• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pszczelarstwo i hodowla jedwabników

Wyniki dla

Pszczelarstwo i hodowla jedwabników - Import eksport

 1. MIEL TIO JUAN CRUZ

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Jest to wynik pracy Apícoli Cuartero, rodzinnego przedsiębiorstwa stworzonego trzy pokolenia temu i znajdującego się na zboczach Moncayo. Posiadamy ponad 3000 uli. Nasze miody produkowane w całości w Hiszpanii, otrzymywane są z najlepszych kwiatów hiszpańskich regionόw. Ponad dwadzieścia różnych produktów wytwarzanych jest w sposób naturalny, bez użycia pestycydów i zgodnie z tradycyjnym procesem, dlatego też każdy miód jest inny, nawet w obrębie tego samego typu. W ten sposób Mieles del Tío Juan Cruz przypomina naszym kubkom smakowym stary smaku miodu, kiedy był on kupowany bezpośrednio od pszczelarza. Znajdziesz tu wszystkie produkty firmy Mieles del Tío Juan Cruz. Są one prezentowane w dużych (940 g) i małych (470 g) słoikach, a butelka octu miodowego ma pojemność 250 ml. Ponadto wszystkie etykiety są napisane w pięciu różnych językach (hiszpański, angielski, francuski, niemiecki i arabski klasyczny).

  Witryna www Open In New icon
 2. EUROMIEL

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 3. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 4. COOP MELISSA

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. BEE BREEDING COMPLEX MAIKOPSKY

  Rosja

  Produkcja wyrobów pszczelarskich stanowi główną działalność naszej firmy. 300 pszczelich rodzin żyje na 3 obszarach bartnych położonych na powierzchni 1 ha u podnóża Kaukazu. Naszym głównym celem jest produkcja miodu, płodnych królowych oraz opakowań. Firma dostarcza produkty pszczele prawie do wszystkich regionów Rosji. Główną misją firmy jest efektywne stosowanie nowoczesnych metod i technologii w celu osiągnięcia maksymalnej produkcji płodnych królowych, miodu, mleczka pszczelego oraz innych produktów pszczelich, a także efektywne wykorzystanie rojów pszczelich do zapylania roślin entomofilnych. Kierując się wymaganiami współczesnego rynku, firma wykonuje szeroko zakrojone prace przygotowawcze do wykorzystania pożytków oraz zbioru popularnych miodów – z robinii akacjowej, lipy, kasztanowca, kolendry, gryki, nostrzyka czy słonecznika. Specyfikacja opracowana dla produktu specjalnego „SILA MEDA+”. „SILA MEDA +” to tajemnice miodu z Kaukaskiego Rezerwatu Przyrody połączone w jednym produkcie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAN PER

  Hiszpania

  Z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku pszczelarskim, cieszymy się uznaniem licznych i prestiżowych klientów. Staliśmy się liderem w branży sprzętu ochronnego dzięki naszej stałej trosce o wybierane surowce i naszym doskonałym cenom, w połączeniu z najlepszą technologią i innowacje w naszych produktach. Sprzęt pszczelarski, produkujemy: fartuchy, maski ochronne, spodnie pszczelarskie, kombinezony, rękawice.

 2. ŁYSON - PSZCZELARSTWO ULE

  Polska

  Firma "Łysoń”, zajmuje się wyrobem sprzętu pszczelarskiego. Znajdziecie tam wiele akcesoriów i produktów ułatwiających pracę z pszczołami. Firma specjalizuje się w produkcji uli, miodarek i wielu urządzeń do prowadzenia gospodarstwa pasiecznego. Ponadto dostępny jest tam bardzo szeroki asortyment drobnego sprzętu pszczelarskiego jak i zestawy dla początkującego.

 3. GAEC FAMILLE LASBLEIZ

  Francja

 4. PROVENCE APICULTURE

  Francja

 5. KELES BAL VE KAYISI

  Turcja

 1. LA ABEJA PRODIGIOSA

  Hiszpania

 2. PCHELOMAG.COM.UA

  Ukraina

 3. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Grecja

 4. IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG

  Niemcy

 5. HERRAJES APICULTURA

  Hiszpania

 6. MONDO APE SRLS

  Włochy

 7. EL REBOST DE L'AVI LLUÍS

  Hiszpania

 8. APIZ

  Francja

 9. MN PROPOLIS

  Brazylia

 10. FAMILLE MICHAUD APICULTEURS

  Francja

 1. APICOLTURA BONETTI

  Włochy

 2. GAPCHEMICALITALIA SRL

  Włochy

 3. MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA

  Włochy

 4. MIEL HONEY NATURVAL APÍCOLA

  Hiszpania

 5. APICOLTURA LATERZA

  Włochy

 6. API-SPAIN EXPORT

  Hiszpania

 7. ULEY.IN

  Ukraina

 8. BEEBIO PORTUGAL

  Portugalia

 9. APICOLTURA FIORILANDYA

  Włochy

 10. HORAE HONEY

  Grecja