• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • magnetofony- magnetowidy i akcesoria

Wyniki dla

Magnetofony- magnetowidy i akcesoria - Import eksport

 1. RIEDEL COMMUNICATIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Riedel Communications GmbH & Co. KG projektuje, produkuje i sprzedaje zaawansowany sprzęt do transmisji w czasie rzeczywistym z użyciem wideo, audio i komunikacji radiowej, na potrzeby organizacji imprez, przedstawień teatralnych i dla przemysłu. Projektowanie i rozwój, produkcja i sprzedaż oraz usługi w zakresie elektroniki komunikacyjnej, zwłaszcza rozwiązań w dziedzinie interkomu, światłowodów, audio i radiowych. Założona w 1987 roku firma jest jednym z pionierów w rozwoju cyfrowych systemów krosownic audio i światłowodowych sieci wideo czasu rzeczywistego. Firma ma siedzibę główną w Wuppertalu w Niemczech i zatrudnia ponad 600 osób w 20 lokalizacjach (m.in. w Dubaju, Sydney, Londynie i Tokio) w Europie, Australii, Azji i USA.

 2. MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V. SEMICONDUCTOR EUROPEAN BUSINESS GROUP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V. SEMICONDUCTOR EUROPEAN BUSINESS GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 3. B-TECH DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B-TECH DEUTSCHLAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 4. TEMENO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEMENO GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Meerbusch, Niemcy.

 5. PURELINK GMBH

  Niemcy

  Firma PureLink GmbH rozwija, produkuje i sprzedaje produkty do profesjonalnej prezentacji i technik medialnych. Od 2006 roku jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie cyfrowych rozwiązań połączeniowych, takich jak kable HDMI, adaptery bezprzewodowe HD lub produkty z włókien optycznych. Jesteśmy partnerem dla detalistów, przemysłu i instalatorów. Nasze portfolio oferuje wysokiej jakości produkty standardowe oraz rozwiązania na indywidualnie zamówienie. Firmy potrzebują bezpieczeństwa inwestycji przy projektowaniu swojej architektury cyfrowej. Główne wymagania w stosunku do produktów AV to: kompatybilność, wielofunkcyjność i stała najwyższa jakość transmisji sygnału. Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem przyszłościowych rozwiązań AV. OneAV rozszerzył zakres usług o nową koncepcję zakupów online z przeznaczeniem dla handlu i rzemiosła. Sklep internetowy B2B oferuje innowacyjny i zapewniający oszczędność czasu interfejs użytkownika i ponad 2000 profesjonalnych produktów PureLink również wybrane wiodące marki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELMEKO GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Projektowanie: Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości komponenty do szaf sterowniczych, niezbędne do bezpiecznego i prawidłowego działania układów sterowania lub rozdzielni. Do naszych produktów należy zarówno sprzęt do klimatyzacji, np. do chłodzenia, ogrzewania, osuszania, wentylacji, jak i kompletne szafy sterownicze i obudowy ścienne oraz różne akcesoria takie jak kieszenie na schematy połączeń. Produkcja: Zakład produkcyjny w Liebenscheid to serce naszej działalności i fabryka wytwarzająca produkty stałej wysokiej jakości. Osiągamy ją dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym podzespołom renomowanych producentów. Gwarantuje to doskonałe działanie techniki i zadowolenie klientów. Krótkie czasy realizacji zamówień i inteligentny system magazynowania zapewnia ponadto szybkie i niezawodne dostawy. Usługi: Krótkie procesy decyzyjne to gwarancja szybkiej realizacji zamówień i elastyczności. Jako niezawodni partnerzy naszych klientów troszczymy się o ich potrzeby.

 2. INTERKABEL INTERNATIONALE SEIL- UND KABEL-HANDELS-GMBH

  Niemcy

  Just in Time dzięki linom, drutom i kablom od firmy Interkabel. Wiemy, co zależy od naszych produktów: od naszych lin, drutów i kabli zależy wasze bezpieczeństwo. A nasi klienci polegają na dostępności i niezawodności dostaw. Nasza baza to ponad 500 zadowolonych klientów, ponad 36 lat doświadczenia jako generalny dystrybutor lin stalowych, przewodów i kabli oraz duży magazyn o powierzchni 7.000m² z miejscem na 3.000 t materiału. Specjalizujemy się w technologicznie nowoczesnych, wysokiej jakości produktach. W okresie od 1948 roku przeszliśmy z czystej produkcji kontraktowej do współpracy partnerskiej opartej na dostawie odpowiednich rozwiązań. Jako firma z certyfikatem ISO spełniamy wymagania naszych klientów we wszystkich obsługiwanych obszarach. Jesteśmy niezwykle elastyczni i oprócz naszych standardowych produktów proponujemy szeroką gamę rozwiązań indywidualnych.

 3. CORDIAL SOUND & AUDIO EQUIPMENT GMBH

  Niemcy

  Firma CORDIAL zosała założona na początku lat 90. XX w. jako oddział firmy Hermann Adam w Dachau pod Monachium. Od 1995 roku jest prawnie niezależną firmą dostarczającą kable standardowe i niestandardowe dla klientów w branży systemów multimedialnych i nagłośnieniowych MI i Pro-Audio. Oferta produktów CORDIAL jest szeroka – od kabli do instrumentów, mikrofonów i głośników, poprzez wielordzeniowe systemy i adaptery, po kaple DMX, MIDI i cyfrowe audio. Nasze produkty są innowacyjne i nie tylko podążają za aktualnymi trendami, ale często je wyprzedzają. CORDIAL to nie tylko jeden z najważniejszych producentów w swoim segmencie rynkowym. Firmę można śmiało nazwać pionierem nadającym tempo w dziedzinie dystrybucji sygnałów audio i wideo.

 4. IRISO ELECTRONICS EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma IRISO Electronics to jeden z wiodących na świecie producentów złączy FloatingBoard to Board. Zatrudniamy ponad 4000 pracowników. Od 1966 roku jako firma działająca na skalę międzynarodową rozwijamy i produkujemy wysokiej jakości złącza wtykowe. Złącza firmy IRISO są wyosko cenionwe na całym świecie. Dzięki ich niezawodności, zapotrzebowanie na złącza IRISO stale rośnie w branży urządzeń cyfrowych, urządzeń FA / OA i innych. IRISO Electronics oferuje szeroki wachlarz złączy wysokiej jakości do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych. Gama proponowanych wyrobów obejmuje: FPC / FFC, kompresja, B to B, LED, gniazdka, Pin Header, interfejs I / O, światłowód, mały terminal.

 5. IMTRA IMPORT & TRADING

  Niemcy

  Witamy w firmie ImTra Import & Trading! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Skontaktuj się z nami!

 1. LUXURY SICILY FOOD DI SANTORELLI G.

  Włochy

  Firma LUXURY SICILY FOOD DI SANTORELLI G., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, garnki, noże kuchenne, i likiery ziołowe i korzenne. Ma siedzibę w Ragusa, Włochy.

 2. B&E ANTEC NACHRICHTENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma B&E ANTEC NACHRICHTENTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 1. NIDEC COPAL ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Firma NIDEC COPAL ELECTRONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Eschborn, Niemcy.

 2. I.P.O. GERMANY E.K.

  Niemcy

  Firma I.P.O. GERMANY E.K., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach uchwyty do tv. Ma siedzibę w Villingen, Niemcy.

 3. ANOVO

  Belgia

  Firma ANOVO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, i Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Houdeng-Goegnies, Belgia.

 4. SA ASOGEM

  Belgia

  Firma SA ASOGEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Telewizory, Akcesoria do audio i wideo, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Telewizory, i Akcesoria do audio i wideo. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 5. WTEED HANDELS GMBH

  Austria

  Firma WTEED HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, i Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 6. ENERGY DISTRIBUTION BELUX

  Belgia

  Firma ENERGY DISTRIBUTION BELUX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Baterie, Latarki, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Baterie, Latarki, i zasilanie. Ma siedzibę w Hannut, Belgia.

 7. EURL JUST NORMLICHT FRANCE

  Francja

  Firma EURL JUST NORMLICHT FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, świetlówki, i Manufacturer of lighting and light fittings. Ma siedzibę w Bischwiller, Francja.

 8. BLUE MOON TEAM

  Belgia

  Firma BLUE MOON TEAM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach wynajem i montaż urządzeń oświetleniowych, urządzenia oświetleniowe do imprez i przedstawień plenerowych, wynajem sprzętu audiowizualnego, i materiały dla didżeja. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 1. DIGIHOUSE

  Grecja

  Firma DIGIHOUSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Neo Iraklio, Grecja.

 2. ELEKTROMIC

  Belgia

  Firma ELEKTROMIC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, usługi z zakresu telekomunikacji, i audio - video - lightning. Ma siedzibę w Geel, Belgia.

 3. RIGHTWAY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RIGHTWAY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Paddington, London, Zjednoczone Królestwo.

 4. ETS R.VAN DEN BERG

  Belgia

  Firma ETS R.VAN DEN BERG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Aparaty fotograficzne, Klimatyzacja - urządzenia, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Aparaty fotograficzne, i Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. TECHNISAT TELEDIGITAL GMBH

  Niemcy

  Firma TECHNISAT TELEDIGITAL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, i Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Ma siedzibę w Staßfurt, Niemcy.

 6. CORONA

  Belgia

  Firma CORONA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Palniki ogrzewania domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Palniki ogrzewania domowego, i instalowanie oświetlenia. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 7. IAUSI ROHIT SINGH

  Austria

  Firma IAUSI ROHIT SINGH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Mattighofen, Austria.

 8. ELKA PIETERMAN

  Belgia

  Firma ELKA PIETERMAN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, i odkurzacz. Ma siedzibę w Wijnegem, Belgia.

 9. ZEETEC ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Firma ZEETEC ELECTRONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Rheinbach, Niemcy.

 10. XANTOR

  Luksemburg

  Firma XANTOR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Komputery przenośne, audio, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Komputery przenośne, i small household appliances. Ma siedzibę w Dudelange, Luksemburg.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Magnetofony- magnetowidy i akcesoria - Import eksport

Liczba wyników

10 858 Przedsiębiorstwa