• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty

Wyniki dla

Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty - Import eksport

 1. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 2. GEBRÜDER BURGER GMBH & CO KG PRÄGEFOLIENFABRIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Gebrüder Burger GmbH & Co KG jest świadoma swojej społecznej odpowiedzialności i przestrzega międzynarodowych kodeksów postępowania. Nasze działania jako przedsiębiorcy opierają się na obowiązujących normach prawnych i etycznych, według których dobro naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. Dbamy również o poszanowanie środowiska naturalnego. Działanie naszych instalacji jest kontrolowane w zgodzie z przepisami prawa. Używamy surowców, które są wstępnie zarejestrowane lub już zatwierdzone. Dotyczy to także folii pochodzących z pozaeuropejskich lokalizacji. Same folie są klasyfikowane zgodnie z rozporządzeniem UE 1907/2006 z 18.12.2006 i dlatego nie podlegają dalszej rejestracji. Większość naszych folii jest produkowana w Niemczech. W przypadku folii produkowanych poza granicami Niemiec zwracamy uwagę na niezmiennie wysoki poziom jakości surowców i produkcji.

 3. FREVA SANDWICHSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FREVA SANDWICHSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Bad Wildungen, Niemcy.

 4. KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Extruded pipes, Sztywne kształtowniki z PVC, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Blankenfelde-Mahlow, Niemcy.

 5. RENOLIT HISPANIA S.A.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma RENOLIT HISPANIA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, pokrycia plastyczne, struktury plastikowe, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, płyty plastikowe, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Villatuerta-Navarra, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLASTIC EXTRUDERS LTD - PLASTEX

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PLASTIC EXTRUDERS LTD - PLASTEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - powłoki, Wykładziny podłogowe z tworzyw sztucznych, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i pokrycia plastyczne. Ma siedzibę w Wickford, Zjednoczone Królestwo.

 2. KST GEORG TRIEBEL

  Niemcy

  Firma KST GEORG TRIEBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Jest również obecna w dziedzinach nadawanie nieprzepuszczalności kadziom, kontenery z włókna szklanego, i nadawanie nieprzepuszczalności tarasom. Ma siedzibę w Seelscheid, Niemcy.

 3. PLASTIQUES DES NEIGES

  Francja

  Firma PLASTIQUES DES NEIGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Allinges, Francja.

 4. RUMP FOLIEN GMBH

  Niemcy

  Firma RUMP FOLIEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, folie z tworzyw sztucznych, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Kaarst, Niemcy.

 5. GROCHE TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GROCHE TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, obsada ciagadła, i cylinder. Ma siedzibę w Kalletal, Niemcy.

 1. PALMEX INTERNATIONAL INC.

  Kanada

  Firma PALMEX INTERNATIONAL INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Saint-Sauveur-Des-Monts, Kanada.

 2. ANAF

  Belgia

  Firma ANAF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Oeselgem, Belgia.

 1. IDEAL PLASTIC WORKS

  Belgia

  Firma IDEAL PLASTIC WORKS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Plastik - produkty do mechaniki, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i Plastik - produkty do mechaniki. Ma siedzibę w Erembodegem, Belgia.

 2. KUSIMEX GMBH

  Niemcy

  Firma KUSIMEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i Przewody z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 3. HÜNI & CO. KG

  Niemcy

  Firma HÜNI & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych, Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych, działanie przeciwkorozyjne, środki zapobiegające przyleganiu, i Surface treatment. Ma siedzibę w Friedrichshafen, Niemcy.

 4. REHAU

  Belgia

  Firma REHAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i materiały termoplastyczne. Ma siedzibę w Heverlee, Belgia.

 5. BURKHARDT GMBH

  Niemcy

  Firma BURKHARDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Vaihingen, Niemcy.

 6. POLYROOT

  Ukraina

  Firma POLYROOT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Kalush, Ukraina.

 7. SCHUR STAR SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma SCHUR STAR SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Flensburg, Niemcy.

 8. BAUM KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma BAUM KUNSTSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Birkenfeld-Gräfenhausen, Niemcy.

 1. SUPERFICI SRL

  Włochy

  Firma SUPERFICI SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Podłogi i posadzki przemysłowe, Remonty i renowacje, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Podłogi i posadzki przemysłowe, wykładanie, Remonty i renowacje, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. BECKER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BECKER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hohentengen, Niemcy.

 3. FREY SERVICEVERPACKUNGEN INH. THOMAS FREY

  Niemcy

  Firma FREY SERVICEVERPACKUNGEN INH. THOMAS FREY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, i Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Dombühl, Niemcy.

 4. ULLRICH KUNSTSTOFFBESCHICHTUNG GMBH

  Niemcy

  Firma ULLRICH KUNSTSTOFFBESCHICHTUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Lakierowanie stali i metali, Wyroby gumowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Lakierowanie stali i metali, Wyroby gumowe, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Schwerte, Niemcy.

 5. MIRIAM VON DER RUHR - VERPACKUNGEN

  Niemcy

  Firma MIRIAM VON DER RUHR - VERPACKUNGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tektura - produkcja, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, i Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. KS KANTEN-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma KS KANTEN-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Drewno surowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Rheda-Wiedenbrück, Niemcy.

 7. JOSEF HRDLICKA - MUSTERKOFFER

  Austria

  Firma JOSEF HRDLICKA - MUSTERKOFFER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. TEKNI-PLEX EUROPE

  Belgia

  Firma TEKNI-PLEX EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Erembodegem, Belgia.

 9. MÄRTENS INDUSTRIE-SERVICE GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma MÄRTENS INDUSTRIE-SERVICE GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 10. GETZNER WERKSTOFFE GMBH

  Austria

  Firma GETZNER WERKSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Ma siedzibę w Bürs, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty - Import eksport

Liczba wyników

1229 Przedsiębiorstwa