• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy elektryczne przenośne

Wyniki dla

Pompy elektryczne przenośne - Import eksport

 1. BÜRKLE GMBH

  Niemcy

  Bürkle opracowuje, produkuje i sprzedaje urządzenia do pobierania próbek, systemy pobierania próbek i akcesoria do pobierania próbek, urządzenia do napełniania, pompy bębnowe i pompy do pojemników na ciecze agresywne i niebezpieczne, takie jak kwasy, zasady i rozpuszczalniki, a także różnorodne wyposażenie laboratoryjne i materiały laboratoryjne głównie z tworzyw sztucznych. Ponad 2.000 produktów sprzedawanych jest za pośrednictwem naszych partnerów handlowych na całym świecie. Klienci Bürkle należą głównie do branży chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej oraz środowiskowej. Bürkle oferuje najbardziej wszechstronną gamę próbników ręcznych i urządzeń do napełniania. Produkty Bürkle są produkowane wyłącznie w Niemczech. Rozwiązania problemowe i produkty niszowe są specjalnością i tajemnicą sukcesu Bürkle. Wiele produktów opracowano w ścisłej współpracy z firmami chemicznymi i farmaceutycznymi. Od 1994 r. Bürkle ma certyfikat DIN/EN ISO 9001.

 2. WILHELM KELLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Die WILHELM KELLER GmbH & Co.KG powstała w 1933 roku. Jako średniej wielkości firma rodzinna stawiamy na rozwój i produkcję pomp do szerokiej gamy zastosowań. Naszą mocną stroną są m.in. porady dotyczące zastosowań zorientowane na klienta, szeroka gama produktów i generowanie rozwiązań specjalnych. Jako producent pomp zapewniamy najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo naszych produktów. Stawiamy na jakość „Made in Germany“, uzupełniając nasz asortyment wysokiej jakości produktami naszych partnerów. Z tej szerokiej gamy oferujemy odpowiednią pompę i akcesoria do Twoich potrzeb i zastosowań. Z nami u Twojego boku możesz skoncentrować się na swoich podstawowych zadaniach, a jako partner OEM towarzyszymy Ci w rozwoju aplikacji seryjnych i dostarczamy nie tylko pompy lecz kompletne zespoły. Łączymy kompetencje z nowoczesnym zarządzaniem zasobami i tworzymy rozwiązania na przyszłość.

 3. LUTZ PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Od założenia firmy w 1954 roku przez Karla Lutza i stworzenia prawie idealnych warunków produkcyjnych w zakładzie w Wertheim, a zwłaszcza w ostatnich latach nasza marka stała się synonimem kompletnych systemów do przesyłania i napełniania płynów. Do grupy przedsiębiorstw Lutz należą dziś wysoko wydajne średnie firmy działające w różnych branżach i lokalizacjach w kraju i za granicą. Dzięki połączeniu wybranych firm oferta produktów została znacznie poszerzona. Dziś grupa zatrudnia ponad 350 osób na całym świecie.

 4. LUPEG GMBH

  Niemcy

  Lupeg GmbH to kompetentny partner w dziedzinie systemów centralnego smarowania i dozowania. Oferujemy nie tylko pojedyncze elementy, lecz także projektujemy kompletne instalacje. Na życzenie są one montowane i uruchamiane przez naszych pracowników. Szczegółowe poradnictwo przedprojektowe zapewnia optymalne dostosowanie oferowanego rozwiązania do wymogów klienta. W ciągu ostatnich lat stopniowo dodaliśmy kolejne produkty i obszary do naszego programu. Smarowanie szyn, systemy szybkiego napełniania i śruby rozprężne poszerzyły nasze portfolio produktów. Ponadto firma działa od pewnego czasu w dziedzinie dozowania. Obszar ten stał się ważnym filarem działalności firmy i nadal się rozrasta.

 5. PROTECTOPLUS LAGER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  PROTECTO jest producentem i specjalistą w dziedzinie techniki magazynowania chroniącego środowisko. Od roku 1993 firma projektuje, wykonuje i montuje produkty Protectoplus do bezpiecznego magazynowania materiałów zanieczyszczających wodę oraz materiałów łatwopalnych. Wszędzie tam, gdzie pracuje się z niebezpiecznymi materiałami i odpadami, konieczne jest zapobieganie zanieczyszczeniu wody i gleby oraz ochrona ludzi. Od magazynowania, przez transport po zapewnianie zestawów ratunkowych - Protectoplus oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Protectoplus spełnia wymogi §19I WHG i oferuje standardowe oraz indywidualne rozwiązania w dziedzinie magazynowania. Wszystkie produkty, w tym wanny ociekowe ze stali, stali szlachetnej, PE, tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym, polimerobetonu, kontenery, regały i magazyny przeciwpożarowe oraz kompletne hale magazynowe do przechowywania materiałów szkodliwych dla środowiska, są wytwarzane zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi oraz przy użyciu najnowszych technik.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OAG INDUSTRIES

  Włochy

  Działamy w branży przemysłowej, cywilnej i wojskowej w zakresie projektowania, konstruowania, sprzedaży, wynajmu generatorów energii elektrycznej, motopomp, wież świetlnych, klimatyzatorów mobilnych. Realizujemy również zamówienia, które nie mieszczą się w klasycznych standardach produkcyjnych. Zapewniamy: obsługę posprzedażową, szkolenia, kwalifikacje operatorów i użytkowników na całym świecie, etapy i kursy szkoleniowe. System jakości potwierdzony certyfikatem od 1998 roku. Zgodny z normą ISO 9001: 2015.

 2. STU TANKTECHNIK OHG

  Niemcy

 3. STEVENS PUMPEN- & MISCHTECHNIK INHABER M. SPRIESTERSBACH E.K.

  Niemcy

 4. MRWL GMBH

  Niemcy

 5. DEBEM DEUTSCHLAND GMBH,

  Niemcy

 1. JESSBERGER GMBH

  Niemcy

 2. GRÜN-PUMPEN GMBH

  Niemcy

 1. BELLINGARDO TRIVELLAZIONI DI BELLINGARDO ALESSANDRO

  Włochy

 2. H+L KLEBETECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. ÖKO - LUBE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 4. SARUM HYDRAULICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. FINISH THOMPSON GMBH

  Niemcy

 6. COOLADO

  Holandia

 7. LOUBSENS

  Francja

 8. C. EHRENSPERGER AG

  Szwajcaria

 1. RL-PUMPENSYSTEME INH.RADOSLAW LYZINSKI

  Niemcy

 2. SARTINI MORENO S.R.L.

  Włochy

 3. IDROMECCANICA DI PUCCIA GIOVANNI

  Włochy

 4. IDROSERVICE S.A.S. DI GASPARDO LUIGINO & C.

  Włochy

 5. IDROELETTRA DI MONTANARO FELICE E D'ELIA PIETRO S.N.C.

  Włochy

 6. PATZELT GMBH

  Niemcy

 7. POLI S.R.L.

  Włochy

 8. BONAZZI ELETTROMECCANICA ( S.N.C. )

  Włochy

 9. AALBORG MASKINFABRIK, SVENSTRUP A/S

  Dania

 10. OLYMPIA PUMPS S.R.L.

  Włochy