• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • znakowanie- kodowanie i etykietowanie

Wyniki dla

Znakowanie- kodowanie i etykietowanie - Import eksport

 1. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 55 lat projektujemy i produkujemy maszyny wytrzymałościowe w Riedlingen, w Górnej Szwabii. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości specjalnych maszyn wytrzymałościowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, od najmniejszej maszyny o sile kilku niutonów do maszyny do prób ściskania o sile 10 000 kN, ważącej ponad trzydzieści ton. Dzięki bliskim kontaktom z wiodącymi instytutami i uniwersytetami zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki badawczej. Nasze członkostwo w VDMA (Stowarzyszenie Niemieckiej Inżynierii Mechanicznej i Zakładowej), Stowarzyszeniu Maszyn Badawczych, oznacza gwarancję przyszłościowych technologii, doskonałej jakości i niezawodnego serwisu. Osobny dział zajmuje się opracowywaniem i dostosowywaniem zespołów elektronicznych do naszych maszyn testujących. Jeden z nich koncentruje się na planowaniu i rozwoju projektów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkcja okuć jest prowadzona przez spółkę zależną w Szwajcarii.

 2. K.-D. HERMANN GMBH CONTACT AUSZEICHNUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako doświadczony partner w dziedzinie handlu i przemysłu, opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. Doskonała jakość wykonania i ścisła kontrola jakości sprawiają, że nasze urządzenia kontaktowe i etykiety stworzyły unikalną markę. Oto część propozycji z naszej oferty: ręczne systemy do etykietowania, oznaczania i dozowania - etykiety kontaktowe do oznaczania produktów, - znaki jakości dla przemysłu i handlu - biżuteria i promocyjne naklejki – rozwiązania specjalne - drukarki do etykiet - drukarki do termo-transferów i termiczne – programy do etykiet - taśmy węglowe i inne akcesoria - etykietowanie – urządzanie automatyczne i półautomatyczne do drukowania i etykietowania - produkty promocyjne - szeroka gama produktów o różnej cenie i urządzenia do wyposażenia sklepów - pistolety do zszywek i zszywki – kasy fiskalne - elektroniczne systemy nadzoru artykułów - oznaczniki twarde i miękkie.

 3. INTERHYDRAULIK GESELLSCHAFT FÜR HYDRAULIK-KOMPONENTEN MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy wiodącym producentem komponentów do hydraulicznej techniki napędowej. Od doradztwa, przez rozwój i produkcję, po dostawę, między innymi w trybie Just in time lub jako zestaw do montowania, oferujemy wszystko. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi logistyczne. INTERHYDRAULIK zapewnia najwyższą jakość zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001: 2009. Sidziba firmy INTERHYDRAULIK GmbH znajduje się w Selm. Administacja i produkcja zanajdują się pod jednym dachem w odległości około 28 km od Dortmund. Nieustanna poprawa jakości naszych produktów i usług jest celem i zadaniem naszych ok. 130 pracowników. Dział projektowania, rozwoju, produkcji i logistyki wraz z innymi działami firmy skupiają się na zapewnieniu klientom optymalnych produktów. Oferujemy innowacyjne produkty i doskonałą obsługę.

 4. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Bez względu na to, jak zapakowany jest Twój produkt – butelki, puszki, pudełka, opakowania elastyczne itp. – Accraply ma dla Ciebie przemysłową maszynę do etykietowania. Jesteśmy firmą Barry-Wehmiller Packaging Systems dostarczającą urządzenia do etykietowania i przetwarzania rękawów termokurczliwych, specjalizującą się w etykietach samoprzylepnych, systemach etykietowania z podawaniem z rolki i technologii aplikacji etykiet na rękawach termokurczliwych. Nasze zaufane marki maszyn do etykietowania – Accraply, Harland, Trine i Graham & Sleevit – obsługują szeroki zakres branż, w tym spożywczą i napojów, farmaceutyczną, artykułów gospodarstwa domowego i towarów konsumpcyjnych, zdrowia i urody. Nasz sprzęt do przetwarzania termokurczliwych rękawów Stanford daje nam możliwość wspierania naszych klientów w sposób pewny i stały we wszystkich aspektach technologii etykiet do rękawów termokurczliwych. Rozwiązania Accraply zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby różnych rynków, zapewniając zgodność z URS, możliwość sterylizacji, walidację / dokumentację, zgodność z CFR21 i są rozwiązaniami kompatybilnymi z funkcją śledzenia i wyrzucenia/śledzenia.

 5. BIZERBA SE & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od pokoleń nazwa Bizerba jest ściśle związana z tematem „waga“. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania i kompleksowa oferta usług – to jest Bizerba. Bizerba oferuje klientom z branży rzemieślniczej, handlu, przemysłu i logistyki wyjątkowe, globalne rozwiązania sprzętowe i programowe w zakresie średniej wielkości „wagi”. Kompleksowe usługi od doradztwa po serwis, etykiety i materiały eksploatacyjne, a także leasing uzupełniają kompleksową gamę rozwiązań. Od 1866 firma Bizerba skupiła się na technologicznym rozwoju w dziedzinie ważenia i jest dziś obecna w ponad 120 krajach. Nasza baza klientów obejmuje zarówno globalne przedsiębiorstwa handlowe i przemysłowe, jak i detalistów np. rzemieślnicze piekarnie, sklepy mięsne. Siedzibą naszej firmy rodzinnej, która od pięciu pokoleń prowadzona jest ręką tej samej rodziny i zatrudnia ponad 3900 pracowników, jest Balingen w Badenii-Wirtembergii.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METO INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Checkpoint -Meto- jest międzynarodowym producentem i dostawcą etykiet, identyfikatorów i zabezpieczeń towarów dla handlu, usług i przemysłu. Dzięki naszemu szerokiemu know-how w tych dziedzinach, oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania na każdym etapie łańcucha logistycznego. METO jest wynalazcą ręcznej metkownicy i od ponad 45 lat reprezentuje innowacyjność i wysoką jakość. Reagujemy szybko i elastycznie na wymagania rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania odpowiednie do obecnych potrzeb i wymagań etykietowania. Oferujemy metkownice ręczne do cen i kodów, etykiety do artykułów żywnościowych, zgodne z wymogami prawnymi, etykiety w wielu rozmiarach, kolorach i dopasowane do podłoża nakładki gumowe z indywidualnym nadrukiem.

 2. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Najnowocześniejsze technologie w przetwarzaniu i dozowaniu ciekłego silikonu i produkcji elasstomerów LSR! Zaraz po powstaniu w 1996 roku firma ELMET opatentowała rozwiniętą przez siebie technologię. Nazwa ELMET szybko zaczęła kojarzyć się z wysoką jakością i innowacyjnymi narzędziami. Jeśli systemy i komponenty dostępne na rynku nie zapewniają optymalnego przeprowadzenia procesu LIM, rozwiązania opracowane przez ELMET są doskonałym wyborem. W szczególności jest nim już drugie pokolenie systemu dosowania TOP 3000 S. Chociaż system ten został opracowany już w 2003 roku, jednak od czasu wrowadzenia na rynek został kolejno wzbogacony o liczne dalsze rozwiązania i integrację innowacyjnych funkcji wzorcowych w formowaniu wtryskowym ciekłego silikonu. Wyniosło to firmę ELMET na pozycję specjalisty i partnera w zakresie najnowocześniejszych technologi przetwarzania i dozowania ciekłego silikonu oraz m.in. Produkcji Elastomerów LSR w Austrii!

 3. PROFIPACK S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Profipack opracowuje i produkuje narzędzia do wytłaczania zarówno dla branży graficznej, jak i tworzyw sztucznych. Nasze narzędzia znajdują zastosowanie w licznych sektorach przemysłu, takich jak papierniczy, tekturowy, opakowań luksusowych, druku książek, motoryzacyjny, farmaceutyczny, kosmetyczny i wielu innych. Wyznaczamy najwyższe standardy jakości, precyzji i krótkoterminowej dostępności naszych tłoczników i narzędzi. Profipack jest firmą rodzinną, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. TŁOCZENIE FOLIĄ NA GORĄCO: Wymaga precyzyjnego transferu folii do tłoczenia na materiały. TŁOCZENIE WYPUKŁE: Ta technika powoduje zaakcentowanie uwypuklenia na materiałach, bez włączenia folii. Nasze, dostępne matryce do tłoczenia wypukłego są mosiężne, zaś stosowane przez nas stemple są wykonane z mosiądzu lub twardych tworzyw sztucznych. NARZĘDZIA SZTANCUJĄCE ZE ZINTEGROWANYM TŁOCZENIEM WYPUKŁYM: Narzędzia te ułatwiają jednoczesne wykonywanie tłoczenia wklęsłego i cięcia w ramach jednego procesu. FOLIA ROWKOWANA: Narzędzie to łączy w sobie tłoczenie wypukłe i tłoczenie folią na gorąco w ramach jednego procesu. MIKROWYPUKŁOŚĆ / HOLOGRAMY / ELEMENTY ZABEZPIECZAJĄCE: Folia o delikatnej strukturze daje intrygujące efekty. Tworzymy elementy zabezpieczające bez użycia folii holograficznej. WYPUKŁE WYDRUKI W ALFABECIE BRAILLE'A: Za sprawą uniwersalnych matryc żeńskich, a także głównych czcionek alfabetu Braille'a, stosowanych w Europie. NARZĘDZIA SILIKONOWE: Umożliwiają transfer folii przy wykorzystywaniu tworzyw sztucznych, za pomocą matryc silikonowych. NARZĘDZIA Z TECHNOLOGIĄ CIENKOPŁYTKOWĄ: Zastosowanie mosiężnych matryc, zamontowanych na płytach stalowych, zgodnie z parametrami Twojego urządzenia.

 4. MATTHEWS MARKING SYSTEMS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MATTHEWS MARKING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do znakowania. Ma siedzibę w Estenfeld, Niemcy.

 5. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Aktualnie GAI zatrudnia 200 osób. Personel uważamy za kapitał ludzki, nasze zasoby. Rekrutujemy go z uczelni i szkół zawodowych o najlepszej renomie. Inżynierowie, technicy, testerzy, monterzy. Jest to niewątpliwie samonapędzający się mechanizm, ponieważ inwestycja w zasoby ludzkie przekłada się na maszyny - zaprojektowane wewnętrznie, w oparciu o doskonały know-how, dzięki czemu maszyny GAI mogą być coraz lepsze z upływem lat.

 1. EUROMPS S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EuroMps S.r.l. oferuje pełną gamę drukarek przemysłowych, urządzeń znakujących i drukarek atramentowych, które są w stanie spełnić wszelkie potrzeby w zakresie znakowania produktu lub jego opakowania. Od najprostszego do najbardziej uniwersalnego druku atramentowego, od znakowania kontaktowego po drukarki termiczne, rotacyjne i z tłoczeniem na zimno. Euromps wykonuje znakowanie i nadruki w sposób trwały, ręcznie, półautomatycznie lub metodą całkowicie zautomatyzowaną.

 2. NIMAX S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NIMAX S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do znakowania, Labelling systems, maszyny liczące opakowania, Maszyny do znakowania, i etykieciarki. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 1. CDA DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CDA DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Leun, Niemcy.

 2. AB VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AB VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 3. GOOD TECH INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GOOD TECH INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN UND SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Kempen, Niemcy.

 4. WWP WAHLEN & SIEBERTH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WWP WAHLEN & SIEBERTH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Unkel, Niemcy.

 5. VIGEVANO INBOCSAV SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VIGEVANO INBOCSAV SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i sprzęt dla fabryk obuwia i szewców, maszyny do znakowania, i maszyny drukujące na opakowaniach. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 6. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Kerpen, Niemcy.

 7. VIGEVANO INBOCSAV SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VIGEVANO INBOCSAV SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i sprzęt dla fabryk obuwia i szewców, maszyny do znakowania, i maszyny drukujące na opakowaniach. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 8. ENVIRO PACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENVIRO PACK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 1. ROTOFLUX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROTOFLUX DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Brühl, Niemcy.

 2. ACCRAPLY LTD. – SLEEVIT / GRAHAM / TRINE / STANFORD

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ACCRAPLY LTD. – SLEEVIT / GRAHAM / TRINE / STANFORD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 3. SCHWINN & PARTNER GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHWINN & PARTNER GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Beerfelden, Niemcy.

 4. AGROSALIX & PACK DAGMARA KREMER

  Polska

  Oferujemy usługi konfekcjonowania, pakowania na zlecenie, co-packingu. Posiadamy maszyny odważające, dozujące i nasypujące materiały sypkie. Zgrzewamy i obkurczamy wszelkie produkty folią. Obsługujemy wysyłkę i zwroty towarów ze sklepów internetowych! Inne nasze prace: - pakowanie lub przepakowywanie produktów w opakowania detaliczne, pakiety zbiorcze i zestawy promocyjne - tworzenie multipaków składających się z kilku jednorodnych produktów - tworzenie zestawów promocyjnych i upominkowych - segregowanie prasy, książek, zestawów promocyjnych - odzyskiwanie i sortowanie różnego rodzaju pakietów czasopism, książek lub innych produktów z dołączonymi gadżetami - wkładanie ulotek, ofert, folderów reklamowych do gazet, czasopism, paczek - wklejanie dodatków reklamowych (próbki, gratisy, ulotki, foldery) za pomocą kropelek klejących - naklejanie promocyjnych etykiet samoprzylepnych - kopertowanie, etykietowanie oraz znakowanie gotowych produktów - montaż i składanie drobnych elementów - produkcja artykułów florystycznych

 5. PROFLEX LABEL

  Turcja

  Założone w 2017 roku, przedsiębiorstwo Proflex jest pochodzącym z Turcji tureckim producentem etykiet samoprzylepnych. Zaczęliśmy naszą przygodę stawiając na satysfakcję klienta i maksymalnie wysoką jakość produktów. Podążając śladem zaawansowanych technologii w branży i odzwierciedlając wartość, na którą zasługują Twoje produkty, dążymy do trwałych, opartych na przyjaźni, relacji z naszymi cennymi klientami. Jako Proflex, posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak: •Etykiety spożywcze, •Etykiety do napojów, •Etykiety chemiczne i do środków czystości, •Etykiety dla branży motoryzacyjnej, •Etykiety na kosmetyki, •Etykiety bez kodu kreskowego, •Etykiety taśmowe, odwiedź naszą witrynę www aby odkryć paletę naszych produktów. Od początku działalności, przyjęliśmy zasadę zapewnienia środowiska pracy w oparciu o komunikację, edukację i bezpieczeństwo pracy. Naszą siłą jako Proflex jest zdolność do pracy zespołowej z naszymi pracownikami, dostawcami i klientami. Nasze partnerstwa biznesowe opierają się na zaufaniu i stabilnych relacjach z klientami krajowymi i zagranicznymi. Naszą główną misją jest zaoferowanie klientom tego co najlepsze przy niskich kosztach, zapewniając wysoką jakość produkcji i terminowe dostawy. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji.

 6. HIT-KODY KRESKOWE SP. J.

  Polska

  HKK is a polish supplier of IT solutions for supply chain optimization. With it’s headquarters in Poznan, HKK is active throughout Europe with clients primarily from Eastern Europe, Germany and the UK. Our main focus is on developing, implementing and maintaining WMS systems for small, medium sized and large enterprises. Our team consists of experienced, top class logistics experts. We not only work in 4 walls warehouses but also carry out optimization projects in large size airports, container ports and outdoor storage facilities. Our other lines of business in which we are proud to have more than 20 years of experience include hardware and labeling. With high expertise we advise our Customer in hardware related projects. HKK is one of the top suppliers within Eastern European of Zebra, Datalogic, CAB, Toshiba, Honeywell equipment. Thanks to a well equipped printing house HKK is capable of producing various identification systems for warehousing and logistics needs.

 7. MAISSINAL

  Hiszpania

  Pełne rozwiązania w zakresie nalepiania etykietek i kodu. Etykiety, etykieciarki, kod kreskowy, nawijacze wtórne etykiet, RFID, systemy zarządzania zapasami, dynamiczna kontrola wagi, systemy etykietowania...Niektóre z naszych marek: CHECKPOINT, TOSHIBA, AVERY DENNISON, HITACHI, HONEYWELL, LEGRO, PACKAGING, PROCAOT, METO, ARMOR, EPSON, RODANT, EIDOS.

 8. COUTH CONSTRUCTORA DE ÚTILES Y HERRAMIENTAS SL

  Hiszpania

  Maszyny do znakowania przemysłowego. Oznaczanie dotykowe, ciśnieniowe, poprzez przekręcanie, laserowe, punktowe, profont i przekreślane. Wykrywalność. Kody datamatrix. Jesteśmy producentami. Dystrybucja na cały świat.

 9. FAM FAVATA ADVANCED MARKING SRL

  Włochy

  Firma specjalizuje się od 1954 roku w systemach pakowania i znakowania przemysłowego: kodyfikacja produktów i opakowań z wykorzystaniem systemów atramentowego, kontaktowego i stencil. Atramenty kompatybilne, serwis, części zamienne i akcesoria do wszystkich najczęściej używanych atramentowych urządzeń znakujących. Stabilizacja ekologiczna opakowań paletyzowanych.

 10. MATEC - ETICHETTATURA E MARCATURA

  Włochy

  Siedziba firmy Matec srl znajduje się w Turynie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w systemach znakowania i kodowania przemysłowego. Matec srl wyróżnia się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w branży. Przyjdź do nas, a zawsze obsłużymy Cię w sposób uprzejmy i profesjonalny. Nasz adres to: Lungo Dora Pietro Colletta 83-10183 Torino.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Znakowanie- kodowanie i etykietowanie - Import eksport

Liczba wyników

3645 Przedsiębiorstwa