• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przebijanie stali i metali

Wyniki dla

Przebijanie stali i metali - Import eksport

 1. BOSPORAS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Prezentujemy Bosporas Machinery, wiodącego producenta w dziedzinie obróbki metali. Założonego w 2006 roku w Turcji, z ponad 20-letnim bezkonkurencyjnym doświadczeniem. Nasze zaangażowanie w innowacyjność i jakość zapewnia rozwiązania inżynieryjne dostosowane do Państwa potrzeb. Oferujemy pełne wsparcie techniczne, zapewniające szczytową wydajność maszyn. Niezależnie od tego, czy używają Państwo zwojów stali, czy blachy, zapewniamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasza szeroka oferta produktów obejmuje: •Linie do cięcia na długość •Linie do cięcia wzdłużnego •Linie do formowania rolkowego •Maszyny do rozwijania •Przewijarki •Maszyny do prostowania •Maszyny do wyrównywania •Prostownice z podajnikiem serwo •Maszyny do ścinania brzegów •Maszyny do prasowania Nasze maszyny obrabiają stal, aluminium i mosiądz, spełniając różnorodne potrzeby przemysłu. Dzięki certyfikacji CE UE zapewniamy doskonałość i bezpieczeństwo. Dzięki osiągnięciom w Ameryce Północnej przewyższamy światowe standardy jakości. Nasze wyroby stworzone z precyzyjną inżynierią gwarantują wydajność i spójność. Prosimy o kontakt, by dowiedzieć się więcej!

 2. OBERMEYER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OBERMEYER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Hagen A.t.w., Niemcy.

 3. KLAUS-DIETER NEUS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLAUS-DIETER NEUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 4. RENERGIE SYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RENERGIE SYSTEME GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Bad Königshofen, Niemcy.

 5. SCHERPE MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHERPE MASCHINENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STANTOOL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma STANTOOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Przetwarzanie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, Zwijanie stali i metali, Formowanie stali i metali, Prototypy przemysłowe, Przetwarzanie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, Zwijanie stali i metali, i Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Saint-Vith, Belgia.

 2. ROKVELAS, UAB

  Litwa

  Rokvelas UAB to litewska firma oferująca usługi obróbki metali dla produkcji młoseryjnej i seryjnej. Mamy 11-letnie doświadczenie w eksporcie naszych produktów i usług. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, obróbce CNC. Zapewniamy pełen pakiet usług zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług: produkcja, umowa ogólna, kompletacje, różne pokrycia, logistyka i wiele innych. Usługi: wykrawanie CNC; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; cięcie piłą taśmową; spawanie; szlifowanie na płasko; walcowanie arkuszy; Możliwe wykończenia: głębokie cynkowanie na gorąco (ogniowe); malowanie proszkowe; piaskowanie i malowanie na mokro; różnorodne powlekanie galwaniczne. Wszystkie nasze konstrukcje stalowe spełniają wymagania normy EN 1090-1, 2. Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 3. KORPORACJA QUEST

  Polska

  Nasza Firma zajmuje się dostarczaniem zakładom produkcyjnym i narzędziowym półproduktów stali wysokostopowych.Specjalnością Firmy Quest jest zaopatrzenie firm zajmujących się produkcją i regeneracją narzędzi do maszynowej obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych w półfabrykaty ze stali szybkotnących HSS i węglika spiekanego HM.Wykonujemy również narzędzia nietypowe według dostarczonej dokumentacji.Zapewniamy dokładność i terminowość w realizacji zamówień. Zapraszamy do współpracy.

 4. HOCHBERGER STAHL-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma HOCHBERGER STAHL-SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Pleidelsheim, Niemcy.

 5. WSP PRÄZISION

  Niemcy

  Firma WSP PRÄZISION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Hohenwart, Niemcy.

 1. MÜLLER-SCHWEITZER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MÜLLER-SCHWEITZER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 2. SATTLER GROSSTEILBEARBEITUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma SATTLER GROSSTEILBEARBEITUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Grünhain-Beierfeld, Niemcy.

 1. AR-GEN METAL

  Turcja

  Firma AR-GEN METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Kraty i ruszta metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Kraty i ruszta metalowe, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. MAINSITE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MAINSITE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do wykonywania prób i testów. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie stali i metali, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Przebijanie stali i metali, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, obróbka materiałów plastycznych i metali, i przetwarzanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Obernburg Am Main, Niemcy.

 3. GAUDENZI SRL

  Włochy

  Firma GAUDENZI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach siatki druciane, blachy perforowane, blachy walcowane, i kable metalowe. Ma siedzibę w Albignasego, Włochy.

 4. ERNST VORMWALD GMBH

  Niemcy

  Firma ERNST VORMWALD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Frezy i świdry, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, i Frezy i świdry. Ma siedzibę w Lohr, Niemcy.

 5. NEUENHAUSER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma NEUENHAUSER MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Neuenhaus, Niemcy.

 6. SPANO GMBH SPANNSYSTEME UND NORMALIEN

  Niemcy

  Firma SPANO GMBH SPANNSYSTEME UND NORMALIEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Oederan, Niemcy.

 7. HERMES ABRASIVE

  Turcja

  Firma HERMES ABRASIVE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, granulaty do piaskowania, korund, i Piaskowanie stali i metali. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. MECHTOP AG

  Szwajcaria

  Firma MECHTOP AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Wangen B. Olten, Szwajcaria.

 1. RMIG AS

  Norwegia

  Firma RMIG AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Stokke, Norwegia.

 2. A.S. CONSTRUCT IMPEX SRL

  Rumunia

  Firma A.S. CONSTRUCT IMPEX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Perforated metal sheeting, i przedmioty dekoracyjne. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 3. EUROPERF

  Belgia

  Firma EUROPERF, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Perforated metal sheeting. Ma siedzibę w Brussels, Belgia.

 4. FOLSANA PRESSED SECTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FOLSANA PRESSED SECTIONS LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wykrawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Przebijanie stali i metali, Formowanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Bolton, Zjednoczone Królestwo.

 5. KGW SCHWERINER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma KGW SCHWERINER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Schwerin, Niemcy.

 6. MEVACO GMBH

  Niemcy

  Firma MEVACO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Przebijanie stali i metali, Blacha tłoczna, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Przebijanie stali i metali, Blacha tłoczna, i Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 7. GRABER-SCHLEIFTECHNIK

  Szwajcaria

  Firma GRABER-SCHLEIFTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Kirchberg, Szwajcaria.

 8. HINCA SOLAR

  Hiszpania

  Firma HINCA SOLAR, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach energia słoneczna fotowoltaiczna. Ma siedzibę w Valverde Del Camino, Hiszpania.

 9. METAALBEDRIJF VEMEWA

  Holandia

  Firma METAALBEDRIJF VEMEWA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Ma siedzibę w Rhenen, Holandia.

 10. HIRT PRÄZISIONSDREHTEILE GMBH

  Niemcy

  Firma HIRT PRÄZISIONSDREHTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Kołki i sworznie ustalające, Frezy i świdry, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Kołki i sworznie ustalające, i Frezy i świdry. Ma siedzibę w Dauchingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przebijanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5555 Przedsiębiorstwa