• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • korki i kapsle z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Korki i kapsle z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. BIO-RAD - ÉTABLISSEMENT DE GÉMENOS (ANCIENNEMENT PLASTIFRANCE)

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat Plastifrance projektuje, produkuje i sprzedaje komponenty z tworzyw sztucznych dla przemysłu lotniczego, medycznego, motoryzacyjnego, itp. Naszymi wartościami są doskonałość przemysłowa, jakość usług i innowacja w zakresie części idealnie dostosowanych do zastosowań klienta. Producent elementów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową (korki plastikowe, zaślepki plastikowe, tuleje i osłony ochronne) przeznaczone do ochrony części podczas transportu, obróbki powierzchniowej i wykończeniowej (uchwyty, końcówki…) i zarządzania okablowaniem (dławiki kablowe, przepusty, zaślepki, klipsy i nity, itp.).

 2. EUROCAP

  Belgia

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo EUROCAP jest wyspecjalizowane w sprzedaży i dystrybucji kapsli metalowych, plecionek na butelkę (zawleczek na korki), kapsli termokurczliwych, kapsli z aluminium, kapsli typu quick off (nakrętki z gwintem z aluminium), nakrętek HDPE z gwintem i kapsli twist off. EUROCAP N.V. udziela Państwu fachowych rad na temat stosowania różnych rodzajów zamknięć. EUROCAP N.V. oferuje Państwu obecnie kompletnę gamź zamknięć dla przemysłu napojów, spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

 3. PLASTICOS JUAREZ SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PLASTICOS JUAREZ SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Cosmetics, słoiki z pokrywkami, słoiczki, pots for the cosmetics sector, flakony do perfum, producent korków do branży kosmetycznej, UREA, tworzywa termoplastyczne, i kroplomierze. Ma siedzibę w Badalona-Barcelona, Hiszpania.

 4. KLETT-KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLETT-KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lichtenfels, Niemcy.

 5. WERNER HEINZ FEINMECHANIK- KUNSTSTOFFE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERNER HEINZ FEINMECHANIK- KUNSTSTOFFE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tettau, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VOIGT PLASTIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VOIGT PLASTIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Krölpa, Niemcy.

 2. INVAT SRL - TAPPI IN PLASTICA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INVAT SRL - TAPPI IN PLASTICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach korek z plastiku, korki do butelek, pokrywki na pojemniki, materiały do zamykania i ochrony opakowań, korki syntetyczne, korki wkręcane, i korki do napojów pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Ovada, Włochy.

 3. CABL - ASS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CABL - ASS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach materiały do opakowywania i konfekcjonowania, spoty reklamowe, i korki do napojów pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Soiano Del Lago, Włochy.

 4. MIDENA FORMENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIDENA FORMENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Schmölln, Niemcy.

 5. WECOMATIC GMBH

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo Wecomatic zostało założone w 1958 roku w Solingen (Niemcy). Specjalizujemy się w produkcji dystrybutorów i akcesoriów w do wina i piwa. Obecny program produkcji i dostaw obejmuje m.in. pompki do piwa, regulatory ciśnienia, korkociągi ciśnieniowe, zamknięcia zapewniające zachowanie świeżości win musujących i szampana. Poza tym produkujemy korki z oraz bez zaworu nadciśnieniowego do beczek piwa o pojemności 5 l. Wszystkie produkty są przeznaczone zarówno do użytku prywatnego, jak i do prowadzenia działalności gospodarczej.

 1. EXPERT-PACK MICHAL DOMARANCZYK

  Polska

 2. AMORIM TOP SERIES FRANCE

  Francja

  Sodiliège specjalizuje się w produkcji i dystrybucji korków z korka naturalnego do korkowania alkoholi i napojów spirytusowych. Pełna kontrola cyklu produkcji korków jest zintegrowana w Sodiliège poprzez 2 zakłady produkcyjne zlokalizowane w Portugalii. SODILIEGE ma głęboką wiedzę w zakresie projektowania, wykonania i klejenia korków standardowych z główką plastikową i główek plastikowych wysokiej jakości. Opanowanie całego łańcucha korka pozwala nam projektować i produkować specjalne korki na życzenie oraz cylindryczne korki do wina. SODILIEGE posiada najnowocześniejsze materiały do składania korków i głowic. Niezależnie od rodzaju składania, przestrzegamy obowiązujące przepisy i wszystkie normy stosowania klejów spożywczych. Sodiliege posiada certyfikat ISO 22000 od 2011 r. Wiedza fachowa SODILIEGE zapewnia klejenie wysokiej jakości na każdym rodzaju podłoża: Zamac, szkło, drewno, tworzywa sztuczne i porcelana.

 1. DIF. WYROBY GUMOWE, SILIKONY, AMORTYZATORY, USZCZELKI

  Polska

  “DIF” jest firmą prywatną powstałą w 1990 roku, specjalizującą się w produkcji artykułów z gumy i silikonu. Współpracujemy z najlepszymi, producentami mieszanek gumowych.

 2. CORNA & FRATUS SRL

  Włochy

  Firma CORNA & FRATUS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach korki do perfum, artykuły dla perfumerii, produkty i środki zapachowe, i ekspozytory kontuarowe. Ma siedzibę w Grumello Del Monte, Włochy.

 3. KIBA KIRSEBAUER GMBH

  Niemcy

  Firma KIBA KIRSEBAUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 4. GATINE

  Francja

  Firma GATINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Rury i rulony tekturowe, tubki do pakowania, rury plastikowe, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i Rury i rulony tekturowe. Ma siedzibę w Mantes La Ville, Francja.

 5. PRJSC LACMA

  Ukraina

  Firma PRJSC LACMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kapsułki z plastiku do opakowań. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 6. EXTRECAP - TAPONES Y CÁPSULAS

  Hiszpania

  Firma EXTRECAP - TAPONES Y CÁPSULAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Merida, Hiszpania.

 7. GEORG MENSHEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEORG MENSHEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Finnentrop, Niemcy.

 8. KARACOR PLASTIC

  Turcja

  Firma KARACOR PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wieszaki z tworzyw sztucznych, butelki plastikowe, i akcesoria do wieszaków odzieżowych. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 1. VINVENTIONS DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VINVENTIONS DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Fußgönheim, Niemcy.

 2. SILGAN WHITE CAP BELGIUM

  Belgia

  Firma SILGAN WHITE CAP BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Kapsle metalowe, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, wieczka z plastiku do opakowań, pokrywki, i Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Lint, Belgia.

 3. ALPLAST S.R.L.

  Włochy

  Firma ALPLAST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach korki wkręcane, korek z plastiku, i korki syntetyczne. Ma siedzibę w Tigliole, Włochy.

 4. KURTBAY PLASTIK VE KALIP SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma KURTBAY PLASTIK VE KALIP SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach część zamienna samochodowa, miski dla psów, tworzywa sztuczne, i Kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tuzla, Turcja.

 5. KOTOPACK SL

  Hiszpania

  Firma KOTOPACK SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ripoll, Hiszpania.

 6. SEAL CAP LINERS

  Izrael

  Firma SEAL CAP LINERS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach korki z plombą, składnik blokujący wyciek czieczy, i Butelki i słoiki dla do apteki. Ma siedzibę w Herzelia, Izrael.

 7. BATTISTELLA CAPSULE SPA

  Włochy

  Firma BATTISTELLA CAPSULE SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapsle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, kapsle, nakrętki z plastiku, i Aluminium, PET and PVC caps. Ma siedzibę w Ceggia, Włochy.

 8. DELTA PLAST AND MOULD

  Grecja

  Firma DELTA PLAST AND MOULD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Zapinki i klamerki, naroża z plastiku, narożniki do pakowania, i Zapinki i klamerki. Ma siedzibę w Corinth, Grecja.

 9. CAPS FOR YOU

  Włochy

  Firma CAPS FOR YOU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Trofarello, Włochy.

 10. PLASTEM

  Francja

  Firma PLASTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wattignies, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo