• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia

Wyniki dla

Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

 1. AIR-FRESH-SERVICE INDUSTRIEFILTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy średniej wielkości, prywatną, certyfikowaną firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości przemysłowych systemów odciągów i filtrów. Od samego początku systemy odciągania i filtracji to dominujący temat w naszym gospodarstwie domowym. Opierając się na tym bogatym bagażu doświadczeń, jesteśmy nie tylko dostawcą systemów ekstrakcji i filtracji dla sektora OEM, ale również kompetentnym partnerem dla naszych klientów końcowych w technicznie wymagającej dziedzinie kontroli zanieczyszczeń powietrza w miejscu pracy. Uznajemy jakość, zaufanie i wiedzę fachową jako podstawę interesujących dla Ciebie relacji biznesowych.

 2. ELT ENTSTAUBUNGS- UND LUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Naszym celem jest nie tylko przyjrzenie się poszczególnym zadaniom technicznym, ale także opracowanie zintegrowanych rozwiązań, w których oszczędność, amortyzacja, bezpieczeństwo i ochrona środowiska są na pierwszym planie - naszą zaletą jest szybkość działania. Firma ELT została założona w 1996 r. przez 2 inżynierów, których doświadczenie opiera się na 30-letniej działalności w technologii powietrza i odpylania. Dzięki elastyczności i technicznemu know-how, instalacje różnej wielkości mogły być realizowane w kraju i za granicą. Naszą mocną stroną jest bliskość firmy co oznacza krótki odstęp pomiędzy etapami doradztwa, szczegółowym planowaniem, dostawą i profesjonalnym montażem.

 3. ATON SERVICE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma ATON SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wentylatory przemysłowe, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, Sprzęt do odkurzania przemysłowego, Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, i Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia. Ma siedzibę w Kolchyno, Ukraina.

 4. ELCOWA

  Francja

  Verified by europages badge

  ELCOWA to firma, która dostarcza specjalistyczne rozwiązania dla procesów wymagających kontroli jakości, problematyki związanej z elektrostatyką, detekcją zanieczyszczeń, ważeniem i metrologią prawną. Dostarczamy maszyny i urządzenia, takie jak detektory cząstek metalowych, separatory magnetyczne - Generatory i paski elektrostatyczne, sprzęt do odkurzaniea - Kontrola i poszukiwanie ciał obcych w produktach rolno-spożywczych i farmaceutycznych

 5. INSTAL-FILTER SA

  Polska

  Verified by europages badge

  Zajmujemy się nowoczesną technologią odpylania, filtracji i neutralizacji zanieczyszczeń powietrza dla wszystkich gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę – od projektu, przez produkcję, aż po montaż i serwis. Wspieramy takie branże jak energetyczna, ciepłownicza, czy hutnicza, redukując do śladowych ilości emisję szkodliwych związków chemicznych do atmosfery. Gwarantujemy najwyższą skuteczność ograniczenia emisji zanieczyszczeń zgodnie z normami UE. Nasze instalacje cechuje wysoka jakość materiałów, niskie koszty eksploatacji oraz ergonomiczna obsługa. W ostatnich latach zmodernizowaliśmy kilkaset obiektów. Realizujemy nie tylko inwestycje pod klucz, prowadzimy również sprzedaż produktów (filtry workowe, cyklofiltry, cyklony, multicyklony, odpylacze, wentylatory, instalacje rurowe, konstrukcje, części zamienne i inne). Wszystkie usługi i produkty dostosowujemy do wymagań naszych Klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do odkurzania przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Wentylatory przemysłowe, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Odkurzacze przemysłowe, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Diemoz, Francja.

 2. CORAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CORAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wentylatory przemysłowe, Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wentylatory przemysłowe, i wyciągi przemysłowe. Ma siedzibę w Bondoufle, Francja.

 3. SCHNICK SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHNICK SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Heiligenhaus, Niemcy.

 4. FDM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FDM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 5. DINNOVATIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DINNOVATIVE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Kaiserslautern, Niemcy.

 1. IFSINDUSTRIEFILTER-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IFSINDUSTRIEFILTER-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Honnef, Niemcy.

 2. EVO-PRODUCTS BLANKENBURG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EVO-PRODUCTS BLANKENBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Remagen, Niemcy.

 1. SCITEEX RME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCITEEX RME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Naumburg, Niemcy.

 2. ZAKŁADY URZĄDZEŃ KOTŁOWYCH STĄPORKÓW S.A.

  Polska

  ZUK Stąporków S.A. oferuje rozwiązania dla wielu sektorów przemysłu. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych, w tym w szczególności w produkcji przenośników, rusztów mechanicznych, silosów, ram szalunkowych oraz instalacji oczyszczania spalin. W zakresie przenośników oferujemy ich różne rodzaje: przenośniki zgrzebłowe, przesiewacze i kruszarki, przenośniki taśmowe, ślimakowe, łańcuchowe, rolkowe i kubełkowe. Silosy i zbiorniki produkowane w ZUK sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu: od spożywczego, jako silosy zbożowe, przez chemiczny (zbiorniki na granulat tworzyw sztucznych czy nawozy), aż po przemysł ciężki, w tym branżę budowlaną. Przedsiębiorstwa sektora energetycznego mogą zapoznać się z naszymi rozwiązaniami dla ciepłowni i elektrociepłowni. Oferujemy wysokiej jakości odżużlacze energetyczne i przenośniki zgrzebłowe oraz ruszty mechaniczne – w tym ruszty wysokie, średnie i niskie, a także szerokie spektrum części zamiennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. www.zuk.com.pl

 3. TECLINEA

  Francja

  TECLINEA jest firmą specjalizującą się w usuwaniu pyłu w sektorze kopalni i kamieniołomów. Odpylanie przemysłowe, regulacja i usuwanie pyłów, nasze zespoły interweniują w ponad 100 krajach. Zwalczanie pyłu, rozbijanie pyłu, ponad 300 projektów zrealizowanych na całym świecie przyczyniających się do poprawy jakości powietrza. Klienci TECLINEA korzystają z naszej solidnej i uznanej wiedzy fachowej. Zespoły techniczne TECLINEA wyspecjalizowane w usuwaniu pyłów przemysłowych zapewniają instalację naszych rozwiązań, pomoc techniczną i konserwacje produktów we Francji i za granicą. TECLINEA - Twój partner w usuwaniu pyłu, eliminowaniu pyłu przemysłowego, odpylaniu kopalni i kamieniołomów.

 4. ISS INDUSTRIESERVICE SCHLAGER INH. UDO SCHLAGER

  Niemcy

  Firma ISS Industrieservice Schlager z siedzibą w Lipsku działa w sektorze usług dla przemysłu. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży urządzeń do odpylania i stosujących technologię diamentową. Doradzamy i planujemy z Wami prawidłowe korzystanie z tych technologii. Do odpylania drobnych pyłów potencjalnie rakotwórczych polecamy w szczególności nasz filtr HEPA. Nasza oferta obejmuje także inne maszyny, urządzenia i sprzęt elektryczny z zasilaniem niskonapięciowym zapewniającym bezpieczeństwo. Nasze maszyny i urządzenia specjalne nadają się szczególnie do zastosowań w dziedzinie konstrukcji ognioodpornych, budowy pieców, budowy pieców przemysłowych itp. Produkujemy także elementy szalunkowe ze sztywnej pianki - płyty z twardej pianki. Wykonujemy także specjalne elementy szalunkowe według rysunku klienta obrabiane z zastosowaniem procesu gorącego drutu. Oferujemy także różne elementy, takie jak stoźki, elipsy, cylindry, rury, szalunki do kanałów wyciągowych z odgałęzieniami itd.

 5. ŁUCZYŃSKI, ZAKŁAD URZĄDZEŃ ODPYLAJĄCYCH

  Polska

  Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem i uruchamianiem kompletnych instalacji odpylających spełniających wymogi ekologiczne i indywidualne wymagania klienta. Ponadto firma wykonuje również produkcję nietypową jak: - silosy - konstrukcje stalowe - kontenery stalowe Realizując dla Państwa proponowane usługi gwarantujemy: - nowoczesne rozwiązania techniczne - terminowość realizacji tematu - obsługę gwarancyjną na cały czas eksploatacji instalacji i obiektów o czym świadczą zrealizowane obiekty i instalacje wymienione w naszej liście referencyjnej. Firma posiada szeroki park maszynowy umożliwiający obróbkę skrawaniem, cięcie, gięcie i zwijanie blach, spawanie w osłonie gazów ochronnych metodami MIG, MAG, TIG, cięcie plazmowe jak również obróbkę cieplną w piecach elektrycznych komorowych. Zapraszamy do współpracy

 6. PATRON SP. Z O.O.

  Polska

  Patron jest firmą, która oferuje Państwu kompleksowe rozwiązanie problemów z zanieczyszczeniami powietrza powstającymi w wyniku procesów produkcyjnych.Posiadamy doświadczenie w projektowaniu, a także modernizacji przemysłu i techniki oczyszczania powietrza oraz wentylacji. Prowadzimy prace projektowe i badawczo-wdrożeniowe, pomiary i monitoring oraz dostawę urządzeń służących do odpylania, usuwania mgły olejowej oraz ogólnie pojętego oczyszczania powietrza. Jesteśmy po to by swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie wykorzystać w rozwiązywaniu Państwa problemów w sposób jak najlepszy i efektywny. W ofercie filtry patronowe, eletrofiltry, stoły spawalnicze, rękawy odciągowe, odciągi spawalnicze, filtry workowe, filtry nabojowe, instalacje odciągowe, odciągi mgły olejowej, odciągi pyłów dymów spawalniczych, stoły do cięcia termicznego, robotyka, automatyka, spawalnictwo, urządzenia CNC, śrutownie, spawarki, automaty spawalnicze, automaty tokarskie, frezarki, cyklony, ramiona odciągowe,

 7. AC-UMWELTTECHNIK

  Niemcy

  Firma AC-UMWELTTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, i Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Lechbruck Am See, Niemcy.

 8. BG FILTRATION

  Niemcy

  Firma BG FILTRATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, separatory, Pneumatyka - systemy transportowe, Filtry i elementy filtrujące, i Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Renningen, Niemcy.

 1. LET MESCHEDE GMBH

  Niemcy

  Firma LET MESCHEDE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kabiny odpylające, przemysłowe instalacje odsysające, urządzenia do filtrowania powietrza, i separatory. Ma siedzibę w Meschede, Niemcy.

 2. BRISTOL FILTER DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma BRISTOL FILTER DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Dombühl, Niemcy.

 3. L+M ENTSTAUBUNG NL ARBON

  Szwajcaria

  Firma L+M ENTSTAUBUNG NL ARBON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Arbon, Szwajcaria.

 4. HÖCKER POLYTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma HÖCKER POLYTECHNIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Rothenburg, Szwajcaria.

 5. ILT INDUSTRIE-LUFTFILTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ILT INDUSTRIE-LUFTFILTERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Elektrofiltry, urządzenia do filtrowania powietrza, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia. Ma siedzibę w Ruppichteroth, Niemcy.

 6. BLASTCOR UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma BLASTCOR UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Emsdetten, Niemcy.

 7. R.W. UMWELT- UND FILTERTECHNIK

  Niemcy

  Firma R.W. UMWELT- UND FILTERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Warstein, Niemcy.

 8. DELFIN DEUTSCHLAND INDUSTRIESAUGER GMBH

  Niemcy

  Firma DELFIN DEUTSCHLAND INDUSTRIESAUGER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

 9. TECNOSIDA S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOSIDA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach badania z zakresu inżynierii i inżynierii środowiska, oczyszczacze powietrza, przemysłowe instalacje odsysające, i filtry z uchwytem. Ma siedzibę w Carate Brianza, Włochy.

 10. ERIC CENTRE

  Francja

  Firma ERIC CENTRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja powietrza - urządzenia, odpylacze przemysłowe, wentylacja przemysłowa, i Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Riom, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

701 Przedsiębiorstwa