• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • leki

Wyniki dla

Leki - Import eksport

 1. PHARMATURCA PHARMACEUTICAL WAREHOUSE EXPORTER LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Pharmaturca jest autoryzowaną hurtownią farmaceutyczną do eksportu z Turcji/Stambułu. Jesteśmy największą firmą eksportową zarejestrowaną przez Ministerstwo Zdrowia w Turcji w roku 2004. Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt medyczny i leki, zapewniając szeroki wybór i usługi posprzedażne po przystępnych cenach. Nasza firma, z siedzibą w Stambule, dostarcza produkty farmaceutyczne, prowadzi równoległy eksport produktów ochrony zdrowia dla hurtowni, aptek międzynarodowych, szpitali, organizacji humanitarnych działających w krajach Trzeciego Świata, rządowych organizacji medycznych i prywatnych instytucji. Zapewniamy ponad 7 000 leków wydawanych na receptę, szczepionek i produktów OTC, sprzętu medycznego i różnych usług z dziedziny farmaceutyki, prowadząc działalność na całym świecie. Leki generyczne Rx, Markowe leki Rx, Zastrzyki, zaopatrzenie medyczne/chirurgiczne, OTC (leki dostępne bez recepty), praktyki opieki zdrowotnej, Krytyczne niedobory leków, Pozycje zaległych zamówień szpitalnych, Apteki, szpitale, Kliniki, Zaawansowane leczenie ran, Ostomia, Szczepionki, Urologiczne. Obsługujemy zarówno duże projekty farmaceutyczne, jak i handel detaliczny, dostosowując się do potrzeb klientów. Jesteśmy jedyną turecką firmą posiadającą certyfikat "Pharmacychecker". Mamy wielu klientów w krajach UE, Azji, Ameryki Południowej i Środkowej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Południowej i Północnej i nie tylko, pracujemy w ponad 85 krajach na całym świecie.

  Witryna www Open In New icon
 2. ATLANTIQUE REPARTITION

  Francja

  Verified by europages badge

  ATLANTIQUE RÉPARTITION, Wasz pobliski, niezależny, regionalny dystrybutor hurtowy. Partner blisko Was, zespół wsłuchujący się w Wasze codzienne potrzeby. Naszym mottem jest nieustanne doskonalenie: jesteśmy, by przekształcić Wasze problemy w rozwiązania. ZAOPATRZENIE: wszystkie nasze zamówienia są składane codziennie w 120 największych laboratoriach. Wybieramy je w zależności od Waszych potrzeb jako, że to Wy jesteście naszym priorytetem. ZARZĄDZANIE ZAPASAMI: poziom zapasów jest codziennie aktualizowany i poddawany sortowaniu. Kolumny i szeregi pozwalają na identyfikację i ponumerowanie każdego miejsca przechowywania. Podchodzimy z największą starannością do zarządzania naszymi zapasami, gdyż to one stanowią o Waszych jutrzejszych obrotach. PRZYGOTOWYWANIE ZAMÓWIEŃ: wszystkie zamówienia są przygotowywane ręcznie. Produkty są starannie układane w skrzyniach, by zapewnić Wam komfort. Thomas, odpowiedzialny farmaceuta, kontroluje je osobiście jedna po drugiej. DYSTRYBUCJA: nasze dostawy są realizowane raz do dwóch razy dziennie przez Morgane lub Ludivine. Zobaczycie ich uśmiech nawet pod maseczką. SAV (obsługa posprzedażowa): w związku z tym, że nie jesteście zwykłymi “klientami”, lecz “partnerami”, z którymi rozwijamy przedsiębiorstwo, obsługa posprzedażowa jest fundamentem naszej filozofii. Wasze zwroty są źródłem naszego doskonalenia, a Wasza satysfakcja jest naszą najpiękniejszą nagrodą. Nie wahajcie się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. AKVION, JSC

  Rosja

  Verified by europages badge

  My, Grupa VTF-AKVION, jesteśmy jednym z wiodących producentów farmaceutycznych naturalnych i unikalnych produktów dla zdrowego stylu życia. Dziś w portfolio spółek Grupy znajduje się około 300 pozycji: wyroby medyczne, suplementy diety, kosmetyki. Kierunki - marka własna i marka handlowa. Produkty posiadają patenty na kompozycje i wzory przemysłowe, zastrzeżone znaki towarowe. Ponadto wszyscy nasi dostawcy surowców przechodzą proces certyfikacji procesu produkcji substancji. Na wszystkie składniki roślinne posiadamy paszporty jakości, które zawierają potwierdzenie ilości substancji aktywnej. Kooperujemy z partnerami na całym świecie w następujących formach współpracy: Produkty markowe; Produkcja pod marką klienta; Produkcja kontraktowa. Proces produkcji i system zarządzania w naszej firmie potwierdzają międzynarodowe certyfikaty ISO 22000: 2005; GMP-0065-000310/18.

  Witryna www Open In New icon
 4. DR. A. & L. SCHMIDGALL GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Schmidgall GmbH & Co KG oferuje kompleksowe wsparcie austriackich aptek przez wysoko wykwalifikowany zespół pracowników biurowych i terenowych. Jesteśmy w doskonałym kontakcie z hurtowniami farmaceutycznymi i mamy wieloletnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży oraz w szkoleniu przedstawicieli silnych marek własnych i sprzedażowych. Dzięki mocnym stronom naszej działalności jesteśmy w stanie optymalnie zrealizować Twoje indywidualne wymagania i zaoferować kompleksowy pakiet, aby wspierać rozwój Twojej firmy. Nasz zakres usług obejmuje usługi sprzedażowe, a w razie potrzeby marketingowe, a także pełną obsługę logistyczną i fakturowanie. Oferujemy dalsze usługi sprzedażowe i marketingowe w postaci obsługi stoisk i przezentacji na targach i kongresach, a także w obszarze mediów społecznościowych oraz organizacji eventów. Stałe utrzymanie asortymentu i ciągły rozwój firmy są dla nas szczególnie ważne. Jesteśmy zespołem wnoszącym wiele motywacji i pasji w naszą działalność. Z zaangażowaniem i profesjonalizmem idziemy naprzód, dzięki czemu zapewniamy satysfakcję naszym partnerom. Od 2020 roku jesteśmy częścią Verfora AG, spółki Grupy Galenica z siedzibą w Bernie, która od ponad 70 lat odnosi sukcesy na szwajcarskim rynku opieki zdrowotnej. Nasz asortyment obejmuje następujące portfolio produktów: leki dostępne bez recepty, suplementy diety, żywność dietetyczna, kosmetyki i produkty medyczne.

  Witryna www Open In New icon
 5. PIPELINEPHARMA

  Litwa

  Verified by europages badge

  Pipelinepharma.com jest farmaceutyczną platformą handlową B2B łączącą producentów leków z kupującymi na całym świecie. Dla kupujących ─ dystrybutorów na platformie, organizatorów sprzedaży i marketingu, firm pozyskujących licencje, sieci aptek, hurtowni ─ przyspieszenie budowania rurociągów produktowych poprzez łączenie ich bezpośrednio z wykwalifikowanymi producentami na świecie. Dla sprzedających na platformie ─ właścicieli dokumentacji CTD, producentów leków, firm udzielających licencji ─ pomoc w znalezieniu nabywców, finalizowaniu transakcji, podpisywaniu umów handlowych i znaczne skrócenie czasu wprowadzania na rynek. Pomagamy dostawcom leków zwiększyć ich dostęp do rynku poprzez łączenie ich z 10.000+ wykwalifikowanymi, o dużym potencjale nabywcami z 127 krajów. Znajdująca się na terenie UE, Pipelinepharma.com jest jedyną europejską farmaceutyczną platformą handlową B2B gotowych preparatów w dawkach, opatrzonych sprawdzoną, zaktualizowaną dokumentacją. Platforma handlowa posiada katalog z ponad 85.000 dokumentacjami CTD gotowych preparatów w dawkach od 1.800 producentów GMP. Jako jeden z największych ekspertów wyspecjalizowanych w globalnych bazach danych leków, Pipelinepharma.com jest najlepszym wyborem odnośnie zróżnicowanego źródła zaopatrzenia, uzyskania trudno osiągalnych leków generycznych i biopodobnych. Urządzenia medyczne i nutraceutyki będą dostępne na platformie w 2022 roku. Zespół 30+ Pipelinepharma.com oddaje do dyspozycji swoje bogate doświadczenie w europejskiej sprzedaży produktów farmaceutycznych ekspertom z zakresu rozwoju firm farmaceutycznych, przedstawicielom handlowym i konsultantom.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRENKER

  Belgia

  Verified by europages badge

  Laboratoires Pharmaceutiques Trenker, firma rodzinna, którą założył w 1933 roku Rodolphe Henri Trenker, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości leki, suplementy diety i artykuły medyczne spełniające najbardziej rygorystyczne europejskie normy produkcyjne. Stawiamy pracowników służby zdrowia i pacjentów w centrum naszych priorytetów, zobowiązując się codziennie do przyczyniania się do poprawy jakości życia i zdrowia nas wszystkich. Jesteśmy obecni na każdym etapie produkcji. Od stworzenia produktu na papierze po opakowanie gotowego produktu, scentralizowaliśmy wszystkie etapy wytwarzania produktów w naszym nowym zakładzie w Nivelles. Obecna aktualnie w około piętnastu krajach firma Laboratoires Pharmaceutiques Trenker stawia sobie za cel stanie się punktem odniesienia pod względem ciągłego rozwoju innowacyjnych rozwiązań. Trenker stale poszukuje nowych partnerów. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

  Witryna www Open In New icon
 2. PERKINELMER

  Francja

  Verified by europages badge
 3. INTERSURGICAL S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. SILIRIS GMBH

  Niemcy

  Założona w 2009 roku firma Siliris GmbH stała się jednym z wiodących dostawców farmaceutyków i produktów farmaceutycznych wszelkiego rodzaju, a także małego i dużego sprzętu i urządzeń medycznych. Ze względu na bardzo dobry stosunek cena-jakość, z którego mogą skorzystać również Państwo, a także dzięki naszemu zaangażowaniu jesteśmy cenieni na międzynarodowym rynku sprzedaży hurtowej wyrobów farmaceutycznych. Klient jest w centrum naszych starań. Celem i miarą naszej działalności handlowej jest jak najlepsza realizacja życzeń i potrzeb naszych klientów, a ich spełnienie warunkuje sukces naszej firmy. Wartość dodana naszej sprzedaży hurtowej leży w doskonałej obsłudze i doradztwie. W szczególności osobisty kontakt z naszymi klientami pomaga nam dokładnie poznać ich życzenia i zbudować partnerstwo oparte na wzajemnym zaufaniu i niezawodności, a sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem. Nasz wielojęzyczny zespół doradzi Państwu w języku niemieckim, angielskim i rosyjskim.

 5. USŁUGI TRANSPORTOWE ZBIGNIEW MICHALAK

  Polska

  Blisko dwudziestoletnie doświadczenie kadry w międzynarodowym transporcie chłodniczym pozwoliło nam na stworzenie własnej, rodzinnej, profesjonalnej firmy świadczącej usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi w zakresie chłodniczego, cało-pojazdowego transportu drogowego na terenie całej Unii Europejskiej. Spełniamy niezbędne wymogi, posiadamy wymagane pozwolenia, licencje i certyfikaty. Posiadamy ubezpieczenie OCP w ruchu międzynarodowym i krajowym, w zakres którego wchodzi przewóz towarów łatwo-psujących się, leków, alkoholu oraz wyrobów tytoniowych, świeżych jak i mrożonych owoców i warzyw oraz pochodnych jak również mięsa, artykułów przemysłowych w tym chemii gospodarczej i kosmetyków oraz elektroniki, artykułów gospodarstwa domowego, RTV. Posiadamy tabor certyfikowany najwyższą klasą Euro 6 i wysokiej jakości chłodnie o podwyższonej przestrzeni ładunkowej z agregatami chłodniczym Carrier Maxima pozwalające przewozić ładunki na całej trasie w temperaturze kontrolowanej. Podstawą naszych kontaktów z klientem jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuciem na indywidualne potrzeby klienta. Usługi przez nas świadczone ku zadowoleniu klienta są wykonywane terminowo i bez zastrzeżeń z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu pracujemy na bardzo dobrą opinię pozwalającą polecać nas jako sprawdzonego, zaufanego Partnera..

 1. ZAPALENIESTAWOW.EU

  Polska

  Pomożemy Ci w zaleczeni artrozy! Znaczna część społeczeństwa, która zmaga się z zwyrodnieniem stawu łokciowego, podkreśla fakt, iż schorzenie te jest wyjątkowo męczące w życiu codziennym. Dla każdego z tego typu bólami polecamy najlepszy medykament - Hyalutidin HC - lek będący świetnym uzupełnieniem kompletnej diety, zawierający kompleksu kwasu hialuronowego i chondroityny wytwarzany jest w całości z minerałów naturalnego pochodzenia.Jakie części ciała są narażone na zwyrodnienie stawówStawy kręgosłupa - Kręgosłup stanowi centralną oś ciała, pełniący funkcję podporową. Jest typem elastycznego i bardzo mocnego "pancerza", dbającego o delikatne struktury nerwowe przed zniszczeniem. Kręgosłup stworzony jest z 33-34 nieparzystych, symetrycznie zbudowanych kręgów. Wydziela się część szyjną, piersiową, lędźwiową i krzyżowo-guziczną kręgosłupa.

 2. APTEKA MODERNA

  Polska

  Apteka Moderna to apteka internetowa, której ofertę tworzą leki, suplementy diety, wyroby medyczne, a także dermokosmetyki. Asortyment obejmuje również zdrową żywność, w tym różnego rodzaju zioła, miody, oleje, soki, herbaty i mieszanki ziołowe, których asortyment nieustannie się poszerza. Istotną grupą docelową są także kobiety w ciąży oraz mamy, które w aptece internetowej Moderna znajdą m.in. mleko zastępcze, artykuły niezbędne do pielęgnacji dzieci oraz dermokosmetyki, również do skóry wrażliwej i problematycznej. Osobną kategorią są witaminy dla mam oraz kobiet w ciąży, które najlepiej stosować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego lub farmaceuty, bowiem także ich przedawkowanie może być niebezpieczne. Apteka internetowa Moderna to dodatkowo preparaty przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe, a także pomagające w walce z objawami przeziębienia. W przypadku tych ostatnich będą to m.in. leki na ból gardła, środki na katar oraz różnego rodzaju suplementy, które wesprą organizm w procesie zdrowienia. Także i tutaj najlepiej stosować je doraźnie, a gdy objawy nie miną, konieczna będzie wizyta u lekarza oraz wdrożenie innych metod radzenia sobie z chorobą.

 3. DOBRE ZIOŁKO

  Polska

  Jako pewny sklep konopny, możemy zapewnić obsługiwanym przez nas konsumentom gigantyczny wybór najwyższej jakości wyrobów z tych roślin. Towar jest całkiem legalny - pochodzi on z autoryzowanych plantacji, skutkiem tego spełnia on ogromne standardy jakości, jest bezpieczny oraz w pełni naturalny. Dobre Ziółko to przede wszystkim sklep medyczny - oferujemy lecznicze olejki CBD, jakie wykazują silne właściwości rekonwalescencyjne, pomagając w walce z licznymi schorzeniami, korygują nastrój i całkowitą kondycję ciała. Znaczącym elementem asortymentu jest też susz - legalny, wytworzony wyłącznie z najlepszej klasy nasion, o ogromnej zawartości leczniczego CBD oraz jedynie szczątkowym promilu THC w swoim składzie. Dostępne u nas produkty konopne obejmują jednak więcej wyrobów jak kosmetyki, herbaty, słodycze i dużo więcej!

 4. AMBER PHARM SP. Z O.O.

  Polska

  W aptece internetowej działającej pod adresem Lek24.pl można zamówić różnego rodzaju leki i produkty medyczne. Ponieważ są one dostępne bez recepty, zakupy da się wykonać od ręki, bez potrzeby kontaktu z lekarzem. Specyfiki zgromadzone w asortymencie apteki internetowej Lek24.pl są przeznaczone do przeciwdziałania takim schorzeniom, dolegliwościom i objawom jak m.in.: • alergie, • choroba lokomocyjna, • problemy z potencją, • menopauza, • bóle. W każdej z kategorii dostępnych w aptece internetowej Lek24.pl można znaleźć wiele różnych produktów, co ułatwia wybór. Asortyment obejmuje specyfiki dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a poza lekami można zamówić także suplementy diety, kosmetyki oraz wyroby i sprzęty medyczne. Z oferty apteki internetowej Lek24.pl korzystają m.in. placówki medyczne i apteki stacjonarne, wyposażając się w artykuły niezbędne dla swojej działalności. W przypadku zamówienia, którego wartość jest nie mniejsza niż 249, 99 zł, dostawa odbywa się bezpłatnie. Na stronie internetowej apteki Lek24.pl można też zapoznać się z artykułami poradnikowymi na temat zdrowia.

 5. COLOSTRUM POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Colostrum zajmuje się niszowym segmentem biotechnologii i mleczarstwa. Specjalizuje się w rozwoju i badaniach głównego składnika w produkcji pasz, kosmetyków i suplementów diety - Colostrum bovinum. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami - Colostrum max, Colostrum maść i Colostrum krem.

 6. SONO MED

  Polska

  Sono Med świadczy szeroką gamę usług medycznych dla osób uzależnionych od alkoholu i narkomanii. Oferujemy implantację disulfiramu i naltrexone, detoksykację, terapię. Usługi świadczone są w Warszawie i okolicach - dojazd do pacjenta. Prowadzimy ambulatorium, w którym świadczymy opiekę medyczną dla osób, u których wystąpiły powikłania po implementacji esperalu lub naltreksonu.Pozostałe usługi obejmują zabezpieczenie medyczne imprez oraz przewóz chorych.

 7. SWISSCARE PHARMA

  Polska

  Wholesaler, pharmaceuticals GDP standards , parallel trade , controlled drugs , medical devices and diet supplements HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA, HANDEL RÓWNOLEGŁY, leki kontrolowane

 8. TRIVENI HANDLOOMS

  Indie

  1.produkcja obuwia ochronnego oraz cholewek 2.produkcja skór bydlęcych lico 3.produkcja skór bydlęcych dwoina drukowana Barton 3.produkcja leków

 9. HAMDARD

  Turcja

 10. MEDICANA INTERNATIONAL HEALTH GROUP

  Turcja

 1. SKINTIFIQUE

  Francja

 2. BIOSTAMINA KFT

  Włochy

 3. BILLEV PHARMA EAST

  Słowenia

 4. BIB HEALTHCARE

  Turcja

 5. EKSEN PHARMA

  Turcja

 6. GLORECA GERMANY GMBH

  Niemcy

 7. ERA PHARMA SOLUTIONS

  Turcja

 8. MEDICALSWIFTPHARMA

  Francja

 9. CONFORMA

  Belgia

 10. CATALENT BELGIUM

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Leki - Import eksport

Liczba wyników

2278 przedsiębiorstwa