• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pasze dla zwierząt hodowlanych

Wyniki dla

Pasze dla zwierząt hodowlanych - Import eksport

 1. FODER BIO-TECH

  Polska

  Jesteśmy europejskim producentem olejów, śrut, makuchów i mąk z soi oraz siemienia lnianego. Foder bio tech wykonuje ponadto produkcję i czyszczenie do 99.99% wszystkich nasion oleistych. Nasze dodatki paszowe są gwarantowane i opatrzone certyfikatami GMP i EU-BIO. Oznacza to, że do naszych produktów BIO używamy wyłącznie certyfikowanych nasion hodowanych zasadniczo w gospodarstwach ekologicznych w Polsce, a także w innych częściach Europy. Konwencjonalne i bio makuchy, oleje, śruta oraz non GMO mąki są doskonałym źródłem białka i energii w paszach zwierzęcych. Od 1998 roku, współpracujemy z producentami pasz i przedsiębiorstwami handlowymi na świecie. Nasze produkty są w pełni naturalne, bez użycia związków chemicznych. W procesie ekstruzji, ziarna są ogrzewane, a następnie wprowadzane do pras wytłaczających. Od lat gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Dzięki wspólnym wysiłkom wszystkich pracowników, to przedsiębiorstwo rodzinne rozwija się każdego roku. Nie wahaj się skontaktować z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. TAMPIERI SPA

  Włochy

  Tampieri Spa, lider w produkcji olejów roślinnych surowych i rafinowanych do użytku zootechnicznego i na paliwo. Przedsiębiorstwo posiada urządzenia do obróbki produktów ubocznych produkcji wina. Produkuje oleje spożywcze rafinowane i surowe, alkohole, produkty destylowane, grappę i mąki do użytku zootechnicznego oraz winiany; panele łatwopalne. Europejski lider w produkcji oleju z pestek winogron.

 3. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "pasze dla zwierząt hodowlanych"

 4. ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER

  Turcja

  Firma ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Minerały, dodatki do karmy dla zwierząt, wapienie do paszy dla zwierząt, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Premiksy dla świń, suplementy żywnościowe dla drobiu konkursowego, karmy dla owiec, i urządzenia i sprzęt do wytwarzania pasz dla bydła. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. GROW THE WORLD

  Republika Czeska

  Firma GROW THE WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport - ropa naftowa, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, orkisz biologiczny, karma dla zwierząt, fasola biologiczna, Import-eksport - ropa naftowa, i orkisz. Ma siedzibę w Svetlik, Republika Czeska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IN-TIME TRANSPORTGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma IN-TIME TRANSPORTGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Buchholz I.d.n., Niemcy.

 2. VITALTRADE E.K.

  Niemcy

  Firma VITALTRADE E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Frechen, Niemcy.

 3. NUTRIFISH

  Tunezja

  Firma NUTRIFISH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla ryb hodowlanych, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla ryb hodowlanych, Pasze dla zwierząt hodowlanych, i hydroponika łososi. Ma siedzibę w Monastir, Tunezja.

 4. MICROGANIC GMBH

  Niemcy

  Firma MICROGANIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 5. LIBERAGRI SRLS

  Włochy

  Firma LIBERAGRI SRLS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, artykuły ogrodowe, maszyny ogrodnicze, Pasze dla zwierząt hodowlanych, i karma dla zwierząt. Ma siedzibę w Monterosi, Włochy.

 1. VITALAC

  Francja

  Firma VITALAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, karmy dla bydła, karmy dla świń, i Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Carnoet, Francja.

 2. INROPHARM VET. PHARM. PRODUKTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma INROPHARM VET. PHARM. PRODUKTE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Fürstenzell, Niemcy.

 1. MAMYLAC

  Belgia

  Firma MAMYLAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - maszyny i urządzenia, Hodowla bydła - usługi, Hodowla - maszyny i urządzenia, Hodowla bydła - usługi, i mleko krowie. Ma siedzibę w Malmedy, Belgia.

 2. PRIMOFOOD GMBH

  Niemcy

  Firma PRIMOFOOD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, Koty - pokarm, karmy dla zwierząt, Karma i pasze dla zwierząt, integratory dietetyczne dla psów, Psy - pokarm, i Koty - pokarm. Ma siedzibę w Rottenburg, Niemcy.

 3. PLANTAMURA CARLO SRL

  Włochy

  Od wielu lat, produkujemy pokarmy zootechniczne o gwarantowanej jakości, które pozwoliły nam inwestować coraz więcej w technikę, badania i polepszać naszą produkcję. Obecnie, nasz zakład produkcji karmy dla zwierząt jest w stanie odpowiedzieć na wymagania różnego rodzaju hodowli: niezależnie, czy jest ona wiejska, czy przemysłowa. dodaliśmy więc, do tradycyjnych produkcji, nową linię pokarmów MANGIASANO, w nowych opakowaniach, przynosząc w ten sposób naszym klientom odpowiedź techniczną i ekonomiczną.

 4. QINGDAO HONGBO IMPORT AND EXPORT COMPANY LIMITED

  Chiny

  Qingdao Hongbo Import & Export Co., Ltd to przedsiębiorstwo zatwierdzone przez struktury państwowe, dla których dostarczamy produkty żywnościowe (wyroby na bazie suszonych słodkich ziemniaków), importowane DDGS, produkty dla zwierząt (obroże, etc.). Produkcja składników do karmy to nasza tradycyjna działalność biznesowa. Jesteśmy wiodącym producentem granulatów ze słodkich ziemniaków przeznaczonych dla wytwórców karmy dla zwierząt domowych oraz dla przemysłu spożywczego. Dzięki kontrolom jakości HACCP, GMA-SAFE, FDA oraz certyfikacji GMP, utrzymujemy relacje z klientami na całym świecie.。

 5. SD-BEKS, LLC

  Rosja

  SD-Becks produkuje pasze dla zwierząt gospodarskich i dla drobiu, biologicznie aktywne dodatki paszowe, wytłaczaną paszę typu all-in-one, a także dodatki paszowe do mieszanek paszowych dla drobiu i wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich. W asortymencie produktów firmy znajdują się pasze dla kurczaków ras dwufunkcyjnych, brojlerów i przepiórek; karma dla kaczek i innego ptactwa wodnego; dodatki paszowe dla koni. Wytłaczanie umożliwia zniszczenie ścian komórkowych, zerwanie wiązań chemicznych oraz zmianę fizycznej i molekularnej struktury surowców, aby stworzyć paszę dla zwierząt bardziej użyteczną, pożywną i łatwiejszą do strawienia. Wszystkie nasze produkty są wolne od stymulatorów wzrostu i antybiotyków. Pasze dla zwierząt wytwarzane przez SD-Becks są oparte na nauce, ponieważ firma ściśle współpracuje z Państwową Akademią Rolniczą w Kuzbasie w zakresie rozwoju naukowego i wdrażania zaawansowanych technologii w przemyśle paszowym. SD-Becks wykorzystuje odpowiednio dostosowane oprogramowanie do tworzenia precyzyjnie formułowanych pasz dla zwierząt.

 6. ALEDA

  Polska

  Korzystając z wieloletniego doświadczenia we współpracy z gospodarstwami rolnymi, firmami paszowymi i hodowcami zwierząt z całej Polski, jak również z ich sugestii, powstała firma ALEDA. Dbając o interesy klientów stworzyłam ofertę zakupu jak najbardziej dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy klient jest dla mnie bardzo ważny. Wobec klienta działam uprzejmie, uczciwie i szczerze. Szczegółowo i cierpliwie odpowiadam na wszystkie pytania i wątpliwości. Gwarantuję profesjonalną i kompleksową obsługę. Atutem firmy ALEDA jest przejrzyste kształtowanie cen uzależnione od terminów płatności i wielkości składanego zamówienia. Celem jest nawiązanie stałej i długotrwałej współpracy ze swoimi klientami do których należą: gospodarstwa rolne, fermy drobiu, trzody chlewnej, mieszalnie pasz, a także firmy pośredniczące w obrocie zbożami z całej Polski. Oferujemy zboża, mieszanki paszowe dla zwierząt hodowlanych: trzody chlewnej, drobiu i królików, a także zioła m.in. babkę płesznik, tymianek itp. Serdecznie zapraszam do współpracy.

 7. DM COMMODITIES SP. Z O.O.

  Polska

  DM Commodities posiada 15-letnie doświadczenie w dziedzinie produkcji, sprzedaży i dostawy ukraińskich surowców roślinnych, w tym biokomponentów o wszechstronnym zastosowaniu. Gwarantujemy naszym Klientom wysoką jakość produktów i pełną satysfakcję z ich parametrów. Zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem. Dysponujemy własną flotą lub dostarczamy towary we współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi. Zapewniamy transport surowców rolnych do wszystkich krajów Unii Europejskiej. W naszej bieżącej ofercie sprzedaży znajdują się: śruta, makuch, olej (słonecznikowy, sojowy, rzepakowy). Zapraszamy do współpracy.

 8. MWC FEEDS

  Polska

  Where To Buy Animal Feeds Wholesale, Buy Bone Meal Feed Wholesale, Buy Broiler Chicken Feed Wholesale, Buy Cottonseed Meal Feed Wholesale, Where To Buy Soybean Meal Feed Wholesale, Where To Buy Fish Meal Feed Wholesale, Buy Sunflower Meal For Sale, Buy Fresh Alfafa Hay Feed Wholesale, Buy Corn Gluten Meal Cgm Wholesale, Buy Kidney Beans Wholesale, Buy Whole Oats Grains Wholesale, Buy Sunflower Seeds Online, Buy Confectionary Sunflower Seeds Online, Buy Yellow Corn Wholesale Online,

 1. EDAGUM SM RUS LLC

  Rosja

  Edagum SM Rus LLC jest producentem nawozów organicznych i dodatków paszowych pod marką EDAGUM®, których wysoka jakość i skuteczność została potwierdzona badaniami ponad 30 instytutów badawczych rosyjskich i zagranicznych. Nawóz EDAGUM®SM to naturalny stymulator wzrostu roślin i kondycjoner gleby, wyprodukowany z materiałów roślinnych przyjaznych dla środowiska. Jest jednocześnie humusem (40-50 g / l) i bionawozem (15 rodzajów bakterii), co zapewnia jego wysoką skuteczność: aż do 50% wzrostu plonów, do 40% oszczędności w nawozach mineralnych i pestycydach. Dodatek paszowy EDAGUM®SM jest wytwarzany z mieszanki różnych rodzajów surowców naturalnych i jest stosowany w celu zwiększenia częstości występowania chorób u zwierząt hodowlanych, drobiu i ryb z akwakultury. Poprawia jakość produktów i ich przyjazność dla środowiska. Doskonała alternatywa dla antybiotyków.

 2. DOMINO. MICHAŁ SZAKOWSKI

  Polska

  Jesteśmy wiodącym na polskim rynku dostawcą/dystrybutorem młóta browarnianego. Specjalizujemy się w zagospodarowaniu młóta browarnianego jako wysokiej jakości produktu paszowego, który jest alternatywą dla drogich wysokobiałkowych dodatków paszowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą dystrybutora wysłodzin DOMINO. Wysłodziny browarniane to doskonały materiał paszowy dla bydła oraz trzody chlewnej. Pozytywny wpływ na jakość i ilość mleka u krów czyni wysłodziny doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich hodowców. Gwarantujemy najwyższą jakość produktu.

 3. FEEDOIL SP. Z O.O.

  Polska

  Feedoil Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wysokowydajnych koncentratów tłuszczowych spełniających wymogi nowoczesnego i zdrowego żywienia zwierząt hodowlanych oraz współczesnych technologii produkcji pasz przemysłowych. Uzupełnienie naszej oferty stanowią oleje i tłuszcze roślinne surowe i rafinowane przeznaczone do celów paszowych jak również bezpośredniego spożycia przez ludzi oraz inne produkty przy których dystrybucji wykorzystujemy posiadane doświadczenie i zaplecze logistyczne. Współpracujemy z producentami pasz przemysłowych oraz hodowcami produkującymi pasze na własne potrzeby.

 4. EUROVITO SP. Z O.O.

  Polska

  EUROVITO is a European company with a worldwide reach in the field of animal nutrition. We rely on the long-standing experience of leading technologists, global research results and trends, and primarily on the experience of our customers and joint enterprises undertaken together. Eurovito offer a whole pallet of products like: premixes, concentrates, vitamins, acidifiers, feed additives – mainly products against mycotoxins, products for the weaning period, growth promoters, emulsifiers and many others. To meet the needs of our Partners we also produce personal composed products and formulas.We are constantly looking for new opportunities of cooperation - if you and your company have a proposal - do not hesitate to contact us!

 5. AGENCJA INWESTYCYJNO-HANDLOWA B&B

  Polska

  Agencja inwestycyjno-handlowa B&B działa na polskim rynku już ponad jedenaście lat i w tym czasie nabrała odpowiedniego doświadczenia i kompetencji, by zyskać miano jednej z najlepszych w Europie. Nasza działalność opiera się głównie na handlu drożdżami paszowymi. Jednakże oferujemy także inne dodatki do pasz oraz drożdże piwne. Nasze towary eksportujemy do różnych krajów Unii Europejskiej. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Oferta firmy: - handel drożdżami paszowymi - dodatki do pasz - drożdże piwne - import/eksport towarów

 6. AGROPIENSO

  Hiszpania

  Agropienso nieustannie się rozwija pod względem infrastruktury oraz inwestycji w R&D w dziedzinie produkcji pasz złożonych. Obecnie Agropienso stoi w pozycji największego producenta pasz złożonych w Aragonii i jednego z największych w Hiszpanii, rozprowadzając swoje produkty głównie w Aragonii i Katalonii i eksportując na rynki zagraniczne. Porady specjalistów od żywienia i weterynarzy.

 7. BAOLIKANG BIOLOGICALFEED CO., LTD.

  Chiny

  Baolikang specjalizuje się w kompletnym asortymencie paszy dla zwierząt domowych hodowlanych i innych, zatrudniając ponad 120 pracowników i ponad 18 osób w dziale Rozwoju i Badań; w dwóch zakładach produkcji i technologii rolnej wytwarzaja takie produkty jak PASZE Z MĄCZKI ZBOŻOWEJ, KUKURYBIA, PASZE Z MĄCZKI KUKURYDZIANEJ, PASZE Z OLEJEM KUKURYDZIANYM, PROSZEK OLEJOWY, LIZYNA, CHLOREK CHOLINY, SILICA, IMO, FOS, GOS, ERYTRYTOL, MALTODEKSTRYNA, GLUKOZA.

 8. YUKSEL ANIMAL FEED (YUKYEM)

  Turcja

 9. REINER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 10. HEIGRO-SERVICE

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pasze dla zwierząt hodowlanych - Import eksport

Liczba wyników

7231 Przedsiębiorstwa