• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały budowlane

Wyniki dla

Materiały budowlane - Import eksport

 1. VINCE COMPANY

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2022 roku firma Vince Company działa jako międzynarodowa agencja handlowa z siedzibą w Tuluzie. Negocjujemy dla Ciebie z naszymi dostawcami różnych produktów hurtowych. Współpracujemy głównie z profesjonalistami w handlu, którzy chcą zaopatrzyć się w różne towary. Działamy również na rzecz rzemieślników i osób prywatnych poszukujących zaopatrzenia w duże ilości produktów. Zapewniamy dostawy dzięki naszym różnym partnerom. Zajmujemy się wszystkim, od pozyskiwania produktów od naszych dostawców po dostarczanie towarów na wskazany adres. Po otrzymaniu Twojego zamówienia dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione towary i umożliwić prawidłowe funkcjonowanie Twojej firmy. Zajmiemy się dostwą Twojego ładunku z Francji kontynentalnej do: - Francji kontynentalnej, - terytoriów zamorskich (Majjota, Reunion, Martynika, Gwadelupa, Gujana, Nowa Kaledonia, Polinezja Francuska, Wallis i Futuna), - Europy. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. TEKNO AIR CONDITIONING AND ENGINEERING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. jest tureckim dostawcą zróżnicowanych materiałów budowlanych i do instalacji gazu ziemnego z Denizli, Turcja. Posiadając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przemyśle budowlanym, nieprzerwanie pracujemy nad poszerzaniem gamy naszych produktów aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Obsługujemy klientów na powierzchni 650 m2 naszego salonu ekspozycyjnego Gümüşçay i 1150 m2 salonu ekspozycyjnego filii wyrobów ceramicznych Ege. Z doświadczonymi doradcami sprzedaży oferujemy wszystko, czego potrzebujesz w zakresie urządzeń sanitarnych i wyrobów ceramicznych. Ponadto, stosując innowacyjne podejście, dokładamy wszelkich starań by poszerzać co roku portfolio naszych produktów. Jako Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. dostarczamy materiały do budowy infrastruktury, takie jak: •Rury i złączki, •Materiały budowlane, na przykład złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Nasza grupa wyrobów ceramicznych: •Wyposażenie i akcesoria łazienkowe, •Umywalki, •Muszle klozetowe, •Powłoki posadzkowe do łazienek, •Urządzenia sanitarne i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Stawiamy na promowanie własnych produktów, przy bezkompromisowym podejściu do jakości, pomimo silnej konkurencji na rynku, a także na przyjęcie nowatorskiego podejścia jako naszej dewizy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. ARGOFILM

  Grecja

  Verified by europages badge

  ARGOFILM rozpoczął swoją działalność w 1969 roku w prywatnych zakładach w Pyrgela Argos, produkując po raz pierwszy w Grecji plastikowe worki siatkowe do pakowania produktów rolnych, takich jak ziemniaki, cebula i inne. Ciągła obecność i nieprzerwana działalność przez te wszystkie lata, potwierdzają naszą doskonałą strukturę i jakość naszych produktów, docenianych przez rynek grecki, ale także przez rynek Unii Europejskiej. Stała obecność na wystawach w dziedzinie produkcji umożliwiła firmie prawo do wzbogacania swojej oferty produktów. Dzisiaj firma produkuje, oprócz "tradycyjnych toreb", szeroką gamę produktów takich jak: siatki cieniujące, tkaniny i dzianiny olejowe, siatki budowlane, siatki do oznakowania dróg, ekrany plastikowe, siatki do bariery dla ryb, worki propylenowe, siatki balkonowe, membrany drenażowe. Za pośrednictwem stron naszego serwisu internetowego mogą Państwo dowiedzieć się wszystkiego o naszej firmie, naszych produktach, a także skontaktować się z nami. Jest ona dostępna z każdego urządzenia, więc w każdej chwili możesz znaleźć to, co Cię interesuje i od razu wysłać do nas wiadomość. Stąd będziesz informowany o nowych produktach, które nasza firma stworzyła dla Ciebie lub o naszym udziale w wystawie, abyś mógł poznać i zobaczyć nasze produkty z bliska. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać dodatkowe informacje!

 4. HAOBO STONE COMPANY LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  HAOBO STONE COMPANY LIMITED specjalizuje się w produkcji wyrobów z kamienia. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie pomników i rzeźb. Nasz asortyment obejmuje pomniki, nagrobki, kolumbarium, mauzoleum, posągi kamienne, fontanny, kominki, blaty, kafle, płyty, balustrady, schody, rzeźby świątynne i krajobrazy ogrodowe. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi, w skład którego wchodzą rzeźbiarze i projektanci CAD, oferujemy wysokiej jakości produkty. Pomagamy Państwu w zaprojektowaniu niestandardowych modeli stworzonych specjalnie według Państwa wymagań. Oferujemy również wiele różnych rodzajów materiałów kamiennych, takich jak granit, marmur, wapień czy trawertyn, co pozwala nam na dużą elastyczność pracy. Jesteśmy dumni, że posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO14001 i OHSAS 18001. Każdego dnia pracujemy nad utrzymaniem tych standardów jakości. Eksportujemy nasze produkty na cały świat, w tym do krajów amerykańskich i europejskich, Australii, Nowej Zelandii, Azji Południowo-Wschodniej czy Afryki.

 5. A. EBBECKE VERFAHRENSTECHNIK AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Klient ma materiał, my mamy know-how: z ponad 160 instalacjami produkcyjnymi firma Ebbeck Verfahrenstechnik AG jest ponadbranżowym dostawcą usług i rozwiązań dla klientów w całej Europie. W ramach koncepcji TIM (Total Industrial Management) firma Ebbecke oferuje oprócz kompleksowego przetwarzania materiałów sypkich wszelkiego rodzaju również pełen zakres usług logistycznych. Jako klasyczny producent kontraktowy i partner przemysłu przetwórstwa materiałów sypkich wykonujemy wszystkie możliwe procesy techniki procesowej: przetwarzanie kontraktowe, obróbkę kontraktową, mielenie kontraktowe, przesiewanie kontraktowe, suszenie kontraktowe, mieszanie kontraktowe, pastylkowanie i kompaktowanie kontraktowe oraz konfekcjonowanie kontraktowe. Jesteśmy właściwym partnerem w przypadku kompleksowych, długookresowych procesów przetwarzania, jak również w przypadku małych, jednorazowych zleceń.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ISOSPAN BAUSTOFFWERK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  ISOSPAN GmbH od dziesięcioleci wyróżnia się z jednej strony innowacyjnymi rozwiązaniami, a z drugiej długoterminowo zorientowaną polityką firmy. Przedsiębiorstwo z Salzburga działa w całej Europie i specjalizuje się w produkcji: pustaków z betonu drzewnego, gotowych modułów ściennych oraz płyt izolacyjnych z betonu drzewnego. Szeroka oferta pozwala spełnić niemal każde wyzwanie architektoniczne. Nasze wyroby: • półfabrykaty budowlane • płyty wiórowo-betonowe • okładziny ścienne z kamienia naturalnego • palety • materiały wygłuszające do ścian wewnętrznych • izolacja termiczna wtryskowa

 2. MALEKI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Maleki GmbH została założona w Osnabrück w 2007 roku jako deweloper i producent wyjątkowych i przyjaznych dla środowiska systemów suchych zapraw dla budownictwa, inżynierii lądowej, kształtowania krajobrazu i budownictwa niskoemisyjnego. Jako stale rozwijająca się i ambitna firma, dzięki innowacyjnym produktom chcemy oferować naszym klientom przyjazną dla środowiska i bardziej wydajną alternatywę dla konwencjonalnych materiałów budowlanych. Oprócz opracowywania wysokiej jakości suchych zapraw, Maleki GmbH od pewnego czasu pracuje z różnymi materiałami odpadowymi z innych gałęzi przemysłu i analizuje ich przydatność w budownictwie w celu zmniejszenia stosowania lub, w idealnym przypadku, zastąpienia konwencjonalnych środków wiążących i spoiw, takich ja cement.

 3. MEKO METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  MEKO Metal, lider w produkcji profili stalowych od 1969 r., od 2011 r. rozwinął się z zakładu o powierzchni 10 000 m2 do zakładu o powierzchni 100 000 m2 w Torbalı-Izmir w ramach Grupy KMC. Nasza współpraca łączy unikalną wiedzę handlową i techniczną, co skutkuje roczną zdolnością produkcyjną na poziomie 150 000 ton, konsekwentnie dostosowaną do globalnych postępów technologicznych. Dążąc do zapewnienia sobie miejsca w pierwszej trójce światowych firm zajmujących się profilami specjalnymi, MEKO Metal odnotowuje stały wzrost wolumenu eksportu. Specjalizując się w profilach otwartych, spawanych i ze stali nierdzewnej, nasza oferta skierowana jest do szerokiej gamy branż, w tym motoryzacyjnej, meblarskiej, AGD, wyrobów stalowych, dekoracyjnej, grzewczej, a także chłodnictwa, klimatyzacji, robót budowlanych & konstrukcji stalowych, profili do rusztowań, podgrzewanych wieszaków na ręczniki, systemów energii słonecznej oraz nawadniania w rolnictwie & profili cieplarnianych. Nasze kluczowe sektory: •Standardowe rury i profile •Profile specjalne •Profile motoryzacyjne •Profile do systemów energii słonecznej •Naziemne systemy energii słonecznej •Dachowe systemy energii słonecznej •Prace cywilne & Konstrukcje stalowe •Profile dla rolnictwa i szklarni •Profile dla elektryki & Elektroniki •Profile do klimatyzacji •Formowanie rolkowe profili ze stali nierdzewnej oferuje przewagę kosztową nad aluminium poprzez zastąpienie kluczowych części produkcyjnych, których tradycyjnie wymagają aluminium ze stalą formowaną rolkowo. Specjalizujemy się we własnym projektowaniu i produkcji form, narzędzi, rolek oraz innych niezbędnych komponentów. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

 4. KALSEDON STONE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Kalsedon Stone jest wiodącym producentem z Ankary w Turcji, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości sztucznego kamienia kulturowego. Oferujemy szereg produktów, w tym systemy cegieł i kamieni, o różnych stylach i fakturach, aby dopasować się do różnych potrzeb projektowych, a także systemy paneli. Nasze produkty są wszechstronne i używane do wewnętrznych i zewnętrznych okładzin ściennych w różnych ustawieniach, w tym dekoracji domów, willi, krajobrazów, mieszkań, hoteli, parków, pól golfowych, pubów, kawiarni, miejsc rozrywki, pomieszczeń mieszkalnych i więcej. Nasze szerokie portfolio produktów słynie z niezwykłych cech, w tym wodoodporności, ognioodporności, pochłaniania dźwięku i izolacji cieplnej, dzięki czemu proponowane artykuły są energooszczędne i lekkie. Ich waga to tylko ½ lub 1/3 wagi kamienia naturalnego. W firmie Kalsedon Stone jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zapewnienie zadowolenia klienta. Dlatego zawsze szybko reagujemy i rozwiązujemy wszelkie zapytania lub prośby naszych klientów dotyczące proponowanych przez nas rozszerzonych usług, w celu ciągłego wzbogacania naszej oferty. Nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i trwałości, co czyni nas wiarygodnym partnerem w dziedzinie kultury sztucznych kamieni Stone & Brick. Eksportujemy nasze produkty na cały świat, a Kalsedon Stone stanowi punkt docelowy wszystkich potrzeb w zakresie wysokiej jakości sztucznego kamienia kulturowego i cegły. Nie wahaj się odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. BDA GLOBAL TRADING

  Turcja

  Verified by europages badge

  BDA GLOBAL TRADING oferuje ciągłe, niezawodne i lukratywne możliwości handlowe w dostawach i marketingu na całym świecie. Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo handlowe, specjalizujemy się w proponowaniu sprawnych rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw i marketingu, wzmacniających pozycje partnerów w różnych sektorach, celem optymalizacji zysków w skali globalnej. W BDA GLOBAL, mamy za zadanie ułatwianie różnorodnych możliwości handlowych w branżach budowlanej i lotniczej, włącznie z zaopatrzeniem w oparciu o projekt. Nasza rola wykracza poza ułatwianie prowadzenia handlu międzynarodowego; działamy jak katalizator wobec lokalnych firm, będących naszymi partnerami, otwierając globalne możliwości handlowe i pełniąc funkcję wyłącznych dostawców naszych światowych partnerów. Posiadając udokumentowane doświadczenie, stawiamy na profesjonalizm, materiały wysokiej jakości i niezachwiane wsparcie klienta w naszych wszystkich projektach. Uczciwość jest podstawą naszej filozofii biznesu. Dzięki wielu udanym projektom, zyskaliśmy opinię jednego z najrzetelniejszych przedsiębiorstw budowlanych w Turcji. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie i narzędzia, gwarantujemy efektywność, bez uszczerbku dla szczegółów tak, aby zapewnić dokładne wykonanie każdego aspektu. Na przestrzeni lat, nasze pomysły, technologia i dedykowane zespoły dały impuls wielu olbrzymim zmianom, pełniąc rolę transformacyjnych punktów zwrotnych, które na nowo ukształtowały życie, przemysł i społeczeństwo. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej!

 1. MS BUSINESS

  Francja

  Verified by europages badge

  MS BUSINESS jest firmą z siedzibą w CERGY w regionie Ile-de-France. Rozwijając się w zakresie importu i eksportu produktów z Europy do Afryki, poszukujemy dostawców w Europie dla firm z siedzibą w Afryce. Naszym celem jest również znalezienie surowców dla producentów w Europie. Dostarczamy wiele produktów, takich jak mango, orzeszki ziemne i orzechy nerkowca, które importujemy z krajów Afryki Subsaharyjskiej (Senegal, Gwinea, Wybrzeże Kości Słoniowej itp.). Nasze know-how: - Handel artykułami spożywczymi, - Import / eksport wszelkich nieuregulowanych produktów, - Zakup i sprzedaż pojazdów i części zamiennych, - Wszystkie usługi transportowe, - Doradztwo, - Pośrednictwo w nawiązywaniu kontaktów, - Handel materiałami budowlanymi. W celu uzyskania dalszych informacji na temat naszych usług prosimy o kontakt. Nasz zespół handlowy będzie w stanie odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie, aby Państwa usatysfakcjonować.

 2. WIN 2 TRADE

  Polska

  Verified by europages badge

  WIN2TRADE jest dostawcą systemów okiennych i drzwiowych od ponad 15 lat. Oferujemy szeroką gamę okien i drzwi produkowanych z profili PVC, drewnianych i aluminiowych. Możemy dostarczyć okna z podwójnymi lub potrójnymi szybami w zależności od Państwa potrzeb, pozwalając tym samym na oszczędność energii. Obecnie jesteśmy obecni w dużej części Europy i eksportujemy nasze produkty do Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Włoch. Dzięki naszemu doświadczeniu dostarczamy wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach i w najkrótszych terminach.

 1. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

 2. CENTER GLOBAL SOLUTIONS LLC

  Stany Zjednoczone

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat nasza firma jest pionierem w rozwoju komponentów przemysłowych i materiałów eksploatacyjnych, obsługując ponad 450 projektów na całym świecie. Naszym głównym celem jest pomoc firmom w osiągnięciu redukcji kosztów i poprawy jakości, oferując jednocześnie płynne procesy dostaw bez żadnych dodatkowych opłat dla naszych cenionych klientów. Nasze ekspertyza to dostarczanie wysokiej jakości części i komponentów, z silnym naciskiem na spersonalizowaną uwagę i ciągłe ulepszenia.

 3. MARKAT PLUS SP. Z.O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge

  Markat Plus, firma dynamiczna i oparta na zasadach, ucieleśnia podstawowe wartości, takie jak lojalność, profesjonalizm, ciężka praca i uczciwość. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy KRONO, kluczowego gracza na rynku płyt budowlanych OSB, ugruntowaliśmy swoją obecność na rynku. Naszą specjalnością są różnorodne materiały drewnopochodne, ze szczególnym naciskiem na sklejkę brzozową i topolową. Oferujemy warianty wodoodporne, laminowane i antypoślizgowe, idealne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, zaspokajające szeroki zakres potrzeb klientów.

 4. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma KAYADERELI CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Rurociągi naftowe, Przewody rurowe przemysłowe, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Dodatki do cementów i zapraw, Suszone owoce, świeże owoce, i warzywa świeże. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 5. RADHISONS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma RADHISONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach remonty dachów, dachówki, ograniczniki do dachówek, i dachówki kanałowe duże. Ma siedzibę w Puteaux, Francja.

 6. EURAKOR

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma EURAKOR, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Pakowanie według życzenia klienta - przedsiębiorstwa, Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe, Materiały budowlane, building products, przesiewanie, Pakowanie według życzenia klienta - przedsiębiorstwa, Mailshot companies, i etykietowanie. Ma siedzibę w Leuze-En-Hainaut, Belgia.

 7. BIOSTART.EU

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BIOSTART.EU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach construction materials, i materiały budowlane - hurt. Ma siedzibę w Alfortville, Francja.

 8. MABEGRA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MABEGRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton gotowy. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Materiały budowlane, rury betonowe, Materiały budowlane, rury z pcv, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Hotton, Belgia.

 1. SARO BATIMENT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SARO BATIMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty murarskie. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Materiały budowlane, Budownictwo, lakierowanie, i malowanie budynków. Ma siedzibę w Vernouillet, Francja.

 2. CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane chemicznie obojętne. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, materiały budowlane, surowce i materiały gotowe dla budownictwa, Materiały budowlane, i okładanie ścian. Ma siedzibę w Alfonsine, Włochy.

 3. TERMOEXPRESS TRADING SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma TERMOEXPRESS TRADING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Drzwi garażowe, Drzwi i bramy, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, Rama i ościeżnica, Roboty ciesielskie i stolarskie, Budownictwo - maszyny i sprzęt, Materiały budowlane, i okna aluminiowe. Ma siedzibę w Floresti, Rumunia.

 4. PMP CLIMABLOC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PMP CLIMABLOC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Materiały budowlane, Konstrukcje betonowe, Materiały budowlane, Materiały budowlane, i Konstrukcje betonowe. Ma siedzibę w Château Arnoux Saint Auban, Francja.

 5. MATERIALS TRANS LOGISTIC

  Armenia

  Verified by europages badge

  Firma MATERIALS TRANS LOGISTIC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Drewno użytkowe strugane, Drewno użytkowe niestrugane, Drewno - galanteria drewniana, Drewno użytkowe strugane, Drewno użytkowe niestrugane, sklejka drewniana, Sklejka, drewno laminowane i drewno warstwowe sprężone, i drewno cięte. Ma siedzibę w Yerevan, Armenia.

 6. EC PLAZA

  Korea Południowa

  Verified by europages badge

  Firma EC PLAZA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Kredki do ust, do powiek, błyszczki itp., Kosmetyki i środki upiększające, Wyroby kosmetyczne, Higiena osobista, środki toaletowe, Torby skórzane, Artykuły tekstylne - import-eksport, Handel elektroniczny - usługi, Galanteria skórzana, i Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Seongnae-Ro 6-Gil, Gangdong-Gu, Seoul, Korea Południowa.

 7. AICHBAUER TRANSPORTE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma AICHBAUER TRANSPORTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Ma siedzibę w Niederkappel, Austria.

 8. GB GROUP 3D DECOR LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma GB GROUP 3D DECOR LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, Tapety, Gips i elementy budowlane gipsowe, Cegła, dekoracja ścienna, Płytki i płyty gipsowe, projekty wystroju wnętrz, Tapety, i suchy tynk. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 9. RIZZUTI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RIZZUTI SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach okładanie ścian, i granity dla budownictwa. Ma siedzibę w Petilia Policastro, Włochy.

 10. OMAT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma OMAT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Pantin, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Materiały budowlane - Import eksport

Liczba wyników

38 670 Przedsiębiorstwa