• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • skrzynki z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Skrzynki z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. CARGO PLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARGO PLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka tworzyw sztucznych, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, składane skrzynki, Małe nośniki ładunkόw (KLT), wanienki ściekowe z tworzywa sztucznego, Obróbka tworzyw sztucznych, palety plastikowe, przetwórstwo tworzyw sztucznych, i nośniki ładunków. Ma siedzibę w Salem, Niemcy.

 2. BEKUPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEKUPLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki transportowe kołowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, palety plastikowe, palety malarskie, Pojemniki sztaplowalne, Pojemniki transportowe kołowe, Pojemniki z tworzyw sztucznych do transportu, pojemniki układane stosowo do magazynowania i przechowywania, i palboxy plastikowe. Ma siedzibę w Ringe, Niemcy.

 3. ALFA PLASTIK, A.S.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją i doświadczeniem w branży tworzyw sztucznych. Obecnie, jako nowoczesna i dynamiczna firma europejska, oferujemy rozwój, produkcję i montaż wyprasek z tworzyw sztucznych o wadze od 100 g do 5 000 g. Wszystko w jednym miejscu dla naszych partnerów biznesowych; - propozycja komponentów do formowania - konstrukcja i produkcja form wtryskowych - tłoczenie - kompletacja i montaż.

 4. CD PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma CD PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pudła z tworzyw sztucznych, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, i recykling. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. DISTRIPLAST

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DISTRIPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Pudła z tworzyw sztucznych, Opakowania plastikowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Pudła z tworzyw sztucznych, i płyty z polipropylenu wnękowego. Ma siedzibę w Dunkerque Cedex 2, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EUSKOPACK S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EUSKOPACK S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Pudełka tekturowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, opakowania, Pudełka tekturowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, tippers, i EGAVAN. Ma siedzibę w Derio-Bizkaia, Hiszpania.

 2. PAVIPLAST S.A.

  Grecja

  PA.VI.PLAST. To firma powstała w 1996 r. w przemysłowej strefie Patras. Produkujemy plastikowe skrzynki, plastikowe skrzynie jednorazowego użytku do zastosowań rolniczych i przemysłowych. Wytwarzane one są metodą wlewania do for (wstrzykiwanie produktów formujących).Wszystkie nasze wyroby podlegają całkowitym kontrolom jakościowym nie tylko w trakcie procesu produkcyjnego, ale także w trakcie pakowania i składowania. Firma posiada certyfikaty ISO 9001: 2000 i ISO 14001: 2004 Poszukujemy hurtowników Europie.

 3. EXPERT-PACK MICHAL DOMARANCZYK

  Polska

 4. AGROTEX SP. Z. O. O.

  Polska

  Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją między innymi skrzynek plastikowych piekarniczych, ogrodniczych, mięsnych, do pieczarek, owoców miękkich itp. Zapewniamy wysoką jakość, przystępne ceny i szybką dostawę. We are distributing and producing a wide range of plastic boxes for bakeries, agriculture and meat industries. Always best quality, low prices and prompt delivery.

 5. ZETA

  Polska

  Contract manufacturing injection moulding, Realizacja projektów oraz wykonywanie artykułów z tworzyw sztucznych. Podwykonawca oraz producent. Injection moulding services. Plastic containers. Usługi wtrysku. Wtrysk artykułów z tworzyw sztucznych. Kastry budowlane. Wiadra budowlane.

 1. TROMOSA

  Hiszpania

  Firma TROMOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Santiago De Compostela, Hiszpania.

 2. MODERN PLASTIK VE METAL SANAYI

  Turcja

  Firma MODERN PLASTIK VE METAL SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach opakowanie z polipropylenu, separatory, skrzynie do pakowania, i przemysłowe palety plastikowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. LTD MART MAKERS

  Gruzja

  Firma LTD MART MAKERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynki z tworzyw sztucznych, włókna poliestrowe, i Skrzynki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tbilisi, Gruzja.

 2. PETRAPLAST S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PETRAPLAST S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Opakowania plastikowe, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Opakowania plastikowe. Ma siedzibę w Jiřice, Republika Czeska.

 3. DOLAV FRANCE

  Francja

  Firma DOLAV FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynki z tworzyw sztucznych, Refuse drums, skrzynki składane, i Skrzynki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Saint Rémy Sur Avre, Francja.

 4. DOLAV GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma DOLAV GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 5. BINS USATI

  Włochy

  Firma BINS USATI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i skrzynki do składowania, Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego, sprzęt i narzędzia rolnicze, Pojemniki i skrzynki do składowania, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 6. BEREKS PLASTIK VE METAL LTD

  Turcja

  Firma BEREKS PLASTIK VE METAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. DISTOC MEDITERRANEO SL

  Hiszpania

  Firma DISTOC MEDITERRANEO SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Altura, Hiszpania.

 8. ATOPLAST

  Hiszpania

  Firma ATOPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Montcada i Reixac, Hiszpania.

 1. POLYMER LOGISTSICS

  Hiszpania

  Firma POLYMER LOGISTSICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pudełka z tworzyw sztucznych, skrzynie do magazynowania i przechowywania, i pudełka składane. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. GULOGLU PLASTIK

  Turcja

  Firma GULOGLU PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. EURO POOL SYSTEM FRANCE

  Francja

  Firma EURO POOL SYSTEM FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Villepinte, Francja.

 4. EUROBOXES PLASTIC STORAGE CONTAINER MANUFACTURER

  Turcja

  Firma EUROBOXES PLASTIC STORAGE CONTAINER MANUFACTURER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach pojemniki do magazynowania z plastiku, zbiorniki do konfekcjonowania tworzyw sztucznych, i palety plastikowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. GÜLSAN PLASTIK

  Turcja

  Firma GÜLSAN PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kontenery z tworzyw sztucznych, i skrzynki owocowo-warzywne. Ma siedzibę w Isparta, Turcja.

 6. PLASTIC BOXES

  Egypt

  Firma PLASTIC BOXES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kontenery z plastiku dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 7. REYPLAS NOROESTE

  Hiszpania

  Firma REYPLAS NOROESTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Sitodruk, Druk wypukły i wklęsły, Sitodruk, Druk wypukły i wklęsły, termodrukowanie, i pudła na zamówienie. Ma siedzibę w Caravaca De La Cruz, Hiszpania.

 8. SC LOGIMARKT SRL

  Rumunia

  Firma SC LOGIMARKT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Palety, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, Opakowania papierowe i tekturowe, Palety, Skrzynki z tworzyw sztucznych, i Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 9. PLASTIK KASA BENOPLAST

  Turcja

  Firma PLASTIK KASA BENOPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach skrzynki plastikowe, Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych, Pojemniki z tworzyw sztucznych do transportu, i Pojemniki i kontenery z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Yalova, Turcja.

 10. SCHOELLER ALLIBERT

  Francja

  Firma SCHOELLER ALLIBERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Neuilly-sur-seine, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Skrzynki z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

632 Przedsiębiorstwa