• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. POMPES JAPY

  Francja

  Producent pomp ręcznych półrotacyjnych do przesyłania oleju opałowego, oleju, rozpuszczalników i wody od 1850 roku, pompes JAPY służy Ci swoją ekspertyzą i wiedzą w określaniu Twoich potrzeb w zakresie przesyłania cieczy, w tym w atmosferze wybuchowej (dyrektywa ATEX). Pompes JAPY oferuje kompletną gamę pomp i dodatków celem znalezienia najlepszego rozwiązania Twoich problemów z przesyłaniem cieczy, żrących, lepkich, czy też łatwopalnych: Pompy pneumatyczne- Pompy elektryczne- Pompy hydrauliczne- Pompy do AD Blue-Pompy podnośnikowe-Motopompy-Zestawy zasysające-Filtracja-Węże-Liczniki ATEX- Nawijarki-Skrzynki rozdzielcze-Pistolety-Dozowniki-Kanistry- Złączki...Branże: Energetyczna - Morska - Rolnospożywcza - Chemia - Marynarka. Pompes JAPY oferuje ponadto zestawy wyposażone w pompy elektryczne i ręczne, ppzwalające wyjść naprzeciw potrzebom samozasysania i ratownictwa. Pompes JAPY to JAKOŚĆ - SKUTECZNOŚĆ - TRWAŁOŚĆ

 2. SIMONI SRL

  Włochy

  Simoni s.r.l. produkuje szczotki od 1830 r. Przedsiębiorstwo specjalizuje się z projektowaniu i realizacji szczotek technicznych przemysłowych wg planu lub na zamówienie. Firma Simoni wyróżnia się dużą zdolnością dostosowywania się do specyficznych wymagań klientów oraz opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań. Szczotki przemysłowe są używane do wielu różnorodnych czynności mechanicznych i stosowane w licznych branżach produkcyjnych.

 3. ARSILAC

  Francja

 4. LABO'T COSMETIQUES

  Francja

 5. SAREM COSMETICS GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EKATO SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Od mieszania i homogenizowania cieczy po substancji bardzo lepkich (UNIMIX) po mieszanie i suszenie ciał stałych (SOLIDMIX): systemy obróbki próżniowej od EKATO SYSTEMS obejmują szeroki zakres zastosowań. Zespoły doświadczonych specjalistów wykorzystują swoją wiedzę w zakresie innowacyjnych rozwiązań do najbardziej wymagających zadań inżynierii procesowej. Jako jeden z wiodących na świecie producentów urządzeń do procesów próżniowych w skali laboratoryjnej, pilotowej i produkcyjnej, EKATO SYSTEMS oferuje kompleksowe rozwiązania dla całego cyklu urządzeń: Od inżynierii poprzez próby techniczne, rozruch, konserwację i naprawy. Niezależnie od tego, czy są to instalacje z pojedynczym systemem, czy pod klucz, zgodne z wymogami GMP włącznie z rozwojem pełnej automatyzacji – systemy EKATO są nieustannie rozwijane. Centrum techniczne EKATO SYSTEMS w Schopfheim oferuje idealne warunki do eksperymentów zwiększających skalę, a także do opracowywania procesów i optymalizacji bieżących procesów produkcyjnych.

 2. N&K COSMETICS DEVELOPMENTS LTD

  Bułgaria

  N&K COSMETICS DEVELOPMENTS LTD jest producentem marek własnych z prawie 20-letnim doświadczeniem w opracowywaniu i produkcji kosmetyków kolorowych. Naszą działalność rozwijamy w oparciu o najwyższe standardy jakości - ISO 22716 GMP poświadczone przez SGS. Jesteśmy również członkiem standardu zgodności społecznej SEDEX. Posiadamy ponad 20 kategorii produktów z setkami opracowanych receptur i tysiącami kolorów. Nasz zespół badawczo-rozwojowy jest w stanie opracować na zamówienie również produkty niestandardowe o możliwej najwyższej jakości. Struktura naszych zakładów składa się z zespołu fabryk o łącznej powierzchni 10000 m² przeznaczonej dla produkcji i magazynowania. Fabryka kosmetyków do makijażu zajmuje powierzchnię 2440 m². Produkcja odbywa się w ścisłej zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów, personelu i środowiska. W tym dziale znajdują się laboratoria badawczo-rozwojowe i kontroli jakości. Fabryka lakierów do paznokci to doskonale wyposażona jednostka, zbudowana specjalnie na potrzeby produkcji lakierów do paznokci. Zajmuje powierzchnię 2500 m², na której odbywa się produkcja łańcuchowa, napełnianie i pakowanie. Dobrze wyszkoleni pracownicy i wydajny sprzęt zapewniają szybki, elastyczny i płynnie kontrolowany proces produkcyjny. Zakład drukarski jest dobrze wyposażony w maszyny do sitodruku i tłoczenia na gorąco. Jednostka ta jest przystosowana do obsługi procesu dekoracji wszystkich rodzajów wyrobów gotowych w najszybszy i najbardziej precyzyjny sposób. N&K Cosmetics Developments LTD to najlepsze kompleksowe rozwiązanie dla Twojej marki.

 3. MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE

  Włochy

  Firma Marco Mora dostarcza używane wirówki przemysłowe po całkowitym przeglądzie i posiadające gwarancję, jak dla nowych maszyn. Wirówki i oddzielacze przemysłowe o różnych zdolnościach produkcyjnych i przeznaczone do różnych zastosowań w przedsiębiorstwach na całym świecie. Klienci używający maszyn Marco Mora pochodzą z różnych branż: mleczarsko-serowarskiej, spożywczej i konserwowej, winiarskiej, napojów owocowych, olejów mineralnych, paliwowej, produktów kosmetycznych i farmaceutycznych.

 4. K-FORM MEDICAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. DMC SRLS

  Włochy

 1. ARSANMAK MAKINA

  Turcja

 2. COLORDISPLAY, S.L.

  Hiszpania

 1. JAPPO PRAXISEINRICHTUNGEN SIEGFRIED WÖLFLE E.K.

  Niemcy

 2. CORTEX TECHNOLOGY APS

  Dania

 3. BIOTIPO BRAZIL COSMETICS

  Brazylia

 4. BNK MACHINE

  Turcja

 5. BIOLAVANDA SRL

  Rumunia

 6. TREEMAK MAKINE SANAYI

  Turcja

 7. KALIX

  Francja

 8. IMPAC ENGINEERING LTD.

  Izrael

 1. COSMOPROVIDER - UNIPESSOAL, LDA.

  Portugalia

 2. GRAN VELADA

  Hiszpania

 3. BRENNENSTUHL MEDIZINTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. SYMEX GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. SMILIGHT ZAHNAUFHELLUNGEN

  Niemcy

 6. KF-COSMETIC E.K.

  Niemcy

 7. WECKERLE MACHINES

  Niemcy

 8. ENVASES COSMÉTICA

  Hiszpania

 9. HET VEER

  Belgia

 10. TOURNAIRE SA

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3782 przedsiębiorstwa