• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy elektryczne przenośne

Wyniki dla

Pompy elektryczne przenośne - Import eksport

 1. WILHELM KELLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Die WILHELM KELLER GmbH & Co.KG powstała w 1933 roku. Jako średniej wielkości firma rodzinna stawiamy na rozwój i produkcję pomp do szerokiej gamy zastosowań. Naszą mocną stroną są m.in. porady dotyczące zastosowań zorientowane na klienta, szeroka gama produktów i generowanie rozwiązań specjalnych. Jako producent pomp zapewniamy najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo naszych produktów. Stawiamy na jakość „Made in Germany“, uzupełniając nasz asortyment wysokiej jakości produktami naszych partnerów. Z tej szerokiej gamy oferujemy odpowiednią pompę i akcesoria do Twoich potrzeb i zastosowań. Z nami u Twojego boku możesz skoncentrować się na swoich podstawowych zadaniach, a jako partner OEM towarzyszymy Ci w rozwoju aplikacji seryjnych i dostarczamy nie tylko pompy lecz kompletne zespoły. Łączymy kompetencje z nowoczesnym zarządzaniem zasobami i tworzymy rozwiązania na przyszłość.

 2. LUTZ PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od założenia firmy w 1954 roku przez Karla Lutza i stworzenia prawie idealnych warunków produkcyjnych w zakładzie w Wertheim, a zwłaszcza w ostatnich latach nasza marka stała się synonimem kompletnych systemów do przesyłania i napełniania płynów. Do grupy przedsiębiorstw Lutz należą dziś wysoko wydajne średnie firmy działające w różnych branżach i lokalizacjach w kraju i za granicą. Dzięki połączeniu wybranych firm oferta produktów została znacznie poszerzona. Dziś grupa zatrudnia ponad 350 osób na całym świecie.

 3. PROTECTOPLUS LAGER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PROTECTO jest producentem i specjalistą w dziedzinie techniki magazynowania chroniącego środowisko. Od roku 1993 firma projektuje, wykonuje i montuje produkty Protectoplus do bezpiecznego magazynowania materiałów zanieczyszczających wodę oraz materiałów łatwopalnych. Wszędzie tam, gdzie pracuje się z niebezpiecznymi materiałami i odpadami, konieczne jest zapobieganie zanieczyszczeniu wody i gleby oraz ochrona ludzi. Od magazynowania, przez transport po zapewnianie zestawów ratunkowych - Protectoplus oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Protectoplus spełnia wymogi §19I WHG i oferuje standardowe oraz indywidualne rozwiązania w dziedzinie magazynowania. Wszystkie produkty, w tym wanny ociekowe ze stali, stali szlachetnej, PE, tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym, polimerobetonu, kontenery, regały i magazyny przeciwpożarowe oraz kompletne hale magazynowe do przechowywania materiałów szkodliwych dla środowiska, są wytwarzane zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi oraz przy użyciu najnowszych technik.

 4. LUPEG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lupeg GmbH to kompetentny partner w dziedzinie systemów centralnego smarowania i dozowania. Oferujemy nie tylko pojedyncze elementy, lecz także projektujemy kompletne instalacje. Na życzenie są one montowane i uruchamiane przez naszych pracowników. Szczegółowe poradnictwo przedprojektowe zapewnia optymalne dostosowanie oferowanego rozwiązania do wymogów klienta. W ciągu ostatnich lat stopniowo dodaliśmy kolejne produkty i obszary do naszego programu. Smarowanie szyn, systemy szybkiego napełniania i śruby rozprężne poszerzyły nasze portfolio produktów. Ponadto firma działa od pewnego czasu w dziedzinie dozowania. Obszar ten stał się ważnym filarem działalności firmy i nadal się rozrasta.

 5. BÜRKLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bürkle opracowuje, produkuje i sprzedaje urządzenia do pobierania próbek, systemy pobierania próbek i akcesoria do pobierania próbek, urządzenia do napełniania, pompy bębnowe i pompy do pojemników na ciecze agresywne i niebezpieczne, takie jak kwasy, zasady i rozpuszczalniki, a także różnorodne wyposażenie laboratoryjne i materiały laboratoryjne głównie z tworzyw sztucznych. Ponad 2.000 produktów sprzedawanych jest za pośrednictwem naszych partnerów handlowych na całym świecie. Klienci Bürkle należą głównie do branży chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej oraz środowiskowej. Bürkle oferuje najbardziej wszechstronną gamę próbników ręcznych i urządzeń do napełniania. Produkty Bürkle są produkowane wyłącznie w Niemczech. Rozwiązania problemowe i produkty niszowe są specjalnością i tajemnicą sukcesu Bürkle. Wiele produktów opracowano w ścisłej współpracy z firmami chemicznymi i farmaceutycznymi. Od 1994 r. Bürkle ma certyfikat DIN/EN ISO 9001.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OAG INDUSTRIES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Działamy w branży przemysłowej, cywilnej i wojskowej w zakresie projektowania, konstruowania, sprzedaży, wynajmu generatorów energii elektrycznej, motopomp, wież świetlnych, klimatyzatorów mobilnych. Realizujemy również zamówienia, które nie mieszczą się w klasycznych standardach produkcyjnych. Zapewniamy: obsługę posprzedażową, szkolenia, kwalifikacje operatorów i użytkowników na całym świecie, etapy i kursy szkoleniowe. System jakości potwierdzony certyfikatem od 1998 roku. Zgodny z normą ISO 9001: 2015.

 2. MRWL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MRWL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Saerbeck, Niemcy.

 3. STU TANKTECHNIK OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STU TANKTECHNIK OHG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 4. DEBEM DEUTSCHLAND GMBH,

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEBEM DEUTSCHLAND GMBH,, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Holzkirchen, Niemcy.

 5. JESSBERGER GMBH

  Niemcy

  Firma JESSBERGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy elektryczne przenośne, Pompy dozujące, Pompy elektryczne przenośne, Pompy dozujące, pompy ręczne, i pompy przeponowe. Ma siedzibę w Ottobrunn, Niemcy.

 1. BELLINGARDO TRIVELLAZIONI DI BELLINGARDO ALESSANDRO

  Włochy

  Firma BELLINGARDO TRIVELLAZIONI DI BELLINGARDO ALESSANDRO, roku i działającą w sektorze Pompy elektryczne przenośne. Jest również obecna w dziedzinach elektropompy, elektropompy zanurzane, inwertor, i elektronarzędzia. Ma siedzibę w Arzergrande, Włochy.

 2. H+L KLEBETECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma H+L KLEBETECHNIK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Neusäß/täfertingen, Niemcy.

 1. GRÜN-PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Firma GRÜN-PUMPEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Wertheim, Niemcy.

 2. STEVENS PUMPEN- & MISCHTECHNIK INHABER M. SPRIESTERSBACH E.K.

  Niemcy

  Firma STEVENS PUMPEN- & MISCHTECHNIK INHABER M. SPRIESTERSBACH E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Friedrichsdorf, Niemcy.

 3. ÖKO - LUBE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma ÖKO - LUBE DEUTSCHLAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Rhumspringe, Niemcy.

 4. HYTEK GB LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYTEK GB LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Bishop's Stortford, Zjednoczone Królestwo.

 5. FINISH THOMPSON GMBH

  Niemcy

  Firma FINISH THOMPSON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy odśrodkowe, Pompy głębinowe, Pompy elektryczne przenośne, pompy do kwasów, Pompy odśrodkowe, Pompy głębinowe, i Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Maintal, Niemcy.

 6. ALANOL - ELECTROBOMBAS SUBMERSIVEIS S.A.

  Portugalia

  Firma ALANOL - ELECTROBOMBAS SUBMERSIVEIS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy elektryczne przenośne, Pompy elektryczne przenośne, i elektropompy zanurzane. Ma siedzibę w Fafe, Portugalia.

 7. COOLADO

  Holandia

  Firma COOLADO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy elektryczne przenośne. Jest również obecna w dziedzinach pompy z silnikiem, akcesoria i drobne części do rowerów, pompki do opon rowerowych, i pompy elektryczne. Ma siedzibę w Schoorl, Holandia.

 8. SARUM HYDRAULICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SARUM HYDRAULICS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, Pompy elektryczne przenośne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Salisbury, Zjednoczone Królestwo.

 1. LOUBSENS

  Francja

  Firma LOUBSENS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy elektryczne przenośne, Pompy elektryczne przenośne, zwojenie, agregaty prądotwórcze, i wentylatory. Ma siedzibę w Billère, Francja.

 2. MOESPOMPEN

  Holandia

  Firma MOESPOMPEN, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy elektryczne przenośne, pompy zanurzeniowe, Pompy elektryczne przenośne, Centrifugal pumps, i pompy membranowe. Ma siedzibę w Koedijk, Holandia.

 3. BOERGER POLSKA SP Z O O

  Polska

  Firma BOERGER POLSKA SP Z O O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy tłokowe, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Pompy elektryczne przenośne, Pompy zębate, Pompy tłokowe, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Pompy elektryczne przenośne, i Pompy zębate. Ma siedzibę w Gliwice, Polska.

 4. LINCOLN GMBH

  Niemcy

  Firma LINCOLN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pompy elektryczne przenośne, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Silniki spalinowe - części i podzespoły, i Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Erkrath, Niemcy.

 5. ZST GMBH

  Niemcy

  Firma ZST GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pompy elektryczne przenośne, Smary przemysłowe, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pompy elektryczne przenośne, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Weißenborn, Niemcy.

 6. C. EHRENSPERGER AG

  Szwajcaria

  Firma C. EHRENSPERGER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy elektryczne przenośne. Jest również obecna w dziedzinach pompy beczułkowe, i mieszarki. Ma siedzibę w Stafa, Szwajcaria.

 7. RL-PUMPENSYSTEME INH.RADOSLAW LYZINSKI

  Niemcy

  Firma RL-PUMPENSYSTEME INH.RADOSLAW LYZINSKI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy dozujące. Jest również obecna w dziedzinach Pompy elektryczne przenośne, i Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Wunstorf, Niemcy.

 8. TECNOPOMPE S.N.C.DI GARDINO DAVIDE E SIMONE E C.

  Włochy

  Firma TECNOPOMPE S.N.C.DI GARDINO DAVIDE E SIMONE E C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy elektryczne przenośne, pompy elektryczne używane, i Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Asti, Włochy.

 9. SARTINI MORENO S.R.L.

  Włochy

  Firma SARTINI MORENO S.R.L., roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy elektryczne przenośne, i Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Castel Maggiore, Włochy.

 10. IDROELETTRA DI MONTANARO FELICE E D'ELIA PIETRO S.N.C.

  Włochy

  Firma IDROELETTRA DI MONTANARO FELICE E D'ELIA PIETRO S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy elektryczne przenośne, pompy głębinowe do instalacji wodnych, i Pompy elektryczne przenośne. Ma siedzibę w Orta Nova, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo