• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • smary samochodowe

Wyniki dla

Smary samochodowe - Import eksport

 1. STRONG ENERGY COMPANY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2018 roku, firma Strong Energy z Adany w Turcji jest producentem olejów mineralnych i syntetycznych dla sektora motoryzacyjnego i przemysłowego.Nasza powierzchnia produkcyjna 20.000 m2, z 9.000 m2, bazy fabrycznej i nasze w pełni wyposażone, nowoczesne zaplecze laboratoryjne zapewniają obsługę branży olejów mineralnych i syntetycznych. Dzięki temu, osiągamy 100% satysfakcję klienta. Produkujemy smary dla różnych gałęzi przemysłu, zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi normami, takimi jak ISO 9001: 2015, OHSAS 18001: 2007, ISO / TS 16949: 2009 i ISO 14001: 2015 systemów zarządzania jakością i środowiskiem. W naszym laboratorium kontroli jakości, dokładnie kontrolujemy jakość naszych wyrobów. Posiadamy szeroką gamę produktów: •Smary samochodowe, •Oleje silnikowe do dużych obciążeń, •Smary do pojazdów elektrycznych, •Smary rolnicze, •Smary motocyklowe, •Oleje do przekładni zębatych & Oleje do przekładni, •Automatycznych skrzyń biegów, •Układów hydraulicznych, •Płyny zapobiegające zamarzaniu & Środki chłodzące, •Smary i wiele innychm które można znaleźć na naszej stronie internetowej! Jako Strong Energy, wytwarzamy produkty pod własnymi markami naszych klientów oraz własne marki, takie jak Route Lubricants i Rush Lubricants, dla wielu międzynarodowych firm z branży smarów. Dążymy do zdobycia należnego nam miejsca na arenie międzynarodowej, eksportując do 50 krajów na całym świecie, nieustannie zwiększając ich liczbę. Nie czekaj. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. DIERMEIER ENERGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy przedsiębiorstwem z tradycjami, założonym w 1930 roku w Straubing, mającym swoje korzenie w handlu węglem i olejami mineralnymi. Po ponad 40 latach partnerstwa z Shell, w 2009 roku zostaliśmy partnerem marki Aral, od 2016 roku jesteśmy "Autoryzowanym Dystrybutorem Castrol", a od 2019 roku partnerem premium marki "Quaker Houghton“. Do naszych klientów należą znane firmy i grupy ze wszystkich branż, takich jak przemysł samochodowy i przetwórstwo metali. Dzisiejszy globalny rynek wymaga najwyższej sprawności i dynamiki - od innowacji produktów po zarządzanie jakością i obsługę klienta. Jako uznany dostawca energii, Diermeier ma tutaj znaczną przewagę: Jesteśmy "Pełni Energii“. Oferujemy gwarancję konsekwentnej orientacji na rynek, optymalną jakość produktów oraz kompleksowy serwis i doradztwo. I oczywiście pewność, że nasze produkty, aplikacje i usługi będą również spełniać wymagania jutra.

 3. TIPP OIL MANUFACTURER LTD. CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SPECJALISTA W DZIEDZINIE SMARÓW – Jakość Made in Germany. Środki smarne, które zmniejszają tarcie i zapewniają, że moc zwiększa zdolności ruchu. Przyczyniają się do długiej żywotności silników pojazdów, urządzeń i maszyn. Dzięki szerokiej gamie produktów oferujemy kompleksowe rozwiązania spełniające techniczne wymagania dotyczące środków smarnych i bezwarunkową niezawodność. Naszą misją jest wywieranie trwałego wpływu na przyszłość dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie smarów i utrzymywanie świata w ruchu. Przywiązujemy również dużą wagę do obsługi po zużyciu smarów: Skorzystaj z naszego systemu kaucji „Rebottle“ za puste plastikowe butelki Tipp Oil 1L-20L. Myślimy ekologicznie, czyścimy ekologicznie, … dzięki skutecznym mikroorganizmom – myśl ekologicznie! Nasza nowa i zrównoważona gama biologicznych środków czyszczących opartych wyłącznie na skutecznych mikroorganizmach do zastosowań profesjonalnych. Naszym celem jest kompleksowa koncepcja czyszczenia, a także zrównoważone podejście do środowiska. Korzystając z naszych rozwiązań, użycie konwencjonalnych środków czyszczących jest ograniczone do absolutnego minimum, co stanowi aktywny wkład w ochrone wody i środowiska! Wykorzystanie skutecznych mikroorganizmów, bez dodatku sztucznych lub chemicznych substancji. Filozofia organicznych preparatów Tipp Oil opiera się wyłącznie na wykorzystaniu procesów czyszczenia, które zachodzą w naturze.

 4. ACT AEROSOL CHEMIE TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ACT Aerosol Chemical Engineering GmbH zajmuje się produkcją i rozlewem wyrobów chemiczno-technicznych w branży motoryzacyjnej. Od produktów takich jak klasyczne środki do czyszczenia hamulców, poprzez produkty do pielęgnacji samochodu, aż do bardzo wyrafinowanych dodatków do paliw i olejów nasz zakres usług obejmuje wszystkie potrzeby przemysłu motoryzacyjnego i akcesoriów. Duża liczba proponowanych przez nas produktów pochodzi z naszej własnej produkcji i została opracowana i przetestowana zgodnie z naszymi własnymi wymaganiami. Oprócz produkcji i rozlewania własnych receptur oferujemy naszym klientom możliwość mieszania składników zgodnie z własnymi specyfikacjami lub nalewania do butelek dostarczonych przez klienta. Nie jesteśmy jednak reprezentowani na rynku przez naszą własną markę, ale współpracujemy wyłącznie na zasadzie kontraktacji w dziedzinie napełniania oraz produkcji kontraktowej z prywatnym znakiem towarowym, tj. na produktach znajduje się etykieta naszych klientów, a nasze nazwisko lub udział w produkcji nie są widoczne.

 5. OPET LUBRICANTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  OPET FUCHS produkuje środki smarne, produkty do pielęgnacji samochodów w swoim zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Izmirze Aliağa. Firma Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. została założona przez firmy OPET Petrolcülük A.Ş. i Fuchs Petrolub SE. Dzięki ponad 200 wykwalifikowanym pracownikom i szerokiej sieci w całej Turcji oferuje produkcję, sprzedaż i usługi posprzedażowe w zakresie smarów samochodowych i przemysłowych oraz produktów do pielęgnacji samochodów. OPET FUCHS posiada również certyfikaty takie jak Ford Q1, ISO 14064 Weryfikacja emisji gazów cieplarnianych oraz TSE EN ISO/IEC 17025 Świadectwa kompetencji laboratoryjnych. OPET FUCHS posiada szeroką gamę produktów obejmującą środki smarne i pielęgnacyjne stosowane w sektorze motoryzacyjnym i przemysłowym. OPET FUCHS zawsze współpracował i pozostawał w kontakcie z producentami i konsumentami z branży, zatwierdzonymi przez najbardziej prestiżowe marki OEM (Producenci sprzętu oryginalnego) na świecie, takich jak Man, Volvo, VW, Mercedes Benz, Ford itp. Fuchs Petrolub SE, jako największy na świecie niezależny producent środków smarnych, działa w ponad 40 krajach i ponad 50 firmach, zatrudniając 5.000 pracowników. Proponując ekskluzywne rozwiązania dla ponad 100.000 klientów i 10.000 różnych produktów, Fuchs jest pionierem w swojej branży, zwłaszcza dzięki inwestycjom w technologię, badania i rozwój oraz działalność. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HERMANN BANTLEON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą Hermann Bantleon GmbH. specjalistą od smarów z Ulm. Średniej wielkości przedsiębiorstwo zatrudniające około 250 pracowników. Doradzamy naszym klientom na miejscu i tworzymy indywidualne koncepcje. Nasza oferta obejmuje cały łańcuch technologiczny przemysłu metalurgicznego: od obróbki detalu do czyszczenia i pakowania. W sektorze motoryzacyjnym wspieramy producentów urządzeń i maszyn już w fazie projektowania. Zrównoważony rozwój jest naszym celem korporacyjnym. Dlatego prowadzimy własne badania i opracowujemy trwałe produkty. Ponadto uczestniczymy w różnych projektach, takich jak ochrona pszczół lub kompensacja CO2 poprzez ponowne zalesianie. W FORUM BANTLEON pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi mogą zdobywać nową wiedzę. Bierzemy na siebie odpowiedzialność społeczną i socjalną. Na przykład, wspieramy instytucje społeczne i wydarzenia w dziedzinie zdrowia, kultury i sportu.

 2. AS AUTOMOTIVE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wysokowydajne środki smarne, dodatki, płyny hamulcowe, smary chłodzące. MADE IN GERMANY. Niemcy są krajem inżynierii motoryzacyjnej. Pierwsze samochody zostały wynalezione w Niemczech. Wizjonerzy i majsterkowicze mieli pomysł, by wprowadzić na drogi pojazdy z własnym napędem. Marzenie stało się rzeczywistością. Oleje silnikowe i środki smarne AS Performance stosowane są w domach, na drogach i torach wyścigowych. Najnowsza technologia dla najnowszej techniki. Bycie mobilnym i niezależnym zawsze było marzeniem wszystkich ludzi. Najnowsze technologie silnikowe wymagają również najnowszych technologii w zakresie środków smarnych. Wysokowydajne, technicznie dojrzałe, oparte na technologii syntetycznej, półsyntetycznej i mineralnej. Minimalne tarcie, maksymalna grubość warstwy środka smarnego oraz najwyższa możliwa niezawodność silnika i skrzyni biegów sprawiają, że środki smarne AS Performance stanowią pierwszy wybόr. Nieustannie, z ogromnym zaangażowaniem pracujemy nad poprawą wydajności naszych produktów.

 3. MABANOL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Państwa Partner w zakresie produktów wysokiej jakości. Mabanol dostarcza szeroką gamę smarów i bitumów krajowym i międzynarodowym partnerom handlowym i użytkownikom z różnych segmentów branżowych. Jeśli chodzi o smary, wymagania klientów są zazwyczaj wysokie. Mabanol jest niezależną marką, należącą do średniej wielkości niemieckich firm handlu smarami. Nasze różnorodne produkty gwarantują precyzję i niezawodność. Oferujemy smary dla zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Zaufanie jest podstawą każdej relacji biznesowej. Jeśli zdecydują się Państwo na Mabanol, zyskają Państwo rzetelnego partnera. Wyróżniają nas kompetencje zawodowe, niezależne myślenie, niezawodność i elastyczność. Teraz i w przyszłości mogą Państwo polegać na naszej niezmiennie wysokiej jakości, kompetentnemu doradztwu i kompleksowej obsłudze.

 4. ALKIM PETROKIMYA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2005 roku firma Alkim PetroKimya jest wiodącym producentem olejów mineralnych i syntetycznych dla sektora motoryzacyjnego i przemysłowego, z siedzibą w Stambule w Turcji. Nasze nowoczesne zakłady posiadają solidną zdolność produkcyjną 138 000 ton, wspieraną przez zespół oddanych ekspertów i nowoczesne podejście do zarządzania. Zaangażowanie w najwyższą jakość produkcji jest wzmocnione przez nasze w pełni wyposażone, akredytowane laboratorium, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do testowania technologii. Specjalizujemy się w produkcji środków smarnych do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych, skrupulatnie przestrzegając zarówno norm krajowych, jak i międzynarodowych. Oprócz naszej flagowej marki, Alkim Petrokimya, z dumą nadzorujemy inne renomowane marki, takie jak Aksoil, Vollmax, Brentol i Matador, a także służymy jako producenci kontraktowi dla cenionych międzynarodowych firm. Nasz globalny zasięg obejmuje 102 kraje na czterech kontynentach: Afryka, Azja, Europa i Ameryka Południowa. Nasze portfolio produktów obejmuje: -oleje silnikowe do samochodów osobowych i dostawczych - oleje silnikowe do samochodów ciężarowych - oleje motocyklowe - oleje przekładniowe do samochodów - oleje ciągnikowe - oleje przemysłowe - oleje żeglugowe - smary - oleje procesowe Aby zapoznać się z naszą ofertą, odwiedź naszą stronę internetową. W firmie Alkim PetroKimya jesteśmy niezachwiani w naszym zaangażowaniu na rzecz wydajności i efektywności kosztowej. Naszą główną misją jest dostosowanie naszej oferty produktów do zmieniających się potrzeb i rozwoju branży. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. ATOS FLUIDES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ATOS FLUIDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, substancja smarująca do pojazdów dieslowskich, Smary do przemysłu samochodowego, i lubricant. Ma siedzibę w Dardilly, Francja.

 1. DUTCH PERFORMANCE PRODUCTS VOF

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma DUTCH PERFORMANCE PRODUCTS VOF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary samochodowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, produkt do czyszczenia samochodu, środki smarne do łańcuchów, smary wysokotemperaturowe, smar do silników diesla, Smary do przemysłu samochodowego, środki smarne specjalne, i Smary samochodowe. Ma siedzibę w Siddeburen, Holandia.

 2. ING. FLORIAN DENIFL ILUBE SCHMIERSTOFFE

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ING. FLORIAN DENIFL ILUBE SCHMIERSTOFFE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Ma siedzibę w Fulpmes, Austria.

 1. PETRO MAG

  Maroko

  Verified by europages badge

  Firma PETRO MAG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary samochodowe, substancje smarującyce, Smary samochodowe, Smary do przemysłu samochodowego, i płyn niezamarzający do chłodnic samochodowych. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 2. WERRO PINES OÜ

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma WERRO PINES OÜ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Smary samochodowe, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Smary samochodowe, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Smary do przemysłu samochodowego, smary do samochodów, części zamienne do maszyn przemysłowych, hurt części zamiennych do samochodów, i wymiana pojazdu przemysłowego. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 3. K2

  Polska

  Od ponad 25 lat dokładamy starań by dzięki oferowanym przez nas produktom auta użytkowników były wciąż piękne i sprawne, jak w chwili, gdy opuszczały salon. Nasz entuzjazm i pasja doprowadziły do stworzenia własnej marki. Tak powstała marka K2 obecna w ponad 70 krajach świata. Ofertę produktową uzupełniają marki własne: Carso, Cardos, Masner i Prima oraz importowane: Formula1, Cyclo, Versachem. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i dbamy o jej najwyższą jakość. Płyn do chłodnic, ceramiczna ochrona lakieru, krwawiąca felga, płyn do mycia silnika, dodatek do paliwa, to produkty które uczynią twoje auto bardziej niezawodnym i sprawią, że będzie wyglądało jak nowe. Zadbaj o swój samochód z autokosmetykami K2 i zyskaj auto, które sprawia radość swoim wyglądem, nie traci na wartości w momencie sprzedaży.

 4. MITAN-MINERALÖL GMBH

  Niemcy

  SMARY WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI – innowacyjne, zorientowane na klienta, elastyczne – MITAN MINERALÖL GMBH. Od ponad 35 lat nasza firma rodzinna zaopatruje klientów w ponad 60 krajach. Wysokowydajne smary - Made in Germany - z homologacjami OEM od Mercedesa, BMW, Volkswagena, Audi, MAN itp. U nas otrzymasz wszystko z jednego źródła: oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje hydrauliczne, płyny chłodzące, płyny hamulcowe, smary i wiele więcej … Dzięki naszym pojemnikom o dużej pojemności (12.Milionów. litrów); ogromnej pojemności magazynowej (35.000 m2) i najnowszej technice napełniania, możemy w każdej chwili szybko i elastycznie reagować na Twoje życzenia i potrzeby. Natychmiastowa dostawa, szybki czas reakcji i najlepsze możliwie wsparcie, kiedy tylko jest to potrzebne. Najlepiej przekonać się samemu!

 5. ECO-ALIANCE LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo Eco-Alliance LLC działa od ponad 10 lat. Nasza oferta produktów i usług jest bardzo szeroka: Produkcja olejów bazowych; oleje przemysłowe i sprężarkowe dla przemysłu; silnik, skrzynia biegów, oleje hydrauliczne do maszyn; oleje specjalne i smary; płyn techniczny; produkty na bazie ciemnego oleju; Eksport olejów bazowych MVI2, VHVI-4, VHVI-8, SN-80/ SN-150/SN-400, BS, HELP, vmgz (-45) Wysyłka odbywa się z zakładów Slavneft-YANOS (Rosneft, Gazprom) Lukoil. Oferujemy korzystne ceny i wysokiej jakości usługę. Współpraca z naszą organizacją oznacza długotrwałą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i pragnieniu osiągnięcia sukcesu.

 6. IGOL LUBRIFIANTS

  Francja

  IGOL France jest dziś francuskim numerem 1 wśród niezależnych producentów smarów. Profesjonalna gama smarów specjalnych, przeznaczonych dla branż motoryzacyjnej, transportowej, prac publicznych, rolniczej, urządzeń mechanicznych do upraw, motocyklowej i żeglugi. IGOL proponuje również kompletną gamę olejów, smarów i produktów specjalnych dostosowanych do wszelkich potrzeb przemysłowych. Przedsiębiorstwo Igol jest obecne w ponad 30-u krajach na świecie i eksportuje ponad 3.000.000 litrów rocznie.

 7. WORLD AUTOPARTS

  Hiszpania

  Producent smarów i chemikaliów. Również dystrybutor głównych marek na rynku, takich jak Shell, Petronas, Castrol, Motul... Importujemy i eksportujemy na wszystkich kontynentach z wynikami zadowalającymi naszych klientów.

 8. LUBRICANTES BUENO SL

  Hiszpania

  Nasza firma zawsze zajmowała się dystrybucją olejów smarowych dla wszystkich sektorów i dostosowywała się do najbardziej specyficznych wymagań. Oferujemy smary do maszyn rolniczych oraz do pojazdów przemysłowych, samochodowych, morskich i transportowych. Nasza siedziba znajduje się w Barcelonie. Używamy i wprowadzamy na rynek smary hurtowo, od zawsze będąc synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Oferujemy naszym klientom produkty, które są w czołówce technologii.

 1. ATEXTRA OIL

  Hiszpania

  Hurtownia smarów, wszystkie marki. Akumulatory. Hurtownia akumulatorów do pojazdów, kategorii semi-traction, na energię słoneczną. Smary przemysłowe, akumulatory, baterie słoneczne, akumulatory kategorii semi-traction, akumulatory, akumulatory do pojazdów.

 2. BATEMUR SL

  Hiszpania

  Hurtownia smarów, baterii, akumulatorów, amortyzatorów, części zamiennych, klocków hamulcowych, zestawów, filtrów i olejów, wszystkie marki, samochody, alarmy, zabawki, pojazdy...

 3. MOTOROLIE.NU

  Holandia

  Firma MOTOROLIE.NU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach oleje silnikowe, smary przemysłowe, i środki smarne dla rolnictwa. Ma siedzibę w Den Haag, Holandia.

 4. SKOR PETROKIMYA URUNLERI SAN VE TIC A.S.

  Turcja

  Firma SKOR PETROKIMYA URUNLERI SAN VE TIC A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach substancje smarującyce, i smary. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ÖZERŞAH GROUP

  Turcja

  Firma ÖZERŞAH GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach oleje smarujące, smary, oleje przemysłowe syntetyczne, i oleje silnikowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 6. MUNDT GMBH HANNOVER

  Niemcy

  Firma MUNDT GMBH HANNOVER, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 7. INTERFLON GMBH

  Austria

  Firma INTERFLON GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Ma siedzibę w Oeynhausen, Austria.

 8. GERMES GMBH

  Niemcy

  Firma GERMES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Ma siedzibę w Abensberg, Niemcy.

 9. AGRITEC SCHMIERSTOFFHANDEL E.U.

  Austria

  Firma AGRITEC SCHMIERSTOFFHANDEL E.U., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Ma siedzibę w Nickelsdorf, Austria.

 10. ADDINOL LUBE OIL GMBH

  Niemcy

  Firma ADDINOL LUBE OIL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Ma siedzibę w Leuna, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo