• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ING. A. ROSSI IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy obecni w głównych obszarach związanych z przetwórstwem pomidorów i owoców. Dostarczamy pełne linie technologiczne przeznaczone do przygotowywania sosów pomidorowych i ketchupu. Wykonujemy pełne linie technologiczne i maszyny do produkcji soków owocowych, linie procesowe, maszyny do produkcji przecierów owocowych, przede wszystkim jabłkowych, gruszkowych, brzoskwiniowych i morelowych. Produkcja maszyn do wytwarzania konfitur i konserw. Urządzenia do obróbki i przetwórstwa pomidorów. Nasza nowa linia produktowa przeznaczona do transportu i przetwórstwa warzyw liściowych jest polecana przede wszystkim do usuwania piachu i grubszych zanieczyszczeń. Wyjątkowa technologia i procesy przetwórcze zastosowane w obróbce daktyli pozwalają na otrzymanie zaczynów, alkoholu i octu powstających w procesie produkcji syropów (klarowanych i nie). Inż. A. Rossi posiada wszelką wiedzę niezbędną, aby spełnić wymagania maszynowe sektora mleczarskiego.

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Krajalnica model S220/AF, wykonana ze stopu aluminium poddanego obróbce przez anodowanie, to synonim szybkiej konserwacji i absolutnej higieny. Regulator szerokości cięcia od 0 do 15 mm jest bardzo czuły i pozwala na regulację do 1/10. Łatwa do zamontowania ostrzałka upraszcza pracę użytkownika, gwarantując przez długi czas idealne cięcie wyrobów.

 3. IMETA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Producent trzpieni i miar gwarantujący najlepsze zszywanie wszelkiego rodzaju puszek, opakowań i dla każdego producenta zszywarek, chcący zaspokajać najróżniejsze potrzeby ich użytkowników końcowych, zarówno tych z branży spożywczej i napojowej, jak i linii ogólnej. Produkcja zestawów do przekształcania oraz części zamiennych do zszywarek. Urządzenia do zmiany formatu (pojemnik/pokrywka) dla każdego modelu.

 4. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Velati ma długą historię. Zrodziła się jako firma produkująca maszynki do mielenia mięsa dla małych i średnich firm z sektora i rozwijała się aż do wypracowania szerokiej oferty maszyn do obróbki mięsa i pojawienia się na rynku jako firma produkująca i konstruująca pełne linie do obróbki mięs typu salami, mortadela, wurstel, hamburgery. Dziś Velati jest w stanie opracować kompleksowe projekty w swej dziedzinie

 5. GAICTECH

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma GAICTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji konserw, i produkcja maszyn do konserw. Ma siedzibę w Nigrán-Pontevedra, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TOM PRESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TOM PRESS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach noże rzeźnicze, maszynka do mięsa, maszyny do lodów, vacuum bags, fruit grinders, i spożywcza maszyna próżniowa. Ma siedzibę w Soreze, Francja.

 2. TALLER AUTOREMA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TALLER AUTOREMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach opakowania, konserwy maszyny i urządzenia, zasilanie maszyn i urządzeń, budowa maszyn przemysłowych, procesy depaletyzacji, automatyzacja maszyn przemysłowych, i robotyka maszyn przemysłowych. Ma siedzibę w Lorquí-Murcia, Hiszpania.

 3. HERFRAGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HERFRAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, maszyny do produkcji konserw, obróbka mechaniczna, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, maszyny dla sektora produkcji konserw, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Carballo-A Coruña, Hiszpania.

 4. DFT TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma DFT Technology to producent autoklawów STOCK, stosowanych głównie do pasteryzacji i sterylizacji różnorodnych produktów spożywczych, ale także w przemyśle farmaceutycznym. Główne obszary zastosowania obejmują żywność dla niemowląt, mięso i wyroby wędliniarskie, dania gotowe, zupy, mleko, śmietanę, napoje, warzywa i owoce, ryby i karmę dla zwierząt domowych. Od autoklawów laboratoryjnych po autoklawy parowe i autoklawy wieloprocesowe - szeroki wybór różnych systemów zapewnia optymalne rezultaty w obszarze zastosowania. Oprócz autoklawów, DFT Technology dostarcza akcesoria takie jak: maty, klatki i podstawy do autoklawów różnych producentów. Ponadto zakres usług obejmuje również: konserwację, pomiar rozkładu temperatury, kalibrację czujników lub konwersję układów sterowania wszystkich marek.

 5. PRODMACH TECSERVIS

  Ukraina

  PRODMACH TECSERVIS powstał w 2010 r. jako firma działająca w branży inżynierii mechanicznej - producent sprzętu dla przemysłu spożywczego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w różnych typach maszyn spajających oraz w częściach zamiennych i technologiach znanych we wszystkich krajach CIS jako fabryka KRYMPRODMASH. Cały sprzęt spełnia standardy obowiązujące na Ukrainie i w krajach CIS. Kupując nasze wyroby, dostajesz wyposażenie o zagwarantowanej jakości, konkurencyjne ceny oraz stabilne procesy produkcyjne.

 1. SECMA-CABON

  Francja

  SECMA CABON, przedsiębiorstwo 3. generacji z departamentu Finistère działa w produkcji i instalacji linii, jak też w projektowaniu nowych maszyn do linii produkcji przemysłowej. Działalność, która doprowadziła firmę do pracy w dziedzinie mechanizacji i amelioracji linii produkcji jak też, od ponad 30 lat, w dziedzinie ekspertyz z zakresu próżni i ciśnienia. Udostępniamy przemysłom regionu i całej Francji nasze kompetencje z zakresu inżynierii. Od 1945 r. poszukujemy i opracowujemy rozwiązania standardowe i zgodne z potrzebami w sektorze usług inżynieryjnych dotyczących linii produkcyjnych w przemyśle: spożywczym, farmaceutycznym lub w logistyce. W dobie zmian norm bezpieczeństwa, oszczędności energii i planowanego starzenia się rozwiązań, przemysłowcy muszą produkować lepiej, zapewnić bezpieczeństwo pracownikom przy jednoczesnej minimalizacji kosztów produkcji, w czym towarzyszymy współpracą nad rozwojem Państwa projektów przemysłowych.

 2. TECHNA SAS

  Francja

  Techna jest producentem sterylizatorów i autoklawów oraz dystrybutorem słoików dla rzemieślniczych i przemysłowych producentów konserw od ponad 20 lat. TECHNA sprzedaje kompletne gamy profesjonalnych maszyn do pakowania próżniowego. Wszyscy specjaliści z branży spożywczej (restauratorzy, rzeźnicy, rolnicy itp.) mają do nas zaufanie. TECHNA od 1989 roku zapewnia dystrybucję na rynku francuskim szerokiej gamy słoików ze szkła powszechnie nazywanych słoiki na zacisk WECK.

 1. EUROFOOD TRADING SARL

  Francja

  Przedsiębiorstwo Eurofood trading prowadzi handel urządzeniami dla branż przemysłu rolno-spożywczego: przemysłu mięsnego, serowarskiego, czekoladowego, produkcji biszkoptów, produktów cukierniczych, przemysłu konserwowego i wyrobów piekarskich. Możemy dostarczać nowe i okazyjne materiały wielu marek: MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD

 2. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAL FUERPLA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Benetusser, Hiszpania.

 3. DOJOVIFE MAQUINARIA CONSERVERA

  Hiszpania

  Firma DOJOVIFE MAQUINARIA CONSERVERA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w El Viso Del Alcor, Hiszpania.

 4. DURFO S.R.L.

  Włochy

  Firma DURFO S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, i rondle do smażenia konfitur. Ma siedzibę w Nizza Monferrato, Włochy.

 5. SWIENTY A/S

  Dania

  Firma SWIENTY A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, i dozowanie zautomatyzowane. Ma siedzibę w Soenderborg, Dania.

 6. FMT

  Włochy

  Firma FMT, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, dozowniki, rozlewarki, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i rotacyjne maszyny próżniowe. Ma siedzibę w Ricco'-Fornovo Di Taro, Włochy.

 7. HINTERKOPF GMBH

  Niemcy

  Firma HINTERKOPF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Eislingen, Niemcy.

 8. EMERITO SL

  Hiszpania

  Firma EMERITO SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mendavia, Hiszpania.

 1. KRONEN KÜCHENGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Firma KRONEN KÜCHENGERÄTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Willstätt, Niemcy.

 2. RAINER NAROSKA ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma RAINER NAROSKA ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, pokrywki na pojemniki, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lemgo, Niemcy.

 3. MEYMA GMBH

  Niemcy

  Firma MEYMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cloppenburg, Niemcy.

 4. HOBART GMBH

  Niemcy

  Firma HOBART GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Offenburg, Niemcy.

 5. FRIGOJOLLINOX SRL

  Włochy

  Firma FRIGOJOLLINOX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery - urządzenia do produkcji, autoklawy do sterylizacji i pasteryzacji, urządzenia i sprzęt do produkcji konfitur, marmolady oraz owoców kandyzowanych, Sery - urządzenia do produkcji, i autoklawy dla przemysłu spożywczego i konserw. Ma siedzibę w Campobasso, Włochy.

 6. SOLLICH KG

  Niemcy

  Firma SOLLICH KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 7. MASCHINENBAU KALTENBACH GMBH

  Niemcy

  Firma MASCHINENBAU KALTENBACH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Neuenburg/zienken, Niemcy.

 8. BROUILLON PROCESS

  Francja

  Firma BROUILLON PROCESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reaktory ciśnieniowe, autoklawy. Jest również obecna w dziedzinach Pasteryzacja - urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Pasteryzacja - urządzenia, sprzęt do placówek zbiorowego żywienia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sainte Bazeille, Francja.

 9. TMCI PADOVAN SPA

  Włochy

  Firma TMCI PADOVAN SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, instalacje do pasteryzacji soków owocowych, filtry do płynów, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, i Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Vittorio Veneto, Włochy.

 10. AACHENER MISCH- UND KNETMASCHINENFABRIK PETER KÜPPER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AACHENER MISCH- UND KNETMASCHINENFABRIK PETER KÜPPER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3803 Przedsiębiorstwa