• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych- foie gras

Wyniki dla

Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych- foie gras - Import eksport

 1. MADJAROV 92

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MADJAROV 92, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny lecznicze, Grzyby, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Drewno - galanteria drewniana, Suszone owoce, lawenda, szafran, orzechy włoskie, i orzechy laskowe. Ma siedzibę w Kubrat, Bułgaria.

 2. FERME DE GREZELADE

  Francja

  La Ferme de Grezelade znajduje się w jednym z regionów gwarantujących najlepszą tradycję kulinarną, Quercy-Périgord. Firma rodzinna specjalizuje się w produkcji konserw na bazie foie gras. Firma wytwarza produkty świeże i konserwy domowego wyrobu. Oferuje pasztety foie gras (blok foie gras, całe foie gras z kaczki i foie gras półgotowane), piersi z kaczki, kacze nóżki i potrawy gotowane. Sprzedaje także przystawki takie jak smalec z kaczki i pasztety na bazie foie gras, a także specjały takie jak kacze nóżki w pomarańczach i fasolkę cassoulet Lanzaguais. La Ferme de Grezelade oferuje także szeroki asortyment koszyków i kuferków z produktami regionalnymi. Produkty są w sprzedaży w naszych własnych sklepach, delikatesach i restauracjach. W budowie jest sala konferencyjna i restauracja, których zakończenie przewidziano na rok 2016.

 3. COURTIN HERVOUET

  Francja

  Firma COURTIN HERVOUET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Mięso i wyroby masarskie, Wędliny i mięso peklowane, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, certyfikacja halal, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Rungis, Francja.

 4. PM WORLD TRADE KFT.

  Węgry

  Firma PM WORLD TRADE KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Ma siedzibę w Szeged, Węgry.

 5. LA COMBE DE JOB

  Francja

  Firma LA COMBE DE JOB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Produkty lokalne, Business gifts, Prezenty firmowe dla smakoszy, i produkty regionalne. Ma siedzibę w Objat, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LA DROSERA GOURMANDE

  Francja

  Firma LA DROSERA GOURMANDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Upominki firmowe dla klientów, medale, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Upominki firmowe dla klientów, i produkty regionalne. Ma siedzibę w Laguiole, Francja.

 2. EUROVOLAILLES

  Francja

  Firma EUROVOLAILLES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, drób, dziczyzna, i Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Ma siedzibę w Rungis Cedex, Francja.

 3. VALETTE FOIE GRAS

  Francja

  Firma VALETTE FOIE GRAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Całe bloki foie gras, dostawcy confit de canard, trufle czarne, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Gourdon, Francja.

 4. ALBY FOIE GRAS / CONSERVERIES PIERRE LASCROUX

  Francja

  Firma ALBY FOIE GRAS / CONSERVERIES PIERRE LASCROUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, duck legs, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Albi, Francja.

 5. BARTHOUIL

  Francja

  Firma BARTHOUIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Sturgeon caviar, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Całe bloki foie gras, i łosoś wędzony. Ma siedzibę w PEYREHORADE, Francja.

 1. FAMILLE DUMECQ

  Francja

  Firma FAMILLE DUMECQ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach dostawcy confit de canard, Całe bloki foie gras, mięso kaczki, i pasztety z kaczki. Ma siedzibę w Pomarez, Francja.

 2. ETABLISSEMENTS SUDREAU

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS SUDREAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Całe bloki foie gras, mięso kaczki, dostawcy potraw cassoulet, i dostawcy confit de canard. Ma siedzibę w Cahors, Francja.

 1. CHARCUTERIE ROUCH

  Francja

  Firma CHARCUTERIE ROUCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, i Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Ma siedzibę w Foix, Francja.

 2. EURALIS GASTRONOMIE

  Francja

  Firma EURALIS GASTRONOMIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Całe bloki foie gras, i dostawcy confit de canard. Ma siedzibę w Lescar Cedex, Francja.

 3. LA FERME UHARTIA

  Francja

  Firma LA FERME UHARTIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach mięso kaczki, Całe bloki foie gras, zestawy upominkowe, i dostawcy confit de canard. Ma siedzibę w Barcus, Francja.

 4. JEAN LARNAUDIE

  Francja

  Firma JEAN LARNAUDIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Całe bloki foie gras, mięso kaczki, regional dishes and specialities, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Figeac, Francja.

 5. GRENIER DES GASTRONOMES

  Francja

  Firma GRENIER DES GASTRONOMES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Całe bloki foie gras, dostawcy confit de canard, mięso kaczki, i pasztety z kaczki. Ma siedzibę w Hagetmau, Francja.

 6. TEDIMEX LTD

  Bułgaria

  Firma TEDIMEX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach duck legs. Ma siedzibę w Haskovo, Bułgaria.

 7. ETABLISSEMENT JACK BLANC SA

  Francja

  Firma ETABLISSEMENT JACK BLANC SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Ma siedzibę w Terrasson Lavilledieu, Francja.

 8. LA BASSE-COUR DE CASTELNAU

  Francja

  Firma LA BASSE-COUR DE CASTELNAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Upominki firmowe i zakładowe na zamówienie, i zestawy upominkowe. Ma siedzibę w Castelnau-Chalosse, Francja.

 1. GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE

  Francja

  Firma GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety i pasztetówki. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Całe bloki foie gras, i dostawcy gotowych dań. Ma siedzibę w Tournay, Francja.

 2. SELECTOS DE CASTILLA SA

  Hiszpania

  Firma SELECTOS DE CASTILLA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach dostawcy confit de canard, pasztety z kaczki, Artykuły delikatesowe, i wątróbka. Ma siedzibę w Villamartín De Campos - Palencia, Hiszpania.

 3. ARNABAR

  Francja

  Firma ARNABAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Całe bloki foie gras, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, dostawcy confit de canard, i Produkty lokalne. Ma siedzibę w OSSES, Francja.

 4. LA FERME D'ARTAGNAN

  Belgia

  Firma LA FERME D'ARTAGNAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta - hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, farmy, hodowla drzew i krzewów owocowych, Wylęgarnia kurczaków, i Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Ma siedzibę w Haccourt, Belgia.

 5. LAFITTE

  Francja

  Firma LAFITTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Całe bloki foie gras, dostawcy confit de canard, i Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej. Ma siedzibę w Montaut, Francja.

 6. MAISON GODARD

  Francja

  Firma MAISON GODARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Całe bloki foie gras, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i trufle czarne. Ma siedzibę w Gourdon, Francja.

 7. LA FERME DU ROC

  Francja

  Firma LA FERME DU ROC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach produkty żywnościowe konserwowe, i kaczki. Ma siedzibę w Cambiac, Francja.

 8. LESVERRINESDEMAX

  Francja

  Firma LESVERRINESDEMAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby masarskie konserwowe, Szampan, Konserwy, Wyroby masarskie konserwowe, Szampan, dostawcy pasztetów (terrines), i Konserwy. Ma siedzibę w Reims, Francja.

 9. BESSE FOIE GRAS

  Francja

  Firma BESSE FOIE GRAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Całe bloki foie gras, dostawcy potraw cassoulet, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, i dostawcy confit de canard. Ma siedzibę w Hagetmau, Francja.

 10. SOULEILLES FOIE GRAS

  Francja

  Firma SOULEILLES FOIE GRAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Całe bloki foie gras, pasztety z kaczki, i dostawcy confit de canard. Ma siedzibę w Frespech, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo