• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. KEYMAC PACKAGING SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Założona w 2005 roku firma Keymac zdobyła reputację producenta maszyn pakujących. Ciągły rozwój naszego asortymentu umożliwia nam dostarczanie naszym klientom maszyn pakujących oraz usług instalacyjnych. Nasza oferta obejmuje następujące maszyny: Maszyny do pakowania świeżych produktów w opakowania BEZ PLASTIKU. Podajniki: Maszyny pakujące do formowania kartonów z płaskich wykrojów za pomocą mechanizmu zakładki blokującej lub kleju. Prędkość do 60 cykli na minutę na głowicę formującą. Zamykarki: Maszyna pakująca do automatycznego zamykania napełnionych kartonów. Trzy klapy lub styl pojedynczej klapy. Prędkość do 200 kartonów na minutę. Kartoniarki. Półautomatyczne i w pełni automatyczne kartoniarki poziome: Prędkość do 120 kartonów na minutę. Zakładarki koszulek pakujących: Maszyny do wkładania tacki lub pojemnika do wstępnie sklejonego rękawa. Dostępne dla prędkości do 80 opakowań na minutę. Obsługa produktu: Systemy podawania, przenośniki i stoły obrotowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby przeanalizować wszystkie projekty związane z pakowaniem.

 2. ESSEGI 2 SRL - PACKAGING MACHINES

  Włochy

  Lepiej pakować, by lepiej sprzedawać. ESSEGI to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji linii pakownicznych oraz automatyki przemysłowej, a zwłaszcza pakowarek pionowych (VFFS), pras pakujących poziomych i pionowych oraz linii mieszania gleby. Dostarczamy również kompleksowe systemy ważenia lub dozowania produktu oraz systemy ładowania i transportu wyrobu. Wielofunkcyjność: Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zamówienia i wymagania, z maksymalną elastycznością. Solidność: Pracujemy w poszanowaniu norm międzynarodowych, a ciągłe badania zawsze idą w parze z bezpieczeństwem. Dyspozycyjność: Towarzyszymy klientowi w czasie wszystkich faz produkcyjnych, oferując najwyższej jakości usługi handlowe i wsparcie techniczne. Czas to pieniądz: szybkość działania w zakresie ofertowania, dostaw i interwencji naprawczych oznacza całą serię zalet niosących konkretne korzyści.

 3. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Niemcy

  Od 1987 roku SMB Schwede Maschinenbau GmbH jest firmą produkującą w Niemczech, która działa wyłącznie w branży wiązania i spinania taśmą i specjalizuje się w przetwarzaniu taśm z tworzyw sztucznych PP i PET od 5 do 15 mm. Przez lata stale poszerzaliśmy naszą gamę produktów. Dzięki naszemu modułowemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązanie do wiązania szerokiego zakresu produktów w wielu branżach. Jednak wysokiej jakości maszyny to tylko część naszej kompleksowej oferty usług: analiza zadania, indywidualne planowanie projektu, terminowa dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu, szkolenie operatorów sprzętu, wykwalifikowana obsługa klienta, niezawodne dostawy części zamiennych w perspektywie długoterminowej. Tylko wszystkie te czynniki zapewniają długoterminową rentowność Twojej inwestycji, która jest przedmiotem wszystkich naszych działań.

 4. A+F AUTOMATION + FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Posiadając ponad 400 klientów i 4000 systemów, A+F jest wiodącym dostawcą maszyn i systemów pakujących od ponad 40 lat i cieszy się światową renomą w zakresie projektowania wysokiej jakości zintegrowanych rozwiązań opakowaniowych. A+F opracowuje i sprzedaje rozwiązania dla przemysłu mleczarskiego, spożywczego i napojów, kosmetycznego, farmaceutycznego i innych. Jako globalny dostawca rozwiązań opakowaniowych wspieramy Twoje projekty od etapu planowania aż do przekazania systemów gotowych do produkcji. A+F część grupy ekspertów ds. opakowań typu End-OF-Line. EOL Packaging Experts została założona w 2017 roku i jest międzynarodową grupą firm oferujących maszyny i systemy pakujące typu end-of-line. Pod patronatem macierzystej spółki EOL powstała silna międzynarodowa grupa przemysłowa z firmami A+F, Standard Knapp i BMS Maschinenfabrik. Koncentrujemy się na zrównoważonym, długoterminowym wzroście, który poprowadzi grupę przedsiębiorstw w kierunku pomyślnej przyszłości.

 5. SIGNODE DENMARK APS

  Dania

  Lachenmeier jest jedną z wiodących na świecie firm w dziedzinie produkcji owijarek palet oraz filii opakowaniowych. Produkujemy innowacyjne owijarki palet wysokiej jakości, które zwiększają produktywność i rentowność. Nasz asortyment obejmuje foliarki kapturowe oraz obkurczarki palet. Opakowania palet firmy Lachenmeier są idealnym rozwiązaniem w dziedzinie pakowania wszelkiego rodzaju produktów, np. materiałów budowlanych, towarów ciężkich, artykułów spożywczych, napojów, cegieł, materiałów izolacyjnych).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ILLIG MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  ILLIG jest wiodącym światowym dostawcą systemów formowania termicznego i systemów narzędziowych do tworzyw sztucznych. Zakres usług obejmuje opracowywanie, konstruowanie, produkcję, montaż i uruchamianie złożonych linii produkcyjnych i poszczególnych komponentów. ILLIG oferuje swoim klientom 360° rozwój opakowań Pactivity® i wysoko wydajne systemy pakowania, stanowiące oszczędzające zasoby i zrównoważone rozwiązania. Dzięki własnym filiom i przedstawicielstwom w ponad 80 krajach ILLIG jest obecna na wszystkich rynkach na świecie. Od ponad 70 lat ta rodzinna firma wspiera swoich klientów na całym świecie jako niezawodny partner. Automaty do formowania rolkowego, automaty do formowania ciśnieniowego, stanowiska dekorowania, automaty do zgrzewania na gorąco, instalacje do formowania, napełniania i zgrzewania, instalacje do formowania i zgrzewania, instalacje do napełniania i zgrzewania, automaty do tworzenia brzegów, automaty do zgrzewania blistrów, automaty do blistrowania, automaty do zgrzewania.

 2. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Bez względu na to, jak zapakowany jest Twój produkt – butelki, puszki, pudełka, opakowania elastyczne itp. – Accraply ma dla Ciebie przemysłową maszynę do etykietowania. Jesteśmy firmą Barry-Wehmiller Packaging Systems dostarczającą urządzenia do etykietowania i przetwarzania rękawów termokurczliwych, specjalizującą się w etykietach samoprzylepnych, systemach etykietowania z podawaniem z rolki i technologii aplikacji etykiet na rękawach termokurczliwych. Nasze zaufane marki maszyn do etykietowania – Accraply, Harland, Trine i Graham & Sleevit – obsługują szeroki zakres branż, w tym spożywczą i napojów, farmaceutyczną, artykułów gospodarstwa domowego i towarów konsumpcyjnych, zdrowia i urody. Nasz sprzęt do przetwarzania termokurczliwych rękawów Stanford daje nam możliwość wspierania naszych klientów w sposób pewny i stały we wszystkich aspektach technologii etykiet do rękawów termokurczliwych. Rozwiązania Accraply zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby różnych rynków, zapewniając zgodność z URS, możliwość sterylizacji, walidację / dokumentację, zgodność z CFR21 i są rozwiązaniami kompatybilnymi z funkcją śledzenia i wyrzucenia/śledzenia.

 3. CALIBREUSES FACHAUX

  Francja

  Od ponad 50 lat produkujemy wysokiej jakości i precyzji maszyny do sortowania. Dostarczamy sprzęt dla branży arborystycznej. Zlokalizowana w sercu prestiżowego regionu uprawy jabłek, firma szybko zyskała reputację poważnego przedsiębiorstwa, które odpowiada na potrzeby swoich klientów. Oferując zawsze innowacyjne i wysokiej jakości produkty, firma szybko rozwinęła się i zdywersyfikowała swoją działalność w zakresie sortowania owoców i warzyw. Oferujemy pełną gamę maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw: elektroniczna sortownica średnicy, elektroniczna sortownica wagi, mechaniczna sortownica, separator ogonków do wiśni i czereśni oraz wiele innych akcesoriów (szczotka, opróżnianie Palox, opróżnianie wodą, napełniacz...). Jesteśmy bardzo dumni widząc nasze maszyny pracujące we Francji, ale także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chile, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii, Norwegii, ...

 4. LOESCH VERPACKUNGSTECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

  LoeschPack jest specjalistą w dziedzinie maszyn pakujących, kompletnych instalacji do pakowania czekolady, gumy do żucia, słodyczy, wypieków i innych artykułów spożywczych i niespożywczych. opracowujemy i produkujemy innowacyjne koncepcje opakowań, rozwiązania systemowe i serwisowe, robiąc to z najwyższym profesjonalizmem i elastycznością. Naszym celem jest zapewnienie klientom wartości dodanej jako ważny partner strategiczny oraz lider w zakresie technologii i innowacji.

 5. TGM - TECNOMACHINES

  Włochy

  Od ponad 30 lat, projektujemy i wytwarzamy automatyczne maszyny do tubek, będące w stanie napełniać i zamykać tubki aluminiowe, polietylenowe, Polyfoil, laminowane, automatyczne maszyny do kartonowania z ruchem naprzemiennym i ciągłym. Wysoka jakość naszych maszyn do produkcji tubek, pudełek, urządzeń typu monoblok oraz linii do napełniania flakonów i pojemników jest pewna i zagwarantowana pod każdym względem: od wyboru materiałów po montaż, poprzez testy na samej maszynie.

 1. SARONG SPA

  Włochy

  SARONG jest prywatną firmą z siedzibą w Reggiolo (RE), w północnych Włoszech. Firma została założona w 1972 r. w celu wdrożenia pierwszej maszyny do automatycznego pakowania (Mod. SG-12) do produkcji czopków farmaceutycznych. Z biegiem lat firma SARONG rozszerzyła gamę opakowań i zajęła się również projektowaniem i produkcją maszyn do czopków (Mod. SAAS). Lam Sarong ma siedzibę w Reggiolo (RE).

 2. PACKAGING M.P.Z. SRL

  Włochy

  Założona en 1998 r. firma Packaging MPZ korzysta z dużego doświadczenia i odnosi światowe sukcesy. Sprzedajemy okazyjne dobrze zakonserwowane wypełniarki Tetra Pak™. Dostarczamy pełne rozwiązania, od opracowania projektu do jego realizacji dla przemysłu konfekcjonowania, rozlewania i pakowania napojów, dla branż, jak mleczarska, winiarska i soków owocowych. Sprzedajemy głównie maszyny/linie rozlewania używanie i po kapitalnym remoncie, ale dostarczamy również nowe maszyny do konfekcjonowania i końca linii produkcyjnej.

 1. MOSCA GMBH

  Niemcy

  Mosca GmbH jest dystrybutorem, producentem oraz liderem produkcji wysokiej jakości maszyn wiążących, taśm do wiązania oraz systemów wiążących palety w profesjonalnych wysokowydajnościowych zastosowaniach przemysłowych. Oferta maszyn obejmuje zarówno uniwersalne maszyny przystosowane do szerokiego spektrum zastosowań, jak również w pełni zautomatyzowane maszyny wysokowydajnościowe, które można włączyć w nadrzędną zautomatyzowaną linię produkcyjną. W jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie Mosca GmbH produkuje taśmy PP, PET oraz PLA. Międzynarodowa sieć dilerów, punktów serwisu oraz doradztwa gwarantuje klientom serwis o zasięgu globalnym. Ta rodzinna firma, która została założona w 1966 roku, ma swoją siedzibę w Waldbrunn pomiędzy Heidelberg a Heilbronn. Mosca reprezentowana jest przez 22 oddziałów w 17 krajach, w tym przez 4 fabryki zlokalizowane w Niemczech, Kanadzie i Malezji. Firma zatrudnia w sumie 1000 pracowników na całym świecie. Rozwój wysoko zaawansowanych technologii przez ekspertów z dziedziny pakowania zapewnia od ponad 50 lat pozycję lidera w zakresie technologii oraz jakości w sektorze systemów wiązania.

  Wszystkie wyroby na "opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia"

 2. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd założona w 2003. Zintegrowane działy badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi serwisowej; World oferuje maszyny do pakowania, napełniania, szczelnego zamykania, owijania, pakowania próżniowego, ważenia i pakowania kawy, cukru, herbaty, sosu w proszku, keczupu, przekąsek, chipsów, śrub i nakrętek do sprzętu, pakowanie w saszetki, woreczki, torebki, doy-pack, pudełka, kartony, butelki, puszki, wszelkie pojemniki szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, medycynie, farmaceutyce, chemii, sprzęcie, branży meblarskiej i zabawkarskiej.

 3. FERPLAST SNC

  Włochy

  Firma Ferplast obecna jest od 1983 r. w branży maszynowej i materiałów przeznaczonych do pakowania. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie maszyn zawijających do ładunków na palety, realizacje końców linii i pakowaniu wyrobów technicznych oraz spożywczych. Ferplast proponuje szeroki wybór europejskiego sprzętu produkcyjnego lub z importu, pochodzącego od poważnych i solidnych dostawców. Klient może wybrać wyrób najlepiej odpowiadający swoim wymaganiom i otrzymuje ciągłe wsparcie.

 4. LANTECH

  Holandia

 5. ARODO - PREMIUM POWDER PACKAGING

  Belgia

 6. GAMMA-WOPLA / SMART FLOW

  Belgia

 7. NEXODY - IMBALLAGGI INDUSTRIALI

  Włochy

 8. MASCHINENBAU KNECHT GMBH

  Niemcy

 1. ALFAPACK SRL MATERIALI PER L'IMBALLAGGIO

  Włochy

 2. ALFAPACK SRL MATERIALI PER L'IMBALLAGGIO

  Włochy

 3. IDH-INDUSTRIEAUTOMATION DIRK HÄHNER

  Niemcy

 4. SEREM SOCOREM

  Francja

 5. HERFRAGA

  Hiszpania

 6. MAS. PACK. AUTOMAZIONI PER L'INDUSTRIA

  Włochy

 7. SAROPACK GMBH- FOLIENVERPACKUNGSSPEZIALIST NR. 1

  Niemcy

 8. BEHN + BATES MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. CONTIMETA

  Holandia

 10. TOSA SPA

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

2477 przedsiębiorstwa