• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. POMPES JAPY

  Francja

  Verified by europages badge

  Producent pomp ręcznych półrotacyjnych do przesyłania oleju opałowego, oleju, rozpuszczalników i wody od 1850 roku, pompes JAPY służy Ci swoją ekspertyzą i wiedzą w określaniu Twoich potrzeb w zakresie przesyłania cieczy, w tym w atmosferze wybuchowej (dyrektywa ATEX). Pompes JAPY oferuje kompletną gamę pomp i dodatków celem znalezienia najlepszego rozwiązania Twoich problemów z przesyłaniem cieczy, żrących, lepkich, czy też łatwopalnych: Pompy pneumatyczne- Pompy elektryczne- Pompy hydrauliczne- Pompy do AD Blue-Pompy podnośnikowe-Motopompy-Zestawy zasysające-Filtracja-Węże-Liczniki ATEX- Nawijarki-Skrzynki rozdzielcze-Pistolety-Dozowniki-Kanistry- Złączki...Branże: Energetyczna - Morska - Rolnospożywcza - Chemia - Marynarka. Pompes JAPY oferuje ponadto zestawy wyposażone w pompy elektryczne i ręczne, ppzwalające wyjść naprzeciw potrzebom samozasysania i ratownictwa. Pompes JAPY to JAKOŚĆ - SKUTECZNOŚĆ - TRWAŁOŚĆ

 2. N&K COSMETICS DEVELOPMENTS LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  N&K COSMETICS DEVELOPMENTS LTD jest producentem marek własnych z prawie 20-letnim doświadczeniem w opracowywaniu i produkcji kosmetyków kolorowych. Naszą działalność rozwijamy w oparciu o najwyższe standardy jakości - ISO 22716 GMP przez SGS. Jesteśmy również członkiem standardu zgodności społecznej SEDEX. Posiadamy ponad 20 kategorii produktów z setkami opracowanych receptur i tysiącami kolorów. Nasz zespół badawczo-rozwojowy jest w stanie opracować na zamówienie również produkty niestandardowe o najwyższej możliwej jakości. Na nasze instalacje składają się zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni produkcyjnej i magazynowej 10000 m². Fabryka kosmetyków do makijażu zajmuje powierzchnię 2440 m². Produkcja odbywa się w ścisłej zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów, personelu i środowiska. W tym dziale znajdują się laboratoria badawczo-rozwojowe i kontroli jakości. Fabryka lakierów do paznokci to doskonale wyposażona jednostka, zbudowana specjalnie na potrzeby produkcji lakierów do paznokci. Zajmuje powierzchnię 2500 m², na której odbywa się łańcuchowa produkcja, napełnianie i pakowanie. Dobrze wyszkoleni pracownicy i wydajny sprzęt zapewniają szybki, elastyczny i płynnie kontrolowany proces produkcyjny. Zakład drukarski jest dobrze wyposażony w maszyny do sitodruku i tłoczenia na gorąco. Jednostka ta jest przystosowana do obsługi procesu dekoracji wszystkich rodzajów wyrobów gotowych w najszybszy i najbardziej precyzyjny sposób. N&K Cosmetics Developments LTD to najlepsze kompleksowe rozwiązanie dla Twojej marki.

 3. EACTECH®

  Portugalia

  Verified by europages badge

  EACTECH jest Twoim partnerem technologicznym w branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Tworzymy rozwiązania zintegrowane i "pod klucz", dopasowane do potrzeb teraźniejszości i wyzwań przyszłości. Firma (wcześniej znana jako Esteves Alves & Carvalho) została założona w 2000 roku w Barcelos, portugalskim centrum doskonałości tekstylnej. Od tego czasu firma zajmuje się importem, eksportem, specjalnymi rozwiązaniami, a także dostawą urządzeń dla branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Od 2019 roku ma również siedzibę w Hiszpanii. Od 22 lat przekształcamy i unowocześniamy park maszynowy przemysłu w kraju, a od 5 lat także za granicą. Pomagamy firmom i menedżerom w osiąganiu maksymalnej produktywności. Aby iść w parze z naszym dynamicznym rozwojem, jesteśmy w trakcie budowy nowych obiektów, nowej strony internetowej i nowego centrum logistycznego, które jest już gotowe i dysponuje dużą ilością zapasów, co pozwoli nam szybciej reagować na potrzeby naszych partnerów. Dzięki obszernej liście referencji na rynku krajowym i międzynarodowym, EACTECH jest dumna z bycią jedną z najbardziej szanowanych obecnie firm dostarczających urządzenia przemysłowe w swoich segmentach w Portugalii i Hiszpanii. Znajdź najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla sektora tekstylnego, spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego, a od niedawna także ultra nowoczesny sprzęt w dziedzinie reklam LED. Autentyczność. Doskonałość. Kreatywność. Technologia. HIGH-TECHING THE FUTURE

 4. LIBO COSMETICS CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Verified by europages badge

  Libo Cosmetics Co., Ltd jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji opakowań kosmetyków do opakowań kompaktowych, pomadek do ust, pojemników na tusze do rzęs, pojemników na błyszczyki i wielu innych. Oferujemy znanym markom wysokiej jakości rozwiązania w zakresie opakowań do kosmetyków oraz światowej klasy usług projektowych, aby pomóc im wyróżnić się na rynku. W najnowocześniejszych obiektach i biurach na całym świecie, zlokalizowanych w Chinach, na Tajwanie i w USA, które zajmują ponad 40 000 metrów kwadratowych, zatrudniamy ponad 500 profesjonalistów.

 5. SIMONI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Simoni s.r.l. produkuje szczotki od 1830 r. Przedsiębiorstwo specjalizuje się z projektowaniu i realizacji szczotek technicznych przemysłowych wg planu lub na zamówienie. Firma Simoni wyróżnia się dużą zdolnością dostosowywania się do specyficznych wymagań klientów oraz opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań. Szczotki przemysłowe są używane do wielu różnorodnych czynności mechanicznych i stosowane w licznych branżach produkcyjnych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LABO'T COSMETIQUES

  Francja

  Verified by europages badge
 2. SAREM COSMETICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. EKATO SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Od mieszania i homogenizowania cieczy po substancji bardzo lepkich (UNIMIX) po mieszanie i suszenie ciał stałych (SOLIDMIX): systemy obróbki próżniowej od EKATO SYSTEMS obejmują szeroki zakres zastosowań. Zespoły doświadczonych specjalistów wykorzystują swoją wiedzę w zakresie innowacyjnych rozwiązań do najbardziej wymagających zadań inżynierii procesowej. Jako jeden z wiodących na świecie producentów urządzeń do procesów próżniowych w skali laboratoryjnej, pilotowej i produkcyjnej, EKATO SYSTEMS oferuje kompleksowe rozwiązania dla całego cyklu urządzeń: Od inżynierii poprzez próby techniczne, rozruch, konserwację i naprawy. Niezależnie od tego, czy są to instalacje z pojedynczym systemem, czy pod klucz, zgodne z wymogami GMP włącznie z rozwojem pełnej automatyzacji – systemy EKATO są nieustannie rozwijane. Centrum techniczne EKATO SYSTEMS w Schopfheim oferuje idealne warunki do eksperymentów zwiększających skalę, a także do opracowywania procesów i optymalizacji bieżących procesów produkcyjnych.

 4. MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE

  Włochy

  Firma Marco Mora dostarcza używane wirówki przemysłowe po całkowitym przeglądzie i posiadające gwarancję, jak dla nowych maszyn. Wirówki i oddzielacze przemysłowe o różnych zdolnościach produkcyjnych i przeznaczone do różnych zastosowań w przedsiębiorstwach na całym świecie. Klienci używający maszyn Marco Mora pochodzą z różnych branż: mleczarsko-serowarskiej, spożywczej i konserwowej, winiarskiej, napojów owocowych, olejów mineralnych, paliwowej, produktów kosmetycznych i farmaceutycznych.

 5. K-FORM MEDICAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. DMC SRLS

  Włochy

 2. ARSANMAK MAKINA

  Turcja

 3. JAPPO PRAXISEINRICHTUNGEN SIEGFRIED WÖLFLE E.K.

  Niemcy

 4. COLORDISPLAY, S.L.

  Hiszpania

 5. BIOTIPO BRAZIL COSMETICS

  Brazylia

 6. CORTEX TECHNOLOGY APS

  Dania

 7. BNK MACHINE

  Turcja

 8. BIOLAVANDA SRL

  Rumunia

 9. TREEMAK MAKINE SANAYI

  Turcja

 10. BRENNENSTUHL MEDIZINTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. TOURNAIRE SA

  Francja

 2. KALIX

  Francja

 3. COSMOPROVIDER - UNIPESSOAL, LDA.

  Portugalia

 4. RITEC

  Francja

 5. BAHIA NAILS

  Francja

 6. IMPAC ENGINEERING LTD.

  Izrael

 7. HET VEER

  Belgia

 8. GRAN VELADA

  Hiszpania

 9. WECKERLE MACHINES

  Niemcy

 10. KANSAN MACHINERY CO. INC.

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

4041 przedsiębiorstwa