ACCRAPLY EUROPE LTD

Zjednoczone Królestwo

Factory icon Producent/ Wytwórca

ACCRAPLY EUROPE LTD
Web icon

Przegląd katalogu wyrobów

Zjednoczone Królestwo

Zweryfikowane przez Europages

Nowa seria systemów etykietowania Sirius 100 została specjalnie zaprojektowana, aby sprostać współczesnym wymaganiom szybko zmieniających się, wysoce elastycznych linii produkcyjnych. Firma Accraply przekształciła oparte na technologii etykietowanie liniowe swoich szybkich systemów w niezwykle opłacalne rozwiązanie do etykietowania jedno- i dwugłowicowego. Ten przyjazny dla użytkownika, szybkozmienny system etykietowania może obsługiwać opakowania kontraktowe, przemysł spożywczy i motoryzacyjny oraz może przekształcić linię produkcyjną dzięki wysoce elastycznym opcjom obsługi produktu i kontroli. Ta wrażliwa na nacisk maszyna do etykietowania Sirius ma doskonałe opcje obsługi produktów i elementy sterujące, które pozwalają na szeroki zakres zastosowań dzięki osiom serwo. Zsynchronizowana w celu idealnego dopasowania prędkości do aplikacji etykiet, jest to wysoce elastyczna, usprawniona maszyna, którą można dodać do linii produkcyjnej. Dowiedz się więcej o zaletach czułego na nacisk systemu etykietowania Sirius 100 poniżej.

Poproś o wycenę

Zjednoczone Królestwo

Zweryfikowane przez Europages

Etykieciarka Sirius MK6 to dokładny i niezawodny system przeznaczony do szybkiego etykietowania. Dzięki maksymalnej prędkości produkcji 300 produktów na minutę, Sirius MK6 zwiększa szybkość i wydajność linii produkcyjnej. Zbudowana z wytrzymałego przenośnika i ramy podstawy ze stali nierdzewnej, ta maszyna do aplikacji etykiet jest trwała. Innowacyjny proces regulacji "bez użycia narzędzi" pozwala użytkownikowi na łatwą zmianę produktu. System operacyjny jest ekonomiczny, umożliwiając łatwe użytkowanie, konfigurację i konserwację. Zawiera również samouczki wideo dotyczące konserwacji, zmian i alarmów systemowych. System ten jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także może nadążyć za zaawansowanymi wymaganiami branży w zakresie możliwości maszyn. Sirius MK6 to etykieciarka klasy farmaceutycznej.

Poproś o wycenę

Zjednoczone Królestwo

Zweryfikowane przez Europages

Zwiększ wydajność, skróć czas przestojów i zwiększ produktywność dzięki rozwiązaniu do zszywania nowej generacji Accraply - Accraply Revolve. Revolve ma intuicyjną konstrukcję, która zmniejsza zależność operatora i umożliwia usprawnienie i ulepszenie operacji. Modułowe i konfigurowalne rozwiązanie do zszywania Accraply oraz przyjazna dla operatora konstrukcja zapewnia niezrównaną elastyczność, dostosowanie i skalowalność.

Poproś o wycenę

Zjednoczone Królestwo

Zweryfikowane przez Europages

Modele RF150 i RF250 Accraply Shrink Sleeve to kompaktowe, przyjazne dla operatora i łatwe w utrzymaniu aplikatory rękawów termokurczliwych, które mogą być używane do nakładania opasek pełnych lub zabezpieczających na pojemniki o różnych kształtach i rozmiarach. Materiał termokurczliwy jest cięty na długość i synchronicznie nakładany z prędkością przenośnika, co zapewnia najlepszą możliwą dokładność umieszczenia materiału na pojemniku. Owalne, okrągłe i kwadratowe pojemniki wykonane z tworzywa sztucznego, szkła lub metalu mogą być obsługiwane z prędkością do 150 (RF150) lub 250 (RF250) na minutę przy długości cięcia 30 mm. Materiały rękawów wykonane z PVC, PET/PETG, OPS lub PLA mogą być obrabiane przy grubości od 40 do 70 mikronów. Aplikatory serii RF można łatwo dostosować do dokładnych wymagań projektu przy użyciu standardowych, kompatybilnych modułów. Części zamienne do aplikatorów serii RF to niedrogie elementy, które można zamontować w ciągu kilku minut bez użycia narzędzi, ograniczając przestoje do minimum.

Poproś o wycenę
English Zobacz 6 produkty Deutsch Zobacz 6 produkty Български Zobacz 6 produkty Čeština Zobacz 6 produkty Dansk Zobacz 6 produkty Español Zobacz 6 produkty Suomi Zobacz 6 produkty Français Zobacz 6 produkty Eλληνική Zobacz 6 produkty Magyar Zobacz 6 produkty Italiano Zobacz 6 produkty Lietuvių Zobacz 6 produkty Nederlands Zobacz 6 produkty Norsk Zobacz 6 produkty Português Zobacz 6 produkty Română Zobacz 6 produkty Svenska Zobacz 6 produkty Slovenščina Zobacz 6 produkty Türkçe Zobacz 6 produkty

Bez względu na to, jak zapakowany jest Twój produkt – butelki, puszki, pudełka, opakowania elastyczne itp. – Accraply ma dla Ciebie przemysłową maszynę do etykietowania. Jesteśmy firmą Barry-Wehmiller Packaging Systems dostarczającą urządzenia do etykietowania i przetwarzania rękawów termokurczliwych, specjalizującą się w etykietach samoprzylepnych, systemach etykietowania z podawaniem z rolki i technologii aplikacji etykiet na rękawach termokurczliwych. Nasze zaufane marki maszyn do etykietowania – Accraply, Harland, Trine i Graham & Sleevit – obsługują szeroki zakres branż, w tym spożywczą i napojów, farmaceutyczną, artykułów gospodarstwa domowego i towarów konsumpcyjnych, zdrowia i urody. Nasz sprzęt do przetwarzania termokurczliwych rękawów Stanford daje nam możliwość wspierania naszych klientów w sposób pewny i stały we wszystkich aspektach technologii etykiet do rękawów termokurczliwych. Rozwiązania Accraply zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby różnych rynków, zapewniając zgodność z URS, możliwość sterylizacji, walidację / dokumentację, zgodność z CFR21 i są rozwiązaniami kompatybilnymi z funkcją śledzenia i wyrzucenia/śledzenia.

Dokumenty

Packaging platform

Domain icon Producent/ Wytwórca

ACCRAPLY EUROPE LTD

Northbank Industrial Estate

Gilchrist road, irlam, manchester m44 5ay

M44 5AY Manchester - Zjednoczone Królestwo

Skontaktuj się

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  201 – 500
 • Handlowcy
  11 – 50

Organizacja

 • Rok utworzenia
  1970
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba – Firma macierzysta - Filia
 • Działalność podstawowa
  Producent/ Wytwórca

Dane działalności

Obsługiwane strefy

 • Check Circle Outline icon Międzynarodowy

Sposoby płatności

 • Karta kredytowa - Gotówka - Czek
 • Polecenie przelewu przekazane teleksem
 • Przelew Swift
 • Akredytywa dokumentowa

Adres dostawy

Warunki dostawy (formuły handlowe)

Odpowiedzialność
 • Nabywca
 • Udostępnione
 • Sprzedawca

Działalność ACCRAPLY EUROPE LTD

 • Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia
 • Znakowanie, kodowanie i etykietowanie
 • Drukarki kodów kreskowych
 • Maszyny do etykietowania
 • Poligrafia
 • piece
 • osłony termokurczliwe
 • etykieciarki
 • pakowarki
 • maszyna do etykietowania PS