• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płatki- chrupki zbożowe śniadaniowe

Wyniki dla

Płatki- chrupki zbożowe śniadaniowe - Import eksport

 1. SCHAAF TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Schaaf zawsze był zaangażowany we wszystkie aspekty wytłaczania żywności. Nasza firma posiada dwie podstawowe kompetencje: Z jednej strony opracowujemy innowacyjne aplikacje dla technologii wytłaczania żywności, a następnie kompletne produkty. Z drugiej strony, projektujemy i produkujemy wytłaczarki do żywności i związane z nimi maszyny potrzebne do produkcji wytłaczanych przekąsek, płatków śniadaniowych, produktów współwytłaczanych, chleba płaskiego, mąk błyskawicznych itp. Dostarczamy kompletne rozwiązania systemowe "pod klucz" dla wytłaczanych produktów spożywczych oparte na procesie bezpośredniej ekspansji. Ponadto, najnowsze osiągnięcia w opatentowanej technologii wytłaczania TURBO-Extrusion pochodzą wyłącznie od firmy Schaaf. Firma z tradycjami wyspecjalizowana w wytłaczaniu żywności, utożsamiana na całym świecie z celami swoich klientów, innowacyjna, z indywidualnym rodzinnym podejściem do klienteli i pracowników, rodziną, elastycznie funkcjonująca, a jednocześnie nieskomplikowana i przejrzysta!

 2. PPZ SŁAWA SP.Z O.O

  Polska

 3. LES FRUITS DETENDUS - JOODY

  Francja

  Firma LES FRUITS DETENDUS - JOODY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płatki, chrupki zbożowe śniadaniowe. Jest również obecna w dziedzinach muesli, krakersy, i aperitify. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. TPK VARNA, LLC

  Rosja

  "TPK" Varna" LLC jest firmą spożywczą specjalizującą się w dostawach produktów spożywczych następujących marek: "Tsar" (makaron, mąka, kasza, płatki wieloskładnikowe, płatki błyskawiczne, kaszka owsiana, płatki owsiane, ciasto mrożone, olej jadalny); " Soyuzpischeprom" (makaron), "Zdrowe menu" (płatki zbożowe, makarony, krakersy, OLEJ JADALNY, płatki zbożowe pełne, napoje roślinne). Asortyment firmy obejmuje ponad sto nazw produktów, które są bardzo lubiane i znane klientom nie tylko w Federacji Rosyjskiej i krajach Unii Celnej, ale także w USA, Chinach, Kanadzie, Izraelu i Korei Południowej. Producent wyrobów jest wpisany do Rosyjskiego Rejestru Producentów i Dostawców Produktów Bezpiecznych dla Przyrody i Środowiska i otrzymał najwyższe nagrody Międzynarodowego Funduszu Ekologicznego. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń w produkcji pozwala osiągnąć jakość produktu, która spełnia najwyższe światowe standardy.

 5. TERRA LTD

  Ukraina

  "Terra" produkuje i sprzedaje ziarna zbóż i płatki zbożowe, zboża z dodatkami, produkty korzystne dla zdrowia. Produkty: - Nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO), produktów transgenicznych i ich derywatów. - Nie zawierają chemicznie syntetyzowanych konserwantów, barwników, aromatów i stabilizatorów. - Są wytwarzane bez stosowania szkodliwych technologii (obróbka ultradźwiękowa, konserwacja chemiczna, fenole i środki powierzchniowo czynne, rozszczepienie jądrowe i napromieniowanie).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THE YUMMY COMPANY

  Belgia

 2. GLOBAL INTER ARGENTINA

  Argentyna

 3. NOALLES Y BALANZA SA

  Hiszpania

 4. SILMARK SK S.R.O.

  Słowacja

 5. ROMMAC TRADE SRL

  Rumunia

 1. DOBRODIYA FOODS LLC

  Ukraina

 2. EATMYTRIP MADRID

  Hiszpania

 1. MERKAY GRUP GIDA SAN. VE TIC. LTD.

  Turcja

 2. MASELIS

  Belgia

 3. BOSSY CÉRÉALES SA

  Szwajcaria

 4. CAFES SAN-RIVO

  Francja

 5. HARIVENASA S.L

  Hiszpania

 6. MULDER NATURAL FOODS

  Belgia

 7. PEPPERCORN'S NATURAL FOODS

  Zjednoczone Królestwo

 8. PALASEJA, UAB

  Litwa

 1. LDS

  Francja

 2. SNOOZE

  Francja

 3. CERERA FOODS, UAB

  Litwa

 4. H. & J. BRÜGGEN KG

  Niemcy

 5. EKOFRUKT SLANY, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 6. ALARA WHOLEFOODS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 7. PRODUKCJA USLUGI HANDEL STANISLAW RYMUT

  Polska

 8. THE JORDANS & RYVITA COMPANY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 9. JAROSLAVA PLUSKALOVÁ

  Republika Czeska

 10. CHHOUMI&CIE

  Tunezja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo