• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • znakowanie- kodowanie i etykietowanie

Wyniki dla

Znakowanie- kodowanie i etykietowanie - Import eksport

 1. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Niemcy

  Od ponad 55 lat projektujemy i produkujemy maszyny wytrzymałościowe w Riedlingen, w Górnej Szwabii. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości specjalnych maszyn wytrzymałościowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, od najmniejszej maszyny o sile kilku niutonów do maszyny do prób ściskania o sile 10 000 kN, ważącej ponad trzydzieści ton. Dzięki bliskim kontaktom z wiodącymi instytutami i uniwersytetami zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki badawczej. Nasze członkostwo w VDMA (Stowarzyszenie Niemieckiej Inżynierii Mechanicznej i Zakładowej), Stowarzyszeniu Maszyn Badawczych, oznacza gwarancję przyszłościowych technologii, doskonałej jakości i niezawodnego serwisu. Osobny dział zajmuje się opracowywaniem i dostosowywaniem zespołów elektronicznych do naszych maszyn testujących. Jeden z nich koncentruje się na planowaniu i rozwoju projektów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkcja okuć jest prowadzona przez spółkę zależną w Szwajcarii.

 2. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Bez względu na to, jak zapakowany jest Twój produkt – butelki, puszki, pudełka, opakowania elastyczne itp. – Accraply ma dla Ciebie przemysłową maszynę do etykietowania. Jesteśmy firmą Barry-Wehmiller Packaging Systems dostarczającą urządzenia do etykietowania i przetwarzania rękawów termokurczliwych, specjalizującą się w etykietach samoprzylepnych, systemach etykietowania z podawaniem z rolki i technologii aplikacji etykiet na rękawach termokurczliwych. Nasze zaufane marki maszyn do etykietowania – Accraply, Harland, Trine i Graham & Sleevit – obsługują szeroki zakres branż, w tym spożywczą i napojów, farmaceutyczną, artykułów gospodarstwa domowego i towarów konsumpcyjnych, zdrowia i urody. Nasz sprzęt do przetwarzania termokurczliwych rękawów Stanford daje nam możliwość wspierania naszych klientów w sposób pewny i stały we wszystkich aspektach technologii etykiet do rękawów termokurczliwych. Rozwiązania Accraply zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby różnych rynków, zapewniając zgodność z URS, możliwość sterylizacji, walidację / dokumentację, zgodność z CFR21 i są rozwiązaniami kompatybilnymi z funkcją śledzenia i wyrzucenia/śledzenia.

 3. K.-D. HERMANN GMBH CONTACT AUSZEICHNUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Jako doświadczony partner w dziedzinie handlu i przemysłu, opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. Doskonała jakość wykonania i ścisła kontrola jakości sprawiają, że nasze urządzenia kontaktowe i etykiety stworzyły unikalną markę. Oto część propozycji z naszej oferty: ręczne systemy do etykietowania, oznaczania i dozowania - etykiety kontaktowe do oznaczania produktów, - znaki jakości dla przemysłu i handlu - biżuteria i promocyjne naklejki – rozwiązania specjalne - drukarki do etykiet - drukarki do termo-transferów i termiczne – programy do etykiet - taśmy węglowe i inne akcesoria - etykietowanie – urządzanie automatyczne i półautomatyczne do drukowania i etykietowania - produkty promocyjne - szeroka gama produktów o różnej cenie i urządzenia do wyposażenia sklepów - pistolety do zszywek i zszywki – kasy fiskalne - elektroniczne systemy nadzoru artykułów - oznaczniki twarde i miękkie.

 4. METO INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Checkpoint -Meto- jest międzynarodowym producentem i dostawcą etykiet, identyfikatorów i zabezpieczeń towarów dla handlu, usług i przemysłu. Dzięki naszemu szerokiemu know-how w tych dziedzinach, oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania na każdym etapie łańcucha logistycznego. METO jest wynalazcą ręcznej metkownicy i od ponad 45 lat reprezentuje innowacyjność i wysoką jakość. Reagujemy szybko i elastycznie na wymagania rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania odpowiednie do obecnych potrzeb i wymagań etykietowania. Oferujemy metkownice ręczne do cen i kodów, etykiety do artykułów żywnościowych, zgodne z wymogami prawnymi, etykiety w wielu rozmiarach, kolorach i dopasowane do podłoża nakładki gumowe z indywidualnym nadrukiem.

 5. PROFLEX LABEL

  Turcja

  Założone w 2017 roku, przedsiębiorstwo Proflex jest pochodzącym z Turcji tureckim producentem etykiet samoprzylepnych. Zaczęliśmy naszą przygodę stawiając na satysfakcję klienta i maksymalnie wysoką jakość produktów. Podążając śladem zaawansowanych technologii w branży i odzwierciedlając wartość, na którą zasługują Twoje produkty, dążymy do trwałych, opartych na przyjaźni, relacji z naszymi cennymi klientami. Jako Proflex, posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak: •Etykiety spożywcze, •Etykiety do napojów, •Etykiety chemiczne i do środków czystości, •Etykiety dla branży motoryzacyjnej, •Etykiety na kosmetyki, •Etykiety bez kodu kreskowego, •Etykiety taśmowe, odwiedź naszą witrynę www aby odkryć paletę naszych produktów. Od początku działalności, przyjęliśmy zasadę zapewnienia środowiska pracy w oparciu o komunikację, edukację i bezpieczeństwo pracy. Naszą siłą jako Proflex jest zdolność do pracy zespołowej z naszymi pracownikami, dostawcami i klientami. Nasze partnerstwa biznesowe opierają się na zaufaniu i stabilnych relacjach z klientami krajowymi i zagranicznymi. Naszą główną misją jest zaoferowanie klientom tego co najlepsze przy niskich kosztach, zapewniając wysoką jakość produkcji i terminowe dostawy. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EGESAN PRINTING AND PACKAGING

  Turcja

  Założona w 1985 roku firma Egesan Basim Ambalaj jest producentem druku offsetowego i opakowań z Turcji. W naszej firmie używamy offsetowych maszyn drukarskich z najnowszą technologią do produkcji książek, magazynów, etykiet, broszur i pudełek kartonowych. Nadal służymy w Zorganizowanej Strefie Przemysłowej Manisa dzięki naszym obiektom o powierzchni 6.500m². Jako firma zorientowana na rozwój i nasze aktualne inwestycje technologiczne, dążymy do zapewnienia 100% satysfakcji klienta poprzez dostarczanie najlepszych produktów w przystępnych cenach dla naszych klientów. Posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak: -pudełka, kartony, -etykiety dla przemysłu spożywczego z papierów metalizowanych, powlekanych, odpornych na działanie alkaliów, -druk katalogów, -podkładki pod napoje i wiele innych, które odkryjesz na naszej stronie internetowej! W trakcie produkcji stale stosujemy kontrole wizualne, kontrole wagi, grubości, sztywności i analizy kolorów na naszym druku offsetowym. Dostarczamy nasze produkty najwyższej jakości na cały świat. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Austria

  Najnowocześniejsze technologie w przetwarzaniu i dozowaniu ciekłego silikonu i produkcji elasstomerów LSR! Zaraz po powstaniu w 1996 roku firma ELMET opatentowała rozwiniętą przez siebie technologię. Nazwa ELMET szybko zaczęła kojarzyć się z wysoką jakością i innowacyjnymi narzędziami. Jeśli systemy i komponenty dostępne na rynku nie zapewniają optymalnego przeprowadzenia procesu LIM, rozwiązania opracowane przez ELMET są doskonałym wyborem. W szczególności jest nim już drugie pokolenie systemu dosowania TOP 3000 S. Chociaż system ten został opracowany już w 2003 roku, jednak od czasu wrowadzenia na rynek został kolejno wzbogacony o liczne dalsze rozwiązania i integrację innowacyjnych funkcji wzorcowych w formowaniu wtryskowym ciekłego silikonu. Wyniosło to firmę ELMET na pozycję specjalisty i partnera w zakresie najnowocześniejszych technologi przetwarzania i dozowania ciekłego silikonu oraz m.in. Produkcji Elastomerów LSR w Austrii!

 3. INTERHYDRAULIK GESELLSCHAFT FÜR HYDRAULIK-KOMPONENTEN MBH

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym producentem komponentów do hydraulicznej techniki napędowej. Od doradztwa, przez rozwój i produkcję, po dostawę, między innymi w trybie Just in time lub jako zestaw do montowania, oferujemy wszystko. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi logistyczne. INTERHYDRAULIK zapewnia najwyższą jakość zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001: 2009. Sidziba firmy INTERHYDRAULIK GmbH znajduje się w Selm. Administacja i produkcja zanajdują się pod jednym dachem w odległości około 28 km od Dortmund. Nieustanna poprawa jakości naszych produktów i usług jest celem i zadaniem naszych ok. 130 pracowników. Dział projektowania, rozwoju, produkcji i logistyki wraz z innymi działami firmy skupiają się na zapewnieniu klientom optymalnych produktów. Oferujemy innowacyjne produkty i doskonałą obsługę.

 4. BIZERBA SE & CO. KG

  Niemcy

  Od pokoleń nazwa Bizerba jest ściśle związana z tematem „waga“. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania i kompleksowa oferta usług – to jest Bizerba. Bizerba oferuje klientom z branży rzemieślniczej, handlu, przemysłu i logistyki wyjątkowe, globalne rozwiązania sprzętowe i programowe w zakresie średniej wielkości „wagi”. Kompleksowe usługi od doradztwa po serwis, etykiety i materiały eksploatacyjne, a także leasing uzupełniają kompleksową gamę rozwiązań. Od 1866 firma Bizerba skupiła się na technologicznym rozwoju w dziedzinie ważenia i jest dziś obecna w ponad 120 krajach. Nasza baza klientów obejmuje zarówno globalne przedsiębiorstwa handlowe i przemysłowe, jak i detalistów np. rzemieślnicze piekarnie, sklepy mięsne. Siedzibą naszej firmy rodzinnej, która od pięciu pokoleń prowadzona jest ręką tej samej rodziny i zatrudnia ponad 3900 pracowników, jest Balingen w Badenii-Wirtembergii.

 5. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  Włochy

  Aktualnie GAI zatrudnia 200 osób. Personel uważamy za kapitał ludzki, nasze zasoby. Rekrutujemy go z uczelni i szkół zawodowych o najlepszej renomie. Inżynierowie, technicy, testerzy, monterzy. Jest to niewątpliwie samonapędzający się mechanizm, ponieważ inwestycja w zasoby ludzkie przekłada się na maszyny - zaprojektowane wewnętrznie, w oparciu o doskonały know-how, dzięki czemu maszyny GAI mogą być coraz lepsze z upływem lat.

 1. CDA DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 2. NIMAX S.P.A.

  Włochy

 1. ELVO CODING GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. AB VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. GOOD TECH INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. P.E. LABELLERS S.P.A.

  Włochy

 5. WWP WAHLEN & SIEBERTH GMBH

  Niemcy

 6. ACCRAPLY LTD. – SLEEVIT / GRAHAM / TRINE / STANFORD

  Niemcy

 7. SCHWINN & PARTNER GBR

  Niemcy

 8. ROTOFLUX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 1. VIGEVANO INBOCSAV SRL

  Włochy

 2. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. ENVIRO PACK GMBH

  Niemcy

 4. AGROSALIX & PACK DAGMARA KREMER

  Polska

  Oferujemy usługi konfekcjonowania, pakowania na zlecenie, co-packingu. Posiadamy maszyny odważające, dozujące i nasypujące materiały sypkie. Zgrzewamy i obkurczamy wszelkie produkty folią. Obsługujemy wysyłkę i zwroty towarów ze sklepów internetowych! Inne nasze prace: - pakowanie lub przepakowywanie produktów w opakowania detaliczne, pakiety zbiorcze i zestawy promocyjne - tworzenie multipaków składających się z kilku jednorodnych produktów - tworzenie zestawów promocyjnych i upominkowych - segregowanie prasy, książek, zestawów promocyjnych - odzyskiwanie i sortowanie różnego rodzaju pakietów czasopism, książek lub innych produktów z dołączonymi gadżetami - wkładanie ulotek, ofert, folderów reklamowych do gazet, czasopism, paczek - wklejanie dodatków reklamowych (próbki, gratisy, ulotki, foldery) za pomocą kropelek klejących - naklejanie promocyjnych etykiet samoprzylepnych - kopertowanie, etykietowanie oraz znakowanie gotowych produktów - montaż i składanie drobnych elementów - produkcja artykułów florystycznych

  Wszystkie wyroby na "znakowanie- kodowanie i etykietowanie"

 5. HIT-KODY KRESKOWE SP. J.

  Polska

  HKK is a polish supplier of IT solutions for supply chain optimization. With it’s headquarters in Poznan, HKK is active throughout Europe with clients primarily from Eastern Europe, Germany and the UK. Our main focus is on developing, implementing and maintaining WMS systems for small, medium sized and large enterprises. Our team consists of experienced, top class logistics experts. We not only work in 4 walls warehouses but also carry out optimization projects in large size airports, container ports and outdoor storage facilities. Our other lines of business in which we are proud to have more than 20 years of experience include hardware and labeling. With high expertise we advise our Customer in hardware related projects. HKK is one of the top suppliers within Eastern European of Zebra, Datalogic, CAB, Toshiba, Honeywell equipment. Thanks to a well equipped printing house HKK is capable of producing various identification systems for warehousing and logistics needs.

 6. MAISSINAL

  Hiszpania

  Pełne rozwiązania w zakresie nalepiania etykietek i kodu. Etykiety, etykieciarki, kod kreskowy, nawijacze wtórne etykiet, RFID, systemy zarządzania zapasami, dynamiczna kontrola wagi, systemy etykietowania...Niektóre z naszych marek: CHECKPOINT, TOSHIBA, AVERY DENNISON, HITACHI, HONEYWELL, LEGRO, PACKAGING, PROCAOT, METO, ARMOR, EPSON, RODANT, EIDOS.

 7. COUTH CONSTRUCTORA DE ÚTILES Y HERRAMIENTAS SL

  Hiszpania

  Maszyny do znakowania przemysłowego. Oznaczanie dotykowe, ciśnieniowe, poprzez przekręcanie, laserowe, punktowe, profont i przekreślane. Wykrywalność. Kody datamatrix. Jesteśmy producentami. Dystrybucja na cały świat.

 8. MATEC - ETICHETTATURA E MARCATURA

  Włochy

  Siedziba firmy Matec srl znajduje się w Turynie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w systemach znakowania i kodowania przemysłowego. Matec srl wyróżnia się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w branży. Przyjdź do nas, a zawsze obsłużymy Cię w sposób uprzejmy i profesjonalny. Nasz adres to: Lungo Dora Pietro Colletta 83-10183 Torino.

 9. FAM FAVATA ADVANCED MARKING SRL

  Włochy

  Firma specjalizuje się od 1954 roku w systemach pakowania i znakowania przemysłowego: kodyfikacja produktów i opakowań z wykorzystaniem systemów atramentowego, kontaktowego i stencil. Atramenty kompatybilne, serwis, części zamienne i akcesoria do wszystkich najczęściej używanych atramentowych urządzeń znakujących. Stabilizacja ekologiczna opakowań paletyzowanych.

 10. ZWICKROELL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  ZwickRoell jest wiodącym na świecie dostawcą urządzeń i maszyn testujących do testowania materiałów. Nasze maszyny i sprzęt do testowania materiałów są wykorzystywane w badaniach i rozwoju produktów oraz w kontroli i zapewnianiu jakości w ponad 20 branżach.

Filtry

Wyniki dla

Znakowanie- kodowanie i etykietowanie - Import eksport

Liczba wyników

3661 przedsiębiorstwa