• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • proteiny- białka - dodatki do żywności

Wyniki dla

Proteiny- białka - dodatki do żywności - Import eksport

 1. PRINOVA EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Prinova jest liderem w dostarczaniu wysokiej jakości składników, aromatów i produktów wzbogacających żywność o wartości dodane przeznaczonych dla światowego przemysłu spożywczego, paszowego i wellness. Aby zapewnić ciągłość dostaw, prowadzimy sześć zakładów i utrzymujemy strategiczne zapasy w ponad 35 centrach dystrybucyjnych na całym świecie. Firma jest wiodącym na świecie dostawcą askorbinianów oraz witamin i aminokwasów spożywczych klasy B. Firma posiada również zespół specjalistów aplikacyjnych i technicznych, którzy pomagają klientom rozwijać, udoskonalać i poprawiać smak i funkcjonalność ich produktów. Zakłady Prinova posiadają certyfikat BRC. Siedziba firmy znajduje się w Carol Stream w stanie Illinois, siedzibie EMEA w Wielkiej Brytanii. Pozostałe biura regionalne znajdują się w USA, Meksyku, Hiszpanii, Niemczech, Belgii, Francji, Australii, Turcji, Kanadzie, Chinach.

 2. ANONA GMBH

  Niemcy

  Marka anona to firma spożywcza odnosząca sukcesy od ponad 180 lat. Mając na uwadze połączenie tradycji i przyszłościowej technologii, anona rozwinęłą się z dawnego młyna w nowoczesną firmę spożywczą. Dzisiaj opracowujemy i produkujemy dla klientów w Niemczech, w Europie i na całym świecie wysokiej jakości, innowacyjne produkty spożywcze z zakresu wellness i fitness, żywności sportowej i wegańskiej, a także produkty lodowe. Wykorzystujemy do tego ponad 1500 surowców. Ponad 400 pracowników pracuje starannie każdego dnia, aby spełnić nasze wysokie standardy jakości, niezawodności i obsługi klienta z korzyścią dla wszystkich naszych klientów z duchem innowacji, z precyzją, know-how i ścisłym zarządzaniem jakością. Nasze produkty: batony proteinowe, batony owsiane, odżywki dla sportowców, bazy do lodów, preparaty aminokwasowe, koncentraty napojów, suplementy diety, napoje dla sportowców, tabletki uzupełniające (żywność)

 3. BIOFOODLAB LLC

  Rosja

  BioFoodLab jest firmą nr 1 w Rosji produkującą zdrowe przekąski dla dorosłych i dzieci. Naszym głównym zadaniem było stworzenie produktu krajowego o wysokiej jakości, który jeszcze nie istniał na rynku i z którego moglibyśmy być dumni. Siedem lat później oferujemy naszym partnerom gotowe rozwiązania w zakresie zdrowego żywienia. W asortymencie znajduje się 100 innowacyjnych i popularnych produktów. Obecnie nasze produkty można łatwo znaleźć w supermarketach w Rosji oraz w 14 krajach świata, takich jak Japonia, Chiny i Emiraty Arabskie. Nasza misja pozostaje ta sama - pomagać dorosłym i dzieciom codziennie podejmować proste kroki w kierunku zdrowego stylu życia.

 4. PIPELINEPHARMA

  Litwa

  Pipelinepharma.com jest farmaceutyczną platformą handlową B2B łączącą producentów leków z kupującymi na całym świecie. Dla kupujących ─ dystrybutorów na platformie, organizatorów sprzedaży i marketingu, firm pozyskujących licencje, sieci aptek, hurtowni ─ przyspieszenie budowania rurociągów produktowych poprzez łączenie ich bezpośrednio z wykwalifikowanymi producentami na świecie. Dla sprzedających na platformie ─ właścicieli dokumentacji CTD, producentów leków, firm udzielających licencji ─ pomoc w znalezieniu nabywców, finalizowaniu transakcji, podpisywaniu umów handlowych i znaczne skrócenie czasu wprowadzania na rynek. Pomagamy dostawcom leków zwiększyć ich dostęp do rynku poprzez łączenie ich z 10.000+ wykwalifikowanymi, o dużym potencjale nabywcami z 127 krajów. Znajdująca się na terenie UE, Pipelinepharma.com jest jedyną europejską farmaceutyczną platformą handlową B2B gotowych preparatów w dawkach, opatrzonych sprawdzoną, zaktualizowaną dokumentacją. Platforma handlowa posiada katalog z ponad 85.000 dokumentacjami CTD gotowych preparatów w dawkach od 1.800 producentów GMP. Jako jeden z największych ekspertów wyspecjalizowanych w globalnych bazach danych leków, Pipelinepharma.com jest najlepszym wyborem odnośnie zróżnicowanego źródła zaopatrzenia, uzyskania trudno osiągalnych leków generycznych i biopodobnych. Urządzenia medyczne i nutraceutyki będą dostępne na platformie w 2022 roku. Zespół 30+ Pipelinepharma.com oddaje do dyspozycji swoje bogate doświadczenie w europejskiej sprzedaży produktów farmaceutycznych ekspertom z zakresu rozwoju firm farmaceutycznych, przedstawicielom handlowym i konsultantom.

 5. GLOBALBLEND SP. Z O.O.

  Polska

  Kim jesteśmy? Global Blend Sp. z o.o. jest zintegrowaną firmą produkcyjną wyspecjalizowaną w kontraktowej produkcji suplementów diety, żywności wzbogacanej oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Co potrafimy? Opracowujemy i wytwarzamy produkty do różnych zastosowań, takich jak odżywki dla sportowców, produkty zdrowotne, nutraceutyki lub żywność instant. Wszystko to w formie: • Kapsułek; • Produktów sypkich; • Tabletek; Mamy pełną kontrolę nad wysokiej jakości procesem produkcyjnym, od zakupu surowca od naszych zaufanych dostawców po mieszanie i pakowanie produktów końcowych. Nasz zakład produkuje zgodnie z normami HACCP i GMP/ IFS. Co nas wyróżnia: • Opracowywanie i dostarczanie produktów, które będą docenione przez rynek; • Unikalność rozwiązań – rozwiązania dedykowane utworzone wyłącznie dla Twojej firmy stworzone przez nasz wewnętrzny dział R&D; • Dzielenie się wiedzą tak, aby wypracowywać wspólne, długoterminowe sukcesy; • Pozostajemy z Twoją firmą na każdym etapie: od projektowania produktu po wsparcie logistyczne i posprzedażowe. Zapraszamy do składania zapytań i współpracy.

  Wszystkie wyroby na "proteiny- białka - dodatki do żywności"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FOODCOM S.A.

  Polska

 2. AGREMA POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Tworzymy innowacyjne produkty i udzielamy technologicznego wsparcia naszym klientom ponadto zaopatrujemy kompleksowo przemysł spożywczy, farmaceutyczny i paszowy w surowce. 1.Produkujemy suplementy białkowe FORTISGO w różnych smakach, więcej informacji na naszej stronie www.fortisgo.com 2.PROBIOTYKI: pełna gama bakterii probiotycznych z grupy Lactobacillus, Bifidobacterium, Streptococcus wysokiej stabilności. 3.BAKTERIOSTATYKI I KONSERWANTY PŁYNNE I SYPKIE: mleczan sodu, mleczan potasu, mleczan wapnia, octan sodu, mieszaniny mleczan+octan, preparaty "czysta etykieta". 4.FOSFORANY: pojedyncze fosforany i mieszanki fosforanowe, w tym: STPP, SHMP, TKPP, SAPP, TSPP, TSP, DSP, DKP, KTPP, Hamina itp. 5.BIAŁKA: izolat grochowy, teksturat grochowy, izolat sojowy, koncentrat sojowy, teksturat sojowy, mąka sojowa, koncentrat białek serwatkowych, WPC, izolat białek serwatkowch, WPI, białka kolagenowe. 6.BŁONNIKI: Psyllium Husk, błonnik pszenny, błonnik bambusowy, błonnik grochowy, błonnik sojowy, błonnik ziemniaczany, błonnik FIBREN anty-synereza. 7.KWASY I POCHODNE: kwas mlekowy, mleczany, mleczan wapnia, mleczan potasu, mleczan magnezu, kwas cytrynowy, cytrynian sodu, cytrynian wapnia, cytrynian magnezu, kwas propionowy, kwasy tłuszczowe, octan sodu, kwas askorbinowy, kwas mrówkowy etc. 8.EKSTRAKTY ROŚLINNE i OLEJE ROŚLINNE w tym OLEJ KONOPNY (Sativa) CBD>20%. 9.LECYTYNY PŁYNNE I W PROSZKU. 10. SUBSTANCJE SŁODZĄCE. 11.WITAMINY, PREMIKSY. 12.ŻELATYNY.

 3. DER HANFBAYER GMBH

  Niemcy

 4. MTL POWER FOOD GMBH

  Niemcy

 5. NUTRIFILL & CARE4TRADE GMBH

  Niemcy

 1. ALPHACAPS GMBH

  Niemcy

 2. LUKADORA GMBH

  Niemcy

 1. INNOVANTA, LLC

  Rosja

  Grupa przedsiębiorstw "Innovanta" posiada 40% udział w rynku żywności dietetycznej i specjalnego przeznaczenia, proponując żywienie kliniczne i dietetyczne, wykazane jako efektywne i bezpieczne w badaniach klinicznych. Nasze produkty nie tylko pomagają zachować zdrowie, ale także zapobiegają niektórym chorobom. Nasz zakład produkcyjny na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych bezwzględnie przestrzega standardów ISO 22000 i zasad systemu HACCP. Nasz dział Badań & Rozwoju z powagą podchodzi do opracowywania receptur i stosuje wyłącznie naturalne składniki. Ponadto, firma używa minimum 70% lokalnych składników, dzięki czemu cena nie jest w dużej mierze uzależniona od kursu wymiany dolara, zaś produkty pozostają przystępne dla naszych partnerów. Pracownicy przedsiębiorstwa odpowiadają za jakość i smak produktu. Wytwarzamy nie tylko produkty żywienia klinicznego, ale także zdrowe produkty spożywcze dla dzieci i dorosłych, dla sportowców, suplementy witaminowe i produkty wspomagające utratę wagi, przybranie na wadze i stabilizację wagi.

 2. EVOLUTION GMBH

  Austria

  EVOLUTION to istniejąca od ponad 30 lat austriacka firma rodzinna zarządzana przez właściciela. Nasza siedziba znajduje się w Villach, region Wörthersee. Jako wiodący producent innowacyjnych, naturalnych suplementów diety i kosmetyków organicznych BIO, jesteśmy specjalistą od holistycznych produktów w dziedzinie zdrowia, sylwetki, fitness i urody. Holistyczne produkty marki EVOLUTION są zarejestrowane w rejestrze znaków towarowych i chronione. Od 1987 roku są z powodzeniem sprzedawane przez apteki, sklepy z produktami BIO (organicznymi), salony urody i hotele spa, bezpośrednio i poprzez sieć naszych partnerów. Dla nas holistyczny oznacza: Dzięki połączeniu energii dużej mocy i subtelnej osiągamy optymalną biodostępność w naszych naturalnych suplementach diety. Ale nie tylko: Poprzez nasze kryteria jakości zapewniamy holistyczność w zgodzie z naturą. Produkty Evolution odpowiadają surowym międzynarodowym standardom jakości.

 3. OPW INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

  OPW Ingredients GmbH to rozwijająca się firma, która konsekwentnie przetwarza surowce odnawialne i zapewnia wysokie standardy jakości produktów i usług Pod hasłem „Prosta robota - dobra robota! " Produkujemy i sprzedajemy produkty naturalne, takie jak oleje roślinne, mąki i białka, które są używane w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym i spożywczym. Znajdujemy się w trójkącie granicznym między Niemcami, Holandią i Belgią. Nasze centrum sprzedaży i obsługi w Niederkrüchten-Dam nie tylko obsługuje rynki Europy Środkowej i Północnej, ale także oferuje rynkom zagranicznym ekspertyzę i doskonałą infrastrukturę. Nasz młody i dynamiczny zespół to nie tylko lata doświadczenia i wiedzy technicznej, ale także skupienie się na odnawialnym zielonym i zrównoważonym surowcu, by móc oferować najwyższą jakość produktów i doskonałą obsługę klientów.

 4. FOODGUM SP. Z O.O.

  Polska

  Foodgum Sp. z o.o. to polsko- chińska firma joint-venture, specjalizująca się w dystrybucji zagęstników, substancji żelujących i teksturotwórczych. Oferujemy produkty standardowe oraz specjalnie wykreowane dla poszczególnych klientów zgodnie z ich technologicznym zapotrzebowaniem. Nasze surowce pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów z różnych krajów. Firma posiada w swojej ofercie: Karageny Kappa, Iota, Alginian sodu, Gumę konjak, Gumę ksantanową, Gumę arabską, Agar, CMC i inne. Zapraszamy do współpracy!

 5. HANSA VITAL GMBH

  Niemcy

 6. RIVIERA FITNESS-VERTRIEB INH. ULRICH WIEDUWILT

  Niemcy

 7. DIE NATURBURSCHEN GMBH

  Niemcy

 8. GREEN SNAIL FOOD CO., LTD.

  Chiny

 1. ANKA YILDIZ GIDA TAKVIYELERI LTD. ŞTI.

  Turcja

 2. PROALGAETECH

  Niemcy

 3. STRONG SPORTS INH. CLEMENS POSCH

  Austria

 4. ALPHALYSE

  Dania

 5. MEATCO

  Holandia

 6. F.M.A.

  Belgia

 7. INCR-EDIBLE INGREDIENTS

  Holandia

 8. WORMUP S.R.O.

  Republika Czeska

 9. VIPPY INDUSTRIES LTD.

  Indie

 10. PROJEM MIM MUH INS NAK TUR SAN VE TIC LTD STI

  Turcja