• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pszczelarstwo i hodowla jedwabników

Wyniki dla

Pszczelarstwo i hodowla jedwabników - Import eksport

 1. MIEL TIO JUAN CRUZ

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Jest to wynik pracy Apícoli Cuartero, rodzinnego przedsiębiorstwa stworzonego trzy pokolenia temu i znajdującego się na zboczach Moncayo. Posiadamy ponad 3000 uli. Nasze miody produkowane w całości w Hiszpanii, otrzymywane są z najlepszych kwiatów hiszpańskich regionόw. Ponad dwadzieścia różnych produktów wytwarzanych jest w sposób naturalny, bez użycia pestycydów i zgodnie z tradycyjnym procesem, dlatego też każdy miód jest inny, nawet w obrębie tego samego typu. W ten sposób Mieles del Tío Juan Cruz przypomina naszym kubkom smakowym stary smaku miodu, kiedy był on kupowany bezpośrednio od pszczelarza. Znajdziesz tu wszystkie produkty firmy Mieles del Tío Juan Cruz. Są one prezentowane w dużych (940 g) i małych (470 g) słoikach, a butelka octu miodowego ma pojemność 250 ml. Ponadto wszystkie etykiety są napisane w pięciu różnych językach (hiszpański, angielski, francuski, niemiecki i arabski klasyczny).

 2. MAES HONEY SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MAES HONEY SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Diet - food, Pszczelarstwo i hodowla jedwabników, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, miód spożywczy, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Diet - food, miód pszczeli, i Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Aldeatejada-Salamanca, Hiszpania.

 3. EUROMIEL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EUROMIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Miód, pyłek kwiatowy, żółty pyłek kwiatowy, Miód, pyłek suszony, pyłek świeży mrożony, miód drzewny, miód z drzewa pomarańczowego, i miód słonecznikowy. Ma siedzibę w Mérida-Badajoz, Hiszpania.

 4. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Wosk pszczeli, pyłek kwiatowy, wosk, Miód, Wosk pszczeli, sprzedaż miodu, sprzedaż wosku, i sprzedaż pyłku kwiatoxwego. Ma siedzibę w Pinofranqueado-Cáceres, Hiszpania.

 5. APIS - MATERIALE APISTICO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma APIS - MATERIALE APISTICO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Pszczelarstwo - sprzęt i wyposażenie, chów królowych pszczół, ule, Pszczelarstwo - sprzęt i wyposażenie, podkurzacze, produkty do uli, podajniki do uli, mieszarki do miodu, i pojemniki do miodu ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Pombia, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COOP MELISSA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COOP MELISSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Pszczelarstwo i hodowla jedwabników, Miód, ule, podkurzacze, Pszczelarstwo i hodowla jedwabników, ule, Miód, pojemniki do miodu ze stali nierdzewnej, i produkty pszczele. Ma siedzibę w Castelliri, Włochy.

 2. SAN PER

  Hiszpania

  Z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku pszczelarskim, cieszymy się uznaniem licznych i prestiżowych klientów. Staliśmy się liderem w branży sprzętu ochronnego dzięki naszej stałej trosce o wybierane surowce i naszym doskonałym cenom, w połączeniu z najlepszą technologią i innowacje w naszych produktach. Sprzęt pszczelarski, produkujemy: fartuchy, maski ochronne, spodnie pszczelarskie, kombinezony, rękawice.

 3. ŁYSON - PSZCZELARSTWO ULE

  Polska

  Firma "Łysoń”, zajmuje się wyrobem sprzętu pszczelarskiego. Znajdziecie tam wiele akcesoriów i produktów ułatwiających pracę z pszczołami. Firma specjalizuje się w produkcji uli, miodarek i wielu urządzeń do prowadzenia gospodarstwa pasiecznego. Ponadto dostępny jest tam bardzo szeroki asortyment drobnego sprzętu pszczelarskiego jak i zestawy dla początkującego.

 4. GAEC FAMILLE LASBLEIZ

  Francja

  Firma GAEC FAMILLE LASBLEIZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Beaucaire, Francja.

 5. PROVENCE APICULTURE

  Francja

  Firma PROVENCE APICULTURE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt do pozyskiwania miodu, i pszczelarstwo. Ma siedzibę w Gémenos, Francja.

 1. KELES BAL VE KAYISI

  Turcja

  Firma KELES BAL VE KAYISI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach miód pszczeli, żywność naturalna, i suszone morele. Ma siedzibę w Malatya, Turcja.

 2. LA ABEJA PRODIGIOSA

  Hiszpania

  Firma LA ABEJA PRODIGIOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Landete (cuenca), Hiszpania.

 1. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Grecja

  Firma MELOSTAGMA - HONEY DROP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Wosk pszczeli, miód pszczeli, Wosk pszczeli, i miód z kasztanowca. Ma siedzibę w Skalokhori, Lesvos, Grecja.

 2. PCHELOMAG.COM.UA

  Ukraina

  Firma PCHELOMAG.COM.UA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 3. IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG

  Niemcy

  Firma IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Miód, i miód wielokwiatowy. Ma siedzibę w Faßberg, Niemcy.

 4. AIMERIT S.L.

  Hiszpania

  Firma AIMERIT S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Soller, Hiszpania.

 5. GAPCHEMICALITALIA SRL

  Włochy

  Firma GAPCHEMICALITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach nawozy biologiczne, i nawozy biologiczne. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 6. API-SPAIN EXPORT

  Hiszpania

  Firma API-SPAIN EXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach miód i kit pszczeli, miody typowe, beekeeping products, i pyłek kwiatowy. Ma siedzibę w Puertollano, Hiszpania.

 7. SUN FLOWER

  Ukraina

  Firma SUN FLOWER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach miód i kit pszczeli. Ma siedzibę w Pavlograd, Ukraina.

 8. EL REBOST DE L'AVI LLUÍS

  Hiszpania

  Firma EL REBOST DE L'AVI LLUÍS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach pszczelarstwo. Ma siedzibę w El Perelló, Hiszpania.

 1. MONDO APE SRLS

  Włochy

  Firma MONDO APE SRLS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach pszczelarstwo. Ma siedzibę w Viano, Włochy.

 2. STALE MATERIALE APISTICO

  Włochy

  Firma STALE MATERIALE APISTICO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Luserna San Giovanni, Włochy.

 3. LACOURCELLE BENOIT

  Francja

  Firma LACOURCELLE BENOIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Wosk pszczeli, kit pszczeli, pyłek kwiatowy, miód, i Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Chaumeil, Francja.

 4. APICOLTURA FIORILANDYA

  Włochy

  Firma APICOLTURA FIORILANDYA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Somma Vesuviana, Włochy.

 5. HORAE HONEY

  Grecja

  Firma HORAE HONEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach miód spożywczy, kit pszczeli, pyłek kwiatowy, i produkty do uli. Ma siedzibę w Stratoni, Grecja.

 6. FAMILLE MICHAUD APICULTEURS

  Francja

  Firma FAMILLE MICHAUD APICULTEURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach miód biologiczny, ule, i beekeeping products. Ma siedzibę w Gan, Francja.

 7. HERRAJES APICULTURA

  Hiszpania

  Firma HERRAJES APICULTURA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Alboraya, Hiszpania.

 8. MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA

  Włochy

  Firma MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Castiglione Dei Pepoli, Włochy.

 9. MIEL HONEY NATURVAL APÍCOLA

  Hiszpania

  Firma MIEL HONEY NATURVAL APÍCOLA, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach miód, pyłek kwiatowy, mleczko pszczele, i Beeswax. Ma siedzibę w Monserrat - Valencia, Hiszpania.

 10. MEDOVIK

  Ukraina

  Firma MEDOVIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo