• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • osprzętowanie magnetyczne

Wyniki dla

Osprzętowanie magnetyczne - Import eksport

 1. BVI MAGNET GMBH

  Niemcy

  Oferujemy profesjonalne porady i wysokiej jakości produkty konieczne do realizacji Twojego zadania. Doradztwo, rozwój, produkcja, zapewnienie jakości, dostawa – wszystkie nasze kroki mają na celu Twoją satysfakcję. BVI Magnet GmbH jako producent magnesów zapewnia szeroką gamę różnych magnesów trwałych, od neodymowych magnesów pierścieniowych i twardych magnesów ferrytowych po magnesy AlNiCo i filtry magnetyczne. Warte uwagi są magnesy wykonane z neodymu (NdFeB), magnesy AlNiCo oraz magnesy samarowo-kobaltowe. Do naszej oferty należą również m.in. systemy i grupy magnesowe. Jako niezawodny producent magnesów dokładnie kontrolujemy jakość wszystkich naszych magnesów trwałych – czy są to magnesy pierścieniowe, AlNiCo czy z neodymu (NdFeB). Właśnie dlatego nasze magnesy i systemy magnetyczne imponują jakością i niezawodnością. Produkujemy szeroką gamę magnesów trwałych, w tym – magnesy pierścieniowe, magnesy blokowe, magnesy sztabkowe lub okrągłe, magnesy segmentowe i wycięcia pierścieniowe segmentowe.

 2. ADVANCED MAGNETIC TECHNOLOGIES AND CONSULTING (AMT&C)

  Rosja

  Grupa AMT&C projektuje i produkuje urządzenia magnetyczne dla nauki i przemysłu, w oparciu o magnesy trwałe i systemy elektromagnetyczne: urządzenia magnetyczne i elektromagnetyczne z polem magnetycznym o wysokiej intensywności (wskaźniki wad, źródła pola magnetycznego); urządzenia do pomiaru pola elektromagnetycznego dla laboratoriów i badaczy; magnetometry indukcyjne; elektromagnesy. Grupa AMT&C koncentruje się na współczesnych obszarach zastosowania magnetyzmu: zawory odcinające gaz z niezależnych źródeł, aktuatory elektryczne i maszyny elektryczne o wyjątkowo wysokiej wydajności konwersji, zamontowane w kole silniki wyposażone w resory, naukowe przyrządy i systemy magnetyczne do badań kontrolnych kapsułkami endoskopowymi GI. AMT&C prowadzi działalność badawczo-rozwojową w dziedzinie hipertermii magnetycznej, ściśle ukierunkowanego pola magnetycznego, kontrolowanej desorpcji leków, rozmagnesowania adiabatycznego, a także w zakresie metod produkowania materiałów nanostrukturalnych i nanoskalnych.

 3. MAGNETIC CONSTRUCTION

  Portugalia

  MAGNETIC CONSTRUCTION to założona w 2016 roku dynamiczna firma specjalizująca się w branży budowlanej, inżynieryjnej, metalurgicznej i rolniczej. Firma zapewnia wyspecjalizowaną siłę roboczą w branży metalowej, przy realizacji projektów przemysłowych, remontowych i stoczniowych, in-shore i off-shore. Misją firmy jest rozwiązywanie potrzeb montażowych podczas realizacji projektów i działań dla wszystkich klientów. Rozwiązania tworzone przez firmę, które integrują cały element wsparcia logistycznego i administracyjnego, są szybkie, elastyczne, niezawodne i dynamiczne. Tworzone przez nas rozwiązania są dostosowane do specyfiki każdego projektu i w pełni odpowiadają potrzebom klienta. Aby sprostać potrzebom montażowym swoich klientów, Magnetic Construction interweniuje w każdej przestrzeni, krajowej i zagranicznej, nawiązując strategiczne partnerstwa. Możliwości interwencyjne MAGNETIC CONSTRUCTION pozwalają na realizację projektów na dużą skalę o wysokich wymaganiach technicznych. Od małych i dużych interwencji, MAGNETIC CONSTRUCTION realizuje projekty średnio- i krótkoterminowe w zakresie remontów statków, aż po długoterminowe projekty budowy statków. W projektach o charakterze przemysłowym firma interweniuje w dziedzinie konstrukcji metalowych, budowy zakładów termoelektrycznych, petrochemicznych i rafinerii. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

 4. TRANCERIE EMILIANE

  Włochy

  Od ponad 60-u lat, przedsiębiorstwo Trancerie Emiliana zajmuje się: przecinaniem, formowaniem ciśnieniowym, liniami rozkroju, konstrukcją matryc. Dokłada wysiłków, aby badać nowe projekty optymalizacji produktów. Po dokładnej analizie wymagań klienta przez biuro badawcze, stara się zaoferować rozwiązania odpowiadające każdej potrzebie. Cechy, które nas wyróżniają to elastyczność, wysoka jakość, innowacja oraz zdolność dostrzegania tego, co można jeszcze polepszyć.

 5. RAOUL LENOIR

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SELTER S.A.

  Hiszpania

 2. PETER WELTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. THYSSENKRUPP MAGNETTECHNIK - ZWEIGNIEDERLASSUNG DER THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH

  Niemcy

 4. MAGNETBAU SCHRAMME GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. SAV GMBH

  Niemcy

 1. SCHALLENKAMMER MAGNETSYSTEME GMBH

  Niemcy

 2. MAGNET.WORKS MAGNET- UND INDUSTRIETECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Austria

 1. I.H.G. SPANN- UND ANWENDUNGSTECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 2. RED MAGNETICS - EINE FACHABTEILUNG DER INTERTEC COMPONENTS GMBH

  Niemcy

 3. GMB DEUTSCHE MAGNETWERKE GMBH

  Niemcy

 4. BÜRKI INGENIEURE GMBH

  Szwajcaria

 5. MAGNETFABRIK BONN GMBH

  Niemcy

 6. GÜNTHER ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

 7. DEUTSCHE TECHNA DR. HAHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. MANNEL MAGNETTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. EARTH PANDA-FAMOUS MAGNET (EUROPE) GMBH

  Niemcy

 2. KERN TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. MTK MAGNET - FABRIK SOLINGEN GMBH

  Niemcy

 4. ALEXANDER GMBH MAGNETTECHNIK

  Niemcy

 5. BR TECHNIK KONTOR GMBH

  Niemcy

 6. BETOMET SP. Z O.O.

  Polska

  Główną działalnością firmy BETOMET Sp. zo.o. jest produkcja maszyn do elementów betonowych. Prowadzimy również sprzedaż systemów szalowania magnetycznego mające zastosowanie w produkcji elementów ściennych, płyt stropowych, płyt balkonowych, słupów, rygli oraz wielu innych płaskich elementów. Wszystkie nasze produkty dokładnie opisaliśmy na naszej nowej stronie www.beto-met.pl/systemy-szalunkowe/ Zapraszamy do kontaktu!

  Wszystkie wyroby na "osprzętowanie magnetyczne"

 7. KENDRION (DONAUESCHINGEN/ENGELSWIES) GMBH

  Niemcy

 8. BBA AG

  Szwajcaria

 9. EUROMAGNETE GMBH

  Niemcy

 10. VEEKIM AG

  Niemcy