• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia - Import eksport

 1. KMU LOFT CLEANWATER SE

  Niemcy

  Firma KMU LOFT Cleanwater GmbH jest profesjonalnym i niezawodnym partnerem w branży oczyszczania ścieków - na całym świecie. Od analizy i planowania po instalację i uruchomienie, eksperci branżowi, inżynierowie i chemicy firmy zapewniają niezawodne wsparcie dla pomyślnej realizacji Państwa projektu. Od 1989 roku KMU LOFT projektuje i produkuje swoje instalacje jako ekonomiczne rozwiązania w zakresie oczyszczania ścieków. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na całym świecie pracuje ponad 2400 parowników w branży próżniowej. Destylat, który w 98% nadaje się do recyklingu o najczystszej jakości, umożliwia klientom z różnych branż wydajne i bezpieczne oczyszczanie ścieków. Stosowanie parowników próżniowych nie tylko pomaga im w ponownym wykorzystaniu oczyszczonych ścieków jako zasobu i minimalizacji kosztów. Cenne produkty uboczne ze ścieków mogą być również odzyskiwane i ponownie wykorzystywane.

 2. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

  Wszystkie wyroby na "oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia"

 3. O.M.C. COLLAREDA S.R.L.

  Włochy

  O.M.C. Collareda di Schio (VI) jest firmą specjalizującą się w innowacyjnych rozwiązaniach dla sektora ochrony środowiska. O.M.C. Collareda jest międzynarodowym liderem w dziedzinie projektowania, budowy, instalacji, uruchamiania i sprzedaży przemysłowych i cywilnych urządzeń do uzdatniania wody. Nasze instalacje są sprzedawane w wielu krajach na całym świecie, dzięki rozbudowanej i dobrze zorganizowanej sieci sprzedaży.

 4. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Niemcy

 5. BELKI FILTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  BELKI teknik został założony w 1888 roku jako mała wiejska kuźnia. Stara kuźnia jest nadal w pełni funkcjonalna i obecnie służy jako muzeum. Firma została przejęta w 1945 roku przez K. Skjellerupa seniora, ojca obecnego właściciela. W latach sześćdziesiątych uruchomiono nowo wybudowany warsztat, aby zapewnić lepszy rozwój wyrobów i zdolności produkcyjnej firmy. W 1979 r. firmę przejął jego syn Ivan Skjellerup. W latach osiemdziesiątych opracowano pierwszy papierowy filtr taśmowy BELKI i w ten sposόb narodził się BELKI teknik. W 1994 roku teknik przeniósł się do Rødkærsbro, by mόc zwiększyć wydajność i obecnie dysponuje 2000 m2 powierzchni produkcyjno-biurowej. W latach dziewięćdziesiątych nastąpił dalszy rozwój systemów filtracji, separatorów oleju i instalacji centralnych. Jednocześnie prowadzono prace serwisowe i dostawcze dla firm znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. UMBERTO SCHIAVONI

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Umberto Schiavoni z Grottaferrata zajmuje się ochroną środowiska, ekologią, oczyszczaniem i uzdatnianiem wód. Wykonujemy instalacje oczyszczania ścieków miejskich i przemysłowych, stacje wyciągowe i przewody kanalizacji ściekowej. Usługi i działalność związane z oczyszczaniem i uzdatnianiem wód przeznaczonych do spożycia przez ludzi, z wysokiej jakości produktami, spełniającymi obowiązujące przepisy prawne. Wiercenie studni, instalacje do uzdatniania wody i wodociągi do dystrybucji.

 2. FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI

  Polska

  Firma Frukko Twoje Oczyszczalnie to znany producent przydomowych oczyszczalni ścieków działający w Polsce i za granicą. Zajmujemy się również systemami zagospodarowania wody deszczowej oraz odwodnieniami terenów. Wśród produkowanych przez nas systemów na wyróżnienie zasługują przydomowe oczyszczalnie ścieków M-BOŚ OG, MBOŚ OG i MBOŚ BOX OG. Produkujemy również wysokiej jakości systemy zbiorników na nieczystości stałe (szamb) FTANK. Oferta obejmuje także systemy gromadzenia i zagospodarowania wody deszczowej i zbiorniki na deszczówkę FRUKKO GARDEN SYSTEM. W zakresie naszej działalności mieści się również sprzedaż separatorów substancji ropopochodnych oraz separatorów tłuszczu. Ponadto wykonujemy zbiorniki na gromadzenie gnojówki i gnojownicy dla rolnictwa, a także studnie wodomierzowe FRUKKO GARDEN SYSTEM.

 3. ABN APPARATEBAU NITTENAU GMBH

  Niemcy

  Produkcja sprężarek i membranowych sprężarek bezolejowych do 1440 l / min oraz cichych sprężarek do 50 dB (A) i pomp próżniowych. Firma ABN Apparatebau Nittenau GmbH została założona w 1982 r. ABN przejął produkcję sprężarek i pomp próżniowych od firmy AOA Gauting, która do tej pory prowadziła produkcję w oddziale na terenie firmy. Firma AOA działa do dziś w dziedzinie pomp paliwowych dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Nasza wiedza fachowa wpłynęła na rozwój bezolejowej technologii membranowej do sprężarki i pomp próżniowych. W roku 1988 pod kierownictwem prezesa Karla Heigl’a firma ABN rozpoczęła aktywny marketing w dziedzinie przyjaznej dla środowiska i trwałej technologii membranowej. Nie bez dumy, ABN może twierdzić dzisiaj, że technika ta rozwija się na całym świecie i, dzięki technologiom bezolejowym, stanowi ważny wkład w ochronę środowiska.

 4. TIVOLI JET S.R.L.

  Włochy

  TIVOLI JET wykonuje z precyzją następujące prace: czyszczenie, oczyszczanie, konserwacja i opróżnianie instalacji drenażowych. Sprawdzamy stan ich konserwacji dzięki kontrolom z użyciem kamery i, jeśli to konieczne, bez robienia wykopów dokonujemy czyszczenia i zabezpieczenia skorodowanych i uszkodzonych rur. Ponadto dokonujemy czyszczenia urządzeń fontanny i usuwania kamienia i zanieczyszczeń z przewodów rurowych za pomocą specjalnych agregatów wysokociśnieniowych.

 5. ESB ROZVADECE A.S.

  Republika Czeska

 1. PRIMO TEKNIK A.S

  Turcja

 2. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Austria

 1. ENKI WATER TREATMENT TECH. LTD

  Turcja

 2. UWO-WATER GMBH

  Niemcy

 3. IAEE SRL

  Włochy

 4. THE FILTER PRESS COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. COLD&PURE

  Hiszpania

 6. AQUAFIDES GMBH

  Austria

 7. ITAL SITI

  Włochy

 8. SOLARSPRING GMBH MEMBRANE SOLUTIONS

  Niemcy

 1. Kähmann

  Niemcy

 2. KD WASSERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. FRACCAROLI E BALZAN S.P.A.

  Włochy

 4. H2O PRODUCTION

  Francja

 5. SULZER POMPES FRANCE

  Francja

 6. A. & C. KOSIK GMBH

  Niemcy

 7. HT HYDRO TECHNOLOGY

  Włochy

 8. DORABALTEA - TRATTAMENTO ACQUE REFLUE

  Włochy

 9. HEBEI QINAGHUA MESH INDUSTRY CO., LTD

  Chiny

 10. PROMINENT FRANCE

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3358 przedsiębiorstwa