• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piwo

Wyniki dla

Piwo - Import eksport

 1. AURIAN SAS

  Francja

  AURIAN SAS to gorzelnia i sprzedawca win i armaniaku od 1880 roku. Firma AURIAN jest producentem i sprzedawcą win smakowych, likierów i alkoholi zlokalizowaną w sercu południowo-zachodniej Francji. Jej początki sięgają 1880 roku, kiedy to pan P. Dupeyron był jednym z najważniejszych kupców win Armagnac i Gaskonii. Kilkadziesiąt lat później wnuk pana Dupeyrona, Philippe Aurian, wyspecjalizował się w produkcji win smakowych, likierów i alkoholi rzemieślniczych, kontynuując swoją działalność handlową w dziedzinie win Armagnac. Obecnie firma sprzedaje ponad 500.000 butelek rocznie we wszystkich regionach Francji. Wszystkie produkty AURIAN są wytwarzane ręcznie z domowych naparów owocowych, naturalnie aromatyzowane i najczęściej z mieszanki dwóch. To właśnie we wrześniu 2018 roku Florent i Isabella Soulhol zostali właścicielami firmy AURIAN, mając na celu kontynuację tradycji rzemieślniczej ustanowionej przez P. Auriana, a jednocześnie wprowadzenie specjalności AURIAN na rynki międzynarodowe. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. NEAR TRADE

  Portugalia

  NEAR TRADE jest firmą handlową z siedzibą w Portugalii, która łączy dostawców i nabywców na całym świecie. Dostarczamy unikalne i egzotyczne produkty dla Państwo biznesu w Europie. Nasze fundamenty praktyczności, obiektywizmu i partnerstwa pozwalają nam dostarczać najlepsze oferty dla różnych partnerów zgodnie z lokalnym prawem, normami i kulturą. Dzięki solidnemu portfolio partnerów nawiązujemy kontakt pomiędzy naszymi dostawcami z Ameryki Południowej i Europy, a naszymi odbiorcami na całym świecie. Nasz proces jest prosty i szanuje każde żądanie, aby konkretyzować doskonałe oferty. Działamy w następujących branżach: artykuły handlowe, przemysł, technologia, państwo królewskie i finanse. Chętnie wnosimy pozytywny wkład do projektów w poszczególnych branżach. Wśród dostarczanych przez nas towarów można znaleźć m.in.: Napoje: Współpracujemy z najlepszymi markami: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, itp. Ponadto współpracujemy z lokalnymi brazylijskimi producentami naturalnych napojów, naturalnych owoców egzotycznych takich jak acerola, graviola, cupuaçu (w postaci pulpy lub proszku) oraz bio przekąsek z tropikalnego manioku. Żywność: ZBOŻA, BIAŁKO ZWIERZĘCE, OWOCE, OLEJE ROŚLINNE, NASIONA, TŁUSZCZ ZWIERZĘCY DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI I DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH. WINO, OLIWA Z OLIWEK, RÓŻNE SOKI OWOCOWE, PULPY OWOCOWE, KIEŁBASY, DORSZ LUZEM, KONSERWY, ŻYWNOŚĆ PRZETWORZONA. Inne Produkty: ODZIEŻ, DREWNO, POCHODNE ROPY NAFTOWEJ, BIOMASA, BIOPALIWA. Jeśli szukają Państwo partnera w celu pomocy we wprowadzeniu Państwa produktów na rynek międzynarodowy lub importu z określonego kraju, Prosimy skontaktować się z nami!

 3. E.H.W. WORLDWIDE

  Holandia

  Firma E.H.W. WORLDWIDE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Piwo, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Palety, Węgiel drzewny, Drewno opałowe, Mrożonki, Ryby mrożone, napoje alkoholowe, i Piwo. Ma siedzibę w Woerden, Holandia.

 4. VR TRADING INC

  Portugalia

  VR Trading jest międzynarodowym dostawcą i eksporterem wyjątkowych napojów i artykułów spożywczych. Z pasją do wykwintnych smaków i zaangażowaniem na rzecz wysokiej jakości, oferujemy zróżnicowaną gamę wyrobów, które zachwycą najbardziej wymagające podniebienia. Nasz asortyment produktów obejmuje dużą różnorodność napojów, w tym bezalkoholowe, szampan, piwa i cydry, herbaty i kawy, itp. W krainie żywności, zapewniamy szeroki wybór smaków, na przykład cukierków, czekolad, gum do żucia, kruchych ciastek, produktów halal i wiele innych. Wyróżniamy się bezwzględnym zaangażowaniem w zapewnienie wysokiej jakości. Przestrzegamy rygorystycznych norm w procesach zaopatrzenia, produkcji i pakowania, gwarantując więcej niż spełnianie międzynarodowych przepisów w zakresie bezpieczeństwa i jakości przez każdy produkt. Świadomi globalnego popytu na wyjątkowe produkty żywnościowe i napoje, wyrobiliśmy sobie pozycję zaufanego partnera w eksporcie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci, mamy dostęp do światowych rynków, zaś nasze zakrojone na szeroką skalę badania rynkowe sprawiają, że wyprzedzamy pojawiające się trendy. Staramy się utrzymywać w czołówce preferencji konsumentów, proponując najlepszą ofertę produktów.

 5. RAB WHOLESALE B.V.

  Holandia

  BAYSI IMPORT & EXPORT UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) jest przedsiębiorstwem wykorzystującym możliwości handlowe w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Koncentrujemy się na popularnych, markowych artykułach spożywczych i kosmetycznych, dominujących na półkach supermarketów i u dostawców usług cateringowych. Nasz sukces można przypisać naszemu wyjątkowemu wsparciu klientów, szybkiemu i solidnemu łańcuchowi dostaw, a także szerokiej znajomości światowych rynków towarowych. Zdobyliśmy tę wiedzę dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w sourcingu i dystrybucji markowych produktów na świecie oraz rozwijającej się i dojrzewającej sieci na Dalekim Wschodzie. Specjalizujemy się w zapewnianiu dostaw hurtowych globalnie rozpoznawanych i wysoko cenionych produktów spożywczych, napojów i produktów w kategorii lifestyle do wielu krajów. Rosnący popyt na żywność w stylu zachodnim w prawie każdym europejskim kraju spowodował, że nasza firma stała się jednym z najszybciej rozwijających się graczy w globalnym łańcuchu dostaw towarów eksportowych. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HK TRADING GMBH

  Austria

  Firma HK TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Piwo, Oleje roślinne, Herbata, napoje, Napoje energetyczne, puszki coca-cola spersonalizowane, i napoje alkoholowe. Ma siedzibę w Krummnussbaum, Austria.

 2. ASIA EUROPE TRADE

  Belgia

  Asia Europe Trade (AET) jest firmą europejską z biurami w Europie i Azji i specjalizuje się w takich dziedzinach jak handel 1) produktami szybkozbywalnymi (tzw. FMCG), 2) prywatnymi markami (słodycze i ciastka, napoje, produkty spożywcze i niespożywcze), 3) najlepszymi markami międzynarodowymi, 4) zapewnianie rozwiązań jednoetapowych, dostawa od drzwi do drzwi, dostawy towarów od drzwi do drzwi dla supermarketów i firm handlu elektronicznego, 5) wina, whisky i alkohole różne, 6) nabiał. 7) sery (mrożone i świeże), 8) owoce i warzywa. Skontaktuj się z nami, otrzymasz od nas szybką, efektywną i konkurencyjną ofertę skrojoną na miarę. Dostawa minimalna to jedna paleta na SKU w kontenerach grupowanych 20’ i 40’. AET może dostarczyć wyroby: P&G, Unilever, Ferrero, piwo i wody mineralne marek międzynarodowych, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez itp. 7) Wyroby niespożywcze (sprzęt kuchenny, wyroby typu fasionary, kosmetyki, produkty do pielęgnacji urody i zdrowia, perfumy, baterie). Pracujemy bez zapasów, aby móc zapewnić najświeższe produkty i najlepsze ceny.

 3. LES BIÈRES DE MONTMORILLON

  Francja

  LES BIERES DE MONTMORILLON to browar, który specjalizuje się od 1843 roku w piwach rzemieślniczych, lemoniadach i kolach. Nasze produkty są ekologiczne i w 100% Made in France. Wyróżnia je nasze know-how i jakość wybranych składników. Oferujemy stałą gamę piw: - Jasne, - Białe, - Brązowe, - Bursztynowe, - IPA. Ale także piwa sezonowe: - piwa bożonarodzeniowe, - piwa wiosenne, - piwa letnie. Jak również piwa na specjalne okazje. Nasze produkty są sprzedawane we Francji i za granicą w kawiarniach, hotelach i restauracjach, a także w delikatesach, sklepach z winami, supermarketach i hipermarketach. Produkujemy również wyrobyy na zamówienie. Nasze napoje są produkowane ekologicznie i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem.

 4. BRASSERIE DE BRUNEHAUT SA

  Belgia

  Browar założony w 1890 roku w miasteczku Brunehaut, w Belgii. Jest znany w regionie z ważenia takich piw jak: Druide oraz Brunehaut 8°. W 1991 r. firma rozpoczęła nowy etap działalności przenosząc się do nowoczesnych budynków, przy zachowaniu charakteru manufaktury i jakości produktów, ocenianych przez znawców jako "grands crus" wśród piw. Poznaj nasze piwo Brunehaut i piwo z Opactwa Saint Martin.

 5. MALTIVOR

  Francja

  Firma MALTIVOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Piwo, Piwo, Rolno-spożywczy, Przemysł rolno-spożywczy, i mąka. Ma siedzibę w Vourles, Francja.

 1. BRASSERIE 3 MÂTS

  Francja

  Firma BRASSERIE 3 MÂTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piwo. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 2. DRINK SHOP ONLINE

  Włochy

  Firma DRINK SHOP ONLINE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Piwo, Wody mineralne naturalne, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, likiery, piwo rzemieślnicze, Napoje - import-eksport, napoje, i Piwo. Ma siedzibę w Nave, Włochy.

 1. RESONE

  Francja

  Firma RESONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, Piwo, Handel międzynarodowy, Napoje, alkohole, i Piwo. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. BROUWERIJ DE FENIKS CVBA

  Belgia

  De Feniks jest mikro-browarem (zał. w połowie 2016). Dzięki mistrzom piwowarskim Gino Vantieghem (Unibroue, Liefmans) i Jasper Candaele nasz browar ma ponad 30 lat międzynarodowego doświadczenia w warzeniu piwa. Kurt Decoene i Angela Wang uzupełniają zespół (mędzynarodowy biznes i zarządzanie). De Feniks produkuje gamę 6 piw i regularnie wydaje serie limitowane lub edycje specjalne piw. Piwa robione na miarę i receptury na specjalne zamówienie są tworzone w porozumieniu z klientem. De Feniks działa również jako inkubator dla nowo zakładanych browarów.

 3. FLECKS BRAUHAUS TECHNIK GMBH

  Austria

  Urządzenia browarskie FLECKS od 20 lat są dostępne w rozmiarach 3, 5, 10, 20, 30, 50 hl: stosowane w ponad 150 browarach automatycznych lub półautomatycznych w 37 krajach. Jesteśmy firmą rodzinną w 2. pokoleniu z lokalizacją w Austrii i dostarczamy wszystko z jednego źródła: technologię warzenia piwa, planowanie, wykonanie, montaż, uruchomienie, szkolenie, receptury na piwo i zdalne sterowanie. Nasza specjalność: zrównoważone systemy energetyczne, proces warzenia: z kotłem zewnętrznym + naparem + wywarem - i specjalnym projektem. Oprócz kompletnych systemów do warzenia z dobrze znanym kotłem zewnętrznym FLECKS do różnorodnych technik miażdżenia budujemy także dodatkowe urządzenia, takie jak: systemy czyszczenia CIP, propagatory drożdży, Hop-Guns do chmielu, nagrzewnice, FLECKSMIXER opatentowany system mieszania i poruszania do maszyn do zacieru i wiele więcej. FLECKS od lat prowadzi również największy w Austrii browar rzemieślniczy z licznymi gatukami piwa.

 4. BRASSERIE C

  Belgia

  Powstały w 2012 r. w samym sercu miasta Liège, Brasserie C produkuje piwa rzemieślnicze wysokiej jakości. Browar stworzył i sprzedaje sławne piwo Curtius. Brasserie C wprowadza regularnie nowe piwa, by kontynuować w ten sposób swoje innowacje. W 2014 r. wprowadziliśmy gamę 3 piw: single hop, Torpah, w wersjach „30”, „60” i „90” – związanych ze wskaźnikiem gorzkości (IBU) każdego z nich, zachęcając w ten sposób do spróbowania mocy 3 rodzajów chmielu przerabianych oddzielnie na tej samej bazie słodowej.

 5. DISTRIDRINQ

  Francja

  IDRINQ jest przedsiębiorstwem niemieckim, oferującym Ci swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie smaku i jakości. IDRINQ opracowało wyjątkowy i innowacyjny produkt o nowych właściwościach. Nasza firma wykonała 10 letnie badania, by uzyskać ten unikatowy napój. W trakcie testów, pozytywny efekt stał się postrzegalny: poprawa wzroku, jakości snu i sprawności fizycznej, a także zwiększenie koncentracji. Odkrywane są efekty pozytywne połączenia kwasu R(+)- alfq-liponowego z L-Argininą: stymulowanie aktywności umysłowej, poznawczej i wkład energii fizycznej. Zajmujemy się wyjątkowym procesem, który łączy efekty dwóch składników naturalnych i stosuje je w napoju energetyzującym zgodnie z przepisami. Szukamy partnerów do promocji naszego produktu Idrinq. Przedsiębiorstwo IDRINQ jest ponadto sprzedawcą różnych napojów alkoholowych od 1564 roku, w tym piwa jasnego lub piwa bursztynowego.

 6. BEER PROJECT SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Beer Project jest liderem w dystrybucji i imporcie piw rzemieślniczych sycylijskich, włoskich i zagranicznych. Dzięki swojej współpracy z Kuaska Insitut, firma posiada wyłączność w oferowaniu w Sycylii piw najlepszych włoskich browarów: Argo, Civale, Ducato, Kamun, Maltus Faber, Opperbacco, 24 Baroni i Epica. Dla Beer Project, dobre piwo jest synonimem prawdziwej sztuki: sztuką wyrafinowaną, bogatą w historię i aromaty, która napełnia radością ducha i ciało.

 7. BRASSERIE LION SRL

  Belgia

 8. RAUSCH UND PARTNER GMBH

  Niemcy

 1. BIRRA LUCANIA

  Włochy

 2. SWISS CHIPS GMBH

  Szwajcaria

 3. DEPOSIT.BIRRA SEMPLIFICATA

  Włochy

 4. LEVINI HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 5. NANAKO GOODS

  Hiszpania

 6. BIRRA VENEZIA SRL

  Włochy

 7. SARAP.ONLINE GMBH

  Niemcy

 8. TECHIMPEX S.R.O

  Słowacja

 9. BODECALL

  Hiszpania

 10. ITALIAN WINE SHOPPING DI LUCA LATTENE

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Piwo - Import eksport

Liczba wyników

3881 Przedsiębiorstwa