• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kultura wodna i hodowla ryb

Wyniki dla

Kultura wodna i hodowla ryb - Import eksport

 1. CHRISTIAN STÖHR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W oparciu o ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych produkujemy nasz Hel-x Füllkörper, wypełniacz do biologicznego oczyszczania ścieków i gazów oraz dodatek do zastosowania w akwakulturze. Na bogatym doświadczeniu jako fundamencie wysokiej wartości Hel-x Füllkörper, wypełniaczu z tworzyw sztucznych, można śmiało budować! Producja odbywa się według opracowanej przez nas metody w ścisłej zgodności ze standardami wysokiej jakości i ochrony środowiska w naszym zakładzie w Niemczech. Niskie koszty inwestycyjne i operacyjne, łatwa obsługa i wysoka wydajność sprawiają, że nasze wypełniacze Hel-x Füllkörper są dla Was ekologiczną i ekonomiczną alternatywą. Wypełniacze Hel-x Füllkörper są stosowane na całym świecie do oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych w systemach MBBR i IFAS. Istnieją także liczne instalacje w akwakulturze i wytwórniach biogazu.

 2. NUTRIFISH

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Firma NUTRIFISH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla ryb hodowlanych, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla ryb hodowlanych, Pasze dla zwierząt hodowlanych, i hydroponika łososi. Ma siedzibę w Monastir, Tunezja.

 3. GRANJA AGAS SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma GRANJA AGAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, Kultura wodna i hodowla ryb, jajka przepiórki, jaja kurze, jajka z kury z chowu wolnowybiegowego, jaja w hiszpanii, jaja w cuenca, i jajko świeże pakowane. Ma siedzibę w Motilla Del Palancar-Cuenca, Hiszpania.

 4. MAMMADOV-CAVIAR-COM

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Firma MAMMADOV-CAVIAR-COM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Sturgeon caviar, Sturgeon for caviar, Kawior hodowlany, Kawior naturalny, kawior, i jesiotry. Ma siedzibę w Göteborg, Szwecja.

 5. PARLIER ENVIRONNEMENT

  Francja

  Firma PARLIER ENVIRONNEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach hodowla mięczaków morskich, biura badań i rozwoju w sektorze rolniczym i zootechnicznym, szkolenie i innowacja technologiczna przedsiębiorstw, i doradztwo w dziedzinie biologii. Ma siedzibę w La Roche Sur Yon, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norwegia

  Firma SEAWELL HIRTSHALS A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Owoce morza mrożone, Rybołówstwo - import-eksport, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Owoce morza mrożone, Rybołówstwo - import-eksport, i Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Stavanger, Norwegia.

 2. DOMEC AQUACULTURE

  Francja

  Firma DOMEC AQUACULTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybki tropikalne (do akwarium). Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, połowy ryb morskich, jesiotry, i Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Airvault, Francja.

 3. BLACK CAVIAR CLUB LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLACK CAVIAR CLUB LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Swadlincote, Zjednoczone Królestwo.

 4. FINITTICA SRL

  Włochy

  Firma FINITTICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach hodowla naturalna, i mięczaki. Ma siedzibę w Goro, Włochy.

 5. VISION GREEN SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma VISION GREEN SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach środki odkażające do uzdatniania wody, dezynfekcja chemiczna wody, i dezynfekcja budynków, miejsc i urządzeń. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 1. KIRSCHAUER AQUAKULTUREN GMBH

  Niemcy

  Firma KIRSCHAUER AQUAKULTUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Schirgiswalde-Kirschau, Niemcy.

 2. VALLE SACCHETTA & SACCHETTINA S.A.S

  Włochy

  Firma VALLE SACCHETTA & SACCHETTINA S.A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach algi spożywcze. Ma siedzibę w Cavallino-Treporti, Włochy.

 1. ROMNETS CORPORATION

  Rumunia

  Firma ROMNETS CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 2. LANDING AQUACULTURE

  Holandia

  Firma LANDING AQUACULTURE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Oirschot, Holandia.

 3. VISKWEKERIJ CORTEN

  Belgia

  Firma VISKWEKERIJ CORTEN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, Ryby do sadzawki hodowlanej, Kultura wodna i hodowla ryb, i Ryby do sadzawki hodowlanej. Ma siedzibę w Lommel, Belgia.

 4. HOMARIUM

  Belgia

  Firma HOMARIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla ryb - instalacje, Kultura wodna i hodowla ryb, Hodowla ryb - instalacje, Kultura wodna i hodowla ryb, i akwaria na zamówienie. Ma siedzibę w Pittem, Belgia.

 5. IMPULSO INDUSTRIAL ALTERNATIVO

  Hiszpania

  Firma IMPULSO INDUSTRIAL ALTERNATIVO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, Strategia badań i rozwoju, Geologia - prace badawczo-naukowe, budowy prywatne, Kultura wodna i hodowla ryb, i Strategia badań i rozwoju. Ma siedzibę w Coruño (llanera)-Asturias, Hiszpania.

 6. VDM GALICIA SL

  Hiszpania

  Firma VDM GALICIA SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, Żywność - import-eksport, targi sprzedaży hurtowej, muszle, Kultura wodna i hodowla ryb, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Ribeira, Hiszpania.

 7. SPAROS, LDA.

  Portugalia

  Firma SPAROS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, i Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Olhão, Portugalia.

 8. FIBROPOL C.T.P. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma FIBROPOL C.T.P. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach kadzie do hodowli ryb, Gięcie rur, statki spacerowe, i handel produktami morskimi częściowo przetworzonymi. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. PRUNIER MANUFACTURE

  Francja

  Firma PRUNIER MANUFACTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Sturgeon caviar, Kawior z Akwitanii, Kawior hodowlany, i Ryby. Ma siedzibę w Montpon Menesterol, Francja.

 2. VISKWEKERIJ VANDEPUT BV

  Belgia

  Firma VISKWEKERIJ VANDEPUT BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, Ryby do sadzawki hodowlanej, Kultura wodna i hodowla ryb, hodowla ryb, Ryby do sadzawki hodowlanej, i Carp fishery. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 3. NEPTUNE LED

  Francja

  Firma NEPTUNE LED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje oświetleniowe podwodne. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, i Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Ste Anne / Gervonde, Francja.

 4. OYSTERWORLD

  Portugalia

  Firma OYSTERWORLD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach ostrygi, mięczaki, i formy. Ma siedzibę w Queijas, Portugalia.

 5. REDES DOS MARES

  Hiszpania

  Firma REDES DOS MARES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Cartagena, Hiszpania.

 6. AZIENDA AGRICOLA PISANI DOSSI

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA PISANI DOSSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Kawior hodowlany, Breeding of sturgeon, wykonanie RZEMIEŚLNICZE, i ryba świeża. Ma siedzibę w Cisliano, Włochy.

 7. AZIENDA AGRICOLA DURIGON ROSA

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA DURIGON ROSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Noale, Włochy.

 8. WELTER-PLASTIC

  Niemcy

  Firma WELTER-PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, cysterny i zbiorniki z tworzyw sztucznych, i Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Merzkirchen, Niemcy.

 9. ODESSA STURGEON BREEDING COMPLEX LLC

  Ukraina

  Firma ODESSA STURGEON BREEDING COMPLEX LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 10. GABRIEL

  Belgia

  Firma GABRIEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach hodowla ryb, eksport świeżych ryb, i łosoś wędzony. Ma siedzibę w Malmedy, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo