• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • puszki- pojemniki i pudełka metalowe

Wyniki dla

Puszki- pojemniki i pudełka metalowe - Import eksport

 1. PIRLO GRUPPE

  Austria

  Jeśli ktoś MOŻE - to MY! Innowacyjna firma z tradycją. Hasło naszej firmy jest dla nas zarówno obietnicą, jak i zobowiązaniem. Od 1908 roku odnosimy sukcesy w kraju i za granicą jako producent opakowań metalowych. Ponad stuletnie doświadczenie i potencjał naszych pracowników owocują doskonałymi rozwiązaniami w zakresie opakowań. Grupa Pirlo jest największym producentem w swoim segmencie produktów w Austrii i należy do pierwszej trójki w Europie. Eksperci od opakowań dla specjalnych wymagań. Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowania dla produktów chemicznych/technicznych, kosmetycznych, farmaceutycznych, spożywczych czy niebezpiecznych - puszki i tuby "Made by Pirlo" przekonują jakością, bezpieczeństwem i najwyższą niezawodnością. Nasze rozwiązania w zakresie opakowań są przede wszystkim zorientowane na korzyści dla klienta. Dzięki know-how naszych pracowników w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem oferujemy obecnie szeroki asortyment produktów opakowaniowych w Europie i eksportujemy je do ponad 40 krajów na całym świecie. "Made by Pirlo" - niezawodne i bezpieczne. Od pokoleń Pirlo stawia na jakość, bezpieczeństwo i innowacyjność. Nasi klienci szczególnie cenią nas za: - naszą elastyczność i szybkość w realizacji zamówień lub rozwoju produktów; - nasze krótkie i niebiurokratyczne kanały decyzyjne; - naszą przyjazną dla klienta i zdecentralizowaną organizację sprzedaży; - naszą uczciwą, wiążącą współpracę.

 2. JS INTEGRAL SP. Z O.O.

  Polska

 3. SCATOLIFICIO EMAR SRL

  Włochy

 4. HOFFMANN NEOPAC AG

  Szwajcaria

  Hoffmann produkuje wysokiej jakości puszki metalowe, które są stosowane głównie do pakowania tytoniu, słodyczy, kosmetyków i wyrobów spożywczych. Tytoń: stabilne wymiarowo puszki z blachy ocynowanej optymalnie prezentują wyroby tytoniowe i sprawiają, że Twoje produkty wyróżniają się od innych. Nasze innowacyjne puszki FreshPack™ są hermetycznie zamykane, aby zapewnić świeżość i aromat ich zawartości. Słodycze: dzięki naszym metalowym puszkom wysokiej jakości w połączeniu z pomysłowymi wkładkami z tworzywa sztucznego lub zamknięciami Twoje słodycze znajdą się w centrum uwagi i skorzystają z kolorowej palety różnych opcji wykończeń. Żywność: żywność taka jak napoje w proszku, kawa, przyprawy, herbata, żywność dla dzieci lub produkty ekologiczne będą starannie opakowane. Istotne są tutaj liczne wymagania: ochrona przed światłem, zachowanie aromatu, odporność mechaniczna, bezpieczeństwo, wygoda użytkowania i wpływ reklamy. Artykuły nieżywnościowe: Bezpiecznie i elegancko opakowane: kosmetyki i produkty higieny, biżuteria, kredki kolorowe lub materiały reklamowe wszelkiego rodzaju wyglądają świetnie w puszkach Hoffmann.

 5. DOSENSPEZIALIST GMBH - TIN BOXES FROM GEMANY

  Niemcy

  Wysyłka próbek, obróbka wykańczająca wszystkich puszek od 100 sztuk. Posiadamy szeroką gamę puszek z blachy białej. Wysyłki w całej Europie, niskie ceny i szybka dostawa. Srebrne puszki z cyny są natychmiast dostępne z magazynu. Inkrustacje i pianki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DANKAN PACKAGING SP. Z O.O.

  Polska

  produkcja i dystrybucja puszek metalowych promocyjnych, spożywczych

 2. BWFIX

  Belgia

 3. TINPLATE PRODUCTS

  Zjednoczone Królestwo

 4. LABRY

  Francja

 5. VERPACKUNGSKONTOR FRANKFURT PETER HENSS

  Niemcy

 1. MANUEL LÓPEZ FERNÁNDEZ ENVASES METÁLICOS

  Hiszpania

 2. VILDETA JSC

  Litwa

 1. SHENZHEN XINYIYANG PACKAGING CO., LTD

  Chiny

 2. SCATOLIFICIO EMAR SRL

  Włochy

 3. GAMPAS AMBALAJ SAN. VE TIC. A.Ş

  Turcja

 4. DOSENHANDEL

  Niemcy

 5. AMPLITUDE

  Belgia

 6. TREXIM

  Belgia

 7. ZAANLANDIA BLIK

  Holandia

 8. SCATOLIFICIO MM SRL

  Włochy

 1. XINJIANG DESUN

  Chiny

 2. BLECHDOSEN AB LAGER UND KUNDENSPEZIFISCH HERGESTELLT

  Niemcy

 3. FIP "DNEPROVSKIY" LTD

  Ukraina

 4. WUXI XINDAZHONG STEEL SHEET CO.,LTD

  Chiny

 5. JINANJINHUA METAL PACKING CO.,LTD

  Chiny

 6. SHENZHEN MJ TIN CAN FACTORY LTD.

  Chiny

 7. TRE C

  Włochy

 8. FULL EAGER ENTERPRISES COMPANY LIMITED

  Hong Kong

 9. MOTTOLA PACKAGING S.R.L.

  Włochy

 10. SCATOLIFICIO ROBERMAX

  Włochy