• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przewody i kable elektryczne i telefoniczne

Wyniki dla

Przewody i kable elektryczne i telefoniczne - Import eksport

 1. WITTHINRICH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Witthinrich GmbH powstała z założonej w 1920 roku grupy ENERGIE (dzisiaj: ALPINE@ENERGIE). Była znaną firmą montażową w zakresie budowy linii napowietrznych do 380 KV i mobilnych systemów radiowych. Grupa ENERGIE zasłynęła również jako dostawca materiałów do elektrycznych sieci rozdzielczych w klasach napięć od 1 do 380 kV. Filozofia współpracy ze znanymi europejskimi producentami w każdym obszarze produktowym doprowadziła do partnerstwa z wieloma przedsiębiorstwami użyteczności publicznej i innymi partnerami w dziedzinie dystrybucji energii. W ramach przejęcia tego obszaru w 1998 roku i założenia dzisiejszej firmy Witthinrich GmbH w Poczdamie partnerstwo to zostało w ostatnich latach rozszerzone i pogłębione. Nabywając gamę ISO firmy PFISTERER z akcesoriami do izolowanych linii napowietrznych, Witthinrich GmbH zyskał nowy wymiar jako firma produkcyjna.

 2. BEMKA CABLE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1986 roku, firma Emka Cable rozpoczęła swój proces produkcyjny w Istambule w Turcji. Obsługujemy krajowych i międzynarodowych klientów w zakresie produkcji kabli wtykowych, stosując się do standardów jakości i przystępnego cenowo podejścia do produkcji. W Bemka Cable łączymy nasze możliwości produkcyjne ze zmieniającymi się technologiami i oferujemy wysokiej jakości i aktualne produkty dla naszych klientów podążając za ich potrzebami. Produkujemy światowej jakości kable dzięki naszej infrastrukturze technicznej w zakładzie produkcyjnym Bemka Cable. Linie i maszyny w naszym zakładzie: -4 w pełni automatycznych maszyn do produkcji kabli wtykowych -15 prasek do zacisków Hanke -4 wtryskarki -8 linii pakujących -4 linie kablowe -1 maszyna do produkcji granulatu Pvc -1 linia do gięcia miedzi -1 linia do gięcia izolowanego Posiadamy szerokie portfolio produktów: -Kable PVC takie jak H05VV-F / H05VH2-F ORAZ H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F produkty od 2x0, 50 do 3G1, 5 jako kable. -Kable wtykowe: 2, 5A / 16A HYDROPONICZNE / 16A TYPU EUROPEJSKIEGO / 16A TYPU TURECKIEGO i wiele innych do odkrycia na naszej stronie! Naszą misją jest przestrzeganie standardów jakości i systemów zarządzania w sposób, który da pewność i satysfakcję klientom krajowym i zagranicznym, ze zrozumieniem produkcji i obsługi poprodukcyjnej, aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "przewody i kable elektryczne i telefoniczne"

 3. KYNIX SEMICONDUCTOR HONG KONG LIMITED

  Hong Kong

  Verified by europages badge

  Kynix to wiodący internetowy dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych z siedzibą w Hongkongu. Założona w 2014 roku firma Kynix szybko stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości komponentów elektronicznych dla producentów zaawansowanych technologii, inżynierów, twórców i hobbystów na całym świecie. Kynix oferuje szeroką gamę komponentów w różnych kategoriach, w tym komponenty aktywne i pasywne, zasilacze, czujniki, złącza i wiele innych. Firma ściśle współpracuje z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy oferowanych produktów. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Kynix oferuje swoim klientom szereg usług o wartości dodanej. Obejmują one wewnętrzne testy i inspekcje, pomoc w zaopatrzeniu, a nawet niestandardowe pakowanie i etykietowanie. Wszystkie te usługi mają na celu pomóc klientom znaleźć odpowiednie produkty do ich projektów. Kynix prowadzi własne centra realizacji zamówień i oferuje szybką i niezawodną wysyłkę do klientów na całym świecie. Klienci mogą również skorzystać z elastycznego i kompetentnego zespołu obsługi klienta firmy, który odpowie na pytania klientów i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Kynix to doskonały wybór wysokiej jakości komponentów elektronicznych w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, światowej klasy obsłudze klienta i usługom o wartości dodanej Kynix jest naprawdę punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z komponentami elektronicznymi.

 4. BIRTAS EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BIRTAS EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Dornhan, Niemcy.

 5. RTE SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RTE SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Kable elektryczne, osłony termokurczliwe, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Kable elektryczne. Ma siedzibę w Pandino, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CORDIAL SOUND & AUDIO EQUIPMENT GMBH

  Niemcy

  Firma CORDIAL zosała założona na początku lat 90. XX w. jako oddział firmy Hermann Adam w Dachau pod Monachium. Od 1995 roku jest prawnie niezależną firmą dostarczającą kable standardowe i niestandardowe dla klientów w branży systemów multimedialnych i nagłośnieniowych MI i Pro-Audio. Oferta produktów CORDIAL jest szeroka – od kabli do instrumentów, mikrofonów i głośników, poprzez wielordzeniowe systemy i adaptery, po kaple DMX, MIDI i cyfrowe audio. Nasze produkty są innowacyjne i nie tylko podążają za aktualnymi trendami, ale często je wyprzedzają. CORDIAL to nie tylko jeden z najważniejszych producentów w swoim segmencie rynkowym. Firmę można śmiało nazwać pionierem nadającym tempo w dziedzinie dystrybucji sygnałów audio i wideo.

 2. PARTEX MARKING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma Partex Marking Systems jest jednym z wiodących na świecie przedsiębiorstw oferujących systemy znakowania. Produkujemy oznaczniki żył, kabli, przewodów i wielu innych komponentów. Dzięki naszym systemom znakowania przyczyniamy się do zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa, zarówno w zakładach rzemieślniczych, jak i w dużych przedsiębiorstwach. Partex jest firmą rodzinną prowadzoną obecnie przez trzecie pokolenie. Posiadamy ponad 60 lat doświadczenia w dziedzinie systemów znakowania. Nasze doświadczenie w połączeniu z nowoczesnymi mechanizmami produkcyjnymi umożliwia nam realizację projektów, które idealnie spełniają nawet najwyższe wymogi w zakresie znakowania. Nieustanne udoskonalanie materiałów i technik produkcji gwarantuje doskonałe przygotowanie na przyszłe wyzwania rynku.

 3. JSC MOSKABEL-FUJIKURA

  Rosja

  MOSKABEL-FUJIKURA (JSC MKF) jest rosyjsko-japońską spółką Moskabelmet Group i Fujikura, dobrze znaną światową firmą z branży światłowodów i kabli. Fabryka MKF została zbudowana na bazie światowej klasy infrastruktury technicznej i ogromnego doświadczenia profesjonalistów. Po 20 latach MKF jest jednym z największych rosyjskich producentów kabli światłowodowych, skupiającym się na najnowocześniejszej jakości. Jest oficjalnym dostawcą prawie wszystkich głównych rosyjskich podmiotów (ROSTELECOM, MTS, TRANSNEFT, krajowy operator Białorusi, Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej), a także niektórych międzynarodowych firm ogólnoświatowych. Znajdą tutaj Państwo szeroki asortyment produktów MKF. Prawie każdy rodzaj nowoczesnego kabla światłowodowego może być produkowany przez MKF przy użyciu materiałów najlepszej jakości, przy użyciu maszyn wiodących europejskich i japońskich producentów. Dostępne są również niestandardowe projekty na konkretne zapotrzebowanie rynku.

 4. DRAKA KEILA CABLES AS

  Estonia

  Draka Keila Cables skupia się na trzech głównych grupach produktów: kable niskiego napięcia i specjalistyczne, kable zasilające oraz kable telekomunikacyjne. Naszym celem jest dostarczenie klientom najlepszych rozwiązań do przesyłu energii i informacji.

 5. IMTRA IMPORT & TRADING

  Niemcy

  Witamy w firmie ImTra Import & Trading! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Skontaktuj się z nami!

 1. HAMPOOL GMBH

  Niemcy

  Firma HAMPOOL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Künzelsau, Niemcy.

 2. ECEE

  Francja

  Firma ECEE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach szafki elektryczne, Połączenie elektromechaniczne, okablowanie, i Cable Assembly. Ma siedzibę w Saint-Trivier-De-Courtes, Francja.

 1. EURO CABLETECHNICS KFT

  Węgry

  Firma EURO CABLETECHNICS KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach kable do automatyzacji przemysłowej, cables for robotics, i Electrical and electronic cabling. Ma siedzibę w Érd, Węgry.

 2. STARZ ELECTRONICS

  Tunezja

  Firma STARZ ELECTRONICS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Bizerte, Tunezja.

 3. CAR-ELECTRIC INH. MARTIN KAFFKA

  Niemcy

  Firma CAR-ELECTRIC INH. MARTIN KAFFKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Glinde, Niemcy.

 4. HUNTURK KABLO TEKSTIL GIDA MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma HUNTURK KABLO TEKSTIL GIDA MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, ręczniki, electrical cables, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i home textile products. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. FÁBRICA DE CABLES CETYA S.A.

  Argentyna

  Firma FÁBRICA DE CABLES CETYA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Buenos Aires, Argentyna.

 6. ARMAFIX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARMAFIX LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 7. CABELTE - CABOS ELECTRICOS E TELEFONICOS, S.A.

  Portugalia

  Firma CABELTE - CABOS ELECTRICOS E TELEFONICOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Kable i pręty światłowodowe, kable niskonapięciowe do przesyłu energii elektrycznej, high-tension cables, i przewody izolowane. Ma siedzibę w Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 8. HALLEY CABLES

  Rumunia

  Firma HALLEY CABLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Galati, Rumunia.

 1. EUROPEAN CABLE EXPERT

  Chorwacja

  Firma EUROPEAN CABLE EXPERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 2. TEMAX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TEMAX LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach ładowarki akumulatorów do telefonów komórkowych, i słuchawki do telefonów komórkowych. Ma siedzibę w Liverpool, Zjednoczone Królestwo.

 3. EUGENSA, UAB

  Litwa

  Firma EUGENSA, UAB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Generatory, prądnice, Elektryczność - aparatura, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Generatory, prądnice, Elektryczność - aparatura, i Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 4. ALFA-SYSTEMS

  Belgia

  Firma ALFA-SYSTEMS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Modemy i interfejsy, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Modemy i interfejsy, instalacje kablowe, i artykuły multimedialne. Ma siedzibę w Hombeek, Belgia.

 5. CONNECT GROUP

  Belgia

  Firma CONNECT GROUP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Przekaźniki PCB, mocowanie kabli, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, i Technologie połączeń bezprzewodowych, Wireless. Ma siedzibę w Kampenhout, Belgia.

 6. CUMMINS ALLISON

  Francja

  Firma CUMMINS ALLISON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Elektryczność - aparatura, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Elektryczność - aparatura, i Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Roissy En France, Francja.

 7. ENTREPRISE D'ELECTRICITE ET D'EQUIPEMENT

  Francja

  Firma ENTREPRISE D'ELECTRICITE ET D'EQUIPEMENT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Elektryczność - aparatura, Elektryczne roboty instalacyjne, Linie wysokiego napięcia, Elektryczność - aparatura, Elektryczne roboty instalacyjne, i Kable sterownicze. Ma siedzibę w Nimes, Francja.

 8. ZEETEC ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Firma ZEETEC ELECTRONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Rheinbach, Niemcy.

 9. CASEM INDUSTRIE

  Francja

  Firma CASEM INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - spawanie i lutowanie, Montaże elektromechaniczne, zwojenie, Cases for the electrical industry, i Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Lubersac, Francja.

 10. TIGER ASSEMBLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TIGER ASSEMBLIES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do produkcji szynek, produkcja na zlecenie, i montaż urządzeń elektronicznych. Ma siedzibę w Chesterfield, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przewody i kable elektryczne i telefoniczne - Import eksport

Liczba wyników

2809 Przedsiębiorstwa