• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • frezarki

Wyniki dla

Frezarki - Import eksport

 1. GEBR. HELLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Usytuowana między tradycyjną firmą rodzinną średniej wielkości a globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań do obróbki metali, Grupa HELLER rozwija unikatową globalną kulturę korporacyjną. HELLER jest niezależnym, rodzinnym przedsiębiorstwem średniej wielkości odnoszącym sukcesy od 120 lat. Ciągłość pod względem akcjonariatu i kierownictwa nadal pozostaje naszym celem programowym. W połowie 2013 roku czworo prawnuków założyciela firmy, a więc czwarte pokolenie rodziny, zaangażowało się w przygotowania do zmiany pokoleniowej w przedsiębiorstwie. Berndt Heller nadal jest prezesem rady nadzorczej firmy. To, co zaczęło się 120 lat temu od siedmiu czeladników i trzech praktykantów, rozwinęło się w globalną firmę zatrudniającą ponad 2.500 wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą być dumni ze swojej historii sukcesu i z zaufaniem patrzeć w przyszłość.

  Witryna www Open In New icon
 2. IWD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma I W D to certyfikowany, prężny i nowoczesny producent elementów wykonanych na tokarkach CNC. Dostawca rozwiązań na potrzeby producentów pianek i tworzyw sztucznych, a także branży ortopedycznej. Indywidualne rozwiązania, planowanie, rozwój i produkcja we własnych zakładach pozwalają klientom szybko znaleźć optimum. Wieloletnie doświadczenie pracowników i specjalistyczny know-how sprawiają, że każdy produkt jest unikatowy. Stale aktualizowany stan wiedzy technicznej zespołu I W D oraz proklienckie podejście personelu pozwala nam na stałe wdrażanie innowacyjnych zmian. Nasze mocne strony to jakość, elastyczność, terminowe dostawy i poradnictwo bezpośrednio u klienta.

  Witryna www Open In New icon
 3. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Za pomocą zautomatyzowanych maszyn specjalnych dostarczamy naszym klientom rozwiązania związane z piłowaniem, cięciem i testowaniem. Koncentrujemy się na integracji pił taśmowych i robotów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naszymi produktami w zakresie rozwoju, uruchomienia, wsparcia operacyjnego i ewaluacji. Realizujemy w sposób optymalny życzenia i wymagania klientów w dziedzinie maszyn i instalacji. Nasze obszary działalności to technologia odlewnicza, obróbka aluminium, obróbka materiałów ściernych oraz specjalna dziedzina demontażu instalacji jądrowych. Ponadto jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, chcemy przełamywać nowe bariery i wdrażać nowe projekty. Jako dostawca wysoce zaawansowanych technicznie wyrobów i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni, szybcy i nieskomplikowani.

  Witryna www Open In New icon
 4. SURPLEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Surplex specjalizuje się w sprzedaży używanych maszyn do obróbki metali i drewna, w szczególności pochodzących z likwidacji zakładów przemysłowych i rzemieślniczych. Sprzedający mogą skorzystać z naszych profesjonalnych i dostosowanych do sytuacji rozwiązań: Surplex posiada wieloletnie doświadczenie w skupie i sprzedaży pojedynczych maszyn, zestawów maszyn, a także kompletnych zakładów. Publikujemy ogłoszenie o sprzedaży maszyn na nowoczesnym portalu internetowym, który odwiedza około 500 000 osób miesięcznie na całym świecie. W zależności od założonego przez sprzedającego celu, maszyny są wystawiane na aukcję lub sprzedawane w sposób standardowy. Dla zarządców masy upadłościowej Surplex jest efektywnym partnerem, pomagającym w przeprowadzaniu dużych aukcji urządzeń przemysłowych po likwidacji lub restrukturyzacji zakładów. Jest to obszar działalności, który rozwija się od wielu lat. Doświadczeni eksperci kontrolują cały proces sprzedaży, przed, podczas, jak i po przeprowadzeniu licytacji.

  Witryna www Open In New icon
 5. GRAZIOLI CESARE GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Grazioli Cesare srl to włoska rodzinna firma działająca na poziomie międzynarodowym w sektorze automatyzacji i branży części rolniczych. Już od początku istnienia działalność naszej firmy opierała się na takich wartościach jak niezawodność, elastyczność, punktualność, które to wciąż stanowią nasze mocne strony i którym cały czas z dumą jesteśmy wierni. Usługi serwisowe pod marką Grazioli Group zapewniają rentowność maszyn produkcyjnych dostarczanych naszym klientom, dzięki gwarancji ciągłego bezpieczeństwa i obecności naszego personelu przez cały okres produkcji. Do prac wykonywanych przez maszyny można zaliczyć kształtowanie, cięcie, walcowanie i gwintowanie bez usuwania materiału. Od ponad 50 lat zajmujemy się produkcją maszyn i nowoczesnych instalacji do obróbki rur ze stali i metali nieżelaznych, a także spersonalizowanych maszyn, ponieważ rynek od zawsze potrzebuje rozwiązań „na miarę”, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EDEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy niemieckim producentem centrów obróbczych do 5-osiowego frezowania i toczenia stali, aluminium, włókna węglowego/GFRP, Inconel dla następujących branż: - Produkcja narzędzi i form - Przemysł obronny - Lotnictwo i kosmonautyka - Motoryzacja - Ogólna inżynieria mechaniczna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przemyśle dóbr inwestycyjnych oraz w wielu branżach przemysłowych firma EDEL Werkzeugmaschinen GmbH jest w stanie dostarczać rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta i zorientowane na jego potrzeby. Od początku istnienia firmy konsekwentnie rozszerzamy portfolio produktów w sposób zorientowany na rynek. Dlatego zawsze dążymy do tego, aby nasze maszyny posiadały wszystkie charakterystyczne dla marki i segmentu atrybuty, które nasi klienci znają, cenią i oczekują.

  Witryna www Open In New icon
 2. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  65 lat doświadczenia: maszyny i narzędzia dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma R+S Technik zalicza się obecnie do liderów rynku w zakresie produkcji narzędzi i maszyn do wytwarzania elementów wewnętrznych i zewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Projektujemy elastyczne rozwiązania indywidualne, które pozwalają naszym klientom na całym świecie produkować wysokiej jakości elementy wewnętrzne i zewnętrzne – do samochodów osobowych, transporterów i samochodów ciężarowych.

  Witryna www Open In New icon
 3. STARRAG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Starrag to wiodący technologicznie producent precyzyjnych obrabiarek do frezowania, toczenia, wiercenia i szlifowania detali z metalu, materiałów kompozytowych i ceramiki. Naszymi klientami są wiodące firmy z branży lotniczej, energetycznej, transportowej i przemysłowej. Nasze potfolio obrabiarek w połączeniu z rozbudowaną technologią i ofertą usług umożliwia naszym klientom znaczny wzrost wydajności. Produkty są sprzedawane pod marką Starrag i obejmują obszary produktów Berthiez, Bumotec, Dörries, Droop+Rein, Ecospeed, Heckert, Scharmann, SIP, Starrag i TTL. Grupa firm z siedzibą w Rorschach w Szwajcarii posiada zakłady produkcyjne w Szwajcarii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Indiach oraz spółki handlowe i usługowe w najważniejszych krajach odbiorców. Starrag Group Holding AG jest notowana na SIX Swiss Exchange.

  Witryna www Open In New icon
 4. TECHNODATA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferujemy nie tylko kompleksowe doradztwo i sprzedaż elektryczno-elektronicznych, elektryczno-hydraulicznych i pneumatycznych urządzeń do wyciągania i walcowania rur oraz technologii napędu i obróbki rur, takich jak technologie spawania, ale również kompetentną, dostosowaną do potrzeb klienta obsługę w innych obszarach związanych z rurami. Zwracamy uwagę, że firma TECHNODATA sprzedaje swoje wyroby nie tylko na całym świecie, ale także prowadzi ich wynajem oraz wykonuje prace zlecone, przy użyciu swoich technologii.

  Witryna www Open In New icon
 5. BRÄUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kompetentny i niezawodny partner technologiczny w zakresie automatyzacji budowy maszyn. Bräuer Systemtechnik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z południowo-wschodnich Niemiec. Jako doświadczony i niezawodny dostawca systemów, jesteśmy znani nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym, ale również w przemyśle spożywczym oraz w dziedzinie techniki medycznej. Nasza firma inżynieryjna oferuje najlepsze warunki dla rozwoju i produkcji wysokiej jakości rozwiązań produktowych w dziedzinie spawania rezystancyjnego i technologii przenośników. Indywidualne rozwiązania w zakresie obróbki elektrod i automatyzacji procesów spawania są w równym stopniu częścią naszego portfolio produktów, jak specyficzne dla klienta małe systemy przenośnikowe. Od ponad 10 lat nasze zarządzanie jakością jest certyfikowane zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2015, a w 2016 roku firma wdrożyła i certyfikowała zarządzanie środowiskowe zgodnie z normą DIN EN ISO 14001: 2015.

  Witryna www Open In New icon
 1. KM&W MASCHINEN UND WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą usługową z wieloletnim doświadczeniem w budowie maszyn i narzędzi dla branży aluminium, tworzyw sztucznych i stali. KM&W to rozwijająca się firma rodzinna zatrudniająca 15 pracowników i posiadająca wieloletnie doświadczenie fachowe w budowie maszyn dla sektora aluminium, tworzyw sztucznych i stali. W naszym asortymencie produktów znajdują się maszyny do łączenia narożników ram okiennych i drzwiowych, wytłaczarki i narzędzia do obróbki profili, piły do aluminium i tworzyw sztucznych oraz maszyny specjalne konstruowane indywidualnie lub przebudowane według wymagań klienta. Konstrukcję i produkcję realizujemy z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania CAD 3D oraz najnowocześniejszych procesów produkcyjnych. Inne usługi KM&W to produkcja kontraktowa CNC, technika spawania, handel maszynami używanymi, techniczna obsługa i wsparcie klienta na miejscu oraz szeroki serwis hydrauliczny.

  Witryna www Open In New icon
 2. FELDER KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Od hali w Tyrolu do globalnego gracza na rynku maszyn do obróbki drewna. Koncern Felder jest jednym z wiodących na świecie przedsiębiorstw budowy maszyn i technologii w zakresie obróbki drewna i materiałów kompozytowych. Każdego dnia ponad 800 pracowników pracuje w zakładzie Hall w Tyrolu, aby stwarzać inteligentne rozwiązania dla stolarzy na całym świecie. Paleta modeli grupy Felder obejmuje ponad 180 maszyn - od kombinowanych standardowych obrabiarek do drewna po wysokiej klasy 5-osiowe centra obróbcze CNC, jak również inteligentne oprogramowanie i w pełni zautomatyzowane rozwiązania z zakresu robotyki. 120 patentów i praw do znaków towarowych na całym świecie, około 20 nowych projektów produktów i wprowadzanie ich na rynek każdego roku pokazują, jak ważne są prace badawczo-rozwojowe w koncernie Felder. Jakość naszej pracy, koncepcje maszyn wyznaczające trendy i wysokiej jakości produkty - w ten sposób firma Felder rozwinęła się w ciągu ponad 65 lat od jednoosobowego przedsiębiorstwa, specjalisty w dziedzinie maszyn kombinowanych do aktualnego kompleksowego dostawcy profesjonalnych maszyn do obróbki drewna dla handlu, rzemiosła i przemysłu. Dążymy do stałej współpracy i koordynacji z użytkownikami z branży handlu, rzemiosła i przemysłu. Ta ścisła współpraca pozwala nam na szybkie uwzględnianie potrzeb i wymagań użytkowników przy opracowywaniu nowych koncepcji maszyn oraz na zapewnienie konkurencyjności naszych klientów dzięki zoptymalizowanym produktom.

  Witryna www Open In New icon
 3. HEINZ SANDERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Sanders postrzega siebie jako partnera i dostawcę usług dla przemysłu średniej wielkości. W centrum naszej uwagi znajduje się handel maszynami, narzędziami, technologią spawania i artykułami przemysłowymi. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo ze strony firmy Sanders, a wybór produktów z naszej oferty nie pozostawia nic do życzenia. W naszym obszernym magazynie posiadamy duży asortyment maszyn i narzędzi gotowych do użycia. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować szybką dostawę w krótkim czasie, tak aby nie zakłócać toku produkcji. Dysponujemy zarówno nowymi maszynami, jak i szeroką gamą maszyn używanych spełniających Twoje wymagania. Wszystkie maszyny są montowane i uruchamiane w Twojej linii produkcyjnej przez naszych specjalistów. Firma Sanders zajmuje się również instruktażem i szkoleniem pracowników. Jakość produktów, bogaty park maszyn i narzędzi w połączeniu z elastycznością i krótkimi terminami dostaw wyróżniają firmę Sanders od ponad 40 lat.

  Witryna www Open In New icon
 4. TRIAG INTERNATIONAL AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Własna inżynieria, własna produkcja i światowa dystrybucja z bardzo wysokimi standardami jakości. Od momentu założenia firmy Triag AG w 1990 roku, zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów mocujących dla produkcji związanej z cięciem metali. Jako pionier w zakresie zaawansowanych rozwiązań mocujących i dzięki naszemu unikalnemu interfejsowi, który służy jako podstawa dla szerokiej gamy wariantów mocowania, zdobyliśmy dobrą reputację na rynku światowym. Jesteśmy z tego dumni i dbamy o to. Od 1. lipca 2013 roku, skoncentrujemy się na rozwoju, produkcji i światowej dystrybucji naszych systemów mocujących pod nazwą Triag International AG. Naszym klientom zapewniamy możliwie największe korzyści z ich systemów poprzez naszą szeroką gamę modułowej techniki mocowania lub poprzez specjalne rozwiązania dostosowane do obrabianego przedmiotu. W Hünenberg koło Zug produkujemy nasze modułowe systemy mocowań 3D na nowoczesnych maszynach produkcyjnych w szwajcarskiej jakości. Przywiązujemy dużą wagę do dobrej atmosfery pracy i naszego środowiska, ponieważ tylko w ten sposób możemy otwarcie i trwale służyć naszym klientom.

  Witryna www Open In New icon
 5. WISSNER GESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wissner CNC Technologies jest średniej wielkości firmą z siedzibą w Getyndze, Niemcy. Od momentu założenia w 1986 roku, firma Wissner z powodzeniem opracowała, zaprojektowała, zbudowała i zainstalowała kilka generacji precyzyjnych frezarek CNC i wycinarek laserowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysoce innowacyjnemu podejściu firma może zaoferować szeroką gamę najnowocześniejszych maszyn. Firma Wissner jest dumna z tego, że jest wiodącym producentem niezawodnych frezarek i maszyn laserowych HSC. Frezarki HSC firmy Wissner charakteryzują się wysoką precyzją i najwyższą jakością. Innowacyjna, opatentowana technologia "Hold & Press" umożliwia klientom osiągnięcie znacznych oszczędności w procesach produkcyjnych. Portfolio produktów firmy Wissner obejmuje maszyny, narzędzia i usługi, które są wykorzystywane w różnych segmentach przemysłu, takich jak budowa maszyn, lotnictwo, reklama i oświetlenie, meble, zabawki oraz w przemyśle dentystycznym.

  Witryna www Open In New icon
 6. CABA INDUSTRIE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Caba zrzesza grupę marek mogących zaoferować na rynku mechanizacji rolniczej szeroką gamę nowoczesnych i wysokiej jakości maszyn i narzędzi. Naszą mocną stroną jest produkcja przeprowadzana od początku do końca w naszej siedzibie. Korzystanie wyłącznie z europejskich, a przede wszystkim włoskich części sprawia, że dostarczane produkty cechują się wysoką jakością i zgodnością z najwyższymi standardami w zakresie wydajności, komfortu, bezpieczeństwa i skuteczności.

  Witryna www Open In New icon
 7. DAMEKS

  Polska

  Verified by europages badge

  DAMEKS jest firmą rodzinną, która powstała w 2007 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się: obróbką: metali, stopów lekkich, kompozytów oraz plastików, produkcją: części maszyn i urządzeń, form wtryskowych, wykrojników, tłoczników oraz różnego rodzaju oprzyrządowań dla sektorów takich jak: -przemysł elektroniczny i elektrotechniczny, -przemysł samochodowy, -automatyka i robotyka, -offshore, -przemysł stoczniowy. Posiadamy nowoczesny park maszyn CNC wiodących producentów: DOOSAN, HAAS, DMG, ACCUTEX, których pracę opieramy na nowoczesnych komputerowych systemach wspomagania wytwarzania CAD/CAM takich jak: MASTERCAM, ESPRIT, GEOMAGIC DESIGN. Jesteśmy firmą młodą, energicznie się rozwijającą, podejmującą nowe wyzwania. Zapraszamy do współpracy!

  Witryna www Open In New icon
 8. MASCHINENFABRIK BERTHOLD HERMLE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fabryka Maszyn Berthold Hermle AG, z siedzibą w Gosheim, w związki gmin Heuberg, w powiacie Tuttlingen jest jednym z wiodących na świecie producentów frezarek / centrów obróbczych.

  Witryna www Open In New icon
 9. CERATIZIT

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Mając ponad 100-letnie doświadczenie, firma CERATIZIT jest pionierem w rozwoju wyjątkowych produktów z twardych materiałów do narzędzi skrawających i systemów zabezpieczenia przed zużyciem. Firma produkuje wysoce specjalistyczne narzędzia skrawające z węglika wolframu, płytki i trzpienie. CERATIZIT GROUP jest liderem na rynku w zakresie produkcji narzędzi skrawających i precyzyjnych, trzpieni i wstępnych form. CERATIZIT GROUP zajmuje również wiodącą pozycję w dziedzinie niektórych części podatnych na zużycie, opracowując z sukcesem nowe typy płytek z twardego metalu, cermetu i ceramiki.

  Witryna www Open In New icon
 10. H.P. MÜLLER WERKZEUGMASCHINEN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 1. DICHTUNGEN GRAF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. ANDREAS HARMUTH CNC-FRÄSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. JMT JUARISTI MACHINE TOOLS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. GIULIANI A BUCCI AUTOMATION DIVISION

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. CAMU

  Włochy

  Verified by europages badge
 6. UHLY TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. IBERIMEX-WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. GRAZIOLI MACCHINE UTENSILI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 9. MERITANO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 10. STENZEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Filtry

Wyniki dla

Frezarki - Import eksport

Liczba wyników

524 przedsiębiorstwa