• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • korki i kapsle z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Korki i kapsle z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. BIO-RAD - ÉTABLISSEMENT DE GÉMENOS (ANCIENNEMENT PLASTIFRANCE)

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat Plastifrance projektuje, produkuje i sprzedaje komponenty z tworzyw sztucznych dla przemysłu lotniczego, medycznego, motoryzacyjnego, itp. Naszymi wartościami są doskonałość przemysłowa, jakość usług i innowacja w zakresie części idealnie dostosowanych do zastosowań klienta. Producent elementów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową (korki plastikowe, zaślepki plastikowe, tuleje i osłony ochronne) przeznaczone do ochrony części podczas transportu, obróbki powierzchniowej i wykończeniowej (uchwyty, końcówki…) i zarządzania okablowaniem (dławiki kablowe, przepusty, zaślepki, klipsy i nity, itp.).

 2. SARONG SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  SARONG jest prywatną firmą z siedzibą w Reggiolo (RE), w północnych Włoszech. Firma została założona w 1972 r. w celu wdrożenia pierwszej maszyny do automatycznego pakowania (Mod. SG-12) do produkcji czopków farmaceutycznych. Z biegiem lat firma SARONG rozszerzyła gamę opakowań i zajęła się również projektowaniem i produkcją maszyn do czopków (Mod. SAAS). Lam Sarong ma siedzibę w Reggiolo (RE).

 3. EUROCAP

  Belgia

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo EUROCAP jest wyspecjalizowane w sprzedaży i dystrybucji kapsli metalowych, plecionek na butelkę (zawleczek na korki), kapsli termokurczliwych, kapsli z aluminium, kapsli typu quick off (nakrętki z gwintem z aluminium), nakrętek HDPE z gwintem i kapsli twist off. EUROCAP N.V. udziela Państwu fachowych rad na temat stosowania różnych rodzajów zamknięć. EUROCAP N.V. oferuje Państwu obecnie kompletnę gamź zamknięć dla przemysłu napojów, spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

 4. KLETT-KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLETT-KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lichtenfels, Niemcy.

 5. WERNER HEINZ FEINMECHANIK- KUNSTSTOFFE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERNER HEINZ FEINMECHANIK- KUNSTSTOFFE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tettau, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLASTICOS JUAREZ SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PLASTICOS JUAREZ SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Cosmetics, słoiki z pokrywkami, słoiczki, pots for the cosmetics sector, flakony do perfum, producent korków do branży kosmetycznej, UREA, tworzywa termoplastyczne, i kroplomierze. Ma siedzibę w Badalona-Barcelona, Hiszpania.

 2. GEORG MENSHEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEORG MENSHEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Finnentrop, Niemcy.

 3. VINVENTIONS DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VINVENTIONS DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Fußgönheim, Niemcy.

 4. VOIGT PLASTIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VOIGT PLASTIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Krölpa, Niemcy.

 5. INVAT SRL - TAPPI IN PLASTICA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INVAT SRL - TAPPI IN PLASTICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach korek z plastiku, korki do butelek, pokrywki na pojemniki, materiały do zamykania i ochrony opakowań, korki syntetyczne, korki wkręcane, i korki do napojów pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Ovada, Włochy.

 1. MIDENA FORMENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIDENA FORMENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Schmölln, Niemcy.

 2. WECOMATIC GMBH

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo Wecomatic zostało założone w 1958 roku w Solingen (Niemcy). Specjalizujemy się w produkcji dystrybutorów i akcesoriów w do wina i piwa. Obecny program produkcji i dostaw obejmuje m.in. pompki do piwa, regulatory ciśnienia, korkociągi ciśnieniowe, zamknięcia zapewniające zachowanie świeżości win musujących i szampana. Poza tym produkujemy korki z oraz bez zaworu nadciśnieniowego do beczek piwa o pojemności 5 l. Wszystkie produkty są przeznaczone zarówno do użytku prywatnego, jak i do prowadzenia działalności gospodarczej.

 1. AMORIM TOP SERIES FRANCE

  Francja

  Sodiliège specjalizuje się w produkcji i dystrybucji korków z korka naturalnego do korkowania alkoholi i napojów spirytusowych. Pełna kontrola cyklu produkcji korków jest zintegrowana w Sodiliège poprzez 2 zakłady produkcyjne zlokalizowane w Portugalii. SODILIEGE ma głęboką wiedzę w zakresie projektowania, wykonania i klejenia korków standardowych z główką plastikową i główek plastikowych wysokiej jakości. Opanowanie całego łańcucha korka pozwala nam projektować i produkować specjalne korki na życzenie oraz cylindryczne korki do wina. SODILIEGE posiada najnowocześniejsze materiały do składania korków i głowic. Niezależnie od rodzaju składania, przestrzegamy obowiązujące przepisy i wszystkie normy stosowania klejów spożywczych. Sodiliege posiada certyfikat ISO 22000 od 2011 r. Wiedza fachowa SODILIEGE zapewnia klejenie wysokiej jakości na każdym rodzaju podłoża: Zamac, szkło, drewno, tworzywa sztuczne i porcelana.

 2. EXPERT-PACK MICHAL DOMARANCZYK

  Polska

 3. ZHEJIANG SANLE PLASTIC LTD

  Chiny

  Specjalizujemy się w produkcji opakowań plastikowych posiadających certyfikat BV. Nasze przedsiębiorstwo oferuje duży wybór opakowań plastikowych, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, surowcowym, produktów spożywczych, farmaceutycznym itd. Wszystkie nasze produkty są całkowicie zgodne z przepisami europejskimi dotyczącymi bezpieczeństwa.

 4. DIF. WYROBY GUMOWE, SILIKONY, AMORTYZATORY, USZCZELKI

  Polska

  “DIF” jest firmą prywatną powstałą w 1990 roku, specjalizującą się w produkcji artykułów z gumy i silikonu. Współpracujemy z najlepszymi, producentami mieszanek gumowych.

 5. CORNA & FRATUS SRL

  Włochy

  Firma CORNA & FRATUS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach korki do perfum, artykuły dla perfumerii, produkty i środki zapachowe, i ekspozytory kontuarowe. Ma siedzibę w Grumello Del Monte, Włochy.

 6. KIBA KIRSEBAUER GMBH

  Niemcy

  Firma KIBA KIRSEBAUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 7. GATINE

  Francja

  Firma GATINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Rury i rulony tekturowe, tubki do pakowania, rury plastikowe, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i Rury i rulony tekturowe. Ma siedzibę w Mantes La Ville, Francja.

 8. PRJSC LACMA

  Ukraina

  Firma PRJSC LACMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kapsułki z plastiku do opakowań. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 1. EXTRECAP - TAPONES Y CÁPSULAS

  Hiszpania

  Firma EXTRECAP - TAPONES Y CÁPSULAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Merida, Hiszpania.

 2. KARACOR PLASTIC

  Turcja

  Firma KARACOR PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wieszaki z tworzyw sztucznych, butelki plastikowe, i akcesoria do wieszaków odzieżowych. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 3. CABL - ASS SRL

  Włochy

  Firma CABL - ASS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach materiały do opakowywania i konfekcjonowania, spoty reklamowe, i korki do napojów pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Soiano Del Lago, Włochy.

 4. PLASTEM

  Francja

  Firma PLASTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, i formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wattignies, Francja.

 5. ALPLAST S.R.L.

  Włochy

  Firma ALPLAST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach korki wkręcane, korek z plastiku, i korki syntetyczne. Ma siedzibę w Tigliole, Włochy.

 6. SILGAN WHITE CAP BELGIUM

  Belgia

  Firma SILGAN WHITE CAP BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Kapsle metalowe, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, wieczka z plastiku do opakowań, pokrywki, i Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Lint, Belgia.

 7. MERIDIONAL CAPSULE S.R.L.

  Włochy

  Firma MERIDIONAL CAPSULE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kapsle do butelek. Ma siedzibę w Manduria, Włochy.

 8. TAPÌ SPA

  Włochy

  Firma TAPÌ SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach korek, Korki z tworzyw sztucznych, korki do win musujących, i korki syntetyczne. Ma siedzibę w Massanzago, Włochy.

 9. VENCAPS DI RIZZETTO LORENA

  Włochy

  Firma VENCAPS DI RIZZETTO LORENA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kapsle do butelek, nakrętki z termoplastiku, i shrink caps for wine bottles. Ma siedzibę w Noventa Di Piave, Włochy.

 10. SEAL CAP LINERS

  Izrael

  Firma SEAL CAP LINERS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Korki i kapsle z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach korki z plombą, składnik blokujący wyciek czieczy, i Butelki i słoiki dla do apteki. Ma siedzibę w Herzelia, Izrael.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo