• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty

Wyniki dla

Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty - Import eksport

 1. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 2. GEBRÜDER BURGER GMBH & CO KG PRÄGEFOLIENFABRIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Gebrüder Burger GmbH & Co KG jest świadoma swojej społecznej odpowiedzialności i przestrzega międzynarodowych kodeksów postępowania. Nasze działania jako przedsiębiorcy opierają się na obowiązujących normach prawnych i etycznych, według których dobro naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. Dbamy również o poszanowanie środowiska naturalnego. Działanie naszych instalacji jest kontrolowane w zgodzie z przepisami prawa. Używamy surowców, które są wstępnie zarejestrowane lub już zatwierdzone. Dotyczy to także folii pochodzących z pozaeuropejskich lokalizacji. Same folie są klasyfikowane zgodnie z rozporządzeniem UE 1907/2006 z 18.12.2006 i dlatego nie podlegają dalszej rejestracji. Większość naszych folii jest produkowana w Niemczech. W przypadku folii produkowanych poza granicami Niemiec zwracamy uwagę na niezmiennie wysoki poziom jakości surowców i produkcji.

 3. JAWOTEX

  Polska

  Verified by europages badge

  Historia naszej grupy rozpoczęła się w latach 70-tych, od produkcji sztucznej skóry poprzez założenie rodzinnej firmy pod nazwą Jawo. Produkcja rozwijała się przez lata, oferując nowe zastosowania, wzory i kolory, aż ponad 10 lat temu założyliśmy siostrzaną firmę (Jawotex), która w krótkim czasie stała się główną fabryką. Obie firmy rozszerzyły naszą ofertę skóry ekologicznej do wielu różnych zastosowań. Trzecia spółka należąca do naszej grupy, mianowicie Malko, działa i rozwija swoje możliwości od ponad 2 lat, produkując tkaniny i dzianiny samochodowe PES na podsufitki oraz usługi laminowania w tym samym miejscu. Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, jesteśmy bardzo elastyczni i jesteśmy w stanie dostosować nasze produkty do potrzeb naszych klientów. Nasze produkty spełniają wszystkie wymogi UE i rozporządzenia REACH.

 4. KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Extruded pipes, Sztywne kształtowniki z PVC, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Blankenfelde-Mahlow, Niemcy.

 5. FREVA SANDWICHSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FREVA SANDWICHSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Bad Wildungen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RENOLIT HISPANIA S.A.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma RENOLIT HISPANIA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, pokrycia plastyczne, struktury plastikowe, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, płyty plastikowe, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Villatuerta-Navarra, Hiszpania.

 2. PLASTIC EXTRUDERS LTD - PLASTEX

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PLASTIC EXTRUDERS LTD - PLASTEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - powłoki, Wykładziny podłogowe z tworzyw sztucznych, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i pokrycia plastyczne. Ma siedzibę w Wickford, Zjednoczone Królestwo.

 3. RUMP FOLIEN GMBH

  Niemcy

  Firma RUMP FOLIEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, folie z tworzyw sztucznych, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Kaarst, Niemcy.

 4. ANAF

  Belgia

  Firma ANAF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Oeselgem, Belgia.

 5. REHAU

  Belgia

  Firma REHAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i materiały termoplastyczne. Ma siedzibę w Heverlee, Belgia.

 1. BAUM KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma BAUM KUNSTSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Birkenfeld-Gräfenhausen, Niemcy.

 2. SUPERFICI SRL

  Włochy

  Firma SUPERFICI SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Podłogi i posadzki przemysłowe, Remonty i renowacje, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Podłogi i posadzki przemysłowe, wykładanie, Remonty i renowacje, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. GROCHE TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GROCHE TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, obsada ciagadła, i cylinder. Ma siedzibę w Kalletal, Niemcy.

 2. POLYROOT

  Ukraina

  Firma POLYROOT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Kalush, Ukraina.

 3. PLASTIQUES DES NEIGES

  Francja

  Firma PLASTIQUES DES NEIGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Allinges, Francja.

 4. BECKER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BECKER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hohentengen, Niemcy.

 5. IDEAL PLASTIC WORKS

  Belgia

  Firma IDEAL PLASTIC WORKS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Plastik - produkty do mechaniki, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Erembodegem, Belgia.

 6. KST GEORG TRIEBEL

  Niemcy

  Firma KST GEORG TRIEBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Jest również obecna w dziedzinach nadawanie nieprzepuszczalności kadziom, kontenery z włókna szklanego, i nadawanie nieprzepuszczalności tarasom. Ma siedzibę w Seelscheid, Niemcy.

 7. HÜNI & CO. KG

  Niemcy

  Firma HÜNI & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych, Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych, działanie przeciwkorozyjne, środki zapobiegające przyleganiu, i Surface treatment. Ma siedzibę w Friedrichshafen, Niemcy.

 8. SCHUR STAR SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma SCHUR STAR SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Flensburg, Niemcy.

 1. KUSIMEX GMBH

  Niemcy

  Firma KUSIMEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i Przewody z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 2. BURKHARDT GMBH

  Niemcy

  Firma BURKHARDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Vaihingen, Niemcy.

 3. WEST-PAPIER GMBH

  Niemcy

  Firma WEST-PAPIER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Sinzig, Niemcy.

 4. CONSTANTIA FROMM GMBH

  Niemcy

  Firma CONSTANTIA FROMM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tektura - produkcja, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, i Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Remshalden, Niemcy.

 5. TEKNI-PLEX EUROPE

  Belgia

  Firma TEKNI-PLEX EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Erembodegem, Belgia.

 6. ULLRICH KUNSTSTOFFBESCHICHTUNG GMBH

  Niemcy

  Firma ULLRICH KUNSTSTOFFBESCHICHTUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Lakierowanie stali i metali, Wyroby gumowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Lakierowanie stali i metali, Wyroby gumowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Schwerte, Niemcy.

 7. GASCOGNE SACK DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma GASCOGNE SACK DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Folia z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Wieda, Niemcy.

 8. EGLI PLASTIC AG

  Szwajcaria

  Firma EGLI PLASTIC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Folia z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Dällikon, Szwajcaria.

 9. NEOPACK – HAROLD BROUWER

  Niemcy

  Firma NEOPACK – HAROLD BROUWER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Kleve, Niemcy.

 10. TK-SPEZIALFOLIEN

  Niemcy

  Firma TK-SPEZIALFOLIEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Wernberg-Köblitz, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo