• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • osprzętowanie magnetyczne

Wyniki dla

Osprzętowanie magnetyczne - Import eksport

 1. BVI MAGNET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferujemy profesjonalne porady i wysokiej jakości produkty konieczne do realizacji Twojego zadania. Doradztwo, rozwój, produkcja, zapewnienie jakości, dostawa – wszystkie nasze kroki mają na celu Twoją satysfakcję. BVI Magnet GmbH jako producent magnesów zapewnia szeroką gamę różnych magnesów trwałych, od neodymowych magnesów pierścieniowych i twardych magnesów ferrytowych po magnesy AlNiCo i filtry magnetyczne. Warte uwagi są magnesy wykonane z neodymu (NdFeB), magnesy AlNiCo oraz magnesy samarowo-kobaltowe. Do naszej oferty należą również m.in. systemy i grupy magnesowe. Jako niezawodny producent magnesów dokładnie kontrolujemy jakość wszystkich naszych magnesów trwałych – czy są to magnesy pierścieniowe, AlNiCo czy z neodymu (NdFeB). Właśnie dlatego nasze magnesy i systemy magnetyczne imponują jakością i niezawodnością. Produkujemy szeroką gamę magnesów trwałych, w tym – magnesy pierścieniowe, magnesy blokowe, magnesy sztabkowe lub okrągłe, magnesy segmentowe i wycięcia pierścieniowe segmentowe.

 2. FLAIG MAGNETSYSTEME GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zielone magnesy dla nowoczesnego przemysłu. Zlokalizowani w pięknym Schwarzwaldzie, nasi specjaliści oferują najlepsze doradztwo od wiodącego producenta systemów magnesów trwałych i elektropermanentnych. Oprócz szerokiej gamy standardowych produktów, takich jak seria FX w dziedzinie magnesów podnoszących i seria FXL w technologii mocowania magnetycznego, oferujemy szeroką gamę magnetycznych pomocniczych urządzeń mocujących i podnoszących oraz produkujemy niestandardowe rozwiązania w ilościach pojedynczych lub jako OEM dla Twoich wymagań.

 3. SELTER S.A.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SELTER S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia podnośnikowe magnetyczne, elektromagnesy, p?yty magnetyczne, oddzielacze magnetyczne, elementy magnetyczne, tabliczki magnetyczne, i demagnetyzator. Ma siedzibę w Girona, Hiszpania.

 4. RAOUL LENOIR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma RAOUL LENOIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Elektrownie, Opony, magnesy trwałe, podnoszenie magnesowe metodą wysokościową, urządzenia podnośnikowe magnetyczne, urządzenia do recyklizacji metalu, recykling metali nieżelaznych, i kopalnie. Ma siedzibę w Cosnes Et Romain, Francja.

 5. THYSSENKRUPP MAGNETTECHNIK - ZWEIGNIEDERLASSUNG DER THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THYSSENKRUPP MAGNETTECHNIK - ZWEIGNIEDERLASSUNG DER THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PETER WELTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PETER WELTER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Erftstadt, Niemcy.

 2. SCHALLENKAMMER MAGNETSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHALLENKAMMER MAGNETSYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Kürnach, Niemcy.

 3. I.H.G. SPANN- UND ANWENDUNGSTECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma I.H.G. SPANN- UND ANWENDUNGSTECHNIK VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 4. RED MAGNETICS - EINE FACHABTEILUNG DER INTERTEC COMPONENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RED MAGNETICS - EINE FACHABTEILUNG DER INTERTEC COMPONENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Hallbergmoos, Niemcy.

 5. MAGNETBAU SCHRAMME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAGNETBAU SCHRAMME GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Deggenhausertal, Niemcy.

 1. GMB DEUTSCHE MAGNETWERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GMB DEUTSCHE MAGNETWERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Bitterfeld-Wolfen, Niemcy.

 2. BÜRKI INGENIEURE GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BÜRKI INGENIEURE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Schönenberg, Szwajcaria.

 1. MAGNET.WORKS MAGNET- UND INDUSTRIETECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MAGNET.WORKS MAGNET- UND INDUSTRIETECHNIK VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 2. MAGNETFABRIK BONN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAGNETFABRIK BONN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 3. GÜNTHER ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GÜNTHER ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Ludwigsburg, Niemcy.

 4. DEUTSCHE TECHNA DR. HAHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEUTSCHE TECHNA DR. HAHN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Magnesy, magnetic clamps, magnets and permanent magnets, Neodymium iron boron magnets (NdFeB magnets), filtry magnetyczne, systemy magnetyczne, Magnes ferytowy, magnesy chwytające, i Magnesy. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 5. MANNEL MAGNETTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MANNEL MAGNETTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 6. MTK MAGNET - FABRIK SOLINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MTK MAGNET - FABRIK SOLINGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 7. BR TECHNIK KONTOR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BR TECHNIK KONTOR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Mittelangeln, Niemcy.

 8. EARTH PANDA-FAMOUS MAGNET (EUROPE) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EARTH PANDA-FAMOUS MAGNET (EUROPE) GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 1. ALEXANDER GMBH MAGNETTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALEXANDER GMBH MAGNETTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Selm, Niemcy.

 2. BETOMET SP. Z O.O.

  Polska

  Główną działalnością firmy BETOMET Sp. zo.o. jest produkcja maszyn do elementów betonowych. Prowadzimy również sprzedaż systemów szalowania magnetycznego mające zastosowanie w produkcji elementów ściennych, płyt stropowych, płyt balkonowych, słupów, rygli oraz wielu innych płaskich elementów. Wszystkie nasze produkty dokładnie opisaliśmy na naszej nowej stronie www.beto-met.pl/systemy-szalunkowe/ Zapraszamy do kontaktu!

 3. MAGNETIC CONSTRUCTION

  Portugalia

  MAGNETIC CONSTRUCTION to założona w 2016 roku dynamiczna firma specjalizująca się w branży budowlanej, inżynieryjnej, metalurgicznej i rolniczej. Firma zapewnia wyspecjalizowaną siłę roboczą w branży metalowej, przy realizacji projektów przemysłowych, remontowych i stoczniowych, in-shore i off-shore. Misją firmy jest rozwiązywanie potrzeb montażowych podczas realizacji projektów i działań dla wszystkich klientów. Rozwiązania tworzone przez firmę, które integrują cały element wsparcia logistycznego i administracyjnego, są szybkie, elastyczne, niezawodne i dynamiczne. Tworzone przez nas rozwiązania są dostosowane do specyfiki każdego projektu i w pełni odpowiadają potrzebom klienta. Aby sprostać potrzebom montażowym swoich klientów, Magnetic Construction interweniuje w każdej przestrzeni, krajowej i zagranicznej, nawiązując strategiczne partnerstwa. Możliwości interwencyjne MAGNETIC CONSTRUCTION pozwalają na realizację projektów na dużą skalę o wysokich wymaganiach technicznych. Od małych i dużych interwencji, MAGNETIC CONSTRUCTION realizuje projekty średnio- i krótkoterminowe w zakresie remontów statków, aż po długoterminowe projekty budowy statków. W projektach o charakterze przemysłowym firma interweniuje w dziedzinie konstrukcji metalowych, budowy zakładów termoelektrycznych, petrochemicznych i rafinerii. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

 4. ADVANCED MAGNETIC TECHNOLOGIES AND CONSULTING (AMT&C)

  Rosja

  Grupa AMT&C projektuje i produkuje urządzenia magnetyczne dla nauki i przemysłu, w oparciu o magnesy trwałe i systemy elektromagnetyczne: urządzenia magnetyczne i elektromagnetyczne z polem magnetycznym o wysokiej intensywności (wskaźniki wad, źródła pola magnetycznego); urządzenia do pomiaru pola elektromagnetycznego dla laboratoriów i badaczy; magnetometry indukcyjne; elektromagnesy. Grupa AMT&C koncentruje się na współczesnych obszarach zastosowania magnetyzmu: zawory odcinające gaz z niezależnych źródeł, aktuatory elektryczne i maszyny elektryczne o wyjątkowo wysokiej wydajności konwersji, zamontowane w kole silniki wyposażone w resory, naukowe przyrządy i systemy magnetyczne do badań kontrolnych kapsułkami endoskopowymi GI. AMT&C prowadzi działalność badawczo-rozwojową w dziedzinie hipertermii magnetycznej, ściśle ukierunkowanego pola magnetycznego, kontrolowanej desorpcji leków, rozmagnesowania adiabatycznego, a także w zakresie metod produkowania materiałów nanostrukturalnych i nanoskalnych.

 5. KENDRION (DONAUESCHINGEN/ENGELSWIES) GMBH

  Niemcy

  Firma KENDRION (DONAUESCHINGEN/ENGELSWIES) GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, doradztwo w dziedzinie elektromagnetyzmu, magnetic clamps, i Elektromagnesy. Ma siedzibę w Donaueschingen, Niemcy.

 6. BBA AG

  Szwajcaria

  Firma BBA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Aarau, Szwajcaria.

 7. VEEKIM AG

  Niemcy

  Firma VEEKIM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Wismar, Niemcy.

 8. MTS TRADING UG

  Niemcy

  Firma MTS TRADING UG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Donaueschingen, Niemcy.

 9. SAV GMBH

  Niemcy

  Firma SAV GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 10. EUROMAGNETE GMBH

  Niemcy

  Firma EUROMAGNETE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Osprzętowanie magnetyczne - Import eksport

Liczba wyników

513 Przedsiębiorstwa