• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. POMPES JAPY

  Francja

  Verified by europages badge

  Producent pomp ręcznych półrotacyjnych do przesyłania oleju opałowego, oleju, rozpuszczalników i wody od 1850 roku, pompes JAPY służy Ci swoją ekspertyzą i wiedzą w określaniu Twoich potrzeb w zakresie przesyłania cieczy, w tym w atmosferze wybuchowej (dyrektywa ATEX). Pompes JAPY oferuje kompletną gamę pomp i dodatków celem znalezienia najlepszego rozwiązania Twoich problemów z przesyłaniem cieczy, żrących, lepkich, czy też łatwopalnych: Pompy pneumatyczne- Pompy elektryczne- Pompy hydrauliczne- Pompy do AD Blue-Pompy podnośnikowe-Motopompy-Zestawy zasysające-Filtracja-Węże-Liczniki ATEX- Nawijarki-Skrzynki rozdzielcze-Pistolety-Dozowniki-Kanistry- Złączki...Branże: Energetyczna - Morska - Rolnospożywcza - Chemia - Marynarka. Pompes JAPY oferuje ponadto zestawy wyposażone w pompy elektryczne i ręczne, ppzwalające wyjść naprzeciw potrzebom samozasysania i ratownictwa. Pompes JAPY to JAKOŚĆ - SKUTECZNOŚĆ - TRWAŁOŚĆ

 2. MH MULTIPACK SDN BHD

  Malezja

  Verified by europages badge

  MH MULTIPACK SDN BHD to dynamiczna i innowacyjna firma, której celem jest zrewolucjonizowanie dostępu Malezyjczyków do usług opieki zdrowotnej. Jako wiodący dostawca mobilnej opieki zdrowotnej w Malezji zapewniamy usługi medyczne bezpośrednio u drzwi osób fizycznych, dzięki czemu wysokiej jakości opieka medyczna jest łatwo dostępna i dogodna. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię i kompetencje zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia, aby świadczyć szeroki zakres usług, w tym konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, podawanie leków i programy badań przesiewowych. Misją MH MULTIPACK SDN BHD jest wypełnianie luki między tradycyjnymi systemami opieki zdrowotnej a wymaganiamy współczesnego stylu życia. Wykorzystując platformy cyfrowe i aplikacje mobilne, stworzyliśmy bezproblemowy i przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwiający pacjentom dostęp do usług opieki zdrowotnej w dogodny dla nich sposób. Niezależnie od tego, czy jest to zapracowany profesjonalista poszukujący natychmiastowej pomocy medycznej, czy też senior wymagający regularnych badań kontrolnych, zapewniamy opiekę zdrowotną na wyciągnięcie ręki. Kładziemy duży nacisk na zachowanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie usługi opieki zdrowotnej są świadczone przez licencjonowanych lekarzy i podlegają rygorystycznym środkom kontroli jakości, aby zapewnić trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Firma przestrzega również ścisłych protokołów dotyczących zarządzania lekami i przestrzega najwyższych standardów etycznych, stawiając na pierwszym miejscu prywatność i poufność danych dotyczących pacjentów. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. LABO'T COSMETIQUES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LABO'T COSMETIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Manufacturer of cosmetics, pudełka na produkty kosmetyczne, Wyroby kosmetyczne, i laboratorium środków kosmetycznych. Ma siedzibę w Vaud'herland, Francja.

 4. SIMONI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SIMONI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Kombajny rolnicze, Szczotki, miotły i pędzle, SZCZOTKI ścierne, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, szczotki według wzoru, Kombajny rolnicze, szczotki stalowe, i Szczotki, miotły i pędzle. Ma siedzibę w Zola Predosa, Włochy.

 5. SAREM COSMETICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAREM COSMETICS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EKATO SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Od mieszania i homogenizowania cieczy po substancji bardzo lepkich (UNIMIX) po mieszanie i suszenie ciał stałych (SOLIDMIX): systemy obróbki próżniowej od EKATO SYSTEMS obejmują szeroki zakres zastosowań. Zespoły doświadczonych specjalistów wykorzystują swoją wiedzę w zakresie innowacyjnych rozwiązań do najbardziej wymagających zadań inżynierii procesowej. Jako jeden z wiodących na świecie producentów urządzeń do procesów próżniowych w skali laboratoryjnej, pilotowej i produkcyjnej, EKATO SYSTEMS oferuje kompleksowe rozwiązania dla całego cyklu urządzeń: Od inżynierii poprzez próby techniczne, rozruch, konserwację i naprawy. Niezależnie od tego, czy są to instalacje z pojedynczym systemem, czy pod klucz, zgodne z wymogami GMP włącznie z rozwojem pełnej automatyzacji – systemy EKATO są nieustannie rozwijane. Centrum techniczne EKATO SYSTEMS w Schopfheim oferuje idealne warunki do eksperymentów zwiększających skalę, a także do opracowywania procesów i optymalizacji bieżących procesów produkcyjnych.

 2. N&K COSMETICS DEVELOPMENTS LTD

  Bułgaria

  N&K COSMETICS DEVELOPMENTS LTD jest producentem marek własnych z prawie 20-letnim doświadczeniem w opracowywaniu i produkcji kosmetyków kolorowych. Naszą działalność rozwijamy w oparciu o najwyższe standardy jakości - ISO 22716 GMP poświadczone przez SGS. Jesteśmy również członkiem standardu zgodności społecznej SEDEX. Posiadamy ponad 20 kategorii produktów z setkami opracowanych receptur i tysiącami kolorów. Nasz zespół badawczo-rozwojowy jest w stanie opracować na zamówienie również produkty niestandardowe o możliwej najwyższej jakości. Struktura naszych zakładów składa się z zespołu fabryk o łącznej powierzchni 10000 m² przeznaczonej dla produkcji i magazynowania. Fabryka kosmetyków do makijażu zajmuje powierzchnię 2440 m². Produkcja odbywa się w ścisłej zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów, personelu i środowiska. W tym dziale znajdują się laboratoria badawczo-rozwojowe i kontroli jakości. Fabryka lakierów do paznokci to doskonale wyposażona jednostka, zbudowana specjalnie na potrzeby produkcji lakierów do paznokci. Zajmuje powierzchnię 2500 m², na której odbywa się produkcja łańcuchowa, napełnianie i pakowanie. Dobrze wyszkoleni pracownicy i wydajny sprzęt zapewniają szybki, elastyczny i płynnie kontrolowany proces produkcyjny. Zakład drukarski jest dobrze wyposażony w maszyny do sitodruku i tłoczenia na gorąco. Jednostka ta jest przystosowana do obsługi procesu dekoracji wszystkich rodzajów wyrobów gotowych w najszybszy i najbardziej precyzyjny sposób. N&K Cosmetics Developments LTD to najlepsze kompleksowe rozwiązanie dla Twojej marki.

 3. MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE

  Włochy

  Firma Marco Mora dostarcza używane wirówki przemysłowe po całkowitym przeglądzie i posiadające gwarancję, jak dla nowych maszyn. Wirówki i oddzielacze przemysłowe o różnych zdolnościach produkcyjnych i przeznaczone do różnych zastosowań w przedsiębiorstwach na całym świecie. Klienci używający maszyn Marco Mora pochodzą z różnych branż: mleczarsko-serowarskiej, spożywczej i konserwowej, winiarskiej, napojów owocowych, olejów mineralnych, paliwowej, produktów kosmetycznych i farmaceutycznych.

 4. MROTEX

  Polska

  Witamy na stronie firmy Mrotex, producenta kostiumów "Bodysuit" oraz oficjalnego dystrybutora urządzenia ICOONE®.Posiadamy w ofercie również odzież jednorazową, akcesoria do urządzeń masażu podciśnieniowego, jak i wyposażenie do salonów piękności.Firma istnieje na rynku od 1988 roku. Posiadamy ogromne, światowe doświadczenie w sprzedaży naszych produktów i usług.

 5. K-FORM MEDICAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma K-FORM MEDICAL GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 1. DMC SRLS

  Włochy

  Firma DMC SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach napełniarki kosmetyków, maszyny do pakowania w tubki, i mieszacze przemysłowe. Ma siedzibę w Corbola, Włochy.

 2. ARSANMAK MAKINA

  Turcja

  Firma ARSANMAK MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, maszyny do produktów rolno-spożywczych, rozlewarki do detergentów, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, i packaging machines for chemical products. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. DEZINTEGRATOR CO

  Bułgaria

  Firma DEZINTEGRATOR CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, i urządzenia dla branży farmaceutycznej. Ma siedzibę w Stara Zagora, Bułgaria.

 2. REMU S.R.L.

  Włochy

  Firma REMU S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe, Petrochemia - instalacje i urządzenia, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, i Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Manoppello, Włochy.

 3. JAPPO PRAXISEINRICHTUNGEN SIEGFRIED WÖLFLE E.K.

  Niemcy

  Firma JAPPO PRAXISEINRICHTUNGEN SIEGFRIED WÖLFLE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zell, Niemcy.

 4. COLORDISPLAY, S.L.

  Hiszpania

  Firma COLORDISPLAY, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Castellbisbal, Hiszpania.

 5. CORTEX TECHNOLOGY APS

  Dania

  Firma CORTEX TECHNOLOGY APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hadsund, Dania.

 6. BIOTIPO BRAZIL COSMETICS

  Brazylia

  Firma BIOTIPO BRAZIL COSMETICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Belo Horizonte, Brazylia.

 7. BNK MACHINE

  Turcja

  Firma BNK MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kruszarki, ekstraktory dla przemysłu kosmetycznego, i prasy do wyrobu roślinnych tłuszczów spożywczych. Ma siedzibę w Elmadag, Turcja.

 8. BIOLAVANDA SRL

  Rumunia

  Firma BIOLAVANDA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Olejki eteryczne i rezynoidy, Higiena osobista, środki toaletowe, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Olejki eteryczne i rezynoidy, Higiena osobista, środki toaletowe, i Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Delureni, Rumunia.

 1. TREEMAK MAKINE SANAYI

  Turcja

  Firma TREEMAK MAKINE SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. WECKERLE MACHINES

  Niemcy

  Firma WECKERLE MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, i produkty nowatorskie. Ma siedzibę w Weilheim, Niemcy.

 3. DECA ENGINEERING

  Włochy

  Firma DECA ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Vaiano Cremasco, Włochy.

 4. LUMENIS - AESTHETIC LASER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LUMENIS - AESTHETIC LASER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Elstree Borehamwood, Zjednoczone Królestwo.

 5. COMAQUISA

  Hiszpania

  Firma COMAQUISA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach labellers for self-adhesive labels, pakowarka w celofan, i planetarne. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. DIBI SRL

  Włochy

  Firma DIBI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Osnago, Włochy.

 7. GRAN VELADA

  Hiszpania

  Firma GRAN VELADA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Magallon, Hiszpania.

 8. DERMCONTROL

  Hiszpania

  Firma DERMCONTROL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Granada, Hiszpania.

 9. KALIX

  Francja

  Firma KALIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, maskara, i Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Courcouronnes, Francja.

 10. SMILIGHT ZAHNAUFHELLUNGEN

  Niemcy

  Firma SMILIGHT ZAHNAUFHELLUNGEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Niederalteich, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3786 Przedsiębiorstwa