• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piwo

Wyniki dla

Piwo - Import eksport

 1. NEAR TRADE

  Portugalia

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE jest firmą handlową z siedzibą w Portugalii, która łączy dostawców i nabywców na całym świecie. Dostarczamy unikalne i egzotyczne produkty dla Państwo biznesu w Europie. Nasze fundamenty praktyczności, obiektywizmu i partnerstwa pozwalają nam dostarczać najlepsze oferty dla różnych partnerów zgodnie z lokalnym prawem, normami i kulturą. Dzięki solidnemu portfolio partnerów nawiązujemy kontakt pomiędzy naszymi dostawcami z Ameryki Południowej i Europy, a naszymi odbiorcami na całym świecie. Nasz proces jest prosty i szanuje każde żądanie, aby konkretyzować doskonałe oferty. Działamy w następujących branżach: artykuły handlowe, przemysł, technologia, państwo królewskie i finanse. Chętnie wnosimy pozytywny wkład do projektów w poszczególnych branżach. Wśród dostarczanych przez nas towarów można znaleźć m.in.: Napoje: Współpracujemy z najlepszymi markami: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, itp. Ponadto współpracujemy z lokalnymi brazylijskimi producentami naturalnych napojów, naturalnych owoców egzotycznych takich jak acerola, graviola, cupuaçu (w postaci pulpy lub proszku) oraz bio przekąsek z tropikalnego manioku. Żywność: ZBOŻA, BIAŁKO ZWIERZĘCE, OWOCE, OLEJE ROŚLINNE, NASIONA, TŁUSZCZ ZWIERZĘCY DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI I DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH. WINO, OLIWA Z OLIWEK, RÓŻNE SOKI OWOCOWE, PULPY OWOCOWE, KIEŁBASY, DORSZ LUZEM, KONSERWY, ŻYWNOŚĆ PRZETWORZONA. Inne Produkty: ODZIEŻ, DREWNO, POCHODNE ROPY NAFTOWEJ, BIOMASA, BIOPALIWA. Jeśli szukają Państwo partnera w celu pomocy we wprowadzeniu Państwa produktów na rynek międzynarodowy lub importu z określonego kraju, Prosimy skontaktować się z nami!

 2. AURIAN SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  AURIAN SAS to gorzelnia i sprzedawca win i armaniaku od 1880 roku. Firma AURIAN jest producentem i sprzedawcą win smakowych, likierów i alkoholi zlokalizowaną w sercu południowo-zachodniej Francji. Jej początki sięgają 1880 roku, kiedy to pan P. Dupeyron był jednym z najważniejszych kupców win Armagnac i Gaskonii. Kilkadziesiąt lat później wnuk pana Dupeyrona, Philippe Aurian, wyspecjalizował się w produkcji win smakowych, likierów i alkoholi rzemieślniczych, kontynuując swoją działalność handlową w dziedzinie win Armagnac. Obecnie firma sprzedaje ponad 500.000 butelek rocznie we wszystkich regionach Francji. Wszystkie produkty AURIAN są wytwarzane ręcznie z domowych naparów owocowych, naturalnie aromatyzowane i najczęściej z mieszanki dwóch. To właśnie we wrześniu 2018 roku Florent i Isabella Soulhol zostali właścicielami firmy AURIAN, mając na celu kontynuację tradycji rzemieślniczej ustanowionej przez P. Auriana, a jednocześnie wprowadzenie specjalności AURIAN na rynki międzynarodowe. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. E.H.W. WORLDWIDE

  Holandia

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, założona w 2011 roku na Cyprze, jest światową potęgą w pozyskiwaniu i dystrybucji wysokiej jakości produktów po wyjątkowych cenach. Zobowiązanie do "wysokiej jakości produktów po najlepszej cenie" prowadzi nas do całorocznej dostępności. Rygorystycznie wybieramy dostawców najlepszych produktów, zapewniając, że do naszych klientów trafiają tylko produkty najwyższej jakości. Obejmując Europę, Afrykę, Bliski Wschód, Azję i obie Ameryki, importujemy bezpośrednio z wiodących źródeł, takich jak Chile, Urugwaj, RPA i nie tylko. Dzięki niedawnej ekspansji w Niemczech, umiejętnie obsługujemy różne rynki, wspierając trwałe partnerstwa. Nasze powstające centrum logistyczne w Republice Południowej Afryki jest przykładem naszego strategicznego rozwoju. Dzięki naszemu oddanemu zespołowi, E.H.W. Worldwide rozwija się jako lider rynku, zapewniając niezrównaną obsługę klienta. W firmie E.H.W. Worldwide, nasza misja jest świadectwem naszego zaangażowania. Dążymy do zapewnienia naszym klientom transcendentnego doświadczenia, charakteryzującego się zakupem, dostawą i dystrybucją produktów, które przekraczają wszelkie oczekiwania. Przekraczając granice i przemierzając branże, nadal staramy się, aby każda interakcja biznesowa z nami była niezapomnianą podróżą, pełną niezrównanej jakości i wartości.

 4. RAB WHOLESALE B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  BAYSI IMPORT & EXPORT UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) jest przedsiębiorstwem wykorzystującym możliwości handlowe w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Koncentrujemy się na popularnych, markowych artykułach spożywczych i kosmetycznych, dominujących na półkach supermarketów i u dostawców usług cateringowych. Nasz sukces można przypisać naszemu wyjątkowemu wsparciu klientów, szybkiemu i solidnemu łańcuchowi dostaw, a także szerokiej znajomości światowych rynków towarowych. Zdobyliśmy tę wiedzę dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w sourcingu i dystrybucji markowych produktów na świecie oraz rozwijającej się i dojrzewającej sieci na Dalekim Wschodzie. Specjalizujemy się w zapewnianiu dostaw hurtowych globalnie rozpoznawanych i wysoko cenionych produktów spożywczych, napojów i produktów w kategorii lifestyle do wielu krajów. Rosnący popyt na żywność w stylu zachodnim w prawie każdym europejskim kraju spowodował, że nasza firma stała się jednym z najszybciej rozwijających się graczy w globalnym łańcuchu dostaw towarów eksportowych. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 5. VR TRADING INC

  Portugalia

  Verified by europages badge

  VR Trading jest międzynarodowym dostawcą i eksporterem wyjątkowych napojów i artykułów spożywczych. Z pasją do wykwintnych smaków i zaangażowaniem na rzecz wysokiej jakości, oferujemy zróżnicowaną gamę wyrobów, które zachwycą najbardziej wymagające podniebienia. Nasz asortyment produktów obejmuje dużą różnorodność napojów, w tym bezalkoholowe, szampan, piwa i cydry, herbaty i kawy, itp. W krainie żywności, zapewniamy szeroki wybór smaków, na przykład cukierków, czekolad, gum do żucia, kruchych ciastek, produktów halal i wiele innych. Wyróżniamy się bezwzględnym zaangażowaniem w zapewnienie wysokiej jakości. Przestrzegamy rygorystycznych norm w procesach zaopatrzenia, produkcji i pakowania, gwarantując więcej niż spełnianie międzynarodowych przepisów w zakresie bezpieczeństwa i jakości przez każdy produkt. Świadomi globalnego popytu na wyjątkowe produkty żywnościowe i napoje, wyrobiliśmy sobie pozycję zaufanego partnera w eksporcie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci, mamy dostęp do światowych rynków, zaś nasze zakrojone na szeroką skalę badania rynkowe sprawiają, że wyprzedzamy pojawiające się trendy. Staramy się utrzymywać w czołówce preferencji konsumentów, proponując najlepszą ofertę produktów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROKKO DECO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ROKKO DECO GmbH jest firmą z siedzibą w Niemczech. Z wieloletnim doświadczeniem w handlu międzynarodowym, nasza firma zajmuje się głównie napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, piwami, winami, whisky, a także żywnością dla niemowląt. ROKKO DECO GmbH jest światową firmą handlową i dostawcą napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz innych produktów spożywczych. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży hurtowej i dystrybucji żywności i napojów. Chcesz kupić napoje hurtowo? Oferujemy szeroką gamę produktów. Dbamy o pozyskiwanie wysokiej jakości produktów spożywczych i napojów ze wszystkich głównych regionów produkcyjnych na świecie. Rozmiary opakowań mogą być dostosowane do wymagań hurtowych. Od kilku lat nasza marka opakowań cieszy się wysokim poziomem akceptacji w wielu częściach świata. Spełnia ona najwyższe standardy jakości wymagane zarówno przez sektor gastronomiczny, jak i detaliczny. Naszymi głównymi klientami są importerzy i nabywcy w następujących sektorach spożywczych: Przemysł, sprzedaż hurtowa, catering i sprzedaż detaliczna. Dostarczamy nasze produkty do Chin kontynentalnych, Afryki, Azji, Karaibów, Bliskiego Wschodu, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europy kontynentalnej. Wysyłamy w ilościach dostosowanych do potrzeb Twojej firmy, od pojedynczej palety do pełnego kontenera (FCL). Jednym słowem: wysyłamy do dowolnego portu na całym świecie).

 2. UFTER HOLDING B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Od 1994 roku Northlink Trading GMBH jest kluczowym graczem w handlu międzynarodowym, specjalizując się w imporcie i eksporcie towarów. Naszą główną siłą jest kupowanie produktów hurtowo i luzem i ich odsprzedaż po bardzo konkurencyjnych cenach. Przez 28 lat nawiązaliśmy silne partnerstwa z renomowanymi markami, takimi jak Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator i nie tylko. Nasz sukces opiera się na strategicznej przewadze naszej europejskiej lokalizacji, minimalizacji kosztów transportu i zapewnieniu sprawnej dostawy na całym świecie. Naszym stałym dążeniem w Northlink Trading GMBH jest ciągłe przekraczanie oczekiwań klientów i partnerów. Osiągamy to poprzez dostarczanie bezpiecznych produktów o wyjątkowej jakości, wykorzystanie nowoczesnych technologii i zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i środowiskową, staramy się tworzyć wartość dodaną dla klientów, partnerów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństwa ogólnie. Naszym celem jest rozpoznawalność na rynku międzynarodowym jako specjalistyczna firma wyróżniająca się w przetwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości produktów różnych marek spożywczych i handlowych. Dążąc do rozszerzenia naszej globalnej obecności, oferujemy całodobową 24/7 obsługę klienta i bezproblemową wysyłkę na cały świat, zapewniając szybką dostawę do drzwi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. 3C DISTRIBUTION

  Litwa

  Verified by europages badge

  3C DISTRIBUTION zajmuje się hurtową dystrybucją uznanych na całym świecie marek żywności oraz środków czystości i kosmetyków. Nasza ekipa jest wysoce utalentowana w zakresie handlu i logistyki, a także satysfakcji klienta. Ponadto stale badamy rynek w celu zakupu markowych produktów w najlepszej cenie, magazynowania ich i zapewnienia najbardziej kompleksowych cen importowych naszym klientom w ponad 90 krajach.   Dokładnie oceniamy wszystkich naszych dostawców i współpracujemy wyłącznie z wysokiej jakości produktami i markami. W rezultacie nasi klienci mogą korzystać z hurtowej dystrybucji znanych marek, takich jak Lavazza, Nescafe, Red Bull, Coca Cola, Pepsi, Pringles, Colgate, Dove i i wiele innych. 3C DISTRIBUTION jest już zaufanym i wybieranym partnerem B2B dla kilku światowych sieci detalicznych, cash & carry, supermarketów, hipermarketów, a nawet pojedynczych lokalizacji. Jesteśmy elastyczni i dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów oraz utrzymać długoterminowe relacje. Nasze usługi wykraczają poza dystrybucję hurtową i obejmują dystrybucję, logistykę i etykietowanie. Możemy wykonać etykietowanie produktu w wybranym języku, zgodnie z wymaganiami klienta, a także przygotować wszystkie certyfikaty, dokumenty handlowe i celne. Zapewniamy niezawodne usługi transportowe dzięki nowoczesnej infrastrukturze i doświadczeniu naszego zespołu logistyki hurtowej. Realizujemy wysyłki lotnicze, drogowe i morskie, a także dostawy od drzwi do drzwi.

 4. ASIA EUROPE TRADE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Asia Europe Trade (AET) jest firmą europejską z biurami w Europie i Azji i specjalizuje się w takich dziedzinach jak handel 1) produktami szybkozbywalnymi (tzw. FMCG), 2) prywatnymi markami (słodycze i ciastka, napoje, produkty spożywcze i niespożywcze), 3) najlepszymi markami międzynarodowymi, 4) zapewnianie rozwiązań jednoetapowych, dostawa od drzwi do drzwi, dostawy towarów od drzwi do drzwi dla supermarketów i firm handlu elektronicznego, 5) wina, whisky i alkohole różne, 6) nabiał. 7) sery (mrożone i świeże), 8) owoce i warzywa. Skontaktuj się z nami, otrzymasz od nas szybką, efektywną i konkurencyjną ofertę skrojoną na miarę. Dostawa minimalna to jedna paleta na SKU w kontenerach grupowanych 20’ i 40’. AET może dostarczyć wyroby: P&G, Unilever, Ferrero, piwo i wody mineralne marek międzynarodowych, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez itp. 7) Wyroby niespożywcze (sprzęt kuchenny, wyroby typu fasionary, kosmetyki, produkty do pielęgnacji urody i zdrowia, perfumy, baterie). Pracujemy bez zapasów, aby móc zapewnić najświeższe produkty i najlepsze ceny.

 5. LES BIÈRES DE MONTMORILLON

  Francja

  Verified by europages badge

  LES BIERES DE MONTMORILLON to browar, który specjalizuje się od 1843 roku w piwach rzemieślniczych, lemoniadach i kolach. Nasze produkty są ekologiczne i w 100% Made in France. Wyróżnia je nasze know-how i jakość wybranych składników. Oferujemy stałą gamę piw: - Jasne, - Białe, - Brązowe, - Bursztynowe, - IPA. Ale także piwa sezonowe: - piwa bożonarodzeniowe, - piwa wiosenne, - piwa letnie. Jak również piwa na specjalne okazje. Nasze produkty są sprzedawane we Francji i za granicą w kawiarniach, hotelach i restauracjach, a także w delikatesach, sklepach z winami, supermarketach i hipermarketach. Produkujemy również wyrobyy na zamówienie. Nasze napoje są produkowane ekologicznie i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem.

 1. L'ÉTUVERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Producenci francuscy czarnego czosnku bio wysokiej jakości. Specjalista ds. czarnego czosnku, wszystkie produkty są biologiczne, wytwarzane w gospodarstwie, a opakowania są przyjazne dla środowiska. Przy ciągłym poszukiwaniu innowacji, surowce są dobierane z największą starannością, zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami suszarni. Nasze produkty z czarnego czosnku w 100% bio: Cała główka, Obrane ząbki, Pasta, Miód, Musztarda, Piwo, Ekstrakt płynny, Napary, Ciasteczka na aperitif.

 2. BRASSERIE DE BRUNEHAUT SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Browar założony w 1890 roku w miasteczku Brunehaut, w Belgii. Jest znany w regionie z ważenia takich piw jak: Druide oraz Brunehaut 8°. W 1991 r. firma rozpoczęła nowy etap działalności przenosząc się do nowoczesnych budynków, przy zachowaniu charakteru manufaktury i jakości produktów, ocenianych przez znawców jako "grands crus" wśród piw. Poznaj nasze piwo Brunehaut i piwo z Opactwa Saint Martin.

 1. BRASSERIE DE VAUCELLES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BRASSERIE DE VAUCELLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piwo. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, Napoje - import-eksport, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, piwo rzemieślnicze, piwa brązowe, piwa beczkowe, napoje alkoholowe, Napoje, i Napoje - import-eksport. Ma siedzibę w Les Rues-Des-Vignes, Francja.

 2. BRASSERIE 3 MÂTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BRASSERIE 3 MÂTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piwo. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 3. RESONE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma RESONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, Piwo, Handel międzynarodowy, Napoje, alkohole, i Piwo. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. DRINK SHOP ONLINE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DRINK SHOP ONLINE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Piwo, Wody mineralne naturalne, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, likiery, piwo rzemieślnicze, Napoje - import-eksport, napoje, i Piwo. Ma siedzibę w Nave, Włochy.

 5. MALTIVOR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MALTIVOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Piwo, Piwo, Rolno-spożywczy, Przemysł rolno-spożywczy, i mąka. Ma siedzibę w Vourles, Francja.

 6. BRASSERIE POÈM - COMPAGNIE DES BRASSERIES MARITIMES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BRASSERIE POÈM - COMPAGNIE DES BRASSERIES MARITIMES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piwo. Jest również obecna w dziedzinach bar-piwiarnia, piwo rzemieślnicze, lemoniada, i organic products. Ma siedzibę w Brest, Francja.

 7. CHÂTEAUX ET VINS DE BORDEAUX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHÂTEAUX ET VINS DE BORDEAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina Bordeaux. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Piwo, producenci wina, wina - hurt, firmy produkujące wina, wino wytrawne, Wina, wina białe, i French red wines. Ma siedzibę w Saint-Sulpice-De-Faleyrens, Francja.

 8. BRASSERIE CÉDILLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BRASSERIE CÉDILLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piwo. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Alkohole i wyroby spirytusowe, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Alkohole i wyroby spirytusowe, piwo rzemieślnicze, i napoje - hurt. Ma siedzibę w Flines-Lès-Mortagne, Francja.

 1. AMÉNO BIÈRE ARTISANALE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AMÉNO BIÈRE ARTISANALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piwo. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Browary - maszyny i urządzenia, Alkohole i wyroby spirytusowe, produkcja rzemieślnicza, bar-piwiarnia, i Browary - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Camaret Sur Aigues, Francja.

 2. BROUWERIJ DE FENIKS CVBA

  Belgia

  De Feniks jest mikro-browarem (zał. w połowie 2016). Dzięki mistrzom piwowarskim Gino Vantieghem (Unibroue, Liefmans) i Jasper Candaele nasz browar ma ponad 30 lat międzynarodowego doświadczenia w warzeniu piwa. Kurt Decoene i Angela Wang uzupełniają zespół (mędzynarodowy biznes i zarządzanie). De Feniks produkuje gamę 6 piw i regularnie wydaje serie limitowane lub edycje specjalne piw. Piwa robione na miarę i receptury na specjalne zamówienie są tworzone w porozumieniu z klientem. De Feniks działa również jako inkubator dla nowo zakładanych browarów.

 3. FLECKS BRAUHAUS TECHNIK GMBH

  Austria

  Urządzenia browarskie FLECKS od 20 lat są dostępne w rozmiarach 3, 5, 10, 20, 30, 50 hl: stosowane w ponad 150 browarach automatycznych lub półautomatycznych w 37 krajach. Jesteśmy firmą rodzinną w 2. pokoleniu z lokalizacją w Austrii i dostarczamy wszystko z jednego źródła: technologię warzenia piwa, planowanie, wykonanie, montaż, uruchomienie, szkolenie, receptury na piwo i zdalne sterowanie. Nasza specjalność: zrównoważone systemy energetyczne, proces warzenia: z kotłem zewnętrznym + naparem + wywarem - i specjalnym projektem. Oprócz kompletnych systemów do warzenia z dobrze znanym kotłem zewnętrznym FLECKS do różnorodnych technik miażdżenia budujemy także dodatkowe urządzenia, takie jak: systemy czyszczenia CIP, propagatory drożdży, Hop-Guns do chmielu, nagrzewnice, FLECKSMIXER opatentowany system mieszania i poruszania do maszyn do zacieru i wiele więcej. FLECKS od lat prowadzi również największy w Austrii browar rzemieślniczy z licznymi gatukami piwa.

 4. BRASSERIE C

  Belgia

  Powstały w 2012 r. w samym sercu miasta Liège, Brasserie C produkuje piwa rzemieślnicze wysokiej jakości. Browar stworzył i sprzedaje sławne piwo Curtius. Brasserie C wprowadza regularnie nowe piwa, by kontynuować w ten sposób swoje innowacje. W 2014 r. wprowadziliśmy gamę 3 piw: single hop, Torpah, w wersjach „30”, „60” i „90” – związanych ze wskaźnikiem gorzkości (IBU) każdego z nich, zachęcając w ten sposób do spróbowania mocy 3 rodzajów chmielu przerabianych oddzielnie na tej samej bazie słodowej.

 5. DISTRIDRINQ

  Francja

  IDRINQ jest przedsiębiorstwem niemieckim, oferującym Ci swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie smaku i jakości. IDRINQ opracowało wyjątkowy i innowacyjny produkt o nowych właściwościach. Nasza firma wykonała 10 letnie badania, by uzyskać ten unikatowy napój. W trakcie testów, pozytywny efekt stał się postrzegalny: poprawa wzroku, jakości snu i sprawności fizycznej, a także zwiększenie koncentracji. Odkrywane są efekty pozytywne połączenia kwasu R(+)- alfq-liponowego z L-Argininą: stymulowanie aktywności umysłowej, poznawczej i wkład energii fizycznej. Zajmujemy się wyjątkowym procesem, który łączy efekty dwóch składników naturalnych i stosuje je w napoju energetyzującym zgodnie z przepisami. Szukamy partnerów do promocji naszego produktu Idrinq. Przedsiębiorstwo IDRINQ jest ponadto sprzedawcą różnych napojów alkoholowych od 1564 roku, w tym piwa jasnego lub piwa bursztynowego.

 6. BEER PROJECT SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Beer Project jest liderem w dystrybucji i imporcie piw rzemieślniczych sycylijskich, włoskich i zagranicznych. Dzięki swojej współpracy z Kuaska Insitut, firma posiada wyłączność w oferowaniu w Sycylii piw najlepszych włoskich browarów: Argo, Civale, Ducato, Kamun, Maltus Faber, Opperbacco, 24 Baroni i Epica. Dla Beer Project, dobre piwo jest synonimem prawdziwej sztuki: sztuką wyrafinowaną, bogatą w historię i aromaty, która napełnia radością ducha i ciało.

 7. SUNNY WIND POLAND

  Polska

  We sell beer from Radeberger Gruppe, Bavaria, Krusovice, Erdinger and other.

 8. BRASSERIE LION SRL

  Belgia

  Firma BRASSERIE LION SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piwo. Jest również obecna w dziedzinach piwa bezalkoholowe. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 9. SWISS CHIPS GMBH

  Szwajcaria

  Firma SWISS CHIPS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piwo. Ma siedzibę w Schneisingen, Szwajcaria.

 10. RAUSCH UND PARTNER GMBH

  Niemcy

  Firma RAUSCH UND PARTNER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piwo. Ma siedzibę w Gießen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Piwo - Import eksport

Liczba wyników

3896 Przedsiębiorstwa