• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • olej opałowy- mazut

Wyniki dla

Olej opałowy- mazut - Import eksport

 1. PETROSWEDEN

  Szwecja

  Verified by europages badge

  GRAENLAND jest dla Ciebie idealnym kierunkiem, z uwagi na świeże, wysokiej jakości owoce i warzywa. w Graenland, jesteśmy niezmiernie dumni z dostarczania naszym klientom wyjątkowej selekcji najlepszych produktów natury. Będąc wiodącym dostawcą w branży, z niezachwianą determinacją jesteśmy oddani wysokiej jakości i satysfakcji klienta. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i zaufanymi plantatorami, którzy podzielają naszą pasję uprawy pożywnych i pysznych owoców i warzyw. Nasz szeroki asortyment obejmuje orzeźwiającą gamę owoców sezonowych, takich jak smakowite jagody, chrupiące jabłka, soczyste pomarańcze i tropikalne delicje, na przykład ananasy i mango. Oferujemy także bogaty wybór warzyw, od zieleniny po pobudzający pieprz, chrupiącą marchewkę i wszystkie produkty pośrednie. W GRAENLAND, cenimy zdrowie i dobrostan naszych klientów. Dlatego też, traktujemy priorytetowo opcje ekologiczną i bez pestycydów, ułatwiając Ci wybór żywności dla Ciebie i Twoich bliskich. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do świeżej i zdrowej żywności i staramy się urzeczywistnić to. Bez względu na to, czy troszczysz się o zdrowie, gotujesz z pasją, bądź jesteś właścicielem restauracji poszukującym składników premium, dbamy o Ciebie. Nasz fachowy zespół jest zawsze do dyspozycji, aby pomóc Ci w znalezieniu doskonałych owoców i warzyw, zgodnie z Twoimi specyficznymi potrzebami.

 2. ALKIM PETROKIMYA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2005 roku firma Alkim PetroKimya jest wiodącym producentem olejów mineralnych i syntetycznych dla sektora motoryzacyjnego i przemysłowego, z siedzibą w Stambule w Turcji. Nasze nowoczesne zakłady posiadają solidną zdolność produkcyjną 138 000 ton, wspieraną przez zespół oddanych ekspertów i nowoczesne podejście do zarządzania. Zaangażowanie w najwyższą jakość produkcji jest wzmocnione przez nasze w pełni wyposażone, akredytowane laboratorium, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do testowania technologii. Specjalizujemy się w produkcji środków smarnych do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych, skrupulatnie przestrzegając zarówno norm krajowych, jak i międzynarodowych. Oprócz naszej flagowej marki, Alkim Petrokimya, z dumą nadzorujemy inne renomowane marki, takie jak Aksoil, Vollmax, Brentol i Matador, a także służymy jako producenci kontraktowi dla cenionych międzynarodowych firm. Nasz globalny zasięg obejmuje 102 kraje na czterech kontynentach: Afryka, Azja, Europa i Ameryka Południowa. Nasze portfolio produktów obejmuje: -oleje silnikowe do samochodów osobowych i dostawczych - oleje silnikowe do samochodów ciężarowych - oleje motocyklowe - oleje przekładniowe do samochodów - oleje ciągnikowe - oleje przemysłowe - oleje żeglugowe - smary - oleje procesowe Aby zapoznać się z naszą ofertą, odwiedź naszą stronę internetową. W firmie Alkim PetroKimya jesteśmy niezachwiani w naszym zaangażowaniu na rzecz wydajności i efektywności kosztowej. Naszą główną misją jest dostosowanie naszej oferty produktów do zmieniających się potrzeb i rozwoju branży. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Jest również obecna w dziedzinach Olej gazowy, ropa, olej napędowy dla traktorów, olej opałowy, Diesel fuel, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Penwortham, Zjednoczone Królestwo.

 4. LORIN EDIBLE OIL

  Zjednoczone Królestwo

 5. JSC MOZYR OIL REFINERY

  Białoruś

  Strategiczny kierunek rozwoju rafinerii JSC Mozyr Refinery to ukierunkowana działalność mająca na celu podniesienie konkurencyjności produktów poprzez poprawę jakości. Wszystkie benzyny wysokooktanowe, oleje napędowe i bitumy naftowe produktowane przez rafinerię JSC Mozyr Refinery spełniają najnowsze europejskie wymogi. Program rozwoju rafinerii przewiduje budowę nowych jednostek produkcyjnych i zastosowanie licencjonowanej technologii, zapewniając: pełną wydajność oleju napędowego silnikowego zgodnie z wymaganiami normy europejskiej EN 228.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CENTRAL FUEL TRANSPORTS

  Luksemburg

  Central Fuel Transports to Twój partner, jeśli chodzi o mazut i paliwa. Poznaj również nasze usługi takie jak sprzedaż i dystrybucja smarów, zbiorników na mazut i akcesoriów, transport ciężarówkami z tylną klapą. Nasze produkty i usługi: Nasze produkty i usługi: smary, dystrybutory do mazutu Gulf, zbiorniki na mazut i akcesoria, smary samochodowe, do traktorów, ciężarówek, etc. Lepsze spalanie mazutu Gulf Premium wraz z najwyższą sprawnością cieplną oraz elastyczniejszym funkcjonowaniem palnika i kotła zapewniają tańsze ogrzewanie dzięki mazutowi Gulf Premium. Poza tym, przyczynisz się do ochrony środowiska naturalnego! Proś swojego sprzedawcę o mazut Gulf Premium. Twoja instalacje grzewcza, środowisko i koszty eksploatacji na tym skorzystają.

 2. HEATSYSTEMS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HEATSYSTEMS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, flow heater, Wymienniki ciepła, wymienniki elektryczne, i Wkłady grzejne. Ma siedzibę w Reichshof, Niemcy.

 3. RTR FOR CUSTOM CLEARANCE

  Egypt

  Firma RTR FOR CUSTOM CLEARANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady - recykling. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Olej opałowy, mazut, i oleje jadalne resztkowe. Ma siedzibę w Alexandria, Egypt.

 4. PETRO PHILLIPS INC.

  Kanada

  Firma PETRO PHILLIPS INC., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Jest również obecna w dziedzinach ropa naftowa. Ma siedzibę w Toronto, Kanada.

 5. BENOIT BEERENS

  Belgia

  Firma BENOIT BEERENS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Olej opałowy, mazut, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Olej opałowy, mazut, Ropa do silników Diesla, i roboty ziemne. Ma siedzibę w Perwez, Belgia.

 1. MOZYR OIL REFINERY JSC

  Białoruś

  Firma MOZYR OIL REFINERY JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone i skroplone, Olej opałowy, mazut, gazy płynne, Gazy sprężone i skroplone, paliwo olejowe do napędu, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Mozyr-11, Gomel Region, Białoruś.

 2. BAVAY & FILS

  Belgia

  Firma BAVAY & FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Import-eksport - ropa naftowa, Olej opałowy, mazut, Import-eksport - ropa naftowa, paliwo grzewcze, i pellet systems. Ma siedzibę w Gottignies, Belgia.

 1. DE RIDDER

  Belgia

  Firma DE RIDDER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja i grupowanie. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy wywrotką, Olej opałowy, mazut, Transport drogowy wywrotką, węgiel do użytku domowego, Olej opałowy, mazut, i Kontenery. Ma siedzibę w Ellezelles, Belgia.

 2. PETRO-CENTER

  Luksemburg

  Firma PETRO-CENTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Olej opałowy, mazut, substancje smarującyce, dystrybutor paliwa, i Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Leudelange, Luksemburg.

 3. BESTOIL

  Grecja

  Firma BESTOIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Jest również obecna w dziedzinach dodatki do oleju. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 4. SCHNEDER-FAGNY

  Belgia

  Firma SCHNEDER-FAGNY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja i dystrybucja paliw gazowych, wynajem maszyn na place budów, transport ciężarowy, wynajem ciężarówki z żurawiem, i Produkcja i dystrybucja paliw gazowych. Ma siedzibę w Dampicourt, Belgia.

 5. HOSCHEID MICHEL

  Luksemburg

  Firma HOSCHEID MICHEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Eischen, Luksemburg.

 6. ESSO CARD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ESSO CARD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Crewe, Zjednoczone Królestwo.

 7. GOFFINET ENERGIES

  Belgia

  Firma GOFFINET ENERGIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Jest również obecna w dziedzinach Ropa do silników Diesla, Kontenery, Diesel, silniki - pompy i systemy wtryskiwania, i paliwa ekologiczne. Ma siedzibę w Houdemont, Belgia.

 8. DELPORTE MATÉRIAUX

  Belgia

  Firma DELPORTE MATÉRIAUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Olej opałowy, mazut, Izolacja termiczna - materiały, Surowce i materiały budowlane, Olej opałowy, mazut, surowce i materiały gotowe dla budownictwa, i Izolacja termiczna - materiały. Ma siedzibę w Poll (theux), Belgia.

 1. BRANDSTOFFEN DRB

  Belgia

  Firma BRANDSTOFFEN DRB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Benzyna, paliwa silnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Olej opałowy, mazut, paliwa, i transport paliw. Ma siedzibę w Itterbeek, Belgia.

 2. NORTHERN ENERGY SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NORTHERN ENERGY SUPPLIES LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Jest również obecna w dziedzinach olej opałowy, dystrybutor gpl, paliwo olejowe rolnicze, i kerozen jako olej opałowy. Ma siedzibę w Harrogate, Zjednoczone Królestwo.

 3. CHAUFFAGE FREDERICK

  Belgia

  Firma CHAUFFAGE FREDERICK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Ogrzewanie centralne - urządzenia, Olej opałowy, mazut, Klimatyzacja - urządzenia, instalacje sanitariatów, Ogrzewanie centralne - urządzenia, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Marche-En-Famenne, Belgia.

 4. A BOUCKAERT

  Belgia

  Firma A BOUCKAERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Materiały budowlane ogniotrwałe, Olej opałowy, mazut, Surowce i materiały budowlane, Materiały budowlane ogniotrwałe, Olej opałowy, mazut, i płynny mazut. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. COM-OIL ENERGIE + SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma COM-OIL ENERGIE + SERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Jest również obecna w dziedzinach olej opałowy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. YX FYRINGSOLIE

  Dania

  Firma YX FYRINGSOLIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Søborg, Dania.

 7. JEEP PLANGGER - US-CARS, HEIZÖLE

  Austria

  Firma JEEP PLANGGER - US-CARS, HEIZÖLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Innsbruck, Austria.

 8. RAIFFEISEN MÖLLN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RAIFFEISEN MÖLLN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Wittenburg, Niemcy.

 9. LABOR

  Belgia

  Firma LABOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Olej opałowy, mazut, olej opałowy, i paliwo grzewcze. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 10. ZWICKL MINERALÖL-VETRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma ZWICKL MINERALÖL-VETRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Surowce i materiały budowlane, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Olej opałowy, mazut, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Surowce i materiały budowlane, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Hengersberg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo