• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • okazyjne maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Okazyjne maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Za pomocą zautomatyzowanych maszyn specjalnych dostarczamy naszym klientom rozwiązania związane z piłowaniem, cięciem i testowaniem. Koncentrujemy się na integracji pił taśmowych i robotów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naszymi produktami w zakresie rozwoju, uruchomienia, wsparcia operacyjnego i ewaluacji. Realizujemy w sposób optymalny życzenia i wymagania klientów w dziedzinie maszyn i instalacji. Nasze obszary działalności to technologia odlewnicza, obróbka aluminium, obróbka materiałów ściernych oraz specjalna dziedzina demontażu instalacji jądrowych. Ponadto jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, chcemy przełamywać nowe bariery i wdrażać nowe projekty. Jako dostawca wysoce zaawansowanych technicznie wyrobów i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni, szybcy i nieskomplikowani.

 2. RESALE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Kupuj używane maszyny tanio na platformie RESALE! Niezależnie od tego, czy są to maszyny drukarskie, maszyny rolnicze czy maszyny do pakowania: Maszyny te są nie tylko korzystne cenowo, ale również szybko dostępne. Ponadto, często mogą one dotrzymać kroku nowym maszynom pod względem jakości. Kupuj i sprzedawaj na najstarszej giełdzie maszyn używanych Potrzebujesz obrabiarek lub maszyn do obróbki drewna i szukasz odpowiednich maszyn używanych? A może posiadasz maszynę budowlaną lub sprzęt do obróbki papieru, który chciałbyś sprzedać? RESALE jest najstarszym rynkiem maszyn używanych na świecie skupiających dostawców i zainteresowane strony. Byliśmy pierwszym rynkiem maszyn używanych w Internecie, który pojawił się online w 1996 roku. Dostarczamy tylko platformę - ale sami nie oferujemy żadnego sprzętu na sprzedaż.

 3. PIANEX

  Polska

  PIANEX to polska firma rodzinna, w której wiedza i umiejętności są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Od 1998 roku produkujemy wysokiej jakości włókniny i wypełniacze poliestrowe (włókno naturalne). Z naszych produktów korzystają przedstawiciele branży samochodowej, meblarskiej, szklarskiej, obuwniczej i stalowej. Od wielu lat produkujemy filc, dlatego oferujemy włókna filcowe w bardzo przystępnej cenie. Nasze geowłókniny, niezwykle trwałe i odporne, znajdują zastosowanie jako warstwy filtrujące, oddzielające i ochronne. Mogą izolować kanalizację wodną i ściekową lub chronić przed erozją. Wykorzystywane są również jako warstwa oddzielająca grunt naturalny od chodników, dróg czy zbiorników na odpady. Włókniny igłowane to materiały odporne również na temperatury. Charakteryzują się długą żywotnością, dlatego wykorzystywane są głównie w produkcji obuwia, mebli czy tapicerki. Dzięki naszej rzetelności zaufało nam wielu odbiorców w Polsce i za granicą. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 4. VOGT LABORMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Nasza firma powstała w 1996 roku i wywodzi się od renomowanego producenta maszyn laboratoryjnych, który działał na rynku przez ponad 100 lat. Była to firma Ruth Schwabenthan Maschinenfabrik, a my jesteśmy spadkobiercą jej idei i kontynuatorem jej oferty produktów na tym samym rynku. Niektórzy członkowie dawnej załogi brali udział w zakładaniu naszej firmy. Początki były trudne, mimo że wielu pracowników miało już bogate doświadczenie z poprzedniej firmy. Obecnie nasza firma może się pochwalić licznymi własnymi osiągnięciami i kompetencjami dzięki znacznej liczbie pomyślnych wdrożeń maszyn. Do naszych klientów należą firmy niemieckie i zagraniczne, w tym również z innych kontynentów.

 5. PRORELIURE SAS

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SELMACH MACHINERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. SKS MACHINES

  Belgia

 3. STENZEL GMBH

  Niemcy

 4. INDUSTRIE-KONTOR GMBH

  Niemcy

  Industrie-Kontor jest jednym z największych dostawców kompleksowych usług w branży rur i puszek, posiadającym zintegrowany dział części wamiennych, w tym usługi rozwoju technicznego i logistyki. W Europie Zachodniej reprezentujemy dużą liczbę firm High-Tech oraz ich produkty i maszyny dla przemysłu wytwórczego w krajach byłego Związku Radzieckiego (Wspólnota Niepodległych Państw, WNP). Jako dostawca kompleksowych usług z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku globalnym, koncentrujemy się na jasnych propozycjach wartości i wymiernych korzyściach dla naszych klientów. Siedziba firmy znajduje się w Malsch w Niemczech, a nasze filie w Moskwie w Rosji i w Kijowie na Ukrainie. Nasi klienci w liczbie ponad 190 znajdują się w ponad 40 krajach na całym świecie. Oferujemy pełną gamę produktów i usług.

 5. INDUSTRIE MASCHINEN SERVICE KLAUS - DIETER KLEIN

  Niemcy

  Jako niezawodny partner serwisowy w dziedzinie elektroerozji drutowej prezentujemy Państwu naszą firmę i jej działalność. Stoimy u boku naszych klientów w całej Europie, świadcząc następujące usługi: uruchomienie instalacji, naprawa i konserwacja na miejscu Waszych urządzeń, dostawa części zamiennych do maszyn oraz części eksploatacyjnych, odzysk i odnowa sprzętu używanego, szkolenie personelu obsługującego. Dokonujemy pomiarów maszyn przemysłowych z rozdzielczością 0.1 µm i dokładnością 3 µm / 1000 mm. Oprogramowanie systemu pomiarowego automatycznie wykrywa odchylenia maszyny i tworzy dane kompensacyjne dla urządzenia. W celu certyfikacji wszystkie dane mogą być przedstawione graficznie lub w postaci tekstu i m.in. wydrukowane. Aby móc dokonać pomiarów dla różnych typów maszyn, możliwa jest zmiana różnych parametrów specyfikacji np. odległości, długości i rozdzielczości.

 1. MAGER & WEDEMEYER WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Mager & Wedemeyer jest Państwa partnerem handlowym w zakresie maszyn obróbczych w północnych Niemczech. Oferujemy szeroką wybór nowych maszym w Dolnej Saksonii, Szlezwiku-Holsztynie, Hamburgu i Bremie: począwszy od obrabiarek CNC firmy Mazak i dostosowanej do potrzeb automatyki firmy RoboJob oraz maszyn erodujących firmy Mitsubishi, aż po technikę laserową, maszyny konwencjonalne firmy GDW, technikę ochrony środowiska i systemy piłowania. Na obszarze Europy oferujemy również kupno i sprzedaż maszyn używanych. Naszym silnym punktem jest unikatowa organizacja usług. Dzięki strukturze poszczególnych działów naszego przedsiębiorstwa, nasi specjaliści dopasowują ofertę dokładnie do wymagań klienta. Obejmuje to maszyny obróbcze i inne urządzenia, a także wsparcie w zakresie wdrożenia aplikacji na miejscu oraz gwarantowany serwis przez cały okres eksploatacji Państwa instalacji produkcyjnej. Naszą motywacją jest zapotrzebowanie na jakość. Celem jest wspieranie klienta wyjątkowymi usługami. Nasi pracownicy każdego dnia dają z siebie wszystko. To zaangażowanie jest niezmienne od początku naszej działalności. Nasz rozwój przez ponad 120 lat historii firmy charakteryzuje się długoterminową współpracą z wiodącymi dostawcami europejskimi i japońskimi. Nowe techniki i rynki nieustannie stawiają przed nami wyzwania. Dlatego jesteśmy dobrze przygotowani na przyszłość. Jesteśmy Państwa partnerem handlowym w zakresie produktów technicznych, rozwiązań systemowych i usług.

 2. APER DIAMOND SL

  Hiszpania

  Firma Aper Diamond została założona w 1994 roku w celu zaopatrywania przedsiębiorstw w najwyższej jakości narzędzia i maszyny diamentowe. W Aper Diamond znamy ten rynek oraz wyzwania i trudności, jakie się z nim wiążą. Dlatego też oferujemy najlepsze materiały eksploatacyjne i maszyny dostosowane do każdej sytuacji i pomagamy Ci uzyskać jak najwięcej z każdego wykonanego zlecenia. Wybieramy najlepsze technologie z całego świata, aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość i rezultaty. Nasze produkty są znane ze swojej jakości i doskonałości, co pozwala nam szybko i sprawnie realizować duże zadania. Dysponujemy dużym zapasem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Szybkie rozwiązania dla Państwa potrzeb.

 1. SIS NORD-KRAN E. K.

  Niemcy

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje bogaty wybór wszelkich maszyn budowlanych w umiarkowanych cenach. Mamy nadzieję, że nasza oferta przyczyni się do rozwoju regionu. Nasza oferta: dźwigi budowlane, maszyny budowlane, używane maszyny budowlane, maszyny do palowania, sprężarki, dźwigi teleskopowe, części zamienne do koparek, używane dźwigi, używane maszyny wiertnicze, części zamienne do maszyn budowlanych

 2. BRIATTE - COELEN SPRL

  Belgia

 3. GERLITZ MASCHINENHANDEL

  Niemcy

 4. OASA TRUST & TRADE

  Niemcy

 5. VIB-DANNENMAIER GMBH & CO. VERTR. UND INDUSTRIE-BERATUNG KG

  Niemcy

 6. APEX CORPORATE SERVICES GMBH

  Niemcy

 7. TRAMAO GMBH

  Niemcy

 8. BISCHOFF & MUNNEKE GMBH GEBRAUCHTMASCHINEN

  Niemcy

 1. A R MARINE INTERNATIONAL

  Indie

 2. OLIMPIA 23 SRL

  Włochy

 3. ZEPPELIN BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 4. SECOND OWNER B.V.

  Holandia

 5. JEMS COMPANY W.L.L

  Bahrajn

 6. GEBRAUCHTMASCHINEN BRAND GMBH

  Niemcy

 7. USEDMACHINERY.GR

  Grecja

 8. EXPORTMASCHINEN

  Niemcy

 9. DIMMTEX SA

  Hiszpania

 10. ITEC GRAPHIC MACHINERY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

Filtry

Wyniki dla

Okazyjne maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 720 przedsiębiorstwa