• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ÖZKA MACHINE AUTOMATION

  Turcja

  Verified by europages badge

  FIRMA ÖZKA-ISTANBUL ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W STAMBULE W 2015 ROKU W CELU PRODUKCJI I ROZWOJU AUTOMATYCZNYCH MASZYN DO PRZEWIJANIA, AUTOMATYCZNEGO CIĘCIA WZDŁUŻNEGO, AUTOMATYCZNEGO BEZRDZENIOWEGO PRZEWIJANIA I AUTOMATYCZNEGO PRZEWIJANIA PRZED ROZCIĄGANIEM. OD MOMENTU ZAŁOŻENIA, ÖZKA-ISTANBUL ZACZĘŁA ODGRYWAĆ WIODĄCĄ ROLĘ W KRAJU, W PROJEKTOWANIU I PRODUKCJI WYDAJNYCH I SZYBKICH PRZEWIJAREK DO FOLII STRETCH Z PCW, ZGODNIE Z MIĘDZYNARODOWYMI STANDARDAMI. W KOLEJNYCH LATACH ÖZKA-İSTANBUL ZACZĘŁA BRAĆ UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYCH RYNKACH, ABY SPEŁNIĆ WYMAGANIA RÓWNIEŻ ZAGRANICZNYCH KLIENTÓW. PRODUKCJA MASZYN DO NAPEŁNIANIA I PAKOWANIA, KTÓRE WYMAGAJĄ BADAŃ I ROZWOJU, BYŁA KOLEJNĄ LINIĄ PRODUKCYJNĄ DLA ÖZKA-ISTANBUL. W OSTATNIM CZASIE FIRMA ÖZKA-ISTANBUL OPRACOWAŁA MASZYNĘ DO PRZEWIJANIA I WYMIAROWANIA PAPIERU DO PIECZENIA. ÖZKA-İSTANBUL ZAPEWNIA KLIENTOM CAŁODOBOWE WSPARCIE TECHNICZNE W CELU WYELIMINOWANIA I UNIKNIĘCIA STRAT PRODUKCYJNYCH.

 2. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ESER CHEMICALS jest producentem specjalistycznych chemikaliów obsługującym różne dziedziny przemysłu dostarczającym smary i płyny do obróbki metali, specjalistyczne zestawy emulgatorów, modyfikatory reologii kleju skrobiowego, chemikalia samochodowych, emulgatory olejów mineralnych i olejów silikonowych, odpieniacze olejów silikonowych i niesilikonowych oraz mineralnych, oleochemikalia, oleje i dodatki do obróbki tekstyliów, antysapstainy do drewna, inhibitory korozji OAT i IAT do chłodziw i płynów przenoszących ciepło, płyny do hamulców hydraulicznych, dodatki przeciwzużyciowe, estry specjalistyczne i surowcowe. Opracowujemy produkty i rozwiązania chemiczne dostosowane do potrzeb klienta. Specjalizujemy się zwłaszcza w nastpujących produktach; Pakiet emulgatorów do rozpuszczalnych olejów mineralnych, pakiet mieszanek olejowych i olejów do stożkowania, pakiet emulgatorów do rozpuszczalników do zbieraczy bawełny, pakiet emulgatorów do olejów dziewiarskich, inhibitory korozji do płynów przeciw zamarzaniu i chłodziw przemysłowych, pakiet inhibitorów do hydraulicznych płynów hamulcowych Dot 3 i Dot 4, półsyntetyczne płyny do obróbki metali do maszyn wielometalowych itp.

 3. CARPENTIER PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jeden garaż, jeden pracownik – takie były nasze początki w 1996 roku. Dziś z dumą spoglądamy wstecz na nasz rozwój. Niemniej jednak jako firma rodzinna twardo stąpamy po ziemi. Chociaż ugruntowaliśmy swoją pozycję wiodącej pod względem technicznym i działającej na całym świecie firmy w dziedzinie maszyn do pakowania w kartony składane, zawsze stawialiśmy na partnerską i pełną zaufania współpracę z naszymi klientami. Kolejnym ważnym aspektem jest indywidualność. Od rozpoczęcia projektu do uruchomienia produkcji ściśle współpracujemy z naszymi klientami w celu opracowania rozwiązania szytego na miarę – coś, co nasi klienci, w tym wielu znanych krajowych i międzynarodowych, potrafią docenić. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, własnemu centrum cięcia laserowego oraz rozbudowie naszych mocy produkcyjnych, z biegiem lat staliśmy się dostawcą kompleksowych systemów pakowania w składane opakowania kartonowe, od napełniania pudełek po końcowe pakowanie w tacki lub kartony. Jesteśmy również uważani za światowego lidera na rynku systemów pakowania paluszków rybnych. Możemy polegać na około 50 wysoce zmotywowanych i doświadczonych pracownikach. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży i składa się z inżynierów elektryków i mechaników, kreślarzy, wykwalifikowanych operatorów, narzędziowców i monterów. Cieszymy się, że będziemy mogli Cię poznać i wspólnie opracować indywidualne rozwiązanie w zakresie opakowań

 4. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1987 roku SMB Schwede Maschinenbau GmbH jest firmą produkującą w Niemczech, która działa wyłącznie w branży wiązania i spinania taśmą i specjalizuje się w przetwarzaniu taśm z tworzyw sztucznych PP i PET od 5 do 15 mm. Przez lata stale poszerzaliśmy naszą gamę produktów. Dzięki naszemu modułowemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązanie do wiązania szerokiego zakresu produktów w wielu branżach. Jednak wysokiej jakości maszyny to tylko część naszej kompleksowej oferty usług: analiza zadania, indywidualne planowanie projektu, terminowa dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu, szkolenie operatorów sprzętu, wykwalifikowana obsługa klienta, niezawodne dostawy części zamiennych w perspektywie długoterminowej. Tylko wszystkie te czynniki zapewniają długoterminową rentowność Twojej inwestycji, która jest przedmiotem wszystkich naszych działań.

 5. ESSEGI 2 SRL - PACKAGING MACHINES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Lepiej pakować, by lepiej sprzedawać. ESSEGI to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji linii pakownicznych oraz automatyki przemysłowej, a zwłaszcza pakowarek pionowych (VFFS), pras pakujących poziomych i pionowych oraz linii mieszania gleby. Dostarczamy również kompleksowe systemy ważenia lub dozowania produktu oraz systemy ładowania i transportu wyrobu. Wielofunkcyjność: Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zamówienia i wymagania, z maksymalną elastycznością. Solidność: Pracujemy w poszanowaniu norm międzynarodowych, a ciągłe badania zawsze idą w parze z bezpieczeństwem. Dyspozycyjność: Towarzyszymy klientowi w czasie wszystkich faz produkcyjnych, oferując najwyższej jakości usługi handlowe i wsparcie techniczne. Czas to pieniądz: szybkość działania w zakresie ofertowania, dostaw i interwencji naprawczych oznacza całą serię zalet niosących konkretne korzyści.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KEYMAC PACKAGING SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Założona w 2005 roku firma Keymac zdobyła reputację producenta maszyn pakujących. Ciągły rozwój naszego asortymentu umożliwia nam dostarczanie naszym klientom maszyn pakujących oraz usług instalacyjnych. Nasza oferta obejmuje następujące maszyny: Maszyny do pakowania świeżych produktów w opakowania BEZ PLASTIKU. Podajniki: Maszyny pakujące do formowania kartonów z płaskich wykrojów za pomocą mechanizmu zakładki blokującej lub kleju. Prędkość do 60 cykli na minutę na głowicę formującą. Zamykarki: Maszyna pakująca do automatycznego zamykania napełnionych kartonów. Trzy klapy lub styl pojedynczej klapy. Prędkość do 200 kartonów na minutę. Kartoniarki. Półautomatyczne i w pełni automatyczne kartoniarki poziome: Prędkość do 120 kartonów na minutę. Zakładarki koszulek pakujących: Maszyny do wkładania tacki lub pojemnika do wstępnie sklejonego rękawa. Dostępne dla prędkości do 80 opakowań na minutę. Obsługa produktu: Systemy podawania, przenośniki i stoły obrotowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby przeanalizować wszystkie projekty związane z pakowaniem.

 2. LOESCH VERPACKUNGSTECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LoeschPack jest specjalistą w dziedzinie maszyn pakujących, kompletnych instalacji do pakowania czekolady, gumy do żucia, słodyczy, wypieków i innych artykułów spożywczych i niespożywczych. opracowujemy i produkujemy innowacyjne koncepcje opakowań, rozwiązania systemowe i serwisowe, robiąc to z najwyższym profesjonalizmem i elastycznością. Naszym celem jest zapewnienie klientom wartości dodanej jako ważny partner strategiczny oraz lider w zakresie technologii i innowacji.

 3. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Bez względu na to, jak zapakowany jest Twój produkt – butelki, puszki, pudełka, opakowania elastyczne itp. – Accraply ma dla Ciebie przemysłową maszynę do etykietowania. Jesteśmy firmą Barry-Wehmiller Packaging Systems dostarczającą urządzenia do etykietowania i przetwarzania rękawów termokurczliwych, specjalizującą się w etykietach samoprzylepnych, systemach etykietowania z podawaniem z rolki i technologii aplikacji etykiet na rękawach termokurczliwych. Nasze zaufane marki maszyn do etykietowania – Accraply, Harland, Trine i Graham & Sleevit – obsługują szeroki zakres branż, w tym spożywczą i napojów, farmaceutyczną, artykułów gospodarstwa domowego i towarów konsumpcyjnych, zdrowia i urody. Nasz sprzęt do przetwarzania termokurczliwych rękawów Stanford daje nam możliwość wspierania naszych klientów w sposób pewny i stały we wszystkich aspektach technologii etykiet do rękawów termokurczliwych. Rozwiązania Accraply zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby różnych rynków, zapewniając zgodność z URS, możliwość sterylizacji, walidację / dokumentację, zgodność z CFR21 i są rozwiązaniami kompatybilnymi z funkcją śledzenia i wyrzucenia/śledzenia.

 4. ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Maszyny pakujące bezpośrednio od producenta. Łączymy innowacyjną technologię z ponad półwiecznym doświadczeniem jako odnoszący sukcesy producent maszyn pakujących. W praktyce oznacza to, że mamy właściwą odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące pakowania. Półautomatyczne lub w pełni zautomatyzowane systemy, maszyny do termoformowania, maszyny do pakowania w folię, na których można polegać. Dostosowane do Twoich zadań, niezależnie od tego, jak bardzo są one wymagające: To właśnie oznacza Zappe. Mamy również szeroki zasięg branżowy. Czy to towary konsumpcyjne, medyczne/farmaceutyczne, budownictwo/ulepszanie domu, przemysł, elektryka i wiele innych - odpowiednie rozwiązanie dla każdej branży - doskonale zapakowane.

 5. TGM - TECNOMACHINES S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  TGM - TECNOMACHINES to wiodąca firma zajmująca się produkcją maszyn do automatycznego pakowania, dla branż: kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej i spożywczej. Ponad 40-letnie doświadczenie umożliwia wykonywanie linii do napełniania tubek, pakowarek, maszyn do pakowania w folię termokurczliwą, kartoniarek, monobloków do napełniania tubek i butelek oraz maszyn do opakowań specjalnych, takich jak opakowania jednodawkowe, dozowniki, strzykawki i opakowania tuszu do rzęs lub urządzeń do przetwarzania produktów specjalnych, takich jak silikony lub kleje.

 1. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Aktualnie GAI zatrudnia 200 osób. Personel uważamy za kapitał ludzki, nasze zasoby. Rekrutujemy go z uczelni i szkół zawodowych o najlepszej renomie. Inżynierowie, technicy, testerzy, monterzy. Jest to niewątpliwie samonapędzający się mechanizm, ponieważ inwestycja w zasoby ludzkie przekłada się na maszyny - zaprojektowane wewnętrznie, w oparciu o doskonały know-how, dzięki czemu maszyny GAI mogą być coraz lepsze z upływem lat.

 2. ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, Biura projektów przemysłowych, Maszyny do wiązania, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Lauingen/donau, Niemcy.

 1. LANTECH

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma LANTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach foliownica automatyczna, i maszyna do formowania kartonów. Ma siedzibę w Malden, Holandia.

 2. KOROZO EMBALLAGES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma KOROZO EMBALLAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Folia z tworzyw sztucznych, celofan, Stretch wrap, heat shrinkable film, pakowanie w folię przeźroczystą, folie z tworzyw sztucznych kurczliwe, polyethylene films, i packaging using heat-shrinkable film. Ma siedzibę w Saint-Denis, Francja.

 3. ARODO - PREMIUM POWDER PACKAGING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ARODO - PREMIUM POWDER PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach napełniarki do proszków, Pakowaczka, i maszyna do toreb preformowanych. Ma siedzibę w Arendonk, Belgia.

 4. GAMMA-WOPLA / SMART FLOW

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GAMMA-WOPLA / SMART FLOW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Opakowania plastikowe, pojemniki plastikowe, palety do pakowania, Opakowania plastikowe, palety plastikowe, specjalne kontenery i palety, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 5. IDH-INDUSTRIEAUTOMATION DIRK HÄHNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IDH-INDUSTRIEAUTOMATION DIRK HÄHNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Netphen, Niemcy.

 6. ALFAPACK SRL MATERIALI PER L'IMBALLAGGIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ALFAPACK SRL MATERIALI PER L'IMBALLAGGIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, torebka polietylenowa, Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, torby plastikowe dostosowane do potrzeb klienta, urządzenia do pakowania z użyciem folii termokurczliwej, urządzenia do paletyzacji, maszyny i urządzenia do pakowania i konfekcjonowania, pojemniki do pakowania i konfekcjonowania, i worki plastikowe. Ma siedzibę w Seveso, Włochy.

 7. FERPLAST SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FERPLAST SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny konfekcjonujące, FERPLAST, maszyny do pakowania próżniowego, powlekarki filiami rozciągliwymi do opakowań, zszywacze, maszyny do robienia dziurek w opakowaniach, zgrzewarki do opakowań, dozowniki do opakowań, i klejarki do opakowań. Ma siedzibę w Guarene, Włochy.

 8. SEREM SOCOREM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SEREM SOCOREM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sery, linie do pakowania sera, Sery, konfekcjonowanie alpma, pakowanie sera, maszyny dla sektora serowarskiego, remonty maszyn pakujących, przegląd maszyn do pakowania sera, i zapewnianie zgodności maszyn do pakowania sera. Ma siedzibę w Chambray Les Tours, Francja.

 1. FILLPACK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FILLPACK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, rozlewarki, dozowarka automatyczna do butelkowania, i butelkowanie. Ma siedzibę w Schwarmstedt, Niemcy.

 2. HERFRAGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HERFRAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, maszyny do produkcji konserw, obróbka mechaniczna, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, maszyny dla sektora produkcji konserw, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Carballo-A Coruña, Hiszpania.

 3. BEHN + BATES MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEHN + BATES MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach roboty do paletyzacji, i pakowarki. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 4. CONTIMETA

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma CONTIMETA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach owijarka do palet, maszyny obkurczające, owijarki, i Stretch wrap. Ma siedzibę w Utrecht, Holandia.

 5. TOSA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TOSA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kapslownica do opakowań, i nawijarki. Ma siedzibę w Santo Stefano Belbo, Włochy.

 6. BOCEDI OFFICINA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BOCEDI OFFICINA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do opakowań, pakowarki w siatki, powlekarki filiami rozciągliwymi do opakowań, maszyny do konfekcjonowania opakowań., urządzenia do pakowania z użyciem folii termokurczliwej, automatyczne maszyny do taśmowania, przesuwacz palet, artykuły do pakowania, i maszyny do pakowania w torebki. Ma siedzibę w Scandiano, Włochy.

 7. CUPASO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CUPASO DEUTSCHLAND GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach systemy konfekcjonujące, drukarki do etykiet, maszyny do druku strumieniowego, i konfekcjonowanie na paletach. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 8. STALKO SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

 9. HEGA S.C. ARKADIUSZ I PIOTR GAWLOWSCY

  Polska

  Przedsiębiorstwo Hega jest rodzinną firmą produkcyjną założoną w 1995 roku. Na początku działalności firma była zlokalizowana w Łodzi. Po zakupie i remoncie w 2003 roku hal produkcyjno-magazynowych została przeniesiona do Zgierza (3 km od autostrady A2, w bliskiej odległości od węzła autostradowego A1 z A2). Dzięki wieloletniej pracy właścicieli i kadry pracowniczej następuje ciągły rozwój firmy. Nasze hale produkcyjne wyposażone są w nowoczesne maszyny wtryskowe, rozdmuchowe, linie do granulacji tworzyw sztucznych oraz urządzenia peryferyjne. Posiadamy własną narzędziownie wyposażoną zarówno w obrabiarki numeryczne CNC jak i konwencjonalne. Dzięki dużej powierzchni magazynowej większość z naszych wyrobów posiadamy na stanie magazynowym. Wyprodukowany towar dostarczamy do klientów zarówno własnym transportem jak i za pośrednictwem zaprzyjaźnionych firm transportowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Projektujemy i produkujemy detale z tworzyw sztucznych takich jak: >PP (Polipropylen) >PE (Polietylen) >PA (Poliamid) >PS (Polistyren) Na maszynach produkujemy detale i wyroby z form własnych i powierzonych. Specjalizujemy się głownie w produkcji wysokiej jakości tub do zniczy współpracujących z praktycznie każdą zautomatyzowaną linią produkcyjną. Produkujemy również kanistry wraz z bezpiecznymi nakrętkami oraz szczeble do ławek cmentarnych. Zajmujemy się też granulacją tworzyw sztucznych oraz usługami na wtryskarkach.

 10. MOSCA GMBH

  Niemcy

  Mosca GmbH jest dystrybutorem, producentem oraz liderem produkcji wysokiej jakości maszyn wiążących, taśm do wiązania oraz systemów wiążących palety w profesjonalnych wysokowydajnościowych zastosowaniach przemysłowych. Oferta maszyn obejmuje zarówno uniwersalne maszyny przystosowane do szerokiego spektrum zastosowań, jak również w pełni zautomatyzowane maszyny wysokowydajnościowe, które można włączyć w nadrzędną zautomatyzowaną linię produkcyjną. W jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie Mosca GmbH produkuje taśmy PP, PET oraz PLA. Międzynarodowa sieć dilerów, punktów serwisu oraz doradztwa gwarantuje klientom serwis o zasięgu globalnym. Ta rodzinna firma, która została założona w 1966 roku, ma swoją siedzibę w Waldbrunn pomiędzy Heidelberg a Heilbronn. Mosca reprezentowana jest przez 22 oddziałów w 17 krajach, w tym przez 4 fabryki zlokalizowane w Niemczech, Kanadzie i Malezji. Firma zatrudnia w sumie 1000 pracowników na całym świecie. Rozwój wysoko zaawansowanych technologii przez ekspertów z dziedziny pakowania zapewnia od ponad 50 lat pozycję lidera w zakresie technologii oraz jakości w sektorze systemów wiązania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

2210 Przedsiębiorstwa