• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okazyjne maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Okazyjne maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Za pomocą zautomatyzowanych maszyn specjalnych dostarczamy naszym klientom rozwiązania związane z piłowaniem, cięciem i testowaniem. Koncentrujemy się na integracji pił taśmowych i robotów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naszymi produktami w zakresie rozwoju, uruchomienia, wsparcia operacyjnego i ewaluacji. Realizujemy w sposób optymalny życzenia i wymagania klientów w dziedzinie maszyn i instalacji. Nasze obszary działalności to technologia odlewnicza, obróbka aluminium, obróbka materiałów ściernych oraz specjalna dziedzina demontażu instalacji jądrowych. Ponadto jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, chcemy przełamywać nowe bariery i wdrażać nowe projekty. Jako dostawca wysoce zaawansowanych technicznie wyrobów i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni, szybcy i nieskomplikowani.

 2. RESALE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kupuj używane maszyny tanio na platformie RESALE! Niezależnie od tego, czy są to maszyny drukarskie, maszyny rolnicze czy maszyny do pakowania: Maszyny te są nie tylko korzystne cenowo, ale również szybko dostępne. Ponadto, często mogą one dotrzymać kroku nowym maszynom pod względem jakości. Kupuj i sprzedawaj na najstarszej giełdzie maszyn używanych Potrzebujesz obrabiarek lub maszyn do obróbki drewna i szukasz odpowiednich maszyn używanych? A może posiadasz maszynę budowlaną lub sprzęt do obróbki papieru, który chciałbyś sprzedać? RESALE jest najstarszym rynkiem maszyn używanych na świecie skupiających dostawców i zainteresowane strony. Byliśmy pierwszym rynkiem maszyn używanych w Internecie, który pojawił się online w 1996 roku. Dostarczamy tylko platformę - ale sami nie oferujemy żadnego sprzętu na sprzedaż.

 3. VOGT LABORMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma powstała w 1996 roku i wywodzi się od renomowanego producenta maszyn laboratoryjnych, który działał na rynku przez ponad 100 lat. Była to firma Ruth Schwabenthan Maschinenfabrik, a my jesteśmy spadkobiercą jej idei i kontynuatorem jej oferty produktów na tym samym rynku. Niektórzy członkowie dawnej załogi brali udział w zakładaniu naszej firmy. Początki były trudne, mimo że wielu pracowników miało już bogate doświadczenie z poprzedniej firmy. Obecnie nasza firma może się pochwalić licznymi własnymi osiągnięciami i kompetencjami dzięki znacznej liczbie pomyślnych wdrożeń maszyn. Do naszych klientów należą firmy niemieckie i zagraniczne, w tym również z innych kontynentów.

 4. ERDMANN EXPORT-IMPORT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem w zakupie używanych obrabiarek. Niezależnie od tego, czy chodzi o tokarki, frezarki, prasy krawędziowe czy wycinarki laserowe - jesteśmy zainteresowani szeroką gamą obrabiarek różnych producentów i modeli. Jeśli masz na sprzedaż używane obrabiarki, oferujemy Ci prosty i przejrzysty proces. Nasz doświadczony zespół rzetelnie oceni Twoje maszyny i zaoferuje rozsądną cenę w oparciu o stwierdzony stan maszyny, model i funkcje. Rozumiemy, że sprzedaż Twoich obrabiarek to ważny krok, dlatego oferujemy Ci profesjonalną i rzetelną obsługę. Dbamy o wszystkie szczegóły, łącznie z odbiorem maszyn, demontażem i transportem. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie Ci procesu sprzedaży. Odciążymy Cię od stresu i kłopotów, oferując szybką i płynną transakcję. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakupie obrabiarek możesz na nas polegać. Niezależnie od rodzaju obrabiarki, czy jest to tokarka, frezarka, prasa krawędziowa czy wycinarka laserowa, jesteśmy nią zainteresowani. Dysponujemy szeroką siecią klientów i możemy umieścić Twoje maszyny u odpowiednich nabywców. Jeśli chcesz sprzedać używane obrabiarki, skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

 5. PIANEX

  Polska

  Verified by europages badge

  PIANEX to polska firma rodzinna, w której wiedza i umiejętności są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Od 1998 roku produkujemy wysokiej jakości włókniny i wypełniacze poliestrowe (włókno naturalne). Z naszych produktów korzystają przedstawiciele branży samochodowej, meblarskiej, szklarskiej, obuwniczej i stalowej. Od wielu lat produkujemy filc, dlatego oferujemy włókna filcowe w bardzo przystępnej cenie. Nasze geowłókniny, niezwykle trwałe i odporne, znajdują zastosowanie jako warstwy filtrujące, oddzielające i ochronne. Mogą izolować kanalizację wodną i ściekową lub chronić przed erozją. Wykorzystywane są również jako warstwa oddzielająca grunt naturalny od chodników, dróg czy zbiorników na odpady. Włókniny igłowane to materiały odporne również na temperatury. Charakteryzują się długą żywotnością, dlatego wykorzystywane są głównie w produkcji obuwia, mebli czy tapicerki. Dzięki naszej rzetelności zaufało nam wielu odbiorców w Polsce i za granicą. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRORELIURE SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PRORELIURE SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Broszurowanie i wykończenie introligatorskie. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, i Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Saint-Germain-En-Laye, Francja.

 2. STENZEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STENZEL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Okazyjne maszyny i urządzenia, Ruter CNC, frezarki, obrabiarki używane, i Frezarka uniwersalna. Ma siedzibę w Oestrich-Winkel, Niemcy.

 3. KRAFFTER MACHINE TOOLS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma KRAFFTER MACHINE TOOLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach szlifierki płaskie, Frezowanie CNC, obrabiarki, Obróbka CNC, frezarka cnc, obrabiarki używane, i szlifierka cylindryczna. Ma siedzibę w Saint-Genix-Les-Villages, Francja.

 4. SKS MACHINES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SKS MACHINES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Cegielnie - maszyny i urządzenia, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Metale - maszyny i sprzęt, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 5. INDUSTRIE MASCHINEN SERVICE KLAUS - DIETER KLEIN

  Niemcy

  Jako niezawodny partner serwisowy w dziedzinie elektroerozji drutowej prezentujemy Państwu naszą firmę i jej działalność. Stoimy u boku naszych klientów w całej Europie, świadcząc następujące usługi: uruchomienie instalacji, naprawa i konserwacja na miejscu Waszych urządzeń, dostawa części zamiennych do maszyn oraz części eksploatacyjnych, odzysk i odnowa sprzętu używanego, szkolenie personelu obsługującego. Dokonujemy pomiarów maszyn przemysłowych z rozdzielczością 0.1 µm i dokładnością 3 µm / 1000 mm. Oprogramowanie systemu pomiarowego automatycznie wykrywa odchylenia maszyny i tworzy dane kompensacyjne dla urządzenia. W celu certyfikacji wszystkie dane mogą być przedstawione graficznie lub w postaci tekstu i m.in. wydrukowane. Aby móc dokonać pomiarów dla różnych typów maszyn, możliwa jest zmiana różnych parametrów specyfikacji np. odległości, długości i rozdzielczości.

 1. INDUSTRIE-KONTOR GMBH

  Niemcy

  Industrie-Kontor jest jednym z największych dostawców kompleksowych usług w branży rur i puszek, posiadającym zintegrowany dział części wamiennych, w tym usługi rozwoju technicznego i logistyki. W Europie Zachodniej reprezentujemy dużą liczbę firm High-Tech oraz ich produkty i maszyny dla przemysłu wytwórczego w krajach byłego Związku Radzieckiego (Wspólnota Niepodległych Państw, WNP). Jako dostawca kompleksowych usług z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku globalnym, koncentrujemy się na jasnych propozycjach wartości i wymiernych korzyściach dla naszych klientów. Siedziba firmy znajduje się w Malsch w Niemczech, a nasze filie w Moskwie w Rosji i w Kijowie na Ukrainie. Nasi klienci w liczbie ponad 190 znajdują się w ponad 40 krajach na całym świecie. Oferujemy pełną gamę produktów i usług.

 2. MAGER & WEDEMEYER WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Mager & Wedemeyer jest Państwa partnerem handlowym w zakresie maszyn obróbczych w północnych Niemczech. Oferujemy szeroką wybór nowych maszym w Dolnej Saksonii, Szlezwiku-Holsztynie, Hamburgu i Bremie: począwszy od obrabiarek CNC firmy Mazak i dostosowanej do potrzeb automatyki firmy RoboJob oraz maszyn erodujących firmy Mitsubishi, aż po technikę laserową, maszyny konwencjonalne firmy GDW, technikę ochrony środowiska i systemy piłowania. Na obszarze Europy oferujemy również kupno i sprzedaż maszyn używanych. Naszym silnym punktem jest unikatowa organizacja usług. Dzięki strukturze poszczególnych działów naszego przedsiębiorstwa, nasi specjaliści dopasowują ofertę dokładnie do wymagań klienta. Obejmuje to maszyny obróbcze i inne urządzenia, a także wsparcie w zakresie wdrożenia aplikacji na miejscu oraz gwarantowany serwis przez cały okres eksploatacji Państwa instalacji produkcyjnej. Naszą motywacją jest zapotrzebowanie na jakość. Celem jest wspieranie klienta wyjątkowymi usługami. Nasi pracownicy każdego dnia dają z siebie wszystko. To zaangażowanie jest niezmienne od początku naszej działalności. Nasz rozwój przez ponad 120 lat historii firmy charakteryzuje się długoterminową współpracą z wiodącymi dostawcami europejskimi i japońskimi. Nowe techniki i rynki nieustannie stawiają przed nami wyzwania. Dlatego jesteśmy dobrze przygotowani na przyszłość. Jesteśmy Państwa partnerem handlowym w zakresie produktów technicznych, rozwiązań systemowych i usług.

 1. APER DIAMOND SL

  Hiszpania

  Firma Aper Diamond została założona w 1994 roku w celu zaopatrywania przedsiębiorstw w najwyższej jakości narzędzia i maszyny diamentowe. W Aper Diamond znamy ten rynek oraz wyzwania i trudności, jakie się z nim wiążą. Dlatego też oferujemy najlepsze materiały eksploatacyjne i maszyny dostosowane do każdej sytuacji i pomagamy Ci uzyskać jak najwięcej z każdego wykonanego zlecenia. Wybieramy najlepsze technologie z całego świata, aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość i rezultaty. Nasze produkty są znane ze swojej jakości i doskonałości, co pozwala nam szybko i sprawnie realizować duże zadania. Dysponujemy dużym zapasem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Szybkie rozwiązania dla Państwa potrzeb.

 2. ALPA MINING S.I.A.

  Łotwa

  ALPA Mining jest dostawcą urządzeń i maszyn dla wielu branż: górnictwo i przemysł wydobywczy, metalowy, rolnictwo, a także opakowania dla sektora przemysłu spożywczego.Oferujemy także części zamienne i materiały eksploatacyjne do Twoich urządzeń. Bez względu na to, czy chcesz zainwestować w nowy sprzęt, czy kupujesz używane wyposażenie, mamy urządzenia dla Ciebie. Zapewniamy serwis posprzedażowy dla każdego sprzedawanego przez nas sprętu. Oferujemy ekspresowe dostawy.

 3. SIS NORD-KRAN E. K.

  Niemcy

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje bogaty wybór wszelkich maszyn budowlanych w umiarkowanych cenach. Mamy nadzieję, że nasza oferta przyczyni się do rozwoju regionu. Nasza oferta: dźwigi budowlane, maszyny budowlane, używane maszyny budowlane, maszyny do palowania, sprężarki, dźwigi teleskopowe, części zamienne do koparek, używane dźwigi, używane maszyny wiertnicze, części zamienne do maszyn budowlanych

 4. BRIATTE - COELEN SPRL

  Belgia

  Firma BRIATTE - COELEN SPRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, naprawa krajarek, Okazyjne maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i maszyny piekarskie. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 5. GERLITZ MASCHINENHANDEL

  Niemcy

  Firma GERLITZ MASCHINENHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, frezarki, Okazyjne maszyny i urządzenia, Transfer krajowy i międzynarodowy urządzeń przemysłowych, i kupno i sprzedaż wyposażenia. Ma siedzibę w Bad Urach, Niemcy.

 6. OASA TRUST & TRADE

  Niemcy

  Firma OASA TRUST & TRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dresden-Schullwitz, Niemcy.

 7. EXPORTMASCHINEN

  Niemcy

  Firma EXPORTMASCHINEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny UŻYWANE, i maszyny używane do obróbki drewna. Ma siedzibę w Neu Wulmstorf, Niemcy.

 8. HARO SYSTEM

  Niemcy

  Firma HARO SYSTEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Papier drukowy. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Okazyjne maszyny i urządzenia, maszyny i urządzenia do druku litograficznego, i maszyny i urządzenia do arkuszowego druku offsetowego. Ma siedzibę w Erkrath, Niemcy.

 1. ML COMMERCE INTERNATIONAL

  Serbia

  Firma ML COMMERCE INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Novi Sad, Serbia.

 2. MEDICAL EQUIPMENT GERMANY

  Niemcy

  Firma MEDICAL EQUIPMENT GERMANY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sprzęt biomedyczny. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny, Sprzęt medyczny, Okazyjne maszyny i urządzenia, Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny, i Sprzęt medyczny. Ma siedzibę w Reiskirchen, Niemcy.

 3. GEBRAUCHTMASCHINEN BRAND GMBH

  Niemcy

  Firma GEBRAUCHTMASCHINEN BRAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Riesa, Niemcy.

 4. USEDMACHINERY.GR

  Grecja

  Firma USEDMACHINERY.GR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 5. SECOND OWNER B.V.

  Holandia

  Firma SECOND OWNER B.V., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach industrial equipment, i okazje. Ma siedzibę w Wijchen, Holandia.

 6. APEX CORPORATE SERVICES GMBH

  Niemcy

  Firma APEX CORPORATE SERVICES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Maszyny UŻYWANE, obrabiarki używane, auctioneers, i Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ludwigshafen, Niemcy.

 7. GROUPE MELIX

  Francja

  Firma GROUPE MELIX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Okazyjne maszyny i urządzenia, Wynajem i naprawa maszyn rolniczych, sprzęt rolniczy, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Okazyjne maszyny i urządzenia, i Wynajem i naprawa maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Castelnaudary, Francja.

 8. OLIMPIA 23 SRL

  Włochy

  Firma OLIMPIA 23 SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 9. ZEPPELIN BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma ZEPPELIN BAUMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, działalność handlowa, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Köln-Porz, Niemcy.

 10. VIB-DANNENMAIER GMBH & CO. VERTR. UND INDUSTRIE-BERATUNG KG

  Niemcy

  Firma VIB-DANNENMAIER GMBH & CO. VERTR. UND INDUSTRIE-BERATUNG KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Karlsbad, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Okazyjne maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 176 Przedsiębiorstwa