• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zaprawy budowlane

Wyniki dla

Zaprawy budowlane - Import eksport

 1. TILLMAN GMBH LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma Tillman jest obecna na całym świecie poprzez sieć filii Belgii, w Niemczech, we Francji i w Luksemburgu. Tillman - Chemiczne Materiały Budowlane jest jednym ze światowych liderów na rynku domieszek uszlachetniających do betonu i zapraw. Te działalności badawcze i produkcyjne są zgrupowane w firmie matce (spółce dominującej), znajdującej się w Megchelen we wschodniej Geldrii (Niderlandy).

 2. MALVIN SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MALVIN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciepłochronne zaprawy murarskie. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Dodatki do cementów i zapraw, Zaprawy budowlane, Farby i lakiery, tynki gotowe, powłoki osuszające, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, biokonstrukcje, i Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Gricignano Di Aversa, Włochy.

 3. COMENSAL SP. Z O.O.

  Polska

  Comensal Sp. z o.o. is one of the leading producers of building hand tools in Poland. Since 1992 we have been broadening our experience in the production of building hand tools and establishing our market position. We particularly focus on the quality of our products and the satisfaction of clients. Due to constant investments in innovative manufacturing technologies and warehouses we still increase our production effectiveness and improve delivery standards. We are proud to supply not only DIY chain stores, distributors and building depots but also small shops. All clients are attended to by professional sales representatives scattered around the country. They secure our presence in all corners of Poland and maintain good relation with our clients. We also have partners in most of European countries and we strive to strengthen our presence outside of Europe. For more details please consult our export department which will provide you with all necessary information concerning the company profile, its products or ways of striking business relationship. During last 20 years we have managed to equip the company with state-of-the-art machinery enabling flexible and tailored to customers’ needs production, e.g. private branding, individual colours, individual design of moulds and die-cuts. Such infrastructure allows us to increase competitiveness on the market. A number of innovative technologies and new products could be developed thanks to EU funding programmes. In our factory

 4. ZAMBET ODRZYKOŃ F. PELCZAR, ST. PELCZAR SP.J.

  Polska

  Głównym profilem naszej działalności jest produkcja betonu, czyli zgodnie z normą PN-EN 206-1 „Beton – Część 1." – materiału powstałego ze zmieszania cementu, kruszywa drobnego i grubego, wody oraz ewentualnych domieszek i dodatków, który uzyskuje swoje właściwości w wyniku hydratacji cementu. Nasze zakłady zapewniają dostawę następującego asortymentu: - beton towarowy klasy C8/10 do C50/60 oraz B-7, 5 do B-60 - beton hydrotechniczny - beton posadzkowy - beton stosowany w budownictwie inżynieryjnym - zaprawy betonowe - jastrychy Zapewniamy transport za pomocą betonomieszarek o ładowności 6 m3 i 9 m3 oraz pompowanie betonu urządzeniami o wysięgu 18 m i 39 m. Rozmieszczenie wytwórni betonu oraz ilość posiadanego taboru umożliwia realizację ciągłych dostaw betonu w promieniu 60 km w ilości 500 m3/12 h.

 5. KMS ENERGIA

  Polska

  KMS Energia powstała w 2012 roku i wchodzi w skład grupy KMS Media z siedzibą w Zamościu. Zakres działalności: Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Zbiorniki z polietynelu - ziemne 1000 L, 2000 L, 3000 L, 4000 L, 5000 L. Sprzedaż hurtowa - Export: Chemia budowlana, zaprawy tynkarskie, zaprawy murarskie, kleje do styropianu, materiały hydroizolacyjne, hydroizolacja, kotły do ogrzewania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SKLEP@BNBMARKET.EU

  Polska

  Największy wybór płytek ceramicznych: terakoty i glazury. Największy wybór materiałów budowlanych.

 2. PAPRESA

  Hiszpania

  Firma PAPRESA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Cement i dodatki, kleje dla budownictwa, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Cement i dodatki. Ma siedzibę w Valladolid, Hiszpania.

 3. FIRMA STEBAH GMBH & CO.KG - MÖRTEL & BAUTECHNIK

  Niemcy

  Firma FIRMA STEBAH GMBH & CO.KG - MÖRTEL & BAUTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Klej do płytek podłogowych. Ma siedzibę w Stuhr, Niemcy.

 4. KRKONOSSKÉ VÁPENKY KUNCICE, A.S.

  Republika Czeska

  Firma KRKONOSSKÉ VÁPENKY KUNCICE, A.S., roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kleje budowlane, zaprawy z kamienia, zaprawy, Kleje budowlane, i zaprawa cementowa. Ma siedzibę w Kuncice Nad Labem, Republika Czeska.

 5. CONSTRUCCIONES BERRES

  Hiszpania

  Firma CONSTRUCCIONES BERRES, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach zaprawa do kładzenia płytek, zaprawy budowlane, układanie płytek, i brony. Ma siedzibę w Vitoria - Álava, Hiszpania.

 1. EUROCALCIO, SA

  Portugalia

  Firma EUROCALCIO, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane chemicznie obojętne. Jest również obecna w dziedzinach Zaprawy budowlane, węglan wapniowy, asfalt, i Zaprawy budowlane. Ma siedzibę w Vale De Ourem, Portugalia.

 2. CAROBOIS

  Francja

  Firma CAROBOIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach płyty gipsowe lub kartonowo-gipsowe, izolacja, zaprawy budowlane, i bloczki ceglane drążone. Ma siedzibę w Asnieres Sur Seine, Francja.

 1. MATERIAUX FORET

  Belgia

  Firma MATERIAUX FORET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Płyty betonowe, bloczki do izolacji termicznej, zaprawy budowlane, Ceramika budowlana, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Wanze, Belgia.

 2. MAPEI BENELUX

  Belgia

  Firma MAPEI BENELUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Zaprawy budowlane, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Zaprawy budowlane, Putties, Glues and Silicones, domieszki uszlachetniające do betonu i zapraw, i Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Grâce-Hollogne, Belgia.

 3. HERMANS-VERMEULEN

  Belgia

  Firma HERMANS-VERMEULEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Zaprawy budowlane, Surowce i materiały budowlane, wykładzina dywanowa, tiles coverings, i Zaprawy budowlane. Ma siedzibę w Westerlo (tongerlo), Belgia.

 4. CEMTEC

  Belgia

  Firma CEMTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Floor covering, coloured floor coverings, zaprawy specjalne, i plany pracy dla kuchni. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. ARTI HARÇ SANAYI YAPI KIMYASALLARI

  Turcja

  Firma ARTI HARÇ SANAYI YAPI KIMYASALLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach cement biały, i zaprawa do kładzenia płytek. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 6. MYFIX YAPI KIMYASALLARI

  Turcja

  Firma MYFIX YAPI KIMYASALLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do cementów i zapraw, środki wiążące dla związków ceramicznych, Dodatki do cementów i zapraw, i materiały z cementu do izolacji cieplnej. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. THRAKON S.A.

  Grecja

  Firma THRAKON S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 8. AKPER PERLIT

  Turcja

  Firma AKPER PERLIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach gips lekki, usługi filtrowania olejów przemysłowych, zaprawy budowlane, i żeliwo. Ma siedzibę w Cankiri, Turcja.

 1. JGS EUROPE

  Belgia

  Firma JGS EUROPE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Ma siedzibę w Stabroek, Belgia.

 2. ACHRODECO

  Francja

  Firma ACHRODECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach beton woskowy, Decorative concrete, i beton drukowany. Ma siedzibę w La Baume-D'hostun, Francja.

 3. PICK SPA

  Włochy

  Firma PICK SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, kleje, i Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Ma siedzibę w Ferentino, Włochy.

 4. SEPA

  Francja

  Firma SEPA, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Zaprawy budowlane, Piasek i żwir, Cement i dodatki, Cementy specjalne, Zaprawy budowlane, Piasek i żwir, Cement i dodatki, i Cementy specjalne. Ma siedzibę w Sélestat, Francja.

 5. TH-BETON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TH-BETON GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do cementów i zapraw, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cement i dodatki, Cementy specjalne, Dodatki do cementów i zapraw, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cement i dodatki, i Cementy specjalne. Ma siedzibę w Dorndorf-Steudnitz, Niemcy.

 6. BL SYSTEM AG

  Szwajcaria

  Firma BL SYSTEM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach advice on monument restoration, i zaprawa zabarwiona. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 7. MORTEROS HENARES

  Hiszpania

  Firma MORTEROS HENARES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, i Pigmenty w proszku. Ma siedzibę w Alcalá De Henares-Madrid, Hiszpania.

 8. GRUPA POLSKIE SKLADY BUDOWLANE S.A.

  Polska

  Firma GRUPA POLSKIE SKLADY BUDOWLANE S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Zaprawy budowlane, Siatki metalowe, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Materiały budowlane ogniotrwałe, Zaprawy budowlane, Siatki metalowe, Materiały budowlane chemicznie obojętne, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Welecz, Polska.

 9. BUREAU METHODES WIL CONSTRUCT

  Belgia

  Firma BUREAU METHODES WIL CONSTRUCT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Zaprawy budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Zaprawy budowlane, i Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 10. POLYTECHNISCH BEDRIJF

  Belgia

  Firma POLYTECHNISCH BEDRIJF, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach Zaprawy budowlane, Kleje budowlane, Zaprawy budowlane, i Kleje budowlane. Ma siedzibę w Zwijnaarde, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo