• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • prace budowlane wykończeniowe

Wyniki dla

Prace budowlane wykończeniowe - Import eksport

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Thermotec GmbH ist ein Betrieb jest firmą działającą w dziedzinie aparatury i inżynierii mechanicznej. W szczególności w dziedzinie odzysku ciepła. Głównym przedmiotem naszego rozwoju i produkcji są płytowe wymienniki ciepła do wymiany ciepła pomiędzy dwoma strumieniami gazu. Innym ważnym produktem jest 3-warstwowa klapa przepstu powietrza. Oprócz tych głównych dziedzin isnieje szereg innych produktów, które opracowujemy, produkujemy i dostarczamy. Produkty wykonane są niemal wyłącznie ze STALI NIERDZEWNEJ, a zwłaszcza rodzajów typu 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, lecz także z innych gatunków stali. Dzięki dostępnemu zapleczu produkcyjnemu obejmującemu powierzchnię 1740 m² z centrami obróbki CNC, maszynami stacjionarnymi, stanowiskami komputerowymi, a także rysunkm CAD i stosowaniu systemu zapewniania jakości zgodnie z normą ISO 9001, zawsze wyprzedzamy konkurencję.

  Witryna www Open In New icon
 2. TRAVAUX24

  Francja

  Verified by Europages badge
 3. WALTER KURTH GENERALUNTERNEHMEN FUER TROCKNUNGSTECHNIK UND BRANDSCHADENSANIERUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. STOCRETEC GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. IMMODRY HAMBURG INH. PATRICK REIMER

  Niemcy

  Verified by Europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. S&A BAUTECHNIK

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. LBT SCHÖFTNER TECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by Europages badge
 3. SARIAN INH. CHRISTIAN SCHWERIN

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. MARINO FRANCESCO

  Włochy

  Verified by Europages badge
 5. B & S GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 1. RAZZETTI COSTRUZIONI GENERALI

  Włochy

  Verified by Europages badge
 2. BMC HAUBRICH - BRANDSCHUTZ MANAGEMENT UND CONSULT

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. SIKA BELGIE

  Belgia

  Verified by Europages badge
 4. AD LYON

  Francja

  Firma AD Lyon jest Państwa partnerem w realizacji wszelkich prac renowacyjnych i wnętrzarskich. Poszukując ciągle najlepszych rozwiązań, które mogą pomóc naszym klientom, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji ruchomych drzwi przesuwnych oraz przegród w stylu japońskim. Nasz profesjonalizm ugruntowany przez wieloletnie doświadczenie pozwala nam na perfekcyjne wykonanie renowacji mieszkań, domów, łazienek lub kuchni dzięki stosowaniu materiałów wysokiej jakości. Nasi montażyści będą także do Państwa pełnej dyspozycji w celu wykonania prac związanych z odnawianiem okien, izolacją stropów i przegród, jak również wszelkich usług malarskich, elektrycznych, szklarskich, instalatorskich w zakresie klimatyzacji, usług odnawiania fasad oraz tynkowania. Pracujemy z rzemieślnikami-pasjonatami i przedsiębiorstwami budowlanymi na terenie całej Francji, przede wszystkim w rejonie Paryża, Marsylii, Lyonu, Tuluzy, Nicei i Nantes. Mogą Państwo otrzymać kosztorys robót w czasie krótszym niż 48 godzin

 5. DWS POHL GMBH

  Niemcy

  Oferujemy kompleksowe linie produktów w dziedzinie systemów dachowych, ściennych i zabezpieczających: systemy zabezpieczania przed upadkiem, osłony balustrad, profile przyblatowe, profile wykończeniowe dachu płaskiego, wywietrzniki i rynny ściekowe, realizując zamówienia klientów zarówno w ramach produkcji jednostkowej, jak i produkcji małych i dużych serii: Koncentrujemy się na obróbce i przetwarzaniu metali, szczególnie w zakresie fazowania blach m.in. z aluminium, stali nierdzewnej, miedzi i cynku.

 6. SYMERIA

  Polska

  Symeria to specjalistyczna firma z branży budowlanej specjalizująca się w piance poliuretanowej. Pianka PUR, bo tak w skrócie jest ona nazywana wykorzystywana jest głównie jako ocieplenie poddasza, ocieplania domów, hydroizolacja fundamentów, budynków produkcyjnych, hal i wszystkich innych budynków. Firma Symeria posiada spore doświadczenie na tym polu, nowoczesny sprzęt oraz wysokiej klasy pianki ( pianki otwartokomórkowe i zamkniętokomórkowe ) gwarantujące najlepsze parametry oraz gwarancję na ponad 25 lat. Firma Symeria zapewnia profesjonalne doradztwo, szybki czas realizacji zlecenia oraz ceny adekwatne do wykonanej pracy. Po wykonaniu ocieplenia całość sprawdzana jest za pomocą kamery termowizyjnej by wyeliminować mostki termiczne. Dzięki temu mamy pewność że ocieplenie zostało wykonane porządnie. Siedziba firmy mieści się w Sokółce lecz usługi oferowane są na terenie całego województwa. Masz pytania? Poszukaj odpowiedzi na stronie internetowej firmy lub skontaktuj się w dowolny sposób.

 7. BUDOM. FIRMA BUDOWLANA

  Polska

  "BUDOM" to firma budowlana z ogromnym doświadczeniem w swojej branży. Świadczymy usługi budowlane na polskim rynku już wiele lat - w tym czasie zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów. Pod obecną nazwą istniejemy od 2006 roku, natomiast wcześniej działaliśmy jako "ZBK". Osoby, które miały okazję przekonać się o naszym profesjonalizmie to przede wszystkim mieszkańcy okolic Jeleniej Góry - zarówno jednostki prywatne, jak również wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze i instytucje użytku publicznego.

 8. LLC POLIMER MEGAPOLIS

  Rosja

  POLIMER MEGAPOLIS LLC jest moskiewskim przedsiębirostwem produkcyjnym, założonym w 2004 roku. Firma prowadzi działalność produkcji i sprzedaży na rosyjskim i zagranicznych rynkach wysokiej jakości budowlanych materiałów polimerowych na bazie akrylu. Produkujemy akrylowe farby do cegieł i betonu do fasad i pomieszczeń, gips elastyczny, gipsy akrylowe, dekoracyjne powłoki teksturowane, akrylowe szczeliwo, klej do warstw nośnych, obecnie stosowane w budownictwie. Chcieliśmy zwrócić szczefólną uwagę na nasz nowatorski produkt, to znaczy gips MultiFlex NANO® elastyczny, wodoodporny, dekoracyjny do fasad i wnętrz. Przedsiębiorstwo Polimer Megapolis LLC zajmuje się opracowywaniem nowych materiałów na życzenie klienta i zapewnia pomoc naukową, techniczną oraz doradztwo z zakresu polimerowych materiałów budowlanych. Wszystkie materiały Polimer Megapolis Company są przyjazne do środowiska, nieszkodliwe dla otoczenia i ludzi stosujących je w pracy oraz przebywających w ich pobliżu.

 9. PHU MAXPOL

  Polska

  Nasza firma została założona parę lat wcześniej, ale od 1997 roku jesteśmy ściśle powiązani z branżą budowlaną z zakresu robót ziemnych. Świadczymy usługi w woj. zachodniopomorskim oraz na terenie całego kraju. Dbamy o jakość i terminowość naszych usług. Posiadamy niezbędny park maszynowy, dzięki czemu szybko i sprawnie wykonujemy każde zlecenie. Podejmujemy się realizacji skomplikowanych prac ziemnych, na co pozwala nam nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności. Wykonywane zlecenia realizujemy zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu jesteśmy wiarygodni na rynku świadczonych usług. Zapewniamy solidne i fachowe usługi oraz oferujemy konkurencyjne ceny, dzięki czemu nasi Klienci chętnie polecają nas jako firmę godną zaufania.

 10. TORKRET SPECJALISTYCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Polska

  Specjalizujemy się w wykonywaniu betonów natryskowych otrzymywanych technologią torkretu suchego i mokrego. Mieszanki natryskowe możemy podawać na odległość 400-500 metrów w poziomie oraz 150 metrów w pionie /technologia sucha/. Projektujemy i produkujemy mieszanki na bazie kruszyw kwarcowych, bazaltowych o uziarnieniu 0-4mm i 0-8mm. Wykonujemy mieszanki do torkretów siarczanoodpornych, ognioodporne i inne. Projektujemy i produkujemy mieszanki na bazie kruszyw kwarcowych, bazaltowych o uziarnieniu 0-4mm i 0-8mm. W zależności od przeznaczenia do naszych mieszanek dodajemy: - aktywną mikrokrzemionkę SiO2 makro i mikro włókna polipropylenowe - włókna stalowe - polimery - migrujące inhibitory korozji typu MCI lub inne. Na specjalne zamówienie możemy opracować i wykonać mieszanki torkretowe o podwyższonej odporności na agresję środowiska np. mieszanki do torkretów siarczanoodpornych. W zabezpieczeniach ogniowych jesteśmy licencjonowanym wykonawcą firmy Thermica Ltd. Posiadamy własne mieszanki ognioodporne na bazie kruszyw glinokrzemianowych i bazaltowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu torkretów architektonicznych np. z elementami rysunku, płaskorzeźby /relief/. Naprawiamy: - chłodnie kominowe - kominy - obiekty mostowe - zbiorniki - silosy - mury - obiekty zabytkowe - obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej Wzmacniamy: - skarpy - wykopy - mury oporowe Zabezpieczamy ogniochronnie konstrukcje stalowe i żelbetowe - tunele -przęsła -stropy Wykonujemy torkrety archi

 1. ALPINA EXPERT SŁAWOMIR BATOR

  Polska

  Jeśli szukasz profesjonalnych usług z dziedziny alpinistyki przemysłowej to dobrze trafiłeś! Oferujemy specjalistyczne i fachowe wykonanie prac technikami linowymi. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Potrzebujesz pomalować dach? A może zrobić korektę lub wycinkę drzewa na posesji? Firma Alpina Expert świadczy usługi w zakresie wszelkich prac związanych z wysokością, wykonywanych technikami linowymi w miejscach trudno dostępnych gdzie niemożliwe jest użycie podnośnika.

 2. SANREMBUD. PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO - BUDOWLANE

  Polska

  Indywidualne podchodzimy do każdego zlecenia. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Specjalizacją naszego przedsiębiorstwa jest świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług remontowych oraz budowlanych. Duże doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz kadra wykwalifikowanych pracowników pozwalają nam na podjęcie nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych zleceń. Powierzone nam race realizujemy solidnie i terminowo. Specjalizujemy się w: •budowie domów, w tym pod klucz •nadzorze budowlanym •wykonywaniu projektów budowlanych •pracach remontowych i wykończeniowych •usługach dekarskich •docieplaniu budynków •wykonaniu elewacji

 3. PFLASTERSTEINE JANMAR. PFLASTERUNG. VERLEGEN VON PFLASTERSTEINEN, ALLGEMEINE BAUARBEITEN

  Niemcy

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu kostki brukowej wszelkiego typu. Realizacje wykonujemy z materiału własnego lub powierzonego przez zleceniodawcę, takiego jak: Kostka brukowa Kostka granitowa Bruk klinkierowy Usługi w zakresie robót brukarskich typu: Ulice Parkingi Place manewrowe Chodniki Podwórza Ogrody Ogólnobudowlane prace wykończeniowe Wykonujemy także ogrodzenia: Z siatki powlekanej Panelowe Z klinkieru Z metalu ( kute) Oferujemy ocieplanie i prace dekarskie

 4. MAB-BUD II SP. Z O.O.

  Polska

  Firma budowlana Mab-Bud II ma swoją siedzibę w Laskach, w województwie mazowieckim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasza firma powstała w 2006 roku. Specjalizujemy się w pracach ogólnobudowlanych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Działamy w zakresie obiektów mieszkalnych, biurowych, usługowych, sportowych czy sakralnych. Oferujemy takie usługi jak: •budowa, •rozbudowa, •modernizacja, •remont, •wykończenia wnętrz. Zapewniamy nasze doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji. Zapraszamy!

 5. USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ARTUR CHAŁUPCZAK

  Polska

  Specjalizacja: kompleksowe remonty sklepów i biur, adaptacja poddaszy, nietypowe zabudowy karton-gips, sufity podwieszane, szpachlowanie bezpyłowe i tradycyjne, tynkowanie, ocieplenia budynków, Multi-Finish - gładzie bezpyłowe (na mokro), tapetowanie i malowanie, kładzenie glazury i terakoty, układanie paneli, kompleksowe wykończenia wnętrz.

 6. INWEST BUD SP. Z O.O.

  Polska

  W firmie Inwest Bud w Toruniu sporządzamy certyfikaty energetyczne budynków i obiektów budowlanych. Prowadzimy przegląd okresowy budynków i nadzory budowlane. Toruń jest miastem siedziby naszej firmy, ale swoje usługi prowadzimy w całym kraju. Wykonujemy także różnego rodzaju roboty remontowo-budowlanych we wszystkich branżach. Nadzorujemy także procesy inwestycyjne.

 7. DEKORPROJEKT SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma oferuje wykonanie projektów aranżacji wnętrz. W ramach naszych kompleksowych usług, jakie świadczymy od 2009 roku zapewniamy również wykonanie wykończenia wnętrza i wyposażenia. Nasze projekty pozwalają na stworzenie ergonomicznego i funkcjonalnego wnętrza. Zapewniamy równocześnie brak konieczności koordynacji prac wykończeniowych, czy szukania wyposażenia. Oferujemy wykonanie własnych projektów i ich realizację, jak i realizacje projektów innych architektów. Zapraszamy!

 8. DOMLUX

  Polska

  Firma DomLux od lat tworzy domy z drewna, które stanowią nieodłączny element krajobrazu polskich gór. W naszej firmie zajmujemy się produkcją i montażem drewnianych domów, domków wypoczynkowych z drewna i obiektów gastronomicznych. Korzystamy technologii zarówno z bala, jak i w konstrukcji szkieletowej tak zwanej kanadyjskiej. Oferujemy Państwu terminowość oraz najlepsze wykończenia wykonywane przez naszych partnerów. Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą na www.domlux.pl

 9. HELP HUMIDITÉ

  Francja

 10. CULTURE MAISON

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Prace budowlane wykończeniowe - Import eksport

Liczba wyników

124 266 przedsiębiorstwa