• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oleje smarowe techniczne

Wyniki dla

Oleje smarowe techniczne - Import eksport

 1. DANA LUBRICANTS FACTORY LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Verified by europages badge

  Firma DANA Lubricants Factory LLC (DANA LUBES) posiada certyfikat ISO 9001: Certyfikowany w 2008 roku, zatwierdzony przez API, WYTWÓRCA NATŁUSZCZACZY, OLEJÓW I SMARÓW z siedzibą w ZEA jest producentem i dostawcą wysokiej jakości olejów smarujących dla potrzeb motoryzacji, przemysłu i okrętów. Założona w 2002 roku firma należy do znanego Konglomeratu Przemysłowego DANA GROUP (www.danagroups.com). Eksportujemy do ponad 60 krajów na całym świecie, w tym do Europy, Azji, Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej, Australii i GCC (kraje arabskie). Smary samochodowe - Olej silnikowyl (gazolina / benzyna / diesel) – Premium, pół-syntetyczny i w pełni syntetyczny, jednosezonowy olej silnikowy, wielosezonowy olej silnikowy, olej silnikowy do motocykli – 2T TCW3, 4T wg JASO MA 2, smar NLGI 0, 1, 2, 3, smar wapniowy, smar litowy, smar to lin stalowych, smar dwusiarczku molibdenu, smar do łożysk kół, olej hydrauliczny, olej przekładniowy, płyn hamulcowy DOT3, DOT4, ATF (płyn do automatycznych skrzyń biegów) – ATF DEX I, II, III, smary przemysłowe

  Witryna www Open In New icon
 2. HERMANN BANTLEON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą Hermann Bantleon GmbH. specjalistą od smarów z Ulm. Średniej wielkości przedsiębiorstwo zatrudniające około 250 pracowników. Doradzamy naszym klientom na miejscu i tworzymy indywidualne koncepcje. Nasza oferta obejmuje cały łańcuch technologiczny przemysłu metalurgicznego: od obróbki detalu do czyszczenia i pakowania. W sektorze motoryzacyjnym wspieramy producentów urządzeń i maszyn już w fazie projektowania. Zrównoważony rozwój jest naszym celem korporacyjnym. Dlatego prowadzimy własne badania i opracowujemy trwałe produkty. Ponadto uczestniczymy w różnych projektach, takich jak ochrona pszczół lub kompensacja CO2 poprzez ponowne zalesianie. W FORUM BANTLEON pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi mogą zdobywać nową wiedzę. Bierzemy na siebie odpowiedzialność społeczną i socjalną. Na przykład, wspieramy instytucje społeczne i wydarzenia w dziedzinie zdrowia, kultury i sportu.

  Witryna www Open In New icon
 3. MABANOL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Państwa Partner w zakresie produktów wysokiej jakości. Mabanol dostarcza szeroką gamę smarów i bitumów krajowym i międzynarodowym partnerom handlowym i użytkownikom z różnych segmentów branżowych. Jeśli chodzi o smary, wymagania klientów są zazwyczaj wysokie. Mabanol jest niezależną marką, należącą do średniej wielkości niemieckich firm handlu smarami. Nasze różnorodne produkty gwarantują precyzję i niezawodność. Oferujemy smary dla zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Zaufanie jest podstawą każdej relacji biznesowej. Jeśli zdecydują się Państwo na Mabanol, zyskają Państwo rzetelnego partnera. Wyróżniają nas kompetencje zawodowe, niezależne myślenie, niezawodność i elastyczność. Teraz i w przyszłości mogą Państwo polegać na naszej niezmiennie wysokiej jakości, kompetentnemu doradztwu i kompleksowej obsłudze.

  Witryna www Open In New icon
 4. ECO-ALIANCE LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Eco-Alliance LLC działa od ponad 10 lat. Nasza oferta produktów i usług jest bardzo szeroka: Produkcja olejów bazowych; oleje przemysłowe i sprężarkowe dla przemysłu; silnik, skrzynia biegów, oleje hydrauliczne do maszyn; oleje specjalne i smary; płyn techniczny; produkty na bazie ciemnego oleju; Eksport olejów bazowych MVI2, VHVI-4, VHVI-8, SN-80/ SN-150/SN-400, BS, HELP, vmgz (-45) Wysyłka odbywa się z zakładów Slavneft-YANOS (Rosneft, Gazprom) Lukoil. Oferujemy korzystne ceny i wysokiej jakości usługę. Współpraca z naszą organizacją oznacza długotrwałą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i pragnieniu osiągnięcia sukcesu.

  Witryna www Open In New icon
 5. RUCATHO B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  RuCaTho B.V. jest międzynarodowym producentem 100% rafinowanego oleju spożywczego na świecie. Jesteśmy dumnym graczem w produkcji / zaopatrzeniu przemysłu spożywczego. Nasze główne produkty to: - rafinowany słonecznik - rafinowany olej kukurydziany - pszenica, jęczmień - kukurydza żółta - nasiona słonecznika - soczewica. Siedziba firmy znajduje się w Holandii. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie w produkcji rafinowanego oleju słonecznikowego, rafinowego oleju kukurydzianego, a także w handlu nasionami i zbożami na całym świecie. RuCaTho B.V. charakteryzuje się elastycznością, pragmatyzmem i szybką reakcją na zmieniające się warunki rynkowe. Oferujemy rozwiązania możliwie najlepiej odpowiadające na potrzeby logistyczne i wymagania jakościowe naszych klientów. Głęboko wierzymy, że można budować i utrzymać silne relacje z każdym klientem poprzez ciągłe zapewnianie ścisłych środków kontroli jakości, oferowanie konkurencyjnych cen i profesjonalnych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół handlowców doskonale rozumie funkcjonowanie międzynarodowego rynku artykułów spożywczych. W połączeniu z naszym zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawia to, że jesteśmy pierwszą opcją jako globalny producent i eksporter. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. V.O.F. PLANTENDIENST VENLO

  Holandia

  Verified by europages badge

  VOF Plantendienst jest międzynarodowym producentem 100% rafinowanego oleju spożywczego na świecie. Głównymi produktami są rafinowany słonecznik, rafinowany olej kukurydziany, pszenica, jęczmień, żółta kukurydza, nasiona słonecznika, soczewica. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie w produkcji rafinowanego oleju słonecznikowego, rafinowego oleju kukurydzianego, a także w handlu nasionami i zbożami na całym świecie. Oferujemy rozwiązania możliwe najlepiej odpowiadające na potrzeby logistyczne i wymagania jakościowe naszych klientów. Wierzymy, że możemy budować i utrzymać silne relacje z każdym klientem poprzez ciągłe zapewnianie ścisłych środków kontroli jakości, oferowanie konkurencyjnych cen i profesjonalnych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół handlowców doskonale rozumie funkcjonowanie międzynarodowego rynku artykułów spożywczych. W połączeniu z naszym zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawia to, że jesteśmy pierwszą opcją jako globalny producent i eksporter. Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

  Witryna www Open In New icon
 2. AFRUSE S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 3. ISL INDUSTRIEHANDEL & SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. HOUSE OF DEALS/ PROCARE

  Polska

  Verified by europages badge
 5. AEROCHEMICA DR. DEPPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. OKS SPEZIALSCHMIERSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. PETROFER (SCHWEIZ) AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 3. STRATSON LOGISTICS EUROPE

  Holandia

  Agent SWEPCO. SWEPCO jest producentem smarów wysokiej jakości i działa w swojej branży od 1933 r. Jest pierwszym i jedynym na świecie producentem smarów noszących nazwę “Energy Star® Partner”. Zalety smarów SWEPCO najczęściej wymieniane przez znawców to: *Większa długość życia oleju; Zmniejszona konsumpcja smaru; Niższe temperature pracy; Zmniejszone zużycie; Konsolidacja smarów, uproszczone zarządzanie zapasami; Redukcja zużycia energii. Ponadto, STRATSON dostarcza wszystkie artykuły związane ze smarami, takie jak smarowaczki, pompy olejowe, systemy smarowania automatycznego itp. Bezpłatna analiza optymalizacji kosztów. Oznacza to, że jeszcze przed użyciem smar SWEPCO, będziecie wiedzieli jakich globalnych oszczędności możecie się spodziewać. Unikalny program, by doświadczyć różnicy: Wypróbuj produkt. Nie jesteś przekonany o wartości dodanej lub oszczędnościach? Nie zapłacisz więcej niż cena smaru, którego używasz aktualnie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 4. PNZ-PRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Ekologiczne produkty. Naturalnie do drewna. Myślimy do przodu i tworzymy najwyższej jakości produkty przyjazne dla środowiska. Oferujemy pełną gamę produktów do drewna użytkowanego we wnętrzach i na zewnątrz. Gwarancja i certyfikaty, w tym zgodności z normami ISO 9001 i ISO 14001. Badania biotech. Natura znajduje najlepsze rozwiązania dla najbardziej złożonych problemów. Czerpiemy z niej inspirację i opracowujemy ekologiczne produkty na bazie olejów odnawialnych i wosków. Marki własne premium. Marka to tożsamość. Tworzymy dla naszych klientów ofertę dostosowaną do ich potrzeb, zgodnie z ich marką. Elastyczne koncepcje. Wsparcie online w punkcie sprzedaży. Nasz wewnętrzny dział projektowy realizuje życzenia klientów – od pierwszego pomysłu po etykietę produktu, ulotki, materiały reklamowe, toppery i ekspozytory. e-logistyka. Najkrótsza i najszybsza droga do celu dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom e-logistycznym. Przyjazne dla środowiska. Chętnie łączymy innowacyjne oferty cyfrowe z elastyczną i precyzyjną logistyką.

 5. CCS CONVEYOR CLEANING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Czyszczenie łańcuchów transportowych to nasz fach. Dzięki naszym sprawdzonym od wielu lat systemom czyszczącym rozwiązujemy problemy zanieczyszczeń w zakresie technologii przenośników, zapewniając naszym klientom opłacalne rozwiązania w tej dziedzinie. Od ponad 20 lat z wielkim zaangażowaniem prowadzimy naszą działalność w całej Europie zajmując się łańcuchami i prowadnicacmi przenośników. Nasze systemy czyszczące były przez lata stale ulepszane, dzięki czemu możemy teraz optymalnie czyścić wszystkie łańcuchy, w tym szyny jezdne, od przenośników kołowych po złożone systemy P+F. Optymalne czyszczenie szyn jezdnych. Każda operacja czyszczenia przenośników łańcuchowych. Czyszczenie szyn po stałych cenach, zapewniając największą satysfakcją naszych klientów. Ponadto opracowaliśmy również napędzane stanowiska szczotkowania do powierzchni pod systemami transportowymi - belki podnoszące, wózki, pojemniki na ładunki, obrotowe zawieszenia do ciągłego czyszczenia. Stanowiska szczotkowania pracują niezależnie i są indywidualnie dostosowane do danego typu zanieczyszczeń.

 6. MITAN-MINERALÖL GMBH

  Niemcy

  SMARY WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI – innowacyjne, zorientowane na klienta, elastyczne – MITAN MINERALÖL GMBH. Od ponad 35 lat nasza firma rodzinna zaopatruje klientów w ponad 60 krajach. Wysokowydajne smary - Made in Germany - z homologacjami OEM od Mercedesa, BMW, Volkswagena, Audi, MAN itp. U nas otrzymasz wszystko z jednego źródła: oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje hydrauliczne, płyny chłodzące, płyny hamulcowe, smary i wiele więcej … Dzięki naszym pojemnikom o dużej pojemności (12.Milionów. litrów); ogromnej pojemności magazynowej (35.000 m2) i najnowszej technice napełniania, możemy w każdej chwili szybko i elastycznie reagować na Twoje życzenia i potrzeby. Natychmiastowa dostawa, szybki czas reakcji i najlepsze możliwie wsparcie, kiedy tylko jest to potrzebne. Najlepiej przekonać się samemu!

 7. FLUID-COMPETENCE GMBH

  Niemcy

  Startup z historią! Fluid Competence Story. Kiedy tego terminu jeszcze nawet nie wynaleziono, a skandal z PCB z lat 80. był jeszcze daleko, Helmut Theunissen opracował bezolejowe i przyjazne dla środowiska płyny hydrauliczne, które miały wyróżniać się unikalnym profilem właściwości. Powinny być trudnopalne, obsługiwać maszyny bez konieczności konserwacji dłużej niż kiedykolwiek wcześniej, a jednocześnie chronić środowisko dzięki niezwykle szybkiej biodegradowalności. Tym samym miały one być dokładnym przeciwieństwem rakotwórczych związków organicznych chloru, które istniały do tamtej pory i były stosowane w układachn hydraulicznych do lat 80. Wyglądało to trochę jak kwadratura koła. Ale dzięki wytrwałości przez ponad cztery dekady i niezwykle daleko posuniętym badaniom i rozwojowi powstały LUBESAVE, CORSAVE i FREEZESAVE jako gotowe do użycia produkty o dokładnie takiej mieszance właściwości.

 8. EISSING GMBH

  Niemcy

  Oprócz wysokiego standardu jakości, bardzo ważne jest dla nas wsparcie naszych klientów. W dobie nowoczesnych możliwości komunikacyjnych, Eissing Mineralöl utrzymjue osobiste kontakty. Pracownicy podróżują po całych Niemczech, aby na miejscu doradzać klientom i rozwiązywać problemy szybko i sprawnie. Ponadto utworzono serwis wsparcia technicznego w celu zapewnienia szybkiego przepływu informacji. Poza zwykłymi środkami komunikacji, oferujemy 24-godzinne wsparcie. W tym przypadku jeden z pracowników zanotuje Twoje życzenie, a my oddzwonimy do Ciebie następnego dnia roboczego. Dlatego też oferujemy Państwu tradycyjny serwis, ponieważ uważamy, że jest on niezbędny do spełnienia wielu różnych wymagań w sektorze środków smarnych. Specjalne życzenia są dla nas rzeczą oczywistą.

 9. DELTA TECHNIK FILTERSYSTEME GMBH

  Niemcy

  O klasy czystości lepiej! Oleje techniczne służą tylko jednemu celowi: wszystko ma działać płynnie. Ponieważ przestoje maszyny kosztują czas i pieniądze. Nasza technologia filtrowania została opracowana w celu optymalizacji czasu pracy maszyn. Specjalizujemy się w wysokiej jakości ultradrobnych filtrach do olejów technicznych. Filtry o wysokiej wydajności są używane między innymi przez amerykańską agencję kosmiczną od 40 lat. Oprócz tego specjalnego zastosowania wymagającego najwyższej wydajności w technologii filtrowania, systemy filtrów ultradrobnych są wykorzystywane do konserwacji oleju w ramach strategii konserwacji. Zgodnie z obecnym stanem nauki osiągają one maksymalną wydajność filtrowania poniżej 1 mikrona (1 mikron = 1000 mm) i jednocześnie usuwają wodę. Jednostki mobilne i integrowalne do ultradokładnych systemów filtracyjnych zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami codziennej praktyki.

 10. EURO EKO POLSKA - INVEST GROUP

  Polska

  Euro Eko Serwis Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu swoim klientom profesjonalnych usług w zakresie odbioru oraz zagospodarowania zużytych olejów gastronomicznych. Firma początkowo funkcjonowała pod nazwą EURO-EKO Centrum Zarządzania Odpadami. Intensywny rozwój, do którego zmobilizowały nas między innymi dynamiczne przemiany na rynku olejów posmażalniczych, sprawił, że dziś możemy Państwu zaproponować wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Nasz zespół z sukcesami realizuje ambitne cele. Od 2005 roku nieprzerwanie skupuje i utylizuje zużyty roślinny olej spożywczy i tym samym pomaga chronić środowisko. Dla jego dobra pośredniczy pomiędzy zlecającymi odbiór przepalonego oleju posmażalniczego a firmami wykorzystującymi zużyty olej gastronomiczny do celów grzewczych i produkcji paliw.

 1. UNIL LUBRICANTS

  Belgia

  Firma Unil Lubricants NV posiada ponad 100 lat doświadczenia. To uznany producent wyrobów smarnych, oleju silnikowego, oleju transmisyjnego, oleju hydraulicznego, smarów, cieczy do obróbki metali i aerozoli. Dzięki gamie ponad 500 wyrobów najwyższej jakości, Unil Lubricants odpowiada na wszystkie wymagania i pytania klientów z branży przemysłowej, samochodowej, rolniczej i transportowej. Unil Lubricants zapewnia stałą jakość dzięki swojemu własnemu laboratorium.

 2. MOTOPARTNER SACHMATA SP.J.

  Polska

  Wykonujemy przeglądy główne w okresach czasowych lub po przebiegu pojazdu zalecanym przez producentów samochodów. Przeglądy powinny być wykonywane naprzemiennie w zakresie mały przegląd, a następnie duży przegląd. Prowadzimy sklep internetowy ze sprzedażą części zamiennych do różnych marek samochodów. W naszej ofercie można znaleźć koła zamienne, lampki, oświetlenie tablic rejestracyjnych, oleje, płyny i akumulatory. Na wszystkie towary zakupione u nas udzielana jest gwarancja.

 3. P.H.U VENTO

  Polska

  P.H.U Vento to profesjonalna i uznana firma z siedzibą w Krakowie, działająca na rynku od 1992 roku. Już od prawie 25 lat oferujemy Państwu systemy smarowania, oleje do wysokich temperatur oraz łożyska liniowe najwyższej jakości. Nasze doświadczenie oraz nieustanna chęć rozwoju, w połączeniu ze współpracą z wiodącymi na rynku partnerami, gwarantują niezawodność naszych usług.

 4. SOCIETE EXPORT IMPORT LES COUSINS

  Komory

  Przedsiębiorstwo Société Import-Export les Cousins, prowadzące dystrybucję smarów przemysłowych od ponad 10 lat, jest obecne na KOMORACH i we Francji. Bez względu na to czy są na bazie oleju naturalnego, czy też syntetyczne, nasze produkty są opracowywane w ścisłej współpracy z największymi producentami urządzeń. Sprzedajemy bardzo szeroką paletę na całym świecie. W skład naszego portfela produktowego wchodzą między innymi: smary do przekształcania, smary techniczne, oleje hydrauliczne, etc.

 5. TEDEX SA

  Polska

  Produkcja i dystrybucja szerokiego asortymentu środków smarnych i cieczy eksploatacyjnych. Własny zakład produkcyjny z bogato wyposażonym laboratorium i centrum dystrybucji. Doradztwo techniczne dla klientów. Szeroka sieć dystrybucji w Polsce i poza granicami.

 6. OPTIMOL LUBRICATION

  Belgia

 7. LUBEXCO (LUBRICANT EXPORT COMPANY)

  Hiszpania

 8. XENOL ENERJI

  Turcja

 9. AMERICAN PETROL SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

 10. AUTOTEILE J. HEITZMANN GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Oleje smarowe techniczne - Import eksport

Liczba wyników

323 przedsiębiorstwa