• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przewody i kable elektryczne i telefoniczne

Wyniki dla

Przewody i kable elektryczne i telefoniczne - Import eksport

 1. WITTHINRICH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Witthinrich GmbH powstała z założonej w 1920 roku grupy ENERGIE (dzisiaj: ALPINE@ENERGIE). Była znaną firmą montażową w zakresie budowy linii napowietrznych do 380 KV i mobilnych systemów radiowych. Grupa ENERGIE zasłynęła również jako dostawca materiałów do elektrycznych sieci rozdzielczych w klasach napięć od 1 do 380 kV. Filozofia współpracy ze znanymi europejskimi producentami w każdym obszarze produktowym doprowadziła do partnerstwa z wieloma przedsiębiorstwami użyteczności publicznej i innymi partnerami w dziedzinie dystrybucji energii. W ramach przejęcia tego obszaru w 1998 roku i założenia dzisiejszej firmy Witthinrich GmbH w Poczdamie partnerstwo to zostało w ostatnich latach rozszerzone i pogłębione. Nabywając gamę ISO firmy PFISTERER z akcesoriami do izolowanych linii napowietrznych, Witthinrich GmbH zyskał nowy wymiar jako firma produkcyjna.

 2. BIRTAS EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BIRTAS EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Dornhan, Niemcy.

 3. RTE SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RTE SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Kable elektryczne, osłony termokurczliwe, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Kable elektryczne. Ma siedzibę w Pandino, Włochy.

 4. BEMKA CABLE

  Turcja

  Założona w 1986 roku, firma Emka Cable rozpoczęła swój proces produkcyjny w Istambule w Turcji. Obsługujemy krajowych i międzynarodowych klientów w zakresie produkcji kabli wtykowych, stosując się do standardów jakości i przystępnego cenowo podejścia do produkcji. W Bemka Cable łączymy nasze możliwości produkcyjne ze zmieniającymi się technologiami i oferujemy wysokiej jakości i aktualne produkty dla naszych klientów podążając za ich potrzebami. Produkujemy światowej jakości kable dzięki naszej infrastrukturze technicznej w zakładzie produkcyjnym Bemka Cable. Linie i maszyny w naszym zakładzie: -4 w pełni automatycznych maszyn do produkcji kabli wtykowych -15 prasek do zacisków Hanke -4 wtryskarki -8 linii pakujących -4 linie kablowe -1 maszyna do produkcji granulatu Pvc -1 linia do gięcia miedzi -1 linia do gięcia izolowanego Posiadamy szerokie portfolio produktów: -Kable PVC takie jak H05VV-F / H05VH2-F ORAZ H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F produkty od 2x0, 50 do 3G1, 5 jako kable. -Kable wtykowe: 2, 5A / 16A HYDROPONICZNE / 16A TYPU EUROPEJSKIEGO / 16A TYPU TURECKIEGO i wiele innych do odkrycia na naszej stronie! Naszą misją jest przestrzeganie standardów jakości i systemów zarządzania w sposób, który da pewność i satysfakcję klientom krajowym i zagranicznym, ze zrozumieniem produkcji i obsługi poprodukcyjnej, aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 5. JSC MOSKABEL-FUJIKURA

  Rosja

  MOSKABEL-FUJIKURA (JSC MKF) jest rosyjsko-japońską spółką Moskabelmet Group i Fujikura, dobrze znaną światową firmą z branży światłowodów i kabli. Fabryka MKF została zbudowana na bazie światowej klasy infrastruktury technicznej i ogromnego doświadczenia profesjonalistów. Po 20 latach MKF jest jednym z największych rosyjskich producentów kabli światłowodowych, skupiającym się na najnowocześniejszej jakości. Jest oficjalnym dostawcą prawie wszystkich głównych rosyjskich podmiotów (ROSTELECOM, MTS, TRANSNEFT, krajowy operator Białorusi, Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej), a także niektórych międzynarodowych firm ogólnoświatowych. Znajdą tutaj Państwo szeroki asortyment produktów MKF. Prawie każdy rodzaj nowoczesnego kabla światłowodowego może być produkowany przez MKF przy użyciu materiałów najlepszej jakości, przy użyciu maszyn wiodących europejskich i japońskich producentów. Dostępne są również niestandardowe projekty na konkretne zapotrzebowanie rynku.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CORDIAL SOUND & AUDIO EQUIPMENT GMBH

  Niemcy

  Firma CORDIAL zosała założona na początku lat 90. XX w. jako oddział firmy Hermann Adam w Dachau pod Monachium. Od 1995 roku jest prawnie niezależną firmą dostarczającą kable standardowe i niestandardowe dla klientów w branży systemów multimedialnych i nagłośnieniowych MI i Pro-Audio. Oferta produktów CORDIAL jest szeroka – od kabli do instrumentów, mikrofonów i głośników, poprzez wielordzeniowe systemy i adaptery, po kaple DMX, MIDI i cyfrowe audio. Nasze produkty są innowacyjne i nie tylko podążają za aktualnymi trendami, ale często je wyprzedzają. CORDIAL to nie tylko jeden z najważniejszych producentów w swoim segmencie rynkowym. Firmę można śmiało nazwać pionierem nadającym tempo w dziedzinie dystrybucji sygnałów audio i wideo.

 2. PARTEX MARKING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma Partex Marking Systems jest jednym z wiodących na świecie przedsiębiorstw oferujących systemy znakowania. Produkujemy oznaczniki żył, kabli, przewodów i wielu innych komponentów. Dzięki naszym systemom znakowania przyczyniamy się do zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa, zarówno w zakładach rzemieślniczych, jak i w dużych przedsiębiorstwach. Partex jest firmą rodzinną prowadzoną obecnie przez trzecie pokolenie. Posiadamy ponad 60 lat doświadczenia w dziedzinie systemów znakowania. Nasze doświadczenie w połączeniu z nowoczesnymi mechanizmami produkcyjnymi umożliwia nam realizację projektów, które idealnie spełniają nawet najwyższe wymogi w zakresie znakowania. Nieustanne udoskonalanie materiałów i technik produkcji gwarantuje doskonałe przygotowanie na przyszłe wyzwania rynku.

 3. KYNIX SEMICONDUCTOR HONG KONG LIMITED

  Hong Kong

  Kynix to wiodący internetowy dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych z siedzibą w Hongkongu. Założona w 2014 roku firma Kynix szybko stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości komponentów elektronicznych dla producentów zaawansowanych technologii, inżynierów, twórców i hobbystów na całym świecie. Kynix oferuje szeroką gamę komponentów w różnych kategoriach, w tym komponenty aktywne i pasywne, zasilacze, czujniki, złącza i wiele innych. Firma ściśle współpracuje z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy oferowanych produktów. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Kynix oferuje swoim klientom szereg usług o wartości dodanej. Obejmują one wewnętrzne testy i inspekcje, pomoc w zaopatrzeniu, a nawet niestandardowe pakowanie i etykietowanie. Wszystkie te usługi mają na celu pomóc klientom znaleźć odpowiednie produkty do ich projektów. Kynix prowadzi własne centra realizacji zamówień i oferuje szybką i niezawodną wysyłkę do klientów na całym świecie. Klienci mogą również skorzystać z elastycznego i kompetentnego zespołu obsługi klienta firmy, który odpowie na pytania klientów i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Kynix to doskonały wybór wysokiej jakości komponentów elektronicznych w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, światowej klasy obsłudze klienta i usługom o wartości dodanej Kynix jest naprawdę punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z komponentami elektronicznymi.

 4. DRAKA KEILA CABLES AS

  Estonia

  Draka Keila Cables skupia się na trzech głównych grupach produktów: kable niskiego napięcia i specjalistyczne, kable zasilające oraz kable telekomunikacyjne. Naszym celem jest dostarczenie klientom najlepszych rozwiązań do przesyłu energii i informacji.

 5. IMTRA IMPORT & TRADING

  Niemcy

  Witamy w firmie ImTra Import & Trading! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Skontaktuj się z nami!

 1. HAMPOOL GMBH

  Niemcy

  Firma HAMPOOL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Künzelsau, Niemcy.

 2. ECEE

  Francja

  Firma ECEE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach szafki elektryczne, Połączenie elektromechaniczne, okablowanie, i Cable Assembly. Ma siedzibę w Saint-Trivier-De-Courtes, Francja.

 1. EURO CABLETECHNICS KFT

  Węgry

  Firma EURO CABLETECHNICS KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach kable do automatyzacji przemysłowej, cables for robotics, i Electrical and electronic cabling. Ma siedzibę w Érd, Węgry.

 2. CAR-ELECTRIC INH. MARTIN KAFFKA

  Niemcy

  Firma CAR-ELECTRIC INH. MARTIN KAFFKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Glinde, Niemcy.

 3. HUNTURK KABLO TEKSTIL GIDA MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma HUNTURK KABLO TEKSTIL GIDA MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, ręczniki, electrical cables, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i home textile products. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. CGP

  Francja

  Firma CGP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, Kable elektryczne, Druty i kable miedziane, Kable elektryczne, special cables, i wytłaczanie. Ma siedzibę w Saint-Chamond, Francja.

 5. EUROCAVI EUROPE

  Belgia

  Firma EUROCAVI EUROPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Kable izolowane z PCV, PVC cables, pvc electrical cables, i special cables. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. INNOVELEC INDUSTRIE

  Francja

  Firma INNOVELEC INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach szafy i aparaty elektryczne. Ma siedzibę w Bavilliers, Francja.

 7. AULOLA

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AULOLA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport - przedstawiciele, i Import-eksport - przedstawiciele. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 8. ALFA-SYSTEMS

  Belgia

  Firma ALFA-SYSTEMS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Modemy i interfejsy, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Modemy i interfejsy, instalacje kablowe, i artykuły multimedialne. Ma siedzibę w Hombeek, Belgia.

 1. ILME FRANCE SARL

  Francja

  Firma ILME FRANCE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Generatory, prądnice, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, i Generatory, prądnice. Ma siedzibę w Andrézieux-Bouthéon, Francja.

 2. GOVAERTS

  Belgia

  Firma GOVAERTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, informatyzacja systemów domowych, i aparaty oświetlenieowe. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 3. BRANCH PLANT POWER PLANT JSC BELSELELEKTROSETSTROY

  Białoruś

  Firma BRANCH PLANT POWER PLANT JSC BELSELELEKTROSETSTROY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable aluminiowe, Druty i kable stalowe, Druty i kable aluminiowe, Druty i kable stalowe, instalacje i urządzenia do systemu komutacji, i electric equipment. Ma siedzibę w Gomel, Białoruś.

 4. FEKATEC GMBH

  Niemcy

  Firma FEKATEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Aurich, Niemcy.

 5. DELTA GROUP

  Turcja

  Firma DELTA GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. CASEM INDUSTRIE

  Francja

  Firma CASEM INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - spawanie i lutowanie, Montaże elektromechaniczne, zwojenie, Cases for the electrical industry, i Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Lubersac, Francja.

 7. TH ODESKABEL

  Ukraina

  Firma TH ODESKABEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable aluminiowe, Linie wysokiego napięcia, electrical cables and wires, linka regulacji dopływu powietrza, Druty i kable aluminiowe, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 8. ZEETEC ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Firma ZEETEC ELECTRONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Rheinbach, Niemcy.

 9. ISOLEC

  Francja

  Firma ISOLEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczność - aparatura, Konserwacja instalacji przemysłowych, Elektryczność - aparatura, instalacja wyposażenia ochrony przeciwpożarowej, Konserwacja instalacji przemysłowych, i sieci informatyczne. Ma siedzibę w Laval, Francja.

 10. ARTEMIDE FRANCE

  Francja

  Firma ARTEMIDE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Generatory, prądnice, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Elektryczność - aparatura, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Generatory, prądnice, Transformatory, przetwornice i prostowniki, i Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przewody i kable elektryczne i telefoniczne - Import eksport

Liczba wyników

2651 Przedsiębiorstwa