• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • reaktory ciśnieniowe- autoklawy

Wyniki dla

Reaktory ciśnieniowe- autoklawy - Import eksport

 1. BBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BBS GmbH, z siedzibą w mieście Freiberg am Neckar, ma ponad 75-letnie doświadczenie w dziedzinie przemysłowej techniki ciepłowniczej i grzewczej, dopalania termicznego oraz budowy kotłów. BBS GmbH, powstała w 2004 roku z połączenia firm BAY Wärme-technik GmbH i Bay Engineering und Consulting, łączy produkcję przemysłowych systemów kotłowych z know-how w zakresie projektowania nowoczesnych systemów energetycznych i techniki środowiskowej. Oprócz produkcji seryjnej opracowujemy i produkujemy kotły i urządzenia do zastosowań specjalnych znajdujące zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, chemicznym i petrochemicznym. Tutaj między innymi działamy jako producent kotłów parowych, podgrzewaczy wody i kotłów na olej termalny. Nasza oferta produktów obejmuje również wytwornice pary czystej i kotły na ciepło odpadowe do różnych zastosowań.

 2. JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Verified by europages badge

  Misją JING HENG SING TECHNOLOGY jest rozwój rynku zagranicznego producentów MASZYN DO PRZETWARZANIA ŻYWNOŚCI & PAKOWANIA, mających dobrą reputację w TAJWANIE. Nasze grono obejmuje wykwalifikowanych, profesjonalnych producentów Made-In-Taiwan. Dostarczamy klientom usługę o wartości dodanej w ramach “ROZWIĄZANIA POD KLUCZ”. Dzięki bogactwu nagromadzonej wiedzy i doświadczenia, dostarczamy zróżnicowane produkty i zintegrowane rozwiązania. Z niecierpliwością czekamy na kontakt z Tobą aby odkryć dobre możliwości współpracy z nami. Aby uzyskać informacje, prosimy o wysłanie do nas e-maila.

 3. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 4. EURAMAC BV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma EURAMAC BV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inkubatory hodowlane. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, lodówki przemysłowe, wieże pionowe, przekrawacze laserowe, Maszyny UŻYWANE, prasy hydrauliczne, maszyny przemysłowe, i zaginarki. Ma siedzibę w De Panne, Belgia.

 5. TECNOGEN

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TECNOGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, zbiornik ze stali nierdzewnej, kadzie, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, instalacje i urządzenia dla przemysłu winiarskiego, instalacja autoklawów, instalacje i sprzęt dla przemysłu napojów, autoklawy dla przemysłu chemicznego, i zbiorniki stalowe. Ma siedzibę w Pergine Valsugana, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STERITECH SA

  Francja

  Od 1988 roku, STERITECH produkuje i instaluje na całym świecie nowatorskie i wysoko sprawne urządzenia do sterylizacji/pasteryzacji produktów pakowanych. Firma STERITECH jest wyspecjalizowana w specyficznych rozwiązaniach przeanalizowanych w oparciu o potrzeby klientów z branży rolno-spożywczej i farmaceutycznej, by zapewnić im produktywność i bezpieczeństwo "Produktów" pomagając im w ochronie zasobów i środowiska. Od tradycyjnego autoklawu do systemów ciągłych lub do programów kontroli produkcji, STERITECH stawia przede wszystkim na innowację i rozwój. Przedsiębiorstwo jest ekspertem w dziedzinie obróbki termicznej i nie ogranicza się do zwykłej roli konstruktora maszyn. W 2014 roku przedsiębiorstwo ponownie zrewolucjonizowało rynek poprzez SteriControl Trilogy, pierwszy M.E.S. (System Realizacji Produkcji) przeznaczony dla sterylizacji i pasteryzacji upraszczając panowanie i nadzór.

 2. PRIORCLAVE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  PRIORCLAVE produkuje szeroką gamę wysokiej jakości autoklawów laboratoryjnych i sterylizatorów badawczych idealnych do zastosowań laboratoryjnych wymagających sterylizacji takiego wyposażenia jak sprzęt szklany, butelki do hodowli, butelki na odpady, ładunki porowate, odpady z tworzyw sztucznych i ogólne odpady laboratoryjne. Aktualny asortyment oferuje duży wybór komór sterylizacyjnych cylindrycznych i prostokątnych o pojemności do ponad 850 l. Mamy własne centrum projektowe i produkcyjne, dzięki któremy opracowujemy autoklawy robione według specyficznych wymagań klienta.

 3. GRANDIS SRL

  Włochy

  Grandis to firma dysponująca maszynami i technologiami, które pozwalają nam opracowywać i realizować wszystkie rodzaje konstrukcji szkieletowych ze stali nierdzewnej, aluminium i superstopów. Możemy więc zaspokoić wszystkie wymagania różnych branży przemysłu. Produkujemy przede wszystkim: maszyny do farbowania ze stali nierdzewnej; maszyny do operacji pad-steam oraz autoklawy ze stali nierdzewnej; maszyny i sprzęt laboratoryjny oraz wirówki różnego typu; kadzie, pojemniki i lejki ze stali nierdzewnej;

 4. STRITZEL DAMPFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Projekty, produkcja i sprzedaż elektrycznych generatorów pary ze stali nierdzewnej. Nasze produkty: generatory pary, elektryczne generatory pary, szybkie generatory pary, dzierżawa generatorów pary, generatory pary ze stali nierdzewnej, generatory pary czystej, kotły parowe, przegrzewacze pary, instalacje zmiękczania wody, zawory parowe

 5. WTM VAGLIO - WOOD TREATMENT MACHINES

  Włochy

  Firma WTM VAGLIO - WOOD TREATMENT MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, odparowywacze, i instalacje do suszenia drewna. Ma siedzibę w Flero, Włochy.

 1. MEDIJOINT

  Włochy

  Firma MEDIJOINT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych, i ozonizatory. Ma siedzibę w Belgioioso, Włochy.

 2. TBT MEDICAL - TURQUOISE BIOMEDICAL TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma TBT MEDICAL - TURQUOISE BIOMEDICAL TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych, i Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA

  Włochy

  Firma TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, Surowice i szczepionki, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, analizatory do chemii klinicznej, i systemy ultrafiltrowania wody. Ma siedzibę w Lacchiarella, Włochy.

 2. TEYCOMUR MAQUINARIA, S.L.

  Hiszpania

  Firma TEYCOMUR MAQUINARIA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Ma siedzibę w Ceuti, Hiszpania.

 3. STERIFLOW

  Francja

  Firma STERIFLOW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Jest również obecna w dziedzinach autoklawy do sterylizacji i pasteryzacji, pieczenie przemysłowe żywności, akcesoria do autoklaw, i autoclaves for sterilizing. Ma siedzibę w Roanne Cedex, Francja.

 4. STERIFLOW

  Francja

  Firma STERIFLOW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Jest również obecna w dziedzinach autoklawy do sterylizacji i pasteryzacji, i sterylizatory przemysłowe. Ma siedzibę w Clichy, Francja.

 5. AURIOL

  Francja

  Firma AURIOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Jest również obecna w dziedzinach autoklawy do sterylizacji i pasteryzacji. Ma siedzibę w Marmande Cedex, Francja.

 6. BROUILLON PROCESS

  Francja

  Firma BROUILLON PROCESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Jest również obecna w dziedzinach Pasteryzacja - urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Pasteryzacja - urządzenia, sprzęt do placówek zbiorowego żywienia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sainte Bazeille, Francja.

 7. ERYIGIT MEDICAL DEVICES& BIOTECHNOLOGYCO

  Turcja

  Firma ERYIGIT MEDICAL DEVICES& BIOTECHNOLOGYCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, stoły operacyjne, urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych, i artykuły medyczno-chirurgiczne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. RAYPA

  Hiszpania

  Firma RAYPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, Autoklawy dla mikrobiologii, autoklawy spożywcze, i sterylizatory parowe. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. CALLEBAUT DE BLICQUY

  Francja

  Firma CALLEBAUT DE BLICQUY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, Maszyny budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, i maszyny do barwienia futer. Ma siedzibę w Tourcoing, Francja.

 2. TICISAN TIBBI CIHAZ SANAYI

  Turcja

  Firma TICISAN TIBBI CIHAZ SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Jest również obecna w dziedzinach Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny, Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny, i Autoclaves. Ma siedzibę w ANKARA, Turcja.

 3. BTL - INDÚSTRIAS METALÚRGICAS, S.A.

  Portugalia

  Firma BTL - INDÚSTRIAS METALÚRGICAS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Jest również obecna w dziedzinach Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, i Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Ma siedzibę w Ossela, Portugalia.

 4. BISECCO SRL

  Włochy

  Firma BISECCO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Jest również obecna w dziedzinach Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny, Narzędzia dentystyczne, Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, grupy uzębienia, Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny, Narzędzia dentystyczne, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Este, Włochy.

 5. CRYOCAN BASINCLI KAPLAR, ENDUSTRIYEL TESISLER SAN.

  Turcja

  Firma CRYOCAN BASINCLI KAPLAR, ENDUSTRIYEL TESISLER SAN., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki na gaz płynny. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 6. BELSTROUMASH

  Białoruś

  Firma BELSTROUMASH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Ma siedzibę w Vitebsk, Białoruś.

 7. ZJFUYUE FACTORY

  Chiny

  Firma ZJFUYUE FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Ma siedzibę w Danyang, Chiny.

 8. AKAR MAKINA LTD ŞTI.

  Turcja

  Firma AKAR MAKINA LTD ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Jest również obecna w dziedzinach szkło wielowarstwowe, i autoklawy. Ma siedzibę w Eskişehir, Turcja.

 9. TANKBAU TECHNIK

  Turcja

  Firma TANKBAU TECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. PESSOT DI PESSOT ROBERTO

  Włochy

  Firma PESSOT DI PESSOT ROBERTO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, Kotły przemysłowe, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, i Kotły przemysłowe. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo