• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • puszki- pojemniki i pudełka metalowe

Wyniki dla

Puszki- pojemniki i pudełka metalowe - Import eksport

 1. PIRLO GRUPPE

  Austria

  Verified by europages badge

  Jeśli ktoś MOŻE - to MY! Innowacyjna firma z tradycją. Hasło naszej firmy jest dla nas zarówno obietnicą, jak i zobowiązaniem. Od 1908 roku odnosimy sukcesy w kraju i za granicą jako producent opakowań metalowych. Ponad stuletnie doświadczenie i potencjał naszych pracowników owocują doskonałymi rozwiązaniami w zakresie opakowań. Grupa Pirlo jest największym producentem w swoim segmencie produktów w Austrii i należy do pierwszej trójki w Europie. Eksperci od opakowań dla specjalnych wymagań. Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowania dla produktów chemicznych/technicznych, kosmetycznych, farmaceutycznych, spożywczych czy niebezpiecznych - puszki i tuby "Made by Pirlo" przekonują jakością, bezpieczeństwem i najwyższą niezawodnością. Nasze rozwiązania w zakresie opakowań są przede wszystkim zorientowane na korzyści dla klienta. Dzięki know-how naszych pracowników w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem oferujemy obecnie szeroki asortyment produktów opakowaniowych w Europie i eksportujemy je do ponad 40 krajów na całym świecie. "Made by Pirlo" - niezawodne i bezpieczne. Od pokoleń Pirlo stawia na jakość, bezpieczeństwo i innowacyjność. Nasi klienci szczególnie cenią nas za: - naszą elastyczność i szybkość w realizacji zamówień lub rozwoju produktów; - nasze krótkie i niebiurokratyczne kanały decyzyjne; - naszą przyjazną dla klienta i zdecentralizowaną organizację sprzedaży; - naszą uczciwą, wiążącą współpracę.

 2. METALPACK®

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie METALPACK®! Jako wiodący specjaliści w dziedzinie opakowań metalowych, zaspokajamy różnorodne potrzeby branżowe dzięki naszym dostosowywanym rozwiązaniom. Niezależnie od tego, czy chodzi o przekształcanie unikalnych koncepcji w rzeczywistość, czy też tworzenie niestandardowych opakowań dostosowanych do specyfikacji, naszym celem jest zwiększenie atrakcyjności produktu i zwiększenie sprzedaży. W METALPACK® zrównoważony rozwój jest najważniejszym priorytetem. Nasze zaangażowanie w przyjazność dla środowiska znajduje odzwierciedlenie w naszych opakowaniach, które w 100% nadają się do recyklingu, zapewniając zarówno jakość, jak i sumienność. Wszechstronne i podatne na adaptację, nasze opcje opakowań metalowych obejmują różne formaty i możliwości dostosowywania, dzięki czemu są idealne dla szerokiego zakresu branż. Od drobnych przedmiotów po kulinarne specjały, takie jak przyprawy, ciastka, makarony i nie tylko - nasze kolekcje zaspokajają różnorodne potrzeby konsumentów. Oprócz opakowań, specjalizujemy się również w produkcji akcesoriów dla kanału Horeca, w tym tac barowych, serwetników i nie tylko. Dzięki METALPACK® innowacyjność nie zna granic. Niezależnie od tego, czy istnieje, czy nie, my ją stworzymy.

 3. JS INTEGRAL SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 4. SCATOLIFICIO EMAR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SCATOLIFICIO EMAR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Jest również obecna w dziedzinach pudła kryte, pudła, i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Serra De' Conti, Włochy.

 5. HOFFMANN NEOPAC AG

  Szwajcaria

  Hoffmann produkuje wysokiej jakości puszki metalowe, które są stosowane głównie do pakowania tytoniu, słodyczy, kosmetyków i wyrobów spożywczych. Tytoń: stabilne wymiarowo puszki z blachy ocynowanej optymalnie prezentują wyroby tytoniowe i sprawiają, że Twoje produkty wyróżniają się od innych. Nasze innowacyjne puszki FreshPack™ są hermetycznie zamykane, aby zapewnić świeżość i aromat ich zawartości. Słodycze: dzięki naszym metalowym puszkom wysokiej jakości w połączeniu z pomysłowymi wkładkami z tworzywa sztucznego lub zamknięciami Twoje słodycze znajdą się w centrum uwagi i skorzystają z kolorowej palety różnych opcji wykończeń. Żywność: żywność taka jak napoje w proszku, kawa, przyprawy, herbata, żywność dla dzieci lub produkty ekologiczne będą starannie opakowane. Istotne są tutaj liczne wymagania: ochrona przed światłem, zachowanie aromatu, odporność mechaniczna, bezpieczeństwo, wygoda użytkowania i wpływ reklamy. Artykuły nieżywnościowe: Bezpiecznie i elegancko opakowane: kosmetyki i produkty higieny, biżuteria, kredki kolorowe lub materiały reklamowe wszelkiego rodzaju wyglądają świetnie w puszkach Hoffmann.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DOSENSPEZIALIST GMBH - TIN BOXES FROM GEMANY

  Niemcy

  Wysyłka próbek, obróbka wykańczająca wszystkich puszek od 100 sztuk. Posiadamy szeroką gamę puszek z blachy białej. Wysyłki w całej Europie, niskie ceny i szybka dostawa. Srebrne puszki z cyny są natychmiast dostępne z magazynu. Inkrustacje i pianki.

 2. DANKAN PACKAGING SP. Z O.O.

  Polska

  produkcja i dystrybucja puszek metalowych promocyjnych, spożywczych

 3. BWFIX

  Belgia

  Firma BWFIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Pudełka tekturowe, Taśmy samoprzylepne, Tektura falista, Pudełka tekturowe, Taśmy samoprzylepne, Tektura falista, i pudła. Ma siedzibę w Machelen, Belgia.

 4. LABRY

  Francja

  Firma LABRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Ma siedzibę w Autruy Sur Juine, Francja.

 5. RADEV & SONS LTD

  Bułgaria

  Firma RADEV & SONS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - tablice rozdzielcze, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Wyroby metalowe, Energetyka - tablice rozdzielcze, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, i Wyroby metalowe. Ma siedzibę w Graf Ignatievo, Bułgaria.

 1. VERPACKUNGSKONTOR FRANKFURT PETER HENSS

  Niemcy

  Firma VERPACKUNGSKONTOR FRANKFURT PETER HENSS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 2. MANUEL LÓPEZ FERNÁNDEZ ENVASES METÁLICOS

  Hiszpania

  Firma MANUEL LÓPEZ FERNÁNDEZ ENVASES METÁLICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Jest również obecna w dziedzinach opakowania z białej blachy, i skarbonka metalowa. Ma siedzibę w Molina De Segura-Murcia, Hiszpania.

 1. VILDETA JSC

  Litwa

  Firma VILDETA JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kątowniki perforowane, Szafy pancerne, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Meble warsztatowe, Kątowniki perforowane, Szafy pancerne, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, i Meble warsztatowe. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 2. SHENZHEN XINYIYANG PACKAGING CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN XINYIYANG PACKAGING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Jest również obecna w dziedzinach metal boxes, i puszki cynowe. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. RAINER NAROSKA ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma RAINER NAROSKA ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, pokrywki na pojemniki, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lemgo, Niemcy.

 4. SCATOLIFICIO EMAR SRL

  Włochy

  Firma SCATOLIFICIO EMAR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Jest również obecna w dziedzinach pudła kryte, pudła, i pojemniki metalowe. Ma siedzibę w Serra De' Conti, Włochy.

 5. DOSENHANDEL

  Niemcy

  Firma DOSENHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Ma siedzibę w Auerbach In Der Oberpfalz, Niemcy.

 6. MUS VERPAKKINGEN

  Holandia

  Firma MUS VERPAKKINGEN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, i opakowania z białej blachy. Ma siedzibę w Deventer, Holandia.

 7. TREXIM

  Belgia

  Firma TREXIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Jest również obecna w dziedzinach pudła, blacha bielona, opakowania metalowe, i opakowania z białej blachy. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

 8. AMPLITUDE

  Belgia

  Firma AMPLITUDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudełka tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Papier ozdobny opakunkowy, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Papier ozdobny opakunkowy, pudła, i packing boxes. Ma siedzibę w Herent, Belgia.

 1. MATHIAS KOLBAN HANDELSVERTRETUNG

  Niemcy

  Firma MATHIAS KOLBAN HANDELSVERTRETUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Jest również obecna w dziedzinach opakowania z białej blachy, i puszki metalowe. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 2. GAMPAS AMBALAJ SAN. VE TIC. A.Ş

  Turcja

  Firma GAMPAS AMBALAJ SAN. VE TIC. A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. GÜNTER HÄFNER

  Niemcy

  Firma GÜNTER HÄFNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Spiegelberg, Niemcy.

 4. NUSSBAUM FRANKENBERG GMBH

  Niemcy

  Firma NUSSBAUM FRANKENBERG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Frankenberg, Niemcy.

 5. ZAANLANDIA BLIK

  Holandia

  Firma ZAANLANDIA BLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Opakowania, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, i Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Ma siedzibę w Krommenie, Holandia.

 6. DESJARDIN S.A.S.

  Niemcy

  Firma DESJARDIN S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Herbata, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Herbata, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Langenbrettach, Niemcy.

 7. SCATOLIFICIO MM SRL

  Włochy

  Firma SCATOLIFICIO MM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, pudełka z litografią, kontenery metalowe na miarę, i Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Ma siedzibę w Madone, Włochy.

 8. ÖSTERREICHISCHE BLECHWARENFABRIK PIRLO GMBH & CO KG

  Austria

  Firma ÖSTERREICHISCHE BLECHWARENFABRIK PIRLO GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Tektura - produkcja, Opakowania papierowe i tekturowe, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Tektura - produkcja, i Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Kufstein, Austria.

 9. NEITZEL CREATION URSULA NEITZEL

  Niemcy

  Firma NEITZEL CREATION URSULA NEITZEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Tektura - produkcja, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Coburg, Niemcy.

 10. XINJIANG DESUN

  Chiny

  Firma XINJIANG DESUN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Ma siedzibę w Urumqi, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo