• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rytowanie - obrabiarki

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Rytowanie - obrabiarki

Producent/wytwórca
 1. TECHNOMARK

  Francja

  TECHNOMARK, francuski ekspert w dziedzinie identyfikowalności przy użyciu technologii laserowych i mikro udarowych. Ekspert w dziedzinie technologii mikro udarowej od 2000 roku, Technomark zrewolucjonizował rynek swoją flagową innowacją zaprojektowaną tak, aby spełnić wszystkie potrzeby, gamą Multi4 (jeden produkt dla 4 możliwych konfiguracji). Bazując na tym sukcesie, Technomark kontynuuje wprowadzanie innowacji i oferuje kluczowe rozwiązania na rynku technologii mikro udarowej. W 2013 roku firma Technomark podjęła pierwsze kroki w branży laserowej i wprowadziła na rynek rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. W 2016 roku firma uruchomiła swoją pierwszą gamę znakowania laserem włóknowym Graphix. Dzięki swoim uznanym innowacjom, Technomark ewoluował od certyfikacji do trofeów, aby stać się kluczowym graczem na rynku trwałego znakowania i obecnie oferuje kompletne rozwiązania w zakresie identyfikowalności, od znakowania do odczytywania. Obecnie Grupa, ze swymi oddziałami w Chinach i Stanach Zjednoczonych, posiada siłę polegającą na projektowaniu produktów o jakości FrenchFab i dotrzymywaniu zobowiązań poza granicami dzięki międzynarodowym partnerom oferującym lokalnie stałe wsparcie. Gwarantujemy jakość, niezależnie od rodzaju znakowania (sekwencje alfanumeryczne, znaki specjalne, loga, datowanie z oznaczaniem godziny i różne kody typu datamatrix czy też kody QR). Dzięki temu nasze rozwiązania mogą zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie identyfikowalności, niezależnie od Państwa zastosowania przemysłowego. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. CNC-STEP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Niemiecki producent frezarek CNC, grawerek CNC, maszyn do cięcia plazmowego CNC, do cięcia strumieniem wody oraz systemów znakowania, urządzeń dozujących, pilarek i oprogramowania CAD/CAM.Nasze maszyny produkowane w Niemczech mają niemal nieograniczone zastosowanie. Frezowanie 2D, frezowanie 3D, grawerowanie, dozowanie, klejenie, skanowanie 3D, cięcie, spawanie, cięcie plazmowe, cięcie strumieniem wody, erodowanie, spawanie ultradźwiękowe, to tylko niektóre z najważniejszych możliwości zastosowania.

 3. HIRT METALL-UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

 4. MECANUMERIC

  Francja

  Firma MECANUMERIC SA jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji urządzeń i maszyn sterowanych cyfrowo do wykrawania, maszyn do grawerowania i formowania termicznego, pod markami MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL oraz DIGITAL CONTROL (DCB) i firmy matki grupy. MECANUMERIC oferuje kompletną gamę maszyn CNC do cięcia przez frezowanie, maszyn do cięcia laserowego, strumieniem wody, maszyn do cięcia ultradźwiękami, maszyn do cięcia nożami, maszyn do grawerowania i innych. Rozwiązania dostosowane indywidualnie oraz kompleksowa i sprawna obsługa posprzedażowa. MECANUMERIC jest jedną z niewielu firm na świecie, która opanowała wszystkie procesy i technologie niezbędne do projektowania, produkcji, instalacji i konserwacji tych maszyn. Dzięki jakości naszych produktów zdobyliśmy zaufanie profesjonalistów, szczególnie w dziedzinie stomatologii, przemysłu i edukacji.

 5. CRETEC GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHLEICHER GRAVIERTECHNIK

  Niemcy

 2. MOVIMATIC INCISIONI

  Włochy

 3. GRAVOTECH MARKING

  Francja

 4. AUTOMATOR INTERNATIONAL SRL

  Włochy

 5. ESPA SRL

  Włochy

 1. AURO GMBH

  Niemcy

 2. WEARECRAFTY CNC ROUTING SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

 1. RIEDEL MASCHINEN UND ANLAGEN RIEMAG GMBH

  Niemcy

 2. H. W. PICKARDT EK

  Niemcy

 3. STAR GLAS GMBH

  Niemcy

 4. ABC GRAVURE

  Francja

 5. CHANGZHOU ZEMU MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

 6. JINAN JINSHENGXING MACHINERY MANUFACTURE CO., LTD.

  Chiny

 7. JINAN XINTIAN TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

 8. JINANTIANLIBODA MACHINE TOOL EQUIPMENT

  Chiny

 1. GRAWER LUBLIN

  Polska

 2. TEETZ VERW. GMBH

  Niemcy

 3. AZIM PALSTIK

  Turcja

 4. KIRBA GRAVIERMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 5. JCS TOOLS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. FINIMOLDE-FABRICA DE MOLDES E MAQUINAS INDUSTRIAIS,LDA

  Portugalia

 7. FALCONTEC LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. AAE ADVANCED AUTOMATED EQUIPMENT

  Holandia

 9. JINAN JIAHE CNC ROUTER CO.,LTD

  Chiny

 10. BRANDT & COMP.GMBH

  Niemcy