementów wewnętrznych i zewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Projektujemy elastyczne rozwiązania indywidualne, które pozwalają naszym klientom na całym świecie produkować wysokiej jakości elementy wewnętrzne i zewnętrzne – do samochodów osobowych, transporterów i samochodów ciężarowych.

 3. EDEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy niemieckim producentem centrów obróbczych do 5-osiowego frezowania i toczenia stali, aluminium, włókna węglowego/GFRP, Inconel dla następujących branż: - Produkcja narzędzi i form - Przemysł obronny - Lotnictwo i kosmonautyka - Motoryzacja - Ogólna inżynieria mechaniczna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przemyśle dóbr inwestycyjnych oraz w wielu branżach przemysłowych firma EDEL Werkzeugmaschinen GmbH jest w stanie dostarczać rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta i zorientowane na jego potrzeby. Od początku istnienia firmy konsekwentnie rozszerzamy portfolio produktów w sposób zorientowany na rynek. Dlatego zawsze dążymy do tego, aby nasze maszyny posiadały wszystkie charakterystyczne dla marki i segmentu atrybuty, które nasi klienci znają, cenią i oczekują.

 4. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Za pomocą zautomatyzowanych maszyn specjalnych dostarczamy naszym klientom rozwiązania związane z piłowaniem, cięciem i testowaniem. Koncentrujemy się na integracji pił taśmowych i robotów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naszymi produktami w zakresie rozwoju, uruchomienia, wsparcia operacyjnego i ewaluacji. Realizujemy w sposób optymalny życzenia i wymagania klientów w dziedzinie maszyn i instalacji. Nasze obszary działalności to technologia odlewnicza, obróbka aluminium, obróbka materiałów ściernych oraz specjalna dziedzina demontażu instalacji jądrowych. Ponadto jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, chcemy przełamywać nowe bariery i wdrażać nowe projekty. Jako dostawca wysoce zaawansowanych technicznie wyrobów i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni, szybcy i nieskomplikowani.

 5. IWD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma I W D to certyfikowany, prężny i nowoczesny producent elementów wykonanych na tokarkach CNC. Dostawca rozwiązań na potrzeby producentów pianek i tworzyw sztucznych, a także branży ortopedycznej. Indywidualne rozwiązania, planowanie, rozwój i produkcja we własnych zakładach pozwalają klientom szybko znaleźć optimum. Wieloletnie doświadczenie pracowników i specjalistyczny know-how sprawiają, że każdy produkt jest unikatowy. Stale aktualizowany stan wiedzy technicznej zespołu I W D oraz proklienckie podejście personelu pozwala nam na stałe wdrażanie innowacyjnych zmian. Nasze mocne strony to jakość, elastyczność, terminowe dostawy i poradnictwo bezpośrednio u klienta.

 1. SAMAG MACHINE TOOLS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  MADE IN GERMANY – Maksymalna jakość, tradycja i ponad 150 lat doświadczenia! Już pod koniec XIX w. nasza firma podjęła produkcję pierwszych wiertarek. Od tego czasu inżynierowie SAMAG wielokrotnie przyczyniali się do poprawy jakości i opłacalności procesów produkcyjnych dzięki pionierskim rozwiązaniom i doskonałości technologicznej. Dziś z sukcesem działamy w branży inżynierii mechanicznej, zatrudniając około 120 pracowników w lokalizacji w Saalfeld. Nasze maszyny i systemy są używane na całym świecie w wielu obszarach, w tym m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, budowy narzędzi i form oraz budowy maszyn. SAMAG to: wysokowydajne centra obróbcze CNC, automatyzacja, stabilna technologia głębokiego wiercenia o najwyższych standardach oraz specjalne maszyny do specyficznych linii produkcyjnych i przede wszystkim bardziej wydajnych. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów takich maszyn jak: •Wielowrzecionowe poziome centra obróbcze •Centra do wiercenia głębokiego - frezowania •Wiertarki do głębokiego wiercenia •Centra obróbcze z ruchnomą kolumną •Maszyny specjalne/ rozwiązania maszynowe dostosowane do potrzeb klienta. Częścią naszego portfolio produktów są tzw. maszyny zmodernizowane w ramach retrofitu. Rewitalizujemy stare obrabiarki SAMAG i przywracamy je do doskonałego, w pełni funkcjonalnego stanu. Jest to nie tylko działanie szczególnie zrównoważone, ale także oszczędne dla naszych klientów. PRZYWIĄZUJEMY DUŻĄ WAGĘ DO SERWISU. – Nasze wsparcie klienta nie kończy się wraz z przekazaniem maszyny!

 2. ERDMANN EXPORT-IMPORT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem w zakupie używanych obrabiarek. Niezależnie od tego, czy chodzi o tokarki, frezarki, prasy krawędziowe czy wycinarki laserowe - jesteśmy zainteresowani szeroką gamą obrabiarek różnych producentów i modeli. Jeśli masz na sprzedaż używane obrabiarki, oferujemy Ci prosty i przejrzysty proces. Nasz doświadczony zespół rzetelnie oceni Twoje maszyny i zaoferuje rozsądną cenę w oparciu o stwierdzony stan maszyny, model i funkcje. Rozumiemy, że sprzedaż Twoich obrabiarek to ważny krok, dlatego oferujemy Ci profesjonalną i rzetelną obsługę. Dbamy o wszystkie szczegóły, łącznie z odbiorem maszyn, demontażem i transportem. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie Ci procesu sprzedaży. Odciążymy Cię od stresu i kłopotów, oferując szybką i płynną transakcję. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakupie obrabiarek możesz na nas polegać. Niezależnie od rodzaju obrabiarki, czy jest to tokarka, frezarka, prasa krawędziowa czy wycinarka laserowa, jesteśmy nią zainteresowani. Dysponujemy szeroką siecią klientów i możemy umieścić Twoje maszyny u odpowiednich nabywców. Jeśli chcesz sprzedać używane obrabiarki, skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

 1. WISSNER GESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wissner CNC Technologies jest średniej wielkości firmą z siedzibą w Getyndze, Niemcy. Od momentu założenia w 1986 roku, firma Wissner z powodzeniem opracowała, zaprojektowała, zbudowała i zainstalowała kilka generacji precyzyjnych frezarek CNC i wycinarek laserowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysoce innowacyjnemu podejściu firma może zaoferować szeroką gamę najnowocześniejszych maszyn. Firma Wissner jest dumna z tego, że jest wiodącym producentem niezawodnych frezarek i maszyn laserowych HSC. Frezarki HSC firmy Wissner charakteryzują się wysoką precyzją i najwyższą jakością. Innowacyjna, opatentowana technologia "Hold & Press" umożliwia klientom osiągnięcie znacznych oszczędności w procesach produkcyjnych. Portfolio produktów firmy Wissner obejmuje maszyny, narzędzia i usługi, które są wykorzystywane w różnych segmentach przemysłu, takich jak budowa maszyn, lotnictwo, reklama i oświetlenie, meble, zabawki oraz w przemyśle dentystycznym.

 2. CABA INDUSTRIE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Caba zrzesza grupę marek mogących zaoferować na rynku mechanizacji rolniczej szeroką gamę nowoczesnych i wysokiej jakości maszyn i narzędzi. Naszą mocną stroną jest produkcja przeprowadzana od początku do końca w naszej siedzibie. Korzystanie wyłącznie z europejskich, a przede wszystkim włoskich części sprawia, że dostarczane produkty cechują się wysoką jakością i zgodnością z najwyższymi standardami w zakresie wydajności, komfortu, bezpieczeństwa i skuteczności.

 3. MASCHINENFABRIK BERTHOLD HERMLE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fabryka Maszyn Berthold Hermle AG, z siedzibą w Gosheim, w związki gmin Heuberg, w powiacie Tuttlingen jest jednym z wiodących na świecie producentów frezarek / centrów obróbczych.

 4. BENTIVOGLIO 1919 MACCHINE UTENSILI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Obrabiarki, nowe i używane: ostrzarki, wytaczarki, łuki zanurzeniowe, wyważarki, krawędziarki, przeciągarki, kalandry, wózki podnośnikowe, maszyny centrująco-testujące, centra obróbcze, nożyce, krajarki, zaciskarki, zaginarki, frezarki obwiedniowe do kół zębatych, elektrodrążenie, gwintownice, frezarki, wyrówniarki, lamelownice, gwintownice, maszyny tnące, pantografy, strugarki, giętarki, giętarki do rur, prasy, wykrawarki, nitownice, stalownice, walcarki, piaskarki, spawarki, nacinarki, pilarki, maszyny do formowania, różne tokarki.

 5. CERATIZIT

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Mając ponad 100-letnie doświadczenie, firma CERATIZIT jest pionierem w rozwoju wyjątkowych produktów z twardych materiałów do narzędzi skrawających i systemów zabezpieczenia przed zużyciem. Firma produkuje wysoce specjalistyczne narzędzia skrawające z węglika wolframu, płytki i trzpienie. CERATIZIT GROUP jest liderem na rynku w zakresie produkcji narzędzi skrawających i precyzyjnych, trzpieni i wstępnych form. CERATIZIT GROUP zajmuje również wiodącą pozycję w dziedzinie niektórych części podatnych na zużycie, opracowując z sukcesem nowe typy płytek z twardego metalu, cermetu i ceramiki.

 6. STENZEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STENZEL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Okazyjne maszyny i urządzenia, Ruter CNC, frezarki, obrabiarki używane, i Frezarka uniwersalna. Ma siedzibę w Oestrich-Winkel, Niemcy.

 7. ANDREAS HARMUTH CNC-FRÄSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANDREAS HARMUTH CNC-FRÄSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezarki. Ma siedzibę w Nordenham, Niemcy.

 8. FPS WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FPS WERKZEUGMASCHINEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Frezarki. Ma siedzibę w Warngau, Niemcy.

 1. H.P. MÜLLER WERKZEUGMASCHINEN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma H.P. MÜLLER WERKZEUGMASCHINEN AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Frezarki. Ma siedzibę w Etziken, Szwajcaria.

 2. CAMU

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CAMU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, tokarka do obróbki metali, frezarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i wiertarki przemysłowe. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 3. LEISTRITZ PRODUKTIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEISTRITZ PRODUKTIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy i świdry. Jest również obecna w dziedzinach frezarki, i milling tools. Ma siedzibę w Pleystein, Niemcy.

 4. UHLY TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UHLY TECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Jest również obecna w dziedzinach frezarki. Ma siedzibę w Grünstadt, Niemcy.

 5. NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Frezarki, Frezowanie stali i metali, Frezowanie CNC-5-osiowe, obróbka CNC, Części obrabiane CNC, blacha, Obróbka CNC, i Produkcja i obróbka CNC części mechanicznych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. IBERIMEX-WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IBERIMEX-WERKZEUGMASCHINEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Frezarki. Ma siedzibę w Erkrath, Niemcy.

 7. MERITANO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MERITANO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kosiarki, frezarki, frezarki rolnicze, i oskardy do motokultywatorów. Ma siedzibę w Villanova D'asti, Włochy.

 8. P&M TOOLS CONSTRUCTION

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma P&M TOOLS CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Spawanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Frezarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Spawanie stali i metali. Ma siedzibę w Kragujevac, Serbia.

 9. PROMEX BG

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma PROMEX BG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Wykrawanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Gięcie metali - obrabiarki, Blachy - rury, Blacha tłoczna, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Frezarki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 10. JUS - JELIC & SOHN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JUS - JELIC & SOHN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Frezarki. Ma siedzibę w Denkendorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo