• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ING.A.ROSSI IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  Jesteśmy obecni w głównych obszarach związanych z przetwórstwem pomidorów i owoców. Dostarczamy pełne linie technologiczne przeznaczone do przygotowywania sosów pomidorowych i ketchupu. Wykonujemy pełne linie technologiczne i maszyny do produkcji soków owocowych, linie procesowe, maszyny do produkcji przecierów owocowych, przede wszystkim jabłkowych, gruszkowych, brzoskwiniowych i morelowych. Produkcja maszyn do wytwarzania konfitur i konserw. Urządzenia do obróbki i przetwórstwa pomidorów. Nasza nowa linia produktowa przeznaczona do transportu i przetwórstwa warzyw liściowych jest polecana przede wszystkim do usuwania piachu i grubszych zanieczyszczeń. Wyjątkowa technologia i procesy przetwórcze zastosowane w obróbce daktyli pozwalają na otrzymanie zaczynów, alkoholu i octu powstających w procesie produkcji syropów (klarowanych i nie). Inż. A. Rossi posiada wszelką wiedzę niezbędną, aby spełnić wymagania maszynowe sektora mleczarskiego.

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Włochy

  Krajalnica model S220/AF, wykonana ze stopu aluminium obrabianego przez anodowanie to synonim szybkiej konserwacji i absolutnej higieny. Regulator szerokości cięcia od 0 do 15 mm jest bardzo czuły i pozwala na regulację do 1/10. Ostrze o prostym montażu ułatwia użytkownikowi pracę, gwarantując wydajność i perfekcyjne krojenie produktu.

 3. IMETA SRL

  Włochy

  Producent trzpieni i miar gwarantujący najlepsze zszywanie wszelkiego rodzaju puszek, opakowań i dla każdego producenta zszywarek, chcący zaspokajać najróżniejsze potrzeby ich użytkowników końcowych, zarówno tych z branży spożywczej i napojowej, jak i linii ogólnej. Produkcja zestawów do przekształcania oraz części zamiennych do zszywarek. Urządzenia do zmiany formatu (pojemnik/pokrywka) dla każdego modelu.

 4. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  Włochy

  Firma Velati ma długą historię. Zrodziła się jako firma produkująca maszynki do mielenia mięsa dla małych i średnich firm z sektora i rozwijała się aż do wypracowania szerokiej oferty maszyn do obróbki mięsa i pojawienia się na rynku jako firma produkująca i konstruująca pełne linie do obróbki mięs typu salami, mortadela, wurstel, hamburgery. Dziś Velati jest w stanie opracować kompleksowe projekty w swej dziedzinie

 5. TOM PRESS

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HERFRAGA

  Hiszpania

 2. TALLER AUTOREMA

  Hiszpania

 3. DFT TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma DFT Technology to producent autoklawów STOCK, stosowanych głównie do pasteryzacji i sterylizacji różnorodnych produktów spożywczych, ale także w przemyśle farmaceutycznym. Główne obszary zastosowania obejmują żywność dla niemowląt, mięso i wyroby wędliniarskie, dania gotowe, zupy, mleko, śmietanę, napoje, warzywa i owoce, ryby i karmę dla zwierząt domowych. Od autoklawów laboratoryjnych po autoklawy parowe i autoklawy wieloprocesowe - szeroki wybór różnych systemów zapewnia optymalne rezultaty w obszarze zastosowania. Oprócz autoklawów, DFT Technology dostarcza akcesoria takie jak: maty, klatki i podstawy do autoklawów różnych producentów. Ponadto zakres usług obejmuje również: konserwację, pomiar rozkładu temperatury, kalibrację czujników lub konwersję układów sterowania wszystkich marek.

 4. PRODMACH TECSERVIS

  Ukraina

  PRODMACH TECSERVIS powstał w 2010 r. jako firma działająca w branży inżynierii mechanicznej - producent sprzętu dla przemysłu spożywczego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w różnych typach maszyn spajających oraz w częściach zamiennych i technologiach znanych we wszystkich krajach CIS jako fabryka KRYMPRODMASH. Cały sprzęt spełnia standardy obowiązujące na Ukrainie i w krajach CIS. Kupując nasze wyroby, dostajesz wyposażenie o zagwarantowanej jakości, konkurencyjne ceny oraz stabilne procesy produkcyjne.

 5. SECMA-CABON

  Francja

  SECMA CABON, przedsiębiorstwo 3. generacji z departamentu Finistère działa w produkcji i instalacji linii, jak też w projektowaniu nowych maszyn do linii produkcji przemysłowej. Działalność, która doprowadziła firmę do pracy w dziedzinie mechanizacji i amelioracji linii produkcji jak też, od ponad 30 lat, w dziedzinie ekspertyz z zakresu próżni i ciśnienia. Udostępniamy przemysłom regionu i całej Francji nasze kompetencje z zakresu inżynierii. Od 1945 r. poszukujemy i opracowujemy rozwiązania standardowe i zgodne z potrzebami w sektorze usług inżynieryjnych dotyczących linii produkcyjnych w przemyśle: spożywczym, farmaceutycznym lub w logistyce. W dobie zmian norm bezpieczeństwa, oszczędności energii i planowanego starzenia się rozwiązań, przemysłowcy muszą produkować lepiej, zapewnić bezpieczeństwo pracownikom przy jednoczesnej minimalizacji kosztów produkcji, w czym towarzyszymy współpracą nad rozwojem Państwa projektów przemysłowych.

 1. TECHNA SAS

  Francja

  Techna jest producentem sterylizatorów i autoklawów oraz dystrybutorem słoików dla rzemieślniczych i przemysłowych producentów konserw od ponad 20 lat. TECHNA sprzedaje kompletne gamy profesjonalnych maszyn do pakowania próżniowego. Wszyscy specjaliści z branży spożywczej (restauratorzy, rzeźnicy, rolnicy itp.) mają do nas zaufanie. TECHNA od 1989 roku zapewnia dystrybucję na rynku francuskim szerokiej gamy słoików ze szkła powszechnie nazywanych słoiki na zacisk WECK.

 2. VALKO SRL

  Włochy

  Firma VALKO srl produkuje profesjonalne urządzenia do pakowania próżniowego. Jej gama produktów obejmuje zwłaszcza, wśród wielu dostępnych maszyn, pakowarki próżniowe kloszowe, zgrzewarki ATM do tacek, pakowarki spożywcze mogące zaspokoić wszelkie potrzeby branży restauracyjnej i dystrybucji spożywczej.

 1. EUROFOOD TRADING SARL

  Francja

  Przedsiębiorstwo Eurofood trading prowadzi handel urządzeniami dla branż przemysłu rolno-spożywczego: przemysłu mięsnego, serowarskiego, czekoladowego, produkcji biszkoptów, produktów cukierniczych, przemysłu konserwowego i wyrobów piekarskich. Możemy dostarczać nowe i okazyjne materiały wielu marek: MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD

 2. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  Hiszpania

 3. DURFO S.R.L.

  Włochy

 4. DOJOVIFE MAQUINARIA CONSERVERA

  Hiszpania

 5. FMT

  Włochy

 6. SWIENTY A/S

  Dania

 7. EMERITO SL

  Hiszpania

 8. WEBOMATIC MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

 1. CRESCO

  Włochy

 2. PACKING EQUIPMENT PLANT THERMO-PACK LTD.

  Ukraina

 3. MASCHINENFABRIK SEYDELMANN KG

  Niemcy

 4. FRIGOJOLLINOX SRL

  Włochy

 5. F.LLI CUOMO

  Włochy

 6. ZILLI & BELLINI S.R.L.

  Włochy

 7. RISCO S.P.A.

  Włochy

 8. FERRUM AG

  Szwajcaria

 9. MCG- MONTAJES CONSERVEROS DE GALICIA

  Hiszpania

 10. SOLLICH KG

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

4067 przedsiębiorstwa