• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • prace budowlane wykończeniowe

Wyniki dla

Prace budowlane wykończeniowe - Import eksport

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Thermotec GmbH ist ein Betrieb jest firmą działającą w dziedzinie aparatury i inżynierii mechanicznej. W szczególności w dziedzinie odzysku ciepła. Głównym przedmiotem naszego rozwoju i produkcji są płytowe wymienniki ciepła do wymiany ciepła pomiędzy dwoma strumieniami gazu. Innym ważnym produktem jest 3-warstwowa klapa przepstu powietrza. Oprócz tych głównych dziedzin isnieje szereg innych produktów, które opracowujemy, produkujemy i dostarczamy. Produkty wykonane są niemal wyłącznie ze STALI NIERDZEWNEJ, a zwłaszcza rodzajów typu 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, lecz także z innych gatunków stali. Dzięki dostępnemu zapleczu produkcyjnemu obejmującemu powierzchnię 1740 m² z centrami obróbki CNC, maszynami stacjionarnymi, stanowiskami komputerowymi, a także rysunkm CAD i stosowaniu systemu zapewniania jakości zgodnie z normą ISO 9001, zawsze wyprzedzamy konkurencję.

 2. TRAVAUX24

  Francja

  Firma TRAVAUX24, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach renowacja łazienek. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. WALTER KURTH GENERALUNTERNEHMEN FUER TROCKNUNGSTECHNIK UND BRANDSCHADENSANIERUNG GMBH

  Niemcy

  Firma WALTER KURTH GENERALUNTERNEHMEN FUER TROCKNUNGSTECHNIK UND BRANDSCHADENSANIERUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. STOCRETEC GMBH

  Niemcy

  Firma STOCRETEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Kriftel, Niemcy.

 5. MARINGER & STREHLAU GMBH

  Niemcy

  Firma MARINGER & STREHLAU GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Moers, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DI GI. SABBIATURA E VERNICIATURA DI GIROLAMO DARIO EDOARDO VINCENZO

  Włochy

  Firma DI GI. SABBIATURA E VERNICIATURA DI GIROLAMO DARIO EDOARDO VINCENZO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piaskowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, mikropiaskowanie, piaskowanie metali, Prace budowlane wykończeniowe, i piaskowanie. Ma siedzibę w Marsala, Włochy.

 2. S&A BAUTECHNIK

  Niemcy

  Firma S&A BAUTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Worms, Niemcy.

 3. LBT SCHÖFTNER TECHNIK GMBH

  Austria

  Firma LBT SCHÖFTNER TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Eggendorf, Austria.

 4. SIKA BELGIUM NV

  Belgia

  Firma SIKA BELGIUM NV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, podłogi antystatyczne, okładziny epoksydowo-poliuretanowe, niwelowanie, Floor covering, varnish protection, membrany bitumiczne, domieszki uszlachetniające do betonu i zapraw, i Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 5. TRV TRAVISANI

  Włochy

  Firma TRV TRAVISANI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Okno z laminowanego PCV, Prace budowlane wykończeniowe, Stolarka z PCV, i special structural shapes for frames. Ma siedzibę w Bovino, Włochy.

 1. B & S GMBH

  Niemcy

  Firma B & S GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Himmelstadt, Niemcy.

 2. BMC HAUBRICH - BRANDSCHUTZ MANAGEMENT UND CONSULT

  Niemcy

  Firma BMC HAUBRICH - BRANDSCHUTZ MANAGEMENT UND CONSULT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Wolfenbüttel, Niemcy.

 1. GEOMAR S.R.L.

  Włochy

  Firma GEOMAR S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia hydrauliczne, roboty z zakresu przebudowy i hydrauliki, rozbiórki, Urządzenia hydrauliczne, i drążenie. Ma siedzibę w Pistoia, Włochy.

 2. BETONUNG SP.Z.O.O.

  Polska

  Guten Tag, Wir sind eine Baufirma BETONUNG GmbH aus Polen, wir haben umfangreiche Erfahrungen in Deutschland Wir haben große Anzahl angestellter erfahrenen Facharbeiter: Fliesenleger/ Isolierer; Betonbauer/ Maurer; HLS-Monteur/ Trockenbauer; GaLa Arbeiter/ Pflasterer; Elektriker/ Photovoltaikmonteur; Fenstermonteur; Bauhelfer Wir beschäftigen uns mit allen Fragen: Alle Mitarbeiter besitzen alle unverbindlichen Unterlagen (Zollanmeldung, SOKA-BAU, A1 Bescheinigung); Die Mitarbeiter haben auch Krankenversicherung; Unsere Vorteile: Verständigung– jedes Team hat einen deutschsprachigen Mitarbeiter; Ausrüstung– unsere Mitarbeiter haben ein eigenes Auto und bringen eigenes Grund- Handwerkszeug und Schutzausrüstung; Probezeit– sie können unsere Mitarbeiter auf ihre Qualifikation 24 Stunden testen. Wir kümmern uns um die Organisation der Unterkünfte für die Fachleute; Wir arbeiten pro Stundenlohn, Leistungsverzeichnis oder Pauschal System

 3. DWS POHL GMBH

  Niemcy

  Oferujemy kompleksowe linie produktów w dziedzinie systemów dachowych, ściennych i zabezpieczających: systemy zabezpieczania przed upadkiem, osłony balustrad, profile przyblatowe, profile wykończeniowe dachu płaskiego, wywietrzniki i rynny ściekowe, realizując zamówienia klientów zarówno w ramach produkcji jednostkowej, jak i produkcji małych i dużych serii: Koncentrujemy się na obróbce i przetwarzaniu metali, szczególnie w zakresie fazowania blach m.in. z aluminium, stali nierdzewnej, miedzi i cynku.

 4. SYMERIA

  Polska

  Symeria to specjalistyczna firma z branży budowlanej specjalizująca się w piance poliuretanowej. Pianka PUR, bo tak w skrócie jest ona nazywana wykorzystywana jest głównie jako ocieplenie poddasza, ocieplania domów, hydroizolacja fundamentów, budynków produkcyjnych, hal i wszystkich innych budynków. Firma Symeria posiada spore doświadczenie na tym polu, nowoczesny sprzęt oraz wysokiej klasy pianki ( pianki otwartokomórkowe i zamkniętokomórkowe ) gwarantujące najlepsze parametry oraz gwarancję na ponad 25 lat. Firma Symeria zapewnia profesjonalne doradztwo, szybki czas realizacji zlecenia oraz ceny adekwatne do wykonanej pracy. Po wykonaniu ocieplenia całość sprawdzana jest za pomocą kamery termowizyjnej by wyeliminować mostki termiczne. Dzięki temu mamy pewność że ocieplenie zostało wykonane porządnie. Siedziba firmy mieści się w Sokółce lecz usługi oferowane są na terenie całego województwa. Masz pytania? Poszukaj odpowiedzi na stronie internetowej firmy lub skontaktuj się w dowolny sposób.

 5. TORKRET SPECJALISTYCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Polska

  Specjalizujemy się w wykonywaniu betonów natryskowych otrzymywanych technologią torkretu suchego i mokrego. Mieszanki natryskowe możemy podawać na odległość 400-500 metrów w poziomie oraz 150 metrów w pionie /technologia sucha/. Projektujemy i produkujemy mieszanki na bazie kruszyw kwarcowych, bazaltowych o uziarnieniu 0-4mm i 0-8mm. Wykonujemy mieszanki do torkretów siarczanoodpornych, ognioodporne i inne. Projektujemy i produkujemy mieszanki na bazie kruszyw kwarcowych, bazaltowych o uziarnieniu 0-4mm i 0-8mm. W zależności od przeznaczenia do naszych mieszanek dodajemy: - aktywną mikrokrzemionkę SiO2 makro i mikro włókna polipropylenowe - włókna stalowe - polimery - migrujące inhibitory korozji typu MCI lub inne. Na specjalne zamówienie możemy opracować i wykonać mieszanki torkretowe o podwyższonej odporności na agresję środowiska np. mieszanki do torkretów siarczanoodpornych. W zabezpieczeniach ogniowych jesteśmy licencjonowanym wykonawcą firmy Thermica Ltd. Posiadamy własne mieszanki ognioodporne na bazie kruszyw glinokrzemianowych i bazaltowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu torkretów architektonicznych np. z elementami rysunku, płaskorzeźby /relief/. Naprawiamy: - chłodnie kominowe - kominy - obiekty mostowe - zbiorniki - silosy - mury - obiekty zabytkowe - obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej Wzmacniamy: - skarpy - wykopy - mury oporowe Zabezpieczamy ogniochronnie konstrukcje stalowe i żelbetowe - tunele -przęsła -stropy Wykonujemy torkrety archi

 6. BUDOM. FIRMA BUDOWLANA

  Polska

  "BUDOM" to firma budowlana z ogromnym doświadczeniem w swojej branży. Świadczymy usługi budowlane na polskim rynku już wiele lat - w tym czasie zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów. Pod obecną nazwą istniejemy od 2006 roku, natomiast wcześniej działaliśmy jako "ZBK". Osoby, które miały okazję przekonać się o naszym profesjonalizmie to przede wszystkim mieszkańcy okolic Jeleniej Góry - zarówno jednostki prywatne, jak również wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze i instytucje użytku publicznego.

 7. PHU MAXPOL

  Polska

  Nasza firma została założona parę lat wcześniej, ale od 1997 roku jesteśmy ściśle powiązani z branżą budowlaną z zakresu robót ziemnych. Świadczymy usługi w woj. zachodniopomorskim oraz na terenie całego kraju. Dbamy o jakość i terminowość naszych usług. Posiadamy niezbędny park maszynowy, dzięki czemu szybko i sprawnie wykonujemy każde zlecenie. Podejmujemy się realizacji skomplikowanych prac ziemnych, na co pozwala nam nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności. Wykonywane zlecenia realizujemy zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu jesteśmy wiarygodni na rynku świadczonych usług. Zapewniamy solidne i fachowe usługi oraz oferujemy konkurencyjne ceny, dzięki czemu nasi Klienci chętnie polecają nas jako firmę godną zaufania.

 8. ALPINA EXPERT SŁAWOMIR BATOR

  Polska

  Jeśli szukasz profesjonalnych usług z dziedziny alpinistyki przemysłowej to dobrze trafiłeś! Oferujemy specjalistyczne i fachowe wykonanie prac technikami linowymi. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Potrzebujesz pomalować dach? A może zrobić korektę lub wycinkę drzewa na posesji? Firma Alpina Expert świadczy usługi w zakresie wszelkich prac związanych z wysokością, wykonywanych technikami linowymi w miejscach trudno dostępnych gdzie niemożliwe jest użycie podnośnika.

 1. PFLASTERSTEINE JANMAR. PFLASTERUNG. VERLEGEN VON PFLASTERSTEINEN, ALLGEMEINE BAUARBEITEN

  Niemcy

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu kostki brukowej wszelkiego typu. Realizacje wykonujemy z materiału własnego lub powierzonego przez zleceniodawcę, takiego jak: Kostka brukowa Kostka granitowa Bruk klinkierowy Usługi w zakresie robót brukarskich typu: Ulice Parkingi Place manewrowe Chodniki Podwórza Ogrody Ogólnobudowlane prace wykończeniowe Wykonujemy także ogrodzenia: Z siatki powlekanej Panelowe Z klinkieru Z metalu ( kute) Oferujemy ocieplanie i prace dekarskie

 2. INWEST BUD SP. Z O.O.

  Polska

  W firmie Inwest Bud w Toruniu sporządzamy certyfikaty energetyczne budynków i obiektów budowlanych. Prowadzimy przegląd okresowy budynków i nadzory budowlane. Toruń jest miastem siedziby naszej firmy, ale swoje usługi prowadzimy w całym kraju. Wykonujemy także różnego rodzaju roboty remontowo-budowlanych we wszystkich branżach. Nadzorujemy także procesy inwestycyjne.

 3. HELP HUMIDITÉ

  Francja

 4. CULTURE MAISON

  Francja

 5. RAUMAX GMBH

  Niemcy

 6. OHRATRAX ENGINEERING & CONSTRUCTION GMBH

  Niemcy

 7. ESATHERM INGENIEURBÜRO

  Niemcy

 8. SANDSTRAHLZENTRUM SUHL

  Niemcy

 9. IMMODRY HAMBURG INH. PATRICK REIMER

  Niemcy

 10. BOTTA S.P.A.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Prace budowlane wykończeniowe - Import eksport

Liczba wyników

111 348 Przedsiębiorstwa