• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia - Import eksport

 1. KMU LOFT CLEANWATER SE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KMU LOFT Cleanwater GmbH jest profesjonalnym i niezawodnym partnerem w branży oczyszczania ścieków - na całym świecie. Od analizy i planowania po instalację i uruchomienie, eksperci branżowi, inżynierowie i chemicy firmy zapewniają niezawodne wsparcie dla pomyślnej realizacji Państwa projektu. Od 1989 roku KMU LOFT projektuje i produkuje swoje instalacje jako ekonomiczne rozwiązania w zakresie oczyszczania ścieków. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na całym świecie pracuje ponad 2400 parowników w branży próżniowej. Destylat, który w 98% nadaje się do recyklingu o najczystszej jakości, umożliwia klientom z różnych branż wydajne i bezpieczne oczyszczanie ścieków. Stosowanie parowników próżniowych nie tylko pomaga im w ponownym wykorzystaniu oczyszczonych ścieków jako zasobu i minimalizacji kosztów. Cenne produkty uboczne ze ścieków mogą być również odzyskiwane i ponownie wykorzystywane.

 2. ATMOSFER MACHINERY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedstawiamy Atmosfer Makina, niezawodnego partnera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, dumnie produkującego w Turcji. Jako pionierski producent rewolucjonizujemy branże, kładąc nacisk na zrównoważony rozwój i innowacje. Nasza globalna misja jest jasna: Pozytywnie wpływamy na branże, płynnie integrując wiodące technologie i świadome ekologicznie praktyki w naszych inteligentnych obiektach, pokazując nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nasz portfel produktowy obejmuje: 1. wielofunkcyjny zakład produkcyjny (produkcja NPK - UAN - AUS) 2. zakład produkcyjny DEF/AUS 3. zakład produkcyjny UAN: Zapewnia stałe dostawy wysokiej jakości roztworu mocznika i azotanu amonu do różnych zastosowań. 4.Uzdatnianie wody metodą odwróconej osmozy: •Seria Premium i Ultimate •Hemodializa Rozwiązania do uzdatniania wody 5.Zakład produkcji wody butelkowanej 6.6.Linia do napełniania, zamykania i etykietowania: Kompletne rozwiązania dla wydajnego pakowania produktów. 7.Homogenizatory: Zapewnienie idealnych mieszanek płynów dla różnych gałęzi przemysłu. Dostarczamy również niezbędne materiały: Mocznik do DEF, Mocznik dla rolnictwa, zbiorniki IBC i płyn do silników wysokoprężnych (AdBlue®). W firmie Atmosfer Makina jesteśmy dumni ze ścisłej zgodności z przepisami Euro, normami ISO i standardami branżowymi. Nasza certyfikacja jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Przekraczamy standardy branżowe, zapewniając stałą, niezrównaną jakość produktów i procesów. Odpowiedzialność za środowisko jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Skontaktuj się z nami!

 3. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 4. O.M.C. COLLAREDA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  O.M.C. Collareda di Schio (VI) jest firmą specjalizującą się w innowacyjnych rozwiązaniach dla sektora ochrony środowiska. O.M.C. Collareda jest międzynarodowym liderem w dziedzinie projektowania, budowy, instalacji, uruchamiania i sprzedaży przemysłowych i cywilnych urządzeń do uzdatniania wody. Nasze instalacje są sprzedawane w wielu krajach na całym świecie, dzięki rozbudowanej i dobrze zorganizowanej sieci sprzedaży.

 5. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Pompy, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, systemy filtracji, Woda pitna - dystrybucja, instalacje do uzdatniania wody, i Pompy. Ma siedzibę w Kempenich, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BELKI FILTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  BELKI teknik został założony w 1888 roku jako mała wiejska kuźnia. Stara kuźnia jest nadal w pełni funkcjonalna i obecnie służy jako muzeum. Firma została przejęta w 1945 roku przez K. Skjellerupa seniora, ojca obecnego właściciela. W latach sześćdziesiątych uruchomiono nowo wybudowany warsztat, aby zapewnić lepszy rozwój wyrobów i zdolności produkcyjnej firmy. W 1979 r. firmę przejął jego syn Ivan Skjellerup. W latach osiemdziesiątych opracowano pierwszy papierowy filtr taśmowy BELKI i w ten sposόb narodził się BELKI teknik. W 1994 roku teknik przeniósł się do Rødkærsbro, by mόc zwiększyć wydajność i obecnie dysponuje 2000 m2 powierzchni produkcyjno-biurowej. W latach dziewięćdziesiątych nastąpił dalszy rozwój systemów filtracji, separatorów oleju i instalacji centralnych. Jednocześnie prowadzono prace serwisowe i dostawcze dla firm znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie.

 2. UMBERTO SCHIAVONI

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Umberto Schiavoni z Grottaferrata zajmuje się ochroną środowiska, ekologią, oczyszczaniem i uzdatnianiem wód. Wykonujemy instalacje oczyszczania ścieków miejskich i przemysłowych, stacje wyciągowe i przewody kanalizacji ściekowej. Usługi i działalność związane z oczyszczaniem i uzdatnianiem wód przeznaczonych do spożycia przez ludzi, z wysokiej jakości produktami, spełniającymi obowiązujące przepisy prawne. Wiercenie studni, instalacje do uzdatniania wody i wodociągi do dystrybucji.

 3. ABN APPARATEBAU NITTENAU GMBH

  Niemcy

  Produkcja sprężarek i membranowych sprężarek bezolejowych do 1440 l / min oraz cichych sprężarek do 50 dB (A) i pomp próżniowych. Firma ABN Apparatebau Nittenau GmbH została założona w 1982 r. ABN przejął produkcję sprężarek i pomp próżniowych od firmy AOA Gauting, która do tej pory prowadziła produkcję w oddziale na terenie firmy. Firma AOA działa do dziś w dziedzinie pomp paliwowych dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Nasza wiedza fachowa wpłynęła na rozwój bezolejowej technologii membranowej do sprężarki i pomp próżniowych. W roku 1988 pod kierownictwem prezesa Karla Heigl’a firma ABN rozpoczęła aktywny marketing w dziedzinie przyjaznej dla środowiska i trwałej technologii membranowej. Nie bez dumy, ABN może twierdzić dzisiaj, że technika ta rozwija się na całym świecie i, dzięki technologiom bezolejowym, stanowi ważny wkład w ochronę środowiska.

 4. FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI

  Polska

  Firma Frukko Twoje Oczyszczalnie to znany producent przydomowych oczyszczalni ścieków działający w Polsce i za granicą. Zajmujemy się również systemami zagospodarowania wody deszczowej oraz odwodnieniami terenów. Wśród produkowanych przez nas systemów na wyróżnienie zasługują przydomowe oczyszczalnie ścieków M-BOŚ OG, MBOŚ OG i MBOŚ BOX OG. Produkujemy również wysokiej jakości systemy zbiorników na nieczystości stałe (szamb) FTANK. Oferta obejmuje także systemy gromadzenia i zagospodarowania wody deszczowej i zbiorniki na deszczówkę FRUKKO GARDEN SYSTEM. W zakresie naszej działalności mieści się również sprzedaż separatorów substancji ropopochodnych oraz separatorów tłuszczu. Ponadto wykonujemy zbiorniki na gromadzenie gnojówki i gnojownicy dla rolnictwa, a także studnie wodomierzowe FRUKKO GARDEN SYSTEM.

 5. HOSEUNG ENT.CO.,LTD

  Korea Południowa

  HOSEUNG Ent. Co., Ltd produkuje zestaw sprzętu do maszynowni, zbiorniki, oczyszczalnie ścieków, wentylatory, skrzynki kablowe itp. od początku działalności jako producent sprzętu i urządzeń okrętowych w 1989 roku. Nasi współpracownicy dokładają wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby klientów pod względem rozwiązań systemowych i jakości produktów z jasnym celem stania się w przyszłości wspaniałą firmą dla pracowników i dla społeczności .

 1. TIVOLI JET S.R.L.

  Włochy

  TIVOLI JET wykonuje z precyzją następujące prace: czyszczenie, oczyszczanie, konserwacja i opróżnianie instalacji drenażowych. Sprawdzamy stan ich konserwacji dzięki kontrolom z użyciem kamery i, jeśli to konieczne, bez robienia wykopów dokonujemy czyszczenia i zabezpieczenia skorodowanych i uszkodzonych rur. Ponadto dokonujemy czyszczenia urządzeń fontanny i usuwania kamienia i zanieczyszczeń z przewodów rurowych za pomocą specjalnych agregatów wysokociśnieniowych.

 2. ECOTERM SNC

  Włochy

  Produkcja maszyn i urządzeń do korekty twardości, filtracji, odżelaziania, uzdatniania, demineralizacji, dekarbonizacji, odsalania poprzez odwróconą osmozę, sterylizacji promieniowaniem UV, oczyszczania wody z użyciem generatora pary, centrale termiczne i wieże chłodnicze. Urządzenia do recyklignu w preparatach galwanizacyjnych i farbach. Urządzenia do dosowania produktów chemicznych.

 1. ENTECH SRL

  Włochy

  Entech jest młodą firmą, w której skład wchodzi doświadczony personel. Nieduży rozmiar firmy pozwala nam pracować w wielu dzidzinach, podchodząc z szybkością i prostotą do problematyki naszych klientów. Zobacz naszą własną gamę produktów oraz tych, które sprzedajemy i nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie dodatkowch informacji lub prośby o kosztorys.

 2. PRIMO TEKNIK A.S

  Turcja

  Firma PRIMO TEKNIK A.S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ESB ROZVADECE A.S.

  Republika Czeska

  Firma ESB ROZVADECE A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach Lakierowanie stali i metali, Energetyka - tablice rozdzielcze, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Lakierowanie stali i metali, Energetyka - tablice rozdzielcze, i Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Brno, Republika Czeska.

 4. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, i Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Ma siedzibę w Wolfurt, Austria.

 5. ENKI WATER TREATMENT TECH. LTD

  Turcja

  Firma ENKI WATER TREATMENT TECH. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach filtry i systemy filtracyjne, systemy odwróconej osmozy, i ultrafiltracja wody. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. UWO-WATER GMBH

  Niemcy

  Firma UWO-WATER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, i Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 7. THE FILTER PRESS COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE FILTER PRESS COMPANY LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach industrial centrifuges, odwadniarki dla kopalń i kamieniołomów, i Ścieki i oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Huddersfield, Zjednoczone Królestwo.

 8. IAEE SRL

  Włochy

  Firma IAEE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, filtry wodne do domu, dezynfekcja budynków, miejsc i urządzeń, inżynieria systemów uzdatniania wód, i Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Bondeno, Włochy.

 1. COLD&PURE

  Hiszpania

  Firma COLD&PURE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 2. AQUAFIDES GMBH

  Austria

  Firma AQUAFIDES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach żarówki ultrafioletowe. Ma siedzibę w Schörfling Am Attersee, Austria.

 3. ITAL SITI

  Włochy

  Firma ITAL SITI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zmiękczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, building - renovations, i Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Marano Di Napoli, Włochy.

 4. SYNTECH INTERNATIONAL SRL

  Włochy

  Firma SYNTECH INTERNATIONAL SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rysunek techniczny - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, doradztwo w dziedzinie materiałów wybuchowych i artykułów pirotechnicznych, instalacje kwasu azotowego, urządzenia do destylacji, i Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 5. SOLARSPRING GMBH MEMBRANE SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma SOLARSPRING GMBH MEMBRANE SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje uzdatniania wody, klarowanie wody, i odparowywacze. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 6. Kähmann

  Niemcy

  Firma Kähmann, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Herne, Niemcy.

 7. KD WASSERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KD WASSERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zapobieganie tworzeniu się kamienia kotłowego, i Kontrola bakterii legionella. Ma siedzibę w Aschheim, Niemcy.

 8. ATN WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma ATN WASSERAUFBEREITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo z zakresu uzdatniania wody, Budowa fabryk, Filtry z węglem aktywnym, i Uzdatnianie wody chłodzącej. Ma siedzibę w Mönsheim, Niemcy.

 9. H2O PRODUCTION

  Francja

  Firma H2O PRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Pithiviers, Francja.

 10. HEBEI QINAGHUA MESH INDUSTRY CO., LTD

  Chiny

  Firma HEBEI QINAGHUA MESH INDUSTRY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Hebei, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3368 Przedsiębiorstwa