• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urzadzenia i sprzet do dezynfekcji wody

Wyniki dla

Urzadzenia i sprzet do dezynfekcji wody - Import eksport

 1. SATI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SATI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - chemikalia, Filtry cieczy, urządzenia i sprzęt do filtrowania wody, filtry do oczyszczania, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, filtry do wody pitnej, Oczyszczanie wody - chemikalia, i węgiel aktywny do systemów filtracji wód. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 2. MWC WATER CONTROLS

  Niemcy

  Firma MWC WATER CONTROLS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Jest również obecna w dziedzinach części składowe i akcesoria przyrządów do pomiarów i kontroli, i urządzenia i sprzęt do dezynfekcji wody. Ma siedzibę w Ravensburg, Niemcy.

 3. AIFIAGU

  Hiszpania

  Firma AIFIAGU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do uzdataniania wody, urządzenia i sprzęt do dezynfekcji wody, i uzdatnianie mechaniczne wody. Ma siedzibę w El Palau D'anglesola (lleida), Hiszpania.

 4. ACUVA TECHNOLOGIES EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma ACUVA TECHNOLOGIES EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do dezynfekcji wody, systemy sterylizacji wody za pomocą promieni uv, instalacje do uzdatniania wody, i instalacje uzdatniania wody. Ma siedzibę w Kaarst, Niemcy.

 5. WATTER B.V.

  Holandia

  Firma WATTER B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dezynfekcja i sterylizacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach producent środka odkażającego biologicznego, urządzenia i sprzęt do dezynfekcji wody, środki dezynfekcyjne dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, i dezynfekcja wody. Ma siedzibę w Tynaarlo, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AQUATEX WATER MANAGEMENT

  Dania

  Firma AQUATEX WATER MANAGEMENT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Analiza wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wymienniki ciepła do zastosowań prywatnych i przemysłowych, środki czyszczące dla przemysłu, systemy dezynfekcji, i urządzenia i sprzęt do dezynfekcji wody. Ma siedzibę w Faaborg, Dania.

 2. ELCHEM WATER TREATMENT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ELCHEM WATER TREATMENT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach chlor do chlorowania wody, i urządzenia i sprzęt do dezynfekcji wody. Ma siedzibę w Freigericht, Niemcy.

 3. INTELLIGENT WATER SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma INTELLIGENT WATER SOLUTIONS GMBH, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do dezynfekcji wody. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 4. DE.CO.MAC. S.N.C.

  Włochy

  Firma DE.CO.MAC. S.N.C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do dezynfekcji wody, i kompletne systemy oczyszczania wody. Ma siedzibę w Castelfidardo, Włochy.